Mariza - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 16:18   #2881
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Dziewczyny, wrzucę zdjęcia na wątek jutro, albo dziś późnym wieczorem. Mam już foty porobione, opis wody Violet wrzuciłam do siebie na bloga, jest całkiem spoko kupowałam w ciemno i nie żałuje w sumie.

Lakier Be Chic.. No kurde.. pędzelek taki jak w poprzednich lakierach, kolor w buteleczce spoko, widać drobinki, ale ładnie się prezentuje. Na paznokciach jest trochę ciemniejszy, drobinki widać bardziej i jakoś tak.. no wkurza mnie. W słońcu fajnie wygląda, ale w ciemnym pomieszczeniu tak sobie. (Różowy).
Po 2 dniach już zaczął mi odpryskiwać.. i wracam do mojego Astora znowu Oczywiście, jak to po lakierach Marizy w moim przypadku - dwa paznokcie się rozdwoiły na początku nie zwalałam na nie winy, ale od kąd używam ich sporadycznie zauważyłam, że tylko po nich mam problemy z paznokciami.

Za to zakochałam się w kredce amarantowej i non stop noszę ją na ustach. Jest fajna, nie jest super kremowa, ale też nie jest sucha i tempa - nie wysusza mi ust, nie sprawia, że wyglądają jak papier ścierny i trzyma się całkiem dobrze (nałożyłam delikatną warstewkę 3h temu i dalej jest na ustach).

A kredka do brwi brąz... boże poezja. Wciąż moja ukochana kredka, bez niej na brwiach nie wyjdę z domu
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:30   #2882
chemica
Raczkowanie
 
Avatar chemica
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 266
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość

Za to zakochałam się w kredce amarantowej i non stop noszę ją na ustach. Jest fajna, nie jest super kremowa, ale też nie jest sucha i tempa - nie wysusza mi ust, nie sprawia, że wyglądają jak papier ścierny i trzyma się całkiem dobrze (nałożyłam delikatną warstewkę 3h temu i dalej jest na ustach).

A kredka do brwi brąz... boże poezja. Wciąż moja ukochana kredka, bez niej na brwiach nie wyjdę z domu
To ja w takim razie wrzucam odcień 'Chłodny róż'. W katologu kolor wygląda idealnie, w rzeczywistości jest neonowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130604_154409.jpg (90,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130604_154430.jpg (69,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130604_155648.jpg (88,4 KB, 10 załadowań)
__________________
Chemica i jej skromne blogowanie


Z nim od 1.04.2012
chemica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 08:36   #2883
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

ok zdjęcia są już na wątku ze zdjęciami
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 09:41   #2884
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
dziękuję za info. fakt, ja też nie umiem wciskać, daję katalogi po prostu, przecież nie po to przychodzą do mnie znajomi, żebym cały wieczór im truła o Marizie no ale próbki dorzucam lub jakieś gratisy - tyle.
Co do bonifikat - przepadają? Pierwsze słyszę?
no właśnie gdzieś tak przeczytałam (na jakimś forum, nie pamiętam dokładnie) i mnie to zdziwiło; zazwyczaj wykorzystuję bonifikaty na bieżąco, ale teraz chciałabym trochę uzbierać tego rabatu i wolę się upewnić czy to moje chomikowanie nie pójdzie na marne
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 13:08   #2885
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
no właśnie gdzieś tak przeczytałam (na jakimś forum, nie pamiętam dokładnie) i mnie to zdziwiło; zazwyczaj wykorzystuję bonifikaty na bieżąco, ale teraz chciałabym trochę uzbierać tego rabatu i wolę się upewnić czy to moje chomikowanie nie pójdzie na marne
no właśnie ja też zawsze wykorzystuję na bieżąco i też miałam zamiar przychomikować trochę.
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 13:16   #2886
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Ja to się zastanawiam co z tymi pakietami startowymi, za każdym razem obiecują ze już a tu nic nie ma, dalej są stare, na ostatnim szkoleniu mówiła że już są zatwierdzone, nie chce tych zamawiać bo mi nie pasują totalnie ( chciałam ten za 120 ale jest niedostępny )
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:00   #2887
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Ja to się zastanawiam co z tymi pakietami startowymi, za każdym razem obiecują ze już a tu nic nie ma, dalej są stare, na ostatnim szkoleniu mówiła że już są zatwierdzone, nie chce tych zamawiać bo mi nie pasują totalnie ( chciałam ten za 120 ale jest niedostępny )
a napewno będą dostepne dla nas nazwijmy to starych konsultantek ?? Lepiej się spytać bo się okaże,że są dostępne tylko dla tych co się zapisały przypuśćmy od lipca 2013 ;|



No i mam nadzieje,ze bonifikaty nie przepadają bo mi ostatnio przy zamówieniu jej nie uwzględnili i mam nadal do wykorzystania a na zamóienie w najbliższym czasie to sie raczej nie zanosi

Edytowane przez CheerRomance
Czas edycji: 2013-06-09 o 20:01
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 16:13   #2888
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Mariza

Witajcie,
Czy macie porównanie pudru ryżowego, transparentnego z matującym pudrem mineralnym? pierwsze dwa mają dobre opinie na wizażu, a trzeci nie ma w ogóle. Zastanawiam się i nie wiem, który kupić. Plusem transparentnego i ryżowego jest to, że nie trzeba się zastanawiać nad kolorem, ale może i ten łatwo można dobrać w przypadku matującego mineralnego? Macie jakieś doświadczenia z nim?
Mam cerę tłustą i już po 2-3h się świecę. Zależy mi na drobno-zmielonym pudrze, który nie będzie tworzył maski i matowił na długo.
proszę o pomoc w doborze
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 18:27   #2889
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Tak się zastanawiam czy moze bedzie jakas promocja na dzień ojca ?? ale z drugiej strony niewiele jest kosmetyków męskich także wątpię, nie wiecie jak było w tamtym roku ???
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:30   #2890
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

Tego nie wiem jak było rok temu, bo jeszcze nie działałam w Marizie, ale produktów męskich jak sama piszesz na razie jest mało. Nowe zapachy będą dopiero od sierpnia, ale jak była promocja na dzień matki, to może i na dzień ojca się coś znajdzie. Poczekamy zobaczymy. A co wam się najlepiej sprzedaje z tego katalogu? Bo ja w tym miesiącu mam dużo zamówień na nowe lakiery be chic.
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:52   #2891
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Gaga1995 Pokaż wiadomość
Tego nie wiem jak było rok temu, bo jeszcze nie działałam w Marizie, ale produktów męskich jak sama piszesz na razie jest mało. Nowe zapachy będą dopiero od sierpnia, ale jak była promocja na dzień matki, to może i na dzień ojca się coś znajdzie. Poczekamy zobaczymy. A co wam się najlepiej sprzedaje z tego katalogu? Bo ja w tym miesiącu mam dużo zamówień na nowe lakiery be chic.
Ja nie miałam jednej konkretnej rzeczy. Ale w sumie najwięcej zainteresowań było wodami Subtille
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 05:35   #2892
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

Witajcie
Pojawiła się nowa dwudniowa promocja w strefie konsultanta Akurat mi się uda kupić krem do rąk za symboliczną złotówkę a i serum kusi
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 18:06   #2893
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Mariza

Można się przyłączyć?
Od kilku dni jestem konsultantką Marizy, nie składałam jeszcze zamówienia, póki co kliknęłam sobie darmowy katalog i na niego czekam, myślę, że jutro powinien być u mnie
Mam bardzo miłą opiekunkę, 2 dni po rejestracji zadzwoniła do mnie z pytaniem czy mam jakieś wątpliwości, czy coś jest niejasne, czy mam jakieś pytania itp. Ogólnie bardzo miła osoba
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 18:14   #2894
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?
Od kilku dni jestem konsultantką Marizy, nie składałam jeszcze zamówienia, póki co kliknęłam sobie darmowy katalog i na niego czekam, myślę, że jutro powinien być u mnie
Mam bardzo miłą opiekunkę, 2 dni po rejestracji zadzwoniła do mnie z pytaniem czy mam jakieś wątpliwości, czy coś jest niejasne, czy mam jakieś pytania itp. Ogólnie bardzo miła osoba
No jasne, że tak witamy w naszym gronie konsultantek Marizy to fajna masz sponsorkę moja wysłałam mi maila z inf. , że jestem pod jej opieką, no i tam czasami wyśle mi maila na temat promocji które obowiązują. Co zamierzasz zamawiać w pierwszym zamówieniu ???
Ps. dzisiaj szkolenie o 20 jest online nie wiem czy wiesz jak masz godzinke czasu to wejdź i tez dowiesz się ciekawych rzeczy, wiem, że to pomocne jest dla osoby poczatkującej
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-06-12 o 18:17
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 18:36   #2895
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

No ja też już czekam na dzisiejsze szkolenie, bo jestem ciekawa co na nim będzie
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 20:59   #2896
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
No jasne, że tak witamy w naszym gronie konsultantek Marizy to fajna masz sponsorkę moja wysłałam mi maila z inf. , że jestem pod jej opieką, no i tam czasami wyśle mi maila na temat promocji które obowiązują. Co zamierzasz zamawiać w pierwszym zamówieniu ???
Ps. dzisiaj szkolenie o 20 jest online nie wiem czy wiesz jak masz godzinke czasu to wejdź i tez dowiesz się ciekawych rzeczy, wiem, że to pomocne jest dla osoby poczatkującej
Myślałam nad lakierami do paznokci, jakimś pudrem, może perfumy, zamówię pewnie też coś dla mamy
na śmierć o tym zapomniałam, a wiedziałam o tym szkoleniu jak często odbywają się takie szkolenia ?
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:02   #2897
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Ps. dzisiaj szkolenie o 20 jest online
znowu zapomnialam o szkoleniu
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:10   #2898
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Szkolenie jest co tydzień w środy o godzinie 11 lub o 20 te o 20 niedawno się skąńczylo dopiero
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:13   #2899
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Szkolenie jest co tydzień w środy o godzinie 11 lub o 20 te o 20 niedawno się skąńczylo dopiero
ja wiem, ale zawsze zapominam albo przesypiam
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 21:32   #2900
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
ja wiem, ale zawsze zapominam albo przesypiam
Tak wiem ale koleżanka wyżej pytała
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 08:47   #2901
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
ja wiem, ale zawsze zapominam albo przesypiam
Też mam ten problem akurat w środy późno kończę pracę i zazwyczaj po 19 jestem w domu i zawsze zapominam o szkoleniu albo nie zdążę się ogarnąć po pracy :/
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:35   #2902
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?
Od kilku dni jestem konsultantką Marizy, nie składałam jeszcze zamówienia, póki co kliknęłam sobie darmowy katalog i na niego czekam, myślę, że jutro powinien być u mnie
Mam bardzo miłą opiekunkę, 2 dni po rejestracji zadzwoniła do mnie z pytaniem czy mam jakieś wątpliwości, czy coś jest niejasne, czy mam jakieś pytania itp. Ogólnie bardzo miła osoba
Ja też jestem nową "Marizianką" Co ciekawe moja opiekunka wogóle się do mnie nie odezwała! Dostałam tylko maila od jakieś pani z informacją, że moją opiekunką jest ta i ta... i żebym pisała do opiekunki w razie pytań lub do niej. Oczywiście pytań miałam mnóstwo i pisałam do Pani od maila, która zgodziła się wysłać mi dodatkowe darmowe katalogi.
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 23:42   #2903
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
a napewno będą dostepne dla nas nazwijmy to starych konsultantek ?? Lepiej się spytać bo się okaże,że są dostępne tylko dla tych co się zapisały przypuśćmy od lipca 2013 ;|



No i mam nadzieje,ze bonifikaty nie przepadają bo mi ostatnio przy zamówieniu jej nie uwzględnili i mam nadal do wykorzystania a na zamóienie w najbliższym czasie to sie raczej nie zanosi
Z tego co się dowiedziałam to pakiety będą zmienione ogólnie czyli dla wszystkich i każdy kto jeszcze nie zamawiał to bedzie mógł skorzystać Inna sprawa jest taka, że pakiety miały byc wrzucone wczoraj ... Ps. dziewczyny uważajcie na podpisy u siebie bo ja miałam konsultantka Marizy i dostałam za to 3 ostrzeżenie
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej


Edytowane przez Basiulka19
Czas edycji: 2013-06-13 o 23:44
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:46   #2904
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Z tego co się dowiedziałam to pakiety będą zmienione ogólnie czyli dla wszystkich i każdy kto jeszcze nie zamawiał to bedzie mógł skorzystać Inna sprawa jest taka, że pakiety miały byc wrzucone wczoraj ... Ps. dziewczyny uważajcie na podpisy u siebie bo ja miałam konsultantka Marizy i dostałam za to 3 ostrzeżenie
a przypadkiem nie ma już nowych pakietów startowych? w pierszym np. widzę "Mini żel pod prysznic z linii Spa" - przecież to nowy produkt, w drugim jest maseczka (tylko są stare zdjęcia)
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:57   #2905
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
a przypadkiem nie ma już nowych pakietów startowych? w pierszym np. widzę "Mini żel pod prysznic z linii Spa" - przecież to nowy produkt, w drugim jest maseczka (tylko są stare zdjęcia)
Tak już widzę ale ze mnie blondynka zmyliły mnie zdjęcia ehhh
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:36   #2906
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Hej Czy ktoś z was się załapie na nagrodę z konkursu sprzedaży olejków??
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 13:56   #2907
Gaga1995
Zadomowienie
 
Avatar Gaga1995
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: M-c
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mariza

Hej. Nie wiem, ja niestety nie
Gaga1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 19:48   #2908
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

ja też nie
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 19:00   #2909
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Witajcie,
Czy macie porównanie pudru ryżowego, transparentnego z matującym pudrem mineralnym? pierwsze dwa mają dobre opinie na wizażu, a trzeci nie ma w ogóle. Zastanawiam się i nie wiem, który kupić. Plusem transparentnego i ryżowego jest to, że nie trzeba się zastanawiać nad kolorem, ale może i ten łatwo można dobrać w przypadku matującego mineralnego? Macie jakieś doświadczenia z nim?
Mam cerę tłustą i już po 2-3h się świecę. Zależy mi na drobno-zmielonym pudrze, który nie będzie tworzył maski i matowił na długo.
proszę o pomoc w doborze

zdecydowanie ryżowy, ja mam tłusta cere, mnie zachwycił, mam tez transparentny i rozswietlajacy, nie sa zle ale ryzowy jest najlepszy
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 19:49   #2910
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
zdecydowanie ryżowy, ja mam tłusta cere, mnie zachwycił, mam tez transparentny i rozswietlajacy, nie sa zle ale ryzowy jest najlepszy
Dziękuję Ci za odpowiedź. Dziewczyny jakoś do tej pory mnie zignorowały trochę, a ja nie mogłam dłużej czekać i zamówiłam na all... właśnie przyszedł mi dziś transparentny. strasznie dużo go jest!
od jutro testy jak będzie niesatysfakcjonujący to kupię ryżowy i już ceny rewelacyjne
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.