potrzebuję zmiany... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 19:55   #1
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220

potrzebuję zmiany...


Dziewczyny proszę o pomoc w doborze fryzury(nigdy nie farbowałam włosów) i makijażu .
Specjalnie dla was zdjęcie bez makijażu i w naturalnej fryzurce (bez prostowania ;P).

Dziękuję za pomoc !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mala.jpg (32,6 KB, 250 załadowań)
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:17   #2
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: potrzebuję zmiany...

hmm...makijarz jest zbyteczy...wytuszyj mocno rzęsy jakis błyszczyk i wystarczy cud miód i orzeszkikolor włosów jest dobry a co to sciecia hmmm jakbys pokazała jakies lepsze wyrażniejesze zdjecienajlepiej zdalsza
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 20:57   #3
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: potrzebuję zmiany...

więcej zdjęć zastanawiam się nad delikatnym rozjaśnieniem lub przyciemnieniem włosów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg martyna4.jpg (44,7 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (28,8 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0378.jpg (93,2 KB, 346 załadowań)
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 00:14   #4
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: potrzebuję zmiany...

Kobieto,a co Ty chcesz zmieniac jak fajna laska z Ciebie.Masz delikatna urode i wystarczy odrobina tuszu do rzes,opalizujacego rozu na policzki,blyszczyku na usta...bedzie super!Ladnie Ci z wyprostowanymi wloskami.Zawsze mozesz isc do fryzjerki i poprosci o delikatne pasemka-"promyki slonca".
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 03:45   #5
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: potrzebuję zmiany...

Dzięki za rady dziewczyny!
Chyba pobawię się trochę włosami, jeden kolor przez całe życie może się naprawdę okropnie znudzić .....;P.
Delikatny makijaż oczywiście na codzień , jednak jak mam się malować na specjalne okazje jakie kolory, makijaże mi polecacie?
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 07:59   #6
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: potrzebuję zmiany...

Tusz to rzęs, błyszczyk, róż.. na codzien.
koloru nie zmieniaj, bosko Ci w takim jaki masz...
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 14:58   #7
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: potrzebuję zmiany...

Na każdym foto masz inny odcień tego blondu Ja bym go odrobinę przyciemniła, tak by wyglądał jak na ostatnim foto w plenerze (swoją drogą śliczne zdjęcie) lub nawet jeszcze na odrobinę ciemniejszy. Jeśli się zdecydujesz, to tylko u sprawdzonej fryzjerki, bo szkoda włosów.
Słonecznych pasemek nie rób, moim zdaniem w jaśniejszym blondzie byłabyś zbyt "rozmyta".
Na specjalne okazje, niezastąpiony smoke eyes w szarościach, brudny róż, ciemniejszy brudny fiolet.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 15:06   #8
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dzięki za radę.
Mój naturalny kolor to raczej jasny blond na zdjęciach jest jeszcze nie rozjaśniony przez wakacyjne słońce(teraz zrobił się jasno żółty ;O!), na ostatniej fotce wyszedł ciemniejszy niż jest w rzeczywistości ;/. Co do przyciemnienia , jasny brąz to chyba dobry wybór, bo przy moich jasnych brwiach, rzęsach i bladej cerze w blondzie rzeczywiście mogę wydawać się lekko ''rozmyta''

Jeszcze jedno pytanie . Jaki jest mój typ urody ? (wiosna ? )

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-07-23 o 08:12 Powód: posty pod postami
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 15:57   #9
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: potrzebuję zmiany...

Witaj ! Jak prosiłaś dorzucam swoje 3grosze..

Zdjęcia są trochę mało wyraźne, jeśli chodzi o samą twarz. Masz delikatną urodę więc bardzo ostre i jaskrawe kolory nie są raczej dla Ciebie.. Ale pastele i delikatne brązy, fiolety, niebieski-kolor blondynek, ale musisz poeksperymentować z odcieniami. Sama zobaczysz przed lustrem czy się czujesz w danym makijażu.. Co do fryzurki-długość zostaw, jeśli chcesz coś zmienić to może pazurki na całej długości? Będą się fajnie układać. I może kilka pasemek rozświeltających lub w jasnym brązie? Dobierz podkład do skóry wtedy naprawdę z byle czym na oczach będzie ok. I koniecznie brązer+rozświetlacz. Dodasz łatwo opaleniznę na twarz, wymodelujesz jej kontury, zaakcentujesz kości policzkowe. Dobrze wytuszowane rzęsy do tego, soczysty błyszczyk i gotowa na podbój świata Przejrzyj MM, tam jest sporo ciekawych makijaży, od których możesz pościągać Ja również dodałam tam wiele swoich makijaży-może nie wszystkie są dla mnie ale jakoś trzeba znaleźć swoje kolorki. Pozdrawiam
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:06   #10
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: potrzebuję zmiany...

Droga Otero. Jesteś śliczną dziewczyną i za dużo nie ma do poprawiania.
Jeżeli chodzi o dzienny makijaż to wystarczy wytuszować rzęsy, podkreślić policzki różem/brązerem i je rozświetlić oraz nałożyć odrobinę błyszczyku Na powieki możesz dać jakiś kolorek np neutralnie to vaniliowy, karmelowy, lub troszkę zaszalej z kolorkami. Jeżeli chodzi o makijaż wieczorowy to widze Ciebie w smokey i tutaj albo tradycyjnie w szarościach/czerni albo w fioletach, zieleni. Dobrze wyglądałabyś w kreseczkach + ciemniejszy kolor ust.

Przeglądnij na MM stepy, makijaże sa tłumaczone krok po kroku, jest tam dużo propozycji, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jak już coś zmalujesz na sobie to koniecznie pokaż na MM, wtedy bedziemy mogły doradzić Tobie jeszcze lepiej.

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam. Jakby co to śmiało pytaj
Pozdrawiam
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 16:15   #11
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: potrzebuję zmiany...

Ja nie znam się na typach urody, więc Ci nie powiem co do makijażu na dzień, to tak: ewentualnie jakiś lekki podkład lub puder, bo cerę masz ładną. Tusz do rzęs, najlepiej brązowy, bo w czarnym byłoby za mocno. Koniecznie bronzer+róż+rozświetlacz na policzki, ogólnie powinnaś je jakoś modelować, bo to doda Ci wyrazu i ożywi buźkę jakiś kolorowy, soczysty błyszczyk i będzie super jeśli chodzi o jakiś mocniejszy makijaż na okazje, to możesz pokusić się o przybrudzone róże i fiolety, złoto, niebieski albo turkus do tego delikatna brązowa kreska na linii rzęs i tusz. Podkreślenie cery i ust tak samo jak w makijażu codziennym według mnie będzie cudnie co do fryzury to w prostych włosach jest Ci bardzo ładnie. Jak to powiedziała Linka fajnie będzie Ci też w pazurkach na całej długości, ale długość zostaw a kolor to według mnie jakiś złoty, miodowy albo ciemny blond. Do tego jakieś delikatne jaśniejsze refleksy. Tyle mam do powiedzenia, to tak tylko i wyłącznie moje odczucia, bo nie jestem żadną znawczynią ani nic mam nadzieję że troszeczke pomogłam
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 16:20   #12
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: potrzebuję zmiany...

Dziewczyny bardzo bardzo dziekuje za profesjonalne rady
, zaraz popróbuje z makijażami z MM ;*!
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 17:37   #13
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: potrzebuję zmiany...

witaj odezwe sie a co mi szkodzi!

1. masz przepiekny ksztalt twarzy warto go chociaz troche podreslic brazerem lub rozem
2. na 1 zdjeciu widac ze prawie brwi nie widac(maslo maslane hehe) na wydaja sie wporzadku ale jesli nie to zakup sobie cienie do brwi naprawde bardzo fajny gadzet
3. piekne oczy w sumie nic z nimi nie trzeba robic ale naprweno wytuszowane rzeski o wielo lepiej lepiej beda wygladac! pierwszy raz jak zerknelam na oczka to odrazu sam zolty mi sie tam znalazl... jakies mocne barwy nie pastelowe, zadne szarosci i niebieskosci

ogolnie na Twoim meijscu stawialam by na podkreslenie policzkow i mocnym wytuszowaniu rzes lekki szczyk i moim zdaniem nic wiecej Ci nie potrzeba - mowie tu o wersji na dzien
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:00   #14
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: potrzebuję zmiany...

w zupełności się zgadzam z game jeśli chodzi o brwi nie musisz ich drastycznie przyciemniać żeby nie obciążały twarzy, wystarczy cień do brwi (matowe do powiek też się nadają) w ładnym, naturalnym brązie.

I tez stawiałabym na brązowy tusz, z tym, że tych jest mnóstwo odcieni i chyba sama powinnaś ocenić w jak jasnym/ciemnym brązie będzie Ci lepiej. Bo przecież nie chcemy żebyś się nagle poczuła nienaturalnie

Zastanawiam się intensywnie czy bardziej by Ci pasowały chłodne czy ciepłe barwy. Nie napisałaś czym konkretnie się malujesz, w jakich kolorach się dobrze czujesz itd. Dopisz to proszę i będziemy kombinować dalej
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:15   #15
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: potrzebuję zmiany...

Witaj, Otero. Jeśli pozwolisz, to i ja się wtrącę

Kolor włosów zostaw, bo jest piękny. Do fryzury też nie mam zastrzeżeń, bo wyglądasz bosko

Chyba, jeśli chcesz koniecznie zmienić fryzurę, to proponuję tak zwanego "boba". Dodałby ci nieco drapieżności

Tu masz przykłady:
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura12528.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura32756.htm
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:18   #16
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: potrzebuję zmiany...

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
witaj odezwe sie a co mi szkodzi!

1. masz przepiekny ksztalt twarzy warto go chociaz troche podreslic brazerem lub rozem
2. na 1 zdjeciu widac ze prawie brwi nie widac(maslo maslane hehe) na wydaja sie wporzadku ale jesli nie to zakup sobie cienie do brwi naprawde bardzo fajny gadzet
3. piekne oczy w sumie nic z nimi nie trzeba robic ale naprweno wytuszowane rzeski o wielo lepiej lepiej beda wygladac! pierwszy raz jak zerknelam na oczka to odrazu sam zolty mi sie tam znalazl... jakies mocne barwy nie pastelowe, zadne szarosci i niebieskosci

ogolnie na Twoim meijscu stawialam by na podkreslenie policzkow i mocnym wytuszowaniu rzes lekki szczyk i moim zdaniem nic wiecej Ci nie potrzeba - mowie tu o wersji na dzien
zgadzam się

brwi i jakiś cień.. "myszowaty brąz"

Włosy.. nie zęby więc odrosną ja bym je ścieła (jesli chcesz zmiany), proponuje boba Doda Ci to elegancji i zmieni dziewczęcy look na bardziej kobiecy. Kolor masz za***iaszczy Nie zmieniaj koloru włosów!

Na dzień proponuje - róż, lekki brazer, brązowy tusz, cień do brwi, może troche połysku na oczy i szczyty policzków? O.o Cienie do oczu - bezpieczne jasne złociste brązy i beże, troche żółci, może zielenie? Pobaw się.. może coś na MM zmalujesz?

Na wieczor - krecha na górnej powiece eyelinerem i czarny tusz może czerwony błyszczyk? lub cos lekkiego, błyszczacego na usta.. Połysk

Sliczna blondynka z Ciebie

Pokombinujemy dalej.. odpisz na to o co pytają moje poprzedniczki
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:49   #17
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
A więc;
1. Jak się opalasz - raczej trudno, zawsze na początku jestem czerwona i dopiero po jakimś czasie brązowieję

2. Kolor oczu - jasny niebieski czasami niebiesko-szary
Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy) zdecydowanie jasna niestety ;/

3. Piegi - dosłownie kilka, latem troszkę więcej.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? jasny chyba raczej chłodny
Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor- różowy

5. Naturalny kolor włosów - blond, latem jasny blond taki trochę ''żółtawy''

6. Kolor ust - jasno-rożowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę
Lepiej czuję się w jasnych kolorach w ciemnych jestem zbyt blada.
Wydaje

*wydaje mi się, że dobrze wyglądam w niebieskim, bezowym, szarym, granacie.
Nie podobam sie sobie w brązach, zieleni, różu

Najbardziej przeszadza mi to, że wygladam bardzo zwyczajnie poprzez makijaż chciałabym się chociaż trochę wyróznić, a sama wolę sie do tego nie zabierać bo wiem, że przesadzić z makijazem to gorzej niż nie mieć go wcale...

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-07-23 o 08:12 Powód: posty pod postami
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:28   #18
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: potrzebuję zmiany...

[quote=mrofka;8313713]
Chyba, jeśli chcesz koniecznie zmienić fryzurę, to proponuję tak zwanego "boba". Dodałby ci nieco drapieżności

proszę tylko nie na boba... !!!!!!!!!!!!ta fryzurka jest fajna ale strasznie oklepana prawie wszyscy ja znaja nic w niej już nie jest interesującego!!! a w swojej fryzce jesteś orginalna chyba wiekszość z nas ma racje żebyś kolorku włosów nie zmieniała w tym blondzie jest ci naprawdę do twarzy nie jest to żaden mysi kolor byś musiał go farbować a uierz że odrosty są naprawdę męczące i do tego zniszczone włosy farbowaniem gorzej się układaja lepiej skup się na makijażu bo naprawde masz sliczne włoski strasznie ći zazdroszcze tego ladnego, naturalnego blondu
a co do makijażu to tak;;http://http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura17478.htm - to oczko jest ładnie i modnie pomalowane..zieleń i roż może na jakąś imprezę natomiast te oczka http://http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura33539.htm są bardzo odważne i orginalne ale zwróć uwagę na to jak policzki są ślicznie pociągniete różem/brzoskwinia... pamietaj by z różem nie przesadzićbo rezultatem będzie sztuczny i dziecinny wygląd.. a ten http://http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura24463.htm makijazyk też uwazam że by Ci pasował ale to tak na jakoś uroczystość na codzień polecam coś lekkiego http://http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura9420.htm jak widzisz ładnie wytuszowane rzęski, podkład brzoskwinka na policzkach a na ustach pomadka połprzezroczysta pamiętaj by kolor podkładu był jan najbardziej podobny do koloru Twojej cery a jakieś drobne nie doskonałosci za tuszuj korektorem jaśniejszym niż Twoja skóra mozesz też opruszyć twarzyczkę sypkim pudrem który ładnie wygładza i modeluje twarz znałazłam ładna fryzke( chodzi mi o cięcie) i pomyślałam o Tobiehttp://http://ikf.com.pl/fryzury-grz...yzura36056.htm - gzrzywka jest ładna gestsza i nie przytłacza bo króciutka
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 08:00   #19
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: potrzebuję zmiany...

ale dlaczego nie na boba?
wcale nie musi być krótki i drastycznie cięty. fryzura jest wygodna i do jej twarzy pasowałaby rewelacyjnie bob tak, do ramion taki. kolor jak najbardziej do Ciebie pasuje wyrównałabym tylko koloryt może jakimś szamponem koloryzującym?[znam problem jasnych od słońca końcówek ]

jestem za radami Game. złoty kolor na oczy - zdecyowane tak, do tego brązowa maskara, kolejny raz zdecydowane tak, na wieczór kreska na górnej powiece, doda charakteru modelowanie twarzy .. brązem albo brzoskwinią, rozświetlić policzki [masz ładne kości policzkowe, trzeba to koniecznie zaznaczyć ] cień do brwi, też jestem na tak [sama mam z nimi problem - różnież naturalnie jasna blondynka - tyle, że teraz już farbowana] hmm .. błyszczyk na usta. może być bezbarwny, może być lekko różowy, lub lekko złotawy. myślę, że tak powiino być Ci dobrze.

Poza tym śliczna kobietka z Ciebie nie musisz robić zbyt wiele, by wygladać jeszcze ładniej. życzę powodzenia
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 12:48   #20
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: potrzebuję zmiany...

Dziewczyny jesteście cudowne, właśnie odkryłam, że jest mi dobrze w zlotym,zółtym i smoke eyes chciaż nigdy bym się tego niespodziewala . Co do brwi to zrobiłam test, pomalowałam je delikatnie brązową kretką i... nagle odkryłam że moja twarz stała się jakby bardziej wyraźna ( muszę sobie zrobić brązową hennę).

Jeśli chodzi o ''boba'' to kusi mnie niesamowicie jednak zawsze miałam krótsze włosy a, że wreszcie udało mi się je troche zapuścić chyba chcę się trochę nimi nacieszyć.

Myślę ostatnio o takiej krociutkiej grzywce .

I jeszcze jedno glupie pytanie jak mam używać roświetlacza i bronzera ? hmmm bezpośrednio na kości policzkowe ? ;/
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 14:27   #21
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: potrzebuję zmiany...

brazer bezposrednio na policzki a roswietlacz nad kosciami policzkowymi w sumei ja zawsze brazer troche jeszcze na czolo daje i broda ale w minimalych ilosciach a roś. jeszcze pod oczetamii kolo nosa, troszke na czolo i wsio:P
róż zas sie uzywa lekko pod kosiacmi policzkowymi trzeba zrobic tzw dziubek:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:07   #22
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: potrzebuję zmiany...

ja akurat robie na usmiech poliki się wypychają i róż nakładam na wypchniętą część, taką jakby łzą, allo uśmiechem, delikatnie do linii włosów rozświetlacz kładę przed różem. pociagam pędzlem znad brwi az na policzek [taka litera S wychodzi ]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 15:35   #23
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: potrzebuję zmiany...

Możecie mi polecić jakiś dobry roświetlacz ?
W jakim kolorze róz powinnam kupić ?
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:58   #24
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: potrzebuję zmiany...

Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś dobry roświetlacz ?
W jakim kolorze róz powinnam kupić ?
z racji, że jestem essence'oholiczką polecam Ci firmę Essence [dostępna tylko w Naturze] i ich AOH [all over highlighter] zapraszam do zapoznania się kilkoma ostatnimi stronami wątku o tej firmie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123592
tanie, ale porządne kosmetylki [złwaszcza pudry, róże i rozświetlacze - i błyszczyki ]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 08:40   #25
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: potrzebuję zmiany...

Dziewczyny tutaj sugerują Ci w większości neutralne, bezpieczne kolory makijażu. Ja bym była za pójściem w inną stronę. Masz delikatną urodę, odrobina umiaru i nie będziesz wyglądała na przerysowaną, a Twoja uroda zostanie podkreślona.
Moim zdaniem beże, wanilie, brązy, to nie są kolory dla Ciebie.
Rozświetlacz to też nie tak do ko końca ekstra pomysł, bo odrobinę za jasny i będziesz wyglądała dziwnie. Jeśli chodzi o bronzer, to pierw musiałabyś się delikatnie opalić, bo będzie wygladał sztucznie.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 14:58   #26
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: potrzebuję zmiany...

zdaje się, że włosy Ci się trochę same kręcą? bob może być kłopotliwy, ja bym postawiła na coś bardziej drapieżnego niż nudny bob

co do policzków to koniecznie trochę brązera (jasnego), różu (myślę, że brzoskwiniowego) i rozświetlacza (złotawego)

a jeśli chodzi o oczy to wrzucam kilka propozycji część z MM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ___Carlotta____by_fortu.jpg (39,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 468283606_7f7524a5c3.jpg (68,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg agrest1oczy.jpg (89,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chills sephora.jpg (79,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cosmetics.jpg (83,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Smoke_by_makeupbyrisa.jpg (69,6 KB, 7 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:23   #27
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: potrzebuję zmiany...

Co sadzicie o tym kolorze? ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11mamma.jpg (39,8 KB, 47 załadowań)
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:51   #28
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: potrzebuję zmiany...

to trudny kolor, baaardzo. długo usiłowałam mieć takie włosy, momentalnie robią się rude. zastanów się czy z rudymi włosami będziesz się równie dobrze czuła co z czerwonymi, a nie sądzę żebyś chciała co 2-3 tygodnie farbować włosy żeby były stale czerwone
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:24   #29
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: potrzebuję zmiany...

Taki kolor wygląda bardzo nienaturalnie, jesteś młodą dziewczyną i moim zdaniem to bez sensu. taka czerwień Cię postarzy i przyćmi rysy twarzy.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 12:21   #30
Otero
Raczkowanie
 
Avatar Otero
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 220
Dot.: potrzebuję zmiany...

Może uda sie wam określic jaki mam typ urody ?
Otero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.