co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-11, 12:32   #1
patrycja1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 81

co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?


dziewczyny jak sądzicie który makijaż bardziej przyciąga wzrok mężczyzn inaczej który jest najbardziej uwodzicielski?
a)
delikatny
b)słodki i dziewczęcy(makijaż tzw.prawie niewidoczny, a podkreślający urok kobiety)
c)romantyczny(nie ostry ale barzdziej wyrazisty o pastelowych odcieniach)
d)ostry( kocie spojrzenie, mocny kolor ust , ciemne cienie)

PS.moja odpowiedź B a wasza?
__________________
MonikaS
patrycja1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:37   #2
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

coś między c/d
Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:39   #3
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Wydaje mi się, że delikatny.
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:47   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Niby się mówi tyle, że mocno czerwone usta to wielki wabik na mężczyzn, czyli makijaż raczej mocniejszy, kocie oko - ale osobiście wydaje mi się ze mężczyźni najbardziej lubia makijaż delikatny. Czyli taki, którego nie widać. Bo to ma być złudzenie że jesteśmy piękne - wiadomo, że komplementem jest "ślicznie wyglądasz" a nie "masz piękny makijaż". Mężczyźni chcą wierzyć że piękna cera, rumieńce, ten blask czy grube ciemne rzęsy to dar natury a nie makijaż
Stawiam na delikatny makijaż. Dlatego unikam zastygających podkładów, wybieram lekkie i płynne bo są niewidoczne, kremowy róż (daje b. naturalny efekt), lekki błyszczyk, beżowozłociste cienie itd.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:54   #5
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

moim zdaniem delikatny i naturalny.
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 13:26   #6
Carmel
Przyczajenie
 
Avatar Carmel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

a mnie sie wydaje ze jednak zdecydowanie D, ostry, i kocie mocno podkreślone oczy, kiedys sie tak umalowałam i ogladało sie za mna troche towarów (facetów), jeden nawet chciał sie umówic ;P (ale ja wtedy byłam zajęta) co do spokojnego delikatnego i romantycznego makijazu to faceci nie zwracaja na niego uwage bo go nie widac.. a jak widac to jest delikatny.. mowie wam ze zdecuydowanie na mocniejszy zwracaja uwage, tyle ze nie kazdemu taki mocny pasuje..
__________________
Carmen
Carmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 13:30   #7
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

ja się czuję bez mocniejszego makijażu po prostu źle. Może wogóle wyglądam okropnie bez mocny potrafi podkreślić oczy, tak że wydają się wielkie i to na pewno zwraca uwagę.
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-11, 13:31   #8
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Mysle, ze delikatny, niwidoczny. Faceci boja sie kobiet z mocnym makijazem-takie jest moje zdanko
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 13:35   #9
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

a mi się wydaje, że wszystko zależy od urody kobiety, zresztą faceci mają też różne gusta. Ja jak do tej pory zauważyłam, że wolą raczej delikatny. A to,że coś przyciąga uwagę to wcale nie znaczy, że się podoba, prawda? Często spotykałam się u facetów z opinią, że kobieta powinna być przede wszystkim naturalna i im mniej makijażu widać tym lepiej, często też słyszałam ich złośliwe komentarze nt mocno wymalowanych dziewczyn itp. A najlepsze jest to, że czasami siedzi się godzinę w łazience, żeby zamaskować niedoskonałości, a on i tak myśli, że się nie malowałaś.
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 14:05   #10
alan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poludniowo wschodnia czesc Wilelkopolski
Wiadomości: 26
GG do alan
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Makijaz to tylko uzupelnienie urody kobiety ale jest wazny. Jesli patrzec obiektywnie na to mozna bylo by powiedzec ze delikatny makijaz wystarczy. Ja osobiscie bardzo lubie mocny makijaz typu wokalistki Blu Central w clipe Breath ma piekny makijaz i taki wlasnie przyciaga moje oko ale sa gusta i gusciki a trzeba pamitac ze meszczyzni maja troche stepione gusta
alan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 15:41   #11
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Wedlug mnie wszystko zależy od typu urody. Ja - typowa brunetka - maluję mocno oczy brązowym cieniem, wtedy wydają się ogromne, ten brązowy cien baaaaardzo wzmacnia ich kolorek (taki nietypowy, morski)i już slyszalam niejednokrotnie od facetów (znajomych i nieznajomych, prawie kazdy mi to mowi), ze mam świetne oczy, ktore już z daleka widać, są tak wielkie i maja intensywny kolor. Podobno są nietypowe i bardzo przyciagaja uwagę (a ja je po prostu podkreślam makijażem, ale makijażu tego faceci nie widzą, bo pasuje on do mojego typu urody, nie odznacza się aż tak bardzo)... Usta maluję na taki jasny, zimny róż, jako, że jestem ZIMKĄ... Dodam, ze kiedyś mialam blond wloski - taki mały kaprysik, hihi- i musialam troszke słabiej oczka malować, bo nawet bez makijażu wydawalo się, ze na mojej twarzy są tylko same oczy, hihi. Więc uwazam, że każdy makijaz ODPOWIEDNIO DOBRANY DO TYPU URODY ZWRACA UWAGĘ, GDYŻ PODKREŚLA ON WTEDY TO, CO W NASZEJ TWARZY JEST NAJPIĘKNIEJSZE. Nie oszpeca nas, tylko dodaje urody.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-11, 16:31   #12
curlymeg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

.

Edytowane przez curlymeg
Czas edycji: 2021-07-30 o 08:49
curlymeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 16:33   #13
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez curlymeg
zgadzam sie ze Smoczyca i Green_tea. Wlasciwie to wszytsko zalezy od typu urody. Wielu z moich znajomych, brutalnie stwierdzilo, ze nie lubi tak napawrde ostrego makijazu, bo to tylko oklamywanie samego siebie i innych. "Budzi sie facet rano, patrzy obok, a tam zupelnie inna kobieta obok niego lezy, mozna nabawic sie palpitacji serca ;"

hmmm, ja stawiam, na delikatny, a na pewno nie "maska" i tony pudru. Podklad uzywam tylko dla wyrownania kolorytu twarzy, nie maskowania siebie
to pisalam ja nie zauwazylam, ze kolezanka byla zalogowana
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 16:52   #14
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Zalezy od mezczyzny

Mysle, ze najodpowiedniejsza odp to c, ale nie do konca. Wydaje mi sie, ze cenią sobie naturalność, ale taka ich naturalność Tzn kobieta sleczy przed lustrem,by zakryc wszystkie niedoskonałości, ale nie maluje sie wyzywająco, a facet widzi jaka to ona piekna, bo nie ma tapety
Zreszta najlepiej od czasu do czasu zaskakiwac czyms nocniejszym. Kolezanka poznala chlopaka, kiedy byla w mocnym makijazu, a kiedy sie umowili nastepnego dnia, to n poczatku jej nie poznal Ale sa razem
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 17:53   #15
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Mezczyzni patrza tylko na nogi
Choc to dopiero w polowie drogi




Tak mi sie skojarzylo, pozdr
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:13   #16
Kleopatraaa
Raczkowanie
 
Avatar Kleopatraaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 52
GG do Kleopatraaa
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Zdecydowanie panowie nie lubią sztuczności... Każda z tych odpowiedzi jest dobra pod warunkiem, ze owy makijaz dostosowany jest do sytuacji i typu urody kobiety... mimo wszystko ja stawiam na wyrazisty ale wciąż dosc naturalny... ja to nazywam "babskim"
Kleopatraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:24   #17
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

kazdego faceta przyciaga co innego.jak zauwazylam po sowim to to zalezy na pewno od jego humoru,o jakis czas zmienia sie gust jak kazdemu-radze ci poexperymentowac raz zrob makijaz a i wyjdz tak na maisto i zobacz czy przyciagniesz faceta,poprobuj tak z kazdym ale wiesz wiekszosc nei lubi naturalnego woli cos innego bo w pewnym sensie facet lubi kolory i to ciagnei go do kobiety jak widze jak moj grzebie mi w kosmetyczce to wybiera np rozowy lub cos,ale wiesz??makijaz na pewno musi tobie pasowac jelsi pasuje ,czujesz sie w nim dobrze tzn ze czujesz sie pewnie a faceta przyciaga pewnosc siebie tak naprawde a nie szara myszka.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:25   #18
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Zgadzam sie z Kleopatra. Poza tym nie oszukujmy sie: nie to ladne co ladne, tylko co sie komu podoba. Wiec umiwersalnego wzoru nie znajdziemy.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 19:19   #19
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Własnie zadałam to pytanie mojemu mezowi. I zdecydowanie odpowiedział , ze D hmmmmmmm
Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-11, 19:42   #20
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Wydaje mi się, że większość mężczyzn wybrałaby opcję "b". Ale zdecydowanie - makijaż nie znajduje się w pierwszej dziesiątce rzeczy, na które zwracają uwagę
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 19:51   #21
savour_thought
Raczkowanie
 
Avatar savour_thought
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 282
GG do savour_thought
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Mysle ze to wszystko zalezy od faceta...rozne gusta maja ..jednemu podoba sie delikatny-romantyczny i zwroci uwage wlasnie na taka osobe..a drugi przepada za ,kocicami'' ..i innych nie widzi
__________________
"(...)kiedy czegos gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."


http://www.suwaczek.pl/cache/f3b05c59a9.png
savour_thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:02   #22
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

A ja spytałam o opinię dwóch mężczyzn,których mam pod ręką Z pewnym trudem wyciągnęłam od nich, że makijaż musi kobiecie poprostu pasować. Nie ważne który, ważne żeby fajnie w nim wyglądała. A ja myślę, że ten test, który zaproponowała któraś z dziewczyn wcześniej niewiele da. Bo to czy facet podejdzie zależy od jego odwagi, nie ważne jak jesteśmy pomalowane Ja poprostu stawiam na jeden element makijażu i wtedy nie boję się,że jest zbyt ostry.
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:04   #23
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Moim zdaniem a albo b ale to tylko moja opinia i mojego mezczyzny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:06   #24
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

moj facet dostal ode mnie moje foty i mial sobie je wstawic w antyrame:P zauwazylam ze na kazdej focie jaka wstawil mam oczy pomalowane w sposob tzw przydymiony)) a dostal wiele innych:P wiec wg mnie


oczy ciemne przydymione ( ale nie "ostre")j jasne pastelowe usta:P
slyszalam ze kobieta powinna byc podobna do kotki:
trojkatna twarzyczka( hmmmmm.....)
duze oczy( przydymiony make up zwraca uwage na oczy i je optycznie powieksza) maly nosek ( jasne usta nie zwracaja uwagi tak bardzo przez co nosek ktory jesy w okolicy usteczek nie jest bardzo widoczny i tym samym mniejszy.)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:12   #25
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez jami
Mysle, ze delikatny, niwidoczny. Faceci boja sie kobiet z mocnym makijazem-takie jest moje zdanko
tak tak zgadzam sie sa z dziewczynami o lekkim make upie bo te z ciemnym ja dla nich za bardzo pewne swojej wartosci i swoich atutow> poprosty boja sie ze taka panna przebiera miedzy facetami i ma silniejsza osobowosc niz jej partner a jak wiemy faceci sa z natury zdobywcami i chca byc podpora dla "slabszej" parnerki)) ale czy widzialyscie faceta ktory sie nie oglada za dziewczyna o ciemnym make-upie oczu i jasnych, naturalnych ustach???? bo ja nie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:17   #26
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

czyli podsumowujac strasznie podobaja im sie dziewczuny o przydymionych oczkac ale na codzien chca miec naturalna "slabiutka" dla ktorej sa oparciem i pomoca



ach te skomplikowane sprawy damsko=meskie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:31   #27
kosmopolitanka
Raczkowanie
 
Avatar kosmopolitanka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
GG do kosmopolitanka
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

zawsze mi się wydawało, że mocny makijaż bardziej zwraca uwagę. Często kierowałam się tym przy zakupie nowych cieni, kredek, szminek itp.. a potem stojąc przed lustrem mówiłam sobie "ale ja się w tym źle czuję, będe pewnie źle wyglądać"...i biegłam po nowa palete, jasniejszych cieni... poza tym mysle, że mocny makijaż jest propagowanyprzez rózne gazety i pisma.. modelka ładnie wygląda..ale tylko rpzez ta chwile na zdjęciu. Okazuje sie że ciemne oczy sa niestosowne do pracy, krwistoczerwone usta są negatywnie komentowane...

Tak więc ja najlepiej czuje sie w makijażu delikatnym a co wola mężczyźni- chyba ich trzeb zapytać
__________________
Powinno wystarczyć nam, że jesteśmy
kosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:32   #28
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

co mężczyzna to opinia każdemu podoba się coś innego.
Kiedyś myślałam,ze jest to raczej delikatny i stonowany makijaż,ale wiele zależy od urody,gustu,stroju czy okazji.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:44   #29
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

ja przekonalam sie na wlasniej skorze, ze mezczyzni lubia (szczegolnie jesli jest to imprezka), kiedy dziewczyna ma mocniej podkreslone oczy.kiedys poznalam chlopaka , ktory sie mnie zapytal dlaczego mam az na tak ciemno pomalowane oczy,jak sie pozniej okazalo nie lubi takiego makijazu a mimo to zainteresowal sie mna i to nawet bardzo . Gdy poznalam mojego misia to tez mialam mocno podreslone oczy (uznaje zasade, ze gdy sa mocno zaznaczone oczy to usta podkreslam blyszczykiem w naturalnym kolorze!). Na dzien jednak az tak intenywnego makijazu nie stosuje. teraz jest nawet tak, ze moj misiak nie zauwaza, ze nie mam swojej tapetki na twarzy .To jak wygladac, by sie spodobac kolesiowi zalecy od pory dnia i sytuacji w jakiej macie sie spotkac
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 20:50   #30
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: co bardziej przyciąga wzrok mężczyzn?

...a mnie się wydaje, ze to zalezy jaki jest facet, na ktorego wzroku nam zalezy
Jedni lubią tak, inni tak...chyba nie ma na to reguly. Wazne, bys Ty czuła się dobrze w swoim makijazu. By podkreślał Twoje atuty a ukrywał mankamenty...czy to przez podkreslenie oczu czy ust
Z tego co wiem..Oni patrzą raczej na "efekt" ogólny niz na części składowe naszych buziek )
Pozdrawiam!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.