Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 15:15   #4201
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
wpisz w wujka google nazwe i compare prices,wyskocza ci wszystkie sklepy z tymi perfumami to sobie porownasz,ja poluje w necie na perfumy,nie kupuje w sklepach stacjonarnych
Dziekuje, kochana Niestety najnizsza cena to wciaz ok 80 funtow
Jestem zakochana w tych perfumach. Chyba sobie sprawie te przyjemnosc w dniu wyplaty Bardzo bym chciala je znalezc jednak w nieco nizszej cenie
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:50   #4202
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziekuje, kochana Niestety najnizsza cena to wciaz ok 80 funtow
Jestem zakochana w tych perfumach. Chyba sobie sprawie te przyjemnosc w dniu wyplaty Bardzo bym chciala je znalezc jednak w nieco nizszej cenie
a na wymiance nikt nie ma ? wiem ze nie to samo co miec swoja flaszke. ja wole cos mniejszego kupic albo z probka sie zapoznac bo wiekszosc perfum powoduje u mnie bol glowy a ze lubie ciezkawe to tym trudniej cos znalezc. zobacz jeszcze ebay.widze ze na ebayu za 44.50f 30 ml od sprawdzonego sprzedawcy,ja jak cos kupuje to tylko od tych oznaczonych top rated seller.
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906

Edytowane przez sikorka1408
Czas edycji: 2011-02-19 o 15:54
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:37   #4203
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Moje drogie potrzebuje pomocy... powiedzcie gdzie można kupić odżywkę do włosów Dabur Vatika ?? kupiłam na ebayu ...ale po chwili dostałam wiadomość że jest out of stock i nie wiem gdzie jeszcze można dostać..bo chce tą 300ml i to 5 buteleczek (dla całej rodzinki ) jak któraś z Was ma sprawdzony sklep internetowy to proszę o namiary.. z góry dziękuje
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2011-02-19 o 16:41
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:48   #4204
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Moje drogie potrzebuje pomocy... powiedzcie gdzie można kupić odżywkę do włosów Dabur Vatika ?? kupiłam na ebayu ...ale po chwili dostałam wiadomość że jest out of stock i nie wiem gdzie jeszcze można dostać..bo chce tą 300ml i to 5 buteleczek (dla całej rodzinki ) jak któraś z Was ma sprawdzony sklep internetowy to proszę o namiary.. z góry dziękuje
ja kupilam tu www.healthfoodstore.com nie wiem czy sa wielkie butle ale male byly.
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:43   #4205
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
a na wymiance nikt nie ma ? wiem ze nie to samo co miec swoja flaszke. ja wole cos mniejszego kupic albo z probka sie zapoznac bo wiekszosc perfum powoduje u mnie bol glowy a ze lubie ciezkawe to tym trudniej cos znalezc. zobacz jeszcze ebay.widze ze na ebayu za 44.50f 30 ml od sprawdzonego sprzedawcy,ja jak cos kupuje to tylko od tych oznaczonych top rated seller.
Szukam, szukam po wymiankach- maja dziewczyny, sek w tym, ze wiekszosc jest spoza UK i nie ma szans na wysylke
Patrzylam na Ebayu, szukam tylko 100ml, mniejszych sie za bardzo nie oplaca Ale i tak dziekuje Pozostaje mi jeszcze pomoc kolezanki, ktora ma spora znizke na Bootsa- czesto robia tez promocje na podwojna znizke dla 'staffu', wiec troszke sobie poczekam
Cytat:
Napisane przez ona911
Moje drogie potrzebuje pomocy... powiedzcie gdzie można kupić odżywkę do włosów Dabur Vatika ?? kupiłam na ebayu ...ale po chwili dostałam wiadomość że jest out of stock i nie wiem gdzie jeszcze można dostać..bo chce tą 300ml i to 5 buteleczek (dla całej rodzinki ) jak któraś z Was ma sprawdzony sklep internetowy to proszę o namiary.. z góry dziękuje .
Ja dostalam Amle Dabur w... Asdzie Jest tez cala masa sklepow z kosmetykami indyjskimi do pielegnacji wlosow, nie wiem skad jestes, ale w Manchesterze jest jeden na Oldham Road, inny jeszcze w Arndale-u
Jesli jestes z innego miasta- poprostu popytaj znajomych czy jakies znaja
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:09   #4206
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
ja kupilam tu www.healthfoodstore.com nie wiem czy sa wielkie butle ale male byly.
Bardzo dziękuję już zakupiłam i to w jeszcze lepszej cenie niż na ebay-u
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...




ona911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:57   #4207
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
a mozesz napisac o jakiej dzielnicy pisze chodzi mi o ten zamkniety sklep , bo wiem ze jestesmy z tego samego miasta
W Perry Barr w One Stop Centre.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 02:55   #4208
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nie wiem czemu niby wysylka UK-Polska ma sie nie opalcac. Przeciez to sa podobne koszta, jak przesylanie paczek na terenie UK.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 11:44   #4209
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu niby wysylka UK-Polska ma sie nie opalcac. Przeciez to sa podobne koszta, jak przesylanie paczek na terenie UK.
Jakie podobne???
Paczka kilogram na terenie UK kosztuje 2.84
A najtansza paczka (tez 1 kg) do PL 6.60 (ktora njaczesciej i tak zaginie dlatego lepiej skorzystac z signed for za min. 11.55)
Zalezy jaka jest wartosc paczki. Ale jesli przesylka przekracza wartosc paczki to srednio sie oplaca.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

W pl podobnie
Wysylka do kilograma do UK kosztuje (najtansza paczka) 56 zl
a na terenie Polski 9.60 zl.
Wiec ja podobienstwa cenowego niewiedze.


Chyba ze wyslemy jakims busem jezdzacym do plski, odbierajacym paczki w polskich sklepach i bedziemy sie modlic zeby paczka dotarla.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:27   #4210
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja nie mialam swoich ukochanych kosmetykow w PL. W PL moja pielegnacja byla bardzo minimalistyczna. Przyjechalam tu i 3 lata testowalam i analizowalam sklady. Mozg mi sie ugotowal od tego. I po trzech latach wywalania kasy w bloto i niszczenia sobie skory zaczelam szukac w PL. I tak sie sklada ze wszystkie kosmetyki z ziai czy farmony moge brac w ciemno, bo wiem ze mnie nie podraznia.

A poza tym analizowanie skladu nie da nic jesli mam 2 takie same produkty o identycznym skladzie, jeden z PL drugi tutejszy i tutejszy uczula a Polski nie. Teoretycznie roznia sie tylko miejscem produkcji.
Mam na mysli miedzy innymi wczesniej wspomniany Head & Shoulders.

Mieszkam tu 6 lat i kilka dobrych kosmetykow udalo mi sie znalezc, ale po reszte musialam jechac do PL.
Wydaje mi sie ze po tylu latach robiena z siebie krolika doswiadczalnego wystarczy zeby moje zdanie nie bylo przesadzone. I dalej testowac nie mam zamiaru bo mi zycia zabraknie. Nie odczuwam przyjemnosci w miesiacach leczenia po jednym uzyciu nieodpowiedniego kremu czy szmponu, bo tak to sie niestety u mnie konczy.
Ciesze sie ze ty sobie cos znalazlas, niestety moja skora tak tolerancyjna nie jest.
Po trzech latach testowania każdy miałby dość, więc tu Cię rozumiem .

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Pewnie bedziecie sie ze mnie smiac, ale ja zakochalam sie w pedzlach z .... Primarka
Mam kabuki i do pudru i sa cudowne. Kabuki nakaladam mineraly.
Mam jeszcze EDM i Mary Kay. Mary Kay mi zupelnie nie odpowiada, bo drapie, a te z primarka sa takie mieciutkie


I podobno pedzle e.l.f. sa tanie i bardzo dobre.
O, akurat jestem na etapie szukania pędzlu do pudru, bo mój poprzedni się rozpadł - na pewno zajrzę do Primarka


Tak jeszcze co do pielęgnacji cery - czy Wy tez tak miałyście, że po przyjeździe tutaj Wasza cera zaczęła inaczej reagować na ulubione kosmetyki pielęgnacyjne? Ja przywiozłam ze sobą mój sprawdzony już zestaw i w UK nagle okazało się, że krem już nie nawilża tak dobrze, a znowu inny krem zaczął zapychać (używałam go już długo i NIGDY wcześniej się to nie zdarzyło) .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:32   #4211
gararetka
Raczkowanie
 
Avatar gararetka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 50
GG do gararetka
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cześć wszystkim

Ostatnio szukając Biodermy Sebium, wpadłam na stronę tego sklepu: http://www.leguidesante.co.uk/
Ceny mają bardzo niskie - co mnie nieco dziwi.

Ktoś u nich kupował? Wszystko było ok czy jednak lepiej nie ryzykować?
gararetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 14:11   #4212
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja kupowalam filtry Avene od nich. Szybko, sprawnie i jeszcze probki dali
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:13   #4213
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jakie podobne???
Paczka kilogram na terenie UK kosztuje 2.84
A najtansza paczka (tez 1 kg) do PL 6.60 (ktora njaczesciej i tak zaginie dlatego lepiej skorzystac z signed for za min. 11.55)
Zalezy jaka jest wartosc paczki. Ale jesli przesylka przekracza wartosc paczki to srednio sie oplaca.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

W pl podobnie
Wysylka do kilograma do UK kosztuje (najtansza paczka) 56 zl
a na terenie Polski 9.60 zl.
Wiec ja podobienstwa cenowego niewiedze.


Chyba ze wyslemy jakims busem jezdzacym do plski, odbierajacym paczki w polskich sklepach i bedziemy sie modlic zeby paczka dotarla.
Przesylka polecona jest i tak ubezpieczona na terenie UK, wiec rownie dobrze do Polski mozna wysylac rzeczy zwyklym listem. Wiem, ze teraz ceny wzrosly. Ale wlasnie na terenie Anglii przyszlo mi sie placic troche drozej za przesylki, niz jeszcze niedawno temu.
O cenach wysylki na terenie Polski nie wspomnialam akurat, bo nie mam pojecia jakie sa. Za to moim rodzicom znajoma ciagle przysyla leki i kosmetyki i nie zauwazylam, zeby jakos strasznie drogo placila. Zalezy co sie wysyla. Wszystko zalezy tez, czy pzresylka zapakowana jest w pudelko kartonowe, czy w koperte.
Juz mialam taki przypadek, ze wyslalam cos przesylka sign for i ta przesylka zginela. Chodzenie na poczte i pisanie skarg niewiele dalo. Nawet kosztow przesylki mi nie zwrocili.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:31   #4214
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Przesylka polecona jest i tak ubezpieczona na terenie UK, wiec rownie dobrze do Polski mozna wysylac rzeczy zwyklym listem. Wiem, ze teraz ceny wzrosly. Ale wlasnie na terenie Anglii przyszlo mi sie placic troche drozej za przesylki, niz jeszcze niedawno temu.
O cenach wysylki na terenie Polski nie wspomnialam akurat, bo nie mam pojecia jakie sa. Za to moim rodzicom znajoma ciagle przysyla leki i kosmetyki i nie zauwazylam, zeby jakos strasznie drogo placila. Zalezy co sie wysyla. Wszystko zalezy tez, czy pzresylka zapakowana jest w pudelko kartonowe, czy w koperte.
Juz mialam taki przypadek, ze wyslalam cos przesylka sign for i ta przesylka zginela. Chodzenie na poczte i pisanie skarg niewiele dalo. Nawet kosztow przesylki mi nie zwrocili.
Mi tez przesylka ''sign for'' zaginela (ogolnie to mi duzo przesylek zaginelo). A ze byly to dokumenty to odmowili wyplacenia odszkodowania bo nie moglam udowodnic wartosci. Mimo ze zwykly polecony jest automatycznie ubezpieczony na 40f.
W ramach rekompensaty dostalam ksiazeczke znaczkow pierwszej klasy.

A w UK gruba koperta to juz paczka przeciez.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 00:04   #4215
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez gararetka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Ostatnio szukając Biodermy Sebium, wpadłam na stronę tego sklepu: http://www.leguidesante.co.uk/
Ceny mają bardzo niskie - co mnie nieco dziwi.

Ktoś u nich kupował? Wszystko było ok czy jednak lepiej nie ryzykować?
Ja kupowalam u nich wielokrotnie. Przesylki kurierskie dochodza bez problemu. Jak wydasz powyzej 79 funtow to masz przesylke gratis.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 08:57   #4216
Ewela_z_wyspy
Przyczajenie
 
Avatar Ewela_z_wyspy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Kocurzyca dziekuje za polecenie tych pedzli z primarka sa swietne za tak niska cene rewelka.
Kupilam trzy jeden do rozo taki z bialo rozowym wlosiem(ale ja nakladam nim bronzer) i dwa dwustronne jeden fioletowy( do cieni) i drugi pomaranczowy( moze byc do podkladu i korektora).
Za 1.50 naprawde bajka, lepsze niz z elfa z tej regularnej bialej linii.
Ewela_z_wyspy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:20   #4217
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez gararetka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Ostatnio szukając Biodermy Sebium, wpadłam na stronę tego sklepu: http://www.leguidesante.co.uk/
Ceny mają bardzo niskie - co mnie nieco dziwi.

Ktoś u nich kupował? Wszystko było ok czy jednak lepiej nie ryzykować?
Ja chciałam ostatnio u nich zamówić, ale po zalogowaniu okazało się, że koszt wysyłki to 30f, więc mi się nie opłacało, jak zamówisz powyżej 79f przesyłkę masz gratis.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:42   #4218
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nastepny TK Maxx u mnie otwieraja
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:05   #4219
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczynki, mam pytanko: czy ktoras z Was uzywala kiedys szamponu w kostce z Lusha???? Bo ja sie wlasnie skusilam na ten niebieski, z wodorostami Prosze, napiszcie, jakie macie wrazenia, jesli ktoras z Was uzywala Czy wloski sa czyste ( w sensie, czy nie zostawia tlustej warstewki), czy w jakis sposob poprawia ich kondycje i czy warto go miec? Przede mna dzis wieczor proby, wiec napewno zdam sprawozdanie, ale kondycji wlosow po jednym myciu raczej nie ocenie Takze prosze, piszcie, jesli wiecie

edit

O, i czy ktoras z as stosowala kiedys podklady/ korektory z Lusha??? Dzis sie na nie napatoczylam i sie zastanawiam, czy to, ze sa bardziej naturalne jest faktem, czy fikcja??

Niestety na stronie znalazlam tylko pudry- ale one tez mnie zainteresowaly Korektorow nie moglam znalezc, ale to dlatego, ze nie szukalam jak sie nalezy, bo jestem w pracy.

http://www.lush.co.uk/shop/product/c...usting-powders
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2011-02-21 o 16:42
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 15:15   #4220
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez gararetka Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Ostatnio szukając Biodermy Sebium, wpadłam na stronę tego sklepu: http://www.leguidesante.co.uk/
Ceny mają bardzo niskie - co mnie nieco dziwi.

Ktoś u nich kupował? Wszystko było ok czy jednak lepiej nie ryzykować?
ja u nich kupuje zawsze i jestem bardzo zadowolona, jedyny problem to to ze oni dostarczja przez kuriera, wiec jak cie nie zastana to jest to problemem, ja zamawiam zawsze do pracy i jest ok (no oprocz tego, ze potem z paczka do domu musze zasuwac)
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:46   #4221
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Nastepny TK Maxx u mnie otwieraja
no wiesz ty co,i po co nam to piszesz ? zeby nas szlag trafial ? ja tak tesknie za moim,mam fajnie bo moj facet tez lubi zakupy(byle nie kosmetyczne) wiec jak wpadamy tam to on do butow a ja na kosmetyki i mam go z glowy

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanko: czy ktoras z Was uzywala kiedys szamponu w kostce z Lusha???? Bo ja sie wlasnie skusilam na ten niebieski, z wodorostami Prosze, napiszcie, jakie macie wrazenia, jesli ktoras z Was uzywala Czy wloski sa czyste ( w sensie, czy nie zostawia tlustej warstewki), czy w jakis sposob poprawia ich kondycje i czy warto go miec? Przede mna dzis wieczor proby, wiec napewno zdam sprawozdanie, ale kondycji wlosow po jednym myciu raczej nie ocenie Takze prosze, piszcie, jesli wiecie

edit

O, i czy ktoras z as stosowala kiedys podklady/ korektory z Lusha??? Dzis sie na nie napatoczylam i sie zastanawiam, czy to, ze sa bardziej naturalne jest faktem, czy fikcja??

Niestety na stronie znalazlam tylko pudry- ale one tez mnie zainteresowaly Korektorow nie moglam znalezc, ale to dlatego, ze nie szukalam jak sie nalezy, bo jestem w pracy.

http://www.lush.co.uk/shop/product/c...usting-powders
ja tam nie wiem,mnie jakos lush nie podnieca,cos ze mna nie tak ? chyba bede chora
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:56   #4222
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
no wiesz ty co,i po co nam to piszesz ? zeby nas szlag trafial ? ja tak tesknie za moim,mam fajnie bo moj facet tez lubi zakupy(byle nie kosmetyczne) wiec jak wpadamy tam to on do butow a ja na kosmetyki i mam go z glowy

U mnie to samo. Ja do kosmetykow,a TZ do butow
A potem razem do ciuchow.

W ogole tego glownego nam przerabiaja. Tak w nim teraz ladnie jak w jakims ekskluzywnym butiku. Ciekawe czy pozostale tez przerabiaja.

Cytat:
ja tam nie wiem,mnie jakos lush nie podnieca,cos ze mna nie tak ? chyba bede chora
Mnie tez.Szczegolnie ze mnie podraznilo pare rzeczy i juz nigdy wiecej.


Na przeziebienie najlepszy tutaj Night Nurse.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 21:07   #4223
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanko: czy ktoras z Was uzywala kiedys szamponu w kostce z Lusha???? Bo ja sie wlasnie skusilam na ten niebieski, z wodorostami
Ja właśnie kończę tą kostkę szamponu . Nie używałam regularnie, bo mam kilka szamponów do różnych zadań, ale z tego co zauważyłam to Seanik (właśnie ta niebieska kostka) dobrze oczyszcza, ale za bardzo wysusza moje włosy. Ale wybaczam mu to, bo wystarczy dobra odżywka i wszystko jest cacy. Uwielbiam jego zapach .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 22:19   #4224
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mi tez przesylka ''sign for'' zaginela (ogolnie to mi duzo przesylek zaginelo). A ze byly to dokumenty to odmowili wyplacenia odszkodowania bo nie moglam udowodnic wartosci. Mimo ze zwykly polecony jest automatycznie ubezpieczony na 40f.
W ramach rekompensaty dostalam ksiazeczke znaczkow pierwszej klasy.

A w UK gruba koperta to juz paczka przeciez.
A mi tak glownie chodzilo o takie male przesylki, np wymiankowe. Jakis cien, czy puder i cena za taka paczuszke nie bedzie jakas wygorowana. Kiedys wysylalam chyba z trzy grube bluzy i zaplacilam z 5 fontow. Poza tym najczsciej na poczcie podpowiadaja, jak rozdzielic rzeczy na kilka paczek, zeby zaplacic jak najmniej.
A TK Maxx u mnie dosc ubogi jest w kosmetyki. Niestety tylko jeden do tego. No, ale jak sie mieszka w takiej malej miescinie, to i wybor niewielki.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 22:43   #4225
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witajcie Dziewczyny!
Z gory przepraszam,ze tak z butami Wam tutaj wchodze,ale mysle ze ten dzial jest najlepszym miejscem dla tego projektuklaski :POkrot ce
Wspomialam gdzies ,ze Polska firma Kosmetyczna niedlugo wejdzie na Rynek UK.Beda to kosmetyki kolorowe,do paznokci sie cos znajdzie,linia profesjonalna,medyczna.Cz esc spolecznosci ze znanego kanalu youtube juz zaangazowana jeste w te akcje.Chcemy zrobic wielkie BOOOMMMM
szczegolnie propozycja kierowana jest do Emigrantek.
Prosze piszcze z jakiego miasta jestescie i jakie kosmetyki chcialybyscie przetestowac.Jesli ktores z Was robia filmiki recenzyjne i wykonaly by w jezyku angieslim bylo by wspaniale.
__________________
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:41   #4226
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 035
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Czy ktoras z Was wie moze gdzie moge w necie kupic kosmetki No7 sprzedawane w brytyjskim bootsie? Potrzebuje konturowke do ust tej firmy i nie ma jej ani na ebayu ani na allegro. Znalazlam ja na stronie bootsa za chyba 8,50 funta, ale wysylaja tylko do UK i Irlandii. Bylabym wdzieczna za jakies info .
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 05:54   #4227
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

MdM- obawiam sie, ze raczej nie dostaniesz tej firmy poza oficjalna strona Bootsa ze wzgledu na to,ze jest to wlasnie firma 'bootsowa' i dostepna wylacznie tam.
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:23   #4228
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was wie moze gdzie moge w necie kupic kosmetki No7 sprzedawane w brytyjskim bootsie? Potrzebuje konturowke do ust tej firmy i nie ma jej ani na ebayu ani na allegro. Znalazlam ja na stronie bootsa za chyba 8,50 funta, ale wysylaja tylko do UK i Irlandii. Bylabym wdzieczna za jakies info .
a ja widzialam jakies produkty bootsowe na stronie ,,nie bootsa,, tylko nie pamietam gdzie i glownie chyba kremy itp zaraz lukne to napisze ci link jakbym znalazla
tutuaj http://www.thecosmetichouse.co.uk/Bo...od=name&page=2 kontorowki nie widze ;(
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906

Edytowane przez sikorka1408
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:26
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 19:07   #4229
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 035
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
MdM- obawiam sie, ze raczej nie dostaniesz tej firmy poza oficjalna strona Bootsa ze wzgledu na to,ze jest to wlasnie firma 'bootsowa' i dostepna wylacznie tam.
Dzieki za odp.

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
a ja widzialam jakies produkty bootsowe na stronie ,,nie bootsa,, tylko nie pamietam gdzie i glownie chyba kremy itp zaraz lukne to napisze ci link jakbym znalazla
tutuaj http://www.thecosmetichouse.co.uk/Bo...od=name&page=2 kontorowki nie widze ;(
Dzieki , choc konturowek faktycznie nie ma

No coz... bede musiala kupic sobie jak pojade nastepnym razem do UK, czyli za jakies 100 lat Mam nadzieje, ze nie przestana ich produkowac
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 19:16   #4230
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Na eBayu jest tego sporo, no chyba ze jakis kolor ci nie pasuje.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.