Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-22, 14:46   #1681
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Ale ze co?! Przepraszam ale mnie na watku nie bylo troche.. i nie wiem o tej sprawie a Monnier?co sie dokladnie stalo? Ma ktos ochote opisac?
Ja z monnier mam super wspomnienia.. gdyz przez blad systemu udalo mi sie kupic czarnego duzego suttona za 80 pare euro zamiast 350.. balam sie ze mi anuluja zamowienie ale wyslali wszystko bezproblemowo.. chociaz mogli mi napisac ze byl blad i tyle.. i mam kliknac jeszcze raz w torebke po normalnej cenie.
No najwyraźniej mylą się w różne strony:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1459
Ja miałam pecha:/.

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Siarka no ja Cie prosze, nie poddawaj sie i nie odpuszczaj im... Pisz pisz injeszcze raz pisz... To jakiś straszny sklep.. Mariola Rez miała z nimi przejścia...
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie wolno się poddawać. Ja tam swoje osiągnęłam. Jasne, że nerwów to mnie kosztowało, ale jak ma się rację to trzeba o swoje się upominać
Tylko że Ty Mariolu miałaś przynajmniej towar w ręku, a ja zapłaciłam za rzecz, której nie otrzymałam i nie mam jak udowodnić, że tak było, bo otwierałam paczkę w domu:/.
Mariolu, a oni Ci w końcu odpisali na jakiegoś mejla? Myślałam aby do nich zadzwonić...

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Ja też bym nie odpuszczała, obsmarowała ich na facebooku, o ile mają fanpage'a i gnębiła ich mailami, no bez przesady, dlaczego masz być stratna? Możesz dodać informację, że masz poczytnego bloga (nie musisz go wcale posiadać) i Twoi czytelnicy dowiedzą się o ich nieuczciwych praktykach i na pewno nie przybędzie im klientów. Życzę szybkiego rozwiązania sprawy . Mi samej się ciśnienie podniosło jak Zalando zgubiło mój zwrot, a co dopiero taka sprawa. Kiepsko z tym Monnierem...
Hm, tylko to zagraniczna strona...

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Siarka, przepraszam, ale nie działa mi cytowanie, płaciłaś kartą? To zadzwoń do banku i powiedz, że chcesz skorzystać z procedury charge back. Wyślą Ci formularz do uzupełnienia i po max 2 miesiącach dostaniesz kasę z powrotem.
Kredko, ale to zawsze działa? Bo przecież ktoś mógłby ich naciągać. No i ja bym chciała zostawić część tego zamówienia, drugą rzecz chciałam zwracać, no a za trzecią chcę zwrot pieniędzy, bo jej nie mam w ogóle.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 15:47   #1682
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
No najwyraźniej mylą się w różne strony:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1459
Ja miałam pecha:/.




Tylko że Ty Mariolu miałaś przynajmniej towar w ręku, a ja zapłaciłam za rzecz, której nie otrzymałam i nie mam jak udowodnić, że tak było, bo otwierałam paczkę w domu:/.
Mariolu, a oni Ci w końcu odpisali na jakiegoś mejla? Myślałam aby do nich zadzwonić...


Hm, tylko to zagraniczna strona...


Kredko, ale to zawsze działa? Bo przecież ktoś mógłby ich naciągać. No i ja bym chciała zostawić część tego zamówienia, drugą rzecz chciałam zwracać, no a za trzecią chcę zwrot pieniędzy, bo jej nie mam w ogóle.
Zaczęli szybko odpisywać jak otworzyłam spór w paypalu. W ciągu 3 dni miałam i odpowiedź na maila i zwrot kasy. Jakby to olali to paypal sam zwróciłby mi kasę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 16:01   #1683
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Siarka - a na takiej przesyłce kurierskiej miałaś podaną dokładną wagę?

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Ja założyłam spór na PP z Farfetch (uszkodzona torebka) i PP mi odrzucił skargę

Torebka została odesłana do producenta (Minkoff) i czekam, aż mi ją naprawią: / Ostrzegli mnie, że może to potrwać i 2 miesiące
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 17:34   #1684
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;52503076]Wypełnione [/QUOTE]

Dziękuje i proszę o wiecej!

Wklajam nowy link, bo tam pare rzeczy nie działało prawidłowo
https://docs.google.com/forms/d/1uUP...?usp=send_form

Edytowane przez madzia1_s
Czas edycji: 2015-08-23 o 08:35
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 17:43   #1685
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Siarka - a na takiej przesyłce kurierskiej miałaś podaną dokładną wagę?

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Ja założyłam spór na PP z Farfetch (uszkodzona torebka) i PP mi odrzucił skargę

Torebka została odesłana do producenta (Minkoff) i czekam, aż mi ją naprawią: / Ostrzegli mnie, że może to potrwać i 2 miesiące
No coś Ty? A co Ci napisali? Paypal zawsze niby staje po stronie kupującego
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 18:19   #1686
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No coś Ty? A co Ci napisali? Paypal zawsze niby staje po stronie kupującego
Napisali, że nie mogą sprawy rozwiązać na moją korzyść. Tylko tyle.

Nie kupię więcej nic ani na Farfetch ani żadnej torebki Minkoff
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 22:58   #1687
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Siarka - a na takiej przesyłce kurierskiej miałaś podaną dokładną wagę?

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Ja założyłam spór na PP z Farfetch (uszkodzona torebka) i PP mi odrzucił skargę

Torebka została odesłana do producenta (Minkoff) i czekam, aż mi ją naprawią: / Ostrzegli mnie, że może to potrwać i 2 miesiące
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Napisali, że nie mogą sprawy rozwiązać na moją korzyść. Tylko tyle.

Nie kupię więcej nic ani na Farfetch ani żadnej torebki Minkoff
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 23:24   #1688
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
No najwyraźniej mylą się w różne strony:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1459
Ja miałam pecha:/.




Tylko że Ty Mariolu miałaś przynajmniej towar w ręku, a ja zapłaciłam za rzecz, której nie otrzymałam i nie mam jak udowodnić, że tak było, bo otwierałam paczkę w domu:/.
Mariolu, a oni Ci w końcu odpisali na jakiegoś mejla? Myślałam aby do nich zadzwonić...


Hm, tylko to zagraniczna strona...


Kredko, ale to zawsze działa? Bo przecież ktoś mógłby ich naciągać. No i ja bym chciała zostawić część tego zamówienia, drugą rzecz chciałam zwracać, no a za trzecią chcę zwrot pieniędzy, bo jej nie mam w ogóle.
Powinno zawsze Zadzwoń do swojego banku i powiedz, ze chcesz skorzystac z charge back, oni Cię pokierują (pewnie dostaniesz mailem dokuemnty do wypełnienia, będziesz tez musiała dołaczyć dokumenty jakie masz - kopie korespondencji, dowody nadania (gdybyś chciała coś zwracać).
- przyczyny dotyczące zwrotu lub unieważnienia transakcji – np. akceptant był powiadomiony o żądaniu unieważnienia transakcji, ale mimo to obciążył klienta, przysłane towary lub usługi zakupione poprzez Internet lub drogą telefoniczną nie były towarami zgodnymi z zamówieniem, otrzymane towary były uszkodzone lub niezupełne, nie został dokonany zwrot zapłaty za towary lub usługi zwrócone akceptantowi;
nieotrzymanie przez posiadacza dóbr lub usług, za które została dokonana zapłata.
A tu cały artykuł: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chargeback

Skoro ze sklepem nie można sie dogadać, to to jest najprostsza i najszybsza (a pewnie i jedyna) droga. Z tego co pamiętam (ja reklamowałam kiedyś transakcję z All) trochę to trwa - chyba 2 miesiące, ale działa. Ochronę ma tez PayPal - ale słabszą, bo tylko w przypadku kiedy nie dostaniesz towaru wcale albo jest niezgodny z opisem. To i tak super w porównaniu z Allegro, bo nie trzeba latac na policję itd.

Wiesz, w sumie można by dojść np po wadze paczki - firmy kurierskie zwykle podaja ile wazy paczka, jakie ma wymiary - i po tym dochodzić co tam było. Poza tym masz swoje, wysyłane do nich maile. Ale dokumenty które wypełniasz są prawnie wiążące, podpisujesz się pod tymi oświadczeniami i to powinno wystarczyć. Dzwoń od razu do banku, im szybciej tym lepiej.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No coś Ty? A co Ci napisali? Paypal zawsze niby staje po stronie kupującego
No własnie wcale nie. Kiedyś czytałam, że PP najlepiej działa przy zakupach na ebay, bo to ich firma - matka chyba. Mnie kiedyś tez olali - reklamowałam uszkodzoną rzecz (najpierw próbowałam dogadać się ze sklepem, ale proponowali mi chyba 2 dolary upustu - przy następnych zakupach (których wiedziałam, że nei zrobię), wymieniałam poprzez PP maile ze sprzedawcą, w końcu zakończyłam spór, dostałam od PP maila, że teraz specjaliści będa wnikliwie analizowac moj problem, a dokładnie minutę!!! później następnego, że po wnikliwej analizie odrzucają moje roszczenia, bo tak w ogóle to oni się nie zajmuja takimi przypadkami
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 06:50   #1689
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Czy nikt nie zauważył zdjęć które dla Was zrobiłam???
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 08:13   #1690
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Czy nikt nie zauważył zdjęć które dla Was zrobiłam???
Zauważyłam , ale dopiero dzisiaj, bo rzadko tutaj wchodzę.
Monimyszek, co to za cudo na ostatnim zdjęciu? Bardzo mi się podoba: love:
hukana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:00   #1691
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez hukana Pokaż wiadomość
Zauważyłam , ale dopiero dzisiaj, bo rzadko tutaj wchodzę.
Monimyszek, co to za cudo na ostatnim zdjęciu? Bardzo mi się podoba: love:
No już czlowiekowi milej na sercu
to nowosc, mała skórzana korsowa torebka. Nie ze skóry saffiano, ale zwykłej - oglądałam i mierzyłam , ale nie znam modelu
Sliczna jest, ale małutka
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 09:06   #1692
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Anmika Pokaż wiadomość
Witam,
jestem nowa na forum . Planuję zakupić torebkę w sklepie Gomez. Czy może ktoś mi pomóc i udostępnić kod do Gomez Club

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



Witam, czy mogłabym prosić o pomoc. Jestem nowa na forum i nie znam "zasad poruszania" na nim, mam nadzieję, że nie popełniam nietaktu prosząc o pomoc.
Czy mogłabym mi Pani pomóc udostępniając kod do gomez club ?
:pro si:
Pisałam na pw ale chyba coś pokręciłam bo nie mam w skrzynce żadnej nadanej wiadomości.
Pozdrawiam
tylko nie pani Magda jestem pisz do mnie na PW
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:11   #1693
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Czy nikt nie zauważył zdjęć które dla Was zrobiłam???
Śliczne zdjęcia, ładne torebki.

Ja od kilku lat jestem wierna tylko modelowi Astor, teraz mam dwie torby. Lubię worki

Marzy mi się Miranda, ale cenę ma zaporową, no i nie jest workiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MARISSA.jpg (115,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pobrane (1).jpg (6,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mir1.JPG (18,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg michael-kors-black-miranda-large-top-zip-tote-product-1-27347695-0-917829499-normal.jpeg (9,6 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2015-08-23 o 09:14
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:29   #1694
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Śliczne zdjęcia, ładne torebki.

Ja od kilku lat jestem wierna tylko modelowi Astor, teraz mam dwie torby. Lubię worki

Marzy mi się Miranda, ale cenę ma zaporową, no i nie jest workiem
no a ja zdjecia w ukryciu robiłam
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:36   #1695
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Powinno zawsze Zadzwoń do swojego banku i powiedz, ze chcesz skorzystac z charge back, oni Cię pokierują (pewnie dostaniesz mailem dokuemnty do wypełnienia, będziesz tez musiała dołaczyć dokumenty jakie masz - kopie korespondencji, dowody nadania (gdybyś chciała coś zwracać).
- przyczyny dotyczące zwrotu lub unieważnienia transakcji – np. akceptant był powiadomiony o żądaniu unieważnienia transakcji, ale mimo to obciążył klienta, przysłane towary lub usługi zakupione poprzez Internet lub drogą telefoniczną nie były towarami zgodnymi z zamówieniem, otrzymane towary były uszkodzone lub niezupełne, nie został dokonany zwrot zapłaty za towary lub usługi zwrócone akceptantowi;
nieotrzymanie przez posiadacza dóbr lub usług, za które została dokonana zapłata.
A tu cały artykuł: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chargeback

Skoro ze sklepem nie można sie dogadać, to to jest najprostsza i najszybsza (a pewnie i jedyna) droga. Z tego co pamiętam (ja reklamowałam kiedyś transakcję z All) trochę to trwa - chyba 2 miesiące, ale działa. Ochronę ma tez PayPal - ale słabszą, bo tylko w przypadku kiedy nie dostaniesz towaru wcale albo jest niezgodny z opisem. To i tak super w porównaniu z Allegro, bo nie trzeba latac na policję itd.

Wiesz, w sumie można by dojść np po wadze paczki - firmy kurierskie zwykle podaja ile wazy paczka, jakie ma wymiary - i po tym dochodzić co tam było. Poza tym masz swoje, wysyłane do nich maile. Ale dokumenty które wypełniasz są prawnie wiążące, podpisujesz się pod tymi oświadczeniami i to powinno wystarczyć. Dzwoń od razu do banku, im szybciej tym lepiej.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------



No własnie wcale nie. Kiedyś czytałam, że PP najlepiej działa przy zakupach na ebay, bo to ich firma - matka chyba. Mnie kiedyś tez olali - reklamowałam uszkodzoną rzecz (najpierw próbowałam dogadać się ze sklepem, ale proponowali mi chyba 2 dolary upustu - przy następnych zakupach (których wiedziałam, że nei zrobię), wymieniałam poprzez PP maile ze sprzedawcą, w końcu zakończyłam spór, dostałam od PP maila, że teraz specjaliści będa wnikliwie analizowac moj problem, a dokładnie minutę!!! później następnego, że po wnikliwej analizie odrzucają moje roszczenia, bo tak w ogóle to oni się nie zajmuja takimi przypadkami
O, to musiałam mieć duże szczęście, że mi nie odrzucili.
Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Czy nikt nie zauważył zdjęć które dla Was zrobiłam???
Ja widziałam, ale do niczego mi serce nie zabiło mocniej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:28   #1696
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Dziękuje i proszę o wiecej!

Wklajam nowy link, bo tam pare rzeczy nie działało prawidłowo
https://docs.google.com/forms/d/1uUP...?usp=send_form
Wypełnione

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
na pokuszenie
Czarne szpile i te camelowe poniżej
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:55   #1697
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Hm, tylko to zagraniczna strona...

A no wiem... Pisz tutaj post : https://www.facebook.com/MonnierFreres Z tego co czytam, skargi na zamówienia są dosyć częste, ale przynajmniej szybko odpisują.
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 12:51   #1698
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zaczęli szybko odpisywać jak otworzyłam spór w paypalu. W ciągu 3 dni miałam i odpowiedź na maila i zwrot kasy. Jakby to olali to paypal sam zwróciłby mi kasę.
Tylko że ja nie płaciłam poprzez Paypala...
Oj, trzeba było po tym tygodniu blokady środków na koncie bankowym "odpiąć" kartę z konta sklepu:/. Nauczka na przyszłość.

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Siarka - a na takiej przesyłce kurierskiej miałaś podaną dokładną wagę?
- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Ja założyłam spór na PP z Farfetch (uszkodzona torebka) i PP mi odrzucił skargę

Torebka została odesłana do producenta (Minkoff) i czekam, aż mi ją naprawią: / Ostrzegli mnie, że może to potrwać i 2 miesiące
Muszę sprawdzić, ale chyba tak.

Współczuję sytuacji z torebką .

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Powinno zawsze Zadzwoń do swojego banku i powiedz, ze chcesz skorzystac z charge back [...]
Kredziu kochana, wielkie dzięki za informację . Jestem już po telefonie do mojego banku, przyjęto reklamację transakcji kartą, będą się kontaktować z Monnierem. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale przynajmniej nadałam bieg sprawie.

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Hm, tylko to zagraniczna strona...

A no wiem... Pisz tutaj post : https://www.facebook.com/MonnierFreres Z tego co czytam, skargi na zamówienia są dosyć częste, ale przynajmniej szybko odpisują.
Magdis, Tobie również dziękuję za pomoc. Już pisać nie będę do nich na fejsa, skoro działam już poprzez reklamację, ale miło, że chciało Ci się poszukać.

W ogóle pozostałe dziewczyny, dziękuję też za wsparcie. Miałam ostatnio gorący okres i zajęta byłam czymś innym, dlatego minęły 3 tygodnie od otrzymania tej feralnej przesyłki, ale już jestem "z powrotem" i dobrze, że mnie ostro zmotywowałyście do walki o swoje .


A propos zakupów w Monnier - będę zwracać portfel do nich, może któraś byłaby zainteresowana przejęciem go:
https://www.shopbop.com/new-slim-zip...ate.cj.3852549
Cena korzystna, bo mniej niż połowa wyjściowej. I w sumie myślę, że może bym jeszcze ciut opuściła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MJ.jpg (5,3 KB, 22 załadowań)
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2015-08-23 o 12:52
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 23:05   #1699
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Tylko że ja nie płaciłam poprzez Paypala...
Oj, trzeba było po tym tygodniu blokady środków na koncie bankowym "odpiąć" kartę z konta sklepu:/. Nauczka na przyszłość.


Muszę sprawdzić, ale chyba tak.

Współczuję sytuacji z torebką .


Kredziu kochana, wielkie dzięki za informację . Jestem już po telefonie do mojego banku, przyjęto reklamację transakcji kartą, będą się kontaktować z Monnierem. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale przynajmniej nadałam bieg sprawie.


Magdis, Tobie również dziękuję za pomoc. Już pisać nie będę do nich na fejsa, skoro działam już poprzez reklamację, ale miło, że chciało Ci się poszukać.

W ogóle pozostałe dziewczyny, dziękuję też za wsparcie. Miałam ostatnio gorący okres i zajęta byłam czymś innym, dlatego minęły 3 tygodnie od otrzymania tej feralnej przesyłki, ale już jestem "z powrotem" i dobrze, że mnie ostro zmotywowałyście do walki o swoje .


A propos zakupów w Monnier - będę zwracać portfel do nich, może któraś byłaby zainteresowana przejęciem go:
https://www.shopbop.com/new-slim-zip...ate.cj.3852549
Cena korzystna, bo mniej niż połowa wyjściowej. I w sumie myślę, że może bym jeszcze ciut opuściła.
Nie ma za co, to teraz trzymam kciuki - powinno być dobrze
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 07:38   #1700
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
na pokuszenie
Moni a gdzieś Ty była na przeszpiegach

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Tylko że ja nie płaciłam poprzez Paypala...
Oj, trzeba było po tym tygodniu blokady środków na koncie bankowym "odpiąć" kartę z konta sklepu:/. Nauczka na przyszłość.


Muszę sprawdzić, ale chyba tak.

Współczuję sytuacji z torebką .


Kredziu kochana, wielkie dzięki za informację . Jestem już po telefonie do mojego banku, przyjęto reklamację transakcji kartą, będą się kontaktować z Monnierem. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale przynajmniej nadałam bieg sprawie.


Magdis, Tobie również dziękuję za pomoc. Już pisać nie będę do nich na fejsa, skoro działam już poprzez reklamację, ale miło, że chciało Ci się poszukać.

W ogóle pozostałe dziewczyny, dziękuję też za wsparcie. Miałam ostatnio gorący okres i zajęta byłam czymś innym, dlatego minęły 3 tygodnie od otrzymania tej feralnej przesyłki, ale już jestem "z powrotem" i dobrze, że mnie ostro zmotywowałyście do walki o swoje .


A propos zakupów w Monnier - będę zwracać portfel do nich, może któraś byłaby zainteresowana przejęciem go:
https://www.shopbop.com/new-slim-zip...ate.cj.3852549
Cena korzystna, bo mniej niż połowa wyjściowej. I w sumie myślę, że może bym jeszcze ciut opuściła.
Suuuper Siarka- REWELACJA!!!1 To teraz czekamy, aż im się bank do dupki dobierze i oczywista sprawa trzymamy
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 07:56   #1701
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Moni a gdzieś Ty była na przeszpiegach

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



Suuuper Siarka- REWELACJA!!!1 To teraz czekamy, aż im się bank do dupki dobierze i oczywista sprawa trzymamy
Jestem w sumie ale niebawem wracam...
jakie tutaj są cuda tylko wielki wór kasy
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:00   #1702
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
no a ja zdjecia w ukryciu robiłam

Pisz prędziutko GDZIE??? Uwielbiam podróże!!!!
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 08:09   #1703
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
na pokuszenie
Wszystkie modele na pierwszym zdjęciu od góry - MÓJ TYP!!!
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 09:08   #1704
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Pisz prędziutko GDZIE??? Uwielbiam podróże!!!!
Dzis ide do Patrizi Pepe i Liu Jo.
Poobczajam troche.
Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Wszystkie modele na pierwszym zdjęciu od góry - MÓJ TYP!!!
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:21   #1705
Pheosia
Raczkowanie
 
Avatar Pheosia
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wb, dolnośląskie
Wiadomości: 78
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Marzyl mi sie hamilton ale zamiast tego zdecydowalam sie na Valentino ... Co myslicie ?
<ciach_reklama>
Przepraszam ze tak z allegro ale na zalando juz jej nie ma ...
I tak wlasnie mysle .. Czy zostawic czy puscic w swiat
__________________

Michael Kors Sutton&Selma

W planach - LV ALMA
Moje marzenie
Birkin <3
_________________________ _________________

#malotegoidrogo

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-08-24 o 18:05
Pheosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 10:27   #1706
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Pheosia Pokaż wiadomość
Marzyl mi sie hamilton ale zamiast tego zdecydowalam sie na Valentino ... Co myslicie ?
Zobacz ofertę: Valentino IMPRESSIONISM- Torebka - czarna na ramie
...

Przepraszam ze tak z allegro ale na zalando juz jej nie ma ...
I tak wlasnie mysle .. Czy zostawic czy puscic w swiat
Przecież Ty już ją puszczasz w świat, wystawiając na allegro .
BTW reklamowanie własnych aukcji jest tutaj zabronione, lepiej usuń linka.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Nie ma za co, to teraz trzymam kciuki - powinno być dobrze
Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Suuuper Siarka- REWELACJA!!!1 To teraz czekamy, aż im się bank do dupki dobierze i oczywista sprawa trzymamy
Dzięks, dziewczyny, będę informować co i jak .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:34   #1707
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

może któraś chce przygarnąć korsowy szalik dwustronny logowany? u mnie z metkami jeszcze leżakuje...
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:51   #1708
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
może któraś chce przygarnąć korsowy szalik dwustronny logowany? u mnie z metkami jeszcze leżakuje...
Myszola, a masz jakieś fotki? Wyślij mi na pw i cenę
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:51   #1709
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Moje nabytki Hugo Boss i Escada Sport.
Escada wg mnie nie warta ceny. Skóra bardzo cienka, jakaś dziwna bardzo, jak papier. Na zdjęciu tego nie widać, ale nie jest warta takiej kasy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150824_184422.jpg (62,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150824_184228.jpg (56,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150824_184502.jpg (64,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150824_184557.jpg (87,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150824_185648.jpg (52,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150824_185742.jpg (55,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150824_185847.jpg (58,8 KB, 27 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2015-08-24 o 21:00
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 19:20   #1710
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Wink Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Moje nabytki Hugo Boss i Escada Sport.
Escada wg mnie nie warta ceny. Skóra bardzo cienka, jakaś dziwna bardzo, jak papier. Na zdjęciu tego nie widać, ale nie jest warta takiej kasy.
Hugo mi sie podoba ładny odcień szarości
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 15:05:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.