praca w Londynie bez NIN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 08:51   #1
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442

praca w Londynie bez NIN


witajcie to moze wydac wam sie glupie ale mnie bardzo ciekawi i martwi
bo wybieram siedo Londynu 1 raz a nie posiadam NIN [and nr ubezpieczenia]
i mam pytanie do osob ktore mniej wiecej orientuja sie w temacie czy jest mozliwosc znalezienia pracy [swojej 1szej] bez NIN ? tz czy ktos mnie zatrudni jesli go nie mam ? oczywiscie zaraz po przyjezdzie do UK bede sie o nieo starc alewiadomo czeka sie n niego jakis czas a pieniadze mi z nieba nie spadna wiec czy istnieje mozliwosc pracy bez NIN i w pozniejszym terminie dostarczenia go przyszlemu pracodawcy?

jak myslicie ile mniej wiecej zajmie szukanie pracy w jakims magazynie etc... dodam ze moj ang jest na poziomie b2 i c1 czyli srednio zaawansowany i zaawansowany ale strasznie sie stresuje gdy mam cos powiedziec, ale wzystko rozumiem gdy ktos do mnie mowi
bd mieszkac pewnie przez pierwsze 2-3 ty max miesiac za free wiec myslicie ze jakies 500f mi wystarczy ?

pozdrawiam i dziekuje za wszelkie informacjie
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:57   #2
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
witajcie to moze wydac wam sie glupie ale mnie bardzo ciekawi i martwi
bo wybieram siedo Londynu 1 raz a nie posiadam NIN [and nr ubezpieczenia]
i mam pytanie do osob ktore mniej wiecej orientuja sie w temacie czy jest mozliwosc znalezienia pracy [swojej 1szej] bez NIN ? tz czy ktos mnie zatrudni jesli go nie mam ? oczywiscie zaraz po przyjezdzie do UK bede sie o nieo starc alewiadomo czeka sie n niego jakis czas a pieniadze mi z nieba nie spadna wiec czy istnieje mozliwosc pracy bez NIN i w pozniejszym terminie dostarczenia go przyszlemu pracodawcy?

jak myslicie ile mniej wiecej zajmie szukanie pracy w jakims magazynie etc... dodam ze moj ang jest na poziomie b2 i c1 czyli srednio zaawansowany i zaawansowany ale strasznie sie stresuje gdy mam cos powiedziec, ale wzystko rozumiem gdy ktos do mnie mowi
bd mieszkac pewnie przez pierwsze 2-3 ty max miesiac za free wiec myslicie ze jakies 500f mi wystarczy ?

pozdrawiam i dziekuje za wszelkie informacjie
O NIN możesz się starać jak już podejmiesz pracę. Pracodawca nie może Cię nie zatrudnić dlatego, że nie masz NIN. Na numer czeka się coś ok. tygodnia do dwóch.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:01   #3
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: praca w Londynie bez NIN

prawda co kolezanka pisze
nie bedziesz miala problemow.. powodzenia
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 14:47   #4
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Działa to też w drugą stronę .. Na dzień dzisiejszy bez zaświadczenia z pracy NINu nie dostaniesz

CO do szukania pracy , nie ma reguły i nie sugerowałabym się niczym ..
Nie daleko szukając na wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411032&page=24 jest Kachaa która ma TŻ anglika , w Polsce studiowała anglistykę a pracy szuka już 3 miesiące

Mój angielski jest kiepski a jakoś szczęście mi dopisuje i z pracą nigdy nie miałam problemów ..
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2010-11-06 o 15:03
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 01:20   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Działa to też w drugą stronę .. Na dzień dzisiejszy bez zaświadczenia z pracy NINu nie dostaniesz
Bzdury wygadujesz i tyle:

Cytat:
Applying for a National Insurance number

Jobcentre Plus will arrange an Evidence of Identity (EOI) interview for you or send you a postal application. They will confirm the date, time and location of your interview. They will also tell you what information and documentation is required to support your application.
What to expect at the 'Evidence of Identity' interview

The interview will usually be one-to-one (unless, for example, you need an interpreter). You will be asked questions about who you are, why you need an National Insurance number, your background and circumstances. During the interview an application for an National Insurance number form will be completed and you will be asked to sign this form.
If you don’t have any official documents you still have to go to the interview. The information you are able to provide might be enough to prove your identity.

Proving your identity

You will need to prove your identity to the Department for Work and Pensions (DWP) if:
  • you are starting work or looking for work and need an National Insurance number
  • you need an National Insurance number in order to claim benefit, pension or allowance
DWP will accept a range of documents (originals, not photocopies) when you are proving your identity. The following list is not exhaustive and you should always bring as many identity documents as you can to your interview, for example:
  • valid passport (UK or foreign)
  • national identity card (UK or foreign)
  • residence permit or residence card (including biometric immigration residency documents)
  • full birth certificate
  • adoption certificate
  • full marriage certificate
  • civil partnership certificate
  • driving licence (UK or foreign)
If you do not have any of these (or any other) identity documents, then you can still apply for a National Insurance number and the information you supply will be checked and may be sufficient to prove your identity.

What happens after the interview

If you were asked to provide additional information you will need to do this by the agreed date. Jobcentre Plus will then write to you letting you know whether your application has been successful or not and notifying you of your National Insurance number where appropriate.
You should tell your employer your National Insurance number as soon as you know it.
However you obtain your National Insurance number normally you’ll get a plastic National Insurance number card too. This may take up to 12 weeks from when you applied.
The card is a useful reminder of your National Insurance number but it is not proof of your identity and you don’t need to have one to start work. It’s your National Insurance number that’s important not the card.
http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTax...ts/DG_10014073

__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:51   #6
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Działa to też w drugą stronę .. Na dzień dzisiejszy bez zaświadczenia z pracy NINu nie dostaniesz
.
Nieprawda . Mi bez problemu przyznali NIN. Na spotkaniu po prostu powiedziałam, że chcę zostać w UK dłużej i obecnie szukam pracy - nikt problemu nie robił. Po tygodniu miałam u siebie list z NINem (na kartę czeka się trochę dłużej).
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 17:16   #7
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: praca w Londynie bez NIN

pamietam jak 5 lat temu staralam sie o pierwsza prace i zadzwoniono do mnie ze sklepu czy mam nin. powiedziala ze czekam na interview. a czekalam 5 tygodni
i nie zatrudniono mnie

choc to moze bylo po prostu wygodnictwo ze strony pracodawcy
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 18:33   #8
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Ja bylam i bez Ninu spokojnie sobie prawie 2 miechy pracowalam i nikt nawet mnie o to nie prosil...tzn powiedzieli mi ze ejst cos takiego ale jak zadzwonilam i sie okazalo ze 1szy wolny termin jest jakis tydzien przed powrotem do Polski powiedzieli ,ze chill zebym dala sobie spokoj a jak juz dostanies zprace to ja bym sie bardziej home officem martwila Bo moga Ci bez niego po miesiacu zablokowac wyplate
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 15:18   #9
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: praca w Londynie bez NIN

no a coz t ojest en home office i jak sie o to ubiegac?
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 17:59   #10
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
no a coz t ojest en home office i jak sie o to ubiegac?
wszystko Ci powiedza i Ci pomoga pracodawcy jak juz dostaniesz prace ogolnie polega to na tym ,ze placisz 90 funtow i wysylasz wypelnione papiery + paszport/dpwpd osobisty gdzies tam i wtedy masz pelna rejestracje jako pracownik w UK
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:27   #11
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
no a coz t ojest en home office i jak sie o to ubiegac?
rejestracja w home office ze mozesz pracowac. owszem narody eu nie potrzebuja specjalnego zezwolenia, ale tym sposobem panstwo angielskie pokrywa sobie koszty
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 13:36   #12
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Nieprawda . Mi bez problemu przyznali NIN. Na spotkaniu po prostu powiedziałam, że chcę zostać w UK dłużej i obecnie szukam pracy - nikt problemu nie robił. Po tygodniu miałam u siebie list z NINem (na kartę czeka się trochę dłużej).
Może źle się wyraziłam , zamiast Niedostaniesz miałam napisać mają prawo Ci odmówić . Ja dwa lata temu tez dostałam NIN bez żadnego ale , teraz już tak nie jest . Rząd chce zminimalizować emigrantów , którzy zamiast iśc do pracy , załatwiają NIN a potem ciągną benefity. Nie wyssałam sobie tego z palca , mam w domu dziewczynę , której za pierwszym razem odmówiono od razu przez telefon gdy powiedziałą że nie pracuje , a drugim razem na spotkaniu gdy stwierdzili że jej zaświadczenie od pracodawcy jest mało wiarygodne. Mam także księgową , która już nie załatwia NINu ( wcześniej umawiała na spotkania , i służyła jako tłumacz) ponieważ 75% ludzi wracało z kwitkiem i nie chciało później zapłacić .
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 13:40   #13
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: praca w Londynie bez NIN

a ja zalatwialam NIN jak jeszcze nie pracowalam i nie mialam problemu tylko tak jak pisalam termin byl strasznie daleki (ok 1,5-2 miesiecy)
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:43   #14
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Co nie znaczy że na spotkaniu przyznali by NIN. Tak jak pisałam wiele osób pojechało na spotkanie a wróciło z kwitkiem . Nie będe się spierać - nie jestem urzędnikiem .
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:24   #15
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
wszystko Ci powiedza i Ci pomoga pracodawcy jak juz dostaniesz prace ogolnie polega to na tym ,ze placisz 90 funtow i wysylasz wypelnione papiery + paszport/dpwpd osobisty gdzies tam i wtedy masz pelna rejestracje jako pracownik w UK

ale chyba kopie co ?

dzieki dziewczyny !
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:26   #16
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
ale chyba kopie co ?

dzieki dziewczyny !
z tego co ja sie orientuje to orginal
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:53   #17
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: praca w Londynie bez NIN

orginal sie wysyla dlatego trzeba nadac na poczcie "recordem", zeby nie zginelo
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 19:49   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
no a coz t ojest en home office i jak sie o to ubiegac?
Home Office to brytyjskie MSW. Unrepeatable chodzilo o to:
http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/wo...theuk/eea/wrs/

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Może źle się wyraziłam , zamiast Niedostaniesz miałam napisać mają prawo Ci odmówić . Ja dwa lata temu tez dostałam NIN bez żadnego ale , teraz już tak nie jest . Rząd chce zminimalizować emigrantów , którzy zamiast iśc do pracy , załatwiają NIN a potem ciągną benefity. Nie wyssałam sobie tego z palca , mam w domu dziewczynę , której za pierwszym razem odmówiono od razu przez telefon gdy powiedziałą że nie pracuje , a drugim razem na spotkaniu gdy stwierdzili że jej zaświadczenie od pracodawcy jest mało wiarygodne. Mam także księgową , która już nie załatwia NINu ( wcześniej umawiała na spotkania , i służyła jako tłumacz) ponieważ 75% ludzi wracało z kwitkiem i nie chciało później zapłacić .
Wg mnie to siejesz zamet. Oczywiscie, ze moga odmowic, jesli nie spelniasz warunkow - wyzej wklejalem, z tego jasno wynika, ze "na gebe" nie daja.

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
ale chyba kopie co ?

dzieki dziewczyny !
Oryginal.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 20:02   #19
Ytha
Raczkowanie
 
Avatar Ytha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 147
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Owszem mogą odmówić to są nie częste przypadki.
Ja na wszelki wypadek miałam zaświadczenie z pracy o zatrudnieniu i miejscu zamieszkania. Spotkanie trwało 5 minut )
__________________
Kłopot z próbą utrzymania za wszelką cenę zdrowego ciała polega na tym, że jest to prawie niemożliwe bez zaburzenia zdrowia umysłu.
_____________________
________________
Ytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 12:16   #20
Daiquiri79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: szukam swojego miejsca
Wiadomości: 56
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Mam pytanie, może któraś będzie potrafiła mi odpowiedzieć
8 lat temu pracowałam w UK, miałam wyrobione wszelkie papiery. Po powrocie wyszłam za mąż. No i teraz znów się wybieram w te rejony i muszę starać się o nowy NIN z nowym nazwiskiem? Co muszę ze sobą zabrać w takim razie?
Dziś przeczytałam takie info na forum prawnym, że HomeOffice od maja 2011 nie jest już obowiązkowe Nie udało mi się znaleźć nic sensownego na potwierdzenie tej informacji. Wiecie coś w tym temacie?
A...i pytanie o dowód osobisty i HO. Skoro muszę wysłać im oryginał...to zostaję bez najważniejszego dokumentu przez jakiś okres. Co jeśli zginie?
Paszportu nie mam, bo w końcu te czasy już minęły.
Nie pamiętam już jak to było kiedy ja byłam w UK.
Daiquiri79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 14:06   #21
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Cytat:
Napisane przez Daiquiri79 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, może któraś będzie potrafiła mi odpowiedzieć
8 lat temu pracowałam w UK, miałam wyrobione wszelkie papiery. Po powrocie wyszłam za mąż. No i teraz znów się wybieram w te rejony i muszę starać się o nowy NIN z nowym nazwiskiem? Co muszę ze sobą zabrać w takim razie?
Dziś przeczytałam takie info na forum prawnym, że HomeOffice od maja 2011 nie jest już obowiązkowe Nie udało mi się znaleźć nic sensownego na potwierdzenie tej informacji. Wiecie coś w tym temacie?
A...i pytanie o dowód osobisty i HO. Skoro muszę wysłać im oryginał...to zostaję bez najważniejszego dokumentu przez jakiś okres. Co jeśli zginie?
Paszportu nie mam, bo w końcu te czasy już minęły.
Nie pamiętam już jak to było kiedy ja byłam w UK.
HO juz nie obowiazuje, NIN z tego co wiem dostaje sie na cale zycie tylko jeden ale musisz do nich zadzw i tyle.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 15:59   #22
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Numer NIN zostanie ten sam i karta tez, ale poinformuj ich o zmianie nazwiska coby sie wszystko zgadzalo
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 16:21   #23
Daiquiri79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: szukam swojego miejsca
Wiadomości: 56
Dot.: praca w Londynie bez NIN

Wielkie dzięki dziewczyny. Miło, że na wizażu zawsze można na kogoś liczyć
Daiquiri79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 00:33   #24
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: praca w Londynie bez NIN

HO czy tak na prawde WRS nie obowiazuje juz Polakow - jestesmy na tej samej zasadzie jak inne kraje EEA (EU)
Karte NIN wymieniaja tylko raz, mozesz na niej pracowac nawet jesli zmienilas nazwisko - ale zadzwon najlepiej dowiedz sie problem jaki moze wyniknac to skladki ktore oplacasz nie beda sie zgadzac
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 09:54   #25
kejti1401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: praca w Londynie bez NIN

A ja z kolei mam takie pytanie. Czy to mozliwe ze jesli nie mam nr nin jeszcze nie zostanie mi wyplacona wyplata za caly miesiac? bylam juz na spotkaniu ale powiedziano ze na nr czeka sie od 2 do 6 tygodni dlatego pracodawca powiedzial mi ze nie dostane w tym miesiacu wyplaty poniewaz jeszcze nie posiadam tego nr czy to jest mozliwe? Będę wdzięczna za jaką kolwiek odpowiedz
kejti1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.