Facet mnie zdradzil i oszukał...jak sie pozbierac? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 13:02   #121
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet mnie zdradzil i oszukał...jak sie pozbierac?

Cytat:
Napisane przez skakanka1988 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,ze watek nie jest jeszcze zamkniety...bo mam niesamowity problem...taki jak i Wy...jestem z Michalem od lipca 2013r. wszystko bylo super,od stycznia zaczelo sie cos psuc..ciagle sie klocimy itp. na poczatku marca pojechal sam na konferencje ze znajomymi. Tydzien po niej a dokladnie dzien przed dniem kobiet cos mnie tkneło...zobczylam jego facebooka. A tam wiadomosci(wiekszosc i tak skasowana) z jakas gowniara z konferencji(on ma 30lat a ona 19). Obok nich wiad z ich wspolnym kolega wyslawiajace jaka to ona za☠☠☠ista laska nie jest itp.i ze fajna zeby przeleciec(niby typowe zarty facetow),ale na telefonie byly wiadomosci smsy z innym kolega,szefem tej gowniary typu: agata w windzie wydawala sie chetna, masz do niej nr,☠☠☠☠a Lukasz zalatw,sama jest w pokoju itp. Zrobilam afere jak histeryczka...tlumaczyl ze to zarty itp. Ok,wybaczylam. Dokladnie 9kwietnia poklocilismy sie o jego kolege tak mocno i ja sie spakowalam i wyprowadzilam. na drugi dzien pisal ze mna 3wiadomosci a potem nie odbieral. Wiec wybralam sie do niego zeby wszystko wyjasnic,ale utknelam w drodze. nie mialam ze sb wiekszej kasy wiec on mi rezerwowal hotel bo rzekomo wypil kieliszek i nie mogl po mnie wyjechac...na drugi dzien przyjechal...i pomadka na policzku, w mieszkaniu dwa kieliszki po winie, rozlane wino,zamowiona pizza, waciki kosmetyczne w koszu na smieci (ja nie uzywam) ze zmytym makijazem oraz...zuzyta prezerwatywa...i jego wersja?ze to nasza prezerwatywa(chociaz wiem ze nie), a wino i pizza bo kolega z dziewczyna wpadl. wiec zadzwonilam do tej dziewczyny i to nie byla prawda. wyladowalam w szpitalu z problemami z sercem.przyjechal zaplakany,zmartwiony. powiedzial ze tak naprawde to byl kolega z jakas laska i uprawiali seks u niego bo kamil ma zone a chcial wszystko zrobic potajemnie...sciema...bo zadzwonilam do zony kamila i kamil byl w domu wtedy. wiem,ze mnie zdradzil ale wiem ze sie wyprze wszystkiego i zrobi mi awanture. a ja nie potrafie bez niego zyc...jest u nas tak,ze on ciagle zmeczony,wiec nigdzie nie wychodzimy,malo seksu,chociaz ja ciagle chce...ciagle tylko tv i filmy na kompie.ja teraz nie mam pracy i jestem na jego utrzymaniu,ale wiem ze mi sie zyc bez niego nie chce...on utrzymuje ze kocha i naprawde caly czas dba o mnie.teraz na facebooku sa juz nasze zdjecia jako pary(bo wczesniej nie bylo), nawet ostatnio doprowadzil do seksu bez zabezpieczenia...bo chce miec dziecko. potrzebuje pomocy...bo nie umiem od niego odejsc,chociaz jeszcze rok temu bym wysmiala kazda laske w mojej syt ze jeszcze daje sie ponizac. chce mu dac szanse ale boje sie ze tym razem nie domysle sie ze mnie zdradzi...bo juz wie,ze mu spr tel i fb..i sie pilnuje.nie odejde od niego na razie bo jestem w psychicznej rozsypce i nie moge liczyc na niczyja pomoc...i boje sie ze moze sie to skonczyc samobojstwem. dlatego prosze Was,powiedzcie jak mam sie zachowywac zeby nie zwariowac? bo wyczytalam wszystko o tym czemu faceci zdradzaja...i wiem,ze kilka z tych pkttóch sie tyczy nas...wiec ciagle mam nadzieje,ze mnie kocha i ze wszystko bedzie ok. ale boje sie ze moze byc tak jak u jednej kol ktora pewnego dnia uslyszala ze on odchodzi..pomozcie prosze
To nie żadna miłość, to uzależnienie i choroba - dająca jak widać realne objawy fizyczne i psychiczne. Nerwicy się nabawisz będąc w związku z kłamcą, nie mówiąc o niskich poczuciu wartości. Kocha się ZA COŚ. Ty nie masz tego pana za co kochać. I nie, nie musisz mu udowadniać zdrady ponad to, co już ustaliłaś. Nie jesteś detektywem, nie jesteś śledczym. Wystarczy, iż wiesz (bo wiesz to doskonale), że Cię zdradził. I na tej podstawie powinnaś podjąć jedyną słuszną decyzję o rozstaniu. Bo tu nie ma czego naprawiać, skoro mega świeży związek, a Wam się przez większą część czasu nie układa. Po prostu to zakończ, definitywnie. Potem przejdź żałobę po tym związku, przyjaciele Ci pomogą, a jeżeli nie masz takich osób, to niech to będzie nawet psycholog. Jednak musisz to zrobić, inaczej będzie ciągle załamana i nieszczęśliwa.

Facebook nie jest wyznacznikiem tego, że związek jest dobry. I to, że facet teraz udaje milutkiego, bo wie, że zawalił, nie znaczy, że Cię kocha. Pewnie zresztą bardziej, niż troska, trzyma go strach, że sobie coś zrobisz.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-04-14 o 13:03
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 19:09   #122
Temida84
Przyczajenie
 
Avatar Temida84
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: Facet mnie zdradzil i oszukał...jak sie pozbierac?

Dziewczyno, zdradził Cię raz , zrobi to znowu bo zadnej skruchy u niego nie widać. Chcesz być z kimś taki i wiecznie żebrać o milość i zainteresowanie?? Ogarnij się.Wiem,że to trudne skoro go rzekomo kochasz- choć jak juz ktos napisał, to nie miłośc tylko emocjonalne uzależnienie. Nie wiem po co chcesz być z "czymś" takim.
Temida84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 19:41   #123
Casaya781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 94
Dot.: Facet mnie zdradzil i oszukał...jak sie pozbierac?

Oo dziewczyno nie wiesz jak Ci współczuję Ja miałam podobną sytuację ale ja mam 18 lat i nie byłam w nim zakochana tak jak ty. Też mnie zdradzał , robił co chciał a ja byłam tą która go zawsze przyjmie z powrotem. Na pożegnanie dostałam tylko 1 smsa zero przepraszam z jego strony. Również byłam zapewniana o jego miłości itp. Teraz jest mi dużo lepiej bo wiem , że pozbyłam się z mojego życia kogoś kto mnie cały czas oszukiwał i wykorzystywał. Tobie mogę powiedzieć tylko , że czas goi rany i że on na pewno kiedyś zatęskni za Tobą bo zobaczy co stracił. Czas zaraz po rozłące jest najgorszy ale z czasem będzie coraz lepiej. Musisz pokazać , że jesteś silna. Wyjdź gdziekolwiek ze znajomymi albo nawet z rodzicami. Najgorzej jest siedzieć w domu i cały czas myśleć o nim. Musisz myśleć pozytywnie. Wiem może to głupie ale nie myśl , że straciłaś kogoś najważniejszego w swoim życiu tylko pozbyłaś się kogoś kto Cię okłamywał i wykorzystywał , że nic dobrego by Cię z nim nie czekało. Kiedyś znajdzie się ktoś kto Ciebie i mnie doceni. Powodzenia
Casaya781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 21:56   #124
Zukowskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Facet mnie zdradzil i oszukał...jak sie pozbierac?

Dlaczego tak sie dzieje ! Kocha sie kogos calym sercem oddaje sie cale zycie a on odwala taki numer ! Nie mam sił kazda rozmowa konczy sie zle ja probuje walczyc o niego po 13 latach bycia razem taki numer ! Nie chce mi sie zyc kazdy dzien to walka z sama sobą .. najgorsza jest mysl ze nawet nie zorientowałam sie ze pojawila sie ona ta druga lepsza nic normalnie nic tego nie zapowiadalo az ktoregos wieczoru on mowi ze musimy porozmawiac ze ktos jest i nagle jakby ktos uderzyl mnie młotekiem w glowe ! Bum koniec nie moge zebrac mysli nie moge spac jesc z dnia na dzien jest coraz gorzej .. nie mam sil juz
Zukowskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-06 22:56:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.