Źlę się czuję sama ze sobą. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-12, 18:35   #1
_Chanelka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1

Źlę się czuję sama ze sobą.


Może ta sytuacja jest infantylna, głupia ale ja wszystko biorę do siebie i jestem ciekawa waszej opinii. Nie dawno poznałam chłopaka na imprezie, doszło do pocałunków itp, potem poszliśmy na spotkanie miło się rozmawiało i trzeci raz spotkaliśmy się na imprezie. W międzyczasie codziennie pisaliśmy, prawił mi komplementy z jego strony często padały podteksty seksualnie - odbierałam to na żarty i również "żartowałam" w taki sposób. Gdy zaprosił mnie do siebie z góry powiedziałam mu, żeby na nic nie liczył - on jasne, oczywiście. Niestety gdy już u niego byłam, prawie doszło do stosunku, któremu byłam przeciwna od początku. Potem napisał do mnie tylko raz i już nie utrzymujemy kontaktu. Nie dawno dowiedziałam się, że mówi znajomym, że wcale nie jestem taka fajna/dobra nie wiem pod jakim względem... źle się czuję ze sobą i własnym ciałem.


Dodam, że oboje mamy po 20 lat.
_Chanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 18:47   #2
Casaya781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 94
Dot.: Źlę się czuję sama ze sobą.

Ale nie rozumiem dlaczego się tak czujesz? To tylko skończony palant po co się takim przejmować? On najwyraźniej liczył tylko na jedno A twoi znajomi jeśli Cię znają to nie powinni wierzyć w to co on mówi Z drugiej strony te twoje "żarty" mógł odebrać trochę jako zachętę albo zielone światło. Ale najlepiej będzie jak go zignorujesz A i nie przejmuj się przecież do niczego nie doszło
Casaya781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 18:55   #3
Prosty Loczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Źlę się czuję sama ze sobą.

Chciał Cię tylko zaliczyć, żeby pochwalić się kumplom, a potem zabrać za następną. W ogóle nie masz się czym przejmować, bo trafiłaś na debila. Oczywiście to nic przyjemnego, a po Twojej reakcji można poznać, że jesteś wrażliwą osobą, jednak zaufaj starszym koleżankom: na frajerów szkoda kobiecych łez. Głowa do góry!
Prosty Loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 19:21   #4
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Źlę się czuję sama ze sobą.

Ha, miałam dokładnie taką samą sytuację. Kubek w kubek. Na początku przeżywałam jak się przestał odzywać, po jakimś czasie przeszło mi samo. Teraz jest po prostu krótkim, przykrym epizodem w życiu który staram się wymazać z pamięci. Nie zawracaj sobie głowy Dupkiem który chciał Cię przelecieć żeby chwalić się kolegom. Takich niestety wielu na tym świecie.
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 19:42   #5
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Źlę się czuję sama ze sobą.

Cytat:
Napisane przez Prosty Loczek Pokaż wiadomość
na frajerów szkoda kobiecych łez. Głowa do góry!
ha! i trzeba to traktować jako życiowe motto, bo przecież wszystkie kobiety się z tym zgodzą
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:30   #6
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Źlę się czuję sama ze sobą.

Nic dodać nic ująć. Chłopak chciał Cię tylko zaliczyć, trafiłaś na zwykłego zdobywcę. Masz szczęście, że zaprzestał kontaktów z Tobą.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 01:50   #7
zdravo
Raczkowanie
 
Avatar zdravo
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wisła
Wiadomości: 126
Dot.: Źlę się czuję sama ze sobą.

Nie ma co się przejmować takim facetem. Chciał tylko zaciągnąć cie do łóżka. Głowa do góry, bo ty bardzo dobrze się zachowałaś i nie pozwoliłaś aby zaszło za daleko. W sumie dlatego nie popieram różnych znajomości w klubach na imprezach, bo przeważnie tak to się właśnie kończy (oczywiście nie wszystkie).
zdravo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 02:59   #8
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Źlę się czuję sama ze sobą.

Cytat:
Napisane przez _Chanelka_ Pokaż wiadomość
Może ta sytuacja jest infantylna, głupia ale ja wszystko biorę do siebie i jestem ciekawa waszej opinii. Nie dawno poznałam chłopaka na imprezie, doszło do pocałunków itp, potem poszliśmy na spotkanie miło się rozmawiało i trzeci raz spotkaliśmy się na imprezie. W międzyczasie codziennie pisaliśmy, prawił mi komplementy z jego strony często padały podteksty seksualnie - odbierałam to na żarty i również "żartowałam" w taki sposób. Gdy zaprosił mnie do siebie z góry powiedziałam mu, żeby na nic nie liczył - on jasne, oczywiście. Niestety gdy już u niego byłam, prawie doszło do stosunku, któremu byłam przeciwna od początku. Potem napisał do mnie tylko raz i już nie utrzymujemy kontaktu. Nie dawno dowiedziałam się, że mówi znajomym, że wcale nie jestem taka fajna/dobra nie wiem pod jakim względem... źle się czuję ze sobą i własnym ciałem.


Dodam, że oboje mamy po 20 lat.
A to Ty nie wiesz, że dla takich typów największe "dziwki" to te, które im nie dały?

Potraktuj to jak komplement, głowa do góry i ciesz się, że taki palant o Tobie źle mówi. Gdyby mówił dobrze, byłby wstyd.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 09:36   #9
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Źlę się czuję sama ze sobą.

Cytat:
Napisane przez zdravo Pokaż wiadomość
Nie ma co się przejmować takim facetem. Chciał tylko zaciągnąć cie do łóżka. Głowa do góry, bo ty bardzo dobrze się zachowałaś i nie pozwoliłaś aby zaszło za daleko. W sumie dlatego nie popieram różnych znajomości w klubach na imprezach, bo przeważnie tak to się właśnie kończy (oczywiście nie wszystkie).
uf, na szczęście w moim przypadku tak nie było ale generalnie się zgadzam.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 10:36:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.