Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 11:23   #931
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
kazdy facet jest inny i zaden nie powinien placic a bledy poprzedniego albo byc oceniany na podstawie "wzorca"
masz Świętą rację.

chciałabym, żeby trwał ten miły okres zauroczenia/zakochania długo... jak u Was było? (bardziej doświadczone jestescie ) jak długo trwała taka sielanka uczuciowa?
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:10   #932
madziamkk
Raczkowanie
 
Avatar madziamkk
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 268
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Kiedy czuje, ze Tz mnie kocha?? Hmm... czuje to w sumie codziennie, na kazdym kroku...:
1. Mieszkamy od siebie 200 km.. (jak jestesmy w swoich rodzinnych domach). I on jedzie do mnie o 4 w nocy zeby zjawic sie zanim wstane i robi mi sniadanko do lozka. Pierwszy raz jak tak zrobil to nie wierzylam, ze to prawda.
2. Nawet jak pracuje do zawsze dostane cudownego buziaka, przytuli mnie itp... Nawet jak musi cos zrobic "na wczoraj"
3. Czuje ze jestem dla Niego najwazniejsza. Nidy nie powiedzial: "ide na piwko z kolega, dla ciebie nie mam czasu"
4. Jak sie rozchorowalam i nie moglam wstac z lozka to zaniosl mnie do lekarza na rekach i jeszcze kazal mi przestac marudzic . A pozniej tydzien czasu opiekowal sie mna, spal kolo mnie, robil jedzonko, dawal tabletki. W tym czasie ani razu nie byl w domu
5. I zawsze mnie przytula w taki sposob, ze czuje, ze nic wiecej mi do szczescia nie jest potrzebne.
6. Dzien Dziecka w zeszlym roku... Spotykamy sie i jedziemy na randke A on mnie wywiozl nad morze Wchodzimy na plaze a Tz zakrywa mi oczy i prowadzi gdzies Otwieram oczy a tam kocyk, szmpan, bukiet moich ulubionych kwiatkow i wielka laurka - Z OKAZJI DNIA DZIECKA Az sie rozplakalam ze szczescia... to byl dla mnie szok jak On to wszystko zorganizowal....
madziamkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:28   #933
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
chciałabym, żeby trwał ten miły okres zauroczenia/zakochania długo... jak u Was było? (bardziej doświadczone jestescie ) jak długo trwała taka sielanka uczuciowa?
pierwszy raz trwalo to ok poltora roku, ale po roku i 11 miesiacach bylo rozstanie
2 raz trwalo to rok.. a potem rutyna, rozpadlo sie po 2 latach i 8 miesiacach

ale powiem Ci ze juz mowilam to dzis mojej koelzance, ze tamte zwiazki byly dlugie, dosc poukladane, a ja w glebi serca czulam ,ze to nie bedzie nigdy moj maz.Nie wie mczemu, kochalam, szanowalam, bylo mi dobrze ale czulam to podswiadomie
A teraz jestem z obecnym krotko, bardzo krotko a czuje ze to TEN. tak, dziwacznie jakos, ktos nawet moze uznac ze to glupie, albo... ze mam zadziwiajaca intuicje ?:P
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:47   #934
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
A teraz jestem z obecnym krotko, bardzo krotko a czuje ze to TEN. tak, dziwacznie jakos, ktos nawet moze uznac ze to glupie, albo... ze mam zadziwiajaca intuicje ?:P
hehe ja z obecnym jeszcze nie jestem (oficjalnie) ale...tez mam takie przeczucie. Całkiem miłe to uczucie... Nie czuje niepewności. Ale nawet jeśli ktoś powie, że to może minąć... no cóż, niech mija...Ale ja się obecnie chcę tym cieszyć, tym że jest.

Przy EXie musialam sie zmuszac do takiego myslenia, ok niby potem wydawalo mi sie, ze bedzie moim mezem... Ale czar pryskal za jakis czas (po dniu czesto)
A przy mojej pierwszej milosci (obecnie jestem w stanie zauroczenia cholera jak to głupio nauczyc sie zycia i zamiast nieswiadomie w tym stanie tkwic to potrafie go nazwac) to... ciągle mordka mi się śmieje, jestem zadowolona z życia... i... tęsknie za jego spojrzeniem:P
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:25   #935
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość

chciałabym, żeby trwał ten miły okres zauroczenia/zakochania długo... jak u Was było? (bardziej doświadczone jestescie ) jak długo trwała taka sielanka uczuciowa?
U mnie i TŻa sielanka trwa po dziś, czyli przeszło 8 m-cy I ani myśli się skończyć Podobnie jak Wy, mam już za sobą długie związki i nigdy nie czułam tego, co teraz. Po 2 miesiącach z obecnym TŻem czułam do niego więcej, niż z jego poprzednikami po przeszło rocznych związkach! Chyba tak po prostu jest, gdy spotka się TĘ osobę...
Ziaaa, bardzo fajnie się czyta Twoje takie "zakochane" posty
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:53   #936
Myszka15krk
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka15krk
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z domu:)
Wiadomości: 4 766
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Ja jestem ze swoim 2 lata i ciąle to czuje
Z dnia na dzień coraz mocniej

Pozytywnie się czyta takie cudowne posty
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/54a3b631f2.png
"Miłość rodzi się z przyjemności
patrzenia na siebie,
jest karmiona koniecznością
widywania się,
a kończy się niemożliwością rozstania!"

<333

http://www.graphicguestbook.com/agusiaaakrk

Narysuj mi coś
Myszka15krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 11:32   #937
bombayia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 97
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Super wątek...

też dzięki niemu zaczęłam doceniać mojego TZ, i tak naprawdę zastanawiać się, że przecież te rzeczy, które on robi codziennie, to oznaki miłości!!!

Baaardzo miło czyta się wątek!
bombayia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 12:08   #938
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
U mnie i TŻa sielanka trwa po dziś, czyli przeszło 8 m-cy I ani myśli się skończyć Podobnie jak Wy, mam już za sobą długie związki i nigdy nie czułam tego, co teraz. Po 2 miesiącach z obecnym TŻem czułam do niego więcej, niż z jego poprzednikami po przeszło rocznych związkach! Chyba tak po prostu jest, gdy spotka się TĘ osobę...
Ziaaa, bardzo fajnie się czyta Twoje takie "zakochane" posty
zgodze sie. jesli spotka sie tego jedynego ...wtedy to trwa i trwa . bez mozliwosci odwrotu ))
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:25   #939
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

kiedys... jak jeszcze bylismy razem, to było napoczątku, nigdy tego nie zapomnę, wziął mnie tak blisko siebie i pocalował w jeden policzek tak na gorze a potem w drugi i widzialam w jego oczach to coś... coś tak pięknego, to była miłość.
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:00   #940
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
masz Świętą rację.

chciałabym, żeby trwał ten miły okres zauroczenia/zakochania długo... jak u Was było? (bardziej doświadczone jestescie ) jak długo trwała taka sielanka uczuciowa?
U mnie trwa nadal, od ponad 9 miesięcy

BTW: Wczoraj usłyszałam, że jesteśmy podobni do siebie i wyglądamy jak rodzeństwo... Nie wiem czy to dobrze, czy źle...

Edytowane przez Hollyhock
Czas edycji: 2009-03-22 o 22:02
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:12   #941
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

U nas prawie rok (8 kwietnia będzie ) i ani trochę się to nie zmieniło
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:20   #942
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

upiekł dla mnie ciasteczka..... serduszka

tylko troche zaczynam myslec o bylym, choc nie w sensie powrotu..... tylko moze bardziej, ze jestem nie fer...

a z drugiej strony, że moja pierwsza milosc zwodze...

ale mam prawo poczekac z decyzja (z zadeklarowaniem sie) prawda?
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:10   #943
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
chciałabym, żeby trwał ten miły okres zauroczenia/zakochania długo... jak u Was było? (bardziej doświadczone jestescie ) jak długo trwała taka sielanka uczuciowa?
u mnie nadal to trwa, mimo ze jestesmy razem ponad 3 lata [dokladnie 3 lata + 1,5 miesiaca] i mieszkamy razem 1,5 roku i... to nadal trwa. zero rutyny, nudy. nadal jest sielanka, nadal jestesmy w sobie zakochani, najwazniejsi na swiecie, nadal mamy iskierki w oczach gdy na siebie patrzymy i sie smiejemy, nadal najchetniej spedzamy czas razem. nadal mam motyle w brzuchu i jestem szczesliwa. On tez. nadal za soba tesknimy, nawet gdy jest to pol dnia. a jak juz zdarzy sie weekend bez siebie, to juz w ogole jedyne co sie zmienia to to, ze coraz bardziej sie kochamy, chociaz wydaje sie to niemozliwe..

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Chyba tak po prostu jest, gdy spotka się TĘ osobę...
to prawda
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 20:23   #944
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

ćma, kurcze...piękne to Wasze życie. Ah zazdroszcze!
Przechodze mały kryzys, rozdwojenia. Myślę o exie, ale nie pod względem tęsknoty, przytulenia... tylko tego ,że sutno mi jest jednak że to się tak skonczylo. Jestem ciekawa co u niego...ale odezwa się nie chce. Nie mam na to sił,a poza tym, nie chcę żeby pomyślał, że chce do Niego wrócić.
A z K. (pierwsza miloscia) ... jejuń jak on o mnie dba! Tylko ja jego blokuje i siebie blokuje... i nie wiem co ja czasami robię. A to jego spojrzenie...ehh nigdy nie czułam na sobie takiego zakochanego spojrzenia. Tej iskry w oku..Jak to rozgrzewa!
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:12   #945
Isselilija
Rozeznanie
 
Avatar Isselilija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: .::.(^_^).::.
Wiadomości: 621
GG do Isselilija
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
jedyne co sie zmienia to to, ze coraz bardziej sie kochamy, chociaz wydaje sie to niemozliwe..
To jest możliwe bo znam doskonale to uczucie. Na razie 11 miesięcy jesteśmy razem i choroba postępuje.


Pewnego deszczowego dnia o coś byłam na niego zła i pojechałam z pracy autobusem i nie zaczekałam aż TŻ przyjedzie samochodem po mnie. Z przystanku mam prawie 2 km do domu na piechotę ale tego dnia akurat podwiozła mnie znajoma.
Za kilka chwil usłyszałam dzwonek do drzwi. Mój Tż stał w strugach deszczu, w czarnej bokserce tylko, bo nie zdążył się ubrać a za nim stało zapalone jeszcze auto z otwartymi drzwiami. Trzymał w rękach parasolkę: "Dlaczego nie zaczekałaś? Bałem się że zmokniesz..." Chciał mnie dogonić, zabrać ze sobą a jeśli bym nie chciała to chociaż dałby mi parasolkę, której nie oddałam mu do dziś

Nigdy nie zapomnę tego widoku i tej miny mojego kochanego...
Scena niczym z filmu. Ach... Hehe
__________________
zamienię...


Isselilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:34   #946
iskierkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 201
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

ehhhh... zazdroszczę wam dziewczyny. Chcialabym chociaz polowe tego co robią dla was wasi TZ
__________________
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...
iskierkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:42   #947
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Hmmm... Po ponad 3 latach czułam się zakochana w moim facecie. On czasami mówił, że codziennie zakochuje się we mnie na nowo. I co z tego, skoro nasz związek się rozpadł? :P I błagam, nie mówcie o "kimś jedynym". Życie potrafi dać człowiekowi nieźle po dupie. Ja nie wierzę w przeznaczenie, czy ideały. Czas wszystko zweryfikuje.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 02:27   #948
lilo
Raczkowanie
 
Avatar lilo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 403
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

cały czas On daje mi to odczuć

nie wierzyłabym jeszcze rok temu że facet moze się tak zachowywać- a jednak

spotkałam ideała
__________________

Najlepsze jest jeszcze przed nami
lilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 13:16   #949
iskierkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 201
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Ja pamiętam takie chwile z moim byłym... eh... wyznania, wielkie napisy na plaży, pobudki w nocy i zabieranie gdzieś daleko by podziwiać wschod slonca.. wszystko to o czym marzylam mialam, wyprzedzal nawet moje marzenia. Gotowal mi, przybiegal z kwiatami.zawsze poswiecal wszystko i wszystkich dla mnie, grajac koncerty zawsze mi cos dedykowal, nie wstydzil sie tego jak kocha. wybaczyl mi wiele rzeczy i wiele rzeczy robil mimo ze go to bolalo. I zawsze moglam na niego liczyc, mimo ze wtedy wielokrotnie mowilam ze zawodzi, to z biegiem czasu widzie jak wiele dla niego znaczylam. No ale po 4 latach sie rozstalismy.
Nie chcialabym do niego wrocic, nie.. tego jestem pewna, ale chcialabym żeby moj obecny Tż posiadal jego cechy..;
__________________
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...
iskierkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 15:18   #950
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

mój ulubiony wątek
też tu kiedyś coś napiszę
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 15:20   #951
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;11613001]Hmmm... Po ponad 3 latach czułam się zakochana w moim facecie. On czasami mówił, że codziennie zakochuje się we mnie na nowo. I co z tego, skoro nasz związek się rozpadł? :P I błagam, nie mówcie o "kimś jedynym". Życie potrafi dać człowiekowi nieźle po dupie. Ja nie wierzę w przeznaczenie, czy ideały. Czas wszystko zweryfikuje.[/quote]

to z tego, ze kazdy przypadek jest inny. to, ze wam nie wyszlo i ze ty dostalas po dupie, nie znaczy ze u innych tak bedzie.
znam kilka par, ktore sa ze soba od baaaaaardzo mlodego wieku po dzis, i nadal sie kochaja (!) - np. moi rodzice. wiec to nie jest niemozliwe. warto miec swoje idealy i do nich dazyc.
poza tym samo zakochanie nie wystarcza, by byc razem, ale to juz inny temat.

w twoich slowach wyczuwam duzo rozgoryczenia, a moze nawet i zazdrosci? jesli sie myle, to wybacz.

nie mam pewnosci, ze bede zawsze z TŻ, chociaz bardzo bym chciala i wierze, ze tak bedzie.
wiadomo, ze zycie czesto zaskakuje. ale to nie znaczy, ze trzeba psuc radosc innym zakochanym, wpisujacym sie w tym watku.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 16:25   #952
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
mój ulubiony wątek
też tu kiedyś coś napiszę
mam nadzieję, że ja też
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:31   #953
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Ja odczułam to ostatnio... kiedy czekałam na mojego TŻta i myślałam o tym, że co by było, gdyby mnie zostawił... I autentycznie się rozryczałam I wtedy przyszedł on - zapytał czemu płaczę, przytulił mnie, zaczął głaskać i powiedział że już od dawna kocha tylko mnie i że nigdy mnie nie zostawi... Potem powiedział ''tak mocno jak Cię przytulę, tak mocno Cię kocham'' i przyznam, że gdy mnie przytulił myślałam że mi oczy wylecą I wtedy pomyśłałam ''on mnie naprawdę kocha'' ...
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:41   #954
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Już raz się tu wypowiadałam, ale właśnie przed chwilką miałam taką fajną sytuację to się nią z Wami podzielę
TŻ pisze mi, że jest możliwość, że pojadą z bratem na kolnie do Hiszpanii, wiedziałam, że bardzo chciał jechać, ale nie ukrywałam, że dziwnie mi z tym, bo pomimo wielkiego zaufania do Niego, brak mi zaufania do dziewczyn, które mogłyby tam jechać... Trochę mi było smutnawo z tego powodu ale za chwilę dostaję sms'a 'Kochanie, właśnie zrezygnowałem z wyjazdu do Hiszpanii, tylko dlatego, że Cie kocham i chciałbym móc spędzić z Tobą dużo czasu w wakacje a Ty się do mnie nie uśmiechasz'. Szok. To było takie słodkie.
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:17   #955
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Już raz się tu wypowiadałam, ale właśnie przed chwilką miałam taką fajną sytuację to się nią z Wami podzielę
TŻ pisze mi, że jest możliwość, że pojadą z bratem na kolnie do Hiszpanii, wiedziałam, że bardzo chciał jechać, ale nie ukrywałam, że dziwnie mi z tym, bo pomimo wielkiego zaufania do Niego, brak mi zaufania do dziewczyn, które mogłyby tam jechać... Trochę mi było smutnawo z tego powodu ale za chwilę dostaję sms'a 'Kochanie, właśnie zrezygnowałem z wyjazdu do Hiszpanii, tylko dlatego, że Cie kocham i chciałbym móc spędzić z Tobą dużo czasu w wakacje a Ty się do mnie nie uśmiechasz'. Szok. To było takie słodkie.
piękne..
ale ja na Twoim miejscu 'wygoniłabym' go.. żeby jechał trzymanie go przy sobie nie zapobiegnie ewentualnej zdradzie..
porozmawiaj z nim i powiedz żeby jechał, będzie szczęśliwy bo chce jechać i będzie wiedział że liczy się dla Ciebie jego szczęście
ale zrobisz jak zechcesz

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:19
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:21   #956
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
piękne..
ale ja na Twoim miejscu 'wygoniłabym' go.. żeby jechał trzymanie go przy sobie nie zapobiegnie ewentualnej zdradzie..
porozmawiaj z nim i powiedz żeby jechał, będzie szczęśliwy bo chce jechać i będzie wiedział że liczy się dla Ciebie jego szczęście
ale zrobisz jak zechcesz
Też o tym pomyślałam Te dziewczyny o które sie obawiasz nic same bez jego chęci przeciez nie zrobią a widać, że chłopak zkaochany po same uszy
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:39   #957
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Rozmawialiśmy już, to troszkę grubsza sprawa, bo nie widzielibyśmy się dwa tygodnie, później byłby tu 4 dni i znów dwa tygodnie, cały czas wyjazdów praktycznie bez kontaktu...już w zeszłym roku przeżywaliśmy prawie miesięczną rozłąkę i nie było to fajne (kto doświadczył ten wie).
Mówiłam mu, żeby jechał, spełniał marzenia i że ja sobie z tą moją 'zazdrością' poradzę, ale On już podjął decyzję. Naprawdę dziwnie się z tym czuję, chcę jego szczęścia a z drugiej strony wiem, że to dla mnie (nas) będzie lepsze...nienawidzę takiego rozdarcia.
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:07   #958
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Rozmawialiśmy już, to troszkę grubsza sprawa, bo nie widzielibyśmy się dwa tygodnie, później byłby tu 4 dni i znów dwa tygodnie, cały czas wyjazdów praktycznie bez kontaktu...już w zeszłym roku przeżywaliśmy prawie miesięczną rozłąkę i nie było to fajne (kto doświadczył ten wie).
Mówiłam mu, żeby jechał, spełniał marzenia i że ja sobie z tą moją 'zazdrością' poradzę, ale On już podjął decyzję. Naprawdę dziwnie się z tym czuję, chcę jego szczęścia a z drugiej strony wiem, że to dla mnie (nas) będzie lepsze...nienawidzę takiego rozdarcia.
aha skoro rozmawialiście o tym i mówiłaś mu żeby jechał a mimo to on chce zostać to pogratulować faceta bo pewnie nie chce żeby przez tą rozłąkę wasz związek się "popsuł"

szczęściara
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 16:29   #959
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
aha skoro rozmawialiście o tym i mówiłaś mu żeby jechał a mimo to on chce zostać to pogratulować faceta bo pewnie nie chce żeby przez tą rozłąkę wasz związek się "popsuł"

szczęściara




Hej, dziewczyny, piszcie jeszcze kiedy poczułyście, że Wasi Tż'ci Was kochają
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:19   #960
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

kilka dni temu poczulam sie jak na poczatku swojego zwiazku

bylismy razem w knajpce, pozniej moj TZ odprowadzil mnie pod same drzwi, rozpial swoja kurtke bym ja go mogla objac i zeby mi lapki nie marzly i wtedy tak mocno wtulil sie we mnie i mowil, ze bardzo mnie kocha, ze jestem jego Kochaniem... i stalismy tak okolo 10 minut poczulam sie wtedy najcudowniejsza dziewczyna na swiecie

Edytowane przez Lady Marmalade
Czas edycji: 2009-03-29 o 14:21
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 13:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.