Dlaczego kochamy kotki? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 12:45   #811
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
Dziękuje za linka To zaraz się zabiore za przeglądanie zdjęć i potem was pomęcze i pomożecie mi wybrać najlepsze (chyba że nie można tak zaśmiecać wątku - to prosze moderatora o informację ).
Chociaz ja jakoś nie wierze ostanio whiskasowi bo tyle im kodów powysyłałam a dostałam na razie tylko jedną podkładkę pod miske

pewnie ze taak nawet zagłosuje ja tez zbierałam kody, ale jak zadzwoniłam do nich na infolinie zeby sie spytać ile punktów jest za te przysmaki nowe to mi powiedzieli, że juz nie ma nagród wiec lipa
__________________

so are you game?


nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 12:48   #812
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Mozna o tym jakos pomyslec .
Izuś przesliczny avatarek
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 12:58   #813
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
Dziękuje za linka To zaraz się zabiore za przeglądanie zdjęć i potem was pomęcze i pomożecie mi wybrać najlepsze (chyba że nie można tak zaśmiecać wątku - to prosze moderatora o informację ).
Chociaz ja jakoś nie wierze ostanio whiskasowi bo tyle im kodów powysyłałam a dostałam na razie tylko jedną podkładkę pod miske
Deb, z tym whiskasowym konkursem to jednak niezbyt
Ostatnio usunęłam wątek, w którym wizażanka prosiła o głosy na swojego kota, jej link na innym podforum usunął Zło.
Tam są do wygrania "cenne nagrody" (jak to whiskas określił), więc to jednak podpada pod reklamę.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 13:03   #814
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Cytat:
Napisane przez Laura2112
Deb, z tym whiskasowym konkursem to jednak niezbyt
Ostatnio usunęłam wątek, w którym wizażanka prosiła o głosy na swojego kota, jej link na innym podforum usunął Zło.
Tam są do wygrania "cenne nagrody" (jak to whiskas określił), więc to jednak podpada pod reklamę.
Dziękuję za informację Rozumiem, mogłoby to pod reklamę podpadać rzeczywiście

Cytat:
Napisane przez ewkaa
pewnie ze taak nawet zagłosuje ja tez zbierałam kody, ale jak zadzwoniłam do nich na infolinie zeby sie spytać ile punktów jest za te przysmaki nowe to mi powiedzieli, że juz nie ma nagród wiec lipa
Nie ma już? Czyli na kocyk nie mam co liczyć, a wysłałam kody na dwa kocyki
Strasznie mało wogóle tych nagród mieli...a ja mam jeszcze całą szafe pełną pustych opakowań z których mi się powycinać kodów nie chciało
__________________
21.05.2013 Helenka

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 01:15 Powód: post pod postem
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 13:12   #815
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Moee - czy Ty nam grozisz tą łyżeczką?
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 13:20   #816
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
Nie ma już? Czyli na kocyk nie mam co liczyć, a wysłałam kody na dwa kocyki
Strasznie mało wogóle tych nagród mieli...a ja mam jeszcze całą szafe pełną pustych opakowań z których mi się powycinać kodów nie chciało
E tam kocyk - warto dla niego kota Whiskasem faszerować?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 13:29   #817
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez kamaO
E tam kocyk - warto dla niego kota Whiskasem faszerować?
O nie nie prosze mi tu nie mówić o jedzonku dla kotków bo ja wszystko już na ten temat wiem Nie kupuje whiskasa z tego powodu Kotki dostają też miesko przygotowane przeze mnie oraz Friskisa on jest jakiejś lepszej firmy i podobno jest zdrowszy. A whiskasa lubią i co ja mam na to poradzić Szczególnie chuda jest od niego uzależniona i musi dostać porcyjkę codziennie bo tak chodzi nie najedzona bo inne rzeczy tylko dziubie
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 13:42   #818
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Hmmm... Powinnysmy otworzyć Klinikę Uzaleznień dla kotów
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 13:51   #819
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez kamaO
Hmmm... Powinnysmy otworzyć Klinikę Uzaleznień dla kotów
Hehe temu mojemu chudzielcowi to już nic nie pomoże Już się zdarzało że nie miałam whiskasa to ona nie! w brzuchu jej burczy ale podziubie tylko gotowanego mieska i koniec, a to niezdrowo przecież bo kot musi zjeść, wiec już po prostu daje jej tego whiskasa bo co mam zrobić? Chętnie bym to zamieniła na coś lepszego ale tak się pocieszam że może ten whiskas nie jest taki zły
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 14:10   #820
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Filemon nie lubi mokrego whiskasa ale za to sucha karme z pasztecikami zajada... pierwsze co robi, to wyjada same paszteciki z mokrej karmy to kupuje mu "czteropaka" z Kitekata bo suchej z tej firmy nie lubi...co za kocisko niedobre
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 14:13   #821
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
Hehe temu mojemu chudzielcowi to już nic nie pomoże Już się zdarzało że nie miałam whiskasa to ona nie! w brzuchu jej burczy ale podziubie tylko gotowanego mieska i koniec, a to niezdrowo przecież bo kot musi zjeść, wiec już po prostu daje jej tego whiskasa bo co mam zrobić? Chętnie bym to zamieniła na coś lepszego ale tak się pocieszam że może ten whiskas nie jest taki zły
u moj chudzielec to nie ruszy ani wiskasa, ani kitkata jak puszka to zadne pasztety ani nic tylko w sosie miecho( kupuje czerwone puszki z bialym persem jakos je tam zwal, ale nie pamietam teraz ) wybredziocha jedna
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 14:21   #822
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Widze że nie tylko ja mam takie wybredne kocisko
U mnie gruba (zwąca się Rysią) zje wszystko czy to mięcho, czy whiskas, a jak sie kartofla zostawi na talerzu to też go zje Więc trzeba jej pilnować...ona to nawet w nocy ziemie z kwiatków wyjada
Chuda (zwana MIURIEL) z mokrego czy to whiskasa czy innego wychłepcze tylko zawsze galaretkę Suche - czasem troche Friskisa tak dla odmiany, ale ogólnie to mordkę wkłada tylko do michy z whiskasem, a te pomarańczowe paszteciki to ona wypluwa i potem koło michy leżą takie flęforki ale nic sprzątać nie musze bo zaraz odkurzać Rysia przychodzi No chuda to przepada jeszcze za surowym mięchem i parówkami, ale to ja się boje jeść parówy jak sobie myśle co też w nich jest, wiec ona też żadnko może się podelektować ich smakiem
No ok to może już skończe te moje wywody Buziaczki
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 14:53   #823
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez moee
Izuś przesliczny avatarek
O dziekuje bardzo


PS : Deb tez zmienilas avatar
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:03   #824
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
O dziekuje bardzo


PS : Deb tez zmienilas avatar
No zmieniałam i nikt nie chce mi powiedzieć czy ładny czy jaki
Twój jest świetny, moje koty nie chcą ze mną tak ładnie do zdjęc pozować
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:05   #825
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Laura2112

No nic, trzeba napisać parę słów do tego "szanownego pana", okraszając dużą ilością cytatów z Ustawy o Ochronie Zwierząt
Miałam kiedys okazję wysłuchać historyjek podobnego zapaleńca, miłośnika ptaków, działającego również w stowarzyszeniu pana dość znanego medialnie. Wiadomo, co robili z każdym napotkanym kotem, szczegółów Wam oszczędzę - w imię biednych ptaszków oczywiście

Tak ma u nas wyglądać ochrona zwierząt? Lubimy ptaki - zabijamy koty, lubimy koty - zabijamy psy itd? Komuś się coś chyba pomieszało w głowie
Nio wlasnie tez tego nie rozumiem . Kocham wszystkie zwierzeta , karmie ptaki ,sama u rodzicow mam papuzki ( teraz jedna sie urodzila ,jaka slodka ) Czyli ogolnie mam 2 kroliki , psa owczarka i 3 papuzki ( byla jeszcze swinka i chomik) u rodzicow i 3 koty z TZ I naprawde nie nawidze takiej konkurencji , tym bardziej ,ze nie zagraza to gatunkom ptakow (przynajmniej tak sadze)
Wiem ,ze to nie jest madre ale takich zapalencow to najchetniej sama bym "karala" z mala pomoca wynajetych milosnikow zwierzat Bo naprawde prawo, bardzo malo poswieca sie takiemu zachowaniu ,dla nich to malo wazne ,co innego jakby takiemu Panu z rzadu ptaszek narobil na ramie ,kazalby chyba powystrzelac , przepraszam Was ale sie zdenerwowalam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:08   #826
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez deb
No zmieniałam i nikt nie chce mi powiedzieć czy ładny czy jaki
Jest sliczny
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:14   #827
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Nio wlasnie tez tego nie rozumiem . Kocham wszystkie zwierzeta , karmie ptaki ,sama u rodzicow mam papuzki ( teraz jedna sie urodzila ,jaka slodka ) Czyli ogolnie mam 2 kroliki , psa owczarka i 3 papuzki ( byla jeszcze swinka i chomik) u rodzicow i 3 koty z TZ I naprawde nie nawidze takiej konkurencji , tym bardziej ,ze nie zagraza to gatunkom ptakow (przynajmniej tak sadze)
Wiem ,ze to nie jest madre ale takich zapalencow to najchetniej sama bym "karala" z mala pomoca wynajetych milosnikow zwierzat Bo naprawde prawo, bardzo malo poswieca sie takiemu zachowaniu ,dla nich to malo wazne ,co innego jakby takiemu Panu z rzadu ptaszek narobil na ramie ,kazalby chyba powystrzelac , przepraszam Was ale sie zdenerwowalam
Nie masz za co przepraszać, ja również się zdenerowowałam jak przeczytałam o tym programie. Też nie rozumiem takich podziałów. Mam wprawdzie tylko dwa koty i może niektórym się wydaje że w takim razie kociara ze mnie i ani psów ani innych zwierząt nie lubie czy coś, ale to nie prawda, ja kocham wszystkie zwierzęta! A jaskółki mają u nas w kuchni gniazdo przy oknie I kocham wszystkie zwierzaki nie rozumiem ludzi którzy mówią żę lubią tylko np psy albo tylko koty czy tylko papużki (chyba że mieli jakieś fatalne przeżycia z jakimiś zwierzętami). Ale kurcze miałam się nie rozpisywac W każdym razie myśle że każda z nas ma podobne poglądy co Izunia
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:14   #828
zyleta88
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar zyleta88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Smile a ja czekam na Kociaka=)

A mój kicia jest w drodze=)strasznie od zawsze chcialam kociaka ale dobrze rodzice mowili nie doroslam wtedy do opieki nad nim i gdy na poczatku roku szkolnego zgodzili sie kupic pojechalismy po wszystko kuweta i tak dalej i jak pojechalismy na bazarek bo mama strasznie chciala polperskiego (ja myslalam o tym by z schorniska wziasc ale matka sie uparla) no i nie bylo zadnego pozniej tato sie rozmyslil tlumaczac alergia mamy no i teraz gdy kot mojej mamy przyjaciolki (polpers) jest w ciazy bo uciekl raz to bierzemy jednego kociaka) gdzies niedlugo sie powinien urodzic=) doczekac sie nie moge dodam zdjecie tego kotka ktory jest w ciazy nazweya sie Zuzia=) przekochany) buziaki ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 102.jpg (93,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 103.jpg (93,3 KB, 17 załadowań)
zyleta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:15   #829
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Jest sliczny
dziękuję
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 15:30   #830
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: a ja czekam na Kociaka=)

Cytat:
Napisane przez zyleta88
dodam zdjecie tego kotka ktory jest w ciazy nazweya sie Zuzia=) przekochany) buziaki ;*
Gratuluje bycia posiadanym przez kotka (niedlugo ) Kicia slodka ,drugie zdjecie slodkie.

Cytat:
Napisane przez deb
A jaskółki mają u nas w kuchni gniazdo przy oknie
A co na to kotki , bo u mnie jak jakis ptak przeleci to szczegolnie Garfield ( ten co w avaterze) szaleje i poluje ...przez szybe Ale lubie na to patrzec , ptaszki sobie z tego nic nie robia ,Garfield sie swietnie bawi i ja rowniez obserwujac to
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:53   #831
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Cytat:
Napisane przez Izunia86
A co na to kotki , bo u mnie jak jakis ptak przeleci to szczegolnie Garfield ( ten co w avaterze) szaleje i poluje ...przez szybe Ale lubie na to patrzec , ptaszki sobie z tego nic nie robia ,Garfield sie swietnie bawi i ja rowniez obserwujac to
A one na to całymi dniami przesiadują z nochalami przy szybie ślinią się i wydają do tych jaskółek takie dziwne odgłosy: meeee
Jaskółki też nic sobie z tego nie robią, mimo że czasami któraś kociambra chce przez szybe do nich podskoczyć

Cytat:
Napisane przez zyleta88
A mój kicia jest w drodze=)strasznie od zawsze chcialam kociaka ale dobrze rodzice mowili nie doroslam wtedy do opieki nad nim i gdy na poczatku roku szkolnego zgodzili sie kupic pojechalismy po wszystko kuweta i tak dalej i jak pojechalismy na bazarek bo mama strasznie chciala polperskiego (ja myslalam o tym by z schorniska wziasc ale matka sie uparla) no i nie bylo zadnego pozniej tato sie rozmyslil tlumaczac alergia mamy no i teraz gdy kot mojej mamy przyjaciolki (polpers) jest w ciazy bo uciekl raz to bierzemy jednego kociaka) gdzies niedlugo sie powinien urodzic=) doczekac sie nie moge dodam zdjecie tego kotka ktory jest w ciazy nazweya sie Zuzia=) przekochany) buziaki ;*
Och kocia mama śliczna i twoje kociątko napewno też bedzie przeurocze Daj znać jak już będzie u Ciebie, Wielki buziak dla nowej (w niedalekiej przyszłości) kociary
__________________
21.05.2013 Helenka

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 01:18 Powód: post pod postem
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 16:11   #832
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Cytat:
Napisane przez deb
i wydają do tych jaskółek takie dziwne odgłosy: meeee
Dokladnie! Nasze wydaja taki odglos mniej wiecej : e ee eee eeeee ( najpierw to e takie krotkie potem coraz dluzsze )

Cytat:
Napisane przez deb
... moje koty nie chcą ze mną tak ładnie do zdjęc pozować
A z tym avatarem to smieszna historia. Garfield najpierw byl laskawy ,po chwili chyba mu sie znudzilo bo zaczal sie wyrywac , TZ oczywiscie caly zcas robil zdjecia ... To naprawde bylo zabawne jesli nie zapomne to wkleje dzis zdjecia te kiedy juz stracil cierpliwosc i checi do pozowania
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 01:19 Powód: post pod postem
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 16:59   #833
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
A z tym avatarem to smieszna historia. Garfield najpierw byl laskawy ,po chwili chyba mu sie znudzilo bo zaczal sie wyrywac , TZ oczywiscie caly zcas robil zdjecia ... To naprawde bylo zabawne jesli nie zapomne to wkleje dzis zdjecia te kiedy juz stracil cierpliwosc i checi do pozowania
Hihi, no to czekam jak znajdziesz chwilkę to wklejaj
Moje to też zawsze się wyrywają a Rysia to nawet kwika Tak robi: kwik albo chrum
No a Twój Garfield wygląda na świetnego kociaka i jaką ma fajną minkę na avatarze, napewno masz z nim kupe śmiechu
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 17:05   #834
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Dot.: a ja czekam na Kociaka=)

Cytat:
Napisane przez zyleta88
A mój kicia jest w drodze=) [...]gdzies niedlugo sie powinien urodzic=) doczekac sie nie moge dodam zdjecie tego kotka ktory jest w ciazy nazweya sie Zuzia=) przekochany) buziaki ;*
hyhy cześć ja też tu 'nowa' fajnie fajnie kotka piekna a mały kocurro w domu to kilo radości

Cytat:
Napisane przez deb
A one na to całymi dniami przesiadują z nochalami przy szybie ślinią się i wydają do tych jaskółek takie dziwne odgłosy: meeee
Jaskółki też nic sobie z tego nie robią, mimo że czasami któraś kociambra chce przez szybe do nich podskoczyć
o masssakra! mój jak zobaczy jaskołki to taki napalony chodzi ze ho ho! uspokoić go nie moge nie mówiąc już o tym, ze wieczorami urzadzamy mu polowanie na ciem tzn ktoś łapie ćme i rzuca mu na doł a on ja łapa popycha a jak mu odleci bierze sie go na rece i podnosi zeby mógł dalej polować [wiem dzikusy z nas] kiedyś nawet miałam fotki z takiego 'polowania' jak znajde to wkleje poszczególne etapy
btw. avatar świetny

Cytat:
Napisane przez Izunia86
A z tym avatarem to smieszna historia. Garfield najpierw byl laskawy ,po chwili chyba mu sie znudzilo bo zaczal sie wyrywac , TZ oczywiscie caly zcas robil zdjecia ... To naprawde bylo zabawne jesli nie zapomne to wkleje dzis zdjecia te kiedy juz stracil cierpliwosc i checi do pozowania
mój wogole fotek nei lubi zrobić mu jakas dobrą to na cud zakrawa
__________________

so are you game?


nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 17:25   #835
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: a ja czekam na Kociaka=)

no masz... kilka dni mnie nie ma... i juz kilka strona do poczytania ... produktywne jestescie dziewczyny ...

Izunia... avatarek boski ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 18:39   #836
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: a ja czekam na Kociaka=)

[quote=desti]no masz... kilka dni mnie nie ma... i juz kilka strona do poczytania ... produktywne jestescie dziewczyny ...[quote]
tez tak sądze nie było mnie zaledwie 2 dni a już ile do czytania i odpisywania

Cytat:
Napisane przez deb
... moje koty nie chcą ze mną tak ładnie do zdjęc pozować

a moje kicia wręcz przeciwnie-zawsze zrobi jakis słodziutki pyszczek do zdjęcia
Cytat:
Napisane przez deb
A one na to całymi dniami przesiadują z nochalami przy szybie ślinią się i wydają do tych jaskółek takie dziwne odgłosy: meeee
hehe moja kicia skutecznie je odstrasza.jak sie usiadzie na parapecie żadna jaskółka gniiazda nie zrobi.no i te odgłosy moja do tego jeszcze tak energicznie merda ogonem że za każdym razem jak walnie o okno daje niezły huk.
Cytat:
Napisane przez zyleta88
dodam zdjecie tego kotka ktory jest w ciazy nazweya sie Zuzia=)
kicia cudna wiec jej małe na pewno będą przeurocze.prosimy o zdjęcia kici+małych plis plis plis

sousa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:06   #837
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Cytat:
Napisane przez ewkaa
o masssakra! mój jak zobaczy jaskołki to taki napalony chodzi ze ho ho! uspokoić go nie moge nie mówiąc już o tym, ze wieczorami urzadzamy mu polowanie na ciem tzn ktoś łapie ćme i rzuca mu na doł a on ja łapa popycha a jak mu odleci bierze sie go na rece i podnosi zeby mógł dalej polować [wiem dzikusy z nas] kiedyś nawet miałam fotki z takiego 'polowania' jak znajde to wkleje poszczególne etapy
btw. avatar świetny
Haha barbarzyńcy
Twoje kocisko w avaterza również świetne

No i czekamy aż wyszperasz te foty

Cytat:
Napisane przez sousa
a moje kicia wręcz przeciwnie-zawsze zrobi jakis słodziutki pyszczek do zdjęcia

hehe moja kicia skutecznie je odstrasza.jak sie usiadzie na parapecie żadna jaskółka gniiazda nie zrobi.no i te odgłosy moja do tego jeszcze tak energicznie merda ogonem że za każdym razem jak walnie o okno daje niezły huk.
Ach to masz się fajnie z takim kotkiem jak do zdjeć pozuje, tylko pozazdrościć
Hihi może te moje jaskółki są odwarzniejsze?
__________________
21.05.2013 Helenka

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 01:20 Powód: post pod postem
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:26   #838
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: a ja czekam na Kociaka=)

Cytat:
Napisane przez deb
Hihi może te moje jaskółki są odwarzniejsze?
nie..po prostu mój kot jest taki wielki każdy by się go bał
sousa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:39   #839
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Dlaczego KOCHAMY KoTkI??? :)

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Wiem ,ze to nie jest madre ale takich zapalencow to najchetniej sama bym "karala" z mala pomoca wynajetych milosnikow zwierzat Bo naprawde prawo, bardzo malo poswieca sie takiemu zachowaniu ,dla nich to malo wazne ,co innego jakby takiemu Panu z rzadu ptaszek narobil na ramie ,kazalby chyba powystrzelac , przepraszam Was ale sie zdenerwowalam

No, też się zdenerwowałam Tyle lat walczę ze średniowiecznymi zabobonami, że koty takie złe, głupie i wredne, a tu jeden "geniusz" wypala z takim światłym programem i to u progu XXI wieku! To się nazywa program o dużej szkodliwości społecznej
Zaraz mi się przypomina ta historia, którą opisałas Izunia86 wcześniej w tym wątku , w tym poście: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=481 , po przeczytaniu którego zbierałam się ze 2 tygodnie, bo moja percepcja nie była w stanie tego objąć
I jak wychowywać w poszanowaniu wobec innych istot żywych, skoro ktoś nie ma oporów przed publikacją takich programów. I na dodatek uważa, że ma rację
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:40   #840
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Cytat:
Napisane przez sousa
nie..po prostu mój kot jest taki wielki każdy by się go bał
No chyba że tak

bosh jaka ze mnie analfabetka "odwarzniejsze" no jasne że musiałam napisać przez RZ

Cytat:
Napisane przez Kattarina
No, też się zdenerwowałam Tyle lat walczę ze średniowiecznymi zabobonami, że koty takie złe, głupie i wredne, a tu jeden "geniusz" wypala z takim światłym programem i to u progu XXI wieku! To się nazywa program o dużej szkodliwości społecznej
Zaraz mi się przypomina ta historia, którą opisałas Izunia86 wcześniej w tym wątku , w tym poście: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=481 , po przeczytaniu którego zbierałam się ze 2 tygodnie, bo moja percepcja nie była w stanie tego objąć
I jak wychowywać w poszanowaniu wobec innych istot żywych, skoro ktoś nie ma oporów przed publikacją takich programów. I na dodatek uważa, że ma rację
Przeczytałam pare pierwszych słów i nie czytam dalej, moge się już tylko domyślać ale wole nie czytać bo wtedy domysły staną się faktem. To jest straszne, to jest przerażające
__________________
21.05.2013 Helenka

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2006-06-17 o 01:21 Powód: post pod postem
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.