KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-10, 11:39   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała


Czy może ktoś ma porównanie nowej wersji tego balsamu (zawierającej dodatkowo mało kakaowe) do starej? Czy równie dobrze poprawia koloryt skóry? Czy nadal po jakimś czasie wydziela charakterystyczny zapaszek?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 21:58   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

up
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 22:09   #3
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

MagJa, o ile mi wiadomo, to ten balsam nie zawiera dha, więc co tam ma po jakimś czasie wydzielać zapach?

I jeszcze cię zaptyam kiedy pojawiła się ta nowa wersja z masłem kakaowym? Jestem zainteresowana

superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 22:11   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

superka napisał(a):
> MagJa, o ile mi wiadomo, to ten balsam nie zawiera dha, więc co tam ma po jakimś czasie wydzielać zapach?
>
> I jeszcze cię zaptyam kiedy pojawiła się ta nowa wersja z masłem kakaowym? Jestem zainteresowana
>
>
Już jest. Balsam wygląda praktycznie tak samo, tylko ma dodatek, że zawiera masło kakaowe czy kakao czy coś w tym stylu. Już sama nie wiem, co to było dokładnie, ale widziałam go w Carrefourze
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 22:13   #5
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

MagJa napisał(a):
> superka napisał(a):
> > MagJa, o ile mi wiadomo, to ten balsam nie zawiera dha, więc co tam ma po jakimś czasie wydzielać zapach?
> >
> > I jeszcze cię zaptyam kiedy pojawiła się ta nowa wersja z masłem kakaowym? Jestem zainteresowana
> >
> >
> Już jest. Balsam wygląda praktycznie tak samo, tylko ma dodatek, że zawiera masło kakaowe czy kakao czy coś w tym stylu. Już sama nie wiem, co to było dokładnie, ale widziałam go w Carrefourze


Hmm rozejrzę się, dzięki
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 23:16   #6
enigmatycznaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

a co to jest dha? Pozdrawiam
enigmatycznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 07:16   #7
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

A czy ten balsam ładnie i równo brązuje skórę? Chodzi mi o intensywność koloru, odcień i czy nie robi zacieków.

Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-11, 12:11   #8
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

Ivi napisał(a):
> A czy ten balsam ładnie i równo brązuje skórę? Chodzi mi o intensywność koloru, odcień i czy nie robi zacieków.
>
>

Balsam kolastyny bardzo słabo brązowi skórę, bo zawiera tylko juglon (wyciąg z orzecha), nie ma w składzie właściwego samoopalacza dha, więc nawet jak się nierówno posmarujesz, to będziesz musiała i tak 3 razy powtórzyć zanim zobaczysz jakiś kolor - dzięki temu wszystko się wyrównuje. Ale to jest tylko balsam brązujący - nie zabarwisz się nim tak jak samoopalaczem.
pzdr.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 12:45   #9
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

superka napisał(a):
> Balsam kolastyny bardzo słabo brązowi skórę, bo zawiera tylko juglon (wyciąg z orzecha), nie ma w składzie właściwego samoopalacza dha, więc nawet jak się nierówno posmarujesz, to będziesz musiała i tak 3 razy powtórzyć zanim zobaczysz jakiś kolor - dzięki temu wszystko się wyrównuje. Ale to jest tylko balsam brązujący - nie zabarwisz się nim tak jak samoopalaczem.
> pzdr.


Dzięki Superko! Faktycznie, masz rację. W końcu to tylko balsam, a nie samoopalacz...Muszę sprawić sobie jakiś balsamik z samoopalaczem, ale taki, żeby ładnie się rozprowadzał. Zupełnie nie wiem, co wybrać, bo raczej nie lubię tego typu opalenizny. Może masz jakieś sprawdzone specyfiki, które delikatnie i równo się rozprowadzają i pozostawiają kolor przynajmniej na 3 dni?

Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 12:59   #10
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

Ivi, jeżeli szukasz jakiegoś łagodnego samoopalacza to mogę ci polecić Lierac Auto - Bronzant. Świetnie nawilzą skórę i delikatnie zabarwia ją na naturalny, złowawy, brzoskwiniowy kolorek. Naprawdę świetny!!!!!
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 13:06   #11
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

1) większość "balsamów brązujących" zawiera samoopalacz, choć producenci bardzo rzadko raczą nas o tym wyraźnie poinformować w opisie kosmetyku - balsam kolastyny to jeden z wyjątków

2) w przypadku balsamu brązującego intensywność koloru to bardzo indywidualna sprawa - to co na jedną z nas podziała, innej nie ruszy, więc musisz niestety sama sprawdzić kosmetyk, doświadczenia inncyh nie wiele ci pomogą;

3) to czy będą smugi a opalenizna będzie równa, zależy przede wszystkim od rozprowadzenia - pod tym względem sam balsam wpływa na równomierność opalenizny tylko swoją konsystencją, a na tym polu nie ma wielkich różnic, wybierasz jedynie czy bardziej odpowiada ci pianka, krem czy mleczko;

4)Wyraźny kolor na 3 dni i to szybko uzyskany, to jednak zadanie dla samoopalacza, a nie balsamu;


Najbardziej "samoopalaczowym" balsamem brązującym z jakim miałam do czynienia był niewątpliwie sopot ziaji, ale strasznie śmierdział, bo oprócz smrodku samoopalacza także orzeczechem włoskim. Po dwóch posmarowaniach miałabyś solidną opaleniznę na kilka dni, ale warto najpierw sprawdzić, czy ten zapach nie doprowadzi cię do szału.

Ostatnio próbowałam samoopalacza dax w piance i byłam średnio zadowolona - chyba konsystencja pianki jest nie dla mnie, ale na KW wiele dziewczyn mające pierwszy raz kontakt z samoopalaczem wypowiadały się o nim bardzo pochlebnie.

W tym roku z balsamów brązujących wypróbowałam anidę i pollenę - ewę z serii bursztynowej. Pierwszy śmierdział kasztanem ("wyciąg z kasztanowca", ale brązuje oczywiście dha) i dostałam po nim żółtaczki, kolor był mało intensywny. Drugi za to pachniał przepięknie, ale nic mnie nie chwycił, chociaż ma w składzie samoopalacz.

Mam nadzieję, że coś ci pomogłam.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-11, 13:17   #12
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

superka napisał(a):
> Mam nadzieję, że coś ci pomogłam.


Tak, bardzo mi pomogłaś Dziękuję Ci Superko

Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 13:21   #13
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

maja napisał(a):
> Ivi, jeżeli szukasz jakiegoś łagodnego samoopalacza to mogę ci polecić Lierac Auto - Bronzant. Świetnie nawilzą skórę i delikatnie zabarwia ją na naturalny, złowawy, brzoskwiniowy kolorek. Naprawdę świetny!!!!!

Jakiś czas temu zastanawiałam się nad tym samoopalaczem. Słyszałam wiele dobrych opinii na jego temat. Skoro Ty też Maju go tak zachwalasz, to muszę go chyba w końcu wypróbować na sobie
Dzięki za radę
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 20:17   #14
enigmatycznaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

hmm.. nadal nie wiem co to jest dha Czy mogłybyście mi odpowiedzieć?
Z góry dziękuję
enigmatycznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 20:41   #15
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: KW:Kolastyna, Lekko Brązujący Balsam do Ciała

enigmatycznaa napisał(a):
> hmm.. nadal nie wiem co to jest dha Czy mogłybyście mi odpowiedzieć?
> Z góry dziękuję

Wyjaśniłam to krótko w poście do Ivi. Jeśli chcesz dokładniej, to przeczytaj artykuły Basi Kwiatkowskiej o samoopalaczach, są świetne. O dha jest też sporo na forum.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-07, 19:21   #16
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
do superki ..

superka napisał(a):

>
> Balsam kolastyny bardzo słabo brązowi skórę, bo zawiera tylko juglon (wyciąg z orzecha), nie ma w składzie właściwego samoopalacza dha, więc nawet jak się nierówno posmarujesz, to będziesz musiała i tak 3 razy powtórzyć zanim zobaczysz jakiś kolor - dzięki temu wszystko się wyrównuje. Ale to jest tylko balsam brązujący - nie zabarwisz się nim tak jak samoopalaczem.
> pzdr.


Sorki,że qwyciągam stary wątek,ale superko- jak to nie ma samoopalacza?
U mnie w składzie jest..
:/
to może są jakies inne wersje??
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 13:31   #17
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: do superki ..

Namietne_Usta napisał(a):
> superka napisał(a):
>
> >
> > Balsam kolastyny bardzo słabo brązowi skórę, bo zawiera tylko juglon (wyciąg z orzecha), nie ma w składzie właściwego samoopalacza dha, więc nawet jak się nierówno posmarujesz, to będziesz musiała i tak 3 razy powtórzyć zanim zobaczysz jakiś kolor - dzięki temu wszystko się wyrównuje. Ale to jest tylko balsam brązujący - nie zabarwisz się nim tak jak samoopalaczem.
> > pzdr.
>
>
> Sorki,że qwyciągam stary wątek,ale superko- jak to nie ma samoopalacza?
> U mnie w składzie jest..
> :/
> to może są jakies inne wersje??
>

Pamiętam, że jak sprawdzałam skład, to nie znalazłam samoopalacza. To było dawno temu. Od tego czasu Kolastyna wypuściła przynajmniej jedną nową wersję tego balsamu, ale nie wiem na czym dokładnie polegała różnica.

superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.