Sesja zdjęciowa - pytania, opinie, ceny -> wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-18, 11:40   #61
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: sesja foto(?)

tak patrze na wasze zdjęcia ...czy Wam chodzi o dobre zdjęcia czy fotki na których ładnie/dobrze wyglądacie ???
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 11:44   #62
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Re: sesja foto(?)

Wydaje mi sie że dziewczyną chodzi o naprawdę dobre zdjęcia a nie tylko o dobry wygląd na nich
Ale profesjonalna sesja kosztuje.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 11:45   #63
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: sesja foto(?)

Gonia1 napisał(a):
>
> No to teraz masz już prawdziwe wyobrażenie co do mojej osoby.

Owszem i jak najbardziej pozytywne
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 11:48   #64
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dziekuję

Zuzanka napisał(a):
> tak patrze na wasze zdjęcia ...czy Wam chodzi o dobre zdjęcia czy fotki na których ładnie/dobrze wyglądacie ???

Ja myślę, że o to i to, tzn. dobre zdjęcia to takie, które eksponują zalety modelki, a ukrywają wady. A to, że na zdjęciach chce się ładnie wyglądać, to chyba naturalne?

Ines1985 napisał(a):
> Gonia1 napisał(a):
> >
> > No to teraz masz już prawdziwe wyobrażenie co do mojej osoby.
>
> Owszem i jak najbardziej pozytywne


Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2007-10-22 o 23:07 Powód: post pod postem
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 12:09   #65
KasiaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41
GG do KasiaBe
Re: sesja foto(?)

Hej dziewczyny!!!! Własnie cztałam nurtujące was problemy ze znalezieniem dobrego i taniego fotografa i wpadł mi pewien pomysła do głowy!!!! Zajrzyjcie na stronke www.plfoto.com.pl to jest strona gdzie ludzie interesujący sie fotografią zamieszczają swoje zdjecie.Większość z nich to amatorzy ale niektórzy robią naprawde fajne zdjęcia, szczególnie akty i portrety.Pooglądajcie sobie ich zdjęcia i jeśli jakieś wam sie spodobają to kliknijcie na nicka tego kto robił te zdjęcia tam znajdziecie adresy e-mailowe wykonawcy tych zdjęc i po prostu napiszcie do nich. Myśle, ze na pewno kogoś znajdziecie.ze względu ze są to ludzie którzy kochają swoje hobby ni epowinni brać dużo kasy, a wielu z nich ma własne studio, może nie profesjonalne a;e zawsze studio.Pozdrawiam
KasiaBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 12:11   #66
KasiaBe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41
GG do KasiaBe
Re: sesja foto(?)

sorry pomyliłam sie w adresie tej strony poprawny brzmi:

http://www.plfoto.com/
KasiaBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 12:25   #67
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: sesja foto(?)

jasne że się chce dobrze wyglądać na fotkach, ale często uznaje się fotke "za dobrą" kiedy się na niej dobrze wyszło, a to że już z "głowy wyrasta świecznik" jakby pozostało niezauwazone, jedna z Was zamieściła np. fotki na których powiedzmy ładnie wyglda ale fotki same w sobie ..... trudno to nazwać sesją nawet jeżeli były robione przez amatora, ot zwykłe fotki, niezbyt dobre, niestety częstym błędem jest skupianie się na samej modelce i nie zauważanie całości.
Moim zdaniem profesjonalna sesja powinna polegać na zrobieniu dobrych zdjęć na których podkreśli sie zalety modelki ale i same zdjęcia będą dobre jako całość,
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-18, 12:29   #68
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: sesja foto(?)

KasiaBe napisał(a):
> Hej dziewczyny!!!! Własnie cztałam nurtujące was problemy ze znalezieniem dobrego i taniego fotografa i wpadł mi pewien pomysła do głowy!!!! Zajrzyjcie na stronke www.plfoto.com.pl to jest strona gdzie ludzie interesujący sie fotografią zamieszczają swoje zdjecie.Większość z nich to amatorzy ale niektórzy robią naprawde fajne zdjęcia, szczególnie akty i portrety.Pooglądajcie sobie ich zdjęcia i jeśli jakieś wam sie spodobają to kliknijcie na nicka tego kto robił te zdjęcia tam znajdziecie adresy e-mailowe wykonawcy tych zdjęc i po prostu napiszcie do nich. Myśle, ze na pewno kogoś znajdziecie.ze względu ze są to ludzie którzy kochają swoje hobby ni epowinni brać dużo kasy, a wielu z nich ma własne studio, może nie profesjonalne a;e zawsze studio.Pozdrawiam

Nie wiem dlaczego, ale ja jakoś mam dziwne obawy przed spotkaniem się z osobą, której kompletnie nie znam.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 12:38   #69
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: sesja foto(?)

Zuzanka napisał(a):

> Moim zdaniem profesjonalna sesja powinna polegać na zrobieniu dobrych zdjęć na których podkreśli sie zalety modelki ale i same zdjęcia będą dobre jako całość,

Ależ to oczywiste. Ja mówiąc o profesjonalnych zdjęciach wyobrażam je sobie jako te robione w studio, gdzie nie istnieje groźba jakichś świeczników czy gałązek wyrastających z głowy Na takich zdjęciach (robionych w studio) fotograf skupia się na "obiekcie", czyli osobie pozującej, natomiast zdjęcia w plenerze polegają chyba na czym innym, tzn. tak jak napisałaś, skupieniu się bardziej na całości tak żeby i tło i "obiekt" nie kłóciły się ze sobą.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 12:40   #70
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Re: sesja foto(?) do Julity

bluegirl napisał(a):
> Julita śliczna z Ciebie kobietka, a kurteczka i spódniczka cudowne, też chce takie
> gdzie je kupiłaś?
> jak pokazałam bratu fotki, bo chciałam żeby mi kupił takie ciuszki to siadł i powiedział: a skąd ona jest? ale łłładna dziewczyna



Bluegirl dziekuje , bratu tez podziekuj

Kurteczke dostalam od mojego chlopaka , a spodniczke kupilam w moim miescie - Głogowie, w takim malym butiku, ktory dosc czesto odwiedzam. Sa tam naprawde sliczne ciuszki! Podejrzewam ze kurtka tez stamtad pochodzi
Serdecznie zapraszam do Głogowa na zakupy! Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 12:47   #71
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: sesja foto(?)

Zuzanka napisał(a):
> jasne że się chce dobrze wyglądać na fotkach, ale często uznaje się fotke "za dobrą" kiedy się na niej dobrze wyszło, a to że już z "głowy wyrasta świecznik" jakby pozostało niezauwazone, jedna z Was zamieściła np. fotki na których powiedzmy ładnie wyglda ale fotki same w sobie ..... trudno to nazwać sesją nawet jeżeli były robione przez amatora, ot zwykłe fotki, niezbyt dobre, niestety częstym błędem jest skupianie się na samej modelce i nie zauważanie całości.
> Moim zdaniem profesjonalna sesja powinna polegać na zrobieniu dobrych zdjęć na których podkreśli sie zalety modelki ale i same zdjęcia będą dobre jako całość

Owszem, profesjonalna sesja tak. Ale czy ktoś tu pokazal zdjęcia twierdzac ze to z PROFESJONALNEJ sesji?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-18, 12:54   #72
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Re: sesja foto(?)

Moj tata ma swoje zdjecia na plfoto
Jest fotografem amatorem, robi zdjecia od zawsze,kiedys sam je wywolywal. Pamietam jak zmienialismy lazenke w ciemnie fotograficzna, i w tym czerwonym swietle wywolywalismy zdjecia.Puzniej schly na drzwiach Teraz oddaje do wywolania bo chemikalia sa drogie.
Ale ja sie poprostu przed objektywem wychowalam. Lubie byc "modelka" mojego taty A mialam tez okazje brac udzial w sesji profesjonalnego fotografa.Wyszlo fajnie ale taka wystraszona na pierwszych bylam. To chyba stres bo sie nie znalismy
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 12:59   #73
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: sesja foto(?)

perelka-20 napisał(a):
> Moj tata ma swoje zdjecia na plfoto

No to mamy zaufanego i pewnego fotografa!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:06   #74
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: sesja foto(?)

KasiaBe napisał(a):
> Zajrzyjcie na stronke www.plfoto.com.pl to jest strona gdzie ludzie interesujący sie fotografią zamieszczają swoje zdjecie.Większość z nich to amatorzy ale niektórzy robią naprawde fajne zdjęcia, szczególnie akty i portrety.Pooglądajcie sobie ich zdjęcia i jeśli jakieś wam sie spodobają to kliknijcie na nicka tego kto robił te zdjęcia tam znajdziecie adresy e-mailowe wykonawcy tych zdjęc i po prostu napiszcie do nich. Myśle, ze na pewno kogoś znajdziecie.
Zgadzam się , w zasadzie już wczoraj chciałam wam podsunąć ten pomysł - moja kumpela robi mi fotki całkiem gratis - w zamian zamieszcza je potem na plfoto -
- niektórymi sie zresztą chwaliłam na wizażu
znajdziecie tam jest dużo utalentowanych "amatorów" którzy szukają modelek - wystarczy poszperać i poczytać opisy w portfolio
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:09   #75
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: sesja foto(?)

Tfu!! nie ten link
http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorname=monis
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:16   #76
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: sesja foto(?)

Jola napisał(a):
> Tfu!! nie ten link
> http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorname=monis


O rany, a juz myślałam
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:21   #77
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: sesja foto(?)

Ines1985 napisał(a):

> O rany, a juz myślałam

Ten jest ok, tamten wykasowałam szybciutko, zdążyłaś to złapać ?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:24   #78
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Re: sesja foto(?)

dziekuje
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:26   #79
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Re: sesja foto(?)

dziekuje za siebie i za Namietne_Usta
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-18, 13:26   #80
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: sesja foto(?)

Jola napisał(a):
> Tfu!! nie ten link
> http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?authorname=monis

No właśnie zdziwiłam się, że taka odważna jesteś!
A w sumie to dziwię się niektórym dziewczynom, że umieszczają w necie odważne zdjęcia. Nie wiem jak to nazwać? Odwaga, przebojowość?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:28   #81
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: sesja foto(?)

Jola napisał(a):

>
> Ten jest ok, tamten wykasowałam szybciutko, zdążyłaś to złapać ?

No przypadkiem zdążyłam
Ale już weszłam na prawidłowy.
Ciekawe zdjęcia. Bardzo lubię czarno-białe.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:31   #82
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: sesja foto(?)

Zuzanka napisał(a):
> jedna z Was zamieściła np. fotki na których powiedzmy ładnie wyglda ale fotki same w sobie ..... trudno to nazwać sesją nawet jeżeli były robione przez amatora, ot zwykłe fotki, niezbyt dobre, niestety częstym błędem jest skupianie się na samej modelce i nie zauważanie całości.

Nie wiem, czy to odnosiło się do moich zdjęć..ale i tak powiem, że ten mój kumpel właśnie przez godzinę ustawiał mnie (aż miałam dość, bo jeszcze mąż czekał na mnie i niecierpliwie za mną wydzwaniał ) i szukał odpowiedniego miejsca..ciasne uliczki Cieszyna..tylko fotki to ja teraz skadrowałam, bo nie chciałam zaśmiecać całej stronki wielkim zdjęciem z pokaźnym i dopasowanym do całości tłem ...
a on naprawdę wie, co robić ze zdjęciami..maniak fotografii - pracę mgr. też o fotografii pisał

no właśnie..a poza tym nie mówiłyśmy, że nasze pokazane tu zdjęcia są profesjonalne, ale dzieła albo hobbysty albo własne

Też chyba miałabym obawy przed profesjonalną sesją i osobą, której choć trochę nie znam...hmm zresztą miałam przygodę z fotografem (znajomym taty) ...robił mi zdjęcia do mojej pracy dyplomowej na zakończenie szkoły średniej hmm i okazało się po wywołaniu, że żadne do niczego się nie nadaje...dopiero mój tata, który również ma z fotografią wiele wspólnego..i również pamiętam te ciemnie z łazienki zrobił mi zdjęcia jak należy...
więc nawet nie każdy "niby" profesjonalny fotograf jest w stanie zrobić ładne zdjęcia modelce i uchwycić dobrze temat...
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:32   #83
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: sesja foto(?)

Zuzanka napisał(a):
> jedna z Was zamieściła np. fotki na których powiedzmy ładnie wyglda ale fotki same w sobie ..... trudno to nazwać sesją nawet jeżeli były robione przez amatora, ot zwykłe fotki, niezbyt dobre, niestety częstym błędem jest skupianie się na samej modelce i nie zauważanie całości.

Nie wiem, czy to odnosiło się do moich zdjęć..ale i tak powiem, że ten mój kumpel właśnie przez godzinę ustawiał mnie (aż miałam dość, bo jeszcze mąż czekał na mnie i niecierpliwie za mną wydzwaniał ) i szukał odpowiedniego miejsca..ciasne uliczki Cieszyna..tylko fotki to ja teraz skadrowałam, bo nie chciałam zaśmiecać całej stronki wielkim zdjęciem z pokaźnym i dopasowanym do całości tłem ...
a on naprawdę wie, co robić ze zdjęciami..maniak fotografii - pracę mgr. też o fotografii pisał

no właśnie..a poza tym nie mówiłyśmy, że nasze pokazane tu zdjęcia są profesjonalne, ale dzieła albo hobbysty albo własne

Też chyba miałabym obawy przed profesjonalną sesją i osobą, której choć trochę nie znam...hmm zresztą miałam przygodę z fotografem (znajomym taty) ...robił mi zdjęcia do mojej pracy dyplomowej na zakończenie szkoły średniej hmm i okazało się po wywołaniu, że żadne do niczego się nie nadaje...dopiero mój tata, który również ma z fotografią wiele wspólnego..i również pamiętam te ciemnie z łazienki zrobił mi zdjęcia jak należy...
więc nawet nie każdy "niby" profesjonalny fotograf jest w stanie zrobić ładne zdjęcia modelce i uchwycić dobrze temat...
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:36   #84
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: sesja foto(?)

Gonia1 napisał(a):

>
> A w sumie to dziwię się niektórym dziewczynom, że umieszczają w necie odważne zdjęcia. Nie wiem jak to nazwać? Odwaga, przebojowość?

to chyba temat na osobny wątek
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:36   #85
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: sesja foto(?)

Ines ja nie twwierdze że ktoś tu dołączył fotki jako "profesjonalne". Jestem upierdliwa jeżeli chodzi o zdjęcia i przyzaje się do tego. Ale chodzi mi tylko o to,że odniosłam wrażenie że oceniając te zdjęcia skupiacie się właśnie na modelkach a nie na zdjęciu jako całości. Jasne że fajnie jak się wyjdzie na zdjęciu atrakcyjnie, ale dla mnie pojęcie "sesja" choćby amatorska to nie przypadkiem pstryknięta fota na której widnieje choćby najpiękniejsza na świecie buźka ...bo jeżeli tak to każde wyjście na spacerek z robieniem fotek i każde zdjęcie twarzy można by nazwac sesją ... ,a chyba nie o takie sesje chodzi w temacie ??

a tak przy okazji niektóre z zamieszczonych fotek są bardzo "sesyjne" i mi sie podobają. a co do fotek w stylu "świecznik na głowie" podoba mi się szczególnie Miś Puchatek (??) zaglądający Julicie pod spódnice :P

upierdliwa Zuza
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:39   #86
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: sesja foto(?) do Julity

a w jakim województwie mieszkasz?
bo mnie sie naprawde baaardzo podobaja te ciuszki
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:41   #87
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: sesja foto(?)

PATIS_79 napisał(a):
> Zuzanka napisał(a):
> > jedna z Was zamieściła np. fotki na których powiedzmy ładnie wyglda ale fotki same w sobie ..... trudno to nazwać sesją nawet jeżeli były robione przez amatora, ot zwykłe fotki, niezbyt dobre, niestety częstym błędem jest skupianie się na samej modelce i nie zauważanie całości.
>
> Nie wiem, czy to odnosiło się do moich zdjęć..ale i tak powiem...

Ja myslę że to mogło się odnosić do moich .
Ale nie chce juz powtarzac co mysle o tych zdjeciach i o tej "sesji" wiec pozostawilam to bez komentarza .
Wszystko co trzeba napisalam w poprzednich wypowiedziach
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:43   #88
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: sesja foto(?)

Jola napisał(a):
> Gonia1 napisał(a):
>
> >
> > A w sumie to dziwię się niektórym dziewczynom, że umieszczają w necie odważne zdjęcia. Nie wiem jak to nazwać? Odwaga, przebojowość?
>


> to chyba temat na osobny wątek

Byl kiedys taki wątek. O ile dobrze pamiętam Sarenka zakładala...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:51   #89
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: sesja foto(?)

Zuzanka napisał(a):
> Ines ja nie twwierdze że ktoś tu dołączył fotki jako "profesjonalne". Jestem upierdliwa jeżeli chodzi o zdjęcia i przyzaje się do tego. Ale chodzi mi tylko o to,że odniosłam wrażenie że oceniając te zdjęcia skupiacie się właśnie na modelkach a nie na zdjęciu jako całości.

Tak, to fakt... ja nie oceniam zdjęc tylko modelki . Ale to dlatego ze nie interesuje mnie temat "profesjonalnych zdjęć" (tym bardziej ze dziewczyny raczej nie zamieszczaly tu takich z sesji z prawdziwego zdarzenia) tylko chetnie patrze jak wygladaja Wizażanki . Przyznaje sie
Patrząc od strony technicznej załączonym tu zdjęciom sporo można zarzucić.

> Jasne że fajnie jak się wyjdzie na zdjęciu atrakcyjnie, ale dla mnie pojęcie "sesja" choćby amatorska to nie przypadkiem pstryknięta fota na której widnieje choćby najpiękniejsza na świecie buźka ...bo jeżeli tak to każde wyjście na spacerek z robieniem fotek i każde zdjęcie twarzy można by nazwac sesją ... ,a chyba nie o takie sesje chodzi w temacie ??
>

Nie o takie... Wlasciwie to moja wina bo ja pierwsza zamiescilam swoje zdjęcia. Chcialam pokazac zdjęcia robione przez amatora. Ktore nie są dobre, ale sa mila pamiątką i jesli ktoś nie potrzebuje profesjonalnych zdjęc a marzy mu sie jedynie pozowanie i fotki to moze sprobowac wspolpracy z hobbystą.
A pozniej reszta dziewczyn zaczela zamieszczac swoje zdjęcia i ta tytulowa "sesja foto" troche nam uleciała .
Ale przy okazji parę dziewczyn nam sie pokazało .
I udowodniło, ze nawet ktoś znajomy może zrobić fajne (i znowu podkreślam- niekoniecznie profesjonalne) zdjęcia.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 13:51   #90
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: sesja foto(?)

Jola napisał(a):
> Gonia1 napisał(a):
>
> >
> > A w sumie to dziwię się niektórym dziewczynom, że umieszczają w necie odważne zdjęcia. Nie wiem jak to nazwać? Odwaga, przebojowość?
>
> to chyba temat na osobny wątek

Nawet już kiedyś taki wątek był.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 17:16:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.