Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-04, 08:37   #1771
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Ja tak samo myślę o przesądach, w sensie nie wierzę - teraz mnie odrzuca od słodkiego, jedynie owoce mi wchodzą, a niby ma być dziewczyna. Ale cera zdecydowanie mi się zepsuła, choć raczej wynika to z braku siły na pielęgnację niż z płci dziecia
Miłej soboty, my dziś pakowanie przed wakacjami, nienawidzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gdzie się wybieracie?

Cytat:
Napisane przez xasiaax Pokaż wiadomość
U mnie 13+1 i magicznym sposobem przestało mnie mdlić. Nic tylko się cieszyć. Jedyne od czego mnie odrzuca to pasta do zębów i musiałam znaleźć taką, której zapach nie będzie powodował odruchu wymiotnego.

Jak Wasza waga? Przytyłyście? U mnie waga cały czas na podobnym poziomie, a ostatnio moja ginekolog skomentowała żartując "proszę przestać tyć".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie -1kg przez te nudności i wymioty 🥵


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 08:41   #1772
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez xasiaax Pokaż wiadomość
U mnie 13+1 i magicznym sposobem przestało mnie mdlić. Nic tylko się cieszyć. Jedyne od czego mnie odrzuca to pasta do zębów i musiałam znaleźć taką, której zapach nie będzie powodował odruchu wymiotnego.

Jak Wasza waga? Przytyłyście? U mnie waga cały czas na podobnym poziomie, a ostatnio moja ginekolog skomentowała żartując "proszę przestać tyć".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie kazdy wita okrzykiem „ale przytylas” a schudlam 2kg jeszcze czekam na magiczne „zbrzydlas to pewnie corka”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 09:45   #1773
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja idę teraz na 3 wizytę.

Między 1 a 2 wizyta przytyłam 1kg.

Teraz obawiam się, że więcej 🤦
To wszystko przez siedzenie w domu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 09:47   #1774
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Byłam dziś na wizycie, wszystko w porządku. U mnie narazie -1kg. Za 1.5tyg prenatalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 09:48   #1775
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wazylam się dziś rano u położnych i wychodzi mi, że schudłam 1kg od poprzedniej wizyty. Z tym, że przypuszczam, że ja z Was wszystkich startuje z najwyższej wagi i bede się musiała mocno pilnować żeby za dużo nie przybrać.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 09:50   #1776
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Wazylam się dziś rano u położnych i wychodzi mi, że schudłam 1kg od poprzedniej wizyty. Z tym, że przypuszczam, że ja z Was wszystkich startuje z najwyższej wagi i bede się musiała mocno pilnować żeby za dużo nie przybrać.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Dornitka, aj tam - nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie ekranu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 09:54   #1777
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-26 o 18:05
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 09:58   #1778
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Ja teraz minus jeden, ale byłam już dwa na minusie. Za tydzień na wizytę muszę odzyskać ten drugi kilogram z powrotem, bo mam zakaz chudnąć

Maluch ze mnie wyjada co może, starsze ustawicznie kradnie z talerza, jak żyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Truru, już teraz wiem dlaczego moja Mama zawsze była szczupła przy naszej piątce, a zaczęła tyć dopiero gdy wyjechaliśmy na studia/wyprowadziliśmy się z domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 10:20   #1779
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Wazylam się dziś rano u położnych i wychodzi mi, że schudłam 1kg od poprzedniej wizyty. Z tym, że przypuszczam, że ja z Was wszystkich startuje z najwyższej wagi i bede się musiała mocno pilnować żeby za dużo nie przybrać.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Ja też startuje z dużej wagi, zresztą całe życie borykałam się z waga nie wiem ile ważysz, jak nie chcesz na forum to możesz na PW napisać także wiem co czujesz, u mnie też każdy kg na plusie to dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 11:14   #1780
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-26 o 18:05
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 14:03   #1781
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Gdzie się wybieracie?
Nad morze - ma być załamanie pogody, ehh


Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
Truru, już teraz wiem dlaczego moja Mama zawsze była szczupła przy naszej piątce, a zaczęła tyć dopiero gdy wyjechaliśmy na studia/wyprowadziliśmy się z domu.
Haha dobre!

Ja mam straszne wahania wagi, na samym początku schudłam 2 kg, jakiś czas temu wyrównalam, a teraz ważyłam się 3 dni pod rząd rano i wychodziła mi różnica 2 kg w jedną albo w drugą. Także obstawiam, że nie przytyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 14:08   #1782
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Truru zrób gorzką polewę i gorzką herbatę do popitki 😁
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 19:56   #1783
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Widzę, że tylko ja przytyłam od początku 5 kg, mimo nudności i wymiotów W ciąży pojawiła mi się bardzo duża niedoczynność tarczycy (już drugi raz), na szczęście dostałam niemiecki lek, od jutra zaczynam go brać, więc powinna się zatrzymać. Przez tę wagę wpadłam w dołek, wyglądam i czuję się okropnie

Też nie wierzę w przesądy, nie rozumiem jak w obecnych czasach mogą one funkcjonować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 20:52   #1784
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja mialam mdlosci wymioty, ale chyba to już za mną. Przytylam 3 kg. Czyli jak na 3 msc książkowo 1 kg na 1 msc. W ciąży z corka zaczęłam tyc po 24 tygodniu dopiero, tutaj od początku. Ale na wieczor mam taki mega apetyt! I cieszę si3 z tego, moze łatwiej mj bedzie wyjsc z anemii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 06:47   #1785
xasiaax
Przyczajenie
 
Avatar xasiaax
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Widzę, że anemia i tarczyca to bardzo popularny problem. Też walczę z niedoczynnością i przed ciążą miałam dużą anemię, biorę cały czas witaminy i ciągle kontroluję. Ostatnio żelazo trochę mi spadło, ale zwiększyłam ilość i czekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xasiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 07:11   #1786
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U mnie na razie 1 kg na plusie, ale ja startowałam z nadwyżką, także naprawdę bardzo bardzo bym chciała nie utyć dużo, bo będę się toczyć. Jestem niska i i tak będę kulą

Dziewczyny ja jestem zupełnie nie w temacie jeśli chodzi o rzeczy potrzebne dla dzieci itp itd i tak sobie dla zabicia czasu podczytuje blogi na tematy wyprawkowe, gadżetowe, rzeczy niezbędne i tak dalej....
Jezzzzuuuuu ile tego trzeba. Lista długaśna strasznie. A jak patrzę na koszt niektórych rzeczy to o raju... No nazbiera się kwota niemała.
Ale najgorsze jak to ogarnąć. Lista to jedno, ale co co wybrać, czym się kierować, tych rzeczy do wyboru są setki. Musisz kupić wózek - ale jak go wybrać?!
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 07:21   #1787
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
U mnie na razie 1 kg na plusie, ale ja startowałam z nadwyżką, także naprawdę bardzo bardzo bym chciała nie utyć dużo, bo będę się toczyć. Jestem niska i i tak będę kulą

Dziewczyny ja jestem zupełnie nie w temacie jeśli chodzi o rzeczy potrzebne dla dzieci itp itd i tak sobie dla zabicia czasu podczytuje blogi na tematy wyprawkowe, gadżetowe, rzeczy niezbędne i tak dalej....
Jezzzzuuuuu ile tego trzeba. Lista długaśna strasznie. A jak patrzę na koszt niektórych rzeczy to o raju... No nazbiera się kwota niemała.
Ale najgorsze jak to ogarnąć. Lista to jedno, ale co co wybrać, czym się kierować, tych rzeczy do wyboru są setki. Musisz kupić wózek - ale jak go wybrać?!
Pytaj, duzo z nas juz ma dziecko wiec chętnie pomozemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 07:46   #1788
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-26 o 18:06
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 08:09   #1789
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wiecie ja ogólnie uwielbiam takie zakupy
Tylko dla mnie na tą chwilę to czarna magia
Wózki, leżaczki, bujaczki, nosidełka, sole fizjologiczne i cała masa różności. Wiadomo, że kiedyś to rozkminię, t pierwszy szok hehe

Jestem zdania, ze mogę wydać więcej kasy na coś co posłuży np. 3 lata i będzie często używane, ale jeśli coś użyję kilka razy, albo tylko przez pół roku, to nie zamierzam wydawać milionów. Dla mnie to bez sensu. Dlatego jak zobaczyłam wózki za 6 tys. to .... no bez przesady.

Wiadomo, ze nic jeszcze nie kupuję, ale wolę mieć wczesniej rozeznanie, jakąś listę, koszty, linki do wybranych rzeczy. Po prostu jakiś plan.

truru co do wózka wiem na pewno, że musi byc terenowy, mieszkam na obrzeżach miasta, w centrum bywam od świeta, a na co dzień w lesie na plaży, więc musi sobie radzić w ciężkim terenie,, bardzo lekki być nie musi, bo mieszkam w domu; i tak myślę, że u nas bardziej sprawdzi się nosidełko, bo na spacery z psem do lasu będzie to wygodniejsze niz ciąganie wózka, i nosidełko raczej bedzie często używane więc tu będe szukała dobrego i na dłużej

tak samo wiem, ze mając dom i sypialnię u góry będzie potrzebne łóżeczko w sypialni, ale też "coś" na dole gdzie spędza się w zasadzie czas od rana do nocy
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 08:16   #1790
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry. Nie śpię od 4.30, bo mnie męczy alergia i już nie wiem co zrobić żeby przestac kichac. Ratunku!
Co do wózków to się może też tak zdarzyć, że się trafi taki dziedzic, który w wózku nie pojedzie za daleko i jedynie ręce rodzica będą satysfakcjonujące Ja już mam szeroko zakrojone plany co do wózków, bo chciałam kupić gondole i jakiś wózek rok po roku, ale mąż mnie narazie stopuje


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 08:47   #1791
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Nie śpię od 4.30, bo mnie męczy alergia i już nie wiem co zrobić żeby przestac kichac. Ratunku!
Co do wózków to się może też tak zdarzyć, że się trafi taki dziedzic, który w wózku nie pojedzie za daleko i jedynie ręce rodzica będą satysfakcjonujące Ja już mam szeroko zakrojone plany co do wózków, bo chciałam kupić gondole i jakiś wózek rok po roku, ale mąż mnie narazie stopuje


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Dlatego ja nawet nie zamierzam inwestować w drogi wózek. Urodzę w styczniu, zima nie będę nigdzie nim jeździła bo człowiek i tak za bardzo z domu się nigdzie nie rusza. Zamierzam kupić używany na olx albo od jakichś znajomych po ich dzieciach, zwłaszcza, ze tak jak mówisz, nie mam żadnej pewności że dziecko będzie chciało w nim spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 08:48   #1792
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez xasiaax Pokaż wiadomość
Widzę, że anemia i tarczyca to bardzo popularny problem. Też walczę z niedoczynnością i przed ciążą miałam dużą anemię, biorę cały czas witaminy i ciągle kontroluję. Ostatnio żelazo trochę mi spadło, ale zwiększyłam ilość i czekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, chora tarczyca to teraz choroba cywilizacyjna. Co chwilę się dowiaduję, że ktoś jest chory
Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
U mnie na razie 1 kg na plusie, ale ja startowałam z nadwyżką, także naprawdę bardzo bardzo bym chciała nie utyć dużo, bo będę się toczyć. Jestem niska i i tak będę kulą

Dziewczyny ja jestem zupełnie nie w temacie jeśli chodzi o rzeczy potrzebne dla dzieci itp itd i tak sobie dla zabicia czasu podczytuje blogi na tematy wyprawkowe, gadżetowe, rzeczy niezbędne i tak dalej....
Jezzzzuuuuu ile tego trzeba. Lista długaśna strasznie. A jak patrzę na koszt niektórych rzeczy to o raju... No nazbiera się kwota niemała.
Ale najgorsze jak to ogarnąć. Lista to jedno, ale co co wybrać, czym się kierować, tych rzeczy do wyboru są setki. Musisz kupić wózek - ale jak go wybrać?!
Jak z nadwyżką zaczynasz to pewnie dużo nie przytyjesz. Dwie poprzednie ciążę zaczynałam z nadwyżką. Pierwsza - miałam otyłość I stopnia, druga - nadwaga. W obu mało kg przybyło

Co do zakupów to nie wszystko jest potrzebne co podają na listach. Zakupy apteczne polecam zrobić na Gemini, znajdziesz tam wszystko, rzeczy dla Ciebie, dla dziecka, termometry, pieluszki itp czasami urządzają dni darmowej dostawy, więc opłaca się wtedy zrobić zakupy.

Wózek wcale aż tak ciężko się nie wybiera. Zależy czy dużo będziesz go używać, gdzie będziesz nim jeździć, czy dużo gdzieś wyjeżdżacie. U mnie się nie sprawdził wózek, moje dzieci uznawały chusty do noszenia, a później nosidełko jak już usiadły. Więc teraz się już nie będę spinać i wezmę sobie jakiś używany



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 08:51   #1793
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Gemini to u mnie jeden z ulubionych sklepów

Dziewczyny a przez ile czasu w ogóle korzysta się z wózka gondoli?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 08:59   #1794
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-26 o 18:06
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:08   #1795
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Gemini to u mnie jeden z ulubionych sklepów

Dziewczyny a przez ile czasu w ogóle korzysta się z wózka gondoli?
Póki dziecko samo nie usiądzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:09   #1796
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-26 o 18:07
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:09   #1797
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Póki dziecko samo nie usiądzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo nie będzie się próbowało wszystkimi sposobami z gondoli wydostać

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:09   #1798
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Kasia ja też planowałam i szukałam dużo na początku żeby w ogóle wiedzieć o co chodzi, bo tak to czarna magia. Kupować zaczęłam po połowkowych, wózek zamówiłam w tym tygodniu co urodziłam aczkolwiek było to sporo przed terminem, łóżeczko już po
O chustowaniu też poczytaj. Takiego całkiem małego bezpieczniej w chuście. Ja mam tulę ftg i kocham, ona teoretycznie jest od 3.5 kg, nie mówię, że nie nosiłam zanim gwiazda siedziała, bo tyłek mi nosidło ratowało przy histeriach i pierwszych zębach, ale tak regularnie z pieskiem to warto się zastanowić nad chustą

W salonie miałam bujak tinylove na płasko rozłożony długo i w nim sobie też spała w ciągu dnia nieraz Ale gwarancji nigdy nie ma - dzieci są różne, koleżanka sprzedawała ten bujak szybciej niż kupiła tak w dupkę parzył

W ogóle to jest chyba najgorsze, że o co się nie pyta to każdy ma inne doświadczenia, co innego pasowało i zwariować można. Ale wszystko wyjdzie w praniu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli zadowolona byłaś z tiny love? Choruję na ten bujaczek od dawna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:20   #1799
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Truru, jestem w domu.

Fizycznie jest bardzo dobrze.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:24   #1800
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-26 o 18:07
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.