Zakres usług dermatologa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-21, 17:00   #1
Ociuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 52

Zakres usług dermatologa


Witam . Nigdy wcześniej nie byłam u dermatologa, bo nigdy wcześniej nie miałam takiej potrzeby, dlatego też rodzi się moje pytanie . Jaki jest zakres usług dermatologa ? Czy dobierze mi on cały program pielęgnacji skóry (oprócz maści, żelu np. maseczki, peelingi etc.?), ciała (mydło, balsamy etc.), filtr do ciała i twarzy ?
Przepraszam za pytanie, bo niektórym może się wydać głupie, ale naprawde nie wiem .
Pozdrawiam
Ociuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 11:20   #2
zuzek85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 117
Dot.: Zakres usług dermatologa

wizyta u dermatologa przyda sie kazdemu.niezaleznie od tego czy mamy jakis problem czy nie. tylko dermatolog jest w stanie dokładnie określić nasz typ skóry bo niestety jak pokazuje wiele badan my sami mamy problemy z okresleniem typu cery.wtedy dobierze ci odpowiednie dla ciebie kosmetyki do twarzy i ciala też.warto pokazać mu też pieprzyki, jeśli takie masz.jezeli chodzi o opalanie to dermatolog w ogóle ci je odradzi..a jezeli juz to na pewno stosowanie baaardzo wyskoich filtrów.
zuzek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.