Pomocy z farbowaniem ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 20:05   #1
Paulka7777
Przyczajenie
 
Avatar Paulka7777
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 3
GG do Paulka7777
Question

Pomocy z farbowaniem ;)


Cześć Wam, pisałam już wcześniej ale coś się nie udało założyć wątku.
Mam pewien problem odnośnie włosów, gdyż aczkolwiek chce je przefarbować na granatową czerń...
Aktualnie mam naturalne włosy bez żadnych farb itp(prawie 9 mies. bez farbowania). Kolor jasny brąz z blondem - ciężko określić, taki złotawy ;D wcześniej miałam farbowane na wiele różnych odcieni blond także ten kolor w gruncie rzeczy mi się znudził.
oczy mam ciemno zielone, średnia opalenizna.
Czy któraś z Was przeszła taką metamorfozę i była z niej zadowolona?
Kiedyś miałam włosy średni brąz i było mi dobrze jednak to nie to samo co czerń..
Jestem w kropce nie wiem co zrobić a muszę się jakoś zmienić:P
Zawsze używałam farby z Casting.
Proszę poradźcie coś;D
__________________
Paulka
Paulka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 10:38   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Pomocy z farbowaniem ;)

a może najpierw spróbuj ciemnym brązem i zobaczysz jak w ogóle będziesz czuła się w tak ciemnych włosach.Ja aż tak drastycznej zmiany odrazu bym nie polecała.Ja na swoje jasno brązowe naturalne włosy kiedyś,odrazu nałożyłam grantową czerń i byłam w szoku.płakałam i strasznie mi się to nie podobało.Potem się przyzwyczaiłam i farbuję już włosy na ten kolor o 6 lat i nie wyobrażam sobie na razie innego koloru choć zmiany mnie kuszą.JA mam niebieskie oczy,i jasną cerę i taki kontrakst bardzo mi się podoba.Jeżeli pofarbujesz i kolor Ci się nie spodoba,możesz mieć kłopoty z dekoloryzacją,czerni ciężko się pozbyć to bardzo niszczy włosy.Możesz też pofarbować zwykłą szamponetką,zobaczysz czy dobrze czujesz się w takim kolorku,jak będzie Ci odpowiadało pofarbujesz czymś trwalszym

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-11 o 10:40
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 11:36   #3
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Pomocy z farbowaniem ;)

skoro miałaś ciemne i podobało Ci się, to wal granatową czerń, skoro używasz castinga to on i tak się spierze. granatowa czeń to bardzo ciekawy odcień farbowałem się tym przez 2 lata.
tak jak pisze agata456, poczatkowo mozesz być w lekkim szoku, że taka zmiana, ale bez obaw , przyzwyczaisz się
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 11:49   #4
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Pomocy z farbowaniem ;)

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
skoro miałaś ciemne i podobało Ci się, to wal granatową czerń, skoro używasz castinga to on i tak się spierze. granatowa czeń to bardzo ciekawy odcień farbowałem się tym przez 2 lata.
tak jak pisze agata456, poczatkowo mozesz być w lekkim szoku, że taka zmiana, ale bez obaw , przyzwyczaisz się
piękny odcieńale będę Cie namawiać,jak kiedyś w jakimś wątku polecałam dziewczynie granatową czerni to wszystkie inne naskoczyły na mnie,że nie powinnam polecać czerni bo to paskudny kolor,nikomu nie pasujący i wyglądający jak kask.No tak,jęzeli ktoś nie używa,masek,odżywek i ma siano to faktycznie może wyglądać jak kaskwięc nie namawiam Cię,ale polecam spróbować,np na początek czymś zmywalnym żebyś zobaczyła czy kolor Ci pasuje.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 12:06   #5
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Pomocy z farbowaniem ;)

o gustach się nie dyskutuje i nikt nie powinien ani odradzać komuś stanowczo koloru bo według niego on jest akurat brzydki, ani na siłe namawiać, jeśli autorka wątku lubi siebie w ciemnych kolorach, a wiem, że granatowa czerń jest śliczna, tajemnicza i dodaje charakteru, to nie powinno być problemu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 13:35   #6
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Pomocy z farbowaniem ;)

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
o gustach się nie dyskutuje i nikt nie powinien ani odradzać komuś stanowczo koloru bo według niego on jest akurat brzydki, ani na siłe namawiać, jeśli autorka wątku lubi siebie w ciemnych kolorach, a wiem, że granatowa czerń jest śliczna, tajemnicza i dodaje charakteru, to nie powinno być problemu
święte słowa
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 10:16   #7
Paulka7777
Przyczajenie
 
Avatar Paulka7777
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 3
GG do Paulka7777
Dot.: Pomocy z farbowaniem ;)

Dzięki za rady ale wiecie co, niestety nie zdążyłam ich przeczytać:P bo dość późno założyłam ten wątek.. Fakt.. Wczoraj się zafarbowałam:P powiem tak pierwsze wrażenie dosyć szokujące ale w 100% lepiej się czuje teraz w czarnych niż w blondzie... A co jeszcze to włosy są takie inne.. są gęste i w ogóle wyglądają 100 razy lepiej:P

W końcu do odważnych świat należy:P a kolor zawsze można zmienić .. Kiedyś odrosną


Ps.
Co do farby z castingu nigdy nie narzekałam by się sprał czy wyblakł, nie miałam takich problemów, i jestem z tej farby bardzo zaadowolona
__________________
Paulka
Paulka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.