Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 10:30   #181
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja też

Nie no dla mnie akurat w temacie wad, które są niezależne od ich posiadacza - nie ma dyskusji.
Przecież ten temat jest o rzeczach w innych które zauważamy, a nie tylko i wyłącznie o czyimś niedbalstwie wynikającym z lenistwa lub o innym guście.

Przykładowo jak ktoś nie ma zębów, to niezależnie od tego czy to wynik wypadku czy zaniedbania zębów - jest to coś co prawie każdy zauważy. Więc tak, czyjeś krzywe nogi mogą się innym rzucać w oczy. Mi szczerze mówiąc nie, akurat nie zauważam tego zupełnie.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2016-06-07 o 12:08
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 10:35   #182
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Przecież ten temat jest o rzeczach w innych które zauważamy, a nie tylko i wyłącznie o czyimś niedbalstwie wynikającym z lenistwa lub o innym guście.

Przykładowo jak ktoś nie ma zębów, to niezależnie od tego czy to wynik wypadku czy zaniedbania zębów - jest to coś co prawie każdy zauważy. Więc tak, czyjeś krzywe nogi mogą się innym rzucać w oczy. Mi szczerze mówiąc nie, nie akurat tego nie zauważam zupełnie.

Co innego zauważać a co innego jak to kogoś "drażni" jak ktoś jest niepełnosprawny to tez to drażni?
Z zębami jednak można cos zrobic, wcale nie inwazyjnie
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 10:52   #183
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Co innego zauważać a co innego jak to kogoś "drażni" jak ktoś jest niepełnosprawny to tez to drażni?
Z zębami jednak można cos zrobic, wcale nie inwazyjnie
Nie ekscytujesz się tym za bardzo? Tak, prawda jest taka, że sporą część wad postawy typu krzywy kręgosłup, koślawe nogi, płaskostopie można zrehabilitować za gówniarza. No nic nie poradzę, że drażni. Jednych drażni wada wymowy, innych krzywe nogi (często w dodatku w butach absolutnie do tego nieodpowiednich (czyt. balerinki, podróbki emu).
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 11:09   #184
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

A tam, dziwi mnie to ze kogoś mogą w ogole drażnić takie rzeczy. Ja rozumiem zwracać na to uwagę ale serio wkurza cie ze kto ma Krzywe kości? Mi sie nie podoba jak ktoś sie garbi i wiele innych rzeczy, brak zębów np, ale dlaczego miało by mnie to denerwować? Cały dzien jesteś rozdrazniona? Zwracanie uwagi rozumiem ale drażnienia nie

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-06-07 o 11:13
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 11:55   #185
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Też mam krzywe nogi, gówniarzem już dawno nie jestem, więc nic z tym nie zrobię (zresztą u mnie to chyba tylko operacja). Oprócz tego, że są krzywe to są wysportowane, gładkie, bez cellulitu i lekko opalone - więc moje spódniczki są zawsze mini
Wychodzi na to, że oprócz poprawiania humoru panom na budowie to innych mogę rozdrażniać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:01   #186
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
A tam, dziwi mnie to ze kogoś mogą w ogole drażnić takie rzeczy. Ja rozumiem zwracać na to uwagę ale serio wkurza cie ze kto ma Krzywe kości? Mi sie nie podoba jak ktoś sie garbi i wiele innych rzeczy, brak zębów np, ale dlaczego miało by mnie to denerwować? Cały dzien jesteś rozdrazniona? Zwracanie uwagi rozumiem ale drażnienia nie

Ee, no daj spokój. Mnie na przykład niesamowicie drażni niewymawianie "r". Po prostu. Irytuje i już. Tak czasami bywa
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:08   #187
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Ee, no daj spokój. Mnie na przykład niesamowicie drażni niewymawianie "r". Po prostu. Irytuje i już. Tak czasami bywa

Rozumiem ze przez to możesz sie bardziej wysilać aby słuchać itd, ale drażniących krzywych nóg nie zrozumiem, bo nie wiem co to komu przeszkadza
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 12:13   #188
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Rozumiem ze przez to możesz sie bardziej wysilać aby słuchać itd, ale drażniących krzywych nóg nie zrozumiem, bo nie wiem co to komu przeszkadza

Nie no, mnie akurat "wyglądowe" mankamenty nie przeszkadzają (ale też dziwne byłoby, gdyby przeszkadzały, z racji studiów i przyszłego zawodu), ale niekiedy ludzie mają takie swoje dziwne irytacje.

No i wiesz, wiadomo, że jeśli mój kolega z MPD nie mówi "r" to podchodzę do tego inaczej, niż do tego samego zjawiska u osoby zdrowej (np. u pana doktora, miałam kilku takich wykładowców ). A jakaś wewnętrzna irytacja nie przekłada się na ocenianie takiego człowieka, u Komety na pewno też nie

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-06-07 o 12:18
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:41   #189
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Powiem tak: uderz w stół, a nożyce się odezwą. Dziękuję carolina662 za próbę zrozumienia mojego przekazu.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:46   #190
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Powiem tak: uderz w stół, a nożyce się odezwą. Dziękuję carolina662 za próbę zrozumienia mojego przekazu.

No wiesz, wychodzę z założenia, ze nikt kryształowy nie jest. "Nic, co ludzkie, nie jest mi obce" xD
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:55   #191
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Tak jak drażnią mnie oczo☠☠☠ne kolory, tak drażnią mnie koślawe nogi w przytoczonych tu podrabianych emu. Nie, nie zaburza mi to dnia (to jest tak częste, że cały czas byłabym poirytowana), odwracam wzrok, idę dalej.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 13:08   #192
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Często wynika to z zaniedbań rodziców, niestety.

Gdy byłam dzieckiem, nienawidziłam moich za to, że musiałam wykonywać durnowate ćwiczenia, chodzić na basen, rehabilitację i milion innych rzeczy
No wiesz, ja tam wyraźnie na zdjęciach z dzieciństwa widzę, że miałam nogi proste, a dopiero z wiekiem jakoś kolana przestały się stykać. Wtedy nie było czego rehabilitować. Dodam, że nie są to jakieś szpotawe kolana tylko niewielka wada, widoczna głównie przeze mnie.

Nigdy nawet nie wiedziałam, że rehabilituje się krzywe nogi, wokół tylko krzywe kręgosłupy widziałam.

No i co tu mówić o zaniedbaniach? Przecież my wszyscy (pokolenie dzisiejszych dwudziestokilkulatków) mamy lub będziemy mieć problemy zdrowotne z powodu choćby popularnych w naszym dzieciństwie chodzików, nasi rodzice nie wiedzieli, że są one szkodliwe. Za to w dawnych wiekach, kiedy już małe dzieci uczyły się jeździć konno wyrastali z nich krzywonodzy dorośli - bo taka jazda konna ponoć też może mieć wpływ na rozwijający się kościec dziecka. Tu nie mam rzetelnych informacji, ale czytałam o czymś takim.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Przecież ten temat jest o rzeczach w innych które zauważamy, a nie tylko i wyłącznie o czyimś niedbalstwie wynikającym z lenistwa lub o innym guście.

Przykładowo jak ktoś nie ma zębów, to niezależnie od tego czy to wynik wypadku czy zaniedbania zębów - jest to coś co prawie każdy zauważy. Więc tak, czyjeś krzywe nogi mogą się innym rzucać w oczy. Mi szczerze mówiąc nie, akurat nie zauważam tego zupełnie.
Dla mnie od początku ten temat był o zaniedbaniach dnia codziennego, zależnych całkowicie od jednostki i o trendach, które mi nie pasują. I tak jak malgo96 napisała, że to tak jakby kogoś mogło drażnić czyjaś niepełnosprawność.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 16:04   #193
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Oj tam nie ma co sie obrażać, mnie to w sumie nie rusza. tez nie mam krzywych nóg od zawsze


Wysłano z iPhone 6
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 11:20   #194
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

zdecydowanie włosy i szczególnie zwraca moją uwagę bielizna. ostatnio miałam okazje stać za dziewczyną, której spod bluzeczki wystawały ramiączka od stanika, który chyba kiedyś był biały, a teraz normalnie brudny. aż mnie cofnęło, ale ogólnie zaniedbana była bo i ciuchy brudne itp, a szkoda bo fajna figura itd. nie lubie też krótkich kiecek. rażą mnie sukienki długości bluzki i zaniedbane nogi w spódnicach. sama mam kłopotliwe nogi, bo trudno się opalające z tendencją do żylaków więc nie ubrałabym spódnicy bez opalenia nóg lub użycia rajstop w sprayu/normalnych. w ogóle chyba nogi często mnie drażnią zaniedbane stopy też

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

mam problemy z figurą, łatwo tyje dlatego też denerwują mnie dziewczyny, którą mogą wyglądać super i schludnie, a są zaniedbane gorzej jak przeciętny grubasek, któremu trudniej wyglądać efektownie
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 11:22   #195
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
mam problemy z figurą, łatwo tyje dlatego też denerwują mnie dziewczyny, którą mogą wyglądać super i schludnie, a są zaniedbane gorzej jak przeciętny grubasek, któremu trudniej wyglądać efektownie

Tego nie rozumiem XD
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 11:23   #196
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Mnie nie to ze drażni, raczej współczuję, jak widzę dziewczyny - młode dziewczyny z normalnie zwisającym sadłem. Ręce szczupłe, nogi szczupłe, twarz bez dodatkowych podbródków a z przodu normalnie zwisa

Przy czym sama jestem z gatunku tych, co to się mówi (-ło) skinny fat - szczupła ale bez mięśni.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 11:35   #197
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Tego nie rozumiem XD
denerwuje to za dużo słowo. dziwi mnie to, bo zazdroszczę, że takie dziewczyny mogą przebierać w ciuchach, a ja nie
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 11:53   #198
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Co do bielizny , kobiety z dużym biustem w złe dobranym staniku . Piersi zwisają a mogłyby ponętnie sterczeć w dobrym biustonoszu .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 11:56   #199
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
zdecydowanie włosy i szczególnie zwraca moją uwagę bielizna. ostatnio miałam okazje stać za dziewczyną, której spod bluzeczki wystawały ramiączka od stanika, który chyba kiedyś był biały, a teraz normalnie brudny. aż mnie cofnęło, ale ogólnie zaniedbana była bo i ciuchy brudne itp, a szkoda bo fajna figura itd. nie lubie też krótkich kiecek. rażą mnie sukienki długości bluzki i zaniedbane nogi w spódnicach. sama mam kłopotliwe nogi, bo trudno się opalające z tendencją do żylaków więc nie ubrałabym spódnicy bez opalenia nóg lub użycia rajstop w sprayu/normalnych. w ogóle chyba nogi często mnie drażnią zaniedbane stopy też

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

mam problemy z figurą, łatwo tyje dlatego też denerwują mnie dziewczyny, którą mogą wyglądać super i schludnie, a są zaniedbane gorzej jak przeciętny grubasek, któremu trudniej wyglądać efektownie
Co do bielizny zawsze kojarzą mi się metamorfozy na stronach fb jak u Chodakowskiej. Ja wiem, że tam chodzi o ukazanie efektów ciężkiej pracy, ale jak widzę potworki jakie na sobie mają dziewczyny to jest mi źle.

Mam podobnie. Nie lubię krótkich sukienek i spódniczek. Fakt, moim nogom trochę brakuje, bo w sumie są zgrabne ale mało umięśnione, jednak ja po prostu wstydzę się krótkich spódnic czy spodni. Wolę długość do kolana lub midi. Fascynuje mnie styl lat 40stych i 50tych.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Mnie nie to ze drażni, raczej współczuję, jak widzę dziewczyny - młode dziewczyny z normalnie zwisającym sadłem. Ręce szczupłe, nogi szczupłe, twarz bez dodatkowych podbródków a z przodu normalnie zwisa

Przy czym sama jestem z gatunku tych, co to się mówi (-ło) skinny fat - szczupła ale bez mięśni.
Teraz dużo kobiet ma taką figurę pieńka - równo ciosaną(moja mama tak mówi, ja tylko powtarzam) mają biust (lub nie), nie mają talii i bioder. Gorzej kiedy dziewczyna z taką figurą ma jeszcze skłonności do tycia w brzuszku, a to trudno pilnować. No i nie każda z nadwagą ma ją z własnej winy. Większość owszem, ale nie wszystkie.

Mam tak samo, skinny fat od bioder w dół, bo powyżej to już tylko skinny
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 12:04   #200
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Teraz dużo kobiet ma taką figurę pieńka - równo ciosaną(moja mama tak mówi, ja tylko powtarzam) mają biust (lub nie), nie mają talii i bioder. Gorzej kiedy dziewczyna z taką figurą ma jeszcze skłonności do tycia w brzuszku, a to trudno pilnować. No i nie każda z nadwagą ma ją z własnej winy. Większość owszem, ale nie wszystkie.

Mam tak samo, skinny fat od bioder w dół, bo powyżej to już tylko skinny
Dlatego napisałam, ze współczuję - bo ludzie widzą skutki, a przyczyn nie znają. Osoba o takiej figurze może być łakomczuchem, objadać się fast foodami itp. - a może mieć np. problemy hormonalne. Na czole sobie tego przecież nie napisze.

Wytłuszczone mi się podoba, bo do mnie pasuje skłonności do tycia w brzuszku odziedziczyłam po mamie, niechęć do aktywności fizycznej mam sama z siebie. Tyle, ze ja ważę 50-52 kg, więc tego specjalnie nie widać - ale jak ważyłam powyżej 55kg to mi się i zdarzało, ze mi ktoś miejsca ustąpił w autobusie...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 14:12   #201
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Co do bielizny , kobiety z dużym biustem w złe dobranym staniku . Piersi zwisają a mogłyby ponętnie sterczeć w dobrym biustonoszu .
O tototo; zwłaszcza widać to u nieco starszych i grubszych kobiet, gdzie często biust dosłownie opiera się na brzuchu. Masakra.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 14:28   #202
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone mi się podoba, bo do mnie pasuje skłonności do tycia w brzuszku odziedziczyłam po mamie, niechęć do aktywności fizycznej mam sama z siebie. Tyle, ze ja ważę 50-52 kg, więc tego specjalnie nie widać - ale jak ważyłam powyżej 55kg to mi się i zdarzało, ze mi ktoś miejsca ustąpił w autobusie...
Mamusia ma czasami wenę Ja po matce mogłam odziedziczyć nadczynność tarczycy (na szczeście badam się i wszystko jest ok) i figurę przecinka, a niechęć do wysiłku fizycznego to też sama z siebie. Niemniej czasami mam kilkumiesięczne zrywy i ćwiczę sobie dywanówki z yt. Latem dużo pływam, bo to uwielbiam. Mnie ciągle biorą za chudszą niż jestem, bo wystarczy popatrzeć na szczupłe ręce i mały biust, a później zdziwko bo ważę 60-62 kg tylko wiekszość kumuluje się na tyłku

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Co do bielizny , kobiety z dużym biustem w złe dobranym staniku . Piersi zwisają a mogłyby ponętnie sterczeć w dobrym biustonoszu .
Piersi zwisające to jedno, ale te skaczące podczas gdy ich właścicielka wcale nie biegnie, a jedynie idzie żwawym krokiem. Serio ja się czasami cieszę, że jestem małobiuściasta. Praktycznie nie musze dużo wydawać na staniki (choć lubię) i znajdę coś na siebie w h&m nawet.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 14:35   #203
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Malobiuściaste , też robią sobie kuku zakładając stanik za dychę , który składa się z samej gąbki . Maksymalnie podciągnięte ramiączka , obwód po szyję i dwie buły wystają z przodu bo to przecież push -up
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 14:36   #204
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mnie ciągle biorą za chudszą niż jestem, bo wystarczy popatrzeć na szczupłe ręce i mały biust, a później zdziwko bo ważę 60-62 kg tylko wiekszość kumuluje się na tyłku

Piersi zwisające to jedno, ale te skaczące podczas gdy ich właścicielka wcale nie biegnie, a jedynie idzie żwawym krokiem. Serio ja się czasami cieszę, że jestem małobiuściasta. Praktycznie nie musze dużo wydawać na staniki (choć lubię) i znajdę coś na siebie w h&m nawet.
Ad wytłuszczone:
1. obfite są trendy
2.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 17:15   #205
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Malobiuściaste , też robią sobie kuku zakładając stanik za dychę , który składa się z samej gąbki . Maksymalnie podciągnięte ramiączka , obwód po szyję i dwie buły wystają z przodu bo to przecież push -up
Umarłam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 20:30   #206
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Malobiuściaste , też robią sobie kuku zakładając stanik za dychę , który składa się z samej gąbki . Maksymalnie podciągnięte ramiączka , obwód po szyję i dwie buły wystają z przodu bo to przecież push -up
Wiem, znam to. Ja czegoś takiego nigdy nie lubiłam, bleee. Wychodzę z założenia, że po co deformować to co mam, skoro jest małe, ale ma ładny kształt. No i w końcu push - up to największe oszustwo ludzkości (słowa kolegów). Wiele kobiet z małym biustem i małym obwodem nadal nosi nieśmiertelny obwód 75 i to jest duuzy bląd, pomijając już miseczki. Mnie się trafił maly biust ze słusznym obwodem stąd mieszczę sie w h&m-owe 70tki. Osobiście uznaje tylko mgiełkowe biustonosze na fiszbinach oraz takie miekkie koronkowe szmatki bez fiszbin. Brafiterskie to tragedia przy miseczce A bo skupili sie na dużych biustach.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ad wytłuszczone:
1. obfite są trendy
2.
I to mnie podnosi na duchu dla każdego coś dobrego.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-06-17 o 20:31
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 20:57   #207
herbata_to_zycie
Raczkowanie
 
Avatar herbata_to_zycie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 138
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Coś bliskiego źle dobranym stanikom - nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że często idzie w parze i jeszcze bardziej pogarsza problem.
Garbienie się. Tyle dziewczyn ( w tym ja ((( ) się garbi i zniekształca sobie figurę... A wystarczy się wyprostować, to dzieją się cuda: tyłek od razu się wykręca do tyłu, pierś bardziej stercząca i wesoła, brzuch bardziej płaski, jesteśmy wyższe i wyglądamy na bardziej pewne siebie.
Codziennie widzę jakąś dziewczynę z zaokrąglonymi plecami (masakra) i mam od razu przypominajkę żeby ściągnąć łopatki i prężyć pierś

Edytowane przez herbata_to_zycie
Czas edycji: 2016-06-17 o 21:48
herbata_to_zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 21:19   #208
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Cytat:
Napisane przez herbata_to_zycie Pokaż wiadomość
Coś bliskiego źle dobranym stanikom - nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że często idzie w parze i jeszcze bardziej pogarsza problem.
Garbienie się. Tyle dziewczyn ( w tym ja ((( ) się garbi i zniekształca sobie figurę... A wystarczy się wyprostować, to dzieją się cuda: tyłek od razu się wykręca do tyłu, pierś bardziej stercząca i wesoła, brzuch bardziej płaski, jesteśmy wyższe i wyglądamy na bardziej pewne siebie.
Codziennie widzę jakąś dziewczynę z zaokrąglonymi plecami (masakra) i mam od razu przypominajkę żeby prężyć pierś
Zgadzam się!
Tylko jak ktoś nie ma tyłka, to prężenie się nie pomoże (ja).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 21:36   #209
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Też sie garbię i o ile chodząc jeszcze potrafie się pilnować o tyle siedząc nie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 07:50   #210
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Niedociągnięcia w wyglądzie - co tak naprawdę zauważamy?

Najbardziej przeszkadza mi brak higieny. Brudne, pomiete ubrania, zapach potu. Dalszej kolejnosci mieszanka stylow i kolorow. Widoczne logo, bywa ze kilka na raz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 12:52:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.