nick, pseudonim, itp. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Urodziny Wizaz.pl

Notka

Urodziny Wizaz.pl Urodziny Wizaż.pl, to forum w którym znajdziesz informacje o urodzinowych zabawach i konkursach organizowanych z tej okazji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-01, 20:28   #151
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: wasze nicki

Nicka vretKa używam odkąd tylko korzystam z internetu Swojego czasu poznałam niesamowitego faceta, który z powodu uszczypliwości nazywany był vredny i kiedy któregoś dnia wyzłośliwialiśmy się na sobie na gg, zaczęliśmy się wykłócać, kto z nas jest bardziej złośliwy i od słowa do słowa wyszło, że ze mnie niezla vretka Poza tym mój nick zawiera jeszcze jedno odniesienie, mianowicie to "Ka" na końcu, to początek mojego imienia, czyli Katarzyna
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 20:55   #152
Duszołap
Raczkowanie
 
Avatar Duszołap
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 66
Dot.: wasze nicki

Mój nick pochodzi z serii ksiązek o magach, czarownicach i innych takich, Glena Cooka "Czarna Kompania"
Duszołap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 21:11   #153
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: wasze nicki

Cytat:
Napisane przez k-n
Blue to też po angielsku "smutny" No ale akurat Ciebie to sie nie tyczy

o nie wiedziałam, całe zycie sie człowiek widocznie uczy
teraz to znaczenie naprawde do mnie pasuje
jeszcze bardziej niż to z niebieskim
bo smutna jestem, co idzie w kierunku depresji chyba
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 21:33   #154
Dzika Wiśnia
Raczkowanie
 
Avatar Dzika Wiśnia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 102
Dot.: wasze nicki

Mój nick to dopiero historia Uwielbiałam serial "Kasia i Tomek", i w jednym z odcinków Kasia zapytała się Tomka, jaki jest jego ulubiony kwiat, a ten na to "Dzika Wiśnia!" Uśmiałam się przy tej scence setnie i tak oto zostałam Dziką Wiśnią
__________________

Dzika Wiśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 23:03   #155
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: wasze nicki

Cytat:
Napisane przez Duszołap
Mój nick pochodzi z serii ksiązek o magach, czarownicach i innych takich, Glena Cooka "Czarna Kompania"
O! A ja byłam pewna, że to wariacja na temat "łapiducha", czyli że jesteś lekarką.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 10:26   #156
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: wasze nicki

To jeszcze ja powiem,skad moj nick Kiedys,jak mielismy w szkole "okienko", w przyplywie glupiego humoru kolega zaczal porownywac ludzi z naszej klasy do zwierzat Po pewnym czasie popatrzyl na mnie i z uradowana mina powiedzial "Ty jestes podobna do fretki",i od tej pory tak zostalo,a ja zeby byc oryginalna,zmenla, "t" na "d" i dla znajomych jestem fredka
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 10:46   #157
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: wasze nicki

"Momo" - to tytuł książki,którą czytałam w dzieciństwie.Opowiada ona o dziwnej,samotnej dziewczynce - Momo ,która żyje w świecie wyobrażni.Dokładnie już nie pamiętam fabuły,ale była ona tak niesamowita i wciągająca,że do dzisiaj cząstka Momo we mnie pozostała...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-05, 22:46   #158
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: wasze nicki

Skąd PaniKota? Bo Granny Weatherwax była zajęta
Najpierw byłam Magusią - to chyba jasne dlaczego, ale potem mnie naszło na zmianę i jestem PaniKotą. Bo zostałam panią kota (a raczej jego poduszką i karmicielką, ale co tam, pomarzyć można), bo straszna ze mnie panikara i wreszcie dlatego, że moja lepsza połowa nazywa mnie Kicią (to zabawne, bo Najlepszy Ojciec nazywał tak Najlepszą Matkę) lub Kicinią.
Przechodząc płynnie do pytania, jak nas nas mówią TŻ-y - oprócz Kicini, jest Mag i Magusia (za Magdzię i Madzię syczę i drapię pazurami lub nie reaguję)
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 22:20   #159
kali_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 37
Dot.: wasze nicki

a mój to skrót od imienia - Kalina
kali_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 22:47   #160
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: wasze nicki

Mój nick, czyli Lovisa, to po prostu szwedzkie imię żeńskie. Kiedyś oglądałam dokument o takiej niepełnosprawnej dziewczynce o tytule: "Lovisa, dziewczynka ze Szwecji", czy jakoś tak. I zapamietałam to imię, bo spodobało mi się :-P Natomiast twiggy to wiadomo - modelka z lat 60, ale też twiggy Ramirez, były basista mojego ulubionego zespołu - Marilyn Manson.

Edytowane przez Lovisa
Czas edycji: 2005-06-08 o 17:42
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 07:49   #161
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: wasze nicki

Cześć dziewczynki

A mój nick powstał z mojego imenia Magdalena i oczywiście musiała go jakoś jeszcze podkreślić .

Pozdrawiam
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 12:14   #162
maleńka
Raczkowanie
 
Avatar maleńka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Wiadomości: 62
Dot.: wasze nicki

no to może ja też powiem jak to z moim nickiem jest... Jestem bardzo malutką osóbką, ale jakoś nie lubie jak ktoś do mnie mówi "mała" a mój kolega, którego niedawno poznałam mówi do mnie tak ładnie "maleńka" albo "malutka" i to mi się podoba i tak zostało. Nic ciekawego.
maleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 18:42   #163
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Talking Dot.: wasze nicki

Moj nick powstal przez przypadek: wlaczylam nowa gre i musialam wpisac imie chcialam wpisac Madzia ale mi zjadlo "z" no i tak juz zostalo a po za tym w grze bylam czarodzeijka wiec kojarzylo mi sie poznije Madia= Magia hweheheheh
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 22:26   #164
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: wasze nicki

A mój nick wyszedł przypadkowo, moja sis wróciła z Lond i gdy zobaczyła nas na lotnisku zaraz po przywitaniu rzuciła "KajAsia" to nie było pytanie w sensie gdzie jest asia, moja druga sis, tylko pomyłka bo na mnie w domku mówią Kaja, a ona nie dkonczyła zdania i od tego czasu mówi mi Kajaśka a ja sie tez tak wszędzie podpisuję
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:45   #165
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: wasze nicki

A ja czytałam kiedyś pasjonującą książkę, której bohaterka miała na imię Vivienne No i sławna projektantka Vivienne Westwood posiada to cudne imię, a mi sie tak spodobalo, ze zaczelam go namietnie uzywac w necie
Nie wiem czemu, ale niektorzy maja klopoty z zapamietaniem go Zeby bylo latwiej, zezwalam na skrocenie ksywki do Viv [patrzcie jaka laskawa jestem ]
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 11:02   #166
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: wasze nicki

A Shemreolin to jest imie elfki Qualinesti z gry rpg AD&D. Nie wiem czy znacie takie gry (nie komputerowe), gdzie wciela sie w wymyślone przez siebie postaci, jest mistrz gry i cała gra odbywa się w wyobraźni. Ja wylosowałam pochodzenie 100/100 i zostalam księżniczką. Grałam nią niebyt długo, bo niestety drużyna się rozpadła i moi koledzy znaleźli sobie inne systemy, w które grają beze mnie (jestem na nich zła za to, byłam jedyną dziewczyna w drużynie i sie mnie po mistrzowsku pozbyli).

Tak czy siak polubiłam krnąbrną księżniczkę - maga, która w momentach wściekłości rzucała czary najcześciej trafiając nimi nie tego co trzeba, a jeszcze częściej samą siebie...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:22   #167
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: wasze nicki

Moj pochodzi od jednego z moich ulubionych mineralow. Zdjecie ponizej
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 17:11   #168
bluestar
Raczkowanie
 
Avatar bluestar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 88
Dot.: wasze nicki

tak nazywa mnie mój chłopak i jego koledzy, twierdzą, że to z powodu moich oczu, które są bardzo niebieskie i iskrzą się (to ich zdanie, ale się podpisuje, lubię moje oczy), inne ksywki to lieflik i czasem evil.
fajny wątek
bluestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 17:41   #169
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: Re: wasze nicki

Cytat:
Napisane przez Nutka
Mój pochodzi z nazwiska jak urodzilam moja dziewczynę pielęgniarki ochrzciły ja Nutka a ja jej ten nick wykradłam . A facet mojego zycia mowi na mnie "aniołku" a trzeba podkreślić że jestem ostrą baranicą....



Mój pies ma na imię Nutka ) [ale zazwyczaj zwracam się do niej Koczkodan, bo taki koczkodan z niej jakiś :-P ]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 08:52   #170
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Red face Dot.: wasze nicki

Mój nick pochodzi po prostu od zdrobnienie mojego imienia - Małgosia - Gosia - Małgonia - Gonia.
Najpierw na mnie tak mówili moi dziadkowie, zwłaszcza babcia , potem znajomi a potem moje byeł sympatie a teraz i mój ukochany mówi do mnie Goniu lub Kochanie Moje ;-)
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 16:00   #171
Nemeni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 92
Dot.: wasze nicki

Ponieważ jestem tu nowa i próbuję się zadomowić, co dzięki wspaniałym Wizażankom udaje mi się coraz lepiej i ja wyjaśniam pochodzenie mojego nicka - jestem ogromnie zafascynowana Indiami. Imię Nemeni pochodzi z książki jakiegoś indyjskiego pisarza (niestety, już nie pamiętam tytułu), ale pamiętam, że swego czasu byłam zafascynowana ta bohaterką i dlatego przywłaszczyłam sobie jej imię
__________________
"Pisz tylko rtęcią, to gwarantuje płynność narracji".
Walter Moers "Miasto Śniących Książek"

Nemeni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 16:39   #172
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: wasze nicki

A mnie jakieś dwa lata temu tak zaczął nazywać kolega. Najpierw mówił "piękna", a potem to przełożył na angielski. Wymyślając potem nazwę dla starego adresu mailowego nie wiedziałam co wybrać i wstawiłam taką i potem częściej używałam jej w internecie .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 16:48   #173
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: wasze nicki

moj nick powstal od momentu, gdy dowiedzialam sie, ze Jaga to zdrobnienie od Agaty Data to rok, w ktorym zalozylam konto e-mail w jednym z portali internetowych Kazdy bialostoczanim sadzi, ze moj nick wzial sie od skrotu bialostockiego klubu pilkarskiego "Jagiellonia" Jednak fanka pilki noznej nie jestem ;P
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:05   #174
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: wasze nicki

moj od mojego panieńskiego nazwiska Chmura
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:49   #175
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: wasze nicki

U mnie z nickiem to żadna przygoda.
Majka jest zaczerpnięta od nazwiska.

POmadka natomiast wzięła się ze spontaniczności, bo logowałam się na Wizażu i nijak nie mogłam wklepać Majki-była zajęta. Na biurku przed moimi oczami leżała pomadka ochronna, wiśniowa. I tak własnie nazwałam się POmadką. I już.

EDIT:
A po 3 latach na Wizażu tak się zżyłam z nickiem "pomadka', że nie wyobrażam sobie abym teraz mogła być Majką. Pomadka to jest moje drugie imię.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-08-08 o 00:23
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:03   #176
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: wasze nicki

moja geneza tez jest dosc prosta happy - bo jestem szczesliwa, a szczegolnie dobry nastroj mialam logujac sie na wizaz girl - bo mimo 21 lat nadal czuje sie dziewczynka
A moj kochany mowi do mnie Slonko, Sloneczko, Malenstwo (od Puchatka, on jest Tygryskiem). Na szczescie nie mowi Kotku - bo tego nie cierpie

Pozdrawiam nosicielki wszystkich typowych i nietypowych nickow
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 21:29   #177
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: wasze nicki

Moj narzeczony tak na mnie mowi: Ptysiek, Ptyś, Ptysiątko, jak jest zły na mnie to Ptychozord albo Ptychol Nazwa pochodzi od słodkich ptysiów (jakby ktos nie wiedzial - rodzaj eklerka z bita śmietaną lub kremem)
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 22:13   #178
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: wasze nicki

No a mój wziął się stąd, że mój brat mówi na mnie Mania, no a w szkółce to tak jakoś zdrobnili ...
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 03:12   #179
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: wasze nicki

Ja kiedyś obejrzałem film "60 sekund" ("Gone in 60 Seconds", z Angeliną Jolie i Nicolasem Cage). Film bardzo przypadł mi do gustu a moim ulubionym jego bohaterem był Sphinx (zagrał go Vinnie Jones). Przypakowany koleś, który w filmie krótko mówiąc wymiatał, mało mówił, ale czasami 'przemawiał' . Postanowiłem, że to będzie mój nick na necie. Jako że nazwa Sphinx wydała mi się dosyć powszechnie używaną, nieco ją zmieniłem i tak stałem się Sphinksem. Grałem wówczas w Counter-Strike'a (taka gra, tryb multiplayer jest w Polsce baaardzo popularny od paru lat) i modne było wstawianie do nicków różnych znaków zamiast liter oraz pisanie liter zamykających dużą literą i tak przerobiłem tę ksywę na Sph!nkS, bo fajnie się prezentuje wizualnie, IMO, proste.

Tu na Wizażu jestem po prostu sphinks'em, ale to dlatego, że nie dało się wstawić wykrzyknika (często jest z tym problem jesli idzie o nicki) albo nie miałem zamiaru się tu zadomawiać i napisałem byle jak - już sam nie pamiętam...

Sph!nkS/Sphinks jest moją ksywą w necie, używam jej w adresie mailowym i tym samym w Tlenie, na Allegro, w w/w C-S'ie oraz na wszelkich forach internetowych. Co więcej, niektórzy moi znajomi podłapują temat i mówią o mnie w realu używając mojej ukochanej ksywy. Mi to na rękę, bo w tej kwestii jestem wyjątkowo infantylny i dla mnie to niezła frajda , tym bardziej, że mówiono na mnie Mazi (od nazwiska), z resztą nadal się mówi, a ja nie przepadam za tą ksywą. Wyjątek stanowi mój Skarbek - czasem mówi na mnie Maziaczek, co mi nie przeszkadza a wręcz odwrotnie .
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 09:54   #180
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: wasze nicki

Ring1 (japoński )
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Urodziny Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-26 05:59:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.