kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-13, 12:24   #1
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446

kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc


Hej wizażanki. Właśnie kończy mi się krem, który używałam do tej pory - nawilżający z wyciągiem z kasztanowca eris. Planuje kupić nowy, a z tego ostatniego nie byłam zbytnio zadowolona. Czy możecie mi polecić jakiś kremik nawilżający na dzień. Dodam jeszcze, że mam cerę mieszaną, więc zależy mi na tym aby nie zatykał on porów.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 16:56   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

up
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 18:24   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

Na KW jest wymienionych bardzo dużo takich kremików - wybór jest wielki - apteczne Flush Biodermy, Rosaliac La Roche Posay, Diroseal Avene, Apaisance Cuperose Lieraca, Angio Expert Dermedica. Z dostępnych w drogerii różowa seria Ziai (tu uwaga na zaypachanie porów), naczynkowa seria Flosleku, Lirene różowa, Pharmaceris N, oraz jest jeszcze krem Oceanica z serii Natura med. Ja osobiście najbardziej lubię wspomniany krem Lieraca, oraz Diroseal i serię naczynkową Pharmaceris, a także maseczkę Flosleku.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 18:31   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

Ze swej strony radzę Ci np dobrze przetestować krem Rosaliac, bo może podrażniać, to samo tyczy się Angio Expert dermedica, który własnie testuję dzięki uprzejmości naszej Magi - oba kremy mogą być dla wrażliwców nieco drażniące.
Zdaje sie że Bielenda teraz też wypuściła serię na naczynka?
Nie posłużyła mi naczynkowa seria Farmony - po maseczce miałam wybitny wysyp pryszczy! Zraziłam się do całej reszty...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 07:12   #5
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

Dziękuj Ci bardzo Smoczyco. Ja jakoś ostatnio napaliłam się na kremik Flos-leku (ten nawilżający). Czytałam o nim bardzo pozytywne opinie na KWC Hej wizażanki z pajączkami możecie mi jeszcze coś doradzić
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 12:28   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

Swoją przygodę z kremami na naczynka zaczęłam od DermaCos Farmony i wszystko byłoby ok, gdyby moja cera nie zbuntowała się po jakichś 2 miesiącach . Nagla ni stąd ni zowąd po posmarowaniu buźki kremem robiła się czerwona Potem sięgnęłam po Antirougeurs Avene, ale też go do końca nie zużyłam, gdyż sytuacja się powtórzyła, a na dodatek zaczęły mi się po nim rozszerzać pory. Dopiero teraz trafiłam na krem, który mi służy (mam już trzecią tubke) na naczynka i krzywdy żadnej nie robi - jest to dokładniej żel nawilżąjąco-regulujący Q4 z Faberlic'a. Stosuję go na dzień i na noc. Oprócz niego na dzień stosowałam też kremik z filtrem spf50 Photoderm Flush BioDermy. On też oprócz tego, że chroni przed słońcem wzmacnia naczynka i uspokaja cerę, tyle, że jak to krem z filtrem jest tłusty i twarz się po nim świeci. Ale polecam szczególnie na lato.Teraz szukam czegoś z mniejszym filtrem i w mniejszej cenie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 14:59   #7
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

a czy zna ktoś Rilastil? czytałam pozytywne opinie na esentii i zamierzam go kupić
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-14, 18:49   #8
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

Dziękuję Ci bardzo MagJa. Ten żel nawilżąjąco-regulujący Q4 z Faberlic'a ma w większości pozytywne opinie na KWC, ale zastanawia mnie jedno. Jest on w postaci żelu. Czy uważasz MagJa, że będzie się on nadawał ma zimę?
Nie słyszałam o rilastilu, ale także chętnie poczytam opinie innych wizażanek na jego temat i nietylko Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 19:01   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

Milka19 napisał(a):
> Dziękuję Ci bardzo MagJa. Ten żel nawilżąjąco-regulujący Q4 z Faberlic'a ma w większości pozytywne opinie na KWC, ale zastanawia mnie jedno. Jest on w postaci żelu. Czy uważasz MagJa, że będzie się on nadawał ma zimę?
Hmm... Dobre pytanie Niestety chyba nie bardzo... Ale do zimy jeszcze daleko... (całe szczęście). Żel sam w sobie ma chyba za lekką konsystencję, żeby go używać samodzielnie zimą, ale pod inny kremik czemu nie? Na razie go używam, a gdy będzie chłodniej i on nie będzie dawał rady, zamierzam wypróbować nowy kremik Faberlic'a na dzień do cery wrażliwej. Dopiero niedawno wyszła taka seria i myślę, że akurat na zimę będzie ok - jest przeznaczona do cery wrażliwej, osłabionej, przesuszonej, zaczerwienionej, skłonnej do alergii, podrażnionej przez wiatr, słońce, chlorowaną wodę czy mróz. Więc w sam raz chyba będzie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 19:45   #10
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: kremik do cery naczynkowej-proszę o pomoc

Dziękuję Ci raz jeszcze za Twoje rady i pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.