POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-19, 20:09   #1
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415

POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa


Ku pokrzepieniu serc I w podziękowaniu!! Dla Wizażanki o nicku monyaa - czyli Moniki. Odpowiedziała na moje pytanie o bywalców warszawskiej IKEI i zgodziła się kupić dla mnie tam przedmiot, który w żadnej innej IKEI nie jest dostępny. Przelałam jej pieniążki i dziś już dostałam paczkę!
CHCIAŁO JEJ SIĘ -kupić, zapakować, iść na pocztę i jeszcze napisać parę słów w liściku
Bardzo dziękuję za tą bezinteresowną zyczliwość i uczynność - życzyłabym sobie i wszystkim więcej takich ludzi w okół!!
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 21:28   #2
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Takie gesty są ważne, aż się ciepło na sercu robi. Świadomość, że pomimo codziennych kłopotów i braku czasu ktoś robi cos bezinteresownego dla drugiej osoby, jest bardzo pokrzepiająca, bo my też możemy kiedyś potrzebować pomocy.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 21:49   #3
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Dla mnie wizaz jest takim miejscem gdzie wlasnie o tej zyczliwosci i checi niesienia (bezinteresownej) pomocy zaczelam sie przekonywac... Wczesniej nie bardzo w to wierzylam, szczegolnie wsrod kobiet. Mialam raczej przykre doswiadczenia z nasza plcia, w koncu zaczelam sie przyjaznic glownie z facetami .
A tu prosze... Jest miejsce gdzie zdecydowana wiekszosc kobiet jest dla siebie uprzejma, zyczliwa, pomocna...
Lubie tu zagladac i czytac wlasnie o takiej zyczliwosci o jakiej pisze merigold

Tak trzymac dziewczyny
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 22:06   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Cóż... Myślę że nie tylko jedna Monyaa jest taką wizażanką... ja sama mam całą kolekcję bratnich bliskich duusz, którym właśnie odpisuję na listy Ciężko byłoby mi wyrazić jaki potężny dług mam w stosunku do wielu osób - mogłabym napisać całą epopeję o tym jaką cudowną osobą jest Cleo, która namówiła przyjaciółkę aby kupiła mi pewne perfumy we Francji i wspierała mnie w najgorszych momentach mojej deprechy, Joannea, która wyszperała dla mnie wycofywane perfumy za super cenę, Maga, która wysyła mi najniezwyklejsze różności! Po prostu ludzka życzliwość w najczystszej postaci! A jeszcze jest cała rzesza innych wspaniałych osób które pisują do mnie i podtrzymują mnie na duszy - Cheetah, Koko, Bunia, Youare, Iwonalodz, Szpilunia, Jelonek, Mgiełka, Misioczat, Szarada... ech długo by wyliczać... jak dobrze że są takie dziewczyny i jak cudne jest to że udało mi się je poznać

I zawsze strasznie sie cieszę jak mogę się zrewanżować i poszukac czegoś dla której wizażanki...

Buziaki dla wszystkich kochanych duszyczek
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 08:10   #5
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Dziękuję, brakuje mi słów.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 14:45   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

no ja sie na jednej dziewczynie z wizazu zawiodlam. Bitowalam dla niej na ebay-u zaplacilam za te rzeczy a ona miala tylko przeslac pieniazki na adres mojej mamy, bo z banku polskiego na niemiecki przelew bylby za drogi wiec wymyslilysmy taka wersje. Wlozylam jej do paczki nawet probki paru kosmetykow ktore mialam na stanie.
Zaufalam dziewczynie i zamiast czekac na przeslanie pieniedzy do mojej mamy za produkty ktore zakupilam na aukcji dla niej i za zwrot kosztow przesylki, wyslalam paczke. Powiadomilam ja o tym na gg bo taki kontakt utrzymywalysmy a teraz moja mam mowi mi przez telefon ze pieniedzy nie ma( a powinny juz dawno przyjsc) ona sie na gg nie odzywa ani jej chlopak tez nie. Miala wyjechac do krakowa na studia i dala mi gg chlopaka bo bedzie z nim codziennie telefonowac to on jej wszystko przekarz i stamtad wysle pieniadze do mojej mamy. jej chlopak na moje wiadomosci na gg nie odpowiada, do niej w weekend tez napisalam bo miala na weekend do domu przyjezdzac i tez nic. Wiec ja pierwszy raz i ostatni dalam sie namowic na taka pomoc.
Wiem sama jestem sobie winna moglam poczekac jak przysle pieniadze a potem wyslac paczke, ale nie myslalam ze tak wyjdzie. Wizazanki tyle pisza o pomaganiu sobie o wymianach kosmetykow, ze myslalam ze moge zaufac i wyslac a pieniadze dostane potem.
No coz - nigdy wiecej.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 15:07   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

upss.. Moni, nieciekawa sytuacja - czy mogłabyś zdradzić nicka tejże Wizażanki? mi też czasem zdarza się pomagać w ten sposób i nie chciałabym się sparzyć..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-20, 15:42   #8
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

pisac tutaj czy lepiej na maila? Zreszta zastanawiam sie czy to rzeczywiscie byla wizazanka bo jakos nigdzie jej nika nie widze. Mowila ze rozpoczyna studia w krakowie i nie bedzie miec dostepu do internetu, wiec mialam gg jej chlopaka nawet raz gadalysmy przez gg jej chlopaka i tak sie mialam z nia kontaktowac. Mowila ze nigdy nie pisze opinii o kosmetykach w KWC wiec nie dziwi mnie ze jeszcze tam na jej nick sie nie natknelam, ale ze tez tutaj nie. jesli byla by w domu na weekend to az mi sie wiezyc nie chce ze dziewczyna ktora siedzi na wizazu juz 3 lata by tu nie spojrzala. No ale poki co wole na maila napisac sama uznasz czy moge tutaj czy to moze oszustka z innego forum.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 15:46   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

to napisz mi na maila - bardzo proszę.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 16:07   #10
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Tak, wizaz jest wyjatkowy
dla pewnej dobrej duszyczki
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 16:18   #11
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Ee, napisz tutaj a nie na maila. Nieuczciwość i złodziejstwo ( bo to co ona zrobiła to się tak nazywa) należy publicznie piętnować.
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-20, 16:39   #12
Lilka19***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 110
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Zgadzam sie,mozesz uchronic kilka osob podajac tutaj.
Lilka19*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 19:03   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Napisze ale poczekam jeszcze do niedzieli to bede juz okolo 3 tygodnie, moze przysle te pieniadze. Moze juz przyslala a ja jeszcze nie wiem. Bede dzwonic do mymy to sie dowiem czy cos wkoncu dostala. Nie chce dziewczyny oskarzac bo moze poprostu cos jej wypadlo i troche zwleka, chodz zastanawia mnie to czemu na ggg nie odpisuje, jesli jeszcze do domu nie przyjechala ze studiow to czemu jej chlopak w jej imieniu nie odpisuje? To wszystko sprawia ze nie mysle o niej pozytywnie. Ale dostalam Maila od wizazanki z zapytaniem czy to .... i wszystko sie zgadzalo nick i nawet jakie prefumy dziewczyna chciala zeby jej na ebay-u kupic, wiec poki co to wole zeby to ta dziewczyna napisala kto to, jesli ma ochote, ja boje sie ze bede potem oskarzana ze nie slusznie oskarzalam. No ale co mam myslec jak minely 2 tygodnie i nic na gg tez cisza, to co mam myslec? No nie, ze nic sie nie stalo. Wkoncu to bylo ponad 100 zl z hakiem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 19:48   #14
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

moni podeślij mi na maila jej numer GG. Zagadam standardowo i zobaczę czy się odzywa I zamelduję
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 20:59   #15
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

To ja sie moze wypowiem,bo wiem o kogo chodzi ta dziewczyna rowniez i mnie prosila o kupno perfumu na ebay-u,tego samego,ktory kupila jej Moni.Nie zrobilam tego,poniewaz wtedy byl obstawiany dosc drogo i podalam jej 2 adresy internetowe w Polsce,gdzie mozna go bylo kupic duzo taniej.
Nie podoba mi sie cala ta sprawa a to dlatego,ze po pierwsze Moni nie dostala jeszcze pieniazkow a po drugie dziewczyna nie odzywa sie ale czesc otrzymanych produktow wystawila na Targowisku do sprzedazy.Oto link:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...opical%20Punch
Roznie to w zyciu bywa,moze akurat nie ma kasy,ale moglaby
sie przynajmniej odezwac i wyjasnic co jest grane.
A zreszta po co ja ja tlumacze,jezeli nie mam kasy to moge sobie odmowic drogich kosmetykow a nie zawracac komus glowy
i przysparzac zmartwien Jezeli juz weszliscie na ten link to wiecie,ze chodzi o osobe zalogowanej jako Olunia.
Pozdrawiam.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 15:49   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

dzieki Becia ja jakos nie mialam odwagi napisac kto to. Ale juz sie do tego targowiskowego forum dopisalam. Zaczyna mnie szlag trafiac, bo Olunia wiedziala, w jakiej sytuacji finansowej jestem ze spodziewam sie dziecka ze wszystko drogie a my nie mozemy sobie na niepotrzebne wydatki pozwolic. Za te 40 euro ktore na nia wydalam kupilam bym cos dla dziecka, a tak nie mam nic. Teraz musze zaczac oszczedzac, zeby zanim dziecko sie urodzi urzadzic dla niego pokoik.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 15:52   #17
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

wiecie co , dzis jest moja druga rocznica slubu i tak sie dobrze zapowiadala a teraz zaczyna mnie coraz bardziej z nerw szarpac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 16:16   #18
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Moni to gratuluje serdecznie rocznicy Wiem, ze łatwo powiedzieć, ale nie masz co sobie psuć święta przez taką niepoważna osobę. Jak to mówią co się stało to się nie odstanie Trafiłaś na bardzo nieżyczliwą osobę, na której zachowanie nie ma żadnego wytłumaczenia. Jedyne co ci pozostaje to się trzymać. Głowa do góry
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 19:37   #19
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI i Post o nieuczciwosci!!!

Moniu spokojnie ,bo dzidziusiowi jeszcze zaszkodzi!!
Moze ktoras z wizazanek ma kontakt z Olunia i wypowie sie czy ja ostatnio widziala a jak nie, to napewno zlosliwiec cos pomoze.Jeszcze raz skladam wam najlepsze zyczenia z okazji rocznicy slubu,oby nastepne byly spokojniejsze.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-21, 21:00   #20
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Brawo dla Monyaa, za dobre chęci, pomoc i uczciwośc i dla Ciebie Merigold też, za to że doceniłaś jej pomoc
bo jak widać w przypadku Monii, trafiają się niewdzięcznicy. Ja miałam podobnie.. tyle, że nie wchodziły w grę takie kwoty jak u Monii. Swego czasu jedna dziewczyna(też z wizażu), szukała mp3-jek. Coś ponad 300 utworów, na wesele. Pościągałam jej to wszystko, co trochę mi czasu zajeło.. zgrałam na płyty CD i wysłałam. Finansowo nie kosztowało mnie to praktycznie nic (raptem pare groszy na przesyłke i płytki) ale nie "usłyszałam" nawet głupiego 'dziękuję' czy 'pocałuj się w nos'.
Człowiek szybko się uczy...

Ale miło przeczytać, że są jeszcze tacy ludzie jak Wy
pozdrawiam
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 22:41   #21
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

xanka czy to nie ten wątek?
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1074511261

od razu mi się z nim skojarzyło jak pisałaś o mp3 na wesele.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 23:35   #22
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

koculek napisał(a):
> xanka czy to nie ten wątek?
[...]

Tak koculku, to dokładnie ten.
Mam nadzieję, że wesele się im udało ;>

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 07:53   #23
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

No właśnie, nareszcie wątek, w którym mogę podziękować Cleo . To rzeczywiście niezwykle życzliwa, wspaniała osoba, która pomogła mi całkowicie bezinteresownie. Do dzisiaj mi jakoś ciepło na sercu, kiedy o tym myślę
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 11:08   #24
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

troche mi sie lepiej zrobilo na duszy i postanowilam ze tak tego nie zostawie, wkoncu mam jej adres potwierdzenie wyslania paczki i jej odebrania. Wiec zamiast studiowac w Krakowie moze wyladuje tam w wiezieniu ?

Dziekuje za zyczenia
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 11:49   #25
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Mońciu!! lepiej tego nie ruszaj przez Państwowe ograna,bo kwota 100 zł to i tak niska szkodliwośc społeczna i nawet palcem nie ruszą a co sie nazałatwiasz i namartwisz to jeszcze nie daj Boże dzdziusiowi zaszkodzi. Najlepiej napisz takie pismo - wezwanie do zapłaty - że jak nie zapłaci ona lub ktokolwiek topodasz do sądu - ja mam na co dzień do czynienia z takimi gagatkami (i jeszcze lepszymi)więc jak chcesz to ci moge takie pismo napisać buziaczki i nie denerwuj się...za to koniecznie napisz do moderatora tego forum żeby zablokowali to konto...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 14:08   #26
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Moni! Chyba wiem o kim mowa! Dziewczyna szukala perfum Escady, mam racje?

No coz, do mnie tez wyslala prosbe o pomoc w aukcji na ebayu. Zgodzilam sie, wygralam aukcje, a potem nagle okazalo sie, ze dziewczyna juz kogos innego poprosila o pomoc - wynika z tego, ze Ciebie!!! Ledwo sie dogadalam ze sprzedawca, cudem uniknelam negatywnej oceny, ktora popsulaby mi reputacje, na ktora pracowalam dlugo na ebay.

Nie chcialam nic mowic, ale to byl najwyrazniej blad. Moze gdybym to upublicznila, uniknelabys klopotow

Jej nick to OLUNIA, o ile mnie pamiec nie myli. Dziewczyny, ostroznie!

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 15:16   #27
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

svenja dokladnie o nia chodzi.
svenja napisał(a):
> Moni! Chyba wiem o kim mowa! Dziewczyna szukala perfum Escady, mam racje?
>
> No coz, do mnie tez wyslala prosbe o pomoc w aukcji na ebayu. Zgodzilam sie, wygralam aukcje, a potem nagle okazalo sie, ze dziewczyna juz kogos innego poprosila o pomoc - wynika z tego, ze Ciebie!!! Ledwo sie dogadalam ze sprzedawca, cudem uniknelam negatywnej oceny, ktora popsulaby mi reputacje, na ktora pracowalam dlugo na ebay.
>
> Nie chcialam nic mowic, ale to byl najwyrazniej blad. Moze gdybym to upublicznila, uniknelabys klopotow
>
> Jej nick to OLUNIA, o ile mnie pamiec nie myli. Dziewczyny, ostroznie!
>
>
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 15:23   #28
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: POST O ŻYCZLIWOŚCI :) Wizażanka monyaa

Zlos juz o nij wie widzial posta na Targowisku, nawet sie oferowal ze jak trzeba to wyciagnie jej nr IP dla policji. Ja tylko mysle ze policja ja przestraszy , nie chce isc do tej instytucji bo po co mozna sie prywatnie dogadac, ale jesli nie... to sie pomysli co z tym dalej zrobic jesli do tego czasu mi zlosc nie przejdzie.
Mialam juz kiedys taka sprawe, chodzilo o 200 zl i policjant mi powiedzial ze jest to sprawa karalna. Przeczytal mi paragraf gdzie wynikalo ze kara bedzie pozbawienie takiej osoby wolnosci do 2 lat. A jakby nie bylo to poszlo na nia wiecej niz 100 zl to bylo ponad, w zaoklagleniu to 45 euro a to jest prawei 200 zl, jesli wezme pod uwage dokladna sume to bedzie 200 zl, wiec...
lumiaa napisał(a):
> Mońciu!! lepiej tego nie ruszaj przez Państwowe ograna,bo kwota 100 zł to i tak niska szkodliwośc społeczna i nawet palcem nie ruszą a co sie nazałatwiasz i namartwisz to jeszcze nie daj Boże dzdziusiowi zaszkodzi. Najlepiej napisz takie pismo - wezwanie do zapłaty - że jak nie zapłaci ona lub ktokolwiek topodasz do sądu - ja mam na co dzień do czynienia z takimi gagatkami (i jeszcze lepszymi)więc jak chcesz to ci moge takie pismo napisać buziaczki i nie denerwuj się...za to koniecznie napisz do moderatora tego forum żeby zablokowali to konto...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 16:30   #29
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
do MonkiiP

Monika ja też trzymam kciuki zeby sie to wyjasniło.
Fakt faktem ze nawet jesli odzyskasz pieniądze ciezko będzie Ci zaufać ponownie.Wiem ze swojego doświadczenia w czerwcu kupiłam od jednej dziewczyny kosmetyki za kwote mniejsza bo 35zeta,dostałam stare testery i przeterminowane dwa produkty. Odesłałam jej i co? I cisza. Laska ma jeszcze czelność na targowisku "wystawiać pozytwy i negatywy".co dla mnie jest żenadą bo ktoś tak nieuczciwy nie powinien uzurpować sobie prawa do cenzurowania innych.
W kazdym razie Tobie Moniko gorąco życzę szczęśliwego rozwiązania.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 19:34   #30
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: chamstwa ciag dalszy

Wlasnie zadzwonila moja mama i poinformowala mnie jak przebiegla jej rozmowa z mama panny Kasi zwanej Olunia. Otoz mama panny Kasi zwyzywala moja mame ze ja to nic nie obchodzi i napewno pieniazki nie beda zaplacone. Wtedy moja mama powiedziala ze w takim raze policja musi sie ta sprawa zajac. Na to mama panny Kasi z wielka marda na moja mame ze to ona moze mniec klopoty bo poda ja na policje za wciaganie nieletnich w takie rzeczy.
I co zatkalo was? Bo mnie tak? Zaczynalam podejrzewac ze ona pewnie wcale nie studiuje, jak sie okazalo jest nieletnia. Rozmowa nie przebiegla do kona tak jak to chciala zrobic moja mama bo mama panny Kasi odlozyla sluchawke. Widze ze pieniadzy nie odzyskam ani kosmetykow. Mieszkam za daleko zeby naslac policje bo raczej powinnam sama sie ta sprawa zajac. Wiec pewnie pozostanie mi przelknac gorzkosc goryczy i pluc sobie w mankiet ze zaufalam jakiejs smarkuli.
Moja mama ma propozycje zeby osoby zainteresowane ta sprawa odezwaly sie do mnie na maila . Mam jej dane adres i telefon mozemy rodzinke pognecic moze sie wystrasza. Chodz widze ze coreczka musi sporon klopotu mamusi przysparzac bo strasznie si edarla ze ona o tym nic nie chce wiedziec.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.