data śmierci papieża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-08, 14:43   #1
Żaba
Gość
 
Wiadomości: n/a

data śmierci papieża


Papież
Data śmierci 02.04.2005 > 2+4+2+5=13, 21:37> 2+1+3+7=13,
13+13=26 ... 26 lat pontyfikatu Jana Pawła Drugiego...
Data Śmierci 02.04,2005 > 2+4+2+5=13
Godz. Śmierci 21:37 > 2+1+3+7=13
Dni Pontyfikatu 9301 > 9+3+1=13
13 to dzień Fatimski
13 maja postrzelono papieża
13 Marca zmarła św. Łucja, której objawiła się Matka boska i która
przepowiedziała że nie spotka się z papieżem już na tym świecie...
w Apokalipsie zapisane jest że gdy na tronie zasiądzie Czarny Papież to będzie
znak końca świata... A najprawdopodobniej zasiądzie czarnoskóry człowiek...
Papież wyjawił wszytskie tajemnice oprócz jednak twierdząc że jest ona zbyt
straszna... czyżby chodziło o to ? same 13 stki... tych 13 stek
jest 6... A wiesz co oznacza Cyfra 6...
prześlij tę wiadomość do wszystkich...
godzina śmierci 21:37 suma 21 + 37 = 58 wiek Papieża w momencie obiecia funkcji w Watykanie, odwrotność 58 to 85 wiek Papieża kiedy pożegnał się z funkcją Papieża.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 14:55   #2
C4lamity
Raczkowanie
 
Avatar C4lamity
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Żagań/Poznań
Wiadomości: 283
GG do C4lamity
Re: data śmierci papieża

Ja pierdykam, to rzeczywiście dziwne, te wszystkie liczby. Może to jednak zbieg okoliczności, chociaż tyle przypadków to chyba nie przypadek. No ciekawe co będzie dalej?
__________________
"Gdy słońce wschodzi, kończą się nocne żniwa."
C4lamity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 14:55   #3
Żaba
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: data śmierci papieża

żadna się nie wypowie? ciekawa jestem waszych opinii na ten temat
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 14:58   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: data śmierci papieża

Bzdura na resorach.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 14:59   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: data śmierci papieża

Powariowali wszyscy z tymi trzynastkami :|

Jezeli rzeczywiscie cos w tym jest to to przeciez najlepszy dowod na to, ze Jan Paweł II był wyjątkowy i święty... I ze nasza wiara w Boga nie jest bezsensowana.
Trzynastka jest liczbą Matki Boskiej Fatimskiej.
W Testamencie Ojciec Święty często podkreślał że swoje zycie i śmierć "oddaje" Matce swojego Mistrza...

Nie lepiej spojrzec na to od religijnej strony zamiast zajmowac sie prorokowaniem i straszeniem tą pechową 13tką?

Co do czarnego papieża... To wcale nie jest pewne, ze czarny człowiek zasiądzie na Tronie Papieskim.

Ech...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:06   #6
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: data śmierci papieża

Hmm,
Zgadzam sie z koko - w przypadku osob tak waznych jak glowy panstw i kosciolow daty i godziny smierci rzadko sa prawdziwe. Yasser Arafat tez podobno byl kilka dni nieprzytomny/w spiaczce - moze to tylko spiskowa teoria ale mysle ze zmarl krotko po przewiezieniu do kliniki a jego doradcy oglosili tej wiadomosci publicznie i dali sobie czas na przygotowanie planu jak postepowac dalej. W przypadku papieza - no coz, umrzec w prima aprilis nie wypada.
A co do liczenia - ktos zliczyl ze data amachow na WTC tez jakos sie sumowala do 666 czy cos moze to tez "inzynieria spoleczna"
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:07   #7
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: data śmierci papieża

Ja nie wierzę, że te liczby coś znaczą. I w ogóle trochę denerwuje mnie robienie tych rachunków, kiedy najważniejsze jest to, że Papież umarł...
Dla mnie te trzynastki to przypadek... A ludzie (nie chodzi mi o Karolę!) pewnie niedługo zaczną robić coraz bardziej bzdurne kalkulacje, byleby tylko wynik dał 13. Karola_xxx, to nie jest atak na Ciebie, że zakładasz taki wątek. Każdy ma prawo pisać o czym chce.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-08, 15:08   #8
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: data śmierci papieża

Karola_xxx napisał(a):
> Papież
> Data śmierci 02.04.2005 > 2+4+2+5=13, 21:37> 2+1+3+7=13,
> 13+13=26 ... 26 lat pontyfikatu Jana Pawła Drugiego...
> Data Śmierci 02.04,2005 > 2+4+2+5=13
> Godz. Śmierci 21:37 > 2+1+3+7=13
> Dni Pontyfikatu 9301 > 9+3+1=13
> 13 to dzień Fatimski
> 13 maja postrzelono papieża
> 13 Marca zmarła św. Łucja, której objawiła się Matka boska i która
> przepowiedziała że nie spotka się z papieżem już na tym świecie...


Ktoś się wielce natrudził, żeby zgromadzić kilka dat i pododawać cyferki.

> w Apokalipsie zapisane jest że gdy na tronie zasiądzie Czarny Papież to będzie
> znak końca świata... A najprawdopodobniej zasiądzie czarnoskóry człowiek...

Koniec świata to pojęcie względne i różnie może być interpretowane. Mam nadzieję, że żadna z nas nie kojarzy tego z anielskimi trąbami i wstawaniem umarłych z grobów.

> Papież wyjawił wszytskie tajemnice oprócz jednak twierdząc że jest ona zbyt
> straszna... czyżby chodziło o to ? same 13 stki... tych 13 stek
> jest 6... A wiesz co oznacza Cyfra 6...

Ponoć to cyfra mądrości

> prześlij tę wiadomość do wszystkich...
> godzina śmierci 21:37 suma 21 + 37 = 58 wiek Papieża w momencie obiecia funkcji w Watykanie, odwrotność 58 to 85 wiek Papieża kiedy pożegnał się z funkcją Papieża.

Kolejny bzdurny "łańcuszek szczęścia". To moje zdanie.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:08   #9
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: data śmierci papieża

moim skromnym zdaniem jesli ktos sluchal uwaznie tego, co mowil papiez to slyszac takie numerologiczne ciekawostki powinien sie zdrowo stuknac w glowe :-/
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:08   #10
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: data śmierci papieża

Mnie to bardzo zaintrygowało.Najpierw też potraktowałam to jako totalną bzdurę,kolejny durny łańcuszek,ale jak się tak zastanowiłam....to naprawdę dziwny zbieg okoliczności.Skontaktował am się z moim wujkiem który się interesuje tarotem,wróżbami itp.Narazie powiedział mi niewiele,ma do mnie wpaść w któryś dzień żeby wytłumaczyć mi wszystko dokładnie.Narazie dowiedziałam się tyle:
W numerologii istnieją tylko liczby od 0 do 9,jednak liczba 13 odgrywa w niej duże znaczenie13)1+3=4 a 4 w numerologii uznawana jest za LICZBĘ BOSKĄ OZNACZAJĄCĄ OGROMNE ZMIANY.Dlaczego tak jest póki co nie jestem wam w stanie tego wytlumaczyc.
Kolejna sprawa to 26 lat Pontyfikatu.Z daty urodzenia Jana Pawła II (18.05.1920) po dodaniu wszystkich liczb również wychodzi 26.W starożytnych czasach,żydzi,kabaliści każdej literze alfabetu (hebrajskiego) przypisywali moc i liczbę (bo liczby to "podstawa" życia) Liczba 26,wg hebrajskiego alfabetu to literu ułożone w słowo "JEZUS" (po hebrajsku,nie wiem jak dokładnie,nie pamiętam).Nie mam narazie jak tego wszystkiego dokładnie wytłumaczyć,gdy dowiem się czegoś więcej,to mogę to opisać jeśli chcecie.
Mnie to wszystko zdziwiło.....
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:09   #11
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Re: data śmierci papieża

Ja nie wierze w takie rzeczy,gdybysmy tak zaczeli "wygrzebywac" wszystkie cyfry,to popadlibysmy w jakas paranoje z tymi "proroctwami". Tak jak napisala Ines,lepiej zajac sie relgijna i duchowa strona tych wydarzen,za jakis czas i tak dowiemy sie co bedzie dalej,ja wole z ufnoscia i modlitwa patrzec w przyszlosc,niz zastanawiac sie nad cyferkami.
Ale jesli ktos lubi bawic sie w takie rzeczy,to jego wola
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-08, 15:10   #12
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: data śmierci papieża

Aha , jeszcze jedno Dlaczego ktoś twierdzi, że najprawdopodobniej "czarny człowiek" zostanie papieżem? Tego nie może wiedzieć ani on ani nikt inny, do czasu zebrania się kardynałów.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:19   #13
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Re: data śmierci papieża

czarny papiez moglo oznaczac dusze, diabla... ale ja w ta przepowiednie nie wierze, poza tym uwazam ze nie bedzie czarnego papieza... jeszcze nic nie wiadomo

co do 13... cos w tym moze byc... ale z drugiej strony, bez przesady... 21:37, a co gdyby zegarek sie spieszył, albo co z calym swiatem gdzie godzina jest rozna? to tylko ustalona przez czlowieka regularnosc... poza tym gdyby to mialo naprawde nam wskazywac 13 to Papiez umarlby 13 dnia miesiaca... a tak sie nie stalo... co wcale nie znaczy ze Święta Matka Boska Fatimska nie miala nic do powiedzenia, ja jestem pewnien ze czuwała nad nim i dawała mu siłę...

Co do powiązań liczb - konklawe odbędzie się 18 kwietnia, dokładnie 50 lat po śmierci Einsteina, ciekaw jestem jakie to ma znaczenie dla swiata

Ale zeby nie bylo... Wcale mi do smiechu nie jest, umarł Ojciec Święty - w sercu wielka radosc, że jest w 'Domu Ojca' ale z drugiej strony - zal, tesknota i swiadomosc, że nie wykorzystalem dobrze Jego mocy, ze za pozno Ją sobie uswiadomiłem... ale lepiej późno niż wcale...

[']
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:31   #14
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: data śmierci papieża

małe sprostowanie - pontyfikat trwał 9665 dni....
(ale jak sie zsumuje to da 26....)
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:37   #15
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: data śmierci papieża

proponuje wszystkim zafascynowanym liczbami zrezygnowac z prostego dodawania, pojsc na calosc i zaczac te liczby odejmowac, mnozyc i dzielic, podnosić do potegi (trzynastej)a na koniec policzyc ile wyniesie 13! - to bedzie dopiero zabawa
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:38   #16
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Nie dajmy się zwariować!

Na początku małe sprostowanie - papież miał 84 lata a liczbę lat liczy się w chwili śmierci a nie rocznikowo.
A 13 przypisywana jest też Matce Bożej Fatimskiej.

Całą Polskę ogarnęła mania "trzynastek", wszyscy liczą dodawają itd. Wciąż wynajdują kolejne rzeczy, które dawają "13". Jak człowiek chce znaleźć sensację to zawsze ją znajdzie, nawet w nazwie "Ksiądz Dziwisz" bo tutaj też jest owa sławna "tzynastka".
Człowiek który uważa się za osobę wierzącą i deklaruje miłość do Ojca św. powinien zająć się przede wszystkim Modlitwą a także rozmyślaniem nad własnym życiem i nad własnymi czynami. Jeśli ktoś wierzy,dobrze wie że dzięki modlitwie można bardzo wiele zdziałać.
Losy świata leżą w Naszych rękach, to jak się potoczą od Nas zależy... więc zamiast skupiać się na kolejnych "13" zacznijmy zmieniać świat na lepsze poczynając od siebie...
Tyle osób, wierzących i niewierzących, deklaruje uczucie do Jana Pawła II, twierdzi że był i jest ona wielkim autorytetem. Prawda jest taka że dopiero teraz okaże się na ile te słowa były prawdziwe... Bo przed nami ważny, o ile nie najważniejszy egzamin.... Tu słowa schodzą na dalszy plan... tu potrzeba czynów!

A III przepowiednia fatimska ma być przestrogą dla świata, jeśli ludzie się nie nawrócą jej wydarzenia staną się realne. To ludzie sami mają się nawrócić a nie w obliczu nadchodzącej zagłady. Pod wpływem panicznego strachu każdy odrazu zmieniłby się, ale nie o to chodzi. Przemiana serca ma nastąpić wewnętrznie... ma wypływać z duchowej potrzeby.

Ps. "13" -liczba Matki Boskiej - papież Jej powierzył siebie, losy kościoła i świata. Dla mnie to widoczny znak Jej działania
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:46   #17
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: data śmierci papieża

sphinks napisał(a):
> czarny papiez moglo oznaczac dusze, diabla... ale ja w ta przepowiednie nie wierze, poza tym uwazam ze nie bedzie czarnego papieza... jeszcze nic nie wiadomo

A ja bym bardzo chciala, zeby tak sie stalo, malo tego, marze, zeby dozyc takiej chwili, moze nawet wtedy przekonalabym sie do kleru Marze o tym, zeby papiezem zostal Nigeryjczyk (na przyklad), zeby zobaczyc miny i reakcje tych wszystkich zdewocialych bab, moherowych beretow Mowiac prosto i dobitnie - w Polsce PELNO jest rasistow i ksenofobow, rowniez (a w sumie przede wszystkim, bo to wiekszosc spoleczenstwa) wsrod katolikow. Strasznie jestem ciekawa co by sie w tym naszym pieknym, katolickim kraju dzialo!
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 15:51   #18
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: data śmierci papieża

Mam to samo marzenie, Svenja. I identyczne spostrzeżenia na ten temat.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 16:01   #19
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: data śmierci papieża

Koko, nie pierwszy raz sie ze soba zgadzamy
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-08, 16:03   #20
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: data śmierci papieża

też jestem ciekawa reakcji moherowych beretów w takiej sytuacji , mi się wydaje, że wtedy tacy ludzie zostaliby postawieni pod murem. Mówili ostatnio w tv, że Polacy są tolerancyjni, taaa, chciałabym to widzieć :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 16:55   #21
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: data śmierci papieża

Bzdura jakich mało wg mnie- można by wziąc jakąkolwiek datę- zacząć ją mnożyć, dzielić itd. i pewnie by w końcu wyszło 13. :P
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 17:40   #22
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Re: data śmierci papieża

mam pytanie do Karoli xxx - gdzie dokładnie w Apokalipsie napisane jest o czarnym papieżu?????
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 17:48   #23
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Re: data śmierci papieża

albo moze ktokolwiek wie coś na ten temat??
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 17:59   #24
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: data śmierci papieża

A ja bym sie chetnie dowiedzial, jakie jest stanowisko KK wobec numerologii -_-'
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 18:07   #25
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: data śmierci papieża

hehehhe mój kumpel mi to wszystko przedstawił na jednej z nudniejszych lekcji polskiego
On miał jeszcze 13 w znaczeniu Papież zmarł w 13 tydzien roku i ze 13 zawsze były objawienia fatimskie.
a i jeszcze urodzenie- 18.05.1920 -> 1+8+0+5+1+9+2+0=26
13+13=26

do pośmiania się na nudnej lekcji jak najbardziej, ale ja w takie rzeczy nie wierze

co do Papieża o ciemnej skórze to mi podoba się taki Kardynał z Hondurasu. Wydaje się bardzo fajnym człowiekiem, dobrym i skromnym
Czytałam tez o Nigeryjczyku który ma spore "szanse" ale jak dla mnie naprawde każdy będzie początkowo tylko zastępstwem "naszego kochanego Jana Pawła"
Mam ogromną nadzieje ze Polacy zakochają się tak w NOwym Papieżu jak niegdyś w Janie Pawle...
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 18:12   #26
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Re: data śmierci papieża

Człowiek jak chce znaleźć sensację, to zawsze ją znajdzie.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 18:25   #27
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: data śmierci papieża

Hahaha, no wlasnie Przypuszczam, ze KK tych rewelacji nie rozprowadza, tylko wierni, jak zwykle nieposluszni, no ale coz, kazdemu sie zdarza zapomniec to i owo z nauk KK, w koncu jestesmy tylko ludzmi (uprzedzam spieszacych z wyjasnieniami )
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 18:25   #28
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: data śmierci papieża

Hmmm...O ile mi wiadomo numerologia jest bardzo bliska związana z judaizmem, a konkretniej rzecz ujmując, z Kabałą....Natomist wszelkie spekulacje n/t daty śmierci papieża i numerologii wydają mi sie bez sensu....Radzę Wam zrócić raczej uwagę na wiersz Słowackiego, o którym mówi się , że "przewidział Wojtyłę" I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Słowacki pisał go już pod koniec życia, kiedy rozpoczynał okres mistyczny(którego niestety nie przerabia się w szkole...)...A jego wizje z tego okresu kładą na łopatki całą literaturę polską...może oprócz Wyspiańskiego...
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 18:57   #29
weronika18
Raczkowanie
 
Avatar weronika18
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 133
Re: data śmierci papieża

a co do przepowiedni o czarnym papieżu to nie wydaje się wam ona maxymalnie rasistowska????
weronika18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-08, 18:59   #30
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: data śmierci papieża

"w Apokalipsie zapisane jest że gdy na tronie zasiądzie Czarny Papież to będzie
znak końca świata... A najprawdopodobniej zasiądzie czarnoskóry człowiek..."
Moja mama mi mówila, ze kiedys wybudowano jakistam budynek (nie pamietam jak sie nazywa! ), w ktorym bylo ilestam miejsc. Ile miejsc, tyle mialo byc papiezy. Wychodzi teraz na to, ze zostalo do konca dwóch papiezy. W jakiejstam ksiazce mama czytala, ze jesli chodzi o to, kiedy bedzie koniec swiata (albo papiestwa, mama nie pamietala ) to bedzie tak, ze na samym koncu najpierw bedzie Niemiec, potem czarnoskóry (papiez), a pózniej bedzie ten koniec. Tak mi mama mówila. Pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.