Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 20:39   #1321
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To cudo Nivea to z jakiejś linii MED czy coś takiego?

Sephorowe pomarańczowe i ciemne? Hmm to nie dobrze. Znaczy dla portfela bardzo dobrze oczywiście

I z jedzeniem znów się nie popisałam- jadłam obiadek dopiero godzinkę temu Ale w galerii nie było mlecznej kanapki- znaczy były tylkow sześciopakach (na nic innego nie miałam ochoty ) a przed samym wykładem nie zdążyłam po obwarzanka
A taki:
http://www.nivea.pl/products/show/36393
Przyjemny

Ja z jedzeniem też się nie popisałam, obiadu nie jadłam wcale, kolację z resztek a dalej to byle jakie śmieci.
Jutro muszę iść na rower, ni ma bata
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:09   #1322
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dobry wieczór

Dzięki za wszystkie typy tuszowe W końcu wzięłam Falsies, Collosal ode mnie jej krzywdy nie zrobił, więc i ten nie powinien. A i ja sobie wypróbowałam i nie wiem czy też się nie skuszę, żeby mieć takiego "zwyklaka" w torebce jak skończę Colossala, żeby nie zużyć za szybko Hypnose, dopóki znów nie pojawi się w promocji.
Do MF jestem zrażona po 2000c. Jakieś takie "ciężkie" te tusze mi się wydają i już któryś raz słyszę te niepokojące opinie o wypadaniu rzęs...

Vibesko jak ta dwufaza Bielendy?Właśnie kupiłam ją mamie do kompletu z tuszem, ale nie zdążyłam wypróbować.


Przybyła mi setka I love love, ale po taniości , więc usprawiedliwione, poza tym kończy mi się Lanvin i nie miałabym żadnego świeżaka na co dzień.

Bossy jak mam ten podkład burżuja Healthy Mix odkąd tylko się pojawił i nadal jestem zadowolona bardzo Bardziej niż 10 HSE a ten też mi pasował.

Weekend spędziliśmy z TŻtem u moich rodziców, odpoczęłam i zrelaksowałam się a dziś już padam na nos
Ale to przez to, że genialnie poszłam na 2 godziny ćwiczeń, bo nie chciało mi się bezczynnie czekać na swoje i skusiłam się na "Jędrną Pupę" Już po pół godzinie chciałam stamtąd zwiewać, taki wycisk

Basiu no właśnie jakieś szczegóły?O której będziesz?Ja nie będę mogła spędzić w Wami bardzo dużo czasu, ale 2-3 godz. na pewno
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:20   #1323
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Właśnie jakiś gadżet ostatnio za mną chodzi Zadowolona jesteś ?
Jestem w trakcie pierwszych testów. Kolorek ma ładny, nie pomarańczowy. Jeszcze muszę poobserwować jak z trwałością itp.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
To dobrze, że w porę weszłam na wątek, akurat najbliższy weekend mam wolny Jakieś szczegóły?
To rezerwuj niedzielę
Iza zapowiedziała przybycie. Mam nadzieję, że pozostałe dziewczyny też dadzą radę.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Basiu no właśnie jakieś szczegóły?O której będziesz?Ja nie będę mogła spędzić w Wami bardzo dużo czasu, ale 2-3 godz. na pewno
Mogę być o 11 lub 13. Niech dziewczyny powiedzą jak im pasuje
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:36   #1324
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W końcu wzięłam Falsies, Collosal ode mnie jej krzywdy nie zrobił, więc i ten nie powinien. A i ja sobie wypróbowałam i nie wiem czy też się nie skuszę, żeby mieć takiego "zwyklaka" w torebce jak skończę Colossala, żeby nie zużyć za szybko Hypnose, dopóki znów nie pojawi się w promocji.
O, to popróbuj jeszcze- pogrubia coś i czy nei skleja?

Vibesko- dzięki za linka, jakoś mnie nie kręci to opakowanie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:01   #1325
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Bossy jak mam ten podkład burżuja Healthy Mix odkąd tylko się pojawił i nadal jestem zadowolona bardzo Bardziej niż 10 HSE a ten też mi pasował.
O. Super. Dzięki za info Lubiłam 10h a jak mówisz, że healthy lepszy to się chyba skuszę
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:37   #1326
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziękuję kochane za kciuki, niestety prof. zapomniał i wyszedł sobie wcześniej jeszcze kilka osób przyjechało i na darmo. Poszłam więc na pocieszenie do Rossmana i kupiłam ten peeling enzymatyczny Lirene, co go chyba Vibeska polecała faktycznie świetny! wzięłam ostatni. I tylko to.
No i kupiłam sobie bieliznę w Triumphie na ślub Wracałam w busie na stojąco w strasznym ścisku, duchocie i w korkach...jutro na szczęście nigdzie się nie wybieram, muszę się zająć nauką, czytaniem i pisaniem na zjazd.

Ależ te Eternity pięknie i długo pachną! Bluzka pachnie mi od rana a to był tylko jeden mały psik
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:40   #1327
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Odpadł mi dziś paznokieć w dużym palcu u stopy, ja to mam pecha. Drugi rok z rzędu takie atrakcje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 22:44   #1328
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

ice, znowu sobie coś zrobiłaś?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 22:46   #1329
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, znowu sobie coś zrobiłaś?
Zgniotłam go/uszkodziłam butem narciarskim jeszcze w styczniu... Był malutki krwiak, nie sądziłam, że odpadnie, byłam przekonana że będzie sobie rósł i będzie zdrowy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 06:40   #1330
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI



Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj miałam taiespękane uysta i musiałam coś kupić i padło na błyszczyk Nivea powiększający usta w takiej białej tubce.
Jaki on super, już mam usta zaleczone, błyszczyk ma super balsamowatą konsystencję, ieknie pachnie, ma neutralny smak, myślę że się polubimy
A czy on jest gęsty czy raczej wodnisty? Chciałabym żeby błyszczyk dobrze się trzymał ust i nie zjadał w 5 minut.
Właściwie idealnym pod tym względem błyszczykiem jest dla mnie JT, którego mam już końcówkę. On jest właśnie bezbarwny, ale trzyma się świetnie ust i dobrze je nawilża. Ale wolałabym znaleźć coś tańszego. Benzyna idzie w górę, muszę pasa zaciskać

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moż epotrzebujesz jakiejś większej odmiany w życiu?
Wiesz, że wczoraj właśnie tak sobie pomyślałam? Ja nie wiem co jest, bo nie powinnam mieć powodów do narzekań. Z jednej strony moją pracę lubię, ale przez ostatnie 2-3 tygodnie wszystko mi zbrzydło przez tą przeprowadzkę. Nie lubię tego nowego biura, źle się jakoś tu czuję. Nie wiem dlaczego Jakoś to miejsce źle na mnie oddziałuje chyba.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Odpadł mi dziś paznokieć w dużym palcu u stopy, ja to mam pecha. Drugi rok z rzędu takie atrakcje.
Biedactwo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 06:52   #1331
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane za kciuki, niestety prof. zapomniał i wyszedł sobie wcześniej jeszcze kilka osób przyjechało i na darmo. Poszłam więc na pocieszenie do Rossmana i kupiłam ten peeling enzymatyczny Lirene, co go chyba Vibeska polecała faktycznie świetny! wzięłam ostatni. I tylko to.
Prawda ? Ja też coraz bardziej go chwalę
Szkoda że na uczelni nie udało się załatwić z Profesorem.
Bedziemy trzymać kciuki innym razem

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Odpadł mi dziś paznokieć w dużym palcu u stopy, ja to mam pecha. Drugi rok z rzędu takie atrakcje.
Oj przykro mi
Może nałóż na niego żel u manicurzystki ?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A czy on jest gęsty czy raczej wodnisty? Chciałabym żeby błyszczyk dobrze się trzymał ust i nie zjadał w 5 minut.
Właściwie idealnym pod tym względem błyszczykiem jest dla mnie JT, którego mam już końcówkę. On jest właśnie bezbarwny, ale trzyma się świetnie ust i dobrze je nawilża. Ale wolałabym znaleźć coś tańszego. Benzyna idzie w górę, muszę pasa zaciskać
]
Gęściuch, taki balsamowaty, długo się trzyma na ustyach i jest bardzo odżywczy
Co do nudy to ja siew nie daję, codziennie wręcz czasu mi brakuje tyle mam zajęć
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 07:44   #1332
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Vibesko, a czy ten błyszczyko-balsam Nivea ma jakiś smak? I czy on wygląda na ustach jak zwykły błyszczyk?
Kiedyś chciałam go sobie kupić, a potem jakoś zapomniałam.

Po wczorajszych ćwiczeniach i nauce padłam do łóżka, spałam do rana. Mam wrażenie, że spałam całą noc w jednej pozycji.

Sprzedałam na all wszystko co chciałam, jedna aukcja kończy się jutro, ale już mam licytujących. Poszły też moje białe, nienoszone rurki z H&M, które kupiłam chyba w lutym albo na początku marca. Przymierzyłam je w niedzielę i byłam w szoku, bo spodnie są dużo za duże - wisiały na tyłku, w udach, łydkach. Z jednej strony było mi szkoda, bo nigdy ich nie założyłam, a z drugiej szybko poszły na all za sporą sumę.

Jejkuu, jak mi się nie chce..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:05   #1333
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że pozostałe dziewczyny też dadzą radę.
Ja niestety nie będę Z nauką jestem w lesie, a w końcu idę na egzamin i to w poniedziałek. A. skutecznie utrudnia mi skupienie się na czymkolwiek
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:51   #1334
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zgniotłam go/uszkodziłam butem narciarskim jeszcze w styczniu... Był malutki krwiak, nie sądziłam, że odpadnie, byłam przekonana że będzie sobie rósł i będzie zdrowy.


Zrobiłam sobie na śniadanie racuszki serowe: http://smaczny.wizaz.pl/przepis_wido...id=1390&ko=100

Póki co czuję sie najedzona na maksa - ciekawe przez jaki czas
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:12   #1335
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dzień dobry
Mmm, wyglądają smakowicie te racuszki, jutro zrobię na śniadanie!
Moje dziecię wstało dziś o 5.30, rolety przepuszczają zdecydowanie za dużo światła
Ice współczuję serdecznie bólu

Przyszły wczoraj te 3 lakiery Essie kolory wyglądają ciut inaczej niż na zdjęciach, ale i tak jestem zadowolona. Niestety zamiast malować paznokcie musiałam wieczorem uporać się z trzema zaległymi praniami do uprasowania... Dzisiejszy wieczór za to będzie w całości kosmetyczny w końcu upiorę pędzle, zrobię porządki w kolorówce i pomaluję paznokcie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:33   #1336
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Odpadł mi dziś paznokieć w dużym palcu u stopy, ja to mam pecha. Drugi rok z rzędu takie atrakcje.
Biedactwo, znowu to samo...
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Prawda ? Ja też coraz bardziej go chwalę
Szkoda że na uczelni nie udało się załatwić z Profesorem.
Bedziemy trzymać kciuki innym razem
a jaki ma piękny zapach! W Ross. cena bez promocji 15,69 a w Naturze też bez promocji 17,90...
dzięki za kciuki
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Sprzedałam na all wszystko co chciałam, jedna aukcja kończy się jutro, ale już mam licytujących. Poszły też moje białe, nienoszone rurki z H&M, które kupiłam chyba w lutym albo na początku marca. Przymierzyłam je w niedzielę i byłam w szoku, bo spodnie są dużo za duże - wisiały na tyłku, w udach, łydkach. Z jednej strony było mi szkoda, bo nigdy ich nie założyłam, a z drugiej szybko poszły na all za sporą sumę.
Ja też bym chętnie coś posprzedawała na All. Mam sporo ciuchów ale nie chce mi się mierzyć, pisać i robić zdjęć. A kasa by się przydała.

Hosenko, zapomniałam o tych racuszkach, ale może dziś jeszcze sobie zrobię Dobre by też byly pewnie z bananem.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:36   #1337
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Vibesko, a czy ten błyszczyko-balsam Nivea ma jakiś smak? I czy on wygląda na ustach jak zwykły błyszczyk?
Kiedyś chciałam go sobie kupić, a potem jakoś zapomniałam.
Jejkuu, jak mi się nie chce..
nie ma smaku.
Na ustach daje przejrzystą taflę, bezbarwną, taką balsamowatą bardziej, nie keli się bardzo.
Ust nie skleja wcale, czuję jakbym je posmarowała kremem.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mmm, wyglądają smakowicie te racuszki, jutro zrobię na śniadanie!
Moje dziecię wstało dziś o 5.30, rolety przepuszczają zdecydowanie za dużo światła
Ice współczuję serdecznie bólu

Przyszły wczoraj te 3 lakiery Essie kolory wyglądają ciut inaczej niż na zdjęciach, ale i tak jestem zadowolona. Niestety zamiast malować paznokcie musiałam wieczorem uporać się z trzema zaległymi praniami do uprasowania... Dzisiejszy wieczór za to będzie w całości kosmetyczny w końcu upiorę pędzle, zrobię porządki w kolorówce i pomaluję paznokcie
Cyknij foty jak sie uda
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:59   #1338
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Luskap: banan wydaje mi się za suchy i za mdły do tych racuszków, ale jakby go rozciapkać, to czemu nie? (uwielbiam naleśniki z rozgniecionym bananem w środku )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:07   #1339
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zgniotłam go/uszkodziłam butem narciarskim jeszcze w styczniu... Był malutki krwiak, nie sądziłam, że odpadnie, byłam przekonana że będzie sobie rósł i będzie zdrowy.
Ojoj, ja ostatnio się pozbyłam ostatniego śladu krwiaczka z palucha u prawej stopy- w sierpniu zaryłam na rowerze stopą o wystająca z trawy ruręzalaną betonem, nie wiem jakim cudem ale paznokciowi się nic nie stało prócz istnienia tej wielkiej czerwono-czarnej kropy przez 8 miesięcy. I nie rozdwoił się ani nie odpadł choć uderzenie poszło centralnie w macierz.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Właściwie idealnym pod tym względem błyszczykiem jest dla mnie JT, którego mam już końcówkę. On jest właśnie bezbarwny, ale trzyma się świetnie ust i dobrze je nawilża. Ale wolałabym znaleźć coś tańszego. Benzyna idzie w górę, muszę pasa zaciskać

Wiesz, że wczoraj właśnie tak sobie pomyślałam? Ja nie wiem co jest, bo nie powinnam mieć powodów do narzekań. Z jednej strony moją pracę lubię, ale przez ostatnie 2-3 tygodnie wszystko mi zbrzydło przez tą przeprowadzkę. Nie lubię tego nowego biura, źle się jakoś tu czuję. Nie wiem dlaczego Jakoś to miejsce źle na mnie oddziałuje chyba.
Chcesz smsa na 20% do Sephory? W ogóle jak ktoś chce to prześlę Ja nie lubię całkowicie bezbarwnych błyszczyków, mam jasne usta i wyglądają jak poślinione

Może mi się źle wydaje, ale czasami potrafi dobić człowieka zwykła bezproblemowa codzienność
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Przyszły wczoraj te 3 lakiery Essie kolory wyglądają ciut inaczej niż na zdjęciach, ale i tak jestem zadowolona. Niestety zamiast malować paznokcie musiałam wieczorem uporać się z trzema zaległymi praniami do uprasowania... Dzisiejszy wieczór za to będzie w całości kosmetyczny w końcu upiorę pędzle, zrobię porządki w kolorówce i pomaluję paznokcie
Ja też chcem nowy lakierek, marchewkowy GW
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
a jaki ma piękny zapach! W Ross. cena bez promocji 15,69 a w Naturze też bez promocji 17,90...
dzięki za kciuki
W SP jest 25% zniżki na Lirene całą
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
nie ma smaku.
Na ustach daje przejrzystą taflę, bezbarwną, taką balsamowatą bardziej, nie keli się bardzo.
Ust nie skleja wcale, czuję jakbym je posmarowała kremem.
tO coś jak balsamik Himalayi? On nie daje połysku wcale

Miałam się uczyć i znów czas przeciekł mi przez palce. Zaraz się zbieram na spotkanie z kupującą z allegro (mieszka niedaleko a umawiamysię już drugi tydzień ) a potem na słodki deserek z chrzestną mą

Zużyłam podkład Rimmel Stay Matte w musie- bardzo zadowolona z niego byłam- porządnie krył, ładnei wygładzał i nie robił maski. Czasem tylko jakoś tak tępo się nałożył, ale to pewnie wina stanu cery i złej kombinacji kremów. W kazdym razie jestem gotowa do niego wrócić na jesień jak nic ciekawego się nie pojawi. A teraz będe męczyć Mattitude, którego w końcu musiałam rozbroić i przelac do innego pojemniczka

Miłego dzionka kochane!!

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Haaaa wygrałam jakis konkurs w JOYu tylko nie wiem jaki, bo wczoraj przysłali 2 smsy- na bon zakupowy do springfielda i na płytę Ani Dąbrowskiej i odpowiedziałam na oba



---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Aaa i jeszcze przed śniadankiem poszła odlewa maski TBS- było jej sporo więc licze jako kolejna pozycję na liście chociaż nie zaplanowaną
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 12:14   #1340
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
P
Gęściuch, taki balsamowaty, długo się trzyma na ustyach i jest bardzo odżywczy
Przyjrzę mu się w takim razie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dzisiejszy wieczór za to będzie w całości kosmetyczny w końcu upiorę pędzle, zrobię porządki w kolorówce i pomaluję paznokcie
Ja też mam w planach malowanie paznokci. Chyba nie będę musiała już nic w biurze przenosić, przestawiać, przekładać itp. więc w końcu zadbam o pazurki. W weekend zrobiłam tylko porządek ze skórkami i skróciłam je z długości, więc brakuje im tylko ładnego lakieru na wierzchu

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chcesz smsa na 20% do Sephory? W ogóle jak ktoś chce to prześlę Ja nie lubię całkowicie bezbarwnych błyszczyków, mam jasne usta i wyglądają jak poślinione

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Haaaa wygrałam jakis konkurs w JOYu tylko nie wiem jaki, bo wczoraj przysłali 2 smsy- na bon zakupowy do springfielda i na płytę Ani Dąbrowskiej i odpowiedziałam na oba

Nie kuś SMSem Nie wiem zresztą czy by mi się przydał, bo do S. nie planuję póki co wycieczki.

Gratuluję wygranej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 12:44   #1341
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Cyknij foty jak sie uda
Taki mam plan nie wiem tylko czy zdążę jeszcze sie załapać na światło dzienne - to będzie zależało od pory uśpienia małego rozbójnika
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też chcem nowy lakierek, marchewkowy GW
A co to GW?
Gratuluję wygranego konkursu
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja też mam w planach malowanie paznokci. Chyba nie będę musiała już nic w biurze przenosić, przestawiać, przekładać itp. więc w końcu zadbam o pazurki. W weekend zrobiłam tylko porządek ze skórkami i skróciłam je z długości, więc brakuje im tylko ładnego lakieru na wierzchu
Ja musiałam też niestety zupełnie skrócić, bo 3 paznokcie mi się zadarły/złamały, a nie lubię mieć różnej długości ale rozpoczęłam kurację nail tekiem xtra więc liczę na szybkie efekty.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 14:58   #1342
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Krakowianki mam pytanie z innej beczki: czy któraś z Was wie może jak się nazywa przystanek tramwajowy na Al. Jana Pawła II przy skrzyżowaniu z ulicą Meissnera? Muszę tam jutro jechać a nie znam tych okolic zupełnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 15:48   #1343
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A co to GW?
Bell Glam Wear zapewne

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Krakowianki mam pytanie z innej beczki: czy któraś z Was wie może jak się nazywa przystanek tramwajowy na Al. Jana Pawła II przy skrzyżowaniu z ulicą Meissnera? Muszę tam jutro jechać a nie znam tych okolic zupełnie
Wieczysta zdaje się.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:03   #1344
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dzięki ice Może się nie zgubię
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:15   #1345
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
hej, zdrówka życzę i cierpkiwości
dzięki!! coś czuję, że to już niedługo...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 18:48   #1346
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafkocie mogłabym prosić o sms od Sephory? nr przesłałam na PW.



kusi mnie obrzydliwie taki jeden róż.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:15   #1347
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gratuluję wygranej
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Gratuluję wygranego konkursu
dzięki
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bell Glam Wear zapewne

Wieczysta zdaje się.
Tak

Tak

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
rzyrafkocie mogłabym prosić o sms od Sephory? nr przesłałam na PW.

kusi mnie obrzydliwie taki jeden róż.
Poszło, a co to za paskudnik jesli mozna wiedzieć
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:26   #1348
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
kusi mnie obrzydliwie taki jeden róż.
Jaki?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:26   #1349
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No i przytachałam marchewkę, piękna jest, we czwartek może ją wypróbuję już. I dokupiłam też wysuszacz lakierów z tej serii odżywkowej Bell.

A mrożona kawa w Wentzlu jest fuj za to torcik z białej czekolady z malinami suuuper

Mierzyłam śmieszne balerinki megawygodne całe ze skórki, ale znów 39 kłapie a 38 bardzo na styk
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:46   #1350
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bell Glam Wear zapewne
OK, ja zacofana jestem
Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
dzięki!! coś czuję, że to już niedługo...
Oooo kolejny/a nkowe dzieciątko?? kiedy?co? ja nic nie wiem..ale trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No i przytachałam marchewkę, piękna jest, we czwartek może ją wypróbuję już. I dokupiłam też wysuszacz lakierów z tej serii odżywkowej Bell.

A mrożona kawa w Wentzlu jest fuj za to torcik z białej czekolady z malinami suuuper

Mierzyłam śmieszne balerinki megawygodne całe ze skórki, ale znów 39 kłapie a 38 bardzo na styk

Też tak często mam z rozmiarami butów, że najlepiej jakby wszędzie były połówki. Kiedyś pamiętam, że często się je spotykało, teraz sporadycznie trafię.
Jeszcze trochę za widnego cyknęłam fotę lakierów, które przyszły wczoraj z all no i dzisiejsze maleństwa przygarnięte z S
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.