Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -lato 09 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 11:28   #1021
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
super a gdzie jedziecie?
albo do Pobierowa - tak gdzie byliśmy w Sylwestra albo do rodziny do Ustki

jak znajdziemy chętnych do wyjazdu to pewnie to pierwsze, bo tylko dla nas to zdecydowanie za duży dom i drogo wychodzi

właśnie wróciłam z wystąpienia w przedszkolu - dzieciaki niesamowite - trudne do opanowania
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:06   #1022
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze, tylko otrzasne sie troche z szoku
Dzieki za info, marza mi sie wlasne kielki, kupuje czesto gotowe w paczkach, ale to juz nie to samo , a taki kielkowinik to super sprawa, ze tez nie pomyslalam o tym wczesniej
Z nieba mi spadlas z tym kielkownikiem

Doniczki moga stac na oknie w kuchni, podlewac moge, zazwyczaj pamietam
ja też kupowałam, ale sporadycznie, bo cena jak za zboże


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z wystąpienia w przedszkolu - dzieciaki niesamowite - trudne do opanowania
heh
Oglądałam wczoraj filmik z baliku ,mieli jeszcze jakieś występy, wszystkie grupy w 1 sali i byłam szoku że wszyscy siedzą i oglądają i nikomu na myśl nie przyjdzie żeby wstać,pobiegać
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:26   #1023
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l



podczytuje ale nie mam mocy cytować...
zaszalałam wczoraj z % , ale wczoraj nerwy tak mi się skumulowały, że dostałam migerny... po % mi wszystko przeszło tylko dzisiaj jestem nie mrawa

Robię dzisiaj placki po węgiersku
właśnie kończę gulasz
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:47   #1024
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Dziewczyny macie jakis sprawdzony darmowy program do sciagania muzyki?? bo mam nowy telefon i musze jakas muzyke posciagac sobie zeby wrzucic

u nas dzisiaj zimnoo i strasznie wieje

Mariola
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:48   #1025
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Napisz ten lek.
Mężowi kobieta przepisała Cete(a)pil dermoprotector i powiedziała że małą też możemy tym smarować bo to od 1'ych dni, ale póki co oliwą z oliwek ją traktuję

Kasiu, ten lek to AERIUS. Poczytałam o działaniach niepożądanych i nie podałam jeszcze
Póki co wróciłam znów do żelu nivea i smaruję oilatum.
Zauważyłam też, że po sudokremie znikają więc tym będę smarowała.




Ja też ostatnio coś mocy nie mam...


Angy świetne to, też chyba coś takiego sobie sprawię
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:01   #1026
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Kasiu, ten lek to AERIUS. Poczytałam o działaniach niepożądanych i nie podałam jeszcze
Póki co wróciłam znów do żelu nivea i smaruję oilatum.
Zauważyłam też, że po sudokremie znikają więc tym będę smarowała.




Ja też ostatnio coś mocy nie mam...


Angy świetne to, też chyba coś takiego sobie sprawię
mój Tomek Aerius dostałam dłuższy czas na alergię i podobno to jest lek najnowszej generacji
a działania niepożądane - ja wszędzie, ale mniej w stosunku do leków o podobnym przenaczeniu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:04   #1027
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
albo do Pobierowa - tak gdzie byliśmy w Sylwestra albo do rodziny do Ustki

jak znajdziemy chętnych do wyjazdu to pewnie to pierwsze, bo tylko dla nas to zdecydowanie za duży dom i drogo wychodzi

właśnie wróciłam z wystąpienia w przedszkolu - dzieciaki niesamowite - trudne do opanowania
to trzymam kciuki żeby znaleźli się chętni ja bym się przyłączyła z przyjemnoscią


__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 13:07   #1028
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość

Angy świetne to, też chyba coś takiego sobie sprawię
Mówisz o fototapecie?

Ja tez mocy nie mam.
Ale ze mnie duch uleciał gdzieś na jesieni, przez całą zimę się nie mogłam pozbierać-ospałość, nic się nie chce, znużenie....
Jak przychodzę do domu, to siadam i czuję się wypompowana, chociaż raczej się nie przepracowuję
Ja myślę, że mi tak robi 8 godzin siedzenia przed kompem

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
to trzymam kciuki żeby znaleźli się chętni ja bym się przyłączyła z przyjemnoscią
Jak się wkręca niepostrzeżenie

p4w gdziekolwiek pojedziecie-mam nadzieję, że wypoczniesz
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:07   #1029
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mój Tomek Aerius dostałam dłuższy czas na alergię i podobno to jest lek najnowszej generacji
a działania niepożądane - ja wszędzie, ale mniej w stosunku do leków o podobnym przenaczeniu
Ja o nim nie słyszałam i dlatego wstrzymałam się bo chciałam poczytać najpierw
Długo Tomek go przyjmował?
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:08   #1030
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
i zostaniesz teraz na dłużej z Nami?
Się postaram
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
na wstępie witam cię serdecznie, i fajnie że udało mi się ciebie wywołać do tablicy
Co do przegrzania, to ja byłabym ostatnia na liście.
Moja mama z siostrą żartują że ja stosuję "zimny chów", bo podczas gdy jej dzieciaki w zimówkach,moja już we wiosennej kurtce, gdy zimą do nich jechałam oni w polary po sam czubek nosa zaplątani a moja w podkoszulku i 1dł cienkim rękawie.
W nocy śpi w piżamce i do samego rana odkryta, bo jak tylko narzucę na nią kołdrę to się wierci i budzi
Nie drapię więc wnioskuję że nie.

AZS swędzi.
Aha, no to widzę, że faktycznie przegrzewanie u Ciebie odpada
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Skoczę do Smyka zobaczyć czy nie mają fajnych butków (w zeszłym tyg jeszcze nie mieli) i jak nic nie będzie to mocno wezmę pod uwagę Wasze butki bo są śliczne
Ja się dzisiaj wybieram z Adasiem do Smyka, dostaliśmy jakieś bony więc chcę je wykorzystać ale pamiętam, że kiedyś jak patrzyłam to mieli same nie-skórzane, a ja bym chyba wolała ze skóry, wydaje mi się, że lepiej oddychają? Nie wiem jak to przymierzanie będzie wyglądać przez ostatnie dwa tygodnie z podowu zapalenia okrzeli dostawał zastrzyki w pupę z antybitykiem, bo nikt nie był w stanie zmusić go do połknięcia leku i teraz dziecko mi się zepsuło, buntuje się na wszystko, robi awantury...koszmar
A jakie "wasze butki są śliczne"?
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Wzięłam Zu mleko Humany bananowo-waniliowe..TO...ciekawe czy jej podejdzie
Moje dziecko uparło się, że nie chce pić mleka próbowałam smakowego Nestle, może jeszcze to spróbuję.

Muszę zajrzeć do klubu i poczytać co tam u Was

A'propos sprawy Szymona - nie oglądalam niczego, ale jak piszecie o tym nagraniu to od razu stają mi przed oczami moi sąsiedzi - ich 4letnia córka nauczyła się krzyczeć "mamo nie bij" kiedy np. próbują ja zagonić do jedzenia, ubrania czy czegokolwiek czego ona nie chce. Nauczyła się, że jak tak krzyczy to rodzice od razu ustępują, bo boją się kto może usłyszeć "biedne dziecko"

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2011-03-16 o 13:19
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:09   #1031
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Ja o nim nie słyszałam i dlatego wstrzymałam się bo chciałam poczytać najpierw
Długo Tomek go przyjmował?
kilka miesięcy

karolinko, zapraszam - tylko nie wiem czy byś ze mną wytrzymała
w ostateczności pojedziemy do Ustki (chyba, ze nas tam nie zechcą )
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 13:21   #1032
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Tru

p4w, fajnie, ze wyjezdzacie , odpoczynek swietnie wam zrobie
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:30   #1033
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Ja tez mocy nie mam.

Jak się wkręca niepostrzeżenie



jakie niepostrzeżenie? ja o wkręceniu głośno mówię

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Się postaram


Ja się dzisiaj wybieram z Adasiem do Smyka, dostaliśmy jakieś bony więc chcę je wykorzystać ale pamiętam, że kiedyś jak patrzyłam to mieli same nie-skórzane, a ja bym chyba wolała ze skóry, wydaje mi się, że lepiej oddychają? Nie wiem jak to przymierzanie będzie wyglądać przez ostatnie dwa tygodnie z podowu zapalenia okrzeli dostawał zastrzyki w pupę z antybitykiem, bo nikt nie był w stanie zmusić go do połknięcia leku i teraz dziecko mi się zepsuło, buntuje się na wszystko, robi awantury...koszmar
A jakie "wasze butki są śliczne"?


Moje dziecko uparło się, że nie chce pić mleka próbowałam smakowego Nestle, może jeszcze to spróbuję.


A'propos sprawy Szymona - nie oglądalam niczego, ale jak piszecie o tym nagraniu to od razu stają mi przed oczami moi sąsiedzi - ich 4letnia córka nauczyła się krzyczeć "mamo nie bij" kiedy np. próbują ja zagonić do jedzenia, ubrania czy czegokolwiek czego ona nie chce. Nauczyła się, że jak tak krzyczy to rodzice od razu ustępują, bo boją się kto może usłyszeć "biedne dziecko"
żeby starania przyniosły oczekiwany skutek

ja na jesień kupiłam Zu butki w Smyku...były skórzane i zimowe też jeszcze adidaski miała z Kubusiem Puchatkie ze Smyka ja jestem zadowolona z butków od nich
Daj znać czy było coś ciekawego

Angy kupiła super butki dla Zosi...takie są

No kilka Dzieciaczków Naszych miało/ma ten problem Zu też przez pewien czas nie chciała pić (chyba z 2 tygodnie), próbowałam przeróżnych mlek...aż zasmakowało jej właśnie Nestle waniliowe pije też Gerbera a Humana fajny ma smak bananowo-waniliowy, jest z dodatkiem ryżu(czyli bardziej sycące). Może jej zasmakuje



Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
karolinko, zapraszam - tylko nie wiem czy byś ze mną wytrzymała
w ostateczności pojedziemy do Ustki (chyba, ze nas tam nie zechcą )
hehehe najwyzej wychodziłybyśmy rano i wracały wieczorem
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:36   #1034
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Mówisz o fototapecie?

Ja tez mocy nie mam.
Ale ze mnie duch uleciał gdzieś na jesieni, przez całą zimę się nie mogłam pozbierać-ospałość, nic się nie chce, znużenie....
Jak przychodzę do domu, to siadam i czuję się wypompowana, chociaż raczej się nie przepracowuję
Ja myślę, że mi tak robi 8 godzin siedzenia przed kompem

Ile ich tam jest za 10 lat chyba się na którąś zdecyduję.

Mam tak samo.



P4w dzięki za odp
Ja również życzę udanego wypoczynku





Do Mam Bąbli pijących Bebilon.
W biedronce puszka kosztuje już 48,99 normalnie zdzierstwo. Póki co w rosmanie jest po 38,99 (dziś kupowałam). Jakby któraś trafiła gdzieś na promocję to dajcie cynk , kupię na zapas
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:41   #1035
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość

Ile ich tam jest za 10 lat chyba się na którąś zdecyduję.

Mam tak samo.



Do Mam Bąbli pijących Bebilon.
W biedronce puszka kosztuje już 48,99 normalnie zdzierstwo. Póki co w rosmanie jest po 38,99 (dziś kupowałam). Jakby któraś trafiła gdzieś na promocję to dajcie cynk , kupię na zapas
A jeszcze możesz swoje zdjęcia dać wybór nieograniczony
E. obiecała że zrobi mi zdjęcia w wielkim formacie jak tylko wrócimy do siebie a później do pokoju Zu coś bym też chciała dziecięcego



ale strasznie mleko podrożało Nestle było cały czas za ok 10 zł...teraz jest za 14-15 a w Piotrze i Pawle za 17,50
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:42   #1036
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość




Do Mam Bąbli pijących Bebilon.
W biedronce puszka kosztuje już 48,99 normalnie zdzierstwo. Póki co w rosmanie jest po 38,99 (dziś kupowałam). Jakby któraś trafiła gdzieś na promocję to dajcie cynk , kupię na zapas
ja nie kupuje ale robie zakupy w dodomku i tak jest 800 g za 39,99. jak kupisz 6 szt to po 37,99. wysyłka wyjdzie ci 13 zl

http://dodomku.pl/kategoria/3110/mle...yfikowane.html

mam nadzieje ze o te chodzi...

Karo nestle po 12,99

Edytowane przez skierka1981
Czas edycji: 2011-03-16 o 13:44
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:45   #1037
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

A jakie "wasze butki są śliczne"?

(...)

A'propos sprawy Szymona - nie oglądalam niczego, ale jak piszecie o tym nagraniu to od razu stają mi przed oczami moi sąsiedzi - ich 4letnia córka nauczyła się krzyczeć "mamo nie bij" kiedy np. próbują ja zagonić do jedzenia, ubrania czy czegokolwiek czego ona nie chce. Nauczyła się, że jak tak krzyczy to rodzice od razu ustępują, bo boją się kto może usłyszeć "biedne dziecko"
TAKIE

Hmm....

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość

jakie niepostrzeżenie? ja o wkręceniu głośno mówię
No racja

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość

Do Mam Bąbli pijących Bebilon.
W biedronce puszka kosztuje już 48,99 normalnie zdzierstwo. Póki co w rosmanie jest po 38,99 (dziś kupowałam). Jakby któraś trafiła gdzieś na promocję to dajcie cynk , kupię na zapas
Ja tez kupuję w Rossmanie, nie widziałam już dłuuuugo nigdzie taniej
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:46   #1038
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
No racja

Ja tez kupuję w Rossmanie, nie widziałam już dłuuuugo nigdzie taniej


ja też często w Rossmanie

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
Karo nestle po 12,99
muszę popatrzeć znaczy się...chociaż mi się nie opłaca kupować przez neta, bo nigdy na zapas nie kupuję, tylko promocji wypatruję i kupuje po max 3 op.

edit: poza tym teraz w Ross jest w promocji za 12,99
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2011-03-16 o 13:55
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:52   #1039
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
ja nie kupuje ale robie zakupy w dodomku i tak jest 800 g za 39,99. jak kupisz 6 szt to po 37,99. wysyłka wyjdzie ci 13 zl

http://dodomku.pl/kategoria/3110/mle...yfikowane.html

mam nadzieje ze o te chodzi...

nestle po 12,99
Zuzia nie chce pić nestle
Przyzwyczajona jest do bebilonu. Ostatnio nie było w sklepie bebilonu 3 to wzięłam gerber, niby piła ale źle je trawiła.

O ten Bebilon chodzi ale nie opłaca mi się tu kupować bo w rosmanie mam za 38,99. Ja liczę, że jeszcze rosman zrobi promocję za 32 z kawałkiem i wtedy kupię więcej.

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
A jeszcze możesz swoje zdjęcia dać wybór nieograniczony
E. obiecała że zrobi mi zdjęcia w wielkim formacie jak tylko wrócimy do siebie a później do pokoju Zu coś bym też chciała dziecięcego



ale strasznie mleko podrożało Nestle było cały czas za ok 10 zł...teraz jest za 14-15 a w Piotrze i Pawle za 17,50
Mogę ale to już w ogóle

No strasznie, aż w szoku byłam.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Angy ja zazwyczaj w rosmanie brałam i zawsze na promocję czekałam
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 14:00   #1040
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Właśnie przejrzałam gazetki Carrefoura i są w promocji Pampersy...ta ogromna mega paka za 79,99 ale mówiłyście że coś z nimi nie tak...czy mi się źle kojarzy
Poza tym Nestle za 12,99 za sztukę, a przy dwóch sztukach za 23,00
Gazetka od dzisiaj Polecę po pracy
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 14:18   #1041
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Werka wlazla mi kolana i mowiac "moja mamusia" wtulila sie we mnie i zasnela

zadna mi nie pomoze z tym programem?


Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Właśnie przejrzałam gazetki Carrefoura i są w promocji Pampersy...ta ogromna mega paka za 79,99 ale mówiłyście że coś z nimi nie tak...czy mi się źle kojarzy
Poza tym Nestle za 12,99 za sztukę, a przy dwóch sztukach za 23,00
Gazetka od dzisiaj Polecę po pracy
ja juz wczoraj kupilam go za 12,99 a promocja niby od dzisiaj
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 14:40   #1042
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Czesc Dziewczyny

Mariolu

angy, czekam na info.

Dzisiaj byliśmy na kontroli, dzieciaczki nie są do końca zdrowe, zwolnienie mam przedłuzone do końca tygodnia.
Także na maksa wykorzystuje ostatnie 4 dni.


Miłego dnia
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 17:06   #1043
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l




Mariola - oby ułożyło się pozytywnie i z jedną, i z drugą sprawą



Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Morska - oby siły przyszły


(w trzech zdaniach 3 przyjść... Morska nie bij
x)
Dziękuję Chociaż kiepsko to widzę A i pogoda ponura, tak jak mój nastrój


A dlaczego ja? Przecież nawet nie jestem polonistką.... Czy ja tu kogoś ganiłam za pisownię?


Jeszcze miałam napisać - super będzie ta fototapeta, świetny pomysł
Przy okazji - Kiedyś Was pytałam o fotoboardy. Tak trochę ze strachem zamówiłam i wyszły ekstra Co prawda jeszcze nie powiesiłam, ale już mi się podoba Gdyby któraś się zastanawiała, to brać


Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
i mi przykro...
Bo mnie źle zrozumiałaś, a ja napisałam sprostowanie?
Wiesz co.... Nie wiem dlaczego, więc trudno, będę musiała z tym żyć.

Niepotrzebnie tu piszę, bo ja to tylko pouczam, krytykuję, "biję" i obrażam. Przykro mi, że tak Was dręczę swą obecnością.


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No ja się ucieszyłam, jak Ty napisałaś, że ledwo udaje Ci się kwiatka podlać co 2 tygodnie , bo mam to samo
Teść bazylię hoduje dla mnie, sobie tylko w ogródku pietruszkę itp. , może poproszę Go o inne ziółka



Mam ostatnio to samo (z tym dołkiem, otępieniem, zmęczeniem i brakiem organizacji)


Dzięki wielkie , ja nie dawałam jeszcze żadnych orzechów, a suszone owoce można codziennie serwować? Bo Kuba bardzo lubi.
Muszę się pożalić - jaglana i tak mi nie wyszła - gotowałam 3 minuty i zostawiłam, żeby doszła. Nie wchłonęła całej wody i była twardawa
To cieszę się, że nie jestem z tym sama

Może spróbuję coś też zasiać na wiosnę Marnie to widzę, ale a nuż

No, nieciekawie jest

Można codziennie, patrzyłam u wegetarian, chociaż Oni dają więcej, bo m.in. tym mięso zastępują. Ja teraz daję codziennie, różne na zmianę.
Tymek też uwielbia On w sumie jada większość tego, co przygotuję, ale widzę, że mogłyby istnieć dla Niego tylko brokuły i owoce suszone właśnie
Ups.... To może spróbuj tak jak na opakowaniu kazali, ale nie mieszaj absolutnie. A w jakim garnku gotujesz? Ja zauważyłam, że odkąd niemal wszystko gotuję w takim fajnym rondelku z Lidla z grubym dnem i nieprzywierającą powłoką, to wszystko się udaje. Wcześniej w takim zwykłym metalowym różnie bywało...


Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Do Mam Bąbli pijących Bebilon.
W biedronce puszka kosztuje już 48,99 normalnie zdzierstwo. Póki co w rosmanie jest po 38,99 (dziś kupowałam). Jakby któraś trafiła gdzieś na promocję to dajcie cynk , kupię na zapas
Niedawno w realu były po 32,99. Pewnie już nie ma, bo to z tydzień temu było
__________________
Trollom stop!
...................

Edytowane przez morska
Czas edycji: 2011-03-16 o 17:07
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 17:11   #1044
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Morska dziekuje
zycze poprawy nastroju i Tobie i Miramej i Angy i wszystkim, ktorych nie wymienilam
Prosze, zadreczaj nas swoja obecnoscia, bo ja uwielbiam byc w ten sposob dreczona
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 17:31   #1045
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Jeszcze miałam napisać - super będzie ta fototapeta, świetny pomysł
Przy okazji - Kiedyś Was pytałam o fotoboardy. Tak trochę ze strachem zamówiłam i wyszły ekstra Co prawda jeszcze nie powiesiłam, ale już mi się podoba Gdyby któraś się zastanawiała, to brać
...
Niepotrzebnie tu piszę, bo ja to tylko pouczam, krytykuję, "biję" i obrażam. Przykro mi, że tak Was dręczę swą obecnością.
...
Niedawno w realu były po 32,99. Pewnie już nie ma, bo to z tydzień temu było
To jeszcze to obejrzę i wtedy zdecyduję co brać robimy Zuzi pokój i chciałabym coś u Niej

Ja lubię czytać Twoje posty i mnie nie dręczysz

szkoda ale może jeszcze trafię.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Prosze, zadreczaj nas swoja obecnoscia, bo ja uwielbiam byc w ten sposob dreczona
Mariola dobrze pisze
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 17:37   #1046
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

rowniez podzielam zdanie dziewczyn Morska nie opuszczaj nas bo jestes nasza kopalnia wiedzy
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 18:27   #1047
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zaplanowałam urlop od 28 marca i chcemy pojechać sobie nad morze
Mam nadzieję, że wrócisz wypoczęta i pełna energii

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Dzisiaj byliśmy na kontroli, dzieciaczki nie są do końca zdrowe, zwolnienie mam przedłuzone do końca tygodnia.
Także na maksa wykorzystuje ostatnie 4 dni.
Zdrówka dla Twoich chorowitków

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
To cieszę się, że nie jestem z tym sama

Może spróbuję coś też zasiać na wiosnę Marnie to widzę, ale a nuż

No, nieciekawie jest

Można codziennie, patrzyłam u wegetarian, chociaż Oni dają więcej, bo m.in. tym mięso zastępują. Ja teraz daję codziennie, różne na zmianę.
Tymek też uwielbia On w sumie jada większość tego, co przygotuję, ale widzę, że mogłyby istnieć dla Niego tylko brokuły i owoce suszone właśnie
Ups.... To może spróbuj tak jak na opakowaniu kazali, ale nie mieszaj absolutnie. A w jakim garnku gotujesz? Ja zauważyłam, że odkąd niemal wszystko gotuję w takim fajnym rondelku z Lidla z grubym dnem i nieprzywierającą powłoką, to wszystko się udaje. Wcześniej w takim zwykłym metalowym różnie bywało...
Hehe, zawsze raźniej


Ja nie próbuję, bo nie lubię





, a Ty te misz masze z suszonymi owocami dajesz na podwieczorek tylko? Bo mnie by bardziej na II śniadanie pasowało, podwieczorek u nas powinnien być naprawdę mały, najlepiej owoc, bo mało czasu jest do kolacji.
Fajnie, że Tymek tak wszystko jada, Kuba coraz częściej kręci nosem na różne rzeczy , ostatnio okazało się, że rzodkiewka nie jest smaczna
A pamiętasz, że brokuły to było pierwsze jedzonko słoiczkowe, którego Tymek nie chciał i musiałaś mieszać z marchewką?


No właśnie w takim metalowym , będę próbowała, ale jak przetrawię porażkę kulinarną. Kolejną niestety, buuu...


, nie denerwuj się ani nie smuć, dobrze, że jesteś

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
zycze poprawy nastroju i Tobie i Miramej i Angy i wszystkim, ktorych nie wymienilam
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 18:44   #1048
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
ja na jesień kupiłam Zu butki w Smyku...były skórzane i zimowe też jeszcze adidaski miała z Kubusiem Puchatkie ze Smyka ja jestem zadowolona z butków od nich
Daj znać czy było coś ciekawego

No kilka Dzieciaczków Naszych miało/ma ten problem Zu też przez pewien czas nie chciała pić (chyba z 2 tygodnie), próbowałam przeróżnych mlek...aż zasmakowało jej właśnie Nestle waniliowe pije też Gerbera a Humana fajny ma smak bananowo-waniliowy, jest z dodatkiem ryżu(czyli bardziej sycące). Może jej zasmakuje
No w końcu się dziś nie wybraliśmy, mnie dopadła migrena, Adasiowi się drzemka przesunęła...więc kolejne podejście jutro ucieszyłaś mnie, że są skórzane, w końcu darmowe buty piechotą nie chodzą
Jutro napiszę wieczorem co upolowałam
U mnie bunt mleczny trwa już jakieś pół roku mogę przemycić jedynie w kaszce. JEśli dostaje samo mleko do wypicia od razu wypluwa, nawet kakao
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Tru

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
TAKIE

Hmm....
O faktycznie bardzo ładne Ja niestety nie nie mogę zaryzykować z butami z neta, bo Adaś ma wysokie podbicie i niektóre buty w ogóle nie wchodzą mu na stopę
No właśnie - hmm ciekawą metodę sobie wybrała.
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No właśnie w takim metalowym , będę próbowała, ale jak przetrawię porażkę kulinarną. Kolejną niestety, buuu...
Miramej ja tez mam na bakier z gotowaniem niestety

Idę kąpać małego, miłego wieczoru!
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 18:52   #1049
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Miramej ja tez mam na bakier z gotowaniem niestety

Idę kąpać małego, miłego wieczoru!
Ciągle zapominam Cię przywitać

No ja to noga kompletna jestem, eh

Mój śpi od pół godziny
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 19:26   #1050
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Shakira radośnie Loca loca wyśpiewuje, a naszym dzieciaczkom dupka podryguje -l

Jestem

Placki po węgiersku wyszły bosko
Mąż stwierdził, że lepszych nie jadł Ciekawe czy naprawdę, czy chciał się podlizać

Mój syn jest MEGA dzielny byliśmy dzisiaj się szczepić... Następne szczepienie w wieku 5 lat
A że zwyczajnie nie stać nas na pakiety szczepionek dzisiaj były 3 kłucia
Ale okazało się, że ja bardziej się bałam niż mój synek. Oczywiście jak pani się wkłuwała to był płacz ale jak tylko wyjęła igłę już był spokój jak wychodziliśmy z przychodni nawet nie pamiętał, że był kłuty
Jestem taka dumna z mojego skarbu
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.