Mamusie majowo-czerwcowe 2009 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 08:49   #751
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
poiglot - wiadomo że gdzieś w głowie mysli się że chciałoby się bardziej chłopczyka lub dziewczynkę ale racja, byle było zdowe. Ja strasznie chciałam dziewczynkę ale z tego co widzę to same kwaśne i ostre rzeczy mi smakują a słodycze jakoś nie bardzo. Hmmm... a to w szpitalach dziwnie macie ale chyba wiedzą co robią, przeciez nie robiliby nic żeby zaszkodzić mamusi lub kruszynce.

maugoszatka - jeśli chodzisz do gin. normalnie do przych. to z tego co wiem jest bardzo ciężko dostać L4 jeśli nie ma żadnego zagrożenia. Podobno niektórzy twierdzą że te dolegliwości związane z ciążą trzeba przeczekać, przeboleć bo nie trwają całe 9 miesięcy tak usłyszała moja bratowa a wyglądała juz jak cień, i jej praca polegała na ciągłym kontakcie z klientem, porażka. U prywatnych nie ma takich problemów bo płacisz i wymagasz . A te śpiochy to serio mega drogie widziałaś ja z takimi cenami się jeszcze nie zderzyłam.
ja teraz myśle żeby dziecko miało wszystkie nogi i ręce, bo mnie nastraszono,ale nie będę wam opowiadała:P bo dosyć:P
U nas są 4 sklepy z ciuchami dziecięcymi w całym mieście w dodatku takie drogie.
Zamówiłam jedne śpioszki na allegro okaże się jaka jakość

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość

Czytałam , ze skarzycie się na pazokcie. Ja paznokcie mam /hehe/ cudne- rzec by sie chciało, ale za to włosy... wypadają mi w mega ilości

Maugoszatka , bidulko, aż tak żle? Gina masz dziwnego, ale większość z nich kieruje się zasadą , ze ciąza to nie choroba, więc trzeba zapierdzielać jak bez ciąży,a le przy tym maxymalnie dużo odpoczywać i uważać , tylko jak to robić?

Jeśli chodzi o wózek to ja upatrzyłam sobie Mutsy Urban Rider. Quinny Buzz fajny i lekki,szybko się składa. tylko , ze nie podoba mi się spacerówka , bo ma kształt kubełkowy, no i gondolka nie jest solidnie osadzona na stelażu, tak jakoś sie chwieje.
Łóżeczko będziemy mieli turystyczne, ale dodatkowo dokupimy materac.

Laseczki, Was też tak wszystko denerwuje?
Chyba zainwestuję w prywatnego gina, bo ten jakiś dziwny
PRZYSZŁAM DO NIEGO Z BIAŁYM SEREM MIĘDZY NOGAMI,a on stwierdził, że nie ma zapalenia ani stanu grzybicznego!!! A mnie swędzi !!!

W dodatku zrobił mi USG brzuszne w 8tyg, a sam mówił wcześniej, że na początku robi się tylko dopochwowe. Nic nie widziałam zupełnie.

Co do włosów i paznokci to mi o dziwo nic nie jest. Włosy troche częściej sie przetłuszczają i są sianowate.

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
oj ja ogolnie jestem strasznie nerwowa osoba a teraz? to juz wogoole nie potrafie panowac nad tym czasem.. Hormony w nas buzuja
Ooooh,ja to bym wszystkich wyzabijała za wszystko a zwłaszcza TZ


Cytat:
Napisane przez esti1984 Pokaż wiadomość
Pokaże Wam mój brzusio dopiero na zdjęciu widzę że nawet coś już widać





maugoszatka może zmień lekarza??? Znam koleżanki które miały lekarzy z takim podejściem i kolejnemu lekarzowi przedstawiły problem i dostały bez problemu zwolnienie
Ja też nie lubię 3- kołowych (kwestia gustu-podobno trzeba się przyzwyczaić do prowadzenia) Ale nie jestem też za dużymi kołami. Miałam duże pompowane koła. Jak dla mnie za wielki taki wózek, wole zgrabniejszy. Szybko kupiłam spacerówkę z mniejszymi i jest super W bagażniku nic więcej się nie mieściło. Planowaliśmy drugą dzidzie od początku ale wózka zostawiać nie chciałamchociaż nowy używałam bardzo krótko
ZGRABNIUTKI nie to co mój maxispass:P
Ja wczoraj spotkałam koleżankę z dobrym wózkiem 4kołowym i powiedziała, że mi go da Także luz
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:32   #752
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Hej dziewczyny!!

Goo - zaskoczyła mnie wielkość twojego pęcherzyka bo mój w 6tc. i 4 dniu miał 8,4mm i gin. powiedział że ok jak na ten tydzień, ale może mój okruszek będzie mniejszy albo późnie podrośnie heh. No a na następnym usg będziesz już widziała duże zmiany, serduszko itd.

blondynka - jak ja byłam na becie w 3 tygodniu to wyszła mi 430, ale lekarz powiedział że to może być także cysta ale przy niej betka wolno rośnie a przy ciąży powinna Ci się mnożyć o 60-100% w ciągu 2-3 dni i u mnie tak było. Ale wiesz każdy organizm jest inny i nie można porównywać. Trzymam kciuki żeby to była wczesna ciąża która będzie się wspaniale rozwijała.


A dzisiaj śmigam do gin. założyć kartę ciążową dzisiaj jest równiutki 7tc. . Jutro poczytam nowinki od was, co się pozmieniało i same dobreeee nowinki
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:50   #753
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

To mnie zalamalyscie bylam u gina ost raz 11 sierpnia i bylo wszystko dobrze.
Marika2121 to masz 7tc wedlug @ czy od zaplodnienia?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:57   #754
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Blondynko napewno od zaplodnienia
Slonce walne ci zaraz ja mialam w 4 tc 28,4 bete i co i coza byla bez dodatkowego sprawdzania a szyjka nie jest rozpulchniona przy cystach wiec to jest ciaza wczesna Zrob bete uspokoisz sie i nie wariuj bedzie dobrze

Ja mam trzykolowca i fakt trzeba go umiec prowadzic ale nie jest gorszy od peg perego ktorego mialam wczesniej i byl boski a wymienilam tylko ze wzgledu na kilogramy kluski
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:04   #755
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Kathi a jaka bete powinna wyjsc? w pon 22.09 byla 168 a teraz ile powinna byc?
mam juz innego gina na oku jak pojde za tydz w piatek to bedzie juz cos widac?Mam tak w głowie wymieszane od wczoraj
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:15   #756
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Blondynko beta w 6 Tc powinna byc miedzy 4000 a 100200 wiec duza rozciaglosc jest to na 6-7TC przypada
Ty mialas tydzien temu 168 to by bylo 4-5 tc a teraz wychodzi ci 5-6 tc wiec moze byc miedzy 850 -20800

Tu masz dokladnie o becie od ostatniej @

IU/l mIE/ml
3 - 4 tyg 9 - 130 9 - 130
4 - 5 tyg 75 - 2.600 75 - 2.600
5 - 6 tyg 850 - 20.800 850 - 20.800
6 - 7 tyg 4.000 - 100.200 4.000 - 100.200
7 - 12 tyg 11.500 - 289.000 11.500 - 289.000
12 - 16 tyg 18.300 - 137.000 18.300 - 137.000
16 - 29 tyg 1.400 - 53.000 1.400 - 53.000
29 - 41 tyg940 - 60.000 940 - 60.000
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:16   #757
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Hej Kobietki
W końcu sobie troszkę pospałam Ale fajnie jest poleżec sobie dłużej w łóżku.. Przez tą pracę i studia to już zapomniałam jak to jest
Czy Wy też jesteście takie senne i ciągle na maxa zmęczone? Spałam 12 godzin i powiem szczerze, że jeszcze bym sobie pospała Tylko już sama nie wiem czy to dzidzia czy moje lenistwo

Jesli chodzi o hormony to u mnie szaleją na maxa... Potrafiłam nawet w pracy rozpłakac się bez powou :/ TŻ wszystko znosi dzielnie Jestem z niego dumna. Przyzwyczaił się już, że krzyczę, a zaraz potem się śmieję i cieszę
Tylko smutno mi się robi, bo brakuje mi mojej rodzinki, mamy nie widziałam od lipca, bo mieszkają w Polsce i ani rodzice ani teściowie nie wiedzą nic o ciąży I tak prędko się nie dowiedzą, chcemy im zrobic taki prezencik świąteczny
A wczoraj miałam okropną ochotę na pierogi ruskie ze śmietanką...stwierdziłam, że nie będę kupowac okropnych mrożonych, tylko sama zrobię To mnie dzisiaj czeka lepienie

Esti mój brzusio wygląda identycznie jak Twój Odznacza się już pod obcisłą koszulką i obcisłymi spodniami w pracy Odnoszę wrażenie , że wszyscy ciągle mi się na brzuch gapią
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 10:21   #758
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez maugoszatka Pokaż wiadomość
Chyba zainwestuję w prywatnego gina, bo ten jakiś dziwny
PRZYSZŁAM DO NIEGO Z BIAŁYM SEREM MIĘDZY NOGAMI,a on stwierdził, że nie ma zapalenia ani stanu grzybicznego!!! A mnie swędzi !!!

W dodatku zrobił mi USG brzuszne w 8tyg, a sam mówił wcześniej, że na początku robi się tylko dopochwowe. Nic nie widziałam zupełnie.
zastanawiam sie dlaczego lekarze sa czasami tacy dziwni. Mój kolega, który swego czasu był ginekologiem, nieco sie przebranzowił, bo stwierdził, ze ten rodzaj fachu nie pozwala na utrzymanie rodziny, czy o to właśnie chodzi wszystkim lekarzom ? - pytanie retoryczne
mam nadzieję , ze 9 pazdziernika będe coś więcej wiedziała na temat mojej ciąży, niż to, iż w ogóle jestem w tym stanie... grr



Cytat:
Napisane przez maugoszatka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj spotkałam koleżankę z dobrym wózkiem 4kołowym i powiedziała, że mi go da Także luz
Fajną masz koleżankę
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:27   #759
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Maugoszatka ja jutro ide tez z przypadloscia jak ty - serek i swedzonko zobaczymy co mi powie ale ja na Twoim miejcu zmienila bym gina normalni przeciez jak czujesz ze cosa tam w srodku sie dzieje to na mur beton cos sie dzieje no nie??
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:38   #760
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Maugoszatka ja jutro ide tez z przypadloscia jak ty - serek i swedzonko zobaczymy co mi powie ale ja na Twoim miejcu zmienila bym gina normalni przeciez jak czujesz ze cosa tam w srodku sie dzieje to na mur beton cos sie dzieje no nie??
Hmmm ja też mam taką dziwną wydzielinę...tylko mnie nic nie swędzi Aż muszę się zapytac w sobotę gina, bo się zmartwiłam. A jak z płynami do higieny intymnej? Nie ma żadnych przeciwskazań do używania w ciąży?
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:23   #761
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

ja używam nagietkowego płynu jakiegoś. Jest tylko przeciwwskazanie do używania tych chusteczek do higieny intymnej bo może sie wdać infekcja
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 12:43   #762
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Kathi a jaka bete powinna wyjsc? w pon 22.09 byla 168 a teraz ile powinna byc?
mam juz innego gina na oku jak pojde za tydz w piatek to bedzie juz cos widac?Mam tak w głowie wymieszane od wczoraj
Blondynko nic się nie przejmuj, moim zdaniem wszystko jest w porzadku Niepotrzebnie się zamartwiasz. Ja w 5 tyg licząc od ostatniej @ zrobiłam betę i wyszła 126 a dokładnie tydzień później beta wyniosła 2370


Niedobrze mi...
__________________
nic

anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:44   #763
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Ja uzywam tantum rosa i jest oki co do chusteczek to fakt ja sobie ktoregos dnia zapodalam i juz ma efekty
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:47   #764
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

tez bywa u mnie dziwna wydzielina.. ale wydaje mi sie to normalne kna

ale mialam sen ... znowu snila mi sie piekna coreczka ktora trzymalam w swoich ramionach pieekna i zdroooowa
Co noc snia mi sie dzieci.. porod od jakis 2-3 tyg. chyba zadcuzo rozsmyslam nad tym wszytskim
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:49   #765
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

a mnie dzisiaj obudziła w nocy wizja porodu i nie moglam zasnac oraz zwymiotowalam kilka razy:P
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:58   #766
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

mi ostatnio glupota sie snila straszliwa... zawiezlimnie na porodowke .. porod trwal dosc dlugo meczylam sie... wszystko mnie bolalo i urodzilam Rybe;P
to chyba od tego gadania tz na temat zdrowej zywnosci


maugoszatka wspolczuje wymiotow... mnie naszczescie sie to nie zdarzylo jak do tej pory, mdlosci tak ale naszczesnie nie wymiatowalam


czy wy tez jestescie takie senne non stop?? ja zawsze mialam problemy z zasnieciem.. zasypialam o 2-5 nad ranem a teraz padam tak szybko w tak twardy sen i ciagle jestem senna i zmeczona.. chociaz nic zaspecjalnie nie robie..aby sie tak czuc
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:05   #767
anulka anulka
Zadomowienie
 
Avatar anulka anulka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 683
GG do anulka anulka
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Ja czasem w ciągu dnia potrafię zasnąć twardym snem, przed ciążą nawet bym o tym nie pomyślała. Na szczęście nie zdarza mi się to codziennie. U mnie każdy dzień jest inny. Nigdy nie wiem, czego się spodziewać. Wczoraj czułam się świetnie, ani mdłości ani senności. Dzisiaj mam wstrętne mdłości i najchętniej ciągle bym leżała i nic nie robiła. To nie znaczy, że mam lenia, dzisiaj wszystko mi przeszkadza... nie wiem jak ja się zabiorę za gotowanie. Zostały mi dwie godzinki, a mi na samą myśl o zapachu pieczenia robi się niedobrze.
__________________
nic

anulka anulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:15   #768
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

no znam to uczucia tez czesto nie moge nic upichcic bo mi niedobrze a zapach tak odrzuca i obrzydza ze ssama pozniej tego zjesc nie moge no i nie jem...
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:18   #769
DIDI84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gelsenkirchen
Wiadomości: 140
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Witam wszystkie mamusie ja tez dołączam się do majóweczek Termin mam na 1 maja to jest moja druga ciąża mam już synka Kacperka który ma 2 latka i 4 miesiace ciesze sie ze moge do was dolaczyc pozdrawiam wszystkie mamuski
DIDI84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 13:24   #770
DIDI84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gelsenkirchen
Wiadomości: 140
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

witam wszystkie mamuśki jeśli mogę to tez do was dołączę ja termin mam na 1 maja i bardzo się ciesze to jest moja druga ciąża mam już synka Kacperka który ma 2 latka i 4 m trochę mi zajęło przeczytanie tego wszystkiego co już napisałyście ale dałam rade pozdrawiam wszystkie mamuśki
DIDI84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:26   #771
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez DIDI84 Pokaż wiadomość
witam wszystkie mamuśki jeśli mogę to tez do was dołączę ja termin mam na 1 maja i bardzo się ciesze to jest moja druga ciąża mam już synka Kacperka który ma 2 latka i 4 m trochę mi zajęło przeczytanie tego wszystkiego co już napisałyście ale dałam rade pozdrawiam wszystkie mamuśki



Gartuluje:cmo k:
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:28   #772
Mediane
Raczkowanie
 
Avatar Mediane
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Sląsk
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

DIDI, witamy na forum

Dziewczyny, co do samopoczucia to taka senność jest normalna Ja tez śpię jak suseł, o 19.00 już padam na twarz Najgorzej, jak tak mnie najdzie w pracy, to masakra...
Ja dziś nic nie gotuję, idziemy z TŻ na pizzę (niezdrowe, wiem) i do kina na Mamma Mia - podobno świetna rozrywka Poza tym jesteśmy maniakami kinowymi, więc dzień wypłaty i dzień chłopaka nie mógłby się skończyć inaczej

A Wy? Planujecie dla TŻ-ów jakieś niespodzianki?
__________________
MOJE DECOU :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=267327
Mediane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:28   #773
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

witamy Didi

dziewczyny, ja też ciągle śpię, dobrze, że jestem na urlopie, bo zasypiam w ciągu dnia, o przeróżnych godzinach, ciągle jestem senna, a każde wyjście z domu i przejście się powoduje, że jestem potwornie zmęczona i po powrocie do domu padam spać

mamma mia jest świetna pod warunkiem, że lubisz musicale i abbę

leniwa jestem i nie mam nic dla tż. tak jakoś wyszło. większą wagę przykładam do jego urodzin i imienin, niż takich okazji jak dzień chłopaka.

Edytowane przez rumiankowa
Czas edycji: 2008-09-30 o 13:40 Powód: dopiski
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:44   #774
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez Mediane Pokaż wiadomość
DIDI, witamy na forum

Dziewczyny, co do samopoczucia to taka senność jest normalna Ja tez śpię jak suseł, o 19.00 już padam na twarz Najgorzej, jak tak mnie najdzie w pracy, to masakra...
Ja dziś nic nie gotuję, idziemy z TŻ na pizzę (niezdrowe, wiem) i do kina na Mamma Mia - podobno świetna rozrywka Poza tym jesteśmy maniakami kinowymi, więc dzień wypłaty i dzień chłopaka nie mógłby się skończyć inaczej

A Wy? Planujecie dla TŻ-ów jakieś niespodzianki?


stracilam poczucie czasu jestem w szoku tak szczerze ze dzis dzien chlopaka hehe
ja nie mam nic dla tz... ale to nic nie szkodzi ja wole zamiast prezentu zrobic mu jakas mila niespodzianke,zaskoczyc albo ugotowac cos pyszniutkiego
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:52   #775
Bercia2000
Zadomowienie
 
Avatar Bercia2000
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

witam wszystkie mamuśki
od kilku dni pije herbatę z imbirem i powiem wam że mdłości mama po niej mniejsze
chociaż różnie bywa czasem pojawiają się nie wiadomo skąd i znikają tak od ręki w jednej chwili najgorsze dla mnie jest gotowanie obiadów wszystko mi śmierdzi ale co zrobić mam synka i dla niego niestety muszę gotować

wiecie może który krem na rozstępy jest dobry ? ja przy ostatniej ciąży stosowałam jakis firmy avon niestety nie sprawdził się miałam mnóstwo rozstępów czytam opisy różnych kremów ale wiadomo że każda firma chwali swój i jak tu wybrać

ja jestem śpiąca w dzień zwłaszcza między 13-15 a wieczorem nie moge usnąć więc jeśli tylko mój synek śpi w dzień kładę się z nim ale nie zdarza mu się to często niestety

POZDRO...... dla wszystkich mamusiek
Bercia2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:58   #776
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

ja slyszalam ze nic tak bardzo nie pomaga jak oliwa z oliwek stosowana w 2 trymestrze przez cala ciaze a w 1.. balsamowanie sie lub oliwkowanie zwykla oliwka dla dzieci..nie mozna zapominac aby po ciazy rowniez smarowac sie i pielegnowac skore.. bo po ciazy kg beda nam spadac i ze wzledu na to rozstepy pojawic sie moga mozna rowniez stosowac skrub ,peeling do ciala
ja smaruje sie balsamem i oliwka i biore prysznic .. raz cieply raz zimny aby ujedrnic skore kiedys dostalam rozstepow dlatego sie boje ale teraz od jakis dwoch,trzech lat bardzo dbam o skore codziennie sie kremuje wiec mam nadzieje ze unikne okropnych rozstepow a jesli nie.. no to widocznie sa nieuniknione w mkoim przypadku
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:01   #777
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Czesc Dziewczyny! Ale sie rozpisalyscie w ciagu ostatnich 3 dni... Mi padl internet

rumiankowa mi plamienie w 6tc zbieglo sie z wakacjami. Z powodu naciskow rodziny nie pojechalam w Bieszczady. Teraz jestem w 17tc7dniu i chetnie bym sie gdzies wybrala.

Co do podrozy samochodem- wazne by robic przerwy co 2h mniej wiecej- zeby pochodzic troche- w ciazy rosnie ryzyko zakrzepow (mechanizm obronny przed wykrwawieniem sie przy porodzie), ale to raczej dotyczy pozniejszych trymestrow. Wazne, by przy jakiejkolwiek czynnosci- chocby siedzeniu przy kompie- wstac na chwile, pochodzic, poruszac stopami..

Goo mam identyczne obawy, co do wychowywania chlopca- u mnie w rodzinie byly same dziewczynki. A ja nawet krawatanie umiem kupic, czy koszuli...

blondynka biedactwo, trzymam kciuki, zeby wszystko zakonczylo sie dobrze... Ja na razie bym nic nikomu nie mowila poki sie sprawa nie wyjasni.. (my powiedzielismy dopiero w 9tc.)

manolita fajnego masz syna .
memi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:02   #778
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

a i jeszcze jedno..
nie mozna uzywac zadnych anty celluitowych kremow, masci itp ani niczego co napina skore.. bo pod wplywem przyrostu wagii skore wtedy peka i pojawiaja sie straszliwe rozstepy... ja wlasnie dowiedzialam sie o tym jakis miesiac temu i bardzo dobrze bo zakupilam sobie kremy chroniace przed celluitem ktore napinaja skore... a teraz wiem ze ich nie moge uzywaca tak to sama bym siebie oszpecila
Teraz trzeba tylko nawilzac i jeszcze raz nawilzac nasza skore
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:16   #779
Goo100
Raczkowanie
 
Avatar Goo100
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 380
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

marika2121- Ty nie zaśmiecaj sobie głowy wielkością pęcherzyka. Jesli bu było coś nie tak to by Ci lekarz powiedział. Poza tym ja dokładnie wiem kiedy zaszłam, a może twoja ciąza jest odrobinę młodsza? A moze USG inne, a może wreszcie - nie ważna wilkość pęcherzyka , tylko jego kształt i to że rośnie

blondynka- Ty przestań się denerwować, wszystko jest w porządku. Daj dzidziusiowi urosnąć!! Już byś chciała mieć 3 kilowego bobasa w brzuchu? Najważniejsze to- zachować spokój.Adrenalina to nic dobrego w naszym stanie. Powoduje przekierowanie krwi z narządów, w tym także macicy, do miesni (na wypadek gdyby potrzebna była ucieczka-taka pozostałość po przodkach). Więc spokojnie oddychamy i się rozluźniamy , a fasolki rosną
Goo100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:21   #780
maugoszatka
Wtajemniczenie
 
Avatar maugoszatka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2009

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość


czy wy tez jestescie takie senne non stop?? ja zawsze mialam problemy z zasnieciem.. zasypialam o 2-5 nad ranem a teraz padam tak szybko w tak twardy sen i ciagle jestem senna i zmeczona.. chociaz nic zaspecjalnie nie robie..aby sie tak czuc
A ja jestem senna od południa, kłade sie o 19 po czym budze się ok 3 nad ranem i nie moge zasnąć (głownie przez te cholerne mdłości i naciąganie)

Cytat:
Napisane przez DIDI84 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie ja tez dołączam się do majóweczek Termin mam na 1 maja to jest moja druga ciąża mam już synka Kacperka który ma 2 latka i 4 miesiace ciesze sie ze moge do was dolaczyc pozdrawiam wszystkie mamuski
Witam GRATULACJE


Cytat:
Napisane przez Mediane Pokaż wiadomość
Ja dziś nic nie gotuję, idziemy z TŻ na pizzę (niezdrowe, wiem) i do kina na Mamma Mia - podobno świetna rozrywka Poza tym jesteśmy maniakami kinowymi, więc dzień wypłaty i dzień chłopaka nie mógłby się skończyć inaczej

A Wy? Planujecie dla TŻ-ów jakieś niespodzianki?
Ja często jem fastfoody:P tak mam na nie smaka, że masakra.Moglabym zamieszkac w mcdonaldzie albo kfc:P
Nic dla TZ nie planuje. Już mu zrobiłam dziś awanture więc wystarczy prezentów:P

Cytat:
Napisane przez Bercia2000 Pokaż wiadomość
witam wszystkie mamuśki
od kilku dni pije herbatę z imbirem i powiem wam że mdłości mama po niej mniejsze
jakiej firmy ta herbatka?
Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
a i jeszcze jedno..
nie mozna uzywac zadnych anty celluitowych kremow, masci itp ani niczego co napina skore.. bo pod wplywem przyrostu wagii skore wtedy peka i pojawiaja sie straszliwe rozstepy... ja wlasnie dowiedzialam sie o tym jakis miesiac temu i bardzo dobrze bo zakupilam sobie kremy chroniace przed celluitem ktore napinaja skore... a teraz wiem ze ich nie moge uzywaca tak to sama bym siebie oszpecila
Teraz trzeba tylko nawilzac i jeszcze raz nawilzac nasza skore
Nie mozna ogólnie tez tych preparatów na cellulit, które zawierają kofeine.
__________________
HELENKA
&
TOMUŚ


maugoszatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.