Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 08:10   #961
GosiekZ
Raczkowanie
 
Avatar GosiekZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 41
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ja jeszcze wtrące swoje zdanie odnośnie kursów w Master w Krakowie. Kiedyś pisałam, że byłam na kursie z metody żelowej i go polecam. Ostatnio byłam na kursie zawodowym również w Master (pozostałe metody i zdobienia) i jeszcze raz powtórzę, że polecam kursy u P. Elenki, pod jej czujnym okiem wiele się nauczyłam i nie zgodzę się ze zdaniem, że kursy na których jest więcej kursantek są nic nie warte, ponieważ P. Elena każdemu poświęca tyle samo uwagi i wkłada całe serce w to, żeby każda z dziewczyn była profesjonalistką. Z czystym sumieniem polecam kursy u P. Elenki
GosiekZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:14   #962
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Czesc dziewczyny.
Pisze jeszcze raz bo niestey nie otrzymalam zadnej odp. na moje pytanie. A mianowicie, czy ktos robil kurs w Select w warszawie, a po przeczytaniu forum tez nic sie nie dowiedzalam. Jesli ktos tam robil kurs to prosze o opinie, bo mam zamiar sie tam niedlugo wybrac (a przebede spora droge, bo ze szwecji). Prosze powiedzcie czy dobrze wybralam, czy powinnam jednak zmienic?
szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:47   #963
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

szinaSE jak nikt nie odpowiedział na twoje pytanie i nic na temat tej szkoły nie przeczytałąś tu na forum, to powinnaś się może jeszcze zastanowić nad wyborem kursu
Ja osobiście nic nie słyszałam o tej szkole, ale ja jestem ze śląska
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:34   #964
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

asikczek dzieki ze odpowiedzas, na forum znalazlam jedna dziewczyne ktora byla na tym kursie (piasala o tym w tamtym miesiacu) i chwalila go. Probowalam do niej pisac ale nie odpisala, wiec dlatego myslalam ze moze ktos jeszcze tam byl, bo chcialabym uslyszec wiecej opini na ich temat... Juz nie wiem sama co myslec....
szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:07   #965
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

a gdzie ty mieszkasz? Może w pobliżu sa jakieś kursy godne polecenia. Co do kursów w Warszawie to są "U Aniołków" - bardzo polecane i inne kursy jak EF naprawde porządne.
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:46   #966
szpilaaa
Przyczajenie
 
Avatar szpilaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 26
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ja już po kursie. Odbyłam go jednak w Nails World w Łodzi, dołożyłam kasy i odbyłam 2dniowy praktyczny kurs.

Pozdrawiam.
__________________
*Uśmiech to czasami ocenzurowany rechot
szpilaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 10:16   #967
Elena Master
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Szina co do nazwy gdzies się ona obiła o uszy... napewno nie jest to osrodek specjalizujacy sie w samej stylizacji paznokci.

Sprobuje poszukac opinii o tych kursach na innych profesjonalnych forach.
Elena Master jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 11:14   #968
Elena Master
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Poszperalam i znalazlam. Co prawda nie sa to info biezace(innych nie ma). Wiec czy aktualne.?

Generalnie opinie zróznicowane. Jedno co sie powtarzało w uwagach wypowiadających to cyt. to jakis balagan w zwiazku z brakiem produktow, rozlozonych na dwoch salach. A tak bez zadnych wiekszych krytycznych glosów.


Ale moze Albertyna cos pomoze jest z tego miasta.
Elena Master jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 11:55   #969
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dzieki dziewczyny. Co do tej szkolu to jest to: Europejska szkola Stylizacji www.select.edu.pl, ja tam wybieram sie na kurs stylizacji paznokci, a przyjade az ze szwecji (wiec kawalek drogi mam).
Czytalam o roznuch szkolach (juz siedze w tym od dobrych 4 miesiecy) i z roznymi probowalam wejsc w kontakt , ale wiele z nich zlewa maile (a jak bym miala dzwonic do kazdej to bym z torbami poszla za rachunki tel) plus, skoro daja swoje adresy mailowe w kontakcie, to powinni odpisywac..

Ogolnie kontakt z ta wlasnie szkola jest super, zawsze odpisuja, o wszystkim informuja i bardzo sa pomocni. Ale nie wiem dokladnie jak wygladaja te kursy (znalazlam tylko jedna odp(pozytywna) dziewczyny ktora byla na tym kursie. Ale chcialabym wiedziec cos wiecej. Wiem jeszcze ze na kursie jest chyba po jakies 4 dziewczyny, i kurs wsumie trwa 8 dni (65h calosc).

Ale chcialabym wiedziec o samym kursie cos wiecej, a nic nie moge znalezc...
szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:49   #970
LolaLolasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Na poczatku witam serdecznie

Forum Wizazowe sledze od dawien dawna ale do tej pory jakos nie miałam ani okazji ani potrzeby zabierac tu glosu. Nadeszla jednak ta wiekopomna chwila

Otoz skorzystalam z okazji,ze znana wszystkim i przez wrzystkich kochana i uwielbiana Paullina Pastuszak ( zwana tez pauląkrk) zawitala w moje okolice...I w chwili obecnej jestem pewna,ze odbycie u niej pierwszej czesci kursu bylo jedną z najlepszych decyzji dotyczacych mojego zawodowego zycia, jakie kiedykolwiek podjelam.
Stylizacja to moje zajecie dodatkowe, z racji wieku dlugo wahalam sie zanim wyplynelam na szerokie i nieznane paznokciowe wody...Udalam sie na pierwszy kurs do warszawy..do jednej ze szkolek, ktore jak pozniej przeczytalam dosc mocno sa tu krytykowane.. I szybko zrozumialam dlaczego.
Ja dalam sie zwiesc ladnej kolorowej stronce www...
Teraz juz wiem ze zwracac nalezy uwage przede wszystkim na kwalifikacje oraz wlasne prace instruktora.
A tam...GRUPOWE (FE!) szkolenie, fatalne materialy, trenerka o umiejetnosciach wyjatkowo mizernych... nie nauczylam sie wiele Ot podstawy typu klejenie tipsa i mazianie kupkami zelu..Akrylu nawet nie tykalam bo byla to dla mnie czarna magia ( mimo,że w konspekcie szkolenia akryl jak najbardziej byl uwzgledniony zapoznanie z nim trwalo w sumie jakies 3 h)...
Mimo licznych prob klientki nie wracaly,paznokcie zapowietrzaly sie,a efekt koncowy juz na pierwszy rzut oka nie przypominal poprawnie wymodelowanych paznokci.
Kicha totalna jednym slowem..

Wybaczcie przydlugi wstep

Ostatnia szanse upatrywalam wlasnie w dobrym szkoleniu..i jak z nieba spadla mi Paula, ktora zawitala w moje okolice
Poczatkowo umowilam sie tylko na szkolenie zelowe ale teraz wiem, ze zrobie u niej ABSOLUTNIE wszystko.

Nieziemska cierpliwosc, dbalosc o kazdy szczegol..nie spuszczala mnie z oka przez bite 6 godzin..Wyczerpujace odpowiedzi na kazde, nawet najglupsze z postawionych pytan..
Niesamowita wprawa i znajomosc tematu ( co chyba widzi każdy , kto przeglądal jej galerię).
Ogrom materialow jakie mi wreczyla strasząc egzaminem nieco mnie przerazil - mimo odbytego szkolenia nie sadzilam ,ze paznokcie to tak rozlegla dziedzina.

Jestem naprawde pelna podziwu i cieszę się jak podlotek,ze wiem dokladnie co zle robilam przez POLTORA ROKU zabawy z paznokciami.
Mialam juz ochote dawno rzucic to w cholere bo bylam przekonana,ze sie nie nadaje..

A okazalo sie, ze nie jest ze mna az tak zle
POTRZEBOWALAM JEDYNIE INSTRUKTORA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA, prawdziwej pasjonatki, ktorej nie zalezy na trzepaniu kasy.
I znalazlam

Paula dzieki sliczne bo naprawde w tym co robisz jestes WIELKA
LolaLolasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 16:29   #971
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

lepiej powiedz co jej zrobiłaś bo coś jej tu ostatnio nie widzę...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 19:57   #972
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Zrobiła na mnie piorunujące wrażenie pracowitością i sumiennością

A ja wróciłam właśnie z naukowej konferencyji. Jeszcze jedna w przyszłym tygodniu i mam dorobek do doktoratu

Ulciu buziaki serdeczne ;*
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 23:00   #973
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elena Master Pokaż wiadomość
Poszperalam i znalazlam. Co prawda nie sa to info biezace(innych nie ma). Wiec czy aktualne.?

Generalnie opinie zróznicowane. Jedno co sie powtarzało w uwagach wypowiadających to cyt. to jakis balagan w zwiazku z brakiem produktow, rozlozonych na dwoch salach. A tak bez zadnych wiekszych krytycznych glosów.


Ale moze Albertyna cos pomoze jest z tego miasta.
Eleno, z faktu, ze mieszkam w Wawie nie wynika absolutnie że tylko tam sie szkoliłam Szkoliłam, doszkalałam sie, uczestniczyłam w pokazach, warsztatach targach sie na terenie całej Polski...
W Selekcie nie byłam, a z zasady nie wypowiadam sie o szkoleniach, w ktorych sama nie uczestniczylam.
Opinie forumek, mogą byc zróznicowane, a ja nie lubie siana plotek....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 09:23   #974
Elena Master
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Albertyno...skupmy sie na duzej prosbe dziewczyny, ktora musi zamowic lot do Polski.(Termin koszt)

Opinie sa z prof. innego forum na ktorym obie jestesmy. Dotyczą W-wy. a tu nie mozemy przeklejac wypowiedzi innych.

Dziewczyna na odleglosc prosi o pomoc.

Generlanie prawie wszystkie znamy opinie o innych jednostkach szkolących we wlasnym miescie. Opinia danej Firmy - to nie plotka.


P.S
Szina moze sama poszperaj głebiej w necie. Albo zadzwon do firmy i dopytaj o wszystko. Ja tylko tyle moglam pomoc. Wiecej nie wiem.
Pozdrawiam.
Elena Master jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 09:38   #975
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

A ja nadal jestem ciekawa czemu masz dwa konta.
To jakaś nowa "masterkowa" strategia?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 09:50   #976
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dzieki dziewczyny.
Caly czas szukam, i nadal bede. Jakbyscie cos znalazly to mozecie pisac na gg lub prywatny mail.

Serdeczne dzieki
szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 10:00   #977
Elena Master
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
A ja nadal jestem ciekawa czemu masz dwa konta.
To jakaś nowa "masterkowa" strategia?

Paulo zainteresowanie Masterem niebywałe

Niech Ci będzie.

Stary nick jest nieaktualny i już nieuzywany.

Poza tym inna osoba wykorzystala go w necie. A Ja nie chce, aby go kojarzono z moja osobą. Więc myśle, ze teraz będzie czysto i wyrażnie.
Ciekawosc zaspokojona?

PS.
Paulo to moze ja pozwole sobie na powazniejsze pytanie do Ciebie .
Jak sie zorientowalam po info na tym forum postanowilas zajac sie szkoleniami.
Czy przeprowadzasz je z ramienia danej firmy? Czy własnej.
Czy jestes z wykształcenia pedagogiem? A szkolenia sa zarejesatrowane jako placowka kształcenia ustawicznego? Czy jako gabienet plus szkolenia. Moge o to zapytac?
Elena Master jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 13:54   #978
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Przykro mi, pochlebiasz sobie niebywale ale to nie zainteresowanie Masterem a procedurami na forum
Tez sobie w takim razie założę nowe konto, na którym będę cudwnie miła i ujmująco słodka.
Ha ha cóż za rozkoszny pomysł!

Odpowiadając na pytania - zaznaczam trzy razy tak.
Niczym w referendum ludowym w 1946



A teraz trawestując powiedzonko naszego, nieco już mniej kochanego Papieża..
"Zegnam Was ciule"!
Będę pod koniec miesiąca o ile przeżyję prelegencką przygodę z grubymi rybami świata nauki
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:19   #979
Elena Master
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Paulo nie wiem czego ma dotyczyc twoja odpowedz.

Skoro nawiazujesz ze mna rozmowe ja
kieruje do twojej osoby konkretne i ważne pytania.

Oglaszasz sie na tym forum jako osoba, ktora przeprowadza szkolenia dlatego poprosze cie o odpowiedz na zadane pytania,

Jakie uprawnienia posiadasz?i przez kogo wydane. Na jakiej podstawie przeprowadzasz szkolenia? Jaką prowadzisz forme dzialalnosci?
Elena Master jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 18:04   #980
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

[quote=paulakrk;9332767]Nie ma to jak delikatnie kogoś obrazić

no wlasnie


na tym forum to powszechne i wcale sie nie dziwie
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2008-10-18 o 19:46 Powód: zmiana tekstu
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 22:50   #981
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

mam prośbę.osobiste wycieczki załatwiajcie dziewczyny na prywie, już przezyłyśmy raz wojnę, nie chcemy drugiej, nie obchodiz mnie jakie ma uprawnienia ma Paula, obchodzi mnie co dziewczyny wyniosą z jej szkolenia, nie obchodzą mnie dziewczyny, które krytykują Master, obchodzą mnie fotki prac po ich kursie, gdzie widzę postępy koloksalne, albo się ma talent albo nie ma i wtedy żaden kurs nie pomoże, jeśli zatem się ma to dobra instruktorka ( na kursie, w salonie, koleżanka: nieważne) pomoże w opanowaniu technik stylizacji.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 23:03   #982
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elena Master Pokaż wiadomość
Paulo nie wiem czego ma dotyczyc twoja odpowedz.

Skoro nawiazujesz ze mna rozmowe ja
kieruje do twojej osoby konkretne i ważne pytania.

Oglaszasz sie na tym forum jako osoba, ktora przeprowadza szkolenia dlatego poprosze cie o odpowiedz na zadane pytania,

Jakie uprawnienia posiadasz?i przez kogo wydane. Na jakiej podstawie przeprowadzasz szkolenia? Jaką prowadzisz forme dzialalnosci?
a to dość intymne pytania.....
o ile się nie mylę nikt nie musi sie zwierzać nikomu jaka prowadzi formę działalności... No może tylko pytanie o to czy sie jest płatnikiem vat-u kiedy mamy wystawić fakturkę...
No chyba, że występujesz z ramienia urzędu skarbowego?
A o ile sie nie myle to jednak robisz w pazurach...
a w związku z tym pewnie wiesz, kto w naszym kraju jest upoważniony do wydawania zaświadczeń o odbyciu szkoleń dla instruktorów stylizacji paznokci oraz manicure i pedicure.
Wiesz na pewno, kto jest jednostką nadrzędną do której należy się zwracać o wydanie ww uprawnień oraz kto takie kursy może prowadzić.
Wiesz jakich dokumentów oraz kwalifikacji wymaga urząd ( jakikolwiek...).
Wiesz również, pewnie lepiej niż my tu na forum, kto może w Polsce w zawodzie pracować a kto nie....
i pewnie nam to wszystko zaraz powiesz bo ja osobiście jestem tą wiedza zainteresowana.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:08   #983
Elena Master
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Awa . jak wiadomo portal nie odpowiada za tresci. Dlatego tez niekiedy bywa jak bywa. Nie mozna sobie pozwolic na wypisywanie co komu na jezyk przyniesie.


Natomiast w kazdej branzy (naszej rowniez) istnieje pewien ład w zakresie uprawnień dot. rowniez instruktorstwa.

I o to napewno mozna dopytać .
Zwlaszcza, ze ostatnio na naszym kursie zapytano mnie kto to jest cyt.
ta osoba ktora reklamuje sie na forum wizaz.pl i zacheca do wlasnych kursow- foto- brunetka z duzym dekoltem.
Zapytalam o firme itd. nie umial ktos na to odpowiedziec.
Dlatego tez odpisujac tutaj na nurtujace pytania Pauli zauwazylam, ze to pewnie o Jej osobe chodziło.

Wiec dopytuje oficjalnie i grzecznie. Tylko jakos dopytac nie moge. Dlatego nie wiem na ile powaznie traktowac ta osobe i takie rozmowy.
Elena Master jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 14:40   #984
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elena Master Pokaż wiadomość
Awa . jak wiadomo portal nie odpowiada za tresci. Dlatego tez niekiedy bywa jak bywa. Nie mozna sobie pozwolic na wypisywanie co komu na jezyk przyniesie.


Natomiast w kazdej branzy (naszej rowniez) istnieje pewien ład w zakresie uprawnień dot. rowniez instruktorstwa.

I o to napewno mozna dopytać .
Zwlaszcza, ze ostatnio na naszym kursie zapytano mnie kto to jest cyt.
ta osoba ktora reklamuje sie na forum wizaz.pl i zacheca do wlasnych kursow- foto- brunetka z duzym dekoltem.
Zapytalam o firme itd. nie umial ktos na to odpowiedziec.
Dlatego tez odpisujac tutaj na nurtujace pytania Pauli zauwazylam, ze to pewnie o Jej osobe chodziło.

Wiec dopytuje oficjalnie i grzecznie. Tylko jakos dopytac nie moge. Dlatego nie wiem na ile powaznie traktowac ta osobe i takie rozmowy.
Spamer - konto zablokowane.
https://wizaz.pl/reklama.php
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 14:52   #985
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

no to się dowiedziałam...

jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 16:26   #986
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

)))))))))) mówiłam już, że kocham tego faceta? przy całym szacunku dla jednej i drugiej pani, nienawidzę wprost chorobliwie, kiedy znowu zaczynają się wojny podjazdowe, więc jestem bardzo happy, że już ich nie będzie)))))))))))
P.S. Brunetka z dużym dekoltem, hmm.... ciekawe o kogo im chodziło hihihihi.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:12   #987
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

to ten on jest samcem?
A złośliwy bywa jak kobieta.
Seksowna brunetka z dużym biustem i szerokim dekoltem...
no, dobra...
... bo się zasiedziałam...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 09:35   #988
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Boszz..żeby mnie od poważnej naukowej pracy odrywać takimi podpuchami...
Ale czas najwyższy wyjaśnić pewne kwestie.
Kursantkom i stylistkom ku wiadomości.


Instruktorem stylizacji paznokci może w tej chwili zostać każdy. Ja, Zosia, Kasia - wszystkie możemy jak jeden mąż popędzić do urzędu, zarejestrować swoją działalność, w PKD wybrać sobie kształcenie ustawiczne - i NAUCZAĆ INNYCH z zakresu STYLIZACJI PAZNOKCI.
Możemy też popędzić do firm typu EF, SPN, Yasmin, PB, AVANGARDA i DZIESIATEK INNYCH, wyłożyć 2 tysiące i zyskać tytuł instruktora.
Może to robić każdy, zgodnie z prawem.

Powiem więcej, ja, Zosia i Kasia możemy zadzwonić do fabryki produkującej żele i zamówić swój własny towar. Nakupujemy żeli, wymyślimy sobie chwytliwą, obcobrzmiącą nazwę firmy ( np. SNP czytane z angielska), w logo walniemy czerwonego motylka i tadam! Jesteśmy właścicielkami niemieckiej czy amerykańskiej marki!!
Siłą rzeczy tytuujemy siebie MIĘDZYNARODOWYM INSTRUKTOREM ( bo przecież zele z zagranicznej fabryki) i jako kolejne instruktorki mianujemy swoje koleżanki w stratgicznych miastach.

Gdy mamy jeszcze nieco kasy na zbyciu organizujemy mistrzostwa w których dziwnym trafem STARTUJĄ I wygrywają nasze instruktorki.
I czyż to nie piękne? Mamy w swoim gronie Mistrzynię Polski!!!
A naiwne kursantki się cieszą i podniecają..
Aha!! Zeby było jeszcze piękniej, mozemy wydawać dyplomy w języku angielskim!!
Prestiż i opad szczęk o podłogę gwarantowane.

To wszystko oczywiscie zgodnie z prawem choć tak naprawde może to zrobić każdy.



Kontynuując proces uświadamiania-
Nie ma najmniejszych przesłanek ku temu by wciskać ludziom kit, że w celu prowadzenia szkoleń z zakresu stylizacji paznokci, posiadać należy wykształcenie pedagogiczne. Pan w Rejestru Instytucji Szkoleniowych uśmiał się dziko gdy usłyszal taką sugestię - bo absolutnie nie jest to wymagane.
Co ciekawe - w chwili obecnej, nowy nabór kadr na wyższe uczelnie rownież takowego często nie posiada. I prowadzi zajęcia ze studentami.

Kolejna mżonka - zaświadczenia MEN. Stylizacja paznokci to kształcenie POZASZKOLNE gdyby ktoś nie zauważyl. Dlatego posiadanie takiego certyfkatu jest absolutnie zbędne.
Jeśli zadzwonicie do Ministerstwa Edukacji Narodowej (a moze to zrobić każdy wiec polecam) usłyszycie, że takie zaświadczenie jak najbardziej można sobie wydawać ale nie ma ono ZADNEJ mocy prawnej. Ot jest papierkiem, który moze zwiększyć prestiż, bo kursantka dostanie nie jeden dyplom a dwa.

Kolejna sprawa - rejestracja placówki szkoleniowej w RIS, którą tak radosnie chwali się Elena jest konieczna wtedy gdy chcemy przeprowadzać szkolenia z ramienia Urzędu Pracy. Co sprowadza się do faktu, że nauczamy bezrobotne a płaci nam za to Urząd lub EFS.
Jeśli jednak placówce szkoleniowej nie zależy na hurtowym trzepaniu kasy to się tam nie rejestruje. I kropka. Gdyby ktoś nie wierzył , polecam telefon do Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Forma działalności każdej prywatnej firmy to juz czysta fanaberia jej właściciela. Jak mi się zachcę otworzę sobie Spółkę zooo gdy mi się odchce zostanę zwyczajnym jednoosobowym vatowcem a w chwili kaprysu mogę sobie wejsć na ryczałt.
I jest to tylko i wylącznie MOJA SPRAWA. A jeśli ktoś jest zainteresowany tego typu informacjami to rejestry stoją otworem. Niech się pofatyguje.


A na jakiej podstawie JA konkretnie prowadzę szkolenia?

  • Otóż na takiej, że posiadam tytul Vce Mistrza Polski Południowej.
  • Jestem laureatką ośmiu niezależnych konkursów z zakresu stylizacji paznokci.
  • Do tej pory złozono mi cztery propozycje pracy jako Instruktora.
  • Zostałam poproszona o pisywanie do branzowego czasopisma.
  • Zostałam poproszona o popisanie do innego branżowego pisma, rekamowanego jako "tworzone przy współpracy z najlepszymi stylistami". Może przez przypadek, nie wnikam
  • Brałam udział w trzynastu kursach/warsztatach/ szkoleniach.
  • Na mojej ścianie wisi w chwili obecnej 25 certyfikatów. I na tym nie koniec.
  • Jako instruktor aerobiku, nordic walkingu, wkrótce takze sportów śnieżnych posiadam dydaktyczne przygotowanie do nauczania dużo, dużo lepsze niż pierwsza lepsza instruktorka, która za tytuł instruktorski zapłaci 3 tys zł i zacznie szkolić. I to w dziedzinach , gdzie spoczywa na mnie odpowiedzialnosć bez porównania wieksza niż obawa o przejechanie pilnikiem po skórce.
  • Jako osoba posiadajaca wykształcenie wyższe z dziedziny m.in szeroko pojmowanej rekreacji przeszlam wiele kursów opierajacych się na kontakcie z klientem/ kursantem/podopiecznym.
  • I wreszcie na takiej,że usilnie proszono mnie bym rozpoczęła prowadzenie szkoleń gdyż są osoby, które moimi pracami są zachwycone ( jakieś nienormalne pewnie, ale cóż ) Zaś elementem który najlepiej ze wszystkich prawnych obwarowań weryfikuje stan rzeczywisty..jest RYNEK. I stąd chyba ta panika u konkurencji.
I bynajmniej, powyższe podpunkty nijak mnie nie podniecają. Nie stanowią też najmniejszych podstaw do rzekomego "przechwalania" się. Życiowe cele mam bowiem znacznie inne niż bawienie się paznokciami, które w chwili obecnej są moją pasją. I tą pasją staram się zarażać innych.



Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-10-23 o 17:12 Powód: działanie na szkodę innej/konkurencyjnej firmy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 10:09   #989
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

dzieki za odpowiedz moze za rok ktoras odpisze
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 10:15   #990
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Gdyby któraś z nas wiedziała to by odpisała, nie sądzisz...?
Nie ma co się obrażać tylko trzeba jechać do większego miasta i koniec.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.