Czerwone policzki- wielki problem - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 17:33   #901
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez ulenka1988 Pokaż wiadomość
Kropka kup sobie moze podklad revlona moja kolezanka ma poparzona buzie i jest cala czerwona i niestety zadne lasery nie zwroca jej twarzy wiec naprawde ludzie maja gorzej a u nas jest wyjscie :np laser, ipl kremy witaminki. No i ona uzywa revlona i naprawde u niej nie widac tego tak bardzo a ma straszne blizny
revlon ma w składzie alcohol denat., i to na początku, także to nie jest zbyt dobre wyjście dla naczynek. Jak już to na jakieś większe wyjście, tymbardziej że jest to podkład bardzo kryjący i ciężki, dla skóry wrażliwej taka jak nasza nie polecam do czestego stosowania. I rumieńców nie przykryje, po kilku lampach wina na zdjęciu i tak byłam czerwona
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:16   #902
kropla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Moja pielęgnacja wygląda następująco: do mycia cetaphil, na dzien krem na naczynka teraz akurat mam z pharmaceris ale zmieniam kremy. Teraz zamierzam kupic znowu iwostin capillin, svr tez uzywam ale tylko co jakis dłuższy okres czasu ze względu na cenę, avene tez jest fajny. Dodatkowo używam podkładu mineralnego- ponoć do wrażliwej buzi taki jest najlepszy ja akurat mam z rimela. Jak sie wypudruje to wyglądam jakbym policzki miała zrobione różem- tak przynajmniej twierdza moje koleżanki Ja jestem bardzo blada i to chyba dlatego jest u mnie tak bardzo widoczne. Teraz np jak umyłam buzie( dodam ze myje w wodzie mineralnej lub przegotowanej) to buzia mnie piecze jak cholerka i mam mega rumieńce, które zejdą mi dopiero jakoś w nocy bo rano jak wstaje jest lepiej. Aha krem z filtrem mam z pharmaceris 30spf bo akurat taki byl w aptece jak robiłam zakupy ale jak mi się skonczy to kupie ten z iwostinu co proponuje Mocnyfull, mysle ze może się sprawdzić na mojej buzi.
kropla24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:36   #903
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

"bełt" zachęcające określenie haha
a daje Ci to coś w ogóle? i od tych tabletek rumień na twarzy Ci zanika, tak? nie boisz się o wątrobę itd. ?

Co mi daje? Ogólnie lepszą kondycje skóry. Moja wątroba nie takie rzeczy musi znosić (biorę na stałe leki) Przecież nie piję tego litrami, tylko szklankę dziennie. Nie jestem pomarańczową mandaryną z żółtymi białkami oczu Piję też dużo zielonej herbaty, bo PODOBNO zawiera witaminę K, a ta jest trudno dostępna w pożywieniu. Dobry był kiedyś żel Farmony z witaminą K, ale go "ulepszyli" na taki z rutyną i stał się beznadziejny.
Teraz śmignęła mi reklama w tv Red Bloker czy Red Stop. Ktoś z Was próbował może tego specyfiku? To chyba jakaś nowość jest?
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 21:16   #904
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

RedBlocker to chyba to samo co Belissa nowe to to nie jest, ale tez nie dawno o tym myslalem, aby wyprobowac, przynajmniej libido by podnioslo :d Kropa24 jak ty myjesz buzie woda mineralna, z kranu ci leci? Nie wyobrazam sobie myc buzie z butelki, ledwo co bym zmyl emulsje do twarzy


ps. szukam mega tlustego kremu na noc na naczynka, najlepiej zielonkawy, znacie moze jakis?

Edytowane przez MocnyFull
Czas edycji: 2011-09-05 o 21:18
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 22:29   #905
kropla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez MocnyFull Pokaż wiadomość
RedBlocker to chyba to samo co Belissa nowe to to nie jest, ale tez nie dawno o tym myslalem, aby wyprobowac, przynajmniej libido by podnioslo :d Kropa24 jak ty myjesz buzie woda mineralna, z kranu ci leci? Nie wyobrazam sobie myc buzie z butelki, ledwo co bym zmyl emulsje do twarzy


ps. szukam mega tlustego kremu na noc na naczynka, najlepiej zielonkawy, znacie moze jakis?
No myje - niestety Kupuje sobie 5 litrowe baniaki i myje w niej buzie. Nie zawsze tak robię, jak np skończy mi się baniak to gotuje sobie i przelewam do butelki i tak na zmianę. Tak na marginesie to szkoda, ze minerlna nie leci z kranu P
Z kremem niestety ci nie pomogę, ja używam iwostin na noc albo ziaji ale oba nie maja zielonego koloru. Uzywałam kiedys avene diroseal- jest zielony- ale dla mnie był masakryczny, hoc wiem ze wielu osobom pomógł. Ja go używałam przez jakiś miesiąc, potem wystąpiła reakcja uczuleniowa- bo krem ten ma retinol i nie każdemu to służy. Swoja droga dosyć późno ta reakcja wyszła no ale luz . Pewnego wieczoru posmarowałam się tym kremikiem a rano wstałam i była tragedia na twarzy. Meczyłam sie dwa tygodnie i juz nie wroce do tego kremu nigdy w zyciu ale moze Tobie posłuzy. Aha nie uzywaj go przed laserem bo w przeciwwskazaniach jest aby nie używać niczego z retinolem.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kropla24 Pokaż wiadomość
No myje - niestety Kupuje sobie 5 litrowe baniaki i myje w niej buzie. Nie zawsze tak robię, jak np skończy mi się baniak to gotuje sobie i przelewam do butelki i tak na zmianę. Tak na marginesie to szkoda, ze minerlna nie leci z kranu P
Z kremem niestety ci nie pomogę, ja używam iwostin na noc albo ziaji ale oba nie maja zielonego koloru. Uzywałam kiedys avene diroseal- jest zielony- ale dla mnie był masakryczny, hoc wiem ze wielu osobom pomógł. Ja go używałam przez jakiś miesiąc, potem wystąpiła reakcja uczuleniowa- bo krem ten ma retinol i nie każdemu to służy. Swoja droga dosyć późno ta reakcja wyszła no ale luz . Pewnego wieczoru posmarowałam się tym kremikiem a rano wstałam i była tragedia na twarzy. Meczyłam sie dwa tygodnie i juz nie wroce do tego kremu nigdy w zyciu ale moze Tobie posłuzy. Aha nie uzywaj go przed laserem bo w przeciwwskazaniach jest aby nie używać niczego z retinolem.
aha ten diroseal z avene nie jest tłusty- sorki umknęło mi to
kropla24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 10:53   #906
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

A co myślicie o tym laserze IPL + RF ? piszą że jest najskuteczniejszy na rumień. Skoro tak piszą to musi być lepszy od candeli vbeam. link http://akademia-urody.com.pl/usuwani...-laser-e-light
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:06   #907
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Lambo, ogolnie malo kto tutaj przetestowal maksymalnie samego IPL nie mowiac o innych laserach, dlatego pewnie nikt Ci nie doradzi, musisz sam się przekonac.

Kropla24 ja tez uzywam na noc od niedawna Iwostin Krem Na Naczynka NA NOC, ale on dla mnie jest hmm, jakis taki nie teges, lubie na noc tłuste kremy, najlepiej zielonkawy na psychike mi to dobrze dziala :P

Kropla24 za ile masz 1 zabieg i gdzie robisz? IPL?

Edytowane przez MocnyFull
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:08
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 13:51   #908
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

IPL niestety nic nie da. Robiłam w studiu serię u Pani Beatki, specjalnie dojezdzałam i efekt był ale tylko przez 2 tygodnie ;(
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 15:58   #909
kropla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Zabieg mam za tydzień- 14. Dzisiaj byłam na wizycie i nos będę miała robiony Nd-YAG a policzki ipl. Zapomniałam się zapytać na wizycie, może ktoś z was mi doradzi: jaki najlepiej kupić krem żeby mi pomógł dojść do siebie po laserze. czytałam ze ktoś pisał o auriderm ale jest trochę drogi, kurował się ktoś z was czymś trochę tańszym? To ma być jakiś tłusty krem czy po prostu jakiś na naczynka? Jestem ciekawa jak wy poradziliście sobie z buzia po laserze. Dzieki za każda odpowiedz.
kropla24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:40   #910
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

OOO kropka to fajniebedziemy czekac na twoje relacje jak bylo itd... ja mam 16 zabieg i takze zobaczymy jak to bedzie..moja kolezanka miala IPL+RF i po kilku tyg byly efekty potem wszystko wrocilo za serie zaplacila naprawde duzo a szkoda wpakowac kase w cos co nei dalo zadnego efektu ;p ale to zalezy, kazdy ma inna skore i roznie jest a moze na ciebei taki laser zdziala cuda ja rumien mialam duzy tragiczny wiec u mnie 3 zabiegi i poprawa skory to duzy plus... tak to naprawde ludzie na ulicy sie za mna ogladali a teraz ide zadowolona "micha usmiechnieta" i zaczelam zyc ;p
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:57   #911
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Kropla24 nie wiem jak u ciebie to bedzie wygladalo, ale u mnie pani robiaca mi IPL po zabiegu dawala male pudeleczko kremu, ktory przyrzadza moj dermatolog, jest mega tlusty i mam go po IPLu stostowac przez min 3 noce, tak wiec po IPL pamietaj aby chociaz na noc mega natluszczac buzke, a na dzień wysokie filtry.

ps. przez te kilka dni po zabiegu 3-4 daruj sobie kremy na naczynka, tylko nawilzaj mocno buzke
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 21:02   #912
kropla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ulenka1988 a jak Ty pielęgnujesz swoja buzi po zabiegu? tez dostajesz krem po zabiegu od dermatologa? Moja koleżanka miała zabieg i nie dostała żadnego kremu- kurcze wolałabym się jakoś zabezpieczyć a nie mam bladego pojęcia co kupić.....
kropla24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:16   #913
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Mi dermatolog mówil zeby natluszczac buzie i potem kremy na naczynka ;p Tylko tyle..kupilam sobie jakiegos taniego tłuscioch ai sie kreowalam co noc bo mialam stupy i brązowe plamy nei mowiac o tym ze spuchlam i bylam czerwona ogolnie nie widze po tylu miesiacach pogorszenia wiec efekty jest trwaly odpukac
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:42   #914
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez kropla24 Pokaż wiadomość
Aha nie uzywaj go przed laserem bo w przeciwwskazaniach jest aby nie używać niczego z retinolem.
Kropla a tu nie chodzi ci moze o retinal? Retinol a Retinal to to samo? Bo w kremie z Avene jest Retinal nie Retinol :P
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 10:56   #915
kropla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez MocnyFull Pokaż wiadomość
Kropla a tu nie chodzi ci moze o retinal? Retinol a Retinal to to samo? Bo w kremie z Avene jest Retinal nie Retinol :P
Być moze Nie pamietam dobrze tej nazwy, wiem tylko ze niektórzy moga mieć właśnie to co ja miałam czyli tzw reakcje alergiczna skory. Najgorsze jest to ze ta reakcja wyszła mi dopiero miesiąc po stosowaniu kremu a nie od razu. Dermatolog mówiła mi ze moja skora nie toleruje kwasów aha czyli tego retinolu czy retinalu Aha i nie smarowałam się tym codziennie tylko tak dwa razy w tygodniu w obrębie zmian. Ja kupiłam ten krem zachęcona opiniami innych ale mi niestety nie pomógł.
Przeczytaj sobie "mozliwe skutki uboczne podczas zastosowania kwasów AHA" http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=987
kropla24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 11:28   #916
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

A kropla u kogo robisz IPL, jest to dermatolog czy kosmetolog/kosmetyczka? I w jakim miescie?
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:23   #917
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
revlon ma w składzie alcohol denat., i to na początku, także to nie jest zbyt dobre wyjście dla naczynek. Jak już to na jakieś większe wyjście, tymbardziej że jest to podkład bardzo kryjący i ciężki, dla skóry wrażliwej taka jak nasza nie polecam do czestego stosowania. I rumieńców nie przykryje, po kilku lampach wina na zdjęciu i tak byłam czerwona

też tak sądzę.
Moim zdaniem ważne jest jak najmniejsze obciążanie skory. Dobry jest np. zielony korektor (te tańsze musisz przetestować na sobie sama), a z tych lepszych, to polecam zielony kamuflaż w kremie Art Deco. Świetnie kryje, starcza na kilka miesięcy. Cena 39 zł w Sephorze czy Douglasie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kropla24 Pokaż wiadomość
Ulenka1988 a jak Ty pielęgnujesz swoja buzi po zabiegu? tez dostajesz krem po zabiegu od dermatologa? Moja koleżanka miała zabieg i nie dostała żadnego kremu- kurcze wolałabym się jakoś zabezpieczyć a nie mam bladego pojęcia co kupić.....
sorrki, że się wtrącę :P ja po zabiegu używałam żelu arnikowego (12 zł w aptece). Chłodzi, nawilża, obkurcza naczynka. Po jakimś czasie Auriderm, ale to już zależy od tolerancji skóry, bo ma w składzie ukochany alkohol

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kropla24 Pokaż wiadomość
Moja pielęgnacja wygląda następująco: do mycia cetaphil, na dzien krem na naczynka teraz akurat mam z pharmaceris ale zmieniam kremy. Teraz zamierzam kupic znowu iwostin capillin, svr tez uzywam ale tylko co jakis dłuższy okres czasu ze względu na cenę, avene tez jest fajny. Dodatkowo używam podkładu mineralnego- ponoć do wrażliwej buzi taki jest najlepszy ja akurat mam z rimela. Jak sie wypudruje to wyglądam jakbym policzki miała zrobione różem- tak przynajmniej twierdza moje koleżanki Ja jestem bardzo blada i to chyba dlatego jest u mnie tak bardzo widoczne. Teraz np jak umyłam buzie( dodam ze myje w wodzie mineralnej lub przegotowanej) to buzia mnie piecze jak cholerka i mam mega rumieńce, które zejdą mi dopiero jakoś w nocy bo rano jak wstaje jest lepiej. Aha krem z filtrem mam z pharmaceris 30spf bo akurat taki byl w aptece jak robiłam zakupy ale jak mi się skonczy to kupie ten z iwostinu co proponuje Mocnyfull, mysle ze może się sprawdzić na mojej buzi.

a mam pytanie: ten Iwostin działa? to jest Iwostin na naczynka czy jeszcze jest jakaś inna seria tego? ; P
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:27   #918
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Szukam tego mega kremiku, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ej.html&next=1 jezeli ktos by mial namiar prosze o kontakt lub w temacie tutaj Szkoda, ze go wycofali juz z obiegu, ale ponoc byl rewelka na noc

gunia, ja uzywałem tego Iwostiunu na noc, ktory byl przystosowany na dzien, bo jest dosc tlusty dla mnie na dzien i go nakladalem na noc, rano wstawalem bladziutki, jak nigdy wczesniej. Jest koloru zielonkawego, dosc gesty, ma SPF 20 dodatkowo, jest z tej serii tez krem stricie na NOC mam go od kilku dni, nawet jeszcze nie pouzywalem go za duzo, chyba z raz tylko, kolorek taki zoltawy, ale mi sie wydaje ze ten na dzien bardziej mi pasuje go uzuwac na noc, niz ten stricie na noc uzywac go na noc :F

zagmatwane :d

Edytowane przez MocnyFull
Czas edycji: 2011-09-08 o 12:29
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:32   #919
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ojej Mocny full Bielendy tego kremu nie widzialam w aptekach a slyszlam o nim duzo dobrego Pozatym jestem umowiona na 16 na vbeam a ide jutro na konsultacje do nowo otwartej kliniki dermatologi posiadaja tam Harmony XL z jakas koncowka na rumien specjalna i wl slyszlalam duzo dobrego o niej ;p chcialam zobaczyc jakie beda efeky wl po innym laserze mozliwe ze ten bedzie lepszy albo sie rozczaruje
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 20:12   #920
kropla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez MocnyFull Pokaż wiadomość
A kropla u kogo robisz IPL, jest to dermatolog czy kosmetolog/kosmetyczka? I w jakim miescie?
Ipl robię u dermatologa, dr Wysocka w Bydgoszczy, klinika elderm.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

a mam pytanie: ten Iwostin działa? to jest Iwostin na naczynka czy jeszcze jest jakaś inna seria tego? ; P[/QUOTE]
Iwostin capillin jest na naczynka, uzywam dwa- ten na dzien z spf20 jest zielony i dosc fajnie kryje ; drugi na noc jest taki zoltawy calkiem przyjemny. Osobiście bardziej jestem zadowolona z tego na dzień ale nie mam pomysłu na krem na noc dlatego jestem przy nim. Swoja droga podobny skład i w dużo tańszej cenie jest krem ziaji na noc- tez używam go czasami, tak po prostu żeby zmieniać- tez jest spoko.
kropla24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:31   #921
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

No ja tez, uzywam Iwositinu seriie na naczynka, jeden ten na dzien zielonkawy, a drugi na noc ten zolty, rano na "Iwostin krem na dzien spf 20" nakladam jeszcze SVR SPF 50, bo kryje lepiej i zabezpiecza, a na noc sam "Iwostin krem na naczynka na noc"


czemu na noc znalesc kremu nie mozesz, a testowalas juz wszystko stad? https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...&next=1&sort=8 lub https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...&next=1&sort=8

Iwostin na noc dlugo uzywasz tego kremu, jak po tym twoja buzka?
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:54   #922
kropla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez MocnyFull Pokaż wiadomość
No ja tez, uzywam Iwositinu seriie na naczynka, jeden ten na dzien zielonkawy, a drugi na noc ten zolty, rano na "Iwostin krem na dzien spf 20" nakladam jeszcze SVR SPF 50, bo kryje lepiej i zabezpiecza, a na noc sam "Iwostin krem na naczynka na noc"


czemu na noc znalesc kremu nie mozesz, a testowalas juz wszystko stad? https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...&next=1&sort=8 lub https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...&next=1&sort=8

Iwostin na noc dlugo uzywasz tego kremu, jak po tym twoja buzka?
No juz z jakieś pol roku używam. Nie widzę jakiejś szałowej różnicy. Czasami myślę ze jest spoko i nawet jestem zadowolona a są dni ze budzę sie rano mam sucha buzie i czerwona. Sama wiec nie wiem. Dzieki za ta stronkę, przejże za chwile sobie te kremiki tak dokładnie i moze cos znajde dla siebie
kropla24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 21:02   #923
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Aha, to jak nie wiedzialas ze na wizazu jest ranking i recenzje kosmetykow to zajrzyj tez ogolnie do tego dzialu https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=129&next=1 wszystkie kremiki na rumien i naczynka recenzowane przez uzytkownikow forum, sam tam grzebie, nigdzie indziej nie znajdziesz tyle informacji i ciekawych kremow :P
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 21:08   #924
kropla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Cytat:
Napisane przez MocnyFull Pokaż wiadomość
Aha, to jak nie wiedzialas ze na wizazu jest ranking i recenzje kosmetykow to zajrzyj tez ogolnie do tego dzialu https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=129&next=1 wszystkie kremiki na rumien i naczynka recenzowane przez uzytkownikow forum, sam tam grzebie, nigdzie indziej nie znajdziesz tyle informacji i ciekawych kremow :P
Dzieki za pomoc
kropla24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:54   #925
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

A ja nie polecam tego kremu:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...20.html&next=1
Mialam go dość długo i myślaąłm ze mi pomoże niestety myliłam się ;p Strasznie wysuszył mi skórę i po nałożeniu miałam bardziej czerwone poliki niż przed nałożeniem wiec nie polecam i już

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Ale natomiast polecam ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ing-cream.html
Jeszcze przed zabiegami go miałam dostałam od jakieś kosmetyczki na spróbowanie po nałożeniu odczułam ulgę na twarzy taki zimny chłodek ,buzia była gładka miła w dotyku naprawdę myśle nad nim coraz częściej żeby kupić sobie
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:59   #926
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

A ta Clarene, to mozna na noc stosowac?
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 12:09   #927
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Oj mi sie wydaje mi sie z enie troche za drogi jak na krem na noc :P ja naniego zbieram i zbieram ja na noc kupiłam nanobase czy lipobase maksi tłuscioch i sie smaruje mysle nad hydrantem z kocanki albo żelem arnikowym
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 12:17   #928
MocnyFull
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 102
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ja na noc szukam jakiegoś półtłuściocha najlepiej, bardziej leczniczego-aptecznego, anizeli drogeryjnego, mysle nad SVR Rubialine Riche, IsisPharma Ruboril, Ziaja Med Kuracja naczynkowa, Avene Antirougeurs Creme Riche, ten Avene slyszalem wiele dobrego o nim, ale on jest z SPF 10 i na noc nie za bardzo, o IsisPHarma tez slyszalem ok zdanie.

Za duzo tych kremow i sam nie wiem co wyprobowac, chce kupic jeden a dlugo go testowac.

ps. a powiedzcie mi jak rano nakladacie krem na naczynka to pozniej na to cos jeszcze nakladacie aby sie nie swiecic i lepiej jeszcze przykryc rumieniec, jakis korektor bloker czy jak to sie zwie?

Edytowane przez MocnyFull
Czas edycji: 2011-09-09 o 12:20
MocnyFull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:36   #929
ulenka1988
Raczkowanie
 
Avatar ulenka1988
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hmmm u mnie to krem na nacyznka jakis krem ochronny z filtrem i podkład za dzuo nie nakładam na buzie ;p
ulenka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 16:19   #930
pandrov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 177
Question Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Hejka,
Od razu powiem, jestem chłopakiem :P (jak by co)
Używam na naczynka i trądzik różowaty krem Avene Antirougeurs Riche, rano, posiada on filtr 10, ale nie zakrywa mi moich problemów ze skórą, powiedzcie co mogę na ten krem jeszcze nałożyć aby zatuszować troszkę buźę i zwiększyć ochronę filtru, chce coś co by miało przynajmniej filtr spf 30 lub 50 i aby zakrywał mi cerę na buzi, jakiś barwiony, mineralny najlepiej? Pozdrawiam proszę poradźcie
pandrov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-07 17:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.