Nasze codzienne jadłospisy, część XI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 10:39   #3481
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez powered Pokaż wiadomość
jaja sobie robisz? to nawet nie jest dobra redukcja.
nie,nie robie sobie jaj

U.

I: podluzna grahamka z maslem,150g twarozek domowy piatnicy, troche freska pomidorowo-pieprzowego,pomidor,bazyl ia,szczypiorek,2plasterki wedliny,slim coffe,magnez do picia
II: serek wiejski,banan,garsc mieszanki studenckiej,slim coffe
30min rower
20min abs, pompki,przysiady etc
III:salatka z kurczakiem (kura na teflonie,500g pomidorkow cherry,uwielbiam , salata,rzodkiewka,ogorek, susz warzywny)
IV: miseczka truskawek
V:serek wiejski,pomidor,bazylia.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it


Edytowane przez orzeszek01
Czas edycji: 2010-06-26 o 10:46
orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:58   #3482
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
nie,nie robie sobie jaj

U.

I: podluzna grahamka z maslem,150g twarozek domowy piatnicy, troche freska pomidorowo-pieprzowego,pomidor,bazyl ia,szczypiorek,2plasterki wedliny,slim coffe,magnez do picia ok fajnie, choć mogło być więcej węgli niż tylko z grahamki
II: serek wiejski,banan,garsc mieszanki studenckiej,slim coffe tu też fajnie
30min rower
20min abs, pompki,przysiady etc
III:salatka z kurczakiem (kura na teflonie,500g pomidorkow cherry,uwielbiam , salata,rzodkiewka,ogorek, susz warzywny) a węgle gdzie? tym bardziej, że po treningu. do tego sok jakiś mógł wpaść
IV: miseczka truskawek + serek homogenizowany i orzeszki / + jogurt naturalny i otręby
V:serek wiejski,pomidor,bazylia. redukcyjna kolacja może do tego chleb, albo placki otrębowe?
Wyszła z tego redukcja. Nie chudniesz na tym? Nie ma NNKT. Nie jesz słodyczy? Według mnie wszystkiego mało, jak na U.
Pozdrawiam
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:22   #3483
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Moje Uuu
Śniadanie - owsianka na mleku 1,5% (co do mleka to czytałam, że najlepsze jest 2%, a że z tych co kupuję to jest tylko 1,5% a potem dopiero 3,2) - 4 łyżki płatków, jabłko, 2 morele, kilka truskawek ; cukierek krówka
IIśniadanie - placek tuńczykowy (1/2 puszki tuńczyka wsw, jajko, otręby) na kapce oliwy z pomidorami (zarumienił mi się jak nigdy )
ćwiczenia
Obiad - porcja makaronu razowego z piersią z kurczaka na kapce oliwy z sosem czosnkowym (jogo+czosnek)
Deser - pasek mlecznej czekolady i herbatka porzeczkowa
Podwieczorek - placki z serka wiejskiego (150g serka wiejskiego, jajko, otręby, 1tabl. słodzika) z musem jabłkowym z 2małych jabłek + szklanka koktajlu truskawkowego na maślance
Kolacja - 2 kromki razowca z masłem, pasztetem i pomidorem, herbata

Proszę o ocenę
dla mnie super! a co do mleka-po prostu zmień je

*tak nawiasem, to przyznam szczerze, iż trudno mi uwierzyć, że nie mogłaś znaleźć tego mleczka na półkach w sklepach pełno PRZEróżniastych jest, także i 2% nie mogłoby zabraknąć...
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:27   #3484
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

no ja kupuję Pilos z Lidla i są 3: zielone - 0,5%, niebieskie - 1,5% i czerwone - 3,2%. Jeszcze są z lodówki w kartonie z Pilosa 2% tylko nie wiem czym to się różni Jak niczym to będę je kupować Nigdy nie zwracałam na nie uwagi.
Dzięki
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:11   #3485
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

P.

śniadanie: 2 kromki chleba ze słonecznikiem obie z serkiem topionym, polędwicą wędzoną, ogórkiem, szczypiorkiem i papryką; 2 jajka gotowane na miękko +majonez; herbata z sokiem malinowym; jabłko

2 śniadanie: spory kawał sernika z brzoskwiniami; 2 nektarynki; cała micha czereśni

obiad: 2 kawałki smażonego dorsza; 3 ziemniaki; surówka z marchewki i jabłka (200g); 2 szklanki soku jabłkowego

podwieczorek: lód z McDonald's z polewą karmelową; 2 ciastka luGo! kakaowe; banan

kolacja: 2 kromki chleba, jedna z masłem, żółtym serem i pomidorem, druga z pastą rybną; serek wiejski ze szczypiorkiem; herbata z sokiem malinowym

po: 50 g orzeszków ziemnych; jabłkoo.
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:47   #3486
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
P.

śniadanie: 2 kromki chleba ze słonecznikiem obie z serkiem topionym, polędwicą wędzoną, ogórkiem, szczypiorkiem i papryką; 2 jajka gotowane na miękko +majonez; herbata z sokiem malinowym; jabłko

2 śniadanie: spory kawał sernika z brzoskwiniami; 2 nektarynki; cała micha czereśni

obiad: 2 kawałki smażonego dorsza; 3 ziemniaki; surówka z marchewki i jabłka (200g); 2 szklanki soku jabłkowego

podwieczorek: lód z McDonald's z polewą karmelową; 2 ciastka luGo! kakaowe; banan

kolacja: 2 kromki chleba, jedna z masłem, żółtym serem i pomidorem, druga z pastą rybną; serek wiejski ze szczypiorkiem; herbata z sokiem malinowym

po: 50 g orzeszków ziemnych; jabłkoo.
jak dla mnie to jest to bardzo ładne, smakowite U zdaje się, że nawet na nim nie tyjesz, nie prawdasz? pamiętam Twoje jadłospisy i muszę przyznać, że praktycznie się nie zmieniają, a waga jaka była taka jest ODWAGI!!! zacznij coś wprowadzać i urozmaicać, bo nigdy nie osiągniesz prawidłowej wagi pozdrawiam i 3mam kciuki
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles

Edytowane przez warrior_mortal
Czas edycji: 2010-06-26 o 12:54
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:49   #3487
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

no to może moje U:

I: 3ł. (ok.25g) musli jesiennych lubelli z jogo nat. (135g.); 2 kromki pszennego chleba z masłem, polędwicą kanadyjską, pomidoem i sałatą + herbata zielona

II: krucha babka z jabłkiem + kiwi

III: miseczka botwinki (pierwszy raz jadłam taką zupkę ) + ok. 1/2 woreczka kaszy gryczanej, roladka z piersi kurczaka z serem (a'la devolay) panierowany w jajku i otrębach, delikatnie podsmażony i tuszony w.s.w ; pół brokuła + herbata zielona

cholerne skurcze brzuszka i mdłości

IV: (z rozsądku) serek homo nat. 150g z łyżką arachidów, kapką aromatu advocat i wkrojoną truskawką

V: kromka razowca posmarowana fromag'em cebulowym, z tuńczykiem w.s.w, rzodkiewką i sałatą; pomidorek mailinowy + herbata zielona

mam nadzieję, że dziś torchę lepiej, hm? do ocenki!
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 18:59   #3488
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
no to może moje U:

I: 3ł. (ok.25g) musli jesiennych lubelli z jogo nat. (135g.); 2 kromki pszennego chleba z masłem, polędwicą kanadyjską, pomidoem i sałatą + herbata zielona

II: krucha babka z jabłkiem + kiwi

III: miseczka botwinki (pierwszy raz jadłam taką zupkę ) + ok. 1/2 woreczka kaszy gryczanej, roladka z piersi kurczaka z serem (a'la devolay) panierowany w jajku i otrębach, delikatnie podsmażony i tuszony w.s.w ; pół brokuła + herbata zielona

cholerne skurcze brzuszka i mdłości

IV: (z rozsądku) serek homo nat. 150g z łyżką arachidów, kapką aromatu advocat i wkrojoną truskawką

V: kromka razowca posmarowana fromag'em cebulowym, z tuńczykiem w.s.w, rzodkiewką i sałatą; pomidorek mailinowy + herbata zielona

mam nadzieję, że dziś torchę lepiej, hm? do ocenki!
Mi się bardzo podoba, chociaż kolacja mogłaby być trochę większa Może zjedz chociaż troszkę twarogu lub serek wiejski jeszcze?

A pomidorki malinowe również kocham
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:11   #3489
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
no to może moje U:

I: 3ł. (ok.25g) musli jesiennych lubelli z jogo nat. (135g.); 2 kromki pszennego chleba z masłem, polędwicą kanadyjską, pomidoem i sałatą + herbata zielona ok

II: krucha babka z jabłkiem + kiwi babka z jabłkiem

III: miseczka botwinki (pierwszy raz jadłam taką zupkę ) + ok. 1/2 woreczka kaszy gryczanej, roladka z piersi kurczaka z serem (a'la devolay) panierowany w jajku i otrębach, delikatnie podsmażony i tuszony w.s.w ; pół brokuła + herbata zielona mniam, pyszny obiadek !

cholerne skurcze brzuszka i mdłości ojaa biedna

IV: (z rozsądku) serek homo nat. 150g z łyżką arachidów, kapką aromatu advocat i wkrojoną truskawką truskaw mogło być więcej, ale jak brzuszek bolał, to i tak fajnie, że coś zjadłaś

V: kromka razowca posmarowana fromag'em cebulowym, z tuńczykiem w.s.w, rzodkiewką i sałatą; pomidorek mailinowy + herbata zielona a może tak dwie kromy ? nigdy nie jadłam pomidora malinowego, co to za cudo ?

mam nadzieję, że dziś torchę lepiej, hm? do ocenki!
Fajnie A tak z ciekawości - nie jesz słodyczy ?

Edytowane przez mircia14
Czas edycji: 2010-06-26 o 19:15
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:43   #3490
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

U (po R i kilku kompulsach):
Ś: owsianka (mleko kozie tj. 2,5%, 3łychy płatków, łycha otrębów owsianych, łycha amarantusa, łycha twarogu półtłustego, danonek waniliowy, truuskawwwkii, posypane płatkami migdałowymi)+ kawa&cykoria z mlekiem

O: dużo dorsza gotowanego+ brokuły gotowane+ kasza gryczana(z 3łychy)+ sos(pomidor, ketchup, cebula,pieczarki,przypraw y)
d: z pół kilo truskawek

P: ok. 80g biszkoptów maczane w czymś, co miało być dukanowskim budyniem, a wyszło zupą (mleko kozie, żółtko, słodzik, aromat waniliowy, otręby) + pasek czeko wedla z morelami i ciasteczkami

0,5l cappuccino w kawiarni posypane cynamonem

K: serek wiejski 5% 150g z wkrojonym szczypiorkiem+ ok. 100-150g fistaszków

I jak to wygląda? nie przesadziłam z podwieczorkiem i tymi fistaszkami na kolacje? Dodam, że zero ćwiczeń.
Zależy mi na ocenie
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.

Edytowane przez beaufyf00l
Czas edycji: 2010-06-26 o 19:44
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:50   #3491
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Fajnie A tak z ciekawości - nie jesz słodyczy ?
dziękuję dziewczęta za ocenki starałam się, naprawdę! co do słodyczy, to... pewno, że jem aczkolwiek b. rzadko, a dokładniej wtedy kiedy naprawdę mi się chce (mam jakiś taki uraz do słodyczy z przed lat ) ostatnio nawet trochę przeholowałam z tym słodkim, bo na samą myśl robi mi się niedobrze

*gdybym nie jadła słodyczy, to ta babka raczej nie znalazłaby sie w moim jadłospisie...az mnie zemdliło po jej skonsumowaniu, tfu!

a pomidorka malinowego jadłam dzisiaj pierwszy raz i musze powiedzieć, że bardzo smaczniutki. taki, taki yyy słodziutki, o!
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles

Edytowane przez warrior_mortal
Czas edycji: 2010-06-26 o 19:53
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 19:57   #3492
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
U (po R i kilku kompulsach):
Ś: owsianka (mleko kozie tj. 2,5%, 3łychy płatków, łycha otrębów owsianych, łycha amarantusa, łycha twarogu półtłustego, danonek waniliowy, truuskawwwkii, posypane płatkami migdałowymi)+ kawa&cykoria z mlekiem zestawik brzmi mega apetycznie i nadal Twój amarantusik jest

nie ma 2śn?

O: dużo dorsza gotowanego+ brokuły gotowane+ kasza gryczana(z 3łychy)+ sos(pomidor, ketchup, cebula,pieczarki,przypraw y) ejjj Kocie daj więcej tej kaszy hmm? tak wszystko gotowane więc nie boimy się
d: z pół kilo truskawek

P: ok. 80g biszkoptów maczane w czymś, co miało być dukanowskim budyniem, a wyszło zupą (mleko kozie, żółtko, słodzik, aromat waniliowy, otręby) + pasek czeko wedla z morelami i ciasteczkami kocham tę czekoladę apetycznie

0,5l cappuccino w kawiarni posypane cynamonem pyszne zapewne było

K: serek wiejski 5% 150g z wkrojonym szczypiorkiem+ ok. 100-150g fistaszków --> a ta minka co oznacza? jest okkkkejjj

I jak to wygląda? nie przesadziłam z podwieczorkiem i tymi fistaszkami na kolacje? Dodam, że zero ćwiczeń.
Zależy mi na ocenie
jest ładnie i nigdzie nie przesadziłaś no chyba, że coś w ogródku

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
no to może moje U:

I: 3ł. (ok.25g) musli jesiennych lubelli z jogo nat. (135g.); 2 kromki pszennego chleba z masłem, polędwicą kanadyjską, pomidoem i sałatą + herbata zielona lubię te Twoje zestawy- kromeczki plus coś "mokrego"

II: krucha babka z jabłkiem + kiwi okkkk

III: miseczka botwinki (pierwszy raz jadłam taką zupkę) + ok. 1/2 woreczka kaszy gryczanej, roladka z piersi kurczaka z serem (a'la devolay) panierowany w jajku i otrębach, delikatnie podsmażony i tuszony w.s.w ; pół brokuła + herbata zielona zaprosisz mnie na obiad?

cholerne skurcze brzuszka i mdłości --> Ty wiesz co

IV: (z rozsądku) serek homo nat. 150g z łyżką arachidów, kapką aromatu advocat i wkrojoną truskawką dobrze, że rozsądek jest ponad wszystko inne

V: kromka razowca posmarowana fromag'em cebulowym, z tuńczykiem w.s.w, rzodkiewką i sałatą; pomidorek mailinowy + herbata zielona jak tunak cały to ok, ale kromeczki może 2?

mam nadzieję, że dziś torchę lepiej, hm? do ocenki!
lepiej, lepiej
Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
P.

śniadanie: 2 kromki chleba ze słonecznikiem obie z serkiem topionym, polędwicą wędzoną, ogórkiem, szczypiorkiem i papryką; 2 jajka gotowane na miękko +majonez; herbata z sokiem malinowym; jabłko ok, fajnie

2 śniadanie: spory kawał sernika z brzoskwiniami; 2 nektarynki; cała micha czereśni plus kakao/jogo z orzeszkami

obiad: 2 kawałki smażonego dorsza; 3 ziemniaki; surówka z marchewki i jabłka (200g); 2 szklanki soku jabłkowego zamiast zapychać się soczkiem jemy więcej ziemniaczkówpoza tym b. smacznie

podwieczorek: lód z McDonald's z polewą karmelową; 2 ciastka luGo! kakaowe; banan +orzeszki

kolacja: 2 kromki chleba, jedna z masłem, żółtym serem i pomidorem, druga z pastą rybną; serek wiejski ze szczypiorkiem; herbata z sokiem malinowym ok

po: 50 g orzeszków ziemnych; jabłkoo. ok
nie tyjesz na tym -wcinaj orzechy tam gdzie się da, jedz duuuuużo masełka- i nie ma, że nie lubię. Przejrzyj poprzedni wątek i zobacz jak wyglądało P np Vany

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
nie,nie robie sobie jaj

U.

I: podluzna grahamka z maslem,150g twarozek domowy piatnicy, troche freska pomidorowo-pieprzowego,pomidor,bazyl ia,szczypiorek,2plasterki wedliny,slim coffe,magnez do picia
II: serek wiejski,banan,garsc mieszanki studenckiej,slim coffe
30min rower
20min abs, pompki,przysiady etc
III:salatka z kurczakiem (kura na teflonie,500g pomidorkow cherry,uwielbiam , salata,rzodkiewka,ogorek, susz warzywny)
IV: miseczka truskawek
V:serek wiejski,pomidor,bazylia.
Dominika ja Cię osobiście bardzo lubię i uważam, że jesteś mega sympatyczną osobą, ale proszę Cię- oceń sama swój jadłospis- czy on wygląda na U? do obiadu nie ma węgli, podw to jakieś 100 kcal, kolacja bardzo mała i typowo redukcyjna...
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:59   #3493
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
U (po R i kilku kompulsach):
Ś: owsianka (mleko kozie tj. 2,5%, 3łychy płatków, łycha otrębów owsianych, łycha amarantusa, łycha twarogu półtłustego, danonek waniliowy, truuskawwwkii, posypane płatkami migdałowymi)+ kawa&cykoria z mlekiem

O: dużo dorsza gotowanego+ brokuły gotowane+ kasza gryczana(z 3łychy)+ sos(pomidor, ketchup, cebula,pieczarki,przypraw y)
d: z pół kilo truskawek

P: ok. 80g biszkoptów maczane w czymś, co miało być dukanowskim budyniem, a wyszło zupą (mleko kozie, żółtko, słodzik, aromat waniliowy, otręby) + pasek czeko wedla z morelami i ciasteczkami

0,5l cappuccino w kawiarni posypane cynamonem

K: serek wiejski 5% 150g z wkrojonym szczypiorkiem+ ok. 100-150g fistaszków

I jak to wygląda? nie przesadziłam z podwieczorkiem i tymi fistaszkami na kolacje? Dodam, że zero ćwiczeń.
Zależy mi na ocenie
jak dla mnie w miare ok., aczkolwiek brakuje węgli do kolacji tym bardziej, że nie było IIśń i te śniadanko jakieś takie skromne...może dorzuć tak jeszcze z 1 łychę płatków, hm?
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:06   #3494
mlecznaczekolada23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Ursynów
Wiadomości: 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI


Utrzymanie

Sn.Owsianka -> 5 lyzek platkow, maliny,czeresnie ,banan, suszone daktyle, morele, miód, pestki dyni , pól serka wiejskiego & 0,4 l kawy zbozowej z mlekiem.

Czeresnie

Ob. Plaster pieczeni wolowej w sosie smietanowo- ziolowym, 3 młode ziemniaczki, kapusta gotowana & trochę fasolki z bułka tarta

Kawa z mlekiem

Pod. Jogurt naturalny z czeresniami, daktylami, rodzynkami i pestkami dyni ; pasek mlecznej czekolady z orzechami laskowymi, brzoskwinia

K. Salatka -> świeży szpinak, truskawki, pestki dyni & sos miodowo-cytrynowo-jogurtowy ; kromka chleba zytniego z masłem.
__________________
Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach.

Dream, hope, live!


Edytowane przez mlecznaczekolada23
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:09
mlecznaczekolada23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:07   #3495
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość


lepiej, lepiej
dziękuję, dziękuję co do 'zastawu', to prawdę mówiąc po szpitalu mi już tak zostało niestety cholernie ubolewam, bo/ponieważ nigdy ZWYKŁA śniadaniowa zupka mleczna, nie wyszła mi tak smaczna jak tam, buuu!
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:09   #3496
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
jest ładnie i nigdzie nie przesadziłaś no chyba, że coś w ogródku
hehe niestety nie posiadam ogródka
Dzięki za ocenkę- IIŚ brak, bo późno wstałam a amarantus ciągle jest! Uwielbiam go w owsiance a porcja obiadu była mega!

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
jak dla mnie w miare ok., aczkolwiek brakuje węgli do kolacji tym bardziej, że nie było IIśń i te śniadanko jakieś takie skromne...może dorzuć tak jeszcze z 1 łychę płatków, hm?
hmm owsianki porcja mega! łychy to takie z czubem są ;p a otręby i amarantus jeszcze dopełniają wszelkie braki ;p
A węgli w kolacji brak, bo nie byłam w sumie głodna i poza tym tak siedziałam i skubałam te fistachy
Dziękuję za ocenkę
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:11   #3497
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez mlecznaczekolada23 Pokaż wiadomość

Utrzymanie

Sn.Owsianka -> 5 lyzek platkow, maliny,czeresnie ,banan, suszone daktyle, morele, miód, pestki dyni , pól serka wiejskiego & 0,4 l kawy zbozowej z mlekiem. pyysznie

Czeresnie u mnie (uwaga, uwaga !) za 20zł/kg
Robią za 2 śniadanie ?

Ob. Plaster pieczeni wolowej w sosie smietanowo- ziolowym, 3 młode ziemniaczki, kapusta gotowana & trochę fasolki z bułka tarta myślę, że plaster duży ?

Kawa z mlekiem

Pod. Jogurt naturalny z czeresniami, daktylami, rodzynkami i pestkami dyni ; pasek mlecznej czekolady z orzechami laskowymi, brzoskwinia pyysznie

K. Salatka -> świeży szpinak, truskawki, pestki dyni & sos miodowo-cytrynowo-jogurtowy ; kromka chleba zytniego z masłem. oryginalnie Jak smakuje połączenie truskawki ze szpinakiem? Rozumiem, że sałatki dużo, dlatego jedna kromka?
Super, baardzo smacznie
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:13   #3498
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez mlecznaczekolada23 Pokaż wiadomość

Utrzymanie

Sn.Owsianka -> 5 lyzek platkow, maliny,czeresnie ,banan, suszone daktyle, morele, miód, pestki dyni , pól serka wiejskiego & 0,4 l kawy zbozowej z mlekiem. b. ładnie, a tak z ciekawości...wystarcza Ci tylko te 1/2 op. serka wiejskiego do owsianki?

Czeresnie a II śniadanko?

Ob. Plaster pieczeni wolowej w sosie smietanowo- ziolowym, 3 młode ziemniaczki, kapusta gotowana & trochę fasolki z bułka tarta

Kawa z mlekiem

Pod. Jogurt naturalny z czeresniami, daktylami, rodzynkami i pestkami dyni ; pasek mlecznej czekolady z orzechami laskowymi, brzoskwinia jeśli porcja olidna to ok

K. Salatka -> świeży szpinak, truskawki, pestki dyni & sos miodowo-cytrynowo-jogurtowy ; kromka chleba zytniego z masłem a może by tak 2 kromeczki tego chlebka lub jakaś fajna ziarnista bułeczka np., hm? poza tym brakuje mi tu jakiegoś białka-rybka/serek...cokolwiek
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:24   #3499
mlecznaczekolada23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Ursynów
Wiadomości: 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Obiadu duża porcja

Pól serka mi w zupełności wystarcza . I tak owsianki wychodzi pełna micha i czasem mam trudności z jej zjedzeniem

Salatka jest przepyszna ale co kto lubi - ja prawie wszytko. Mi naprawdę smakuje dlatego porcja była solidna . A białko mi żadne jakoś nie pasowalo do tego

Czeresnie robiły za drugie śniadanie . Rzadko opuszczam ten posiłek ale dzisiaj późno wstalam.

Dziękuje za oceny
__________________
Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach.

Dream, hope, live!


Edytowane przez mlecznaczekolada23
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:26
mlecznaczekolada23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 20:46   #3500
Margolcia0703181
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia0703181
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 459
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

dzisiejsze U/P:

I: owsianka: 3 łyżki płatków, do tego garść kukurydzianych, łżeczka miodu, garść mieszanki studenckiej na szklance mleka 3,2%

II: 1/2 grahamki z masłem - część z plastrem sera topionego, część z dżemem brzoskwiniowym, jajko na miękko, herbata zielona

II: 2 gałki ziemniaków z nabierką sosu, sałata ze śmietaną

IV: kawałek królewca, kawa z mlekiem

V: 1/2 dużej bułki z masłem, szynką, serem żółtym i pomidorem; plaster twarogu ze śmietaną

potem jabłko, kilka rodzynek
__________________
"Du musst nur die Laufrichtung ändern, sagte die Katze zur Maus und fraß sie."
(Franz Kafka)
Margolcia0703181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:55   #3501
innyrytm
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 2 400
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

P (chcialam zjesc dzisiaj lekko i nie opychac sie zabardzo ,więc prosze o wyrozumiałość )

śniadanie; dwie kromki chleba ze słonecznikiem; z łyżką wiejskiego i plastrami pomidora; z masłem , plastrem sera żółtego niskotł. plastrami ogórka,szczypiorkiem; miska mleka 2 % z płatkami kukurydzianymi (wyszła jakaś duża garść) ; banan.

2 śniadanie; wielka micha truskawek z łyżkami jogurtu i cukrem.
obiad; kotlet schabowy( w panierce,smażony na tłuszczu z dodatkami jakiś ziół)ok. 3 spore ziemniaki; surówka z pomiodorów,ogórka,cebuli z jogurtem naturalnym.

deser; kilka ciastek maślanych

podwieczorek; serek waniliowy 150g + jogurt naturalny 150g z garscia rodzynek , wkruszonymi ciastkami maślanymi; kilkoma orzechami ziemnymi; ogromne jabłko

kolacja; 2 kanapki( takie jak na śniadanie); garść orzechów ziemnych; okolo 300 ml lodów tiramisu.

Do oceny
__________________
'wyobraznia bez wiedzy moze stworzyc rzeczy piękne.wiedza bez wyobrazni najwyzej doskonale '
innyrytm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:03   #3502
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez innyrytm Pokaż wiadomość
P (chcialam zjesc dzisiaj lekko i nie opychac sie zabardzo ,więc prosze o wyrozumiałość )

śniadanie; dwie kromki chleba ze słonecznikiem; z łyżką wiejskiego i plastrami pomidora; z masłem , plastrem sera żółtego niskotł. plastrami ogórka,szczypiorkiem; miska mleka 2 % z płatkami kukurydzianymi (wyszła jakaś duża garść) ; banan.

2 śniadanie; wielka micha truskawek z łyżkami jogurtu i cukrem.
obiad; kotlet schabowy( w panierce,smażony na tłuszczu z dodatkami jakiś ziół)ok. 3 spore ziemniaki; surówka z pomiodorów,ogórka,cebuli z jogurtem naturalnym.

deser; kilka ciastek maślanych

podwieczorek; serek waniliowy 150g + jogurt naturalny 150g z garscia rodzynek , wkruszonymi ciastkami maślanymi; kilkoma orzechami ziemnymi; ogromne jabłko

kolacja; 2 kanapki( takie jak na śniadanie); garść orzechów ziemnych; okolo 300 ml lodów tiramisu.

Do oceny
Baaardzo mi się podoba, nic dodać, nic ująć
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:03   #3503
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

P
poddaje się, jestem fizycznie zmęczona

I. grahamka z płatkami owsianymi 100g, masło, sałata, ser żółty, wędlina, smarowidło ze szczypiorkiem, pomidor, miska tartej młodej marchewki z jogurtem

II.kawał sernika truskawkowego na zimno, brzoskwinia, truskawki

III. gorąca patelnia makaronu świderki z młodą kapustą, koperkiem na słoninie, sałata z sosem bazyliowym
miska truskawek

IV. 1,5 brzoskwini, truskawki, serek homo, pestki dyni

V. kaszanka i szparagi z grilla, sałata a'la mizeria, kromka chleba, musztarda z ketchapem

jabłko




__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 06:22   #3504
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Dekas, ale co się dzieje? <przytul>
Jadłospis bardzo ładny, chociaż wiesz, że na P to za mało...

Zrobiłaś mi ochotę na kaszankę z grilla
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 08:59   #3505
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Margolcia0703181 Pokaż wiadomość
dzisiejsze U/P:

I: owsianka: 3 łyżki płatków, do tego garść kukurydzianych, łżeczka miodu, garść mieszanki studenckiej na szklance mleka 3,2% na U ok, ale może jakiś owocek do tego?

II: 1/2 grahamki z masłem - część z plastrem sera topionego, część z dżemem brzoskwiniowym, jajko na miękko, herbata zielona dlaczego 1/2? cała to za dużo?

II: 2 gałki ziemniaków z nabierką sosu, sałata ze śmietaną bez mięska żadnego? w sosie coś było prawda?

IV: kawałek królewca, kawa z mlekiem deser-ok, ale na P to drastycznie za mało, praktycznie brak podw

V: 1/2 dużej bułki z masłem, szynką, serem żółtym i pomidorem; plaster twarogu ze śmietaną bułka mogła być cała, nie było podw, a obiad nie był gigantycznie duży jakoś

potem jabłko, kilka rodzynek
mało owoców- mamy sezon na nie, nie ma nnkt- oprócz jaja, ogólnie do P daleko, U względne

Cytat:
Napisane przez innyrytm Pokaż wiadomość
P (chcialam zjesc dzisiaj lekko i nie opychac sie zabardzo ,więc prosze o wyrozumiałość )

śniadanie; dwie kromki chleba ze słonecznikiem; z łyżką wiejskiego i plastrami pomidora; z masłem , plastrem sera żółtego niskotł. plastrami ogórka,szczypiorkiem; miska mleka 2 % z płatkami kukurydzianymi (wyszła jakaś duża garść) ; banan. jadasz baaaardzo ładne śniadanka

2 śniadanie; wielka micha truskawek z łyżkami jogurtu i cukrem. no ok
obiad; kotlet schabowy( w panierce,smażony na tłuszczu z dodatkami jakiś ziół)ok. 3 spore ziemniaki; surówka z pomiodorów,ogórka,cebuli z jogurtem naturalnym. baaaaardzo smacznie

deser; kilka ciastek maślanych uuwwwwielbiam misie maślane z Biedronki

podwieczorek; serek waniliowy 150g + jogurt naturalny 150g z garscia rodzynek , wkruszonymi ciastkami maślanymi; kilkoma orzechami ziemnymi; ogromne jabłko orzeszków można było dać całkiem sporo, ale i tak jest ładnie

kolacja; 2 kanapki( takie jak na śniadanie); garść orzechów ziemnych; okolo 300 ml lodów tiramisu. o są orzeszki i tutaj więc

Do oceny
ślicznie

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
P
poddaje się, jestem fizycznie zmęczona

I. grahamka z płatkami owsianymi 100g, masło, sałata, ser żółty, wędlina, smarowidło ze szczypiorkiem, pomidor, miska tartej młodej marchewki z jogurtem

II.kawał sernika truskawkowego na zimno, brzoskwinia, truskawki

III. gorąca patelnia makaronu świderki z młodą kapustą, koperkiem na słoninie, sałata z sosem bazyliowym
miska truskawek

IV. 1,5 brzoskwini, truskawki, serek homo, pestki dyni

V. kaszanka i szparagi z grilla, sałata a'la mizeria, kromka chleba, musztarda z ketchapem

jabłko




Ola to jest U dla Ciebie, czekam na PW Słoneczko
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 09:33   #3506
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez mlecznaczekolada23 Pokaż wiadomość

Utrzymanie

Sn.Owsianka -> 5 lyzek platkow, maliny,czeresnie ,banan, suszone daktyle, morele, miód, pestki dyni , pól serka wiejskiego & 0,4 l kawy zbozowej z mlekiem. ślicznie, maliny

Czeresnie II śn nie było, bo późno wstałaś, więc wybaczam, w końcu wakacje ^^

Ob. Plaster pieczeni wolowej w sosie smietanowo- ziolowym, 3 młode ziemniaczki, kapusta gotowana & trochę fasolki z bułka tarta jak plaster duży, to ok

Kawa z mlekiem

Pod. Jogurt naturalny z czeresniami, daktylami, rodzynkami i pestkami dyni ; pasek mlecznej czekolady z orzechami laskowymi, brzoskwinia superrrr, i zdrowo

K. Salatka -> świeży szpinak, truskawki, pestki dyni & sos miodowo-cytrynowo-jogurtowy ; kromka chleba zytniego z masłem. szpinak i truskawki rozumiem, że sałatki dużo i dlatego jedna kromka
Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
U (po R i kilku kompulsach):
Ś: owsianka (mleko kozie tj. 2,5%, 3łychy płatków, łycha otrębów owsianych, łycha amarantusa, łycha twarogu półtłustego, danonek waniliowy, truuskawwwkii, posypane płatkami migdałowymi)+ kawa&cykoria z mlekiem brzmi fajnie

II śń

O: dużo dorsza gotowanego+ brokuły gotowane+ kasza gryczana(z 3łychy)+ sos(pomidor, ketchup, cebula,pieczarki,przypraw y) mogłaś dać jakieś tłuszcze-oliwe z oliwek, olej itp, no i więcej kaszy!!!
d: z pół kilo truskawek

P: ok. 80g biszkoptów maczane w czymś, co miało być dukanowskim budyniem, a wyszło zupą (mleko kozie, żółtko, słodzik, aromat waniliowy, otręby) + pasek czeko wedla z morelami i ciasteczkami --> hehehe ta czekolada brzmi pyyysznie

0,5l cappuccino w kawiarni posypane cynamonem ten cynamon taki popularny na wizażu, a ja nigdy tego nie jadłam (?)

K: serek wiejski 5% 150g z wkrojonym szczypiorkiem+ ok. 100-150g fistaszków jakby nie było fistaszków, to bym się czepiała, ale fistaszki są więc super

I jak to wygląda? nie przesadziłam z podwieczorkiem i tymi fistaszkami na kolacje? Dodam, że zero ćwiczeń.
Zależy mi na ocenie
Świetne U Czy przesadziłaś z fistaszkami to już sama powinnaś ocenić tzn. nie chodzi mi o ilość, a o to, że jadłaś je wieczorem i mogły źle na Ciebie wpłynąć-ja jak jem wieczorem orzechy to mnie potem boli brzuch

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
no to może moje U:

I: 3ł. (ok.25g) musli jesiennych lubelli z jogo nat. (135g.); 2 kromki pszennego chleba z masłem, polędwicą kanadyjską, pomidoem i sałatą + herbata zielona Ty te musli i chleb to jesz w odstępie czasowym czy maczasz to czy jak?

II: krucha babka z jabłkiem + kiwi pyyychaaa

III: miseczka botwinki (pierwszy raz jadłam taką zupkę ) + ok. 1/2 woreczka kaszy gryczanej, roladka z piersi kurczaka z serem (a'la devolay) panierowany w jajku i otrębach, delikatnie podsmażony i tuszony w.s.w ; pół brokuła + herbata zielona właściwie to nic z tego nie lubię ale świetny obiad pod względem ilościowym i jakościowym

cholerne skurcze brzuszka i mdłości

IV: (z rozsądku) serek homo nat. 150g z łyżką arachidów, kapką aromatu advocat i wkrojoną truskawką dobrze, że jest rozsądek, orzechów mogło być więcej no i truskawek też, ale nie jest źle

V: kromka razowca posmarowana fromag'em cebulowym, z tuńczykiem w.s.w, rzodkiewką i sałatą; pomidorek mailinowy + herbata zielona jeszcze jedna kromka mogła być

mam nadzieję, że dziś torchę lepiej, hm? do ocenki!
Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
P.

śniadanie: 2 kromki chleba ze słonecznikiem obie z serkiem topionym, polędwicą wędzoną, ogórkiem, szczypiorkiem i papryką; 2 jajka gotowane na miękko +majonez; herbata z sokiem malinowym; jabłko

2 śniadanie: spory kawał sernika z brzoskwiniami; 2 nektarynki; cała micha czereśni

obiad: 2 kawałki smażonego dorsza; 3 ziemniaki; surówka z marchewki i jabłka (200g); 2 szklanki soku jabłkowego

podwieczorek: lód z McDonald's z polewą karmelową; 2 ciastka luGo! kakaowe; banan

kolacja: 2 kromki chleba, jedna z masłem, żółtym serem i pomidorem, druga z pastą rybną; serek wiejski ze szczypiorkiem; herbata z sokiem malinowym

po: 50 g orzeszków ziemnych; jabłkoo.
fajne U, nie tyjesz na tym - oszukujesz się?

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
P
poddaje się, jestem fizycznie zmęczona

I. grahamka z płatkami owsianymi 100g, masło, sałata, ser żółty, wędlina, smarowidło ze szczypiorkiem, pomidor, miska tartej młodej marchewki z jogurtem

II.kawał sernika truskawkowego na zimno, brzoskwinia, truskawki

III. gorąca patelnia makaronu świderki z młodą kapustą, koperkiem na słoninie, sałata z sosem bazyliowym
miska truskawek

IV. 1,5 brzoskwini, truskawki, serek homo, pestki dyni

V. kaszanka i szparagi z grilla, sałata a'la mizeria, kromka chleba, musztarda z ketchapem

jabłko




było lepiej...
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 10:23   #3507
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
j

Dominika ja Cię osobiście bardzo lubię i uważam, że jesteś mega sympatyczną osobą, ale proszę Cię- oceń sama swój jadłospis- czy on wygląda na U? do obiadu nie ma węgli, podw to jakieś 100 kcal, kolacja bardzo mała i typowo redukcyjna...
Macie racje, oszukuje z tym U, co to za U skoro schudlam
(Na wadze widze coraz mniej,a w lustrze siebie coraz wieksza( )
Mirciu- jem slodycze,ale pozwalam sobie na nie w zasadzie rzadko,glownie w niedziele jak dzis. Czasem wpadnie jakas slodka bulka w tyg,ale tak to slodyczy nie jem typu batoniki czy czekolada:rolle yes:: rolleyes:

No nic, dzis bedzie lepiej (mniej zdrowo ale smaczeniej )

U.

I: grahamka z maslem,twarozek domowy piatnicy 150g,troche freska pomidorowego pieprzowego,3plasterki wedliny, szczypiorek,pomidor,slim coffe,zen szen do picia
II: 2kawalki(male) kremowki, slim coffe
III: 2nalesniki z twarogiem poltlustym,rodzynkami i cukrem waniliowym
IV: miseczka truskawek
V: serek wiejski,pomidor,bazylia
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 11:02   #3508
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Macie racje, oszukuje z tym U, co to za U skoro schudlam
(Na wadze widze coraz mniej,a w lustrze siebie coraz wieksza( )
Mirciu- jem slodycze,ale pozwalam sobie na nie w zasadzie rzadko,glownie w niedziele jak dzis. Czasem wpadnie jakas slodka bulka w tyg,ale tak to slodyczy nie jem typu batoniki czy czekolada:rolle yes:: rolleyes:

No nic, dzis bedzie lepiej (mniej zdrowo ale smaczeniej )

U.

I: grahamka z maslem,twarozek domowy piatnicy 150g,troche freska pomidorowego pieprzowego,3plasterki wedliny, szczypiorek,pomidor,slim coffe,zen szen do picia
II: 2kawalki(male) kremowki, slim coffe
III: 2nalesniki z twarogiem poltlustym,rodzynkami i cukrem waniliowym
IV: miseczka truskawek
V: serek wiejski,pomidor,bazylia
Koniecznie dodaj jakieś NNKT. Może na ten podwieczorek zjesz chociaż truskawki polane jogurtem i posypane orzechami? Chociaż tyle...

A że ta kolacja Ci się nie nudzi to ja nie wiem Ciągle widzę u Ciebie to samo... i ciągle redukcyjnie... Jak chcesz na tym nie chudąć?

BTW: ile masz wzrostu?
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 11:04   #3509
warrior_mortal
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Macie racje, oszukuje z tym U, co to za U skoro schudlam <---!!!

No nic, dzis bedzie lepiej (mniej zdrowo ale smaczeniej )

U.

I: grahamka z maslem,twarozek domowy piatnicy 150g,troche freska pomidorowego pieprzowego,3plasterki wedliny, szczypiorek,pomidor,slim coffe,zen szen do picia ok.
II: 2kawalki(male) kremowki, slim coffe fajnie, fajnie
III: 2nalesniki z twarogiem poltlustym,rodzynkami i cukrem waniliowym no! powiedzmy, że może być
IV: miseczka truskawek tutaj +homo/jogo & orzeszki/pesteczki !.
V: serek wiejski,pomidor,bazylia a tutaj niech wpadnie jeszcze jakiś chlebek/bułeczka i będzie cacy
jw
__________________
Ten człowiek jest wolny, który żyje dla siebie, a nie dla innych.
— Arystoteles
warrior_mortal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 11:16   #3510
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Koniecznie dodaj jakieś NNKT. Może na ten podwieczorek zjesz chociaż truskawki polane jogurtem i posypane orzechami? Chociaż tyle...

A że ta kolacja Ci się nie nudzi to ja nie wiem Ciągle widzę u Ciebie to samo... i ciągle redukcyjnie... Jak chcesz na tym nie chudąć?

BTW: ile masz wzrostu?
169.
nie nudzi mi sie taka kolacja, lubie to jesc po prostu. Po co mam wpychac w siebie chleb skoro nie mam ochoty juz na wieczor.
NNKT - nalesniki beda na oliwie smazone.
Przeciez dzis nie jest redukcyjnie
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.