NAPIWEK w salonie fryzjerskim/wätek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 16:12   #211
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Fryzjerski cennik :)

oj ceny u mnie są bardzo różne:
w najbardziej renomowanym salonie w okolicy za pasemka+podcięcie=200zł
w najmniejszym saloniku w klatce pasemka +podcięcie =około 50zł
u znajomej fryzjerki w domu pasemka +podcięcie+prostowanie= kiedyś 35,teraz 50zł..
aaha a pasemka zawsze robilam tylko odrost,a i tak musze płacić tyle,co za cale pasemka,bo oczywiście cennik samych odrostów nie uwzlędnia...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 19:18   #212
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Fryzjerski cennik :)

za mycie sciecie i modelowanie place 35 zl.
za farbowanie plus pasemka i zestaw wyzej 120zl
ale.........

uwazalam ze moja fryzjerka jest fajna, do czasu kiedy nie poszlam do niej na farbowanie, zachecona poprzednimi rewelacjami w scinaniu. Szkoda mi teraz pieniedzy i slow........
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:14   #213
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jednej rzeczy...W salonach cennik czesto jest podzielony na wlosy krotkie,srednie i dlugie...Zalózmy ze ceny ciecia sa kolejno 15,25 i 35zl...
Ja mam wlosy dlugie...CZy w tym wypadku niezaleznie od tego czy chce obciac 5 czy 10 cm.czy jeszcze wiecej zaplace to 35 zl??Bo jesli tak to troszke niesprawiediwe...Bo osoba z krotkimi wlosami za ciecie zaplacic ma tylko 15 zl,a ja za ciecie tylu samu cm.az 35 zl?
Pytam bo dawnoooo nigdzie nie bylam i nie wiem jak to jest... Wg.mnie cena powinna byc liczona za to ile sie narobia przy moich wlosach a nie!!Piszcie koniecznie jak to jest,bo az ciekawa jestem..

Ostatnio moja kolezanka obciela koncowki,moze z 4cm.i wydala ponad 40 zl!!Szok!!Gdyby mi nie powiedziala ze cos robila z wlosami to nawet bym nie zauwazyla!!
Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno...W niektorych salonach jest cos jakby recepcja przy wejciu,ktora sie mija...Co tam sie mowi?Przeciez osoba tam pracujaca nie musi sie znac na rzeczy...Czy ja jej musze powiedziec co chce zrobic z wlosami? A wypada mi zapytac kto jest wolny w danej chwili? Bo ja tak jakos mam ze nie ufam facetom i w zyciu bym nie pozwolila zeby cos mi z wlosami robil
up!! up!! up!! Pomozcie prosze!!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 17:37   #214
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Fryzjerski cennik :)

wczoraj byłam z kuzynką i koleżanką w salonie gdzie jest 2 facetów jeden obcina drugi to stylista. Za obcięcie wzięli 70 zł (w sumie duzo nie podcinałam tylko wycieniowałam z góry a dół dłuższy cos takiego w stylu emo) kuzynka też miała cięcie ale chyba nawet mniej niż ja i zapłaciła 80zł a koleżanka miała najkrótsze włoski podcięli jej, zrobili grzywke, położyli kolor i zapłaciła 160 zł.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 19:16   #215
Alekss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 131
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Witam
Karolinko86,w rececpcji stoi osoba, ktora powinna udzielic Ci informacji dotyczacych wolnych terminow i wysluchac z czym przychodzisz Potem zazwyczaj prosi fryziera, z ktorym omowisz to co chcesz zrobic sobie na glowie i moze doradzic, jezeli oczywiscie zna sie na rzeczy. Powiem Ci ze mnie osobiscie denerwuje podzial uslug ze wzgledu na dlugosc wlosow, bo jest to malo uzasadnione: u kogos z krotkimi aczkolwiek gestymi wlosami fryzier wiecej sie napracuje niz u osoby z cienkimi a dlugimi. Niestety zdarzylo mi sie ze moje poldlugie wlosy zakwalifikowali do dlugi z przyczyn mi niewiadomych. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...$$$$
Pozdrawiam
Alekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:49   #216
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Fryzjerski cennik :)

cieniowanie-14zł,aczkolwiek teraz zapuszczam i nie chodzę,bo podcięcie samych końcówek kosztuje ... też 14zł.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 10:30   #217
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Fryzjerski cennik :)

mycie + masażyk + obcięcie + modelowanie - 38zł
Balejaż z dwóch kolorów na włosy za łopatki + obcięcie i modelowanie 170 zł - ale była akurat promocja i mogłam sobie wybrać albo ampułkę na włosy, albo 20% taniej, więc zapłaciłam coś około 140 , a za resztę kupiłam maseczkę
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 12:38   #218
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Fryzjerski cennik :)

pasemka + mycie + strzyżenie + prostowanie =70 zl
pasemka + mycie + prostowanie = 70 zl

czy pasemka czy odrosty tyle samo
odkad farbuje wlosy jestem bardzo zadowolona
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 13:26   #219
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Ja chodzę do salonu siostry, mojej psiapsióły. Nie wiem czy kasują mnie "promocyjnie" czy nie...
Prostowanie= 15zł
Mycie+ strzyżenie+ prostowanie z modelowaniem= 28 zł
Za fryzurę studniówkową zapłaciłam chyba ok.23 zł

Koloryzację robię sama w domkuAle z tego co wiem z własną farbą+modelowanie dziewczyny biorą 15zł tanio wg.mnie
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 17:29   #220
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Farbowanie+mycie+podcięci e końcówek+prostowanie = 75 zł, jestem zadowolona, włosy mam bardzo gęste, do połowy pleców. To salon w malutkiej miejscowości. Nie biorę jakiegoś ekstra odżywiania, bo sama kupuję profesjonalne odżywki i w domu sobie je nakładam
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 13:14   #221
motylekh
Przyczajenie
 
Avatar motylekh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu;))
Wiadomości: 13
Send a message via Skype™ to motylekh
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

ja jak zaczynalam nauke jako fryzjerka to po jakimś czasie jak juz zaczęłam strzyc lub modelować to do kieszonki panie zawsze wrzucały mi pieniążki tam po całym dniu praktyki miałam na jakies drobne wydatki typu jakiś kosmetykcieszylam sie z tego bardzo bo jest to mile dostać od klienta napiwek nawet drobny
motylekh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 13:27   #222
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

ja jesli jestem zadowolona z obslugi to zawsze daje napiwek.juz dawno nie wyszlam z restauracji nie zostawiajac nic, a i u fryzjera.. zawsze mmysle ze to mile i zawsze sie nazbiera ziarenko do ziarenka.....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 13:55   #223
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

Nigdy nie zostawiam napiwku u fryzjera, czy w jakichkolwiek innych instytucjach. Skoro nie możemy być wdzięczni lekarzowi, prawnikowi czy przedsiębiorcy to w tym przypadku tego typu dodatki są również łapówką.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 23:47   #224
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

kokuryu
ale napiwek można dać po usłudze, i chyba to nie ma nic wspólnego z łapówka...
i większości państw w restauracjach, napiwek jest juz doliczony do ulugi 10 procent.ceny..
bo co jak zjesz to dajesz lapowke, czy jak juz to dajesz ja przed przygotowaniem jedzenia
?hihihi
tak sie utarlo, ze fryzjerom , kosmetyczkom czy wykonującym manicure czy pedicure ,daje sie napiwek..
ale ja jestem tego zdania...ze nie jest to wcale potrzebne, czy ze to jakieś zobowiązanie...
dla mnie i wielu moich koleżanek...liczy sie reakcja po ..czyli uśmiech, bo jest zaplata za moja prace, radość i szczęście w oczach klienta ...
pomimo tego ze wiele z was pomysli...acha, akurat...
to prawda... tak jest..
ja to kocham...jak mam nowa klientek, ona nie wie co chce, ja proponuje, ona nie jest za bardzo pewna wyboru, ja jestem pewna...ale ta jej niepewność...ja ja staram sie rozwiac..
i na koniec , podczas suszenia włosków juz widzę ta iskrę w oczach...
wiem ze jest już moja ...
i nie sa ważne żadne napiwki
zresztą mistrzowi trudno dać napiwek...i to jest dobrze..
tu w Niemczech , jak mam salon, to jest to tez rozwiązane, bo kaffe kasse...stoi porostu dzbanuszek i tam jak ktos ma życzenie to wrzuca co uważa.. nie wiem do końca czy za usluge czy kawkę ..herbatkę i cos słodkiego...
ale nie jest to zobowiązujące, ale tak ma stac to stoji sliczna dzbanuszek. potem fryzjerki sie dziela..




__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 08:10   #225
kotajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29
Napiwki dla fryzjerki

Witam,

Chciałabym zapytać Was czy dajecie napiwki fryzjerkom?

Oczywiście jak byłam zadowolona z fryzury a cena ni była zbyt wygórowana to daje mały napiwek ( w zakresie moich możliwości) ale ostatnio moja wizyta u fryzjera kosztowała mnie stosunkowo dużo ( prawie 150zeta) i tu musiałam zapłacić karta płatnicza... i nawet nie było jak dać napiwku i powiem szczerze nawet nie wiem czy wypadałoby i w jakiej wysokości .

jak to jest w Waszym przypadku?
kotajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 08:27   #226
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Napiwki dla fryzjerki

Nie zdarzyło mi się dać napiwek fryzjerce. A to z tego względu, że moja fryzjerka zbyt dużo bierze za usługi. Poza tym nigdy nie byłam aż tak bardzo zadowolona z efektów, żeby dobrowolnie zapłacić więcej.
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 08:50   #227
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Napiwki dla fryzjerki

sa juz takie watki mozna tam zajrzec poniewaz nie ma sensu zakladac nastepnego

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=245197

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...apiwki+fryzjer
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 10:11   #228
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Napiwki dla fryzjerki

Ja daje napiwki , ale mam dwojke stalych fryzjerow
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 23:24   #229
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Napiwki dla fryzjerki

Ja daje napiwki fryzjerom ale zaznaczam, ze dawanie ich jest sprawa indywidualna. Kto chce i kogo stac daje kto nie chce, nie daje.

Mam jednak inny problem. Otorz gdy ide do jakiegos renomowanego zakladu fryzjerskiego i jestem obslugiwana przez WLASCICIELA takiego salonu- osobe badz co badz bardzo oblegana nie wiem czy WYPADA w takich przypadkach dawac napiwek????? :conf used: Jakos tak dziwnie sie czuje jak mam podejsc i wreczyc takiej osobie kilka zlotych. Co o tym myslicie????
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 00:11   #230
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

A ja mam problem z dawaniem napiwku takiemu Mistrzowi a zarazem wlascicielowi salonu. Nie wiem czy to wypada???? Normalnie nie mam problemu z fryzjerami lub fryzjerkami (pracownikami salonu) i dostaja 10% ale z glownym Mistrzem-Gwiazda tak. Wiec pytam- czy powinno sie dawac takiej osobie napiwek bo co podejsc i wreczyc? Jakos mi to absolutnie nie pasuje.... Co myslicie? A moze wypowie sie ktos kto prowadzi na codzien salon fryzjerski i jest tam Mistrzem?
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:24   #231
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Napiwki dla fryzjerki

ja mam tę komfortową sytuację ,że chodzę do jednej fryzjerki od wielu lat i dzięki temu płacę za usługę trochę mniej niż nowe klientki.nie daję napiwków bo jestem u niej regularnie ,czasami jak kupuje jakieś super odżywki i ja z nich korzystam to płacę więcej.
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:45   #232
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Fryzjerski cennik :)

Poza tym uważam, ze osiedlowe "saloniki" różnią się nie tylko od tych profesjonalnych nie tylko wystrojem. Na pewno używane są lepsze kosmetyki, inny sprzęt itp. A co najważniejsze fryzjerzy z profesjonalnych salonów jeżdżą na szkolenia, rozwijają swoje umiejętności, uczą się nowych rzeczy, a nie bazują przez całe życie na tym, co nauczyli się 20 lat temu. A wszystko kosztuje i my za to płacimy....
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:12   #233
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

Obawiam się że troszkę się dziś wygłupiłam. Może zacznę od początku, byłam dziś u fryzjera, ten salon to ponoć jeden z lepszych. Chciałam się pozbyć okropnego rudego koloru włosów po poprzedniej dekoloryzacji i marzył mi się blond. Zajęła się mną młoda sympatyczna dziewczyna. Spędziłam tam ponad cztery godz. pracy nad moimi włosami było bardzo dużo ale z efektu jestem bardzo zadowolona Za całość zapłaciłam 150zł. A napiwek aż wstyd się przyznać dałam tylko 7 zł. Naprawdę chciałam więcej ale nie miałam więcej przy sobie ( oprócz tych 150zł i 50zł ) a może powinnam dać dodatkowo jeszcze te 50zł? Albo się nie wybijać i nie dać nic? Już sama nie wiem, ale przecież jestem zadowolona z usługi.
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:27   #234
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

Cytat:
Napisane przez piosenka85 Pokaż wiadomość
a może powinnam dać dodatkowo jeszcze te 50zł? Albo się nie wybijać i nie dać nic? Już sama nie wiem, ale przecież jestem zadowolona z usługi.
nie no daj spokoj, jeszcze 50 zeta
tez mialam kiedys taka sytuacje, nie dalam napiwku,ale az mi glupio bylo. Ucieklam szybciej niz weszlam
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:31   #235
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

Ja na podcinanie chodzę do salonu, gdzie płacę 21 złotych za podcięcie. Ponieważ jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia, idąc do fryzjera mam przygotowane 25 złotych.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:32   #236
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

Cytat:
Napisane przez Yerenia Pokaż wiadomość
nie no daj spokoj, jeszcze 50 zeta
tez mialam kiedys taka sytuacje, nie dalam napiwku,ale az mi glupio bylo. Ucieklam szybciej niz weszlam
Właśnie troszkę mi się wydawało dużo 50zł A reszty z tego wołać jeszcze gorzej A planuję już tak zostać jej stałą klientką. Tylko czy będę miała odwagę tam kiedyś wrócić?
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:36   #237
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

Cytat:
Napisane przez piosenka85 Pokaż wiadomość
Obawiam się że troszkę się dziś wygłupiłam. Może zacznę od początku, byłam dziś u fryzjera, ten salon to ponoć jeden z lepszych. Chciałam się pozbyć okropnego rudego koloru włosów po poprzedniej dekoloryzacji i marzył mi się blond. Zajęła się mną młoda sympatyczna dziewczyna. Spędziłam tam ponad cztery godz. pracy nad moimi włosami było bardzo dużo ale z efektu jestem bardzo zadowolona Za całość zapłaciłam 150zł. A napiwek aż wstyd się przyznać dałam tylko 7 zł. Naprawdę chciałam więcej ale nie miałam więcej przy sobie ( oprócz tych 150zł i 50zł ) a może powinnam dać dodatkowo jeszcze te 50zł? Albo się nie wybijać i nie dać nic? Już sama nie wiem, ale przecież jestem zadowolona z usługi.
Nie masz się czym martwić.
Sporo osób nie zostawia nic, a siedem złotych przecież piechotą nie chodzi
Poza tym ta fryzjerka ma pensję a zostawianie napiwku nie jest obowiązkowe.
Podliczając po 7 złotych od każdego klienta to w ciągu miesiaca druga wypłata wyjdzie.

Więc się nie przejmuj, bo wszystko w porządku
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 13:41   #238
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

a ja tam nie daje napiwkow, i tak czasem niezle z nas zdzieraja
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:33   #239
acinlos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

ja jestem fryzjerem i powiem ci ze to indywidualne podejscie do tego napiwku nie wszystkie osoby przychodzace do dobrych fryzjerow to bogacze,wiec zostawiasz ile chcesz,ja sptkalem sie z roznymi napiwkami od 5 zl az do 100zl ale tak jak mowie zalezy jak bogata jest klientela.
acinlos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 09:28   #240
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Napiwek U Fryzjera !pilne!

Ja jeszcze nigdy nie dałam fryzjerowi napiwku, i nie slyszalam,zeby ktokolwiek dawal z moich znajomych.. Nie sadze, zebym miala obowiazek dawac napiwek.. Tym bardziej ze chyba jeszcze nigdy nie bylam naprawde zadowolona.. I bardzo czesto, cena po scieciu czyu farbowaniu, szczegolnie po farbowaniu jest wyzsza, niz miala byc :/
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 10:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.