Oszczędzamy na perfumy? :D - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-05, 11:47   #391
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

lady-dark wiem co czułaś. Ale spokojnie, zacznij od nowa i niebawem doczekasz się swojego Smoka

Moje myśli kręca się teraz wokół Ultravioletu i Flower i nie wiem który sobie pierwsze sprawić. Bo jakby nie było na jeden z nich będę musiała czekać, długo czekać (jakieś 4 miesiące) tak jak na moje kochane Code, które cieszą moje zmysły od ponad miesiąca

Waham się i waham i pora się zdecydować na któryś bo aukcje na Allegro nie będą trwały wiecznie, kurcze ale mam dylemat no ...
__________________
I love dance

Edytowane przez Asienka83
Czas edycji: 2007-02-05 o 16:50
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 12:08   #392
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Miałam już 100 zł na mojego Smoczka - ale po kilku dniach zostało 20 Pojawił się nieoczekiwany wydatek. Musiałam zakupić sobie 2 książki do egzaminu Zakup mojego cudenka troszeczkę się przesunie

Zam ten bol Nadrobisz
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 15:13   #393
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

zalozylam dzisiaj pudeleczko postanowilam wrzucac tam wszystkie monety ponizej 50gr.. ehh, troche mi zejdzie mam nadzieje,ze zdaze do kolejnej promocji brit red w rossmanie..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 19:22   #394
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

mam już 105 zł!! i coraz większy dylemat
czy kupic Lolitę edp 50 ml czy Lolitę "L" 50 ml
czy też może Lolitę edp 50 i Cat Delux

ale chciałabym przez neta bo taniej a boje się że trafię na podróby tak samo nie wiem czy kupic w perfumeri internetowej czy na allegro!!
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 19:33   #395
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
mam już 105 zł!! i coraz większy dylemat
czy kupic Lolitę edp 50 ml czy Lolitę "L" 50 ml
czy też może Lolitę edp 50 i Cat Delux

ale chciałabym przez neta bo taniej a boje się że trafię na podróby tak samo nie wiem czy kupic w perfumeri internetowej czy na allegro!!

co do wyboru perfum nie pomogę. ja mam Lolite edp. nie znam edt .oraz Cat. co do L- dla mnie za jadalny zapach. tutaj musisz sama zdecydować.

ja kupuję u sprawdzonych sprzedawców na allegro. ostatnio również kupiłam kilka rzeczy w polecanych tu na forum perfumeriach internetowych.
co mogę poradzić -jak juz zdecydujesz to porównaj ceny- nie zawsze na allegro jest taniej....(choć to zależy od marki perfum)
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 21:15   #396
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

chyba faktycznie jak już uzbieram całą sumę to sie rozejrze na allegro/bądź polecanych perfumeriach internetowych raz kozie smierć! i chyba faktycznie zakupem będzie Lolita edp 50 ml i coś słodszego Lolita "L"
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 06:58   #397
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Miałam już 100 zł na mojego Smoczka - ale po kilku dniach zostało 20 Pojawił się nieoczekiwany wydatek. Musiałam zakupić sobie 2 książki do egzaminu Zakup mojego cudenka troszeczkę się przesunie

Lady, może chcesz jakąś wiekszą próbkę smoka co by Ci nie było smutno...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 08:49   #398
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Taaaaa, ja niestety nie jestem władna oszczędzać.Wczoraj wywaliłam kupę kasy na fryzjera i na dwa (zbędne) błyszczyki Diora na allegroAle od jutra....
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 20:29   #399
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
chyba faktycznie jak już uzbieram całą sumę to sie rozejrze na allegro/bądź polecanych perfumeriach internetowych raz kozie smierć! i chyba faktycznie zakupem będzie Lolita edp 50 ml i coś słodszego Lolita "L"
Tak, Lolitka też mi się marzy, ale bardziej w wersji edt. Tak czy inaczej warto zbierać bo to dobry wybór
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 20:44   #400
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Podziwiam kobiety, ktore potrafia oszczedzac. Ja niestety jestem tak rozrzutna, ze najlepiej mi zawsze wychodzi oszczedzanie na oszczedzaniu. I na tym, ze postanawiam sobie codziennie, ze "od jutra oszczedzam!!"Od jutra. Od jutra i od jutra...itd. Ja zebym mogla cosik zaoszczedzic to musialabym kazdy grosz zaoszczedzony zamykac w kasie pancernej i codziennie polykac kluczyk. Nastepnie go odzyskiwac w bolach i znowu cos wrzucac i kluczyk polykac...
No ale marzy mi sie takie oszczedzanie m. in na Red Delicious badz na Paris Hilton...badz na Darling k.Minogue, badz na...lo matko..na co mi sie nie marzy jeszcze?? Moze zaczne oszczedzac na moich marzeniach - chyba najlepiej na tym wyjde. Bo pewnie w moim trybie oszczedzania, przy dzieciach i codziennych wydatkach na byle-co,wymarzone perfumy kupie sobie w terminie "nigdy"
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 08:45   #401
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Lady, może chcesz jakąś wiekszą próbkę smoka co by Ci nie było smutno...
Dzięki ! Jesteś kochana! Znam bardzo dobrze Smoka - a gdybym miała teraz nawet najmniejszą próbkę - mogłoby to tylko opóznić zakup bo jednak dość leniwa jestem.
Teraz zbieram jeszcze (pilniejszy zakup!) na Organzę klasyczną, 30-teczkę dla mojej przyjaciółki. Nawet się nie spodziewa że dostanie perfumy na urodziny
Tzn jeszcze nie jestem w 100% pewna czy to będzie właśnie Organza, asle ta mi jakoś najlepiej do niej pasuje. Chociaż jeszcze się dobrze zastanowię czy aby na pewno ten zapach
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 15:16   #402
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

ja oszczędzam na Burberry London zakochałam się w tym zapachu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:36   #403
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Oszczedzanie nie jest moja dobra strona. Raczej potrafie sobie czegos odmowic, niz spokojnie oszczedzic na perfumy. Ale chyba powinnam wziac sie w garsc. Marze o przynajmniej 3 zapachach Serge Lutens'a...
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:21   #404
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

A ja mam oszczędzanie we krwi po prostu ... nie wiem skąd ta cecha , może dlatego że zawsze żyłem na skraju biedy, ( nieopłacony czynsz itd.) , no ale odkąd się to iście czarodziejsko zmieniło to w sposobie wydawania pieniędzy nic się nie zmieniło jak dawniej, jak coś ma cenę większą niż moja norma to odpada z góry. Po prostu sumienie by mnie zadręczyło gdybym wydał niepotrzebnie 20zł . To taka górna granica niepotrzebnego zakupu.
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:38   #405
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

A ja po wczorajszych testach postanowiłam tym razem zbierać na słodziaka Flowerbomb -ale przyznam się że cena mnie powala Jak można się w ten sposób znęcać, nie rozumiem Ale zdobędę go prędzej czy później
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:47   #406
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

dzis przeliczyłam moja kwotkę w skarbonce i mam około 200 zł niby super co !??
Ale teraz nie wiem co mam kupic jako móą pierwszą górnopółkową wodę
czy
-Lolitkę klasyczna edp 50 ml
-czy może Lolitę L 50 ml
-czy też może Cat Delux edp 30 ml
jestem w kropce! a pozatym nie wiem w jakiej perfumerii internetowej bądź u kogo na allegro kupić! Bo czytałam te wszytkie wątki o sprzedawcach! i jak dziewczyny polecają to mnie zastanawia dlaczego osoba polecana ma np 10 negatywów i 10 neutrali, albo 5 negatywów! Te myśli mnie zadręczą chyba! Miał ktoś jeszcze takie schizy przed zakupem??
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 19:00   #407
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Ja ostatnio zamawiałam u perfumelli i polecam jak najbardziej. A tymi paroma negatywami u osób polecanych tu na Wizażu nie ma się co przejmować gdyż jak już gdzieś dziewczyny pisały-sa to często komentarze złośliwców, konkurencji.
Jeśli nie będziesz pewna, zawsze zapytaj dziewczyn one się znają na rzeczy

Ja bym się zdecydowała na LL edp jeśli miałabym wybierać
Tutaj przykładowe aukcje:

http://www.allegro.pl/item166758684_...najtaniej.html

http://www.allegro.pl/item165669618_...najtaniej.html
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:16   #408
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

wiem ze to nie ten wątek a co myslisz o tych aukcjach?? ktoś kupował u tych sprzedawców?
http://www.allegro.pl/item165810123_...erfumeria.html
http://www.allegro.pl/item163944100_...oryginal_.html
http://www.allegro.pl/item166615649_...k_gratis_.html
http://www.allegro.pl/item166754444_...t_od_miry.html
http://www.allegro.pl/item167083127_...ukt_folia.html

ten ostatni vincent jakoś ma wsumie same pozytywy negatyw ma za bzdurę a wy jak sądzicie??
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 22:21   #409
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
wiem ze to nie ten wątek a co myslisz o tych aukcjach?? ktoś kupował u tych sprzedawców?
http://www.allegro.pl/item165810123_...erfumeria.html
http://www.allegro.pl/item163944100_...oryginal_.html
http://www.allegro.pl/item166615649_...k_gratis_.html
http://www.allegro.pl/item166754444_...t_od_miry.html
http://www.allegro.pl/item167083127_...ukt_folia.html

ten ostatni vincent jakoś ma wsumie same pozytywy negatyw ma za bzdurę a wy jak sądzicie??

ja polecam pierwszegi i ostatniego sprzedawcę .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 10:51   #410
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Ja znam tylko ostatniego, jak najbardziej w porządku
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 00:07   #411
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Też myślę od dłuższego czasu o oszczędzaniu na perfumy. Zaczynałam już parę razy, ale zawsze przychodził taki moment, że zebrane z mozołem pieniądze trzeba było koniecznie wydac na coś nie cierpiącego zwłoki (leczenie zwierza, prezent urodzinowy).
Miałam w grudniu niepowtarzalną okazję, żeby wydać moje oszczędności (w obcej walucie, zakupione kiedyś przez tatusia na wyjazd do Francji, który nie doszedł do skutku; miałam je ponad dwa lata) na zbożny cel i nic. Pojechałam z TŻem na wycieczkę za granicę i wzięłam te moje drogocenne Euro z zamiarem wydania ich w strefie wolnocłowej. Wtedy zafascynowana byłam Innocentem, który tam kosztował 60 Euro, TŻ był w stanie wydać te pieniądze na pachnący prezent dla mnie, ale się nie zdecydowałam. Teraz okazuje się, że dobrze, bo zapach mi się znudził (wydawało mi się, że nigdy tak się nie stanie). A resztka kasy z niedoszłego zakupu został dziś wymieniona i idzie, a jakże, na moją zwierzynkę. I tyle z oszczędzania. Musiałam się komuś pożalić, bo dzisiaj jestem w płaczliwym nastroju.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 21:42   #412
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

wkońcu sie zdecydowałam kupiłam cat delux edp i teraz dozbieram do Lolitki a będzie to niebawem bo mam już na nią 120 zł wspaniale że wiosna już niedługo aż chce się żyć)
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 00:53   #413
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez LeToy Pokaż wiadomość
A ja mam oszczędzanie we krwi po prostu ... nie wiem skąd ta cecha , może dlatego że zawsze żyłem na skraju biedy, ( nieopłacony czynsz itd.) , no ale odkąd się to iście czarodziejsko zmieniło to w sposobie wydawania pieniędzy nic się nie zmieniło jak dawniej, jak coś ma cenę większą niż moja norma to odpada z góry. Po prostu sumienie by mnie zadręczyło gdybym wydał niepotrzebnie 20zł . To taka górna granica niepotrzebnego zakupu.
LeToy to się nazywa skąpstwo
Ja gdybym miała oszczędzać na perfumy to bym do grobowej deski niczym nie pachaniala.
Ja zamykam oczy i rzucam się w ....kupowanie
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 08:04   #414
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez LeToy Pokaż wiadomość
A ja mam oszczędzanie we krwi po prostu ... nie wiem skąd ta cecha , może dlatego że zawsze żyłem na skraju biedy, ( nieopłacony czynsz itd.) , no ale odkąd się to iście czarodziejsko zmieniło to w sposobie wydawania pieniędzy nic się nie zmieniło jak dawniej, jak coś ma cenę większą niż moja norma to odpada z góry. Po prostu sumienie by mnie zadręczyło gdybym wydał niepotrzebnie 20zł . To taka górna granica niepotrzebnego zakupu.
Oszczedzanie to oszczedzanie a "szkotyzm" to co innego.

Jak to dobrze ze u Mnie w rodzinie niky na skapstwo nie cierpi, bo co to za życie bez drobnych przyjemnosci.
Ja wiem ze mogłabym oszcedzić kupujac wode toaletową YR, ale wiem ze z L'Artisana bede miec wieksza przyjemnosc.
Mogłabym kupić czekolade Wedel Ale wiem ze Lindt bedzie mi sie jadło i smaczniej i przyjemniej.
Jak bym sobie ustaliła górna granice "niepotrzebnosci" na 20 złotych to bym chyba nic nie miala czym bym sie mogła cieszyć.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 12:01   #415
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

U mnie niestety nikt nie może sobie pozwoloić na kupowanie jakiś lepszych wód perfumowanych czy toaletowych bo gdy zrobi się opłaty , gdy rodzice zapłacą za moje studia to jest tyle innych wydatków że nie można sobie pozwolić na taką przyjemność! czasami mi jest smutno jak inne koleżanki chwalą się albo pokazują co to one nie kupiły;( Ja abym mogła sobie coś kupić to ostro się gimnastykuje oszczędzam każdy grosz jaki mi zostaje ze zjazdów! dzięki temu uzbierałam na Cat Delux który na dniach do mnie trafi i teraz zbieram na Lolitę! Pozatym dobrze mają te dziewczyny których panowie obdarowują takimi super prezentami jak perfumy! Mój Pan to NIGDY nie wpadł na pomysł aby zrobić mi taki prezent, zresztą nigdy nie dostałam od nikogo takiego prezentu ! Czasami czuję się grosza bo moja rodzina nie ma za dużo kasy i liczę dni i tygodnie jak tylko skończę studia i zacznę pracować ; to nie licze że dostane kokosy ale liczę na to że odbije sobie te wszytkie lata cierpień i ciągłego duszenia grosza
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 13:36   #416
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
U mnie niestety nikt nie może sobie pozwoloić na kupowanie jakiś lepszych wód perfumowanych czy toaletowych bo gdy zrobi się opłaty , gdy rodzice zapłacą za moje studia to jest tyle innych wydatków że nie można sobie pozwolić na taką przyjemność! czasami mi jest smutno jak inne koleżanki chwalą się albo pokazują co to one nie kupiły;( Ja abym mogła sobie coś kupić to ostro się gimnastykuje oszczędzam każdy grosz jaki mi zostaje ze zjazdów! dzięki temu uzbierałam na Cat Delux który na dniach do mnie trafi i teraz zbieram na Lolitę! Pozatym dobrze mają te dziewczyny których panowie obdarowują takimi super prezentami jak perfumy! Mój Pan to NIGDY nie wpadł na pomysł aby zrobić mi taki prezent, zresztą nigdy nie dostałam od nikogo takiego prezentu ! Czasami czuję się grosza bo moja rodzina nie ma za dużo kasy i liczę dni i tygodnie jak tylko skończę studia i zacznę pracować ; to nie licze że dostane kokosy ale liczę na to że odbije sobie te wszytkie lata cierpień i ciągłego duszenia grosza
Właśnie tak będzie nie martw się, przeczytałam Twoją wypowiedź i jakbym zobaczyła siebie z wcześniejszych czasów. U mnie od zawsze pracowała tylko mama i choć jest wykształconą medycznie osobą, jej zarobki były dobre, starczały na godziwe życie, ale bez większych szaleństw. Pamiętam, że ja także zazdrościłam koleżance, która zawsze przywoziła sobie jakieś perfumy z zagranicznych wycieczek. Ja kochałam zapachy, ale miałam tylko Avon. Miałam straszliwą radochę jak przynosiła mi czasami końcówki perfum w pięknych flakonikach, mam od tego czasu sentyment do czerwonego Hugo Bossa (choć na mnie nigdy tak dobrze nie pachniał jak na koleżance) i do flower by Kenzo i Envy. Odkujesz się, zobaczysz. Mnie teraz trudno jest znaleźć umiar
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 15:45   #417
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Ehhh... u mnie z oszczędzaniem to jest kiepsko, nigdy nie udało mi się zgromadzić jakiejś większej gotówki, ile bym nie miała tyle wydam Narazie stać mnie na drobne szaleństwa więc nie narzekamale poczyniłam już pierwsze kroki "ku oszczędzaniu" kupiłam skarbonkę Ciekawe ile mój zapał będzie trwał
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:21   #418
LeToy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Oszczedzanie to oszczedzanie a "szkotyzm" to co innego.

Jak to dobrze ze u Mnie w rodzinie niky na skapstwo nie cierpi, bo co to za życie bez drobnych przyjemnosci.
Ja wiem ze mogłabym oszcedzić kupujac wode toaletową YR, ale wiem ze z L'Artisana bede miec wieksza przyjemnosc.
Mogłabym kupić czekolade Wedel Ale wiem ze Lindt bedzie mi sie jadło i smaczniej i przyjemniej.
Jak bym sobie ustaliła górna granice "niepotrzebnosci" na 20 złotych to bym chyba nic nie miala czym bym sie mogła cieszyć.
Radzę najpierw przeczytać a potem pisać. Napisałem że 20zł to górna granica na NIEPOTRZEBNĄ rzecz. W takim razie sądząc po twej wypowiedzi perfumy są niepotrzebne. Może i tak, kto wie.

Chociaż wcale się nie obrażam ani nic takiego, dla mnie to zaleta, może dlatego że całą masę pieniędzy która mi zostaje wydaje na rzeczy potrzebne. Przecież nikomu nie nic nie zarzucałem, ktoś chce mieć 15 flakonów w toaletce proszę bardzo. A ty mi tu od razu ze skąpstwem wyjeżdzasz.
LeToy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:17   #419
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
U mnie niestety nikt nie może sobie pozwoloić na kupowanie jakiś lepszych wód perfumowanych czy toaletowych bo gdy zrobi się opłaty , gdy rodzice zapłacą za moje studia to jest tyle innych wydatków że nie można sobie pozwolić na taką przyjemność! czasami mi jest smutno jak inne koleżanki chwalą się albo pokazują co to one nie kupiły;( Ja abym mogła sobie coś kupić to ostro się gimnastykuje oszczędzam każdy grosz jaki mi zostaje ze zjazdów! dzięki temu uzbierałam na Cat Delux który na dniach do mnie trafi i teraz zbieram na Lolitę! Pozatym dobrze mają te dziewczyny których panowie obdarowują takimi super prezentami jak perfumy! Mój Pan to NIGDY nie wpadł na pomysł aby zrobić mi taki prezent, zresztą nigdy nie dostałam od nikogo takiego prezentu ! Czasami czuję się grosza bo moja rodzina nie ma za dużo kasy i liczę dni i tygodnie jak tylko skończę studia i zacznę pracować ; to nie licze że dostane kokosy ale liczę na to że odbije sobie te wszytkie lata cierpień i ciągłego duszenia grosza
Gdy przeczytalam twoj post, to tak, jakbym widziala sama siebie sprzed kilku lat. Od zawsze kochalam kosmetyki i dobre zapachy, ale nie bylo mnie na nie stac, wiec tez zaczynalam od Avonu i YR. Studia to trudny finansowo okres, wiec i tak cie podziwiam, ze potrafisz cos zaoszczedzic na jakis zapach. Z calego serca zycze ci, abys znalazla dobra prace i pozniej mogla zaspokoic wszystkie swoje perfumowe apetyty. Mnie sie to udalo...
A co do faceta i kupowania perfum... Lubie takie pachnace prezenty, chociaz dostaje je nieczesto. Jednak najwieksza przyjenosc mam jak sama upoluje wymarzony zapach. A wiec powodzenia i nie smuc sie....
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:20   #420
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

LeToy,
absolutnie nie denerwuj sie,
miejmy nadzieje
ze zawsze bedziemy miec na czekolade Lindt ,
(o drogich perfumach juz nie wspominajac).
a ze raz czlowiek jest na wozie a raz pod wozem - finansowo,
to nie ma na tym forum o czym mowić...
przeciez nas perumoholikow pusty portfel nigdy nie dotyczy...
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.