Oszczędzamy na perfumy? :D - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-22, 20:44   #181
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Nie mam zapachu do którego jestem na bank przywiązana , kiedyś mąż mnie namiętnie obdarowywał tresorem , romą i miracle lancoma. Próbuję perfumy i z czasem coraz bardziej wolę cięższe zapachy. Myślę o powrocie do Romy, A niewiem co mi się stało , bo swojego czasu wąchałam emotion laury biagotti i nie zrobily na mnie większego wrażenia a ostatnio szalenie mi się podobają. Wiem, że nie jestem oryginalna, niewielki to wydatek zakup właśnie tych perfumów ale dzisiaj weszłam od tak sobie oblukać co mają w sephorze i łomatko - noa przeceniona, lempicka przeceniona, cerrutti image przecenione- o zgrozo co tu kupić?????? na co moze najpierw zacząć oszczędzać. Najlepiej bym wszystko kupiła , mam kocioł w głowie, a oszczęszczać sumiennie nie umiem na perfumy a tak bardzo bym chciała. W środę wylatuję na urlop i na wolnocłówce chyba zwariuje Ale mimo wszystko staram się racjonalnie myśleć i chciałabym zacząć oszczędzać z Wami- chociaż się postaram tylko niewiem jeszcze na co i czy mi się uda.

Edytowane przez ewunia2
Czas edycji: 2005-08-23 o 07:02
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 07:25   #182
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
A ja dzis idę na szaleństwo po perfumeriach, bo mój chłop własnie zadzwonił, że wygrał odcinek 1 z 10. Oj, dziewczyny, nie wiecie, jak mi się gęba cieszy (nie do zakupów, tylko do sukcesu mojego P.)
No, no,no... Gratuluję mądrego chłopa Chłopu też gratuluję

E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 07:45   #183
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Nie mam zapachu do którego jestem na bank przywiązana , kiedyś mąż mnie namiętnie obdarowywał tresorem , romą i miracle lancoma. Próbuję perfumy i z czasem coraz bardziej wolę cięższe zapachy. Myślę o powrocie do Romy, A niewiem co mi się stało , bo swojego czasu wąchałam emotion laury biagotti i nie zrobily na mnie większego wrażenia a ostatnio szalenie mi się podobają. Wiem, że nie jestem oryginalna, niewielki to wydatek zakup właśnie tych perfumów ale dzisiaj weszłam od tak sobie oblukać co mają w sephorze i łomatko - noa przeceniona, lempicka przeceniona, cerrutti image przecenione- o zgrozo co tu kupić?????? na co moze najpierw zacząć oszczędzać. Najlepiej bym wszystko kupiła , mam kocioł w głowie, a oszczęszczać sumiennie nie umiem na perfumy a tak bardzo bym chciała. W środę wylatuję na urlop i na wolnocłówce chyba zwariuje Ale mimo wszystko staram się racjonalnie myśleć i chciałabym zacząć oszczędzać z Wami- chociaż się postaram tylko niewiem jeszcze na co i czy mi się uda.
Do Romy mam ogromny sentyment To był chyba mój pierwszy zapach (a w każdym razie na pewno jeden z pierwszych) z górnej półki i zawsze go mam w swojej kolekcji
A mój najnowszy nabytek to Herrera 212 Sexy. Madlaine, nie mogłaś swoich wystawić wcześniej?

A w ogóle jak tak sobie czytam ten wątek, to dochodzę do wniosku że ze mnie to całkowity "lajkonik"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 07:57   #184
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez E
Do Romy mam ogromny sentyment To był chyba mój pierwszy zapach (a w każdym razie na pewno jeden z pierwszych) z górnej półki i zawsze go mam w swojej kolekcji
A mój najnowszy nabytek to Herrera 212 Sexy. Madlaine, nie mogłaś swoich wystawić wcześniej?

A w ogóle jak tak sobie czytam ten wątek, to dochodzę do wniosku że ze mnie to całkowity "lajkonik"

Hehe Ewciu wiesz mam te same odczucia, jak czytam jaką dziewczyny mają wiedzę na temat tych wszystkich pachnideł, wymieniają nazwy perfum , o których nawet nie słyszałam to myślę, żem też "lajkonik" .
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:31   #185
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Ewuś 212 sexy to ja juz prawie miesiąc temu wystawiałam, ale to zapach specyficzny, więc zainteresowania nim nie było Romę tez mam, włąsnie kupiłam w ramach odświeżenia, bo kiedyś miałam i lubiłam, ale okazało się, że juz się nie luimy i tez czeka sobie na targowisku na nowa właścicielkę
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:42   #186
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Wiem. Ja sobie ją kupiłam w drugiej połowie lipca, w czasie urlopu (kocham te bezcłówki) Nie było już mniejszej pojemności niż 60 ml., ale w ich przypadku to chociaż dobrze, że można na pół podzielić i spakować do torby

Bardzo mnie wkurza, że gro zapachów nie nadaje się do noszenia w torebce, by można było się "dopsikać" w ciągu dnia Pomijam duże butle (które ja mimo wszystko uwielbiam), ale brak korków to już jest irytujący
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:52   #187
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

no cóż, ja kiedyś 212 sexy uzywałam, a teraz gdy biorę leki, zapach okazał sie nie dla mnie, na razie czeka sobie albo na nową właścicielkę, albo na wznowienie testów gdy zrobi się duzo chłodniej.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 09:07   #188
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Ewuniu, Mad chce sprzedać Romę - może skorzystasz? Ja swoją mam i właśnie sobie pomyślałam, że dawno nie używałam... Chyba czas ją odkurzyć
A na marginesie - ja jestem lepsza, bo czasem nawet nie pamiętam nazw kosmetyków, które u siebie chomikuję
Wiecz co, a znasz Herrerę Sexy 212? To moje ostatnie zakochanie Może sobie sprawdź, bo u Mad też jest "do wzięcia"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 09:12   #189
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
no cóż, ja kiedyś 212 sexy uzywałam, a teraz gdy biorę leki, zapach okazał sie nie dla mnie, na razie czeka sobie albo na nową właścicielkę, albo na wznowienie testów gdy zrobi się duzo chłodniej.
coś w tym jest, bo ja uwielbiam Lempicką, a ostatnio się nią psiknęłam i miałam wrażenie, że wysypałam na siebie torebkę pieprzu Musialam wejść do wanny i porządnie się wyszorować, bo po prostu nie moglam znieść zapachu Kilka dni później już wszystko doszło do normy i znowu mi się podoba Nie biore żadnych leków, więc czy ktoś z tego coś rozumie?
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 09:26   #190
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez E
Ewuniu, Mad chce sprzedać Romę - może skorzystasz? Ja swoją mam i właśnie sobie pomyślałam, że dawno nie używałam... Chyba czas ją odkurzyć
A na marginesie - ja jestem lepsza, bo czasem nawet nie pamiętam nazw kosmetyków, które u siebie chomikuję
Wiecz co, a znasz Herrerę Sexy 212? To moje ostatnie zakochanie Może sobie sprawdź, bo u Mad też jest "do wzięcia"

Ewciu ja Ci chyba lanie zrobię , żartuje oczywiście , ja po wczorajszych odwiedzinach w Sephorze to chora jestem, ciągle myślę, a do tego jutro wylatuję na wczasy i jak pomyślę co będzie na bezcłówce to tylko za kieszeń się trzymać, ja to już myślałam o osobnej kasie na kosmetyki bo jak wydam to co mamy na wczasy to zostaniemy goli i wesoli .
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 09:34   #191
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Ja też na wakacjach trochę (ale na szczęście tylko trochę) poszalałam A co, masz być gorsza?
Szkoda, że mnie nie widziałaś jak wpadłam w te półki Mój chłop mnie nie mógł wyciągnąć Na samolot zdążyliśmy w ostatniej chwili... Już nas ogłaszali
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 09:47   #192
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Talking Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez E
Ja też na wakacjach trochę (ale na szczęście tylko trochę) poszalałam A co, masz być gorsza?
Szkoda, że mnie nie widziałaś jak wpadłam w te półki Mój chłop mnie nie mógł wyciągnąć Na samolot zdążyliśmy w ostatniej chwili... Już nas ogłaszali
Wiesz ja postanowiłam przeznaczyć na to osobną kasę bo wiem, że jak wezmę kartę kredytową ze sobą to oszaleję, dobrze , że lecimy ze znajomymi to może trochę się opamiętam.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 10:49   #193
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Wiesz ja postanowiłam przeznaczyć na to osobną kasę bo wiem, że jak wezmę kartę kredytową ze sobą to oszaleję, dobrze , że lecimy ze znajomymi to może trochę się opamiętam.
Nio Karta kredytowa w domciu = zachowanie zdrowych zmysłów Na mnie akurat obecność znajomych nie działa
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:18   #194
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez koko
Ooo, Cinnabar. No to masz moją wizytę jak w banku.

jestem tak potwornie zła i rozczarowana, że aż mnie skręca

mąż wrócił z zakupów i oświadczył, że cos siedzi w skrzynce, zatem poszłam sprawdzić, a w środku koperta od Olesi, która zaoferowała się przesyłac mi próbkę Cinnabar, wziełam kopertę do ręki i poczułam wszechogarniający mnie zapach i już wiedziałam, co jest grane, fiolka w środku strzaskana w drobny mak i tylko kartonik po zapachu mi teraz pachnie, nienawidze poczty

Co za pech
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:20   #195
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

ja po przygodach z Puma flowing, Hugo Boss Dep Red, Intense, Flover by Kenzo....zbieram na najprawdziwniejszego Angel'a w planach jest także Black Cashmere Donny Karan...



....tropiki tropiki, uroczy jest Wasz urok dziki...
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:42   #196
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
jestem tak potwornie zła i rozczarowana, że aż mnie skręca

mąż wrócił z zakupów i oświadczył, że cos siedzi w skrzynce, zatem poszłam sprawdzić, a w środku koperta od Olesi, która zaoferowała się przesyłac mi próbkę Cinnabar, wziełam kopertę do ręki i poczułam wszechogarniający mnie zapach i już wiedziałam, co jest grane, fiolka w środku strzaskana w drobny mak i tylko kartonik po zapachu mi teraz pachnie, nienawidze poczty

Co za pech

Oj, współczuję...
A chociaż zapach jest OK?
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:50   #197
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Thumbs down Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
jestem tak potwornie zła i rozczarowana, że aż mnie skręca

mąż wrócił z zakupów i oświadczył, że cos siedzi w skrzynce, zatem poszłam sprawdzić, a w środku koperta od Olesi, która zaoferowała się przesyłac mi próbkę Cinnabar, wziełam kopertę do ręki i poczułam wszechogarniający mnie zapach i już wiedziałam, co jest grane, fiolka w środku strzaskana w drobny mak i tylko kartonik po zapachu mi teraz pachnie, nienawidze poczty

Co za pech
O cholera! Co za pech! Co za cholerna poczta.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:51   #198
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez E
Oj, współczuję...
A chociaż zapach jest OK?

pocierałam kartonikiem o nadgarstek jak głupia, ale niestety, pachnie bardzo słabo, a kartonik owszem pachnie, niestety nie oddaje ładnie zapachu

pozostaje mi go szukac w perfumeriach, bo to co emanuje z nadgarstka, podoba mi się, ale to jednak zbyt mało
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 12:07   #199
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Nie martw się! Ruszaj na polowanie
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 12:15   #200
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Oj Mad a to pech Ja dostalam rok temu kartke (list) spsikany Cinabarem i pachnie do dzis!! Naprawde pachnie, stracil na mocy ale zapach jest!! Na oslode Ci powiem ze w salonie firmowym Estee Lauder w stolycy Cinnabar jest... i czeka
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 12:48   #201
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez E
Bardzo mnie wkurza, że gro zapachów nie nadaje się do noszenia w torebce, by można było się "dopsikać" w ciągu dnia Pomijam duże butle (które ja mimo wszystko uwielbiam), ale brak korków to już jest irytujący
Jest inne rozwiązanie, które mnie ostatnio zachwyciło. Sephora w swojej linii express ma masę uzytecznych gadżetów. M.in mał, bardzo zgrabne atomizerki, do których można sobie troszeczkę przepsikać i zawsze nosić w torebce. Atomizerki są niedrogie i całkiem gustowne chcę sobie kilka sztuk nabyć - zwłaszcza że pewnej mojej bratniej forumowej duszy obiecałam troszkę przepsikać nowego kwiatowego Opium
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 12:59   #202
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Olu to proszę zdać nam relację ile kosztują i jaka pojemność
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:24   #203
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Magda nie pamiętam naprawdę - pojemność albo 7.5ml albo 9 ml, a cena kilkanaście złotych... jakoś niedużo.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:40   #204
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Jest inne rozwiązanie, które mnie ostatnio zachwyciło. Sephora w swojej linii express ma masę uzytecznych gadżetów. M.in mał, bardzo zgrabne atomizerki, do których można sobie troszeczkę przepsikać i zawsze nosić w torebce. Atomizerki są niedrogie i całkiem gustowne chcę sobie kilka sztuk nabyć - zwłaszcza że pewnej mojej bratniej forumowej duszy obiecałam troszkę przepsikać nowego kwiatowego Opium
Ja sobie kupiłam buteleczki na tonik, mleczko, szampon i odżywkę To naprawdę świetny pomysł
Tylko atomizerków jakoś nie widziałam A może po prostu nie zwróciłam uwagi... Pobiegnę sobie w tym tygodniu nabyć - jeśli tylko u mnie też są

Dzięki Oluś!
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:38   #205
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

witam.
przyznaję, że bardzo chciałam oszczędzać ostatnio. mąż mnie namawiał i w ogóle. udawało mi się przez dwa tygodnie. niestety to już koniec, bo właśnie zakupiłam dwa potężne flakony
i obawiam się, że to nie koniec...
cóż, jak być nałogowcem, to przynajmniej takim na 100%, a nie na pół gwizdka
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:42   #206
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez elve
witam.
przyznaję, że bardzo chciałam oszczędzać ostatnio. mąż mnie namawiał i w ogóle. udawało mi się przez dwa tygodnie. niestety to już koniec, bo właśnie zakupiłam dwa potężne flakony
i obawiam się, że to nie koniec...
cóż, jak być nałogowcem, to przynajmniej takim na 100%, anie pół gwizdka
a w tych potęznych flakonach jakież cuda się kryją ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:53   #207
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
a w tych potęznych flakonach jakież cuda się kryją ?
w obu przypadkach zadziałało magiczne pojęcie: wycofywany. flakony kryją oxygene i winter delice
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:55   #208
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Cytat:
Napisane przez elve
w obu przypadkach zadziałało magiczne pojęcie: wycofywany. flakony kryją oxygene i winter delice

Hmmm...kolejna osoba, która kupiła "moje" Winter Delice, a ja nadal bez flachy jestem muszę cosik szybciej działać
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:47   #209
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

Jak ja się cieszę, że nie znam tych zapachów I wolę nie kusić losu, bo jeszcze zostną dopisane do mojej listy zakupów pod nr 101 i 102

Edytowane przez E
Czas edycji: 2005-08-29 o 07:57
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:19   #210
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Oszczędzamy na perfumy? :D

"Winter delice" i Mahora w tej chwili za mną chodzą.
"Winter delice' - to cudowny zapach nordyckiego Bożego Narodzenia. Nigdy przedtem nic takiego nie poczułam wspaniale pasuje do ubrań z wełny, śniegu, pierników i radosci z zimy! (bo ja już tęsknie za zimą, taki odmieniec ze mnie)
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.