...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-29, 07:11   #61
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

no to chyba kupie nastepny tonik i olejek
chyba akcja pozbywamy się... nie przyniesie skutku, bo mam połowę Lirene cały nowiuski Garniera z różą i teraz dojdzie pichtowy i chętne mam tez na krem na noc
ajjj i znów kasy pójdzie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 09:45   #62
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez natasha18
a gdzie dokładniej kupiłaś ten tonik,bo się zastanawiam nad jego zakupem
Ja zamówiłam w aptece, jest koło mnie taka aptka, w której jak czegoś nie ma pani bardzo chętnie zamawia ->pytałąm w kilku aptekach i nigdzie nie było i nigdzie mi nie zaproponowali, że zamówią, tylko w tej jednej . Znajduje się ona na ulicy Koryznowej (chyba )-koło przystanku "6"
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:58   #63
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Zachęcona Waszymi postami postanowiłam zakupić ten cudowny tonik. Znalazłam też antybakteryjny krem nawilżający z tej serii. Używam tego zestawu dopiero dwa dni, więc ciężko mówić o efektach, ale jestem dobrej mysli, bo mieszanka domowej roboty (olejek pichtowy + petroleum pomogła). Jesli któraś z Was jest równie leniwa jak ja i nie chce się jej biegać po sklepach i aptekach to polecam zakupy na www.esentia.pl - tam wszystkie kosmetyki Profarmu są dostępne.


Pozdrawiam
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 17:07   #64
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez yuk-ka
Zachęcona Waszymi postami postanowiłam zakupić ten cudowny tonik. Znalazłam też antybakteryjny krem nawilżający z tej serii. Używam tego zestawu dopiero dwa dni, więc ciężko mówić o efektach, ale jestem dobrej mysli, bo mieszanka domowej roboty (olejek pichtowy + petroleum pomogła). Jesli któraś z Was jest równie leniwa jak ja i nie chce się jej biegać po sklepach i aptekach to polecam zakupy na www.esentia.pl - tam wszystkie kosmetyki Profarmu są dostępne.


Pozdrawiam
Ja też tam zamawiam jak nie chce mi się latać za czymś po sklepach alko po aptekach Moja przesyłka będzie jutro dopiero
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:31   #65
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Ja zamówiłam w aptece, jest koło mnie taka aptka, w której jak czegoś nie ma pani bardzo chętnie zamawia ->pytałąm w kilku aptekach i nigdzie nie było i nigdzie mi nie zaproponowali, że zamówią, tylko w tej jednej . Znajduje się ona na ulicy Koryznowej (chyba )-koło przystanku "6"
dziękuję bardzo za informacje jak nie znajde tego toniku w żadnej z aptek, to moze tam spróbuję.
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:52   #66
S.a.r.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Do dziewczyn z Warszawy - ja kupilam dzis wyzej wymieniony tonik pichtowy w sklepie zielarskim (bodajze Herbapol) przy ulicy Złotej 3 (na tyłach Domów Centrum). Widziałam go tez w lecznicy IZIZ przy Marszałkowskiej 55. Ogolnie lepiej dowiadywac sie w sklepach zielarskich niz w aptekach. Pozdrawiam i zycze sukcesow!
S.a.r.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:53   #67
S.a.r.a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

to miala byc lecznica IZIS, przepraszam za literowke
S.a.r.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 23:12   #68
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez S.a.r.a
Do dziewczyn z Warszawy - ja kupilam dzis wyzej wymieniony tonik pichtowy w sklepie zielarskim (bodajze Herbapol) przy ulicy Złotej 3 (na tyłach Domów Centrum). Widziałam go tez w lecznicy IZIZ przy Marszałkowskiej 55. Ogolnie lepiej dowiadywac sie w sklepach zielarskich niz w aptekach. Pozdrawiam i zycze sukcesow!
Dobrze wiedzieć Dzięki
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:19   #69
aniaRek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bridgwater
Wiadomości: 24
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Dziewczyny,
czy mozecie napisac jaki jest sklad tego toniku?
aniaRek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:40   #70
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez aniaRek
Dziewczyny,
czy mozecie napisac jaki jest sklad tego toniku?

Proszę bardzo :
Aqua, Polysorbate 20, Glycerin, Magnesium Aspartate (and) Zinc Gluconate (and) Copper Gluconate, Propylene Glycol (and) Aqua (and) Vaccinium Myrtillus (and) Cucumis Sativus (and) Hammamelis Vairginiana (and) Phenoxyetanol (and) Methylparaben (and) Propylparaben, Abies Sibirica, Parfum, Sodium Hydroxide, DMDM Hydantion (and) Methylparaben (and) Propylparaben (and) Phenoxyethanol

Mam nadzieję że nigdzie się nie pomyliłam To cały skład
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:43   #71
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez aniaRek
Dziewczyny,
czy mozecie napisac jaki jest sklad tego toniku?
Tonik jest zgłoszony na KWC, sama podałam jego skład:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11365
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 20:50   #72
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Dla Wizażanek z Torunia:
Tonik pichtowy można kupić w sklepie zielarskim w nowo otwartej Galerii Copernicus
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:50   #73
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Tonik jest zgłoszony na KWC, sama podałam jego skład:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11365
A ja przekonana że go nie ma skoro ktoś się tu pyta przepisałam tyle tego Następnym razem będę przekopywać wszystko wcześniej Śmiać mi się tylko teraz z samej siebie chce
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:07   #74
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez *beatriz*
DZIEWCZYNKI MAM PYTANIE- czy któraś z was wie może,gdzie mogę go dostać w Krakowie? byłam w wielu aptekach i nici...
Ja go dzisiaj kupiłam z sklepie zielarskim na szewskiej - po prawej stronie idąc od rynku, przed kebabem i drogerią
Kosztował 11.94
pozdrawiam!
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 00:12   #75
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 77
GG do paula219
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

w sumie ten tonik to takie cudo.....ale czy on usunie moje czarne kropki na nosie?????????????
paula219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 00:16   #76
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez paula219
w sumie ten tonik to takie cudo.....ale czy on usunie moje czarne kropki na nosie?????????????
Raczej na pewno nie usunie, nie ma takich właściwości generalnie pozbycie się zaskórników to sprawa ciężka i żmudna, trzeba często długotrwałego złuszczania skóry kwasami by zobaczyć efekty. Ten tonik nie ma takiego działania (bo toniki w ogóle tak naprawdę niewiele są w stanie zdziałać), ale pomaga w walce o ładną i gładką cerę. Dobrze usuwa resztki zanieczyszczeń z twarz, ściąga pory, trochę reguluje.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 10:28   #77
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

a ja bym chciala spytac po co dodajecie krople oleku pichotwego do kremu jakie to ma dzialanie? a sam krem?? a czy bedzie dobry do cery mieszanej naczynkowej na ktorej od pewnego czasu pojawia sie bardzo duzo niespodzianek??
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 17:18   #78
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

A czy ten tonik można wcierać przed nałożeniem kremu z kwasami AHA i BHA ?
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:55   #79
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Cool Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

witam ! No wlasnie ja tez mam maly problem z wagrami , szczegolnie na nosie i brodzie , bo z czola jako tako wycisne. Uzywam maseczke do strefy t z avonu, zel peelingujacy przeciw wagrom clean & clean, koloryzujaca maseczke z avonu , platki prezeciw wagrom z clerasil i efekty mizerne, tyle ze nie wszystko naraz a co jakis czas, po takiej dawce moja twarz powinna byc super a niestetety nie moge sie tym szczycic. codziennie wieczorem uzywam mleczka do demakijazu nivea viseage young toniku do wagrow z avonu (choc fluid nakladam tylko na strupy po wycisnietym obcym) to nie jestem nawet w 90% zadowolona, a na nos i brode to az zal mi patrzec. co do kosmetyczki to nie stac mnie zeby chodzic co miesiac czy dwa i dawac 50 zl za zabieg oczyszczania.
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 07:35   #80
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

lee nikt mi nie odpowiedzial ale i tak nie moge go znalezc w swoim miescie :/ pani z apteki nawet specjalnie zadzownila do hurtowni i toniku pichtowego nie maja tylko jakas wode:/
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:00   #81
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Smile Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2006-01-05 o 19:04
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 18:27   #82
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Angie czy nie wystarczy w jednym miejscu zadać pytanie bez powielania postów??
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:04   #83
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

OK.Juz kasuję.Przepraszam.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:03   #84
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez yedanna
Dla Wizażanek z Torunia:
Tonik pichtowy można kupić w sklepie zielarskim w nowo otwartej Galerii Copernicus
no i w sklepie zielarskim koło targowiska miejskiego i w Bumarze
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 20:34   #85
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Przyznam, że olejek pichtowy mi się podoba, tzn. jego zapach, ale nie wiem jak działa, a tu taka niespodzianka na forum - dzięki Wam wiem, że i na syfki może pomóc )))

Z mojej strony dodam, jaki ja mam sposób na pryszcze, zanieczyszczenia i świecenie mojej mieszanej buźki - i to naprawdę skuteczny sposób!

Piję sok z aloesu (50ml dziennie) a zamiast toniku przecieram twarz rano i wieczorem wacikiem nasączonym odrobiną wody ultenionej i 4-5 kropelek olejku z drzewa herbacianego.

Jeśli ktoś jeszcze nie próbował tego sposbu, gorąco polecam, bo to zdziałało na mojej mordce niemałe cuda. Po niespełna miesiącu picia soku zaczynają się wyraźne zmiany, a olejek działa prawie od razu. Mam strasznie zanieczyszczającą się cerę i niewiele trzeba do pojawienia się niespodzianek. Teraz poprostu nawet mi trudno uwierzyć, że mam tak czystą cerę, a wieczorem, za dnia z resztą też, zawsze widoczne były na mojej twarzy małe punkciki (zanieczyszczenia), które nawet podkład nie był w stanie zatuszować. Teraz mam coraz czystszą cerę, jak nigdy w życiu! No i coraz mniej się świecę.

Jeszcze dodam, że twarz można też przecierać sokiem z aloesu, co jednak odradzam, bo on jest najprawdopodobniej przyczyną odbarwienia się moich włosów!!! Mam teraz takie jasne "jakby pasemka", za co mogę zwalić winę jedynie na sok, więc teraz go tylko piję.

Jedyny mankament to niewydajność tych produktów, bo sok starcza mi na 10 dni a kosztuje 20-25zł (ja mam z firmy AlterMedica - przyznam, że trudno dostępny, przynajmniej u mnie), a olejek na 2 tyg, cena 6-8zł (ja mam firmy Avicenna, bo w innych zakrętki się rozlatywały po 2-3 otwarciach, wrr).

Na koniec dodam, że ten zestaw pomógł nie tylko mi, ba.... skoro nawet mojej strasznej facjacie pomógł, napewno pomoże i komuś z Was.

Buźki.
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:18   #86
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

hm a czy masz jakis sposob na wagry . ja mam taki najpierw wyciskam , jak sam nie wyjdzie to agrafka rozdziobie, wtey nachodzi mi krew i mam twarz pelna strupow.mam juz lekko dosc , a robie maseczki, peelingi, stosuje platki na wagry, toniki, mleczka oczyszczajce itd. mam pol szafki tego a efekty dosc mierne ! help
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:39   #87
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cos mi sie wydaje ze nie będzie takiego kosmetyku u mnie.. eH eh..
Ale nawet jeśli do Afryki miałabym jechac to go zdobęde..

Tu są wszystkie kosmetyki z tego " rodzaju" --http://www.esentia.pl/servlet/SNFSearch

Ah Ah.. Przesyłka..;(
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 22:54   #88
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez ila87
hm a czy masz jakis sposob na wagry . ja mam taki najpierw wyciskam , jak sam nie wyjdzie to agrafka rozdziobie, wtey nachodzi mi krew i mam twarz pelna strupow.mam juz lekko dosc , a robie maseczki, peelingi, stosuje platki na wagry, toniki, mleczka oczyszczajce itd. mam pol szafki tego a efekty dosc mierne ! help
Hmmm..A czy nie lepiej kupić w aptece jednorazowe igiełki-takie najciensze 0,45? Są bardzo ostre i nie zostają po nich wgłębienia ani blizny.No i do kazdego nakłucia osobna igła-koniecznie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 23:12   #89
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Ila87 - w straszny sposób traktujesz swoją twarz, tak nie wolno robić!! Będziesz miała wiecznie problemy z cerą ,a w dodatku może dojść do zakażenia skóry. Co to znaczy rozdziabię agrafką?!! Będziesz mieć blizny , przebarwienia , a zaskórników taką metodą się nie pozbędziesz. W gabinecie kosmetycznym unika się nakłuwania igłą przy oczyszczaniu - a nawet jeśli jest to już konieczne to kosmetyczka musi to zrobić w taki sposób aby nakłuć tylko zaskórnik a nie naskórek (to trudne ,ale doświadczona kosmetyczka zrobi to w taki sposób ,że po zabiegu żadne ślady nie zostaną), a co tu mówić o krwi , strupkach!!! Ostrzegam przed wszelkimi tego typu zabiegami w domowych warunkach.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:51   #90
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

i w tym problem . 18 lutego mam studniowke a wygladam jak mam na buzce 12 strupow z czego 2 sa wielkosci ziarnka slonecznika . ale jak widze na nosie np. czarne kropeczki to mnie poprostu krew zalewa. teraz bede miala post z wyciskaniem bo na 100-dniowce beda straszyc ale ciagle mi sie wydaje ze te wagry sa bardzo widoczne . rece mi opadaja jak widze nos ,miejscami czolo i srodek brody , choc jak to wszystko sie zgoi to wyglada nawet dobrze i od razu mam inny humor
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.