...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-25, 11:59   #91
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

u kosmetyczki na oczyszczaniu bylam raz. bylo ok ale musiala omijac miejsca w ktorych mialam ( zgadnijcie co ) strupy.kosmetyczka wlasnie leciutko nakluwala. pozniej robilam to co trzeba lecz WROCILY. mam problem jedynie ze strefa T bo na policzkach ani sladu
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:06   #92
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

u kosmetyczki bylam raz no i mi nakluwala lekko twarz . bylo ok , ale wagry wrocily choc robilam wszystko tak jak powinnam. na policzkach nie mam zanieczyszczen wiec chodzi jedynie o strefe T
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:35   #93
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Smaruj strupki na przemian maścią cynkową i Tribotykiem-szybko goi.A po studiówce zafunduj sobie dobry krem z kwasami.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 22:25   #94
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez ila87
hm a czy masz jakis sposob na wagry . ja mam taki najpierw wyciskam , jak sam nie wyjdzie to agrafka rozdziobie, wtey nachodzi mi krew i mam twarz pelna strupow.mam juz lekko dosc , a robie maseczki, peelingi, stosuje platki na wagry, toniki, mleczka oczyszczajce itd. mam pol szafki tego a efekty dosc mierne ! help
Eh, skąd ja to znam... ze mną było podobnie, no może nie aż tak brutalnie, ale wyciskanie to była dla mnie niemal codzienność, więc mogę Ci z doświadczenia powiedzieć, że jest to ZŁA METODA.

Najlepiej, jeśli dobierzesz sobie odpowiednie kosmetyki na intensywną kurację i przestaniesz wyciskać!! Oczywiście musisz się pogodzić z myślą, że pierwszy miesiąc to będzie nawet znaczne pogorszenie stanu cery, ale perspektywa jej drastycznej poprawy powinna podtrzymać Cię na duchu.

Jak w moim poprzednim poście, na mnie najlepiej zadziałał olejek herbaciany i sok z aloesu. Jeśli chodzi o kremy to polecam Iwostin z serii Purritin na dzień i na noc (zwłaszcza ten na noc!) - one są również na bazie olejku herbacianego. Poza tym 2x/tyg peeling + maska oczyszczająca. I najważniejsze: CIERPLIWOŚCI!!! Efekty naprawdę przyjdą. Ja, mimo bardzo szybko zanieczyszczającej się cery, nie muszę już jej oczyszczać mechanicznie. Na pojedyncze syfki (te z białą główką) stosuję żel punktowy Iwostinu (wg mnie jest lepszy od Perfecty Czysta Cera) po ich lekkim wyciśnięciu (zaznaczam: lekkim!) i dezynfekcji wodą utlenioną.

Dodam, że mijają dwa miesiące od tego mojego małego "odkrycia" kosmetycznego i moja buźka jest w coraz lepszym stanie: czarne kropeczki na nosie też pomału znikają.

Podczas moich ostatnich poszukiwań podkładu trafił mi w ręce Lanome Teint Idole Ultra, który NAPRAWIŁ MI CERĘ do tego stopnia, że już niemal w ogóle nie mam zanieczyszczeń na buźce (wągrów również), dlatego teraz oddaję moją buźkę w ręce Lancome tzn mam już tonik Pure Focus i testuję kremik nawilżający Aqua Fusion, ale mam na oku jeszcze sprawdzenie innych kremików mających dobre oceny na KWC. Skoro twierdzisz, że masz mnóstwo kosmetyków do walki z wągrami i trądzikiem (nie ukrywam, że ja również mam ich naprawdę sporo), to może lepiej zainwestować w lepsze, droższe kosmetyki? Ja tak właśnie teraz robię i mam jeden produkt, ale za to porządny a nie 3 toniki walające się w szafce obok następnych dwóch kremów.
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 09:52   #95
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

dzieki wielkie . moje postanowienie : od dzis nie wyciskam , bede sie gryzla w rece ! ale ja jetsem uzalezniona od wyciskania nawet moj chlopak codziennie poddaje sie torturom wykonywanym przeze mnie , chociaz to lubi. , tyle ze on ma duzo lepsza "sytuacje na twarzy" niz ja . od dzisiaj post
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:14   #96
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

witam
a czy mozecie mi powiedziec czy gdy macie strupa a pod nim wagra to strup duzo gorzej sie goi ? niestety ja tak mam a przynajmniej tak mi sie wydaje , bo po wycisnieciu od razu lepiej schodzi . a tak wogle to 2 dzien mojego postu z wyciskaniem , tyle ze zdrapalam strupa, ale dojde do calkowitej kontroli . oby
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:33   #97
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez OLA-27
Słuchajcie odkryłam rewelacje!! KOSMETYKI PICHTOWE. Pichta ma dużo właściwości leczniczych Tonik który kupiłam w zielarskim jest poprostu rewelacyjny może nie ma pieknego opakowania i wygodnej w urzytkowaniu buteleczki ale napewno warto go kupić. Jest do skóry wrażliwej. Działa antybakteryjnie.
Łączy działanie mleczka do demakijażu i tonika. Skutecznie zapobiega wypryskom, i NAPRAWDE USUWA WĄGRY -walczy z trądzikiem, naskórek przestaje się łuszczyć. Oczyszcza - odświeża nawilża skórę. Odżywia - intensywne wchłanianie mikroelementów i naturalnych kompleksów fitocydowych. Nawilża - skóra odzyskuje elastyczność i staje się wygładzona. Produkt bezalkoholowy- ja mam suchą skóre i bałam się że może mi nie słuźyć ale wrecz przeciwnie mam wrazenie ze wszystkie moje problemy z skora znikaja. Polecam go!! Przeczytajcie tego linka

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=1529
czesc! kocahna powiesz czy trzeba ten tonik rozcienczac czy cos takiego czy moge poprostu normlanie jak zwykły skelpowy tonik go uzywac i czy mgoe po nim nałozyc jakis krem np nive?czekam na odp
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 20:21   #98
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

odnowie ten wątek z pytaniem czy tonik likwiduje wągry ? widze ze wiele osób sie nim zachwyca , ale na KWC wyczytałam , ze wągrów nie rusza ...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 09:06   #99
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Wydaje mi się, że w sklepie zielarskim obok drogeri filtr na szewskiej możesz go znaleźć
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 00:14   #100
Nymphetamine
Przyczajenie
 
Avatar Nymphetamine
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

A czy można stosować ten tonik na inne miejsca na ciele np. dekolt, gdzie niczym nie mogę wyleczyć do konca pryszczy... Już sama nie wiem... może to przez to, że za bardzo wysuszyłam tu skórę mydłem siarkowym? Pomóżcie, proszę!
__________________
I am just like everyone else that wishes to be happy, so i am addicted to my own destruction...
Nymphetamine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 20:45   #101
Zará
Raczkowanie
 
Avatar Zará
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 343
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

A ja mam pytanie, jakby mógł ktoś z łaski swojej odp
Czy można go używać także z żelem do mycia twarzy innej firmy? Czy lepiej nie mieszać?
Zará jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 14:03   #102
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Droga Zaro mozesz go stosowac razem z zelem to nie za szkodzi ale najlepiej jest stosowac kosmetyki jednej firmy bo wowczas one sie uzupelniaja.
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 14:57   #103
kkasiuleqq
Raczkowanie
 
Avatar kkasiuleqq
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez natee
odnowie ten wątek z pytaniem czy tonik likwiduje wągry ? widze ze wiele osób sie nim zachwyca , ale na KWC wyczytałam , ze wągrów nie rusza ...
i niestety mieli racje.... nie dziala na wagry
__________________
"Tyle mam, ile mam, ile bym chciał"
kkasiuleqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 00:26   #104
walizeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 88
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

ja mam pytane dot. innego przepisu na stronce luskiewnika wie ktoś może czy w aptece dostane glicerol?
__________________
Są trzy rzeczy, które się liczą:
wiara, nadzieja, miłość,
Ale największą ze
wszystkich jest miłość.

walizeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 15:35   #105
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Droga Zaro mozesz go stosowac razem z zelem to nie za szkodzi ale najlepiej jest stosowac kosmetyki jednej firmy bo wowczas one sie uzupelniaja.
kochanie to jest włąśnie mit- dobrze dobrane nawet z innych firm też mogą byc, najlepiej bez alkoholu. uzupełniają sie moze i tak , ale lepiej np zmienic tonik z alkoholem na inny onnej firmy i nie muszą działć na siebie negatywnie i też mogą sie uzupełniać
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 15:38   #106
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
A czy można stosować ten tonik na inne miejsca na ciele np. dekolt, gdzie niczym nie mogę wyleczyć do konca pryszczy... Już sama nie wiem... może to przez to, że za bardzo wysuszyłam tu skórę mydłem siarkowym? Pomóżcie, proszę!
jeśłi nia ma wysuszajacego alkoholu to mozesz, jeśli ma to odstaw go najlepiej , bo skóra na dekoldzie jest trochę cieńsza i delikatniejsza.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 15:42   #107
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
ja mam pytane dot. innego przepisu na stronce luskiewnika wie ktoś może czy w aptece dostane glicerol?
nie wiem o jaki przepis chodzi, czy ten glicerol musi byc czysty ? bo wiem ,ze 86 % glicerol 30 gramów i 50g jest bez recepty.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 20:11   #108
walizeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 88
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Emilia1
nie wiem o jaki przepis chodzi, czy ten glicerol musi byc czysty ? bo wiem ,ze 86 % glicerol 30 gramów i 50g jest bez recepty.
Chodzi mi głownie o przepis na Płyn pichtowo-sandałowcowy z kwasem salicylowym i witamina C, peelingujący chemicznie tak brzmi dokładna nazwa Nie ma informacji konkretnie o jaki glicerol chodzi. Jeśli juz można spytać to tak przy okazji, jest tam w składnikach olejek sandałowy- ma to być eteryczny olejek sandałowy ?
mam nadzieje, że za mocno nie męcze, ale kto pyta nie błądzi
__________________
Są trzy rzeczy, które się liczą:
wiara, nadzieja, miłość,
Ale największą ze
wszystkich jest miłość.

walizeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:52   #109
walizeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 88
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Kupiłam w aptece gliceryne(glycerolum 86%)
Mam nadzieje, że się nada do mojej miksturki
__________________
Są trzy rzeczy, które się liczą:
wiara, nadzieja, miłość,
Ale największą ze
wszystkich jest miłość.

walizeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 21:11   #110
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Dziewczyny poprosilam pania z Allegro zeby wystawila mi tonik pichtowy i wystawila dwie butelki. Jesli ktoras ma chec to tutaj jest link:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124297331
Pozdrawiam
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:59   #111
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

odnawiam watek bo chyba zostal zapomniany

duzo dziewczyn pyta tu o to czy usuwa wagry i piszecie ze nie...a autorka watku napisala ze jej pomogl na wagry zreszta nawet mowi o tym sam tytul watku a co z tymi dziewczynami co mialy sie podzielic wrazeniami z uzytkowania tego specyfiku??piszcie!!

buzka
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:17   #112
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

Cytat:
Napisane przez UzaleznionaOdSiebie Pokaż wiadomość
odnawiam watek bo chyba zostal zapomniany

duzo dziewczyn pyta tu o to czy usuwa wagry i piszecie ze nie...a autorka watku napisala ze jej pomogl na wagry zreszta nawet mowi o tym sam tytul watku a co z tymi dziewczynami co mialy sie podzielic wrazeniami z uzytkowania tego specyfiku??piszcie!!

buzka
mi nie pomogl taki sobie zwykly tonik.
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 08:54   #113
karabelka
Raczkowanie
 
Avatar karabelka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: razturaztam
Wiadomości: 44
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

Czesc!!! Nie wiem czy to dobry watek na podzielenie sie z wami moim doswiadczeniem z olejkiem pichtowym...Otoz toniku nie uzywam, ale dwa dni temu zrobilam sobie miksturke olejek + petroleum d5...I dzisiaj patrze w lustro i oczom nie wierze!!! Mile zaskoczenie bo podeszlam do tego z dystansem...Moze ten tonik ma troche inne dzialanie niz sam olejekz pd5,ktory chyba jest bardziej stezony?
karabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 08:56   #114
karabelka
Raczkowanie
 
Avatar karabelka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: razturaztam
Wiadomości: 44
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

Acha...Czy ktoras z was laczy stosowanie takowej miksturki z kuracją retinoidami??? bo nie wiem czy mozna łaczyć te dwie rzeczy...Np w jedna noc masc retinoidowa a w druga przecieranie twarzy olejkiem?
karabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 20:37   #115
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Question Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

Cytat:
Napisane przez karabelka Pokaż wiadomość
Czesc!!! Nie wiem czy to dobry watek na podzielenie sie z wami moim doswiadczeniem z olejkiem pichtowym...Otoz toniku nie uzywam, ale dwa dni temu zrobilam sobie miksturke olejek + petroleum d5...I dzisiaj patrze w lustro i oczom nie wierze!!! Mile zaskoczenie bo podeszlam do tego z dystansem...Moze ten tonik ma troche inne dzialanie niz sam olejekz pd5,ktory chyba jest bardziej stezony?
ale co sie dokładniej zmieniło? zmniejszyły sie wągry czy ogólny stan skóry? bo ja tak raczej na skore nie narzekam jest tłusta ale jak uzywam dobrych kosmetykow to mi juz tak nie dokucza ale za to mam wagry i chce je usunąc znacie jkis baaardzo dobry sposob
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 17:33   #116
karabelka
Raczkowanie
 
Avatar karabelka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: razturaztam
Wiadomości: 44
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
ale co sie dokładniej zmieniło? zmniejszyły sie wągry czy ogólny stan skóry? bo ja tak raczej na skore nie narzekam jest tłusta ale jak uzywam dobrych kosmetykow to mi juz tak nie dokucza ale za to mam wagry i chce je usunąc znacie jkis baaardzo dobry sposob
No u mnie zmiana jest widoczna...ale juz sama nie wiem czego to jest zasluga, bo ostatnio dosc radykalnie zmienilam pielegnacje cery, dzieki wizazowi oczywiscie Przypuszczam ze pichtowa miksturka dziala najbardziej spektakularnie, jesli mozna tak powiedziec . Wagrow co prawda on nie usuwa ale sprawia ze sa mniej widoczne i wogole z czasem jest ich mniej. Wydaje mi sie ze jedymym sposobem na usuniecie wagrow jest ich mechaniczne usuniecie ale dzieki temu tonikowi jest ich mniej i latwiej "wyskakuja"- przynajmniej u mnie Jutro ide na peeling kawitacyjny wiec zobacze jakie beda efekty...
karabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 09:37   #117
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

U mnie tonik wągrów nie ruszył Tylko po ok. 2 tyg. stosowania złazi mi skóra więc zaprzestałam go używać. Zapach ba bardzo ciężki ten olejek :/ ale jakoś można się przyzwyczaić i znieść.
Za jakiś czas znów zacznę go używać (jak się pozbędę tej suchej skóry z twarzy )
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:36   #118
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

a ja jak narazie stosuje tonik pichtowy i jest dobrze
mam po nim mnije pryszczy i skora jest taka swierza aa a wagry nie znikaja tylko sa...hmmm, no tak łatwiej sie je wyciska polecam!!
aa dobra jest tez ponoc parówka ale nie stosowałam jescze
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:29   #119
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

Odswiezam stary watek bo bardzo mnie zainteresował Dziewczyny napiszcie jeszcze jakie są efekty po stosowaniu tego toniku.
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 17:31   #120
karola9393
Zadomowienie
 
Avatar karola9393
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 717
Dot.: ...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe

a przy cerze naczynkowej tez można go stosować?
__________________

karola9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.