Czy kobieta może pachnieć "męskim" zapachem ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 16:50   #91
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Kobietki ile z Was używa, używało męskich perfum ?

Przyznam się,że dziadkowi podkradałam Prastarą,zawsze się dziwił,że mu tak szybko ubywa i patrzył zabójczo w moją stronę , lubię też Eau de Sauvage Diora,łaczę go z piąteczką, a juz istne cuda robią ze mna XS pour Homme Paco Rabanne.Siegam również po Cologne Muglera.Co tu dużo gadać,lubuję się w męskich swieżych "siekierach"
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 17:18   #92
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Podkradać i mi się zdarzało ale zastawiam się nad zakupem tak na próbę meskiej wody tylko nie wiem jakiej Myślę o Cerruti Image albo o Tommy Hilfiger Jeans, Kenzo Jungle. A to PI GIVENCHY faktycznie jest takie super?? Pytam ponieważ często w perfumeriach cięzko dotać te wody,są natomiast w inetrnecie a to jest ryzyko jak się nie zna dobrze zapachu...Ineresują mnie świeże perfumki, cięzkie, duszące odpadają. Możecie mi coś polecić?
Ja kiedyś prysnełam się Lolitą męską mojego brata, taty Obession Night CK, chłopaka perfumkami z Avon ale jakoś nie mogę zdobyć się na to żeby kupić specjalnie męską wodę i jej używać....
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:04   #93
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Męski CARRUTI IMAGE i CHANEL EGOISTE dla kobiet ??!

Męski CERRUTI IMAGE i CHANEL EGOISTE dla kobiet ??!

Spotykam się ostanio z opinią, że te 2 wody używają kobiety.
Używała może ich ktoraś z Was ? Nie znam kompletnie tych zapachów,wiem tylko ze są świeże...Uzywałam damskiej Cerruti Image nuta pieprzu przewodzi, ciekawe co w męskiej wersji..hm..
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:11   #94
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Męski CARRUTI IMAGE i CHANEL EGOISTE dla kobiet ??!

Cytat:
Napisane przez blanka144 Pokaż wiadomość
Spotykam się ostanio z opinią, że te 2 wody używają kobiety.
Używała może ich ktoraś z Was ? Nie znam kompletnie tych zapachów,wiem tylko ze są świeże...Uzywałam damskiej Cerruti Image nuta pieprzu przewodzi, ciekawe co w męskiej wersji..hm..
Zachęcam do lektury wątku "Męskie perfumy, których używacie". I ZADAWANIA PODOBNYCH PYTAN W TAMTYM WATKU.
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:17   #95
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Męski CARRUTI IMAGE i CHANEL EGOISTE dla kobiet ??!

Blanko, naprawdę nie było potrzeby zakładać nowego tematu, tym bardziej że o istnieniu wątku "Męskie zapachy, których używacie " dobrze wiedziałaś...
Czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość i zaczekać na odpowiedź.
Wątki połączyłam

Twister, nie krzycz proszę.


Jeszcze co do Twoich pytań, Blanko.
Pi wg mnie da się opisać jednym, no - dwoma słowami: ciasteczkowy potwór Słodkie, bardzo smakowite i ciepłe. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby mógł nim pachnieć jakikolwiek facet, bo od razu miałabym ochotę go schrupać. Zapach wybitnie kulinarny.
Więcej informacji o każdym z zapachów, o które pytałaś, znajdziesz na KW (link do Pi Givenchy) oraz na Forum - wystarczy trochę je przekopać
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:28   #96
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Dziękuję za sugestie widzę wszystko jest tupod kontrolą ! Ok będę czekać cierpliwie na opinie o Image i Egoiste. Dziękuję również za opis Pi i to mi wystarczy...taki opis jest o wiele bardziej profesjonalny niż: nuta głowy bla bla nuta serca...
ps. obiecuję że nie będę już rozrabiać z tymi nowymi wątkami
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:34   #97
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Męski CARRUTI IMAGE i CHANEL EGOISTE dla kobiet ??!

Ostatnio juz nie wytrzymalam musialam wypsikac sie taty prezentem Gwiazdkowym, z reszta ode mnie, meska Escada Magnetism bosz, jaki ten zapach jest boski na tacie pachnie swietnie, on rowniez bardzo go polubil (a perfumy sa mu zwykle dosc obojetne), ale na mnie to istne cudo I co najlepsze, chyba z 6 osob zapytalo mnie tego dnia, czym tak bosko pachne (w tym 4 mezczyzn) wyobrazcie sobie ich miny, jak powiedzialam, ze to meskie

Rachelko, zegarek z linka jest przesliczny i rowniez zaklasyfikowalabym go jako "damski"
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 21:51   #98
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Męski CARRUTI IMAGE i CHANEL EGOISTE dla kobiet ??!

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Rachelko, zegarek z linka jest przesliczny i rowniez zaklasyfikowalabym go jako "damski"
Dziękuję. Byłby mój, gdyby nie ta makabryczna cena - około półtora tysiąca zł...
Na szczęście dostałam pod choinę śliczny zegarek, nie muszę chyba dodawać, że zakwalifikowany do męskich?... I ładniejszy od tamtego FC (link, ceną proszę się nie sugerować, ja jej nie znam i dobrze mi w tej nieświadomości )



Jeszcze co do zapachów wymienionych przez Blankę.
Gaiac - oj dużo było o nim pisane; na jednych Wizażankach bardzo się wysładza (np. na mnie w życiu się nie rozpozna, że to męski), na innych nie zatraca swojej intensywnej, drzewnej, suchej nutki... Polecam wspaniały wątek założony przez Monikę: GAIAC - M. Micallef

Może jeszcze jeden wątek jest wart wymienienia, bo bardzo pasuje do tematu: Męskie perfumy o słodkim zapachu

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 14:05   #99
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Niem wiem, może nie zauważyłam ale wątku o perfumach UNISEX nie widzę(może jestem ślepa)..a i z nimi jest wiele kontrowersji. Oczywiście takie hity jak CK Be i CK One są nam wszystkim dobrze znane....ale chciałam zapytać o perfumy LALIQUE Eau de Lalique czy nosek kogoś z Was miał z nimi kontakt ? Zalazłam pare ofert w perfumeriach internetowych i nawet jedną na Allegro ale pojemność 200 ml matko to chyba za dużo, a co jak się znudzi albo zapach nie będzie trafiony ? Widziałam ten produkt dodany na wizaż pl ale zero opinii na jego temat...Opis w parfumeriach: skład czerwony pieprz, cytryna, bergamot, cynamon, frezja, irys,pizmo..Ale nie chcę sugerować sie suchymi opisami produktu w perfuemriach, Wasze zdanie jest o wiele cenniejsze.
A może znowu założę kolejny wątek "perfumy UNISEX" hehe
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 17:29   #100
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Lolitę Lempicką Masculin testowałam ostatnio jeszcze raz i chcę oświadczyć, że ten zapach powinien znaleźć się na pułce z zapachami damskimi (i to nie tylko moje zdanie). Nawet pewien mężczyna to samo powiedział ! Polecam przetestować i przekonać się. Nuty tej wody toaletowej są bardzo ciekawe np. jest w nich rum, nasiona anyżu, liście fiołka, wanilia i piżmo.Taki ciepły słodziuch.
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 19:27   #101
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

O taaak... meska Lempicka jest bardzo ciekawa: mietowo-slodka . Nie tylko ja zwrocilam na nia uwage - mezowi tez sie bardzo spodobala.

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie A*men Muglera - w odroznieniu do Angela nie musze sie w nim doszukiwac czekolady, bo na koncowce podaje mi sie doslownie na tacy. Moze to polaczenie kawy z tonka? Przepiekny. Jutro chyba zrobie test porownawczy A*mena i Angela. Niesamowite jest to, ze sa do siebie niezwykle podobne, choc maja prawie zupelnie inny sklad.
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 20:04   #102
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez blanka144 Pokaż wiadomość
Niem wiem, może nie zauważyłam ale wątku o perfumach UNISEX nie widzę(może jestem ślepa)..a i z nimi jest wiele kontrowersji. Oczywiście takie hity jak CK Be i CK One są nam wszystkim dobrze znane....ale chciałam zapytać o perfumy LALIQUE Eau de Lalique czy nosek kogoś z Was miał z nimi kontakt ? Zalazłam pare ofert w perfumeriach internetowych i nawet jedną na Allegro ale pojemność 200 ml matko to chyba za dużo, a co jak się znudzi albo zapach nie będzie trafiony ? Widziałam ten produkt dodany na wizaż pl ale zero opinii na jego temat...Opis w parfumeriach: skład czerwony pieprz, cytryna, bergamot, cynamon, frezja, irys,pizmo..Ale nie chcę sugerować sie suchymi opisami produktu w perfuemriach, Wasze zdanie jest o wiele cenniejsze.
A może znowu założę kolejny wątek "perfumy UNISEX" hehe
niestety nie znam, jednak opis nut zapachowych brzmi bardzo obiecujaco
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 21:08   #103
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 657
Dot.: Męski CARRUTI IMAGE i CHANEL EGOISTE dla kobiet ??!

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Ostatnio juz nie wytrzymalam musialam wypsikac sie taty prezentem Gwiazdkowym, z reszta ode mnie, meska Escada Magnetism bosz, jaki ten zapach jest boski na tacie pachnie swietnie, on rowniez bardzo go polubil (a perfumy sa mu zwykle dosc obojetne), ale na mnie to istne cudo I co najlepsze, chyba z 6 osob zapytalo mnie tego dnia, czym tak bosko pachne (w tym 4 mezczyzn) wyobrazcie sobie ich miny, jak powiedzialam, ze to meskie
Na mnie męska Escada Magnetism tez świetnie pachnie. U mnie wyczuwalne są ....wiśnie
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 21:57   #104
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Egoiste Chanel? Nie, chyba bym sie nie odważyła.
Co innego męskie L'Eau par Kenzo, Weekend Burberry, może nawet Air Kenzo.
Cologne są dosyć ciekawe, mają dziwną nutę która mnie do nich przyciąga . CK be - na mojej skórze rozpoczyna się ostrą, męską wodą kolońską, kończy brzoskwiniami, czarnymi jagodami, szafirkami, lilią, lewkonią (w każdym razie pachnącymi nocą kwiatami). Przepiękny zapach.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 06:13   #105
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Podbieram małżowi Gucci pour homme, zresztą sama mu go sprezentowałam z myślą, że bedę sobie czasem używać.
Lubię zapach drzew, skóry, kadzidła, wg mnie ma wszystko
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 06:44   #106
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Właśnie sobie brutalnie u7świadomiłam ze wszystkie (no moze bez 2) flaszki mojego meza to jest to co ja jemu kupiłam.

Podobaja mu sie te zapachy bo sa w jego stylu ale to ja wybrałam takie które i tak w 2/3 to ja zuzyję.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 09:16   #107
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
Podbieram małżowi Gucci pour homme, zresztą sama mu go sprezentowałam z myślą, że bedę sobie czasem używać.
Lubię zapach drzew, skóry, kadzidła, wg mnie ma wszystko
Gucci Homme jest super !Ostatanio sprezentowałam go mojemu wujkowi- taki zestaw...i miałam ochotę coś mu podebrać ale ostatecznie nie zrobiłam tego hm..
Ale powiedz używasz Gucci w domu ? Czy chodzisz wyperfumowana nim po ulicach i do pracy Wiem,że ta woda jest dość rozpoznawalna hehe nie wzbudza to mocnego zainteresowania ?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Właśnie sobie brutalnie u7świadomiłam ze wszystkie (no moze bez 2) flaszki mojego meza to jest to co ja jemu kupiłam.

Podobaja mu sie te zapachy bo sa w jego stylu ale to ja wybrałam takie które i tak w 2/3 to ja zuzyję.
A jakie to perfumki, z których 2/ 3 używasz i Ty ?

Cytat:
Napisane przez ishtar4 Pokaż wiadomość
Egoiste Chanel? Nie, chyba bym sie nie odważyła.
Co innego męskie L'Eau par Kenzo, Weekend Burberry, może nawet Air Kenzo.
Cologne są dosyć ciekawe, mają dziwną nutę która mnie do nich przyciąga . CK be - na mojej skórze rozpoczyna się ostrą, męską wodą kolońską, kończy brzoskwiniami, czarnymi jagodami, szafirkami, lilią, lewkonią (w każdym razie pachnącymi nocą kwiatami). Przepiękny zapach.
A ja ostanio zastanawiam się nad zakupem miniaturki Kenzo Jungle.(męskiej oczywiście)
W ogóle w perfumach fajne jest to,że rozwijają się na prawie każdej skórze inaczej..fajna zabawa. Kiedyś pamiętam używałyśmy z mamą Caroliny Herrery Sexy i po jakimś czasie na naszej skórze było czuć dwa rózne zapachy !

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-01-15 o 09:27 Powód: post pod postem, proszę korzystać z funkcji "edytuj" oraz "multicytowanie"
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 09:28   #108
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Blanko, bardzo Cię proszę korzystaj na przyszłość z opcji "multicytowanie" (to ta ikonka pomiędzy "Cytat" a "Odpow."), będzie czytelniej.


A co do pytania, czego używa Eenax - przejrzyj cały ten wątek, bo dużo dziewczyn pisało, co swoim chłopom podbiera lub co męskiego ma na stanie...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 09:41   #109
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez blanka144 Pokaż wiadomość
Gucci Homme jest super !Ostatanio sprezentowałam go mojemu wujkowi- taki zestaw...i miałam ochotę coś mu podebrać ale ostatecznie nie zrobiłam tego hm..
Ale powiedz używasz Gucci w domu ? Czy chodzisz wyperfumowana nim po ulicach i do pracy Wiem,że ta woda jest dość rozpoznawalna hehe nie wzbudza to mocnego zainteresowania ?

ja tez uzywam uzywam tez do biura - czasami niektore kobiety robia dziwne miny,sa lekko zdezorientowane, moze szukaja mezczyzny gdy stoi przed nimi kobieta
evee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 09:42   #110
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Blanko, bardzo Cię proszę korzystaj na przyszłość z opcji "multicytowanie" (to ta ikonka pomiędzy "Cytat" a "Odpow."), będzie czytelniej.


A co do pytania, czego używa Eenax - przejrzyj cały ten wątek, bo dużo dziewczyn pisało, co swoim chłopom podbiera lub co męskiego ma na stanie...
Ok.Czuję się jak w szkole podstawowej na lekcji informatyki. Teraz już wiem gdzie jest multicytowanie Proszę Pani.
A w całym wątku jest wymienionych kilkanaście perfum, rozumiem że mam wykonać rachunek prawdopodobieństwa i trafić o jakich wodach pisze enax
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 09:46   #111
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Ta ironia jest zupełnie nie na miejscu...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 09:46   #112
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
ja tez uzywam uzywam tez do biura - czasami niektore kobiety robia dziwne miny,sa lekko zdezorientowane, moze szukaja mezczyzny gdy stoi przed nimi kobieta
Nieźle !! Wyobrażam sobie ich miny. Ale fajnie, czemu nie. Może ja też kiedyś odważe się na tego Gucci'ego bo bardzo mi się podoba.
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 09:47   #113
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

blanko niepotrzebna jest ta ironia w stosunku do racheli wyluzuj
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 10:19   #114
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Evve ale to była taka malutka ironia z uśmiechem do racheli I jestem wyluzowna Obiecuję, że to się nie powtórzy- słowo harcerza !
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 10:28   #115
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

A ja bedę miła i aby nie było potrzeby szukania jeszcze raz napisze.

1. Po pierwsze dla mnie nie ma takiego czegos jak zapachy damskie i meskie. Zapach jest taki jaka go osoba uzywa. (Teza ta tez dotryczy całej reszty np. ubrania, zegarki itp).

2. A otóz i lista tego co moj TZ ma okazje sobie czasem uzyć gdyż ja jemu to wczesniej zdarzam wykończyć (lista tych co ma bedzie miec i co juz przemineły):
Lacoste Booster
Micallef Gaiac, i mam mu zamiar kupić Red Sea
Gucci PH
A. Goutal Duel (ma dostac na walentynki)
CdG Ouarzazate
Lacrox Tumulte
M7 i M7 Fresh
PI
Lanvin Oxygene
Kenzo PH
Kenzo Jungle PH

Pozatym z meskich które ja uzywam (czesc mam flaszki a czesc wieksze odlewki):
A. Goutal Eau de Fier
L'Artisan Mechant Loup
L'Artisan Navegar (oddałam mamie czyli kolejna kobieta która go uzywa)
ETRO Messe de Minuit
DKNY Be Delicious (tylko meski mi sie podoba)
IDOL - w planach cała flaszka
Penhaligon Malahah - odlewka
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 10:40   #116
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A ja bedę miła i aby nie było potrzeby szukania jeszcze raz napisze.

1. Po pierwsze dla mnie nie ma takiego czegos jak zapachy damskie i meskie. Zapach jest taki jaka go osoba uzywa. (Teza ta tez dotryczy całej reszty np. ubrania, zegarki itp).

2. A otóz i lista tego co moj TZ ma okazje sobie czasem uzyć gdyż ja jemu to wczesniej zdarzam wykończyć (lista tych co ma bedzie miec i co juz przemineły):
Lacoste Booster
Micallef Gaiac, i mam mu zamiar kupić Red Sea
Gucci PH
A. Goutal Duel (ma dostac na walentynki)
CdG Ouarzazate
Lacrox Tumulte
M7 i M7 Fresh
PI
Lanvin Oxygene
Kenzo PH
Kenzo Jungle PH

Pozatym z meskich które ja uzywam (czesc mam flaszki a czesc wieksze odlewki):
A. Goutal Eau de Fier
L'Artisan Mechant Loup
L'Artisan Navegar (oddałam mamie czyli kolejna kobieta która go uzywa)
ETRO Messe de Minuit
DKNY Be Delicious (tylko meski mi sie podoba)
IDOL - w planach cała flaszka
Penhaligon Malahah - odlewka
Jestem pełna podziwu dla tej listy Eenax RESPECT ! I podoba mi się to, " że nie ma podziału na damskie i męskie, ZAPACH JEST TAKI JAKA GO OSOBA UŻYWA." Super, kupuję ten tekst !
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 11:04   #117
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
ja tez uzywam uzywam tez do biura - czasami niektore kobiety robia dziwne miny,sa lekko zdezorientowane, moze szukaja mezczyzny gdy stoi przed nimi kobieta
ubieram do biura i też widzę czasem dziwne miny koleżanek typu czy tu był facet z rana
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 13:07   #118
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Męskie zapachy, których używacie :)

U mnie juz sie wszyscy przyzwyczaili.
Jak czuć coś meskiego w korytarzu to od razu jest no pewnie Elka znów sie czymś zlała. A tu ZONG! To "klyjent" u nas w biurze był. Ja sie tak nie psikam bym po korytarzach smugi robiła.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-16, 21:20   #119
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Męski CARRUTI IMAGE i CHANEL EGOISTE dla kobiet ??!

"[quote=lalesia;3450738]Ostatnio juz nie wytrzymalam musialam wypsikac sie taty prezentem Gwiazdkowym, z reszta ode mnie, meska Escada Magnetism bosz, jaki ten zapach jest boski na tacie pachnie swietnie, on rowniez bardzo go polubil (a perfumy sa mu zwykle dosc obojetne), ale na mnie to istne cudo I co najlepsze, chyba z 6 osob zapytalo mnie tego dnia, czym tak bosko pachne (w tym 4 mezczyzn) wyobrazcie sobie ich miny, jak powiedzialam, ze to meskie "

Potwierdzam. Dzisiaj wróciłam z perfumerii i jeszcze czuję Magnetism na nadgarstku, pachnie bardzo ciekawie.

Polecam też przetestować Clnique Happy for Men. Ostatnio była klientka
w perfumerii i kupiła sobie właśnie męską wersję. Mojej kolażnaki z Cliique znajoma też używa właśnie tej wody ! Jest super właśnie ją testuję. Radosny aromat swieżych owoców cytrusowych przeplatających się z nutką cedrową.
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 14:02   #120
krematorium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Lightbulb Czy kobieta może pachnieć "męskim" zapachem ?

Czy kobieta może pachnieć "męskim" zapachem ?

Pytanie z początku może wydawać się dziwne, trochę głupie ,ale warto się nad nim mimo wszystko zastanowić. Podobno nie ma nic seksowniejszego niż kobieta ubrana w "męski" zapach - kobiecie wolno sięgać po magię drugiej płci - mężczyźnie nie.

Ja, w 99,9% nudzę się damskimi zapachami, zazwyczaj są przewidywalne, pozbawione magii i finazji, mimo że każdy z nich jest teoretycznie inny.
Co innego zapachy męskie - jest kilka (2-3?) takie zapachy, które zwalają mnie z nóg, płynie z nich poezja, mistycyzm, powodują szybsze bicie serca i uczucie cofania się krwi w żyłach ...

Uwielbiam te zapachy, chcę nimi pachnieć, ale pytanie czy mogę ? Oczywiście część z Was powie, że to co się mi podoba (czyli męski zapach) może się nie podobać mężczyźnie - prawda, ale od razu chcę zaznaczyć, że zapachy te nie mają nic wspólnego z wodami po goleniu, spirytusem czy "brutalami" z Tesco.

Więc jak - kobiecie wolno czy nie ? A może wszystko zależy jednak od zapachu, bo kto powiedział ,że akurat ten zapach jest męski a ten damski ?
krematorium jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.