esentia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-12, 20:03   #1
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769

esentia


witam
czy któras z Was dokonywała kiedyś zakupów na www.esentia.pl?chodzi mi o to, czy kosmetyki nie są przeterminowane albo uszkodzone...bo zamierzam się tam zaopatrzyć w kilka specyfików aptecznych, maja całkem niezły wybór...
pozdrawiam i dziękuję za ewentualny odzew:hello:
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 20:07   #2
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: esentia

skorzystaj z wyszukiwarki: temat się już przewijał
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 20:15   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: esentia

Faktycznie, było już wiele razy, ja sama czasem tam kupuje bo jest duży wybór a ja nie mam siły latać po całym miescie za jedną maseczką ogólnie polecam bo jestem dość zadowolona, czasem skompletowanie zamówienia trwa trochę dłużej, no i trzeba uważać na ceny, bo Esentia czasem je zawyża nigdy nie dostalam nic przeterminowanego ale pamiętam że komuś znajomemu się to przydarzyło (Coralin chyba kiedyś pisała o czymś takim).
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 21:29   #4
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: esentia

witam
ja zamawiam z Esenti. nigdy jeszcze mi sie nie zdarzyło, zeby kosmetyki były przeterminowane. jest tanio, duzy wybor. polecam
kosmetyki nie sa uszkodzone. ja dostaje w paczuszczce z taka folia do pstrykania
hehe
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 22:18   #5
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: esentia

Tak, zdarzyło mi się dostać przeterminowany produkt, co zauważyłam pod koniec używania (ale bez obaw, nie stał w mojej szafce ani chwili, od razu poszedł do stosowania i zużyłam szyko więc to nie u mnie sie przeterminował, chyba to była data 2 miesiące albo i więcej do tyłu Nic to , to tylko żel Norel do ciała Nie obraziłam sie na nich(gorzej by było gdyby to był krem do twarzy), ale cos zauważyłam ze wydłuża się czas od zamówienia do dostarczenia(nic to, Pollenaaroma śle mi już drugi tydzień, oni chyba pojechali zbierać róże na te kosmetyki- bo zamówiłam z różanej serii . Jeśli będę chciała kupić coś czego nie ma w sklepach (tzn na pewno jest tylko ja nie umiem i nie mam czasu zlokalizować)to zamówię . Zresztą są oceny sklepu esentia w kategorii sklepy(? -jest chyba cos takiego na wzór KWC bo pisałam nawet jakieś oceny) Opłaca sie kupować np. Dermikę. I w ogóle w necie Dermika jest o wiele tańsza. To chyba przez te naklejone ceny, od których w zwykłych sklepach nie chcą zrobić odstępstwa w dól.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 23:01   #6
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: esentia

hmmm...własnie przejrzałam cały wątek na ten temat, prawie sprzed roku i Wizażanki narzekały co najwyżej na długi okres oczekiwania na zamówienie (choć jest coś takiego jak przesyłka priorytetowa, więc chyba przynajmniej w teorii dostawa powinna być powiedzmy w ciagu 3 dni?), ale Ty piszesz o przeterminowanym kosmetyku,to już mnie niepokoi,bo zamierzam zamówić specyfiki do facjaty...
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 10:10   #7
Agniecha86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3
Re: esentia

Nie masz sie co przejmowac ze dostaniesz przeterminowany kosmetyk. Ja zamawialm tam kosmetyki juz wielokrotnie i jestem zadowolona. To prawda ze czasem trzeba dlugo czekac, ale mysle ze lepiej poczekac niz jak waritka biegac po miescie i szukac odpowiednich kosmetykow.
Agniecha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-13, 19:38   #8
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: esentia

pewnie że tak
super, dzięki za rady
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 20:42   #9
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Re: esentia

Aż poleciałam sprawdzić terminy ważności kosmetyków, które od nich ostatnio kupowałam - i wszystko ok., bo daty ważności do 2006r.
Zamawiałam od nich już kilka razy i nigdy od dnia złożenia przeze mnie zamówienia do dnia otrzymania paczki nie minęło więcej niż 5 dni. No, ale ja zamawiam raczej standardowe kosmetyki (a jak nie to "internetowe hiciory") więc pewnie tego mają zapas. Dłuższy czas oczekiwanie to pewnie na jakieś "wyrafinowane" zamówienia.
Pozdr.
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 15:44   #10
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Re: esentia

No niestety Dermika ma polityke fatalną dla sklepów, więc jak sprawdziłam to na esentii wychodzi jednak taniej.
Słyszałam że w w-wskiej galerii centrum jest promocja na dermikę,niestety dla mnei to za daleko
A Pollenaroma migusiem przesyła te wielgachne paczuchy) powyżej kwoty zwolnonionej z porto.Zrzucałyśmy sie z qmpelą i było prawie na pstryk, ale gwoli ścisłości ponad miesiąc temu...więc może też stali się opieszali
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.