Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 13:37   #3631
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Oliwko, jestem jak najbardziej chętna Dzisiaj oglądałam te błyszczyki i pięknie lśnią
Może umówmy się, że jak już będziesz mogła wysłać to daj mi znać na pw i będziemy finalizować
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 17:59   #3632
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

uff i pierwszy dzień w pacy za mną, nie było aż tak źle ale i tak odliczam dni do weekendu i najprawdopodobniej przyszły weekend wydłużę sobie o jeden dzień i pojadę nad morze
Mnie dzisiaj też burza obudziła, niestety koło 4 a o 5.30 miałam pobudkę ale przez te błyski i grzmoty i tak już nie mogłam spać
a po pracy poprawiłam sobie humor małymi zakupami, sweterek i bluzeczka


Kurcze miałam nadzieję że przez urlop schudnę, spacery po górach trochę pływania, ale niestety efekt jest odwrotny, niestety to efekt lodów, gofrów itd. ...

Oliwka ja też poproszę o błyszczyk 01 lub 03
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...

Edytowane przez magdzia81
Czas edycji: 2009-08-03 o 18:27
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 20:56   #3633
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Bry!
Evka gratuluje przedłużenia umowy. Na 2 lata to nie tak źle, nastepnym razem powinnas juz miec na czas nieokreślony.
Dzięki dziewczyny Mam nadzieję, że za 2 lata to ja już będę wiedziała co ze sobą zrobić i zmienię pracę. 2 lata temu też tak w sumie myślałam...
Cytat:
te światelka to się wszystkim podobały oprócz mojego tż jak kiedyś jechaliśmy samochodem ciemno było a ja sobie usta malowałam i mu po oczach zaświeciło tak przez przypadek się tż zdenerwował że go oślepiam
Ja się zastanawiam, czy sama siebie nie oślepię
Olivka daj znać na PMa i się jakoś spikniemy z błyszczolami mogę poźinej je rozprowadzić.

Mialam się z Igą spotkać i coś nie możemy się zgrać. Mam nadzięję, że niedługo nadrobimy

Spadam do wyrka, w nocy spać nie mogłam a z hiszpańskiego wracałam w deszczu

Kolorowych!

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2009-08-03 o 20:59
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:27   #3634
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

ło matko co za pogoda Jakbysmy jesien mieli a nie lato

Ja sie wczoraj dowiedziałam że ten radny Poznania z PO co miał w sobote wypadek samochodowy gdzie zgineła jego żona i kulkumiesieczny synek to mój kolega ze studiów Jestem w szoku...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:30   #3635
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ale jestem niewyspana. sąsiadom urodziło się niedawno dziecko i ono cały czas płacze w nocy a nasza sypialnia sąsiaduje chyba z ich i trochę słychać. dla mnie to nowość i budzę się co chwila a potem nie mogę zasnąć. takie małe a tak wyje

dziś muszę zrobić rundkę po sklepach, bo w weekend moi rodzice robią swoje urodziny i coś muszę im kupić. fajnie, wszyscy się zjadą i będzie wesoło
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:38   #3636
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj też burza obudziła, niestety koło 4 a o 5.30 miałam pobudkę ale przez te błyski i grzmoty i tak już nie mogłam spać
Oj Madziu, ja mialam dokladnie tak samo .

Bejjka to wprawiasz sie w nocne wstawanie .

co za pogoda . ja juz chce do domku isc .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:55   #3637
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Ja sie wczoraj dowiedziałam że ten radny Poznania z PO co miał w sobote wypadek samochodowy gdzie zgineła jego żona i kulkumiesieczny synek to mój kolega ze studiów Jestem w szoku...
Oj współczuję, bardzo przykra sprawa
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja juz chce do domku isc .
Ja też! Dzień mi się niemiłosiernie dłuży
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 18:39   #3638
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny, ostatnio tak zachwalałyście Casting Creme Gloss że postanowiłam wypróbować.
Dzięki wielkie za polecenie bo jestem mega zadowolona
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 08:52   #3639
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio tak zachwalałyście Casting Creme Gloss że postanowiłam wypróbować.
Dzięki wielkie za polecenie bo jestem mega zadowolona
a na jaki kolor farbowałaś? ja kupiłam mroźny kasztan i mam nadzieję, że w końcu uda mi się pofarbować włosy, bo ciągle mi się nie chce tego robić

wczoraj wieczorem byliśmy ze znajomymi w pizzerii sorella na ślusarskiej. robią dobrą lekką (chyba drożdżową) pizzę i można zamówić dowolną połowę, więc wyjątkowo mogłam wziąć swoja ulubioną z ale samo ciasto to wolę z pizzerii rozmaitości
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 09:39   #3640
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej Kochane ale mnie nie bylo.. juz po slubie, po podrozy. Teraz 2 tygodnie na napisanie pracy mgr i w 2 pol. sierpnia przeprowadzka pod Warszawe (brrr)
a pod konic sierpnia mam ponoc wyjazd integracyjny na Ukraine.. (ale mi sie chce) z "gronem pedagogicznym". Gdzies w glebi wierze ze nie bedzie polaczony z rada, to moze uda mi sie go uniknac
slub udal sie wspaniale, nie bylo zadnego"zgrzytu", pogode mielismy idealna - 22 stopnie, sloneczko.. cud miod po powrocie z Zakynthos mielismy jeszcze w zeszly piatek sesje w plenerze, pogoda tez byla extra
sciskam Was mocno
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 11:01   #3641
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a na jaki kolor farbowałaś? ja kupiłam mroźny kasztan i mam nadzieję, że w końcu uda mi się pofarbować włosy, bo ciągle mi się nie chce tego robić
Farbowałam blondem 700 i kolor wyszedł bardzo fajny
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 11:56   #3642
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Farbowałam blondem 700 i kolor wyszedł bardzo fajny
poprosimy fotki .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 15:35   #3643
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
poprosimy fotki .
Proszę bardzo Tutaj porównanie koloru:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2832
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:13   #3644
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

MoniaK rzeczywiście zmiana bardzo subtelna Kolor bardziej nasycony a włosy wyglądają na grubsze i zdrowsze i pięknie lśnią jak znajdę chwile to też sobie dzis pofarbuję, akurat przed wyjazdem choć nie chce mi sie jak diabli
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:53   #3645
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
a pod konic sierpnia mam ponoc wyjazd integracyjny na Ukraine.. (ale mi sie chce) z "gronem pedagogicznym". Gdzies w glebi wierze ze nie bedzie polaczony z rada, to moze uda mi sie go uniknac
W jakiej szkole będziesz pracować?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:58   #3646
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Monia kolor śliczny, naturalny, subtelny

Nafie prosimy o zdjęcia, czekamy z niecierpliwością!!

uff jeszcze tylko 2 dni i wolne a weekend ma być bardzo ładny więc zapowiada się miły wypoczynek, choć być może zabiorę się do umycia okien bo już straszą brudem

Planuję zapisać się z koleżanką na salsę solo, a może któraś z Was chodziła i może podzielić się wrażeniami?
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 00:16   #3647
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

natii4 - przeprowadzam sie do Sulejowka pod Warszawe, wiec bede pracowala tam. Szkola Podstawowa, klasy 1 - 5, bede uczyc angielskiego. Mam tylko nadzieje, ze mi nie wcisna wychowawstwa, chociaz to pewnie nieuniknione

Kochane jutro wrzuce fotki, obiecuje, bo juz dzis padam na twarz i ide do spanka

edit: teraz przelecialam sobie pare stron tak na szybko, dziekuje Wam Kochane za tyle zyczen dopiero teraz je przeczytalam !

jutro postaram sie co nieco Wam napisac o slubie i podrozy poslubnej
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-08-06 o 00:26
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 06:48   #3648
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
natii4 - przeprowadzam sie do Sulejowka pod Warszawe, wiec bede pracowala tam. Szkola Podstawowa, klasy 1 - 5, bede uczyc angielskiego. Mam tylko nadzieje, ze mi nie wcisna wychowawstwa, chociaz to pewnie nieuniknione
Zastanawiałam się czy dostałaś pracę jako wczesnoszkolny czy jako anglista

Ja się za rok zacznę martwić pracą A dziś mam pożegnanie z dzieciakami.Mam nadzieję,że za rok je znów spotkam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 09:33   #3649
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny własnie gadałam z Oliwką, podrzuci mi do pracy błyszczole dla Ani i Karolci

Reszta w poniedziałek
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 09:57   #3650
karola30
Raczkowanie
 
Avatar karola30
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cześć

Jak Wam mija dzień? ja jakoś nie mam nastroju do pracy nic mi się nie chce

Evka
kiedy się spotkamy abym mogła odebrać od Ciebie błyszczyk

Pozdrawiam
karola30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:18   #3651
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry.

Moniu zgadzam sie z Bejjka, jesli chodzi o Twoj nowy kolorek . zmiana na plus .

Ewcia juz masz blyszczyki . dziekujemy Oliwko . no to teraz trzeba by je odebrac .

a ja jutro mam wolne , zatem weekend zaczyna mi sie od dzisiejszego popoludnia .

Madziu ja tez mam w planach sprzatanie mieszkania, ale nie mycie okien .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:28   #3652
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Tak jak obiecalam, wklejam pare fotek.
Udalo mi sie zalatwic z Mackiem, naszym fotografem, zeby zdjecia od niego byly nieco wczesniej, wiec moze juz pod koniec przyszlego tygodnia beda Te co wrzucam to zdjecia od znajomych, ktorzy tez robili fotki na slubie.
Slub byl naprawde super, ksiadz wyluzowany, denerwowalam sie tylko w aucie w drodze do kosciola no i jak tata mnie wprowadzal. Potem juz bylam mega szczesliwa <no tyle tylko ze bylam chora i glos na slubie mialam ostro "przechlany" ;P >
Wesele - lepszego naprawde nie moglam sobie wymarzyc. Przede wszystkim bylo smieszne i nienapompowane, a o to mi chodzilo
Wszystkim sie podobalo, Szwedzi byli pierwszy raz w ogole na jakimkolwiek weselu, wiec dla nich to byl niezly szok Byly tez osoby z Indii i Libanu i jakos na szczescie wszystkim udalo sie przypasowac ;P
Zgrzytow tez zadnych nie bylo, nikt nie skonczyl pod stolem
No i zarcie przepyszne, a to jednak bardzo wazne

edit: jak widzicie fryzure mam inna niz ta probna, bo moja fryzjerka tuz przed weselem trafila do szpitala. Dzien przed slubem polecialam na probna do innej, bylam niesamowicie niezdowolona, w ogole mi sie ta fryzura nie podobala. Dopiero w dzien slubu powiedzialam jej co mi sie nie podoba i co ma poprawic, no i efekt widac na zdjeciach, sama nie wiem jak to wyszlo
tyle ze utrzymala sie do rana Makijaz - A. Kubicka. Jesli ktos chce znac opinie napisze na priv., nie chce na forum.
W piatek mielismy sesje w plenerze, juz po powrocie z podrozy. A. Kubicka nie mogla mnie malowac, wiec zamowilam inna, miala przyjechac do domu i piec minut przed czasem odwolala!polecialam wiec do Douglasa w Browarze, maja teraz cala nowa kolorowke (i nie tylko) Armaniego, uparla sie zeby malowac mnie od poczatku do konca nim, nawet ladny wyszedl ale o wiele delikatniejszy niz ten na slubie. Podklad bardzo dlugo mi si etrzymal i slicznie dopasowal do karnacji, maja tez extra bronzer !!! ale cienie moim zdaniem raczej kiepskie, takie mdle jakies. Tusz tez mi sie nie podobal, w ogole nie wydluzyl mi rzes i troche posklejal, a nie bylo juz czasu na doklejenie. Zobaczymy na zdjeciach jak juz przyjda co z tego wyszlo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4 (2).jpg (30,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5 (2).jpg (30,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6 (2).jpg (29,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (2).jpg (43,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 (2).jpg (60,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7 (2).jpg (21,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 (2).jpg (35,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10 (2).jpg (40,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11 (2).jpg (40,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,8 KB, 18 załadowań)
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-08-06 o 12:38
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:48   #3653
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie ślicznie wyglądałaś, impreza też widać że wesoła, a torcik musiał być pyyycha .
Gratuluję .

U mnie nic nowego w weekend jedziemy do Piotrkowa Trybunalskiego by T. mógł dokonać skoku urodzinowego.

Acha, byłyśmy z Karolą30 w kinie na "Stary kocham Cię" polecam świetna komedia.

Pozdrawiam Pa!
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:51   #3654
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzieki Igus Torcik faktycznie byl pyszny, zalezalo mi na tym, bo jak jadlam inne torty na weselach... to nic oprocz smietany tam nie czulam. Sama wybieralam smaki, kazde pietro mialo inny czekoladowy z wisniami u gory, posrodku malinowy, na dole cappucino - szkoda tylko ze nie dane mi bylo wszystkiego sprobowac ;p
w ogole to ja nie jadlam prawie nic na moim weselu, bo nie siedzialam prawie w ogole przy stole i rano bylam glodna ;P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:21   #3655
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie super wyszło! Fryzurka też fajnie. Pięknie wyglądałas

Coś pech z tymi fryzjerami/makijarzystklami. Sprawiają wrażenie, że w ogole im nie zalezy, już od kilku kolezanek słyszałam że dzień przed ktoś coś odwołował i zostawały na lodzie. Najgorzej miała moja kuzynka której fryzjer odmówił a ślub w święta wielkanocne więc żaden salon nieczynny...Porażka.


Błyszczole już u mnie pól biura się zachwyca. Też chcą hehe. Ustawiłam się z Karolcią i Anią po odbiór. CD w poniedziałek. Moniś ja Ci go mogę pocztą wysłać Sylwia Wam dane do przelewu podeśle.

Na weekend znów spadam na Mazurki Madzia tam, gdzie ostatnio, do Mielna

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2009-08-06 o 14:23
Evka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:18   #3656
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie ślicznie wyglądałaś, suknia cudna a fryzurka też prezentowała się ok i fajnie że utrzymała Ci się do samego rana

Ewa ja w okolicach Grunwaldu byłam 3 tygodnie temu a na ten weekend też postanowiłam wybyć z Poznania, zdecydowałam się dzisiaj po pracy i wybywam nad morze do Koszalina
Kamila przepraszam, że się nie spotkamy mam nadzieję, że jak wrócę uda nam się spotkać.
A więc Aniu jak widzisz u mnie sprzątanie musi trochę poczekać

Iga a dlaczego Twój mąż nie skacze w Kobylnicy?

właśnie skończyłam walczyć z depilatorem i cała się spociłam. Ogólnie szykuje mi się zakup nowego sprzętu bo mój "stary przyjaciel" odmawia powoli posłuszeństwa.
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:26   #3657
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa fajnie że Wam się kolor podoba

Nafie, ślicznie wyglądałaś Jeszcze raz gratulacje!

Ewa, czyli Ty masz już u siebie błyszczyk dla mnie? Czy jednak Oliwka dopiero będzie mieć w poniedziałek? Bo już zgłupiałam Jeśli masz to ja bardzo chętnie przygarnę a Oliwce od razu wyślę kasę za niego Czy mam Ci słać mój adres czy posiadasz?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:43   #3658
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Monia dla Ciebie i dla pozostałych Pań mam nadzieję że będe już miala u siebie błyszczyki do poniedziałku więc tobie mogę wysłać problemu nie ma one są bardzo fajne więc jak są to rozchodzą się jak ciepłe bułeczki tym bardziej że za takie pieniążki

Nafie
przepięknie wyglądałaś i widać jaka szczęśliwa
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:20   #3659
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dziekuje ale to prawda w 100% - moze banalne, ale rzeczywiscie byl to najszczesliwszy dzien w moim zyciu - w koncu sie doczekalismy po tych 9 latach ale warto bylo czekac

podroz tez byla cudowna, jesli wybieralybyscie sie kiedys do Grecji, naprawde polecam Wam Zakynthos = dla kazdego cos milego - pol wyspy jest mocno pod turystow przygotowana, a cala zachodnia czesc dzika, z mnostwem urwisk, klifow i gajow oliwnych, zatoczek, opuszczonych wiosek (takie sie mialo wrazenie, jak wjezdzalismy na glowny rynek do jakiejs wsi a tam nikogo tylko owca sobie idzie przez srodek ) jak chcecie to Was pomecze tez tymi fotkami ;P
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:54   #3660
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Czyli rozumiem że Ewcia masz nadwyżkę tych błyszczyków To nie wiem jak teraz. Może Ewa ja Ciebie nie będę już kłopotać skoro wyjeżdżasz na weekend a wszystko już dogadam z Oliwką?
Oliwka, jak będziesz miała ten mój kolor to daj proszę znać na pw i dogadamy szczegóły

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2009-08-07 o 16:53 Powód: błąd
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.