Wspólne odchudzanie od 07.04.10" - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 18:24   #571
Lady Pink
Raczkowanie
 
Avatar Lady Pink
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 221
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

DZIEŃ DOBRY
jak tam piękne u Was? Ja po maleńku sobie radzę
Jako tako, po malutku. dzisiaj wszystko idealnie wyszło. Grałam już 25 minut w siatkę i na 20:00 jestem umówiona na 45 minutowe bieganie. Czyli trochę spale <jupi>
Dzisiaj nic słodkiego, chyba ze mną jest cos nie tak bo chyba nigdy się nie umialam powstrzymać albo poprostu już mam dość swojego ciała
Dobra lecę się szykować moje laski )

Wytrwałości kochane w walce o takie ciałka :
Załącznik 3026012

Miłego wieczoru
<3
__________________
córeczka Gabrielka

"Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
Lady Pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:45   #572
letina
Rozeznanie
 
Avatar letina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 883
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez Lady Pink Pokaż wiadomość
DZIEŃ DOBRY
jak tam piękne u Was? Ja po maleńku sobie radzę
Jako tako, po malutku. dzisiaj wszystko idealnie wyszło. Grałam już 25 minut w siatkę i na 20:00 jestem umówiona na 45 minutowe bieganie. Czyli trochę spale <jupi>
Dzisiaj nic słodkiego, chyba ze mną jest cos nie tak bo chyba nigdy się nie umialam powstrzymać albo poprostu już mam dość swojego ciała
Dobra lecę się szykować moje laski )

Wytrwałości kochane w walce o takie ciałka :
Załącznik 3026012

Miłego wieczoru
<3
No to gratuluję udanego dnia

Ja tez zaliczam ten do udanych w sumie
Teraz tylko ide sobie troszke pocwiczyc, pozniej do wanny i uczyc się fizyki
Do jutra
__________________
I CAN BECAUSE I THINK I CAN
letina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:06   #573
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Ja dzisiaj mało ćwiczyłam, tylko 16 min orbitrek, może z 5 min stepper i niecałe 8 min abs. Nie wiem sama czemu, ale nie mam siły.
Dzień mogę zaliczyć do średnio udanego, ale jest ok. Życzę powodzenia i dobrej nocki, paa
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:23   #574
trufelka
Raczkowanie
 
Avatar trufelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 171
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Wchodzi się do takiej kapsuły zamykanej od pasa w dół, w której spaceruje się po bieżni 30 minut. Panuje tam podciśnienie, które powoduje znacznie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i likwiduje cellulit. Ja się spociłam tak, że aż sie ze mnie lało a szłam z prędkością tylko 5km/h Wykupiłam karnet na 10 wejść i zobaczymy jakie będą efekty
jeeej! wiem! widzialam to gdzies! i baaardzo bym chciala sie na to wybrac... zazdroszcze Ci . ale tak troszeczke tylko :P

Cytat:
Napisane przez weroniczka95 Pokaż wiadomość
Dzień mogę zaliczyć do średnio udanego, ale jest ok. Życzę powodzenia i dobrej nocki, paa

moj dzien tez taki srednio udany, ale... ale jakos poszlo. skonczylam piec biszkopty i padam na twarz... dzisiaj z Wami nie popisze, ale nie tesknijcie, wroce .

P.S. brzuszki zaczelam robic wieczorami. a rano a6w.
trufelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:24   #575
agnessja
Rozeznanie
 
Avatar agnessja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ruda Śl.
Wiadomości: 800
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez letina Pokaż wiadomość
Hej
U mnie dzisiaj tak mało ciekawie... popatrzcie
I ś: Dwie kromki chlebka kukurydzianego z szyneczką z indyka, ogorkiem i serem zoltym i herbatka zielona niesłodzona
II ś: Jabłko
Obiad: [ to co w szkole.. ; /] zupa ogórkowa z ziemniakami. ziemniakow zjadłam chyba z 3 takie małe rzecz jasna ;p. więc nie jest źle chyba . Drugie danie mnie troche przeraziło.. bo były 'łazanki' .tzn był typu swiderki. No i nie miałam wyjscia, musiałam troche zjesc.
o 16 zjadłam jogurt truskawkowy -gratka

No i to na tyle... cos czuje, ze tego za mało jest.
Ale teraz przeciez tego nadrobic nie moge chyba. Co polecacie na kolacje i mniej wiecej o ktorej zjesc?
ogólnie nie jest źle, ale ja np. zrezygnowałabym z żółtego sera, bo zawiera ponad 40 % tłuszczu, taki chlebek możesz posmarować jakimś chudym serkiem twarogowym, a potem układać na tym inne składniki kanapeczki: sałata rzodkiewki chude wędlinki, ogóreczek, pomidorek, (serki topione wg mnie są zakazane, żeby nikomu do głowy to nie przyszło), już widzę oczami wyobraźni tą kolorową kanapeczkę.... mmmmmmmmniam

na kolację to tu- tzn w tym wątku- się poleca głownie jaja na twardo, serek wiejski, chudą wędlinkę, ale bez pieczywa, choć moim skromnym zdaniem jakaś kromka chrupkiego lekkiego pieczywa nie zawadzi, to zależy jakie kto zasady diety stosuje, bo ile odchudzających to tyle diet, a każdy ma swoje racje mnie osobiście suche jajo nie przejdzie przez gardło i muszę czymś przegryźć.

ja mam ciągle problem z picem wody, na początku muszę się męczyć żeby unieść sześciolitrową butelkę i to już mnie zniechęca, potem jak ubywa to już łatwiej, ale smak wody a raczej jego brak... no cóż powoli, powoli przyzwyczajam się...
__________________
Moje odchudzanie A.D. 2018
90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70
_________________________ _________________________ ____________________

Blog o hobby - scrap i decou
agnessja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:48   #576
Gusia0312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 245
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

U mnie dziś dietowo dzień zaliczony + 70 min. aerobicu
__________________
Ogłaszam z wagą
Zaczynamy od
68 - 66 - ?


Gusia0312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:52   #577
delfinka87
Przyczajenie
 
Avatar delfinka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Natyyy ja siegalam porad specjalisty ale tylko do momentu zrzucenia wagi i to byl blad nie mialam duzo (i 2-3 miesiace mi wystarczyly), bo moje bmi bylo ok ale zle sie czulam. Po kilku miesiacach kg wrocily mi podwojne, a kazde nastepne odchudzanie to chyba kilkukrotnie trudniejsza droga teraz jest ciezko bo mam zwolniony metabolizm;/
delfinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 20:58   #578
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez martikya Pokaż wiadomość
O j tak...weekendy sa fatalne;/ ale jakos trzeba dac rade
No i masz racje-nie ma co sie uzalac nad soba- trzeba sie wziac w garsc- innej opcji nie ma.
SharMea zaskakuje mnie to ,ze we wszystkim sie z Toba zgadzam !

Miło mi z tego powodu, to znaczy, że jednak jakąś wiedzę mam - a nie brnę na oślep.

Cytat:
Napisane przez weroniczka95 Pokaż wiadomość
SharMea masz rację, tez tak myślę, ale taka dieta trwa tydzień i mojej starszej koleżance dużo pomogła. Pozbyła się 2 kg .A ja właśnie zjadłam lody krówkowe bo miałam straszna ochotę, ale niewiele. Myslę, że dzisiaj duużo poćwiczę, ale to wieczorem, jak mi w brzuchu zrobi się lżej. Jestem najedzona i szczęśliwa, odpokutuję ćwiczeniami .
A nie wróciły jej te kg? Takie cud dietki nie są do końca dobre ani dla nas, ani dla organizmu

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Melduje się dziewczynki

Nie było mnie chyba z 3 dni w wątku i patrze.. 19 stron
Ja tak średnio w dietce. Ale wasze jadłospisy zainspirowały mnie. Dziś już jedzenie w odstawkę idzie.

Macie może pomysł co na obiad jutro zjeść i śniadanie?
Ja jutro na obiad kurczaka *__* z kalafiorem
śniadanie: owsianka xD

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Hej kobitki!

Właśnie wróciłam z Vacumwell i po prostu rewelacja! Byłam na tym pierwszy raz, ale juz wykupilam odrazu karnet, bo strasznie sie spocilam, widzę, że super to wyszczupli nogi, brzuch, boczki i pośladki Do tego ujędrni skórę i pozbędę się całkowicie cellulitu z ud Wymęczona jestem porządnie, ale jaka szczęśliwa... Miałam iść na masaże Rollen, a w koncu poszlam na to i nie żałuję. Polecam!
Powiedz mi Kochana, gdzie Ty takie rarytasy znajdujesz? ile ma to kosztować? ciekawi mnie to bardzo ;D


Dzień jak dla mnie udany Niestety mam inny internet (SharMea w lo na profilu informatycznym, a tak skonfigurowala liveboxa, że neostrada nie działa, więc mam Orange bezprzewodowy od chłopaka xD) i jest TAK WOLNY, że mnie szlag trafia, youtube to w ogóle nie chodzi ;D. wiec 8minutes odpadło... ale było a6w, zakupy i zero podjadania.
Jakoś nie mogę się zmotywować do chodzenia pieszo, wszędzie tylko autem i autem .

Jutrzejszy jadłospis:
IŚ: Owsianka z morelami suszonymi i jabłkiem.
IIŚ: kanapka posmarowana wieśniakiem, na to chuda wędlinka i jajko.
Lunch: miks owocowy.
Obiad: kurczak z kalafiorem.
Kolacja: wieśniak.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:04   #579
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Nie trawie diet typu jogurtowa/pomaranczowa/pomidorowa.. Dosłownie i w przenośni Nawet nie napiszę dlaczego..

Powodzenia dalej dziewczęta !
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:24   #580
Way
Raczkowanie
 
Avatar Way
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

No ja przyznaję, dzisiaj przegięłam białe pieczywo...jajecznica Na szczęście w umiarkowanych ilościach.
Na jutro mam przewidziany serek wiejski z pomidorkiem i ogórkiem, CIEMNY CHLEB , warzywa na patelnię, a na kolację musli. Drugiego śniadania ani podwieczorku nie przewiduję...jakoś mi bez nich lepiej
Oczywiście ćwiczę brzuszki...masakra, wymiękam po 30
__________________
72-...-66-65,865-64-63-62

Way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:39   #581
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Przegniesz jutro Way, na kolacje MUSLI? TO SAME WĘGLOWODANY! NIE, NIE! BIAŁKO NA KOLACJE.
Dlaczego mówisz, że przegiełaś z jajecznica?
Proponuje zajrzeć do podpiętych wątków na forum, bo jednak podstawowej wiedzy o odchudzaniu raczej nie masz.

Jajecznica to idealna kolacja!
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 21:59   #582
Way
Raczkowanie
 
Avatar Way
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez SharMea Pokaż wiadomość
podstawowej wiedzy o odchudzaniu raczej nie masz.
Podstawowej?...Kochana, ja nie mam żadnej odchudzam się kompletnie na czuja , bez żadnej określonej diety, podczytując co Wy tam jecie. Padło słowo musli więc jem musli, a że na kolację, dobra zjem rano. Widzę, że sporo się od Was nauczę: oklaski:
__________________
72-...-66-65,865-64-63-62

Way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 22:01   #583
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

SharMea są takie gabinety fitness, u mnie powstał nowy, jakies 2min drogi od domu Są tam właśnie te Rollen i Vacuwell. Zauważyłam to bardzo przypadkiem, jak szłam do dentystki na usuwanie kamienia Wzięłam ulotkę, poczytałam, no i sprawdziłam w googlach od razu opinie na temat tych urządzeń- podobno działają, więc pomyślałam że spróbuje Za karnet na 10 wejść zapłaciłam 150zł , a za 20 wejść się tu płaci 280zł. Z tego co wyczytałam w necie to nie jest źle, bo jakieś dziewczyny pisały, że w Krakowie czy Warszawie się po 200-240zł płaci za 10 zabiegów . Ja jestem z Gdańska, ale pewnie co gabinet, to swoje ceny, więc się trzeba po prostu popytać. Będę informować jakie mi to przynosi efekty W każdym razie na tej bieżni dzisiaj nieźle się wymęczyłam, już czuję w mięśniach, zwłaszcza na udach i pośladkach
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 00:21   #584
czolgistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

musze tego sprobowac skoro wspomaga redukcje celu^^ najbardziej upierdliwa rzecz, jaka mi sie trafila w zyciu( moze poza gzami konskimi na rajdach dlugodystansowych^^)
slyszalam, ze na mojej wsi mozna uswiadczyc takie magiczne urzadzonka, wiec chya sie wybiore w weekend
Monte_ : a jak z obciazeniem kolan podczas takiego treningu?
__________________
Niech nikt nikogo nie broni, nikogo nie karze...
czolgistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 06:12   #585
Ewusiaw85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sanniki->Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Witajcie

Ja wczoraj niestety nie wykonałam swoich planów. Bo po kursie tak ok.21 miałam isc pobiegać, nawet namówiłam TZ zeby mi towarzyszył, ale... było na dworku juz ciemno i nagle poczułam sie tak strasznie zmeczona, ze darowałam sobie ćwiczenia niestety

Ale za to po powrocie juz nie jadłam normalnego obiadku, ze wzgledu na pore tylko zjadłam wiesniaka i odrobine surówki.

Na dziś zaplanowałam sobie :
I sniadanie mieszanka muesli+owsinka, zarodku,otreby z jogurtem-dziś była owocowa jogobella
II sniadanie będzie troszke surówki
Obiad talerz rosołku (niestety dostałam od mamusi wiec trzeba zjesc)
Kolacja pewnie wiesniak albo grejfrut

Wiem że powinno byc 5 posiłków ale ze wzgledu na to że chodze wczesnie spac nie będzie 5. Za wczoraj dzis planuje pobiegać, i może zrobie jakies 8 minutówki albo poucze sie krecic hula-hopem.
Co myślicie??
Ewusiaw85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 06:34   #586
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez Way Pokaż wiadomość
Podstawowej?...Kochana, ja nie mam żadnej odchudzam się kompletnie na czuja , bez żadnej określonej diety, podczytując co Wy tam jecie. Padło słowo musli więc jem musli, a że na kolację, dobra zjem rano. Widzę, że sporo się od Was nauczę: oklaski:
Kochana kolacje są białkowe na redukcji Musli jeżeli już to na śniadanie, choć też bym się wzbraniała, gdyż to nic niewartościowe

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
SharMea są takie gabinety fitness, u mnie powstał nowy, jakies 2min drogi od domu Są tam właśnie te Rollen i Vacuwell. Zauważyłam to bardzo przypadkiem, jak szłam do dentystki na usuwanie kamienia Wzięłam ulotkę, poczytałam, no i sprawdziłam w googlach od razu opinie na temat tych urządzeń- podobno działają, więc pomyślałam że spróbuje Za karnet na 10 wejść zapłaciłam 150zł , a za 20 wejść się tu płaci 280zł. Z tego co wyczytałam w necie to nie jest źle, bo jakieś dziewczyny pisały, że w Krakowie czy Warszawie się po 200-240zł płaci za 10 zabiegów . Ja jestem z Gdańska, ale pewnie co gabinet, to swoje ceny, więc się trzeba po prostu popytać. Będę informować jakie mi to przynosi efekty W każdym razie na tej bieżni dzisiaj nieźle się wymęczyłam, już czuję w mięśniach, zwłaszcza na udach i pośladkach
Zazdroszczę Ci. U mnie pewnie najbliżej Katowice, a to i tak ponad 100 km ode mnie ;|. więc odpada. Zostają gacie termo jakieś tam ;D

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusiaw85 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja wczoraj niestety nie wykonałam swoich planów. Bo po kursie tak ok.21 miałam isc pobiegać, nawet namówiłam TZ zeby mi towarzyszył, ale... było na dworku juz ciemno i nagle poczułam sie tak strasznie zmeczona, ze darowałam sobie ćwiczenia niestety

Ale za to po powrocie juz nie jadłam normalnego obiadku, ze wzgledu na pore tylko zjadłam wiesniaka i odrobine surówki.

Na dziś zaplanowałam sobie :
I sniadanie mieszanka muesli+owsinka, zarodku,otreby z jogurtem-dziś była owocowa jogobella
II sniadanie będzie troszke surówki
Obiad talerz rosołku (niestety dostałam od mamusi wiec trzeba zjesc)
Kolacja pewnie wiesniak albo grejfrut

Wiem że powinno byc 5 posiłków ale ze wzgledu na to że chodze wczesnie spac nie będzie 5. Za wczoraj dzis planuje pobiegać, i może zrobie jakies 8 minutówki albo poucze sie krecic hula-hopem.
Co myślicie??
Skoro planujesz ćwiczyć to radze zjeść więcej Rosół ma do 180 kcl. To mało, jak na obiad. I nie jedz grejpfruta na kolację, owoce do 16 godziny

Wcinam właśnie owsiankę Życzę miłego dnia Dziewczyny
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60

Edytowane przez SharMea
Czas edycji: 2010-04-13 o 06:36
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 06:48   #587
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

czolgistka kolan mi nie obciążyło za mocno, ale dzisiaj bolą mnie łydki z przodu, pachwiny i tyłek dzisiaj mam przerwe od tego, ale jutro i pojutrze ide
SharMea może popytaj się, dużo teraz takich różnych miejsc A jeśli nie, to szukaj basenu- kolejny rewelacyjny "wynalazek" Pływanie moim zdaniem to najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kg Sama chodze raz w tygodniu popływać, a raz na aquaaerobik, nie wyobrażam sobie odchudzania się bez basenu
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 07:19   #588
Ewusiaw85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sanniki->Warszawa
Wiadomości: 161
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Skoro planujesz ćwiczyć to radze zjeść więcej Rosół ma do 180 kcl. To mało, jak na obiad. I nie jedz grejpfruta na kolację, owoce do 16 godziny

Wcinam właśnie owsiankę Życzę miłego dnia Dziewczyny [/QUOTE]


Hmm oczywiście rosół z makaronem, ale skoro to za mało to zjem do tego jakas surówke. Niby wiem ze owoce do 16, tylko ja jak jestem w pracy to za bardzo nie moge sobie pozwolic na grejfruta...tak jakos dziwnie mi go było wsuwac w pracy, no ale skoro tak mówisz to ok.

No włąsnie a z tymi ćwiczeniami to róznie moze być, ale oby mi sie dziś udało do nicg zmobilizować. Dzięki za wskazówki
Ewusiaw85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 08:06   #589
delfinka87
Przyczajenie
 
Avatar delfinka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Question Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Dziewczynki macie jakies efekty widoczne na wadze na 6 dzien? (wiem ze to jeszcze nie tluszcz ale pytam z ciekawosci)
delfinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 10:10   #590
Natyyy
Raczkowanie
 
Avatar Natyyy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 72
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez delfinka87 Pokaż wiadomość
Natyyy ja siegalam porad specjalisty ale tylko do momentu zrzucenia wagi i to byl blad nie mialam duzo (i 2-3 miesiace mi wystarczyly), bo moje bmi bylo ok ale zle sie czulam. Po kilku miesiacach kg wrocily mi podwojne, a kazde nastepne odchudzanie to chyba kilkukrotnie trudniejsza droga teraz jest ciezko bo mam zwolniony metabolizm;/
Zupełnie jakbys mówiła o mnie, Ja żałuje pierwszego swojego odchudzania bo nie było mi ono wtedy potrzebne..i zeby chociaż to było z głową eeh. To od tej pory zaczęły się moje problemy z wagą. Jeszcze nigdy nie byłam takim tłusciochem jak teraz. Jak w ostatni dzień swiat coś mnie tknęło i weszłam na wage i zobaczyłam te cholerne 78 z hakiem to pół zycia mi przeleciało przed oczami. Ale teraz moje nastawienie jest pozytywne

Dużo się tu dowiaduję, np o tych owocach do 16 i białkowych kolacjach. Do tej pory postepowałam odwrotnie.. Jeśli moze to pomóc to od dzisiaj spróbuję. Zawsze na białko mam ochote tylko z rana no ale cóż moze jakach chuda wedlina z indyka przejdzie mi przez gardło bo wieśniak na bank nie.

Jesli chodzi o zakwasy to dzisiaj umieram, a myslałam ze nie może być gorzej niż wczoraj. To penie dlatego ze nie chciałam robić przerw ale szłam na aerobic aby je rozruszać. Po bieganiu odkryłam ze mam partie mieśni o których istnieniu nie miałam pojecia ahaha Pozdrawiam 3majcie się dziś twardo
Natyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:22   #591
Gusia0312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 245
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez Natyyy Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o zakwasy to dzisiaj umieram, a myslałam ze nie może być gorzej niż wczoraj. To penie dlatego ze nie chciałam robić przerw ale szłam na aerobic aby je rozruszać. Po bieganiu odkryłam ze mam partie mieśni o których istnieniu nie miałam pojecia ahaha Pozdrawiam 3majcie się dziś twardo
I bardzo dobrze że nie robiłaś. Zakwasy tzn. zastałe mięśnie nalezy rozruszać

U mnie dziś na śniadanie jogurcik z otrębami i suszonymi śliwkami, zaraz będzie zielona herbatka. Do dni @ mocno ograniczam cukier powalczę jeszcze o jeden kilogram

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
SharMea są takie gabinety fitness, u mnie powstał nowy, jakies 2min drogi od domu Są tam właśnie te Rollen i Vacuwell. Zauważyłam to bardzo przypadkiem, jak szłam do dentystki na usuwanie kamienia Wzięłam ulotkę, poczytałam, no i sprawdziłam w googlach od razu opinie na temat tych urządzeń- podobno działają, więc pomyślałam że spróbuje Za karnet na 10 wejść zapłaciłam 150zł , a za 20 wejść się tu płaci 280zł. Z tego co wyczytałam w necie to nie jest źle, bo jakieś dziewczyny pisały, że w Krakowie czy Warszawie się po 200-240zł płaci za 10 zabiegów . Ja jestem z Gdańska, ale pewnie co gabinet, to swoje ceny, więc się trzeba po prostu popytać. Będę informować jakie mi to przynosi efekty W każdym razie na tej bieżni dzisiaj nieźle się wymęczyłam, już czuję w mięśniach, zwłaszcza na udach i pośladkach
Kurcze już druga moja znajoma forumowa odkryła to w Gdańsku. Ja musiałabym szukać chyba w Warszawie ale tu są ceny z kosmosu
Ja na razie wspieram się ćwiczeniami a basen uwielbiam.
Szkoda tylko że mój basenik remontują i muszę daleko jeździć
__________________
Ogłaszam z wagą
Zaczynamy od
68 - 66 - ?


Gusia0312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:54   #592
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez Way Pokaż wiadomość
No ja przyznaję, dzisiaj przegięłam białe pieczywo...jajecznica Na szczęście w umiarkowanych ilościach.
Na jutro mam przewidziany serek wiejski z pomidorkiem i ogórkiem, CIEMNY CHLEB , warzywa na patelnię, a na kolację musli. Drugiego śniadania ani podwieczorku nie przewiduję...jakoś mi bez nich lepiej
Oczywiście ćwiczę brzuszki...masakra, wymiękam po 30
Zdarzyło się - trudno. Działaj dalej w dobrym kierunku
Dwa duże błędy podczas diety które właśnie popełniasz i które mogą sprawić że nie dojdziesz do wagi do jakiej byś chciała !
1. NIE 3 a 5 posiłków dziennie
2. KOLACJA - białkowa NIE musli (poczytaj SKŁAD)

Cytat:
Napisane przez SharMea Pokaż wiadomość
Przegniesz jutro Way, na kolacje MUSLI? TO SAME WĘGLOWODANY! NIE, NIE! BIAŁKO NA KOLACJE.
Dlaczego mówisz, że przegiełaś z jajecznica?
Proponuje zajrzeć do podpiętych wątków na forum, bo jednak podstawowej wiedzy o odchudzaniu raczej nie masz.

Jajecznica to idealna kolacja!
Dokładnie. Podpisuje się.

Cytat:
Napisane przez Way Pokaż wiadomość
Podstawowej?...Kochana, ja nie mam żadnej odchudzam się kompletnie na czuja , bez żadnej określonej diety, podczytując co Wy tam jecie. Padło słowo musli więc jem musli, a że na kolację, dobra zjem rano. Widzę, że sporo się od Was nauczę: oklaski:
Więc się nie odchudzaj albo zrób to mądrze. Zabierać się za redukalne zmiany dotyczące organizmu nie mając "żadnej" wiedzy to (powiem ładnie) odwaga tyle że niestety troszcze zmieszana z brakiem rozsądku co daje niestrawny mix.
Na nauke nigdy za późno. Trzymaj się ale pamiętaj - odchudzanie to ingerencja w organizm, ciało i nawet troszke psychike.
__________

Moje:
śn: 3 kromki ciemnego pieczywa
1 z serkiem topionym
2ga z plastrem szynki, szczypiorkiem i pomidorem
3cia z twarogiem 0% tł i ogórkiem
kawa z mleczkiem (mała)

wpadło 1 ciasteczko LU Go

II śn: duże japco kiwi i garśc orzechów i suszonej żurawiny mmm

obiad: pierś z kurczaka duszona z papryką cebulką i czosnkiem + 300g kalafiora + surówka z buraczków ok. 150g

podwiecz: łosoś w galarecie 1 porcja

kolacja: serek wiejski, szczypiorek, kilka rzodkiewek, szczypta soli do smaku

Co o tym myślicie ? Jestem na baaardzo początkowym U.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:13   #593
weroniczka95
Raczkowanie
 
Avatar weroniczka95
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 293
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Witam. Ja jadłam lody wczoraj, naszła mnie straszna ochota. A dzisiaj:

ś: płatki pszeniczne z mlekiem
lunch: kromka chleba z twarożkiem(niestety ze śmietaną)
obiad: zupa "zalewajka" z kiełbaską


wiem, że dużo kalorii, ale zacznę się bardzo pilnować od przyszłego tyg, teraz ograniczam..
__________________
Weronika.


weroniczka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:14   #594
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Subskrybuję

Przenoszę się do tego wątku z wątku "dieta od 1.03" ponieważ od tego czasu praktycznie tylko ja i Bertha233 wytrwałyśmy w postanowieniach, więc czas się przenieść do większego grona Ze starym wątkiem w ciągu miesiąca schudłam aż 6 kg znacznie zmniejszając ilość pochłanianego jedzenia. Przestałam o nim myśleć, przestałam żyć jedzeniem, przestałam podjadać i objadać się. Waga spada, zostało mi jeszcze z 5 kilo do mojego ideału.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:02   #595
Gusia0312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 245
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Moje:
śn: 3 kromki ciemnego pieczywa
1 z serkiem topionym
2ga z plastrem szynki, szczypiorkiem i pomidorem
3cia z twarogiem 0% tł i ogórkiem
kawa z mleczkiem (mała)

wpadło 1 ciasteczko LU Go

II śn: duże japco kiwi i garśc orzechów i suszonej żurawiny mmm

obiad: pierś z kurczaka duszona z papryką cebulką i czosnkiem + 300g kalafiora + surówka z buraczków ok. 150g

podwiecz: łosoś w galarecie 1 porcja

kolacja: serek wiejski, szczypiorek, kilka rzodkiewek, szczypta soli do smaku

Co o tym myślicie ? Jestem na baaardzo początkowym U.
Mi się bardzo podoba twoje menu Ja odstawiłam chlebek razowy i przyszły zaparcia woda z cytrynką jakoś nie pomaga. Zastanawiam się nad tym aby samemu piec chleb mam już koleżankę która da mi zakwas, potrzebuję tylko kupić dobre brytwanki. Chcę zobaczyć różnicę z chlebkiem i bez jak samopoczucie i waga będzie wyglądać.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Subskrybuję

Przenoszę się do tego wątku z wątku "dieta od 1.03" ponieważ od tego czasu praktycznie tylko ja i Bertha233 wytrwałyśmy w postanowieniach, więc czas się przenieść do większego grona Ze starym wątkiem w ciągu miesiąca schudłam aż 6 kg znacznie zmniejszając ilość pochłanianego jedzenia. Przestałam o nim myśleć, przestałam żyć jedzeniem, przestałam podjadać i objadać się. Waga spada, zostało mi jeszcze z 5 kilo do mojego ideału.
Hej witaj
Ale jesz coś? Napisz jakieś swoje podstawowe menu? Bardzo jestem ciekawa przy jakich ilościach spadło ci te 5 kg?
__________________
Ogłaszam z wagą
Zaczynamy od
68 - 66 - ?


Gusia0312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:17   #596
Lady Pink
Raczkowanie
 
Avatar Lady Pink
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 221
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

WITAM :P
dzisiaj jak na razie okey ;p chociaż mam chęć na słodycze jak nei wiem co :O buuu.. Ale siędze tutaj i mówię nie, nie nie :p
dzisiaj waga pokazała 1,5 kg mniej. Mobilizuje Ćwiczę na azie reguarnie, choć wczorj wogóle nie miaam sił, ale powiedziałam, z przebiegne tyle ile chciałam i biegłam jak głupek bez celu hehe dzisiaj też zamierzam i troche poćwiczyć
__________________
córeczka Gabrielka

"Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
Lady Pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:19   #597
Gusia0312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 245
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Moje dzisiejsze menu:

śniadanie - otręby z suszonymi śliwkami jogurtem naturalnym.
obiad - zupa krupnik (taka mała bulionówka)
II obiad - pierś z kurczaka z sałatką z fetą
kolacja - serek wiejski z pomidorem - będzie dopiero
__________________
Ogłaszam z wagą
Zaczynamy od
68 - 66 - ?


Gusia0312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:38   #598
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
czolgistka kolan mi nie obciążyło za mocno, ale dzisiaj bolą mnie łydki z przodu, pachwiny i tyłek dzisiaj mam przerwe od tego, ale jutro i pojutrze ide
SharMea może popytaj się, dużo teraz takich różnych miejsc A jeśli nie, to szukaj basenu- kolejny rewelacyjny "wynalazek" Pływanie moim zdaniem to najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kg Sama chodze raz w tygodniu popływać, a raz na aquaaerobik, nie wyobrażam sobie odchudzania się bez basenu
Basen mam przy szkole, jednak sa problemy z wejsciami...

Własnie zjadłam jeden kawałek pizzy, czyli jakieś 250 kcl. Niestety jest tego powód: w kuchni remont, tato nie postawił kurczaka... oprócz tego jem kanapki, bo tylko tyle jestem w tym bajzlu zrobić...
No cóż, mam nadzieję, że to sytuacja kryzysowa jedynie dzisiaj
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60

Edytowane przez SharMea
Czas edycji: 2010-04-13 o 15:42
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:50   #599
letina
Rozeznanie
 
Avatar letina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 883
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Subskrybuję

Przenoszę się do tego wątku z wątku "dieta od 1.03" ponieważ od tego czasu praktycznie tylko ja i Bertha233 wytrwałyśmy w postanowieniach, więc czas się przenieść do większego grona Ze starym wątkiem w ciągu miesiąca schudłam aż 6 kg znacznie zmniejszając ilość pochłanianego jedzenia. Przestałam o nim myśleć, przestałam żyć jedzeniem, przestałam podjadać i objadać się. Waga spada, zostało mi jeszcze z 5 kilo do mojego ideału.
Witam Gratulacje za te 6kg i powodzenia w dalszej dietce

ja dzisiaj hm... no tak nie bardzo.
Moje menu:
I śn: dwa wafle ryżowe z szynką i serem zółtym, który [według rad] odstawie
II śn: duze jablko
Obiad: znowu szkolny - krupnik, kotlet schabowy i marchewka duszona.
Po szkole wpadłam do kolezanki, gdzie wypiłam szklanke coli i soku i jedna delicje. ..
Co do kolacji to nie mam pojecia, co z nią.

Mysle, ze obiad znowu taki jakis... kotleta zjadłam z panierką ; / zupełnie nie pomyslałam o tym, zeby ja zdjąc.
Za niedługo jadę z kolezankami do m1 , gdzie jest mc donald. dziewczyny pewnie cos sobie kupią, tzn mają zamiar skusic sie na lody.. ja chyba zastopuję i oszczędzę pieniążki.. jak myslicie ?
__________________
I CAN BECAUSE I THINK I CAN
letina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 16:02   #600
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

SharMea wiem jak to jest z miejscami na basenie... sama 3 miesiące sie staralam, zanim w ogole dostalam karnet...

letina z Gliwic jestes??
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.