Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 08:17   #841
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mama mnie ciągnie jutro do Ikei, bo wujek jedzie sobie coś tam kupić (też robi remont) i byśmy się zabrały z nim. Tylko, że jak pojadę z mamą to mi będzie wciskać tysiąc pięćset dodatków, bo według niej: "jak można mieć taki minimalistyczny pokój, bez żadnego obrazu, figurek, ozdóbek itp?". Tylko, że ja właśnie chcę mieć taki minimalistyczny look
Bardzo lubię jeździć do Ikei, tam często można podpatrzeć jakieś fajne rozwiązania.
I bardzo podobają mi się ich kuchnie i systemy szaf - właśnie za minimalizm i super rozwiązania / możliwości wyposażenia. Mój TŻ niekoniecznie podziela mój pogląd w tej kwestii

Dodatków też nie lubię, u nas jest zupełnie pusto, jeśli chodzi o tego typu bajery i ozdoby, ostatnio sobie uświadomiłam, że nie mamy nawet wazonu Mam tylko jeden kwiat doniczkowy, który dostałam od babci w prezencie, a tak to króluje minimalizm i tak mi dobrze. Nie lubię rzeczy, które tylko "zbierają kurz".

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zahaczyło mi się o Rossmanna w drodze powrotnej do domu, poszłam po coś i nie pamiętałam po co. Wróciłam z dwoma żelami OS - czekolada + mięta, pomarańcza + imbir i kremem pod oczy Dermika Hialiq 3d do którego gratis dostałam maseczkę.
Skusił mnie skład, fajny całkiem.

Poza tym w moim R. niby dużym, ale jak widać wybrakowanym, nie ma Yoskine a z Tołpy tylko seria do cery trądzikowej i pełen wybór kremów dla facetów.
A poszłam po Lactacyd.


No i zdenerwowałam się na Eskulapa bo zmienili promocję i już nie ten krem jest w gratisie który chciałam tylko "kosmetyk wybrany losowo". To jak nie chcę nic pilnego, to chyba sobie odpuszczę, a filtr kupię bliżej domu.

Kto ma Idealię?
Fajne zakupy. Koniecznie daj znać, jak sprawdzi się krem Dermiki, dawno temu miałam od nich tylko coś do demakijażu. A jaką maseczkę dostałaś?
Żele OS naprawdę super pachną, ale konsystencje mi nie pasują Miałam dwa i poza zapachem są dla mnie mniej niż przeciętne...

Co do Eskulapa, to bez sensu, nie lubię zmian warunków promocji w trakcie jej trwania, to nieuczciwe Co do filtrów, to wczoraj widziałam emulsję z Ziaji z SPF50 w nedużym opakowaniu, nawet nie wiedziałam, że mają kosmetyki z tak wysoką ochroną.

Miałam próbki Idealii i bardzo mi się spodobała, miałam nawet kupować, ale rozsądek zwyciężył i odłożyłam ten zakup na potem, jak wyjdę z zapasów.

Wcześniej pisałaś, że będziesz musiała dokupić jakiś top coat, a ja mam dwa czy trzy razy użyty OPI, kupiony max. pół roku temu w Sephorze, także na pewno oryginalny i wszystko z nim ok. On bardzo ładnie nabłyszcza, tylko jak już pisałam, nie chce mi się nigdy nakładać tylu warstw. Mogę Ci wysłać, jak chcesz, ja go i tak nie zużyję.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zrobiłam placuszki- tylkonastępnym razem dam połowę mleka mniej albo wcale. Robiłam z 4 porcji i zanim wszystko wysmażyłam to jeszcze trochę wody ouściło i było bardzo delikatne i mokre- jak wystygły musiałąm podsmażyć jeszcze raz bo na zimno smakowały jak surowe. Ale dobre bardzo
Jutro mama leczo przyrządzi.

Ja też sie staram teraz ograniczyć smażenie, a przynajmniej ilość tłuszczu wylewaną na patelnię, ale jednak takie ciasto mysi być trochę zamoczonem bo się spiekają tylko wystające kawałki a w środku się nie dosmaża.
Jakiś czas temu mama TŻ robiła podobne placki, ale odsączyła cukinię na cedzaku, właśnie po to, żeby nie zrobiły się takie mokre i wodniste.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co to KissKiss Baby?
Nawilżająco-pielęgnujące szminko-balsamy do ust z Guerlain, niestety już wycofane.
Jednak przemyślałam sprawę i nie będę ich brała na plażę, bo jak będzie upał, to mi się roztopią, a to trochę za duża strata by była.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A są już te nowe smaki- truskawka i mięta pieprzowa?
Z Dermiki miałąm na liście do kupienia kiedyśtam krem z Aquaoptima, nawet były w cenie na do widzenia 50% taniej niedawno, ale jednak nie chcę robić zapasów w tej dziedzinie, to jest chyba najgorsza męczarnia- zwłaszcza jak siostrom nie podpasuje i muszę sama zużywać
Ja u siebie jeszcze nigdzie nie widziałam tych nowych.

W kwestii zużywania zapasów - pielęgnacja twarzy to faktycznie najgorsza męka, mam tego mnóstwo, a tak powoli się to wykańcza...
Przez ostatnie dni udało mi się zużyć kilka miniatur i próbek, kończy mi się też Hydra Vegetal YR 15ml, który zużyłam na szyję i woda termalna LRP.

W końcu do kosza trafiła też butla po szamponie Elseve Nutri Gloss Crystal, kończę też odżywkę Dermeny. Do wekendu zużyję też balsam z mango Garniera. A w szafce nadal pełno

Miałam pomalować wczoraj paznokcie Burgundy Diva, ale jak zasiadłam wieczorem do malowania, to uznałam, że już nie chcę ciemnego manicure Zdecydowałam się na drugi nowy kolor - pięknie wygląda ten Boudoir Rose Już przy jednej warstwie dał bardzo dobre krycie, ale nałożyłam drugą dla poglębienia koloru i połysku. Jestem zachwycona!

Jako bazę po raz pierwszy nałożyłam NailTeka, oczywiście za szybko go dotknęłam Ale po pomalowaniu kolorem nic nie widać na szczęście, żadnego ubytku.
Śmieszna ta baza, malowałam z myślą "o, jaki ładny połysk", a za chwilę patrzę, a tu taki mat
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:22   #842
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Z kremów miałam tylko próbki - z linii Hydrativ, Rosacal i Futuris. Ciężko mi oceniać, jak sprawdziłyby się przy dłuższym stosowaniu, natomiast pierwsze wrażenia miałam pozytywne. Krem Futuris chciałam kupić, ale muszę najpierw zużyć zapasy. Co do porównania z aptecznymi, to nie wiem, w jakim kontekście miałabym je porównać, dla mnie ważne, żeby krem działał, nie porównuję pod kątem apteka/perfumeria/drogeria. Jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, to ostatnio nie używałam nic typowo aptecznego, jakiś czas temu miałam tylko Aqualię Thermal Rich.
Na pewno Tołpa ma fajne składy.
Dzięki za opinię. Przejrzałam wczoraj stronę Tołpy i kwc i zaczęły mnie kusić kremy z serii hydrativ i futuris(ten na noc) i maseczki Wybieram się dziś do dużego Rossmanna i apteki także zobaczymy z czym wrócę.
A w porównaniu nie chodziło mi o ogólną opinię typu 'krem jest lepszy od tych drogeryjnych ale gorszy od wysokopółkowych'. Ale skoro nie używasz ostatnio kremów aptecznych to mi nie pomożesz. Ja stosuję prawie wyłącznie kremy marek aptecznych, mam więc spore porównanie. Używam kremów nawilżających, odżywczych i na pierwsze zmarszczki(tylko do skóry suchej). I porównanie typu np 'krem X ma konsystencję podobną do Aqualii Themal Rich, bądź jest bardziej bogaty, tłusty; nawilża lepiej itp' potrafi pomóc przy zakupie kolejnego kremu. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W SP, do którego pojechałam po pracy, w ogóle nie było BB do jasnej cery ani Ambre Solaire. Po powrocie do domu powiedziałam o moim rozczarowaniu w tej kwestii TŻ, po czym zupełnie niespodziewanie, w drodze na zakupy spożywcze, zawiózł mnie do innego SP. Ambre Solaire też oczywiście nie było, więc wzięłam tą zachwalaną Ziaję z wapniem, zwłaszcza, ze była w bardzo niskiej cenie. Był też BB, którego szukałam.
Sama ostatnio zauważyłam, że Ambre Solaire ciężko ostatnio znaleść w drogeriach/aptekach. Mnie kusiła bardzo lekka konsystencja tych mleczek ale chyba muszę poszukać zamiennika.
Ja z kolei zainteresowałam się BB Maybelline. Wiem, że one nie mają właściwie nic wspólnego z azjatyckimi kosmetykami tego typu ale jako kremy tonujące się sprawdzają.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
heej właśnie ostatnio myślałam o Tobie, zastanawiałam się, czy ślub masz w tym roku czy mi się coś pokręciło?
to ten

i chciałabym pomarańczowy lakier kusi Braziliant, który wcześniej nie robił na mnie wrażenia albo Clambake
Taki był pierwotny plan ale sytuacja życiowa(głównie finansowa) trochę nas zastopowała

Dzięki za linka. Trochę obawiam się, że może być dla mnie za lekki. Poproszę dzis o próbkę

Wiesz jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się pokusy? Trzeba jej ulec
Ja postanowiłam nie kupować więcej lakierów bo nie są niezbędne, a budżet bardzo ograniczony. Ale wykorzystałam punkty z karty SP na 3 lakiery Delii, w tym pomarańczowy. Kolory bardzo ładne, z topem trzymają się co najmniej 4 dni. Czwartego myłam okna i lakier odprysł mi tylko w jednym miejscu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Kto ma Idealię?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja I póki co chwalę, choć moja cera po pokrzywie wygląda teraz jak pobojowisko. Ale zaczęłam kremu używać ze 2-3 tygodnie wcześniej niż pokrzywy i jestem zadowolona z tego jak nawilża i delikatnie rozświetla cerę. Wygląda na zdrowszą i wypoczętą. Tylko ja się po nim jednak w dzień świecę i używam tylko na noc.
Isa, a którą masz wersję? Ja zużyłam kilka próbek obu wersji i z tej do skóry suchej jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się bardziej niż obecnie stosowany Uriage AquaPrecis(który jakoś za słabo nawilża i odżywia, mam po nim czasem suche skórki). Skóra bardzo zdrowo po nim wygląda.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2012-07-18 o 08:58
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:32   #843
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. Przejrzałam wczoraj stronę Tołpy i kwc i zaczęły mnie kusić kremy z serii hydrativ i futuris(ten na noc) i maseczki Wybieram się dziś do dużego Rossmanna i apteki także zobaczymy z czym wrócę.
A w porównaniu nie chodziło mi o ogólną opinię typu 'krem jest lepszy od tych drogeryjnych ale gorszy od wysokopółkowych'. Ale skoro nie używasz ostatnio kremów aptecznych to mi nie pomożesz. Ja stosuję prawie wyłącznie kremy marek aptecznych, mam więc spore porównanie. Używam kremów nawilżających, odżywczych i na pierwsze zmarszczki(tylko do skóry suchej). I porównanie typu np 'krem X ma konsystencję podobną do Aqualii Themal Rich, bądź jest bardziej bogaty, tłusty; nawilża lepiej itp' potrafi pomóc przy zakupie kolejnego kremu. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
Teraz już rozumiem - widać miałam wcześniej jakieś zamroczenie, że nie pojęłam, o jakie porównanie Ci chodziło Przepraszam Ale faktycznie, nie pomogę w tej kwestii za bardzo
Ciekawa jestem, z jakimi zakupami wrócisz

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Sama ostatnio zauważyłam, że Ambre Solaire ciężko ostatnio znaleść w drogeriach/aptekach. Mnie kusiła bardzo lekka konsystencja tych mleczek ale chyba muszę poszukać zamiennika.
Ja z kolei zainteresowałam się BB Maybelline. Wiem, że one nie mają właściwie nic wspólnego z azjatyckimi kosmetykami tego typu ale jako kremy tonujące się sprawdzają.
Dziwne, że zrobiły się takie niedostępne, ciekawe, z czego to wynika

Też mnie kusił ten BB, właśnie jako krem tonujący, zwłaszcza, jak w pierwszym SP nie było Garniera do jasnej karnacji. Jednak kolory Light i Fair były dla mnie zdecydowanie zbyt różowe a Medium za ciemny, więc nie zdecydowałam się na zakup. Konsystencja wydała mi się bardzo przyjemna, lekka, fajnie się wchłania, a do tego krem ma ładny zapach. Szkoda, że kolory takie nie moje.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:45   #844
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Bardzo lubię jeździć do Ikei, tam często można podpatrzeć jakieś fajne rozwiązania.
I bardzo podobają mi się ich kuchnie i systemy szaf - właśnie za minimalizm i super rozwiązania / możliwości wyposażenia. Mój TŻ niekoniecznie podziela mój pogląd w tej kwestii
Mi się w sumie tylko dodatki tam podobają. Chociaż z tymi swoimi rozwiązaniami do małych pomieszczeń faktycznie potrafią nieźle wykombinować

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Isa, a którą masz wersję? Ja zużyłam kilka próbek obu wersji i tą do skóry suchej jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się bardziej niż obecnie stosowany Uriage AquaPrecis(który jakoś za słabo nawilża i odżywia, mam po nim czasem suche skórki). Skóra bardzo zdrowo po nim wygląda.
O, nie wiedziałam, że są wersje do typów skóry. Aż poszłam zobaczyć i faktycznie na słoiczku jest napisane, że moja jest do normalnej i mieszanej
W takim razie krem mam dopasowany do mojej cery, ale i tak przy wyższej temperaturze mocno się świeciłam po nim.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:08   #845
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja I póki co chwalę, choć moja cera po pokrzywie wygląda teraz jak pobojowisko. Ale zaczęłam kremu używać ze 2-3 tygodnie wcześniej niż pokrzywy i jestem zadowolona z tego jak nawilża i delikatnie rozświetla cerę. Wygląda na zdrowszą i wypoczętą. Tylko ja się po nim jednak w dzień świecę i używam tylko na noc.
Ja miałam próbki wersji do suchej i też zauważyłam, że dość szybko się po nim świecę

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W kwestii zużywania zapasów - pielęgnacja twarzy to faktycznie najgorsza męka, mam tego mnóstwo, a tak powoli się to wykańcza...
Przez ostatnie dni udało mi się zużyć kilka miniatur i próbek, kończy mi się też Hydra Vegetal YR 15ml, który zużyłam na szyję i woda termalna LRP.
W końcu do kosza trafiła też butla po szamponie Elseve Nutri Gloss Crystal, kończę też odżywkę Dermeny. Do wekendu zużyję też balsam z mango Garniera. A w szafce nadal pełno
U mnie pielęgnacja twarzy też schodzi bardzo wolno .... Mam na wykończeniu jedynie tonik, reszty kosmetyków mam więcej niż połowa

Za to na dniach wykończę balsam do ciała w wersji 400ml

Jestem coraz bardziej zadowolona z żelu ujędrniającego Nivei, używam minimum raz dziennie , naprawdę fajnie wygładza i pięknie pachnie

Dziś mam Rexonę w sztyfcie, zobaczymy, jak się sprawdzi. Po wczorajszej kulce jestem mega zadowolona
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:37   #846
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja sztyft będę testować na białej bluzce, bo na ciemnej mi trochę szkoda

Zatykasz zawsze sztyft tą plastikową nasadką? Powiem szczerze, że ja nigdy tego nie robiłam
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja ją zawsze wyrzucam od razu- nie widzę sensu zostawiania, w domu nikt mi nie będzie macał przecież
hm, nie mam dużego doświadczenia ze sztyftami - myślałam, że to służy temu, żeby dezodorant nie wysychał i zostawiłam

używałam go do granatowych i czarnych bluzek i nie zostawił śladów

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O właśnie, też mnie ciekawi ten truskawkowy żel OS
co to za żel?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nawilżająco-pielęgnujące szminko-balsamy do ust z Guerlain, niestety już wycofane.
Jednak przemyślałam sprawę i nie będę ich brała na plażę, bo jak będzie upał, to mi się roztopią, a to trochę za duża strata by była.
hehe ja mam dwie Rosy Nude, chyba się zapłaczę jak się skończą
nam się udało wczoraj załatwić te wakacje, jedziemy do Krynicy
jednak tym polskim busem, rano bilety na samolot kosztowały 99zł, a po południu 149, więc zrobiło się drogo
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Taki był pierwotny plan ale sytuacja życiowa(głównie finansowa) trochę nas zastopowała

Wiesz jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się pokusy? Trzeba jej ulec
Ja postanowiłam nie kupować więcej lakierów bo nie są niezbędne, a budżet bardzo ograniczony. Ale wykorzystałam punkty z karty SP na 3 lakiery Delii, w tym pomarańczowy. Kolory bardzo ładne, z topem trzymają się co najmniej 4 dni. Czwartego myłam okna i lakier odprysł mi tylko w jednym miejscu.
przykro mi ale co się odwlecze..

genialne pomarańcz już długo za mną chodzi, więc pewnie nie wytrzymam
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-07-18 o 09:39
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:49   #847
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
co to za żel?
Nowe 2 zapachy z OS: miętowa i truskawkowa guma do żucia Na którymś blogu dziś widziałam, że jakaś wizażanka kupiła ten miętowy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 09:54   #848
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A używasz jakiegoś smakowego? Mnie kusi jaśminowy, ale kiedy ja kupię jakiś nowy balsam to nie wiem- obecnie jestem gdzieś w 1/3 dwóch yes to carrots, a w kolejce czeka trzeci i tubkowe Bigelow sztuk 3
Nie, nie lubię pomadek smakowych. Carmex pachnie wanilią i kamforą, na początku mnie to drażniło, ale przyzwyczaiłam się. Miałam raz Carmex w tubce o wiśniowym smaku i zapachu, paskudztwo.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak chcesz to ja Ci mogę tam skoczyć, prześlij tylko listę zakupów W tym tygodniu będę jeszcze.
Dzięki ale postanowiłam jednak wygospodarować trochę czasu i pojechac albo jak będziemy jechać na imprezę w weekend albo jak będziemy z niej wracać. Chcę Idealię z bonów z tej ulotki co przyszła pocztą, a akurat okazało się, że krem mi się kończy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze nie skusiłam, siostrze kupiłam róż rok temu ponad i jeszcze nie podkradłam do testów, a chcę 3 róże włąśnie
Używam drugi dzień i jestem pod coraz większym wrażeniem i przypadkiem dobrałam sobie idealny kolor . Z sierpniowej wypłaty na pewno kupię jeszcze chociaż jeden.

A jakie kolory Ciebie kuszą?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A są już te nowe smaki- truskawka i mięta pieprzowa?
Z Dermiki miałąm na liście do kupienia kiedyśtam krem z Aquaoptima, nawet były w cenie na do widzenia 50% taniej niedawno, ale jednak nie chcę robić zapasów w tej dziedzinie, to jest chyba najgorsza męczarnia- zwłaszcza jak siostrom nie podpasuje i muszę sama zużywać
Nie ma pod Biprostalem
Ja z Dermiki nie miałam jeszcze nic poza saszetkowymi maseczkami. Kremy z tej serii co kupiłam też są teraz w promocji, ale chyba wolę Idealię jednak kupić.

Ja akurat jak mam możliwość finansową to lubię zrobić zapasy pielęgnacji twarzy. Długo się zużywa, ale mi akurat z przyjemnością.
Dość mam za to zapasów smarowideł do ciała, nie są takie duże niby, ale nie mogę ich zwalczyć a co za tym idzie nie kupuję kolejnych balsamów nawet jak mam ochotę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajne zakupy. Koniecznie daj znać, jak sprawdzi się krem Dermiki, dawno temu miałam od nich tylko coś do demakijażu. A jaką maseczkę dostałaś?
Po pierwszym użyciu bardzo mi się podoba napina odczuwalnie a dzisiaj rano (użyłam po pracy po demakijażu) obudziłam się po raz pierwszy od kilku dni bez opuchniętych oczu. Zobaczymy jak będzie dalej.
A gratis dostalam maseczkę przeciwzmarszczkową ze złotem, o dziwo nie saszetkę, a tubkę 50 ml. Skład wyglada sympatycznie, więc fajnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Żele OS naprawdę super pachną, ale konsystencje mi nie pasują Miałam dwa i poza zapachem są dla mnie mniej niż przeciętne...
Ja je nawet lubię. Szału faktycznie nie robią jeżeli chodzi o konsystencję, ale zapachy są fajne. Ten pomarańczowo-imbirowy kupiłam drugi raz, a rzadko mi się to zdarza.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do Eskulapa, to bez sensu, nie lubię zmian warunków promocji w trakcie jej trwania, to nieuczciwe
No wiem, że bez sensu, zdenerwowało mnie to, ale nie ma tego złego - zostanie trochę pieniędzy na koncie zamiast iść w zapasy.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wcześniej pisałaś, że będziesz musiała dokupić jakiś top coat, a ja mam dwa czy trzy razy użyty OPI, kupiony max. pół roku temu w Sephorze, także na pewno oryginalny i wszystko z nim ok. On bardzo ładnie nabłyszcza, tylko jak już pisałam, nie chce mi się nigdy nakładać tylu warstw. Mogę Ci wysłać, jak chcesz, ja go i tak nie zużyję.
Kochana bardzo chętnie a co byś chciała w zamian ode mnie?

Byłam dzisiaj rano zrobić te wszystkie zlecone badania, spóźniłam się godzinę do pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:06   #849
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Miałam pomalować wczoraj paznokcie Burgundy Diva, ale jak zasiadłam wieczorem do malowania, to uznałam, że już nie chcę ciemnego manicure Zdecydowałam się na drugi nowy kolor - pięknie wygląda ten Boudoir Rose Już przy jednej warstwie dał bardzo dobre krycie, ale nałożyłam drugą dla poglębienia koloru i połysku. Jestem zachwycona!

Jako bazę po raz pierwszy nałożyłam NailTeka, oczywiście za szybko go dotknęłam Ale po pomalowaniu kolorem nic nie widać na szczęście, żadnego ubytku.
Śmieszna ta baza, malowałam z myślą "o, jaki ładny połysk", a za chwilę patrzę, a tu taki mat
fajnie, że też Ci się podoba Budoir Rose jak mój się skończy, to na pewno kupię kolejną buteleczkę

ja muszę kupić jakąś bazę, właśnie zmyłam lakier, a paznokcie lekko żółte :/ niby delikatnie, ale mnie to razi
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nowe 2 zapachy z OS: miętowa i truskawkowa guma do żucia Na którymś blogu dziś widziałam, że jakaś wizażanka kupiła ten miętowy.
te? truskawkowy rzeczywiście brzmi super chociaż znam tylko jednego Rossmanna, który ma komplet zapachów OS, w moim są tylko 4 podstawowe
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:29   #850
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
te? truskawkowy rzeczywiście brzmi super chociaż znam tylko jednego Rossmanna, który ma komplet zapachów OS, w moim są tylko 4 podstawowe
O dokładnie te
Chociaż patrząc na obecną pogodę mam ochotę kupić jakieś cięższe i słodkie zapachy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:29   #851
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej Dziewczyny

Ja mam jak Sleepy, podczytuję, ale nie mam ani możliwości ani czasu pisania z pracy a wieczorem trudno się wkręcić jednym postem

A właśnie Basiu, dobrze, że się odezwałaś, bo już miałam pisać do Ciebie PW gdzie się podziewasz
Nie planujesz wizyty u nas?

Ja znowu poszalałam zakupowo w lipcu,jestem jednak niereformowalna
Te maluszki Loreala tak mi się podobają jeśli chodzi o konsystencję, trwałość i łatwość nakładania, że przy okazji cenyw SP (która wcale taka promocyjna nie jest, nie oszukujmy się przy tej pojemności,no, ale jednak jest ) skusiłam się na 3 nowe kolory Także mam już 7...No ale 2 prezentyI z nich na pewno pozbędę się Makarona, kompletnie mi nie podszedł
Wzięłam Dating Coral (mam od 2 dni na dłoniach, jest świetny ), Beige Countess i Rebel Blue a dumam jeszcze nad 1-2
No ale wreszcie wzięłam się w garść i odłożyłam do sprzedaży wszystkie lakiery, których nie używam lub nie do końca mi podchodzą, więc z 2 pełnych pudełek zostało mi pół.

Ice daj znać jak się sprawuje ten krem z Dermiki po dłuższym stosowaniu, bo też powinnam w końcu zacząć dbać o okolice oczu a ciężko mi się do tego zmotywować.
Z Dermiki kupiłam kiedyś krem do twarzy Hypoalergica, byłam zadowolona a potem jakoś o nim zapomniałam.Teraz odnalazłam go w szufladzie i znowu używam, jest lekki i całkiem nieźle nawilża a przy tym nadaje się pod makijaż
Moja mama za to chwali sobie serie do cery dojrzałej (wykończyła po 2 lub 3 kremy pod oczy i do twarzy z wycofanej serii Rosarium, 2 z Gold 24k czy jakoś tak i teraz kupiłam jej jakąś nowość).

Też jestem ciekawa tych nowych OS, szczególnie miętyAktualnie używam limitowanej Isany z gruszką, super pachnieSkusiłam się tylko na zapach, bo wcześniej byłam zrażona do żeli Isany po tym jak mnie wysuszyły. Na szczęście przy tym nic takiego się nie dzieje, pewnie dlatego, że ma te perełki olejku.

Czekają mnie spore zakupy apteczne, potrzebuję porządnego kremu do twarzy i pod oczy, może jakiegoś serum, żelu do twarzy (nie wiem czy znów brać Cleanance czy spróbować czegoś innego ) no i może Flavo C na jesień.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 10:44   #852
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja miałam próbki wersji do suchej i też zauważyłam, że dość szybko się po nim świecę
Ja też się świeciłam, ale u mnie to był taki glow, a nie typowe świecenie, nie przeszkadzało mi zupełnie.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
U mnie pielęgnacja twarzy też schodzi bardzo wolno .... Mam na wykończeniu jedynie tonik, reszty kosmetyków mam więcej niż połowa
O! Tonik tez mi się kończy, Nutriganics z TBS, polecam posiadaczkom suchej skóry, dla mnie jest super

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jestem coraz bardziej zadowolona z żelu ujędrniającego Nivei, używam minimum raz dziennie , naprawdę fajnie wygładza i pięknie pachnie
Brzmi zachęcająco Może go kupię w okolicach jesieni, chwilowo oprócz połowy tubki chłodzącego Lirene i nowego Eveline Fitness, doszły mi jeszcze Eveline Diamentowe i Eveline na brzuch i pośladki - siostra mi oddała, bo nie używa i uznała, że po co mają się marnować.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
używałam go do granatowych i czarnych bluzek i nie zostawił śladów
U mnie też nie, można bezpiecznie używać

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hehe ja mam dwie Rosy Nude, chyba się zapłaczę jak się skończą

nam się udało wczoraj załatwić te wakacje, jedziemy do Krynicy
jednak tym polskim busem, rano bilety na samolot kosztowały 99zł, a po południu 149, więc zrobiło się drogo
Ja też się zapłaczę, po Cherry Summer to chyba w ogóle będę w żałobie Bardzo lubię też Rouge G Le Brillant, ale ta cena

Co do wakacji, super! Na ile jedziecie?
Szkoda, że samolot podrożał, ale może bus też okaże się komfortowy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki ale postanowiłam jednak wygospodarować trochę czasu i pojechac albo jak będziemy jechać na imprezę w weekend albo jak będziemy z niej wracać. Chcę Idealię z bonów z tej ulotki co przyszła pocztą, a akurat okazało się, że krem mi się kończy.
A ja już od dłuższego czasu nie dostałam nic pocztą Co to ma być? Po ile jest Idealnia z tym kuponem?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Używam drugi dzień i jestem pod coraz większym wrażeniem i przypadkiem dobrałam sobie idealny kolor . Z sierpniowej wypłaty na pewno kupię jeszcze chociaż jeden.
Czuję się skuszona Chyba kupię po powrocie z urlopu.. A jak opisałabyś ten kolor?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja z Dermiki nie miałam jeszcze nic poza saszetkowymi maseczkami. Kremy z tej serii co kupiłam też są teraz w promocji, ale chyba wolę Idealię jednak kupić.
A ja lubię mieć serie kosmetyków, chociaż nieczęsto mi się to zdarza.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja akurat jak mam możliwość finansową to lubię zrobić zapasy pielęgnacji twarzy. Długo się zużywa, ale mi akurat z przyjemnością.
Dość mam za to zapasów smarowideł do ciała, nie są takie duże niby, ale nie mogę ich zwalczyć a co za tym idzie nie kupuję kolejnych balsamów nawet jak mam ochotę.
Robię tak samo, zużywanie tez jest dla mnie przyjemnością, ale idzie tak wolno, że potem mam ochotę kupić nowości, a tu jeszcze kilka słoiczków i pełno miniatur w zapasie, wtedy mnie to irytuje.
Do ciała mam teraz ogromne zapasy, już dawno takich nie miałam!


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Po pierwszym użyciu bardzo mi się podoba napina odczuwalnie a dzisiaj rano (użyłam po pracy po demakijażu) obudziłam się po raz pierwszy od kilku dni bez opuchniętych oczu. Zobaczymy jak będzie dalej.
A gratis dostalam maseczkę przeciwzmarszczkową ze złotem, o dziwo nie saszetkę, a tubkę 50 ml. Skład wyglada sympatycznie, więc fajnie.
Lubię taki efekt, daj znać jak się spisze po dłuższym stosowaniu, może kiedyś kupię, jak będziesz zadowolona.
Fajny gratis!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kochana bardzo chętnie a co byś chciała w zamian ode mnie?
Ja nic nie potrzebuję Chyba, że masz jakąś propozycję, nie mam pojęcia, co mogłabym chcieć.
Napisz mi proszę adres na PW, może jeszcze dziś albo najpóźniej jutro uda mi się wysłać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj rano zrobić te wszystkie zlecone badania, spóźniłam się godzinę do pracy.
Ja idę jutro na pobieranie krwi i cytologię, zapytałam szefa, czy mogę przyjechać ok. 9:00 zamiast o 7:00, jak zwykle nie robił problemów. Muszę przyznać, że pod tym względem mam naprawdę super przełożonego.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:49   #853
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajnie, że też Ci się podoba Budoir Rose jak mój się skończy, to na pewno kupię kolejną buteleczkę

te? truskawkowy rzeczywiście brzmi super chociaż znam tylko jednego Rossmanna, który ma komplet zapachów OS, w moim są tylko 4 podstawowe
Jest przecudny, dzięki Twojej opinii zdecydowałam się na zakup i nie żałuję, będę go na pewno często używała.

Ja mam w pobliżu 2 takie Rossmanny, też kusi mnie truskawka, chociaż pewnie znów będę niezadowolona z konsystensji

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja znowu poszalałam zakupowo w lipcu,jestem jednak niereformowalna
Te maluszki Loreala tak mi się podobają jeśli chodzi o konsystencję, trwałość i łatwość nakładania, że przy okazji cenyw SP (która wcale taka promocyjna nie jest, nie oszukujmy się przy tej pojemności,no, ale jednak jest ) skusiłam się na 3 nowe kolory Także mam już 7...No ale 2 prezentyI z nich na pewno pozbędę się Makarona, kompletnie mi nie podszedł
Wzięłam Dating Coral (mam od 2 dni na dłoniach, jest świetny ), Beige Countess i Rebel Blue a dumam jeszcze nad 1-2
Mnie też się strasznie podobają, mam w tej chwili 6 i na pewno na tym się nie skończy
Oglądałam ten Beige Countess i chwilę nad nim dumałam, miałam też w koszyku Marie Antoinette, ale odłożyłam I chyba trochę żałuję

---

Przepraszam za post pod postem, byłam pewna, że się połączą.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-07-18 o 11:03
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:19   #854
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nawilżająco-pielęgnujące szminko-balsamy do ust z Guerlain, niestety już wycofane.
Jednak przemyślałam sprawę i nie będę ich brała na plażę, bo jak będzie upał, to mi się roztopią, a to trochę za duża strata by była.

W kwestii zużywania zapasów - pielęgnacja twarzy to faktycznie najgorsza męka, mam tego mnóstwo, a tak powoli się to wykańcza...
Przez ostatnie dni udało mi się zużyć kilka miniatur i próbek, kończy mi się też Hydra Vegetal YR 15ml, który zużyłam na szyję i woda termalna LRP.
W końcu do kosza trafiła też butla po szamponie Elseve Nutri Gloss Crystal, kończę też odżywkę Dermeny. Do wekendu zużyję też balsam z mango Garniera. A w szafce nadal pełno
A, to i tak poza zasięgiem

Ja wykańczam tonik i żel z Hydra Vegetal, a serum muszę wymienić na wizażu, bo na all nikt nawet nie dodał do obserwowanych Ale mimo porażki z serum nadal mam ochotę spróbować pozostałych kremów z tej linii, tylko tym razem poproszę o odlewkę do pojemniczka zanim kupię 2 w cenie 1
To ładnie zużywasz
U mnie też sytuacja wraca do normy po szaleństwach czerwcowych. Tylko te żele muszę kupić z obecnych gazetek, ale teraz i tak idą szybko więc do zimy nie postoją
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Wiesz jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się pokusy? Trzeba jej ulec
Ja postanowiłam nie kupować więcej lakierów bo nie są niezbędne, a budżet bardzo ograniczony. Ale wykorzystałam punkty z karty SP na 3 lakiery Delii, w tym pomarańczowy. Kolory bardzo ładne, z topem trzymają się co najmniej 4 dni. Czwartego myłam okna i lakier odprysł mi tylko w jednym miejscu.

Isa, a którą masz wersję? Ja zużyłam kilka próbek obu wersji i z tej do skóry suchej jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się bardziej niż obecnie stosowany Uriage AquaPrecis(który jakoś za słabo nawilża i odżywia, mam po nim czasem suche skórki). Skóra bardzo zdrowo po nim wygląda.
Ja bym też mogła w sumie wymienić punkty na te lakiery- czekam i czekam a z innych produktów nie pojawia się dla mnie nic sensownego, w końcu mi punkty przepadną (one mają jakąś ważność??)
Mi eż nie podszedł z próbki Aqua Precis do mieszanej, ale kusi ten drugi spf 20 Idealię mam do wypróbowania dla mieszanej
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
U mnie pielęgnacja twarzy też schodzi bardzo wolno .... Mam na wykończeniu jedynie tonik, reszty kosmetyków mam więcej niż połowa
Mi się jakoś udawało trzymać reżim twarzowy, ale teraz tyle rzeczy mnie kusi, że strach myśleć
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki ale postanowiłam jednak wygospodarować trochę czasu i pojechac albo jak będziemy jechać na imprezę w weekend albo jak będziemy z niej wracać. Chcę Idealię z bonów z tej ulotki co przyszła pocztą, a akurat okazało się, że krem mi się kończy.

A jakie kolory Ciebie kuszą?

Dość mam za to zapasów smarowideł do ciała, nie są takie duże niby, ale nie mogę ich zwalczyć a co za tym idzie nie kupuję kolejnych balsamów nawet jak mam ochotę.
Mnie z tej ulotki kusi seria pharmaceris T.

Pomegranate, Sunrise i Flamingo (ten sam ma siostra ) Taki lekko pomarańczowy mam z Delii, ale tak danwo nie używałam, że nawet nie wiem na który seon mi pasuje

Oj tak, tu mi się już uspokoiło. Ale chyba się skuszę na masło Bielendy arganowe- tbska jednak oddałam siostrom i używam Avonu, a w szafce została tylko 100ml tubka Nutriexpert. Szkoda, że nie ma już linii kokosowej, uwielbiałąm ten zapach :chlip:
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa tych nowych OS, szczególnie miętyAktualnie używam limitowanej Isany z gruszką, super pachnieSkusiłam się tylko na zapach, bo wcześniej byłam zrażona do żeli Isany po tym jak mnie wysuszyły. Na szczęście przy tym nic takiego się nie dzieje, pewnie dlatego, że ma te perełki olejku.

Czekają mnie spore zakupy apteczne, potrzebuję porządnego kremu do twarzy i pod oczy, może jakiegoś serum, żelu do twarzy (nie wiem czy znów brać Cleanance czy spróbować czegoś innego ) no i może Flavo C na jesień.
Miałam jechać tylko do warzywniaka, a teraz to skoczę i do Rossmanna

Też by mi się przydało jakieś serum po lecie, ale chyba nie ma wielkiego wybory po w miarę ludzkiej cenie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:21   #855
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice daj znać jak się sprawuje ten krem z Dermiki po dłuższym stosowaniu, bo też powinnam w końcu zacząć dbać o okolice oczu a ciężko mi się do tego zmotywować.
Dam znać i mam nadzieję, że będę zadowolona, bo pierwszy raz chyba skusiłam się na krem w Rossmannie kosztujący tyle co apteczny. Ta moja maseczka jest właśnie z tej serii Gold 24k.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja już od dłuższego czasu nie dostałam nic pocztą Co to ma być? Po ile jest Idealnia z tym kuponem?
Ja chyba pierwszy raz dostałam coś pocztą od nich
Idealia z kuponem jest po 71 z groszami, żaden szał, bo to wychodzi 5 zł taniej niż w obowiązującej gazetce, ale to chyba dobra cena, w Eskulapie jest sporo drożej. Myślałam też nad kremem Neovadiol GP z bonów które dostałam na maila, ale nie wiem czy on dobry, w KWC nie znalazłam go.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona Chyba kupię po powrocie z urlopu.. A jak opisałabyś ten kolor?
Beżo-róż bez drobinek. Nie potrafię znaleźć lepszego określenia.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Robię tak samo, zużywanie tez jest dla mnie przyjemnością, ale idzie tak wolno, że potem mam ochotę kupić nowości, a tu jeszcze kilka słoiczków i pełno miniatur w zapasie, wtedy mnie to irytuje.
Do ciała mam teraz ogromne zapasy, już dawno takich nie miałam!
Ja może teraz mam inne podejście, bo zużyłam wszystkie moje zapasy do twarzy. Mam puste szafki, jeden krem w użyciu i odczuwam dyskomfort, że nic fajnego nie czeka w kolejce i że nie mam wyboru jak krem łapać.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nic nie potrzebuję Chyba, że masz jakąś propozycję, nie mam pojęcia, co mogłabym chcieć.
Napisz mi proszę adres na PW, może jeszcze dziś albo najpóźniej jutro uda mi się wysłać.
Zaraz wysyłam a po powrocie do domu przetrzebię szafki.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja idę jutro na pobieranie krwi i cytologię, zapytałam szefa, czy mogę przyjechać ok. 9:00 zamiast o 7:00, jak zwykle nie robił problemów. Muszę przyznać, że pod tym względem mam naprawdę super przełożonego.
U mnie nie ma tez problemu, ale nikomu nie zapowiadałam że nie będzie mnie rano i tak głupio mi trochę. No i wyjść wcześniej chciałam, ale teraz znowu nie bardzo skoro później przyszłam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:24   #856
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O! Tonik tez mi się kończy, Nutriganics z TBS, polecam posiadaczkom suchej skóry, dla mnie jest super

A ja już od dłuższego czasu nie dostałam nic pocztą Co to ma być? Po ile jest Idealnia z tym kuponem?

Ja idę jutro na pobieranie krwi i cytologię, zapytałam szefa, czy mogę przyjechać ok. 9:00 zamiast o 7:00, jak zwykle nie robił problemów. Muszę przyznać, że pod tym względem mam naprawdę super przełożonego.
O, i ta seria też jest na mojej liście wanted

Nie trzeba kuponu, jest naryzowana ta chmurka, że z kartą LS- 71,49 zamiast 109,99

A ja dalej nie zadzwoniłam się zarajestrować

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

a to może jednak trzeba ten kupon
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:26   #857
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mi sie wydawało że tam jest kod do zeskanowania z drugiej strony jak jest ta chmurka.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:27   #858
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Aaa, zapomniałam przyszedł mój tuszyk i kredka z Rimmelka
-kurka on ma 12 ml aż, obiecałam sobie nie kupować większych tuszów niż 9 ml, bo będe to zużywać rok

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

no jest, nie dopatrzyłam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:55   #859
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco Może go kupię w okolicach jesieni, chwilowo oprócz połowy tubki chłodzącego Lirene i nowego Eveline Fitness, doszły mi jeszcze Eveline Diamentowe i Eveline na brzuch i pośladki - siostra mi oddała, bo nie używa i uznała, że po co mają się marnować.
Też lubię Eveline, mam teraz właśnie do brzucha i pośladków i push up do biustu Wprawdzie nie wierzę w działanie tego ostatniego, ale jakoś się skusiłam w promocji i co jakiś czas mam napady kiedy smaruję się regularnie przez kilka dni.Czuję się wtedy taka zadbana

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie też się strasznie podobają, mam w tej chwili 6 i na pewno na tym się nie skończy
Oglądałam ten Beige Countess i chwilę nad nim dumałam, miałam też w koszyku Marie Antoinette, ale odłożyłam I chyba trochę żałuję
Przypomnisz jakie masz kolory?Kojarzę, że Lush Tangerine i French Rivierę.
Zastanawiam się jeszcze nad czymś różowym

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja wykańczam tonik i żel z Hydra Vegetal, a serum muszę wymienić na wizażu, bo na all nikt nawet nie dodał do obserwowanych Ale mimo porażki z serum nadal mam ochotę spróbować pozostałych kremów z tej linii, tylko tym razem poproszę o odlewkę do pojemniczka zanim kupię 2 w cenie 1

Miałam jechać tylko do warzywniaka, a teraz to skoczę i do Rossmanna

Też by mi się przydało jakieś serum po lecie, ale chyba nie ma wielkiego wybory po w miarę ludzkiej cenie?
A jak ten tonik?Mój czeka w zapasach, bo mam jeszcze resztkę niebieskiego Garniera i trochę żałuję, że się skusiłam, bo dopiero potem zauważyłam, że ma alkohol

Nie rozglądałam się jeszcze, więc nie mam pojęcia niestety. Pamiętam, że pasowało mi coś z Galenica.
Aa i chyba będę polować na miniatury Flash Balm z Clarinsa, bo te tubeczki były wyjątkowo poręczne i wydajne a nic tak świetnie nie spisywało mi się pod makijaż.
Zaraz przejrzę czy są jeszcze na Allegro.

Teraz jest promocja na te żele, więc to nie będzie grzech
Ja wzięłam z tej okazji jeszcze 2 inne Isany

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja może teraz mam inne podejście, bo zużyłam wszystkie moje zapasy do twarzy. Mam puste szafki, jeden krem w użyciu i odczuwam dyskomfort, że nic fajnego nie czeka w kolejce i że nie mam wyboru jak krem łapać.
Właśnie Ty i Basia kojarzycie mi się zawsze z "szerokim przeglądem" aptecznej pielęgnacji
Ice Ty chyba miałaś porównanie Cleanance z jakimś innym żelem aptecznym, nie pamiętam czy to było coś z Vichy czy LRP?Mogłabyś krótko porównać?Zależy mi na dość mocnym oczyszczeniu i dobrym zmywaniu makijażu. I tak takiego żelu używam co drugi dzień na noc na zmianę z micelarnym biedronkowym, więc nawet gdyby lekko wysuszał to byłoby wskazane
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-07-18 o 12:07
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 12:10   #860
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A, to i tak poza zasięgiem
Ja wykańczam tonik i żel z Hydra Vegetal, a serum muszę wymienić na wizażu, bo na all nikt nawet nie dodał do obserwowanych Ale mimo porażki z serum nadal mam ochotę spróbować pozostałych kremów z tej linii, tylko tym razem poproszę o odlewkę do pojemniczka zanim kupię 2 w cenie 1
To ładnie zużywasz
U mnie też sytuacja wraca do normy po szaleństwach czerwcowych. Tylko te żele muszę kupić z obecnych gazetek, ale teraz i tak idą szybko więc do zimy nie postoją
Raz spróbowałam ten krem (a może krem-żel? nie pamiętam) na twarzy, ale nie za bardzo mi odpowiadał, więc skończył tak jak inne, które są średniakami - na szyi.
Wydaje mi się mocno średni, jeśli chodzi o działanie, nie wiem, czy jest sens w nie inwestować...

Zużywam jak szalona, ale efektów w postaci pustek w szafie nie widać

Ja też w lipcu kupiłam o wiele mniej, niż w czerwcu. Tamta Rossmanowa gazetka z promocjami na każdy dzień mnie wykończyła.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chyba pierwszy raz dostałam coś pocztą od nich
Idealia z kuponem jest po 71 z groszami, żaden szał, bo to wychodzi 5 zł taniej niż w obowiązującej gazetce, ale to chyba dobra cena, w Eskulapie jest sporo drożej. Myślałam też nad kremem Neovadiol GP z bonów które dostałam na maila, ale nie wiem czy on dobry, w KWC nie znalazłam go.
Cena faktycznie fajna
A to nie jest Neovadiol Gf? To chyba taka mocna linia?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Beżo-róż bez drobinek. Nie potrafię znaleźć lepszego określenia.
Brzmi jak coś, co chciałabym mieć - lubię takie kolory Na pewno będzie mój.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja może teraz mam inne podejście, bo zużyłam wszystkie moje zapasy do twarzy. Mam puste szafki, jeden krem w użyciu i odczuwam dyskomfort, że nic fajnego nie czeka w kolejce i że nie mam wyboru jak krem łapać.
Gdybym była bez zapasów, to faktycznie czułabym dyskomfort, niepokój i lekkie poddenerwowanie


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zaraz wysyłam a po powrocie do domu przetrzebię szafki.
Ok



Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, i ta seria też jest na mojej liście wanted
rzyrafko ta linia jest świetna, serum jest rewelacyjne. Kosztuje 79 zł, jest bardzo, bardzo wydajne i naprawdę świetnie służy mojej skórze. Bardzo Ci polecam Może znowu będzie jakaś promocja na pielęgnację twarzy czy coś w TBS
A tonik jest taki trochę żelowy, normalnie nie lubię takich konsystencji, ale ten świetnie odświeża, fajnie wygładza i daje duży komfort skórze

Moja koleżanka z pracy po moich zachwytach kupiła serum i krem pod oczy, jest bardzo zadowolona.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaa, zapomniałam przyszedł mój tuszyk i kredka z Rimmelka
-kurka on ma 12 ml aż, obiecałam sobie nie kupować większych tuszów niż 9 ml, bo będe to zużywać rok
Daj znać, jaki efekt daje. Szczoteczka jest zwykła czy silikonowa?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też lubię Eveline, mam teraz właśnie do brzucha i pośladków i push up do biustu Wprawdzie nie wierzę w działanie tego ostatniego, ale jakoś się skusiłam w promocji i co jakiś czas mam napady kiedy smaruję się regularnie przez kilka dni.Czuję się wtedy taka zadbana
Też kiedyś miałam ten do biustu, nawet mi się wydawało, że widzę efekty na moim praktycznie nie istniejącym biuście

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Przypomnisz jakie masz kolory?Kojarzę, że Lush Tangerine i French Rivierę.
Zastanawiam się jeszcze nad czymś różowym
Oczywiście Te, które wymieniłaś, Macaroon Noisette, So Chic Pink (bardzo ładny róż, ale wpadający w koral), Boudoir Rose i Burgundy Diva.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:30   #861
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Właśnie Ty i Basia kojarzycie mi się zawsze z "szerokim przeglądem" aptecznej pielęgnacji
Ice Ty chyba miałaś porównanie Cleanance z jakimś innym żelem aptecznym, nie pamiętam czy to było coś z Vichy czy LRP?Mogłabyś krótko porównać?Zależy mi na dość mocnym oczyszczeniu i dobrym zmywaniu makijażu. I tak takiego żelu używam co drugi dzień na noc na zmianę z micelarnym biedronkowym, więc nawet gdyby lekko wysuszał to byłoby wskazane
U mnie teraz zastój pielęgnacyjny. Niewiarygodny wręcz.

Miałaś po ostatnim Cleanance miałam LRP Effaclar, Bioderma Sebium i Vichy Normaderm. Generalnie wszystkie są gorsze od Cleanance, ale z tej trójki najlepsza Bioderma, jak jest w dobrej promocji, a często bywa (np. dzisiaj w internetowej Ziko widziałam 500ml w cenie 200ml), to warto wziąć.
LRP dobrze oczyszcza, chyba najlepiej, ale bardzo wysusza, Bioderma oczyszcza też nieźle, nie powoduje takiego spustoszenia i wysuszenia, a Vichy jest dość słabe, nie polecam - potrzebuje naprawdę ciepłej wody (ostatnio mieliśmy zepsuty piecyk, kilka razy myłam twarz zimną wodą i kompletnie się nie sprawdza wtedy ), lekko podsusza.

Teraz kończymy Vichy i następny na pewno będzie Cleanance, mam nadzieję że tam nie napaprali nic w składzie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cena faktycznie fajna
A to nie jest Neovadiol Gf? To chyba taka mocna linia?
GF oczywiście, nie wiem skąd mi się wzięło to P. No właśnie nic o nim nie wiem, ale jak przejrzałam allegro to to żadna szalona okazja nie jest, to nie będę jakoś specjalnie inwestować.

Kojarzę Neovadiol jako linię przeciwzmarszczkową, ale ja ostatnio lekko poddenerwowana chodzę, a wtedy zawsze mam ochotę się jakoś wybitnie upiekszać, a nawet odmładzać cerę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gdybym była bez zapasów, to faktycznie czułabym dyskomfort, niepokój i lekkie poddenerwowanie
No bo to jest stan nienaturalny, niedopuszczalny i w ogóle niegodny NK.


W związku z brakiem zapasów zakupiłam w końcu tę Biodermę Photoberm AR. Będę ją matowić puderkiem Hauschki od rzyrafki (zdąrzyłam go bardzo polubić przez ostatnie dni, zobaczymy jak na filtrach będzie leżał) i będzie dobrze. Przynajmniej mam taką nadzieję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:41   #862
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
rzyrafko ta linia jest świetna, serum jest rewelacyjne. Kosztuje 79 zł, jest bardzo, bardzo wydajne i naprawdę świetnie służy mojej skórze. Bardzo Ci polecam Może znowu będzie jakaś promocja na pielęgnację twarzy czy coś w TBS
A tonik jest taki trochę żelowy, normalnie nie lubię takich konsystencji, ale ten świetnie odświeża, fajnie wygładza i daje duży komfort skórze

Moja koleżanka z pracy po moich zachwytach kupiła serum i krem pod oczy, jest bardzo zadowolona.

Oczywiście Te, które wymieniłaś, Macaroon Noisette, So Chic Pink (bardzo ładny róż, ale wpadający w koral), Boudoir Rose i Burgundy Diva.
A ta seria jest do suchej skóry?Przyjrzałabym się jeśli nie jest zbyt treściwa, bo moja skóra idzie jednak w stronę mieszano-tłustej niż suchej.
Tym żelowym tonikiem przypomniałaś mi, że w szafce stoi taki sam z YR z tej serii z 3 herbat, tylko ten jest taki bardzo żelowy, dość gęsty Nie wiem jak go zużyję, bo nie lubię takiej konsystencji.Jak zawsze zakup pod wpływem impulsu

Wielbię koral To "ale" bardzo mnie zachęca
Makarona tak jak pisałam wydam, bo mi nie podszedł, więc zwolni się miejsce na jakiś różyk
Ale i tak z tej serii najbardziej podoba mi się Pearl de Jade, warto polować, bo nie wszędzie jest. Wszyscy mnie o niego pytali jak nosiłam na dłoniach

No dobra czas się wziąć i wystawić wreszcie książki na Allegro.Ostatnio pochłaniam kryminał za kryminałem i nazbierało się chyba 14 do wystawienia.A za to co się zwróci kupię sobie kolejne

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie teraz zastój pielęgnacyjny. Niewiarygodny wręcz.

Miałaś po ostatnim Cleanance miałam LRP Effaclar, Bioderma Sebium i Vichy Normaderm. Generalnie wszystkie są gorsze od Cleanance, ale z tej trójki najlepsza Bioderma, jak jest w dobrej promocji, a często bywa (np. dzisiaj w internetowej Ziko widziałam 500ml w cenie 200ml), to warto wziąć.
LRP dobrze oczyszcza, chyba najlepiej, ale bardzo wysusza, Bioderma oczyszcza też nieźle, nie powoduje takiego spustoszenia i wysuszenia, a Vichy jest dość słabe, nie polecam - potrzebuje naprawdę ciepłej wody (ostatnio mieliśmy zepsuty piecyk, kilka razy myłam twarz zimną wodą i kompletnie się nie sprawdza wtedy ), lekko podsusza.

Teraz kończymy Vichy i następny na pewno będzie Cleanance, mam nadzieję że tam nie napaprali nic w składzie.
No to mi namieszałaś
Wzięłabym C. znów, ale on jest tak wydajny, że ostatni zużywałam tak długo, że się przeterminował (a nadal mam odrobinę na dnie, która nie chce się skończyć od 2 tygodni!) i kusi mnie, żeby jednak spróbować czegoś nowego. Z drugiej strony boję się, że to coś nowego mnie zawiedzie a obiecałam sobie nie wyrzucać czegoś jeśli mi nie szkodzi a tylko nie pasuje, bo to w końcu nie są małe pieniądze.
I weź tu takiej dogódź
Skoro piszesz jednak, że Bioderma na 2 miejscu to może jednak wezmę, zwłaszcza, że mam Ziko po drodze...
Dzięki
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:50   #863
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do wakacji, super! Na ile jedziecie?
Szkoda, że samolot podrożał, ale może bus też okaże się komfortowy
na 10 dni jedziemy w środę, wracamy w sobotę
po setnym telefonie wczoraj miałam dość, wszędzie brak wolnych miejsc, ale w końcu się udało
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jest przecudny, dzięki Twojej opinii zdecydowałam się na zakup i nie żałuję, będę go na pewno często używała.

Mnie też się strasznie podobają, mam w tej chwili 6 i na pewno na tym się nie skończy
Oglądałam ten Beige Countess i chwilę nad nim dumałam, miałam też w koszyku Marie Antoinette, ale odłożyłam I chyba trochę żałuję
o, mnie też kusi BC So Chic Pink też ładny
co do Macaronika mam identyczne odczucia co Karolina, chyba do mnie nie pasuje ten kolor dam mu jeszcze szansę, ale nie wiem czy to coś zmieni
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:55   #864
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
GF oczywiście, nie wiem skąd mi się wzięło to P. No właśnie nic o nim nie wiem, ale jak przejrzałam allegro to to żadna szalona okazja nie jest, to nie będę jakoś specjalnie inwestować.

Kojarzę Neovadiol jako linię przeciwzmarszczkową, ale ja ostatnio lekko poddenerwowana chodzę, a wtedy zawsze mam ochotę się jakoś wybitnie upiekszać, a nawet odmładzać cerę.
Mnie się coś kojarzy, że ta linię reklamowaną jako przeciwzmarszczkową i poprawiającą gęstość skóry. To chyba jeszcze Ciebie nie dotyczy.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ta seria jest do suchej skóry?Przyjrzałabym się jeśli nie jest zbyt treściwa, bo moja skóra idzie jednak w stronę mieszano-tłustej niż suchej.
Tym żelowym tonikiem przypomniałaś mi, że w szafce stoi taki sam z YR z tej serii z 3 herbat, tylko ten jest taki bardzo żelowy, dość gęsty Nie wiem jak go zużyję, bo nie lubię takiej konsystencji.Jak zawsze zakup pod wpływem impulsu
To jest seria do każdego typu skóry, na pierwsze zmarszczki, z certyfikatem Ecocert. Wg mnie nie jest zbyt treściwa, serum jest w ogóle lekkie.
Sama jestem zdziwiona, że ten żelowy tonik mi pasuje, ale on naprawdę super się wchłania i w ogóle się nie klei.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wielbię koral To "ale" bardzo mnie zachęca
Makarona tak jak pisałam wydam, bo mi nie podszedł, więc zwolni się miejsce na jakiś różyk
Ale i tak z tej serii najbardziej podoba mi się Pearl de Jade, warto polować, bo nie wszędzie jest. Wszyscy mnie o niego pytali jak nosiłam na dłoniach
Na stronie L'Oreala jest napisane, że Pearl De Jade (tak jak kilka innych), jest dostępny tylko w wybranych drogeriach. Ja go ostatnio wypatrzyłam w jednym Rossmannie, podobnie jak granat z takim ciekawym połyskiem, ale w cenie regularnej nie będę kupowała... Podoba mi się, ale wydawał mi sie troszkę podobny do Peppermint z Rimmela (mogę się mylić, bo sztuczne światło w R. przekłamuje kolory). W SP nie ma tego koloru.
Przyjrzyj się So Chic Pink, moim zdaniem warto

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No dobra czas się wziąć i wystawić wreszcie książki na Allegro.Ostatnio pochłaniam kryminał za kryminałem i nazbierało się chyba 14 do wystawienia.A za to co się zwróci kupię sobie kolejne
U mnie to samo! I też kryminały Co polecasz? Ja ostatnio przeczytałam wszystkie pozycje Jo Nesbo, w kolejce czekają kupione przedwczoraj "Upiory", a teraz kończę serię z Martinem Beckiem Maj Sjöwall i Per Wahlöö

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na 10 dni jedziemy w środę, wracamy w sobotę
po setnym telefonie wczoraj miałam dość, wszędzie brak wolnych miejsc, ale w końcu się udało
Fajnie, że się udało My mamy zarezerwowane od maja. a jedziemy na 13 dni.
Biorę netbooka, będziemy mieć WiFi, więc będę z Wami na bieżąco

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o, mnie też kusi BC So Chic Pink też ładny
co do Macaronika mam identyczne odczucia co Karolina, chyba do mnie nie pasuje ten kolor dam mu jeszcze szansę, ale nie wiem czy to coś zmieni
Ładny, ładny.

Ja, w przeciwieństwie do Ciebie i Karoliny, z orzechowego makaronika jestem bardzo zadowolona, podoba mi się, że ten kolor jest taki delikatny i ma te mikroskopijne drobinki.

ice, Ty chyba też go masz, prawda? I jak u Ciebie się sprawdza?

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-07-18 o 13:00 Powód: dopisek do Organzzy
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:00   #865
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na 10 dni jedziemy w środę, wracamy w sobotę
po setnym telefonie wczoraj miałam dość, wszędzie brak wolnych miejsc, ale w końcu się udało
Zazdroszczę wakacji, mam nadzieję, że będą udane (moze pogoda się poprawi do tego czasu)
Ech pomyśleć że rok temu własnie jakoś o tej porze powoli wybierałam się do Gdyni

Zrobiłam sobie na obiad kurczaka w przyprawie gyros, wpakowałam do tortilli razem z zieloną sałatą i pomidorem i pożarłam tak szybko, że czuję niedosyt i chętnie zjadłabym drugą porcję. Ale do południa pochłonęłam jeszcze pół paczki chipsów, więc do kolacji już nic nie jem

Apropos żeli do twarzy to ja wciąż morduję ten micelarny z Biedronki i coś skończyć go nie mogę A przydałoby się go w końcu zużyć i kupić coś nowego (tylko nie mam pomysłu co).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:06   #866
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nie pamiętam już kiedy umyłam twarz żelem Wyobraźcie sobie, że mnie naciąga jak widzę zbliżające się dłonie wypełnione wodą Rano przemywam więc tylko tonikiem, a wieczorem micelem.

Przy myciu zębów też miałam sensacje Więc nie myję, ratuję się gumami do żucia. Pozostaje mi czekac, aż mi te dziwne zachowania minął
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:13   #867
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
o to mi namieszałaś
Wzięłabym C. znów, ale on jest tak wydajny, że ostatni zużywałam tak długo, że się przeterminował (a nadal mam odrobinę na dnie, która nie chce się skończyć od 2 tygodni!) i kusi mnie, żeby jednak spróbować czegoś nowego. Z drugiej strony boję się, że to coś nowego mnie zawiedzie a obiecałam sobie nie wyrzucać czegoś jeśli mi nie szkodzi a tylko nie pasuje, bo to w końcu nie są małe pieniądze.
I weź tu takiej dogódź
Skoro piszesz jednak, że Bioderma na 2 miejscu to może jednak wezmę, zwłaszcza, że mam Ziko po drodze...
Dzięki
Jak potrzebujesz odmiany od Cleanace to Bioderma jest najlepszym wyborem nad LRP i Vichy nie ma się co zastanawiać.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie się coś kojarzy, że ta linię reklamowaną jako przeciwzmarszczkową i poprawiającą gęstość skóry. To chyba jeszcze Ciebie nie dotyczy.
No może jeszcze nie To Idealię wezmę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, Ty chyba też go masz, prawda? I jak u Ciebie się sprawdza?
Mam i lubię bardzo mi pasuje i jest bardzo fajnym nudziakiem, ale wolałabym żeby był dosłownie ciut bardziej kryjący.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:25   #868
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No może jeszcze nie To Idealię wezmę.
Teraz tak myślę, mogłabyś jeszcze rozważyć Nutriganics z TBS, dzienny chyba kosztuje 59 zł, a nocny 79 zł - składowo bardzo fajne.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam i lubię bardzo mi pasuje i jest bardzo fajnym nudziakiem, ale wolałabym żeby był dosłownie ciut bardziej kryjący.
Z tym mogę się zgodzić, aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, ale byłby jeszcze ładniejszy

Dorzucić Ci próbki / odlewki do OPI? Możliwe, że ok. 18 wyskoczę na pocztę i nie wiem, czy się jeszcze zgadamy.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:29   #869
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow dzięki nic mi chyba nie trzeba a jeszcze mi się coś zanadto spodoba i co wtedy? No i nie chcę nadużywac Twojej dobroci.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 13:32   #870
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Snow dzięki nic mi chyba nie trzeba a jeszcze mi się coś zanadto spodoba i co wtedy? No i nie chcę nadużywac Twojej dobroci.
Jak chcesz Po prostu mam tego naprawdę mnóstwo i przy okazji chętnie się podzielę, na pewno nie będę Ci nic wciskac na siłę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.