::Tempus fugit- Karo-la kiedyś i dziś:: - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-06, 21:10   #121
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: ::Tempus fugit- Karo-la kiedyś i dziś::

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
KOLEJNY WĄTEK GDZIE BYŁY ZDJĘCIA I NAGLE ICH NIE MA NO SUPER, A JA TRACE CZAS NA KLIKANIE TYLKO. NIE MOŻNA TAKICH WĄTKOW POPROSTU KASOWAĆ CAŁYCH JAK JZU NIE MA ZDJĘĆ? BO WATEK ROBI SIE BEZ SENSOWNY , STRASZNIE TO IRYTUJĄCE WIZAŻYNKI MOZE ZASTANUWCIE SIE CZY NA BANK CHCECIE TUTAJ DAWAC SWOJE ZDJECIA , ZAMIAST KASOWAC JE NP. JUZ PO TYGODNIU. WKURZYLAM SIE IDE ZJESC batona .
nie po tygodniu a po roku. to jest watek sprzed roku i ktoś go wyciągnął. ale nie po to aby pomarudzić, a po to aby zapytać co się stało z jedną z bardzo lubianych przez nas wizażanek. a na przyszłość to prosiłabym, abyś troszkę grzeczniej wyrażała swoje zdanie. a nie od razu z pretensjami, w dodatku pisanymi Caps Lock'iem, co na Wizażu uwazane jest za krzyk.
Pozdrawiam
__________________
.



enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 10:40   #122
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: ::Tempus fugit- Karo-la kiedyś i dziś::

Podpisuję sie pod Enigmą, na dodatek obciążasz nas odpowiedzialnością za to, że sięgasz po batona!
candibar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 11:41   #123
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ::Tempus fugit- Karo-la kiedyś i dziś::

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
KOLEJNY WĄTEK GDZIE BYŁY ZDJĘCIA I NAGLE ICH NIE MA NO SUPER, A JA TRACE CZAS NA KLIKANIE TYLKO. NIE MOŻNA TAKICH WĄTKOW POPROSTU KASOWAĆ CAŁYCH JAK JZU NIE MA ZDJĘĆ? BO WATEK ROBI SIE BEZ SENSOWNY , STRASZNIE TO IRYTUJĄCE WIZAŻYNKI MOZE ZASTANUWCIE SIE CZY NA BANK CHCECIE TUTAJ DAWAC SWOJE ZDJECIA , ZAMIAST KASOWAC JE NP. JUZ PO TYGODNIU. WKURZYLAM SIE IDE ZJESC batona .
misio, nie krzycz wątek jest stary i usunięcie zdjęć też miało miejsce już jakiś czas temu. Nie wiem o co cały raban, zwłaszcza że nie jest to wątek makijażowy tylko z przemianami.
Co do fragmentu o usuwaniu wątków-nie robimy tego na wizażu (chyba że to wątek zdublowany np.)
Zamykam wątek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.