Wypalenie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 13:51   #1
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34

Wypalenie?


Cześć, mam na imię Olivia. Postanowiłam tutaj napisać bo mam problem, a nie mam komu się wygadać i uzyskać jakiejś rady. Chodzi o chłopaka, jesteśmy ze sobą dwa miesiące a znamy się dużo dłużej. Już kiedyś się spotykaliśmy, ale nic z tego nie wyszło (z jego winy). Po pewnym czasie kolejny raz zaczęliśmy się spotykać i od dwóch miesięcy jesteśmy razem. Na początku było bardzo dobrze, jak to na początku, tyle miłych słów i gestów z jego strony. Z mojej również żeby nie było, że się nie staram bo oboje się staramy (albo staraliśmy...).
I było wszystko pięknie aż on wyjechał z rodziną na tydzień nad morze. I od tego momentu jest gorzej. Gdy był tam to całymi dniami żadnego smsa, nie zadzwonił, a gdy ja się odezwałam to przeważnie w ogólnie nie odpisał albo odpisał takie byle co na drugi dzień... Myślę, że gdybym ja nie inicjowała rozmowy to przez cały ten wyjazd nie usłyszałabym od niego żadnego znaku życia...
Teraz przyjechał- spotkaliśmy się, był jakiś dziwny, twierdził, że jest zmęczony, boli go głowa (faktycznie źle wyglądał), prawie nie rozmawialiśmy, milczeliśmy większość czasu. Ja jestem właściwie dość małomówną osobą i jak widzę, że coś jest nie tak to też nigdy na siłę nie próbuję się narzucać...
Wczoraj był w pracy- nie odezwał się, ja się odezwałam, wymienilismy parę zdań po czy mi już nie odpisywał.
Dzisiaj napisałam, że mam wrażenie że coś jest nie tak, że czuję jakby on trzymał do mnie dystans. Napisał, że wszystko jest dobrze, ale ostatnio jest nudno między nami, nie ma tematów do rozmowy, a rozmowa jest najważniejsza, że musimy to naprawić bo on tak nie chce.
Ja również bardzo chcę to naprawić, ale nie wiem jak. Wiem, że jak na siłę będę zagadywać to będzie to sztuczne. U nas w miejscowości nie ma zbyt wiele atrakcji, jak sie spotykamy to zawsze jest problem gdzie iść i co robić... (nie tylko z chłopakiem, z koleżankami też mamy takie problemy)
On ma dosyć ciężki charakter, a ja nie chcę go stracić przez takie coś.... Tym bardziej, że przedtem było wszystko ok i padło z jego ust wiele "deklaracji" mimo iż to tylko 2 msc....
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:52   #2
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wypalenie?

Cytat:
Napisane przez Oliv_21 Pokaż wiadomość
Cześć, mam na imię Olivia. Postanowiłam tutaj napisać bo mam problem, a nie mam komu się wygadać i uzyskać jakiejś rady. Chodzi o chłopaka, jesteśmy ze sobą dwa miesiące a znamy się dużo dłużej. Już kiedyś się spotykaliśmy, ale nic z tego nie wyszło (z jego winy). Po pewnym czasie kolejny raz zaczęliśmy się spotykać i od dwóch miesięcy jesteśmy razem. Na początku było bardzo dobrze, jak to na początku, tyle miłych słów i gestów z jego strony. Z mojej również żeby nie było, że się nie staram bo oboje się staramy (albo staraliśmy...).
I było wszystko pięknie aż on wyjechał z rodziną na tydzień nad morze. I od tego momentu jest gorzej. Gdy był tam to całymi dniami żadnego smsa, nie zadzwonił, a gdy ja się odezwałam to przeważnie w ogólnie nie odpisał albo odpisał takie byle co na drugi dzień... Myślę, że gdybym ja nie inicjowała rozmowy to przez cały ten wyjazd nie usłyszałabym od niego żadnego znaku życia...
Teraz przyjechał- spotkaliśmy się, był jakiś dziwny, twierdził, że jest zmęczony, boli go głowa (faktycznie źle wyglądał), prawie nie rozmawialiśmy, milczeliśmy większość czasu. Ja jestem właściwie dość małomówną osobą i jak widzę, że coś jest nie tak to też nigdy na siłę nie próbuję się narzucać...
Wczoraj był w pracy- nie odezwał się, ja się odezwałam, wymienilismy parę zdań po czy mi już nie odpisywał.
Dzisiaj napisałam, że mam wrażenie że coś jest nie tak, że czuję jakby on trzymał do mnie dystans. Napisał, że wszystko jest dobrze, ale ostatnio jest nudno między nami, nie ma tematów do rozmowy, a rozmowa jest najważniejsza, że musimy to naprawić bo on tak nie chce.
Ja również bardzo chcę to naprawić, ale nie wiem jak. Wiem, że jak na siłę będę zagadywać to będzie to sztuczne. U nas w miejscowości nie ma zbyt wiele atrakcji, jak sie spotykamy to zawsze jest problem gdzie iść i co robić... (nie tylko z chłopakiem, z koleżankami też mamy takie problemy)
On ma dosyć ciężki charakter, a ja nie chcę go stracić przez takie coś.... Tym bardziej, że przedtem było wszystko ok i padło z jego ust wiele "deklaracji" mimo iż to tylko 2 msc....
Spotykacie się dwa miesiące i "na początku było bardzo dobrze"? Czyli kiedy? Przez pierwszy tydzień?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:54   #3
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wypalenie?

Przepraszam, źle to ujęłam. Wiem, że to nadal początek
Chodziło mi o te dni/miesiace przed jego wyjazdem. Od początku jak ponownie się spotykamy...
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:56   #4
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Wypalenie?

Jeżeli nie macie tematów do rozmowy i nie potraficie naturalnie jej prowadzić to raczej nie ma sensu. 2 miesiące to początki, nawet początki początków. Skoro teraz wam się nie układa, to co będzie za rok? Najwidoczniej nie dopasowaliście się na tyle, żeby to trwało.
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:59   #5
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wypalenie?

Niby prawda, tylko ciekawi mnie dlaczego przed tym całym wyjazdem było normalnie- były tematy, potrafił normalnie się odzywać, a teraz całymi dniami cisza...
Jak zauważyłam, że coś jest nie tak to sama też byłam taka "wycofana" bo nie wiedziałam, że tylko ja sobie coś ubzdurałam czy rzeczywiście coś jest na rzeczy.
Jutro mam się z nim spotkać i wyjaśnić, bo dzisiaj on nie ma czasu

Edytowane przez Oliv_21
Czas edycji: 2014-08-20 o 14:15
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:40   #6
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Wypalenie?

Chłopakowi się odwidziało z jakichś powodów. Gdyby mu zależało, nie olewałby Cię. Ja bym odpuściła sobie chłopaka, który odpisuje mi z łaski i nawet nie dąży do spotkania się. Przecież widać, że chce Cię zrazić, nawet przygotowuje już grunt ''nie ma o czym gadać, jest nudno''.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 22:18   #7
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wypalenie?

Właśnie jest na imprezie, zadzwonił do mnie pijaniutki, bełkotał i zaczął rozmowę innym kobiecym imieniem niż moje... a później powiedział, że to koniec, że już nie może...
Ja powiedziałam, że porozmawiamy jutro, jak wytrzeźwieje i w cztery oczy a nie przez telefon ;/
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 22:38   #8
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Wypalenie?

Cytat:
Napisane przez Oliv_21 Pokaż wiadomość
Właśnie jest na imprezie, zadzwonił do mnie pijaniutki, bełkotał i zaczął rozmowę innym kobiecym imieniem niż moje... a później powiedział, że to koniec, że już nie może...
Ja powiedziałam, że porozmawiamy jutro, jak wytrzeźwieje i w cztery oczy a nie przez telefon ;/
Ewidentnie mu się odwidziało... Nie masz czego żałować tak naprawdę, kiepski to był materiał na chłopaka dla Ciebie - po ledwo dwóch miesiącach opad zainteresowania, nie ma o czym gadać, jak wyjeżdża to się nie odzywa. Znajdziesz sobie fajniejszego.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 22:49   #9
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wypalenie?

Masakra, dla mnie on był taki "idealny". Wiadomo, że każdy ma wady, on też, ale wydawało mi się, że jest taki jakiego bym chciała.
Nie rozumiem jak po kilku dniach może mu przejść miłość, bo jeszcze dwa dni temu mi ją wyznawał...
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 06:20   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wypalenie?

Po prostu wyszlo, ze nie macie o czym gadac z jego perspektywy i tyle. Watpi by mial zamiar na serio cos z tym zrobic skoro przyjezdza, jest dziwny i milczacy po czym na twojego smsa nagle wielce sie otwiera.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:11   #11
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wypalenie?

Szkoda, że przed wyjazdem było o czym rozmawiać a teraz już nie. Gdy zależy i chce się to przecież można sobie wyjaśnić to i próbować naprawić... Widocznie on nie chce.
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 09:20   #12
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Wypalenie?

Widać wyraźnie, że nie chce więc odpuść sobie To zwykły pajac, nie ma co sobie głowy zawracać.
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:51   #13
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wypalenie?

Ciężko, ale będę musiała sobie odpuścić. Ciekawe jest to jak chłopakowi może wszystko przejść dosłownie z dnia na dzień.
Chciałabym tylko usłyszeć to na żywo, prosto w oczy a nie przez telefon o niego pijanego. Ale chyba nie mam co liczyć, że się odezwie zeby to wyjaśnić. Chyba tyle mi się należy, tym bardziej że zrobił podobnie już kiedyS. Wtedy ne bylismy razem ale spotykaliśmy sie dość na poważnie a on tak z dnia na dzień zerwał kontakt- nie napisał, nie odpisał, nie oddzwonił, ukrywał się na fejsie a po pół roku napisał i zaczą obiecywać, że już mi tego nie zrobi bo ja na to nie zasługuję. Uwierzyłam mu a teraz zrobił to znowu...
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 12:11   #14
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: Wypalenie?

Czasami tak jest, że coś się kończy bardzo szybko i w sumie nie wiadomo dlaczego, ale widocznie to jeszcze nie było TO i chyba lepiej zakończyć to teraz niż trwać w takim związku i najzwyczajniej w świecie się męczyć. Głowa do góry! Jeszcze spotkasz miłość swojego życia
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 12:39   #15
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wypalenie?

Ciężko mi znaleźć faceta w którym wszystko mi pasuje, a w nim akurat serio wszystko mi pasowało i czułam, że to jest to. Przy nikim innym się tak nigdy nie czułam. On mi też opowiadał, że czuje ze to jest to. Widocznie były to puste słowa a uczucie tylko z mojej strony.
Nadal od wczoraj cisza ;/
Odezwać się do niego i powiedzieć, że chcę zeby powiedział mi to w oczy czy zostawić to bez żadnego kontaktu, wyjaśnienia?
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:45   #16
Oliv_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wypalenie?

Przepraszam, że tak jedno pod drugim...


Przysłał mi smsa z uśmiechniętą minką, gdy ja odpisałam, że mi do śmiechu nie jest to on nie wiedział o co chodzi. Okazuje się, że był taki pijany, że nawet nie pamięta, że dzwonił i co mówił. Podobno był w szoku jak mu to zrelacjonowałam. Ale czegokolwiek wyjaśniającego do tej pory nie dostałam
Oliv_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 18:01   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wypalenie?

Cytat:
Napisane przez Oliv_21 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak jedno pod drugim...


Przysłał mi smsa z uśmiechniętą minką, gdy ja odpisałam, że mi do śmiechu nie jest to on nie wiedział o co chodzi. Okazuje się, że był taki pijany, że nawet nie pamięta, że dzwonił i co mówił. Podobno był w szoku jak mu to zrelacjonowałam. Ale czegokolwiek wyjaśniającego do tej pory nie dostałam
no pewnie, pewnie.
Bo to takie normalne, że nagle takie rzeczy biorą się z nikąd i człowiek je po prostu z siebie wyrzuca, tak naprawdę biedny pijany mózg nie ma o niczym pojęcia.

chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-21 19:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.