Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-16, 13:23   #3271
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

A i chciałam Wam napisać ze robiłam drugie podejście do tej bobovity minima, tym razem dałam tylko łyżeczkę do innej kaszki i znów wiec juz teraz na 100% wiem ze to było to świństwo :/
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 13:36   #3272
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
A i chciałam Wam napisać ze robiłam drugie podejście do tej bobovity minima, tym razem dałam tylko łyżeczkę do innej kaszki i znów wiec juz teraz na 100% wiem ze to było to świństwo :/
To jest to podobne do sinlacku i aerlaku? To sie nie dziwie :/ paskudne to.


Naszlo mnie na frytki.. obralam gar ziemniakow i o 15 idziemy do domu smazyc :P
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 13:45   #3273
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
To jest to podobne do sinlacku i aerlaku? To sie nie dziwie :/ paskudne to.


Naszlo mnie na frytki.. obralam gar ziemniakow i o 15 idziemy do domu smazyc :P
Tak to właśnie to. Kupiłam bo Filip je wciąż te same kaszki, niewielki jest wybór bezmlecznych które on toleruje. No ale trudno będzie dalej jadł te co wcześniej.

Fryty mniam mniam!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 14:02   #3274
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Hej hej!

Witam się, dziś prawie cały dzień w pracy pierwszy raz na tak długo pojechałam. Filipek jak mnie zobaczył w drzwiach to zaraz z uśmiechem przebiegł się przytulic, serduszko moje kochane! ♡

Mori - tak mama była w szpitalu, na szczęście nie ma tego co jej podejrzewali, ale i tak do końca dobrze nie jest, ma zalecenia dalszej diagnostyki ale już zapowiedziała ze ma chęć odpocząć od tego i nie wiem czy w ogóle będzie coś dalej robić. ..

Madzixx, Mori - ale macie słodkie dzieciaczki i kochane z tym okazywaniem uczuć! Mnie to się czasem łezka kręci w oku jak przytula się ten mój szkrabus do mnie
Lecę umyć zęby i poczytam zaraz co u Was
Słodkie to witanie po nieobecnosci jest 😍
chociaz moja córa to dzis na moj widok w żłobku to sie rozplakala lekko 😄 ale tez przyleciała w ramiona. Kciuki za mamę,żeby się dała zdiagnozować i wyleczyc ✊ chociaż się nie dziwie,ze gastroskopii się boi....




Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
tak zrobilismy. Dzieki za podpowiedz.





Dzieki kochana wozek sie sprzedal za 600zl. To dobra cena bo kupilam za 850zl uzywany 7miesieczny

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



a moze zrob bete jeszcze raz?
Wspolczuje
ekstra ze wozeksie talladnie sprzedal! No i gratki nowego zakupu,czarny stylowy 😀


Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
O mamo ale miałaś przeżycia! U nas też dziś obs.rany poranek, Filipek sobie wstał o 6.40 i zaczął chodzić po mieszkaniu a my z tz jeszcze w łóżku, ja już myślałam że nie zasne, aż tu nagle (po jakichs 30 min)budzą mnie jęki mojego dziecka które postanowiło zrobić mega kupsztala do nie zmienionego jeszcze pampersa z nocy (czyt - mega zasikanca) możecie sobie wyobrazić co się stało. Kupa wypłynęła na nogi, po czym Filip zdziwiony zebrał ja w paluszki i zaczął wcierac w wykładzinę w kolorze ecru. .. pobudka była bardzo udana hehehe
Oh rany! 😀 dało sie doprac wykładzinę? Mam nadzieje,ze te kupowe przeboje forumowe to nie zarazliwe 😛

no i zazdraszczam i gratuluję takiego miłego przyjecia w pracy


Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Supee że w pracy jest taka mila atmosfera!






Super z sesją!
Mój Sz.tez ma dziś wycieczkę. Juz kiedyś mieli w tym samym czasie
Jak usg M.bo zapomniałam wczoraj spytać?


Dzień dobry
Noc ok. Jedna pobudka więc ujdzie
Chyba za cienko dziś ubralam starszego. Jest ciemno i tak ponuro ble
Wczoraj dostaliśmy zalecenie odstawienia smoka. Niby coś zgryz już się kiepsci a używamy tylko do spania. Tak myślę że może to nasz kubek do picia jest winowajca bo Julo b.duzo pije. TeraZ przyzwyczajamy się do bidonu skip hop
juzsmoka odstawiac, wczesnie chyba? Będziesz juz próbować?


Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
I super! Gratuluje zakupu Dopięłaś swego




U nas będzie tak samo pewnie, tylko jeszcze nie chodzi, więc alternatywa póki co to tylko na czworaka, więc wogole ciężko 😁
Ale super z tym całowaniem tuleniem! Mojej mój płacz nie rusza 😁




Jeszcze jednej 2 brakuje na dole. A dwie ostatnie jakoś razem z tymi czwórkami wyszły. Jedzenie działa na jęki, ale no non stop nie będę jej karmić. Jęczy, kręci się wierci, chce wstawać - takie tam 😁 To będzie chyba kobieta żywioł Ogólnie mówią nam że to niezły kręciel, głowa chodzi tu tam, usiedzieć w miejscu ciężko, albo na rekach. Wydawało mi się, że tak wszystkie dzieci mają, ale chyba jednak nie
Moja piasek lubi, cieszę się bo to w miarę spokojne zajęcie i można z mamuskami się integrować




Pediatra o tym smoku mówił ? Kurde u nas bez smoka to bym oszalała wogole :/




A pewnie! Swoje to swoje. My dostaliśmy trochę gratów po Tż siostrze i wczoraj mąż piaskownicę zamówił i u babci na działce się rozstawiamy jak ładna pogoda- wstawię potem fotkę. Tam jest dom, tylko nieużywany kilka lat. Żeby była ogarnięta kuchnia i łazienka to moglibyśmy tam koczować latem. Teraz też niby można by było bo tragedii niema, ale jakoś tak nie zdecydowaliśmy się blisko do swojego domu mamy. Ale tam rano wstać wypić kawkę na podwórku to zupełnie inaczej by było ahh




Ojjj oby zdecydowała się na dalsze diagnozowanie ✊🏻✊🏻 gastroskopia nie jest taka tragiczna.
Ekstra że tak dobrze odnajdujesz się w pracy! I że taka świetna atmosfera z nową szefową!
Oj nie sa wszystkie dzieci takie żywiołowe.. teraz bylismy u u rodziny to tam czteromiesieczniak taki spokojniutki i mało ruchliwy, moja to coś mi sie kojarzy machala koniczynami strasznie, walila w zabawki wiszące, pokrzykiwala, ryczala itp. itd.
Super macie z domem na działce, to w mieście ta działka?

Hanka dziś znow po 13 dopiero na drzemke zasnela, godzine w wózku z nią jeździłam przed! No i śpi juz 2h, pewnie dzis mecz bedzie z nami ogladac, bo juz codziennie po 21 zasypia po ponad godzinie walania się na łóżku. Troche przestalam się przejmowac tym późnym zasypianiem, chociaz niezbyt to wygodne, bo jak wychodze z lozka to ryk,ale za to sporo książki już przeczytałam
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 15:40   #3275
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej
Wpadłam się przywitać i oczywiście nadrobiłam zaległosci
U mnie ostatnio titalny brak czasu, Filip chory ;/ dziś byliśmy w przychodni bo ma taki katar jakiego jeszcze nigdy nie miał dławi sie od Niego i oddycha tylko buzią a ja co ociagne to odnowa jest... do tego chrypa sie pojawiła i temperatura;/ osłuchowo całe szczescie czysto.
Marudny jest prze okropnie i tylko na kolanach i sie przytula..teraz też..


Wczoraj bylismy oglądać mieszkanie nad którym sie zastanawiamy.Mam okropny metlik w głowie i nie wiem co robić...w sensie czy zostać w domu z rodzicam (jednak dom jest spory i oni tu sami) czy iść na swoje co sie wiaze z kredytem...

Kana- współczuję wczorajszej sytuacji :-( jest to przykre przeżycie, pamiętam jak mi piesek zdechł

Majka- super że Julo taki dzielny na szczepieniu i waga super co do tych butów to ja mam mieszane odczucia, mogą być całkiem fajne, przymierzysz zobaczysz

Black- fajnie że wózek kupiony- mi też sie one podobają

Ale macie przygody kupkowe haha
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 16:03   #3276
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej ja też wpadłam się przywitać 😃 korzystam z ostatnich pewnie minut drzemki Nadii 😉

Majka mi się wydaje że znajdziesz jakieś ładniejsze buty 😚 Julo jaki dzielny chłopak 👍😃 a co się stało że tak nagle zdecydowałas się już zaszczepić?

Hania współczuję nocki. Ale fajnie ze się tak zaklimatyzowalas w pracy 😃

Kana przykro mi z powodu kotka 😞

Gosiak gratuluję zlecenia 👏

Agnieszka ja chyba jeszcze się nie wypowiadalam więc napiszę, szła bym na swoje 😉

Black gratki nowego wózka 😃

My dziś od rana załatwialismy trochę urzędowych spraw, Nadia miała krótka drzemkę w samochodzie, po powrocie od razu plac zabaw i spacer no i wracając zasnela mi biedna na rowerku 😂 nie sądziłam że to możliwe 😄😉
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 17:12   #3277
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

A u mnie cały dzien cór na ręku, 10 i 11 ząb juz przebił skore, ale taka maruda ... Pchała pchacz a za druga rękę trzymała mnie
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 18:54   #3278
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Tak to właśnie to. Kupiłam bo Filip je wciąż te same kaszki, niewielki jest wybór bezmlecznych które on toleruje. No ale trudno będzie dalej jadł te co wcześniej.

Fryty mniam mniam!
Julkowi holle chyba najbardziej smakują





[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61834476]Słodkie to witanie po nieobecnosci jest 😍
chociaz moja córa to dzis na moj widok w żłobku to sie rozplakala lekko 😄 ale tez przyleciała w ramiona. Kciuki za mamę,żeby się dała zdiagnozować i wyleczyc ✊ chociaż się nie dziwie,ze gastroskopii się boi....




ekstra ze wozeksie talladnie sprzedal! No i gratki nowego zakupu,czarny stylowy 😀



Oh rany! 😀 dało sie doprac wykładzinę? Mam nadzieje,ze te kupowe przeboje forumowe to nie zarazliwe 😛

no i zazdraszczam i gratuluję takiego miłego przyjecia w pracy


juzsmoka odstawiac, wczesnie chyba? Będziesz juz próbować?



Oj nie sa wszystkie dzieci takie żywiołowe.. teraz bylismy u u rodziny to tam czteromiesieczniak taki spokojniutki i mało ruchliwy, moja to coś mi sie kojarzy machala koniczynami strasznie, walila w zabawki wiszące, pokrzykiwala, ryczala itp. itd.
Super macie z domem na działce, to w mieście ta działka?

Hanka dziś znow po 13 dopiero na drzemke zasnela, godzine w wózku z nią jeździłam przed! No i śpi juz 2h, pewnie dzis mecz bedzie z nami ogladac, bo juz codziennie po 21 zasypia po ponad godzinie walania się na łóżku. Troche przestalam się przejmowac tym późnym zasypianiem, chociaz niezbyt to wygodne, bo jak wychodze z lozka to ryk,ale za to sporo książki już przeczytałam [/QUOTE]


Tak już. Narazie postaram sie przestawić na picie przez słomke




Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Hej
Wpadłam się przywitać i oczywiście nadrobiłam zaległosci
U mnie ostatnio titalny brak czasu, Filip chory ;/ dziś byliśmy w przychodni bo ma taki katar jakiego jeszcze nigdy nie miał dławi sie od Niego i oddycha tylko buzią a ja co ociagne to odnowa jest... do tego chrypa sie pojawiła i temperatura;/ osłuchowo całe szczescie czysto.
Marudny jest prze okropnie i tylko na kolanach i sie przytula..teraz też..


Wczoraj bylismy oglądać mieszkanie nad którym sie zastanawiamy.Mam okropny metlik w głowie i nie wiem co robić...w sensie czy zostać w domu z rodzicam (jednak dom jest spory i oni tu sami) czy iść na swoje co sie wiaze z kredytem...

Kana- współczuję wczorajszej sytuacji :-( jest to przykre przeżycie, pamiętam jak mi piesek zdechł

Majka- super że Julo taki dzielny na szczepieniu i waga super co do tych butów to ja mam mieszane odczucia, mogą być całkiem fajne, przymierzysz zobaczysz

Black- fajnie że wózek kupiony- mi też sie one podobają

Ale macie przygody kupkowe haha

Trudna decyzja. Rodzicom samym pewnie trudno byłoby dom utrzymać? Wybieralabym między mieszkaniem a pozostaniem w jednyn domu bo nowego bym nie budowała na tej samej działce




Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej ja też wpadłam się przywitać 😃 korzystam z ostatnich pewnie minut drzemki Nadii 😉

Majka mi się wydaje że znajdziesz jakieś ładniejsze buty 😚 Julo jaki dzielny chłopak 👍😃 a co się stało że tak nagle zdecydowałas się już zaszczepić?

Hania współczuję nocki. Ale fajnie ze się tak zaklimatyzowalas w pracy 😃

Kana przykro mi z powodu kotka 😞

Gosiak gratuluję zlecenia 👏

Agnieszka ja chyba jeszcze się nie wypowiadalam więc napiszę, szła bym na swoje 😉

Black gratki nowego wózka 😃

My dziś od rana załatwialismy trochę urzędowych spraw, Nadia miała krótka drzemkę w samochodzie, po powrocie od razu plac zabaw i spacer no i wracając zasnela mi biedna na rowerku 😂 nie sądziłam że to możliwe 😄😉
Pomyślałam że nie ma jakis czas kataru. Zaraz kolejne szczepienie bo 16-18m-c i chcę go nim zaszczepić do sierpnia bo potem znów więcej wirusów. I mamy juz 14-5m-ca więc 2 m-ce odwleklismy.


Dzięki za opinie nt butów :-* na pewno chciałabym jakieś na słupku a jakie to nie wiem hehe
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 19:32   #3279
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
I super! Gratuluje zakupu Dopięłaś swego




U nas będzie tak samo pewnie, tylko jeszcze nie chodzi, więc alternatywa póki co to tylko na czworaka, więc wogole ciężko 😁
Ale super z tym całowaniem tuleniem! Mojej mój płacz nie rusza 😁




Jeszcze jednej 2 brakuje na dole. A dwie ostatnie jakoś razem z tymi czwórkami wyszły. Jedzenie działa na jęki, ale no non stop nie będę jej karmić. Jęczy, kręci się wierci, chce wstawać - takie tam 😁 To będzie chyba kobieta żywioł Ogólnie mówią nam że to niezły kręciel, głowa chodzi tu tam, usiedzieć w miejscu ciężko, albo na rekach. Wydawało mi się, że tak wszystkie dzieci mają, ale chyba jednak nie
Moja piasek lubi, cieszę się bo to w miarę spokojne zajęcie i można z mamuskami się integrować




Pediatra o tym smoku mówił ? Kurde u nas bez smoka to bym oszalała wogole :/




A pewnie! Swoje to swoje. My dostaliśmy trochę gratów po Tż siostrze i wczoraj mąż piaskownicę zamówił i u babci na działce się rozstawiamy jak ładna pogoda- wstawię potem fotkę. Tam jest dom, tylko nieużywany kilka lat. Żeby była ogarnięta kuchnia i łazienka to moglibyśmy tam koczować latem. Teraz też niby można by było bo tragedii niema, ale jakoś tak nie zdecydowaliśmy się blisko do swojego domu mamy. Ale tam rano wstać wypić kawkę na podwórku to zupełnie inaczej by było ahh



Fajnie jak ciepło, jak pada to jednak szału ni ma. Dobrze ze tylko trochę dziś :P ale fakt, kawa rano tu smakuje o niebo lepiej

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Dobry wieczór. Tz rozstawil sobie na dworze strefę kibica a ja leze z małym i Alie przeglądam. Coś trzeba by zamówić bo posucha :P
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 19:46   #3280
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Fajnie jak ciepło, jak pada to jednak szału ni ma. Dobrze ze tylko trochę dziś :P ale fakt, kawa rano tu smakuje o niebo lepiej

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Dobry wieczór. Tz rozstawil sobie na dworze strefę kibica a ja leze z małym i Alie przeglądam. Coś trzeba by zamówić bo posucha :P

Haha cyknij foto ciekawa jestem tej strefy
Jasiek tak o zwyczajnie z Tobą leży ? Hmm ciekawe U nas niema takich akcji
Dzieć złośliwy jest bo niechce dziś spac! 😁 A ostatnie dwa dni o 20 zasypiała! A ja bym już piwko piła chętnie, a tak to jakoś miemogę, jak ona się wierci jeszcze 😝

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Majka u nas też Holle teraz zwykle, Ada całkiem chętnie jje (zwolenniczka kaszek nigdy nie była) wolę je od Nominal, lepiej się z wodą łączą.
Kamilove rzeczywiscie sen w rowerku to coś heh ) musiała być mocno zmęczona
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 20:17   #3281
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

AGA- idź na swoje, nawet jeśli będzie się to wiązało z kredytem zdrówka dla Filipka

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Haha cyknij foto ciekawa jestem tej strefy
Jasiek tak o zwyczajnie z Tobą leży ? Hmm ciekawe U nas niema takich akcji
Dzieć złośliwy jest bo niechce dziś spac! 😁 A ostatnie dwa dni o 20 zasypiała! A ja bym już piwko piła chętnie, a tak to jakoś miemogę, jak ona się wierci jeszcze 😝[COLOR="Silver"]

[
Tz Jas spi a ja leze obok niego
Tż zabrał z mieszkania mały telewizor, ustawił na podwórku stół ogrodowy, przeciągnąć przez okno antenę i podłączył tv. Siedzi rozwalony na krzesle Piwo i paczka chipsów, strefa kibica miszcz

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

No i też piwo mam

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Była któraś na wyprzedaży w HM?
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 20:59   #3282
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Haha cyknij foto ciekawa jestem tej strefy
Jasiek tak o zwyczajnie z Tobą leży ? Hmm ciekawe U nas niema takich akcji
Dzieć złośliwy jest bo niechce dziś spac! 😁 A ostatnie dwa dni o 20 zasypiała! A ja bym już piwko piła chętnie, a tak to jakoś miemogę, jak ona się wierci jeszcze 😝

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Majka u nas też Holle teraz zwykle, Ada całkiem chętnie jje (zwolenniczka kaszek nigdy nie była) wolę je od Nominal, lepiej się z wodą łączą.
Kamilove rzeczywiscie sen w rowerku to coś heh ) musiała być mocno zmęczona
Nam też pasują. Mamy trzy rodzaje. Teraz jemy orkiszowa




Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
AGA- idź na swoje, nawet jeśli będzie się to wiązało z kredytem zdrówka dla Filipka

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Tz Jas spi a ja leze obok niego
Tż zabrał z mieszkania mały telewizor, ustawił na podwórku stół ogrodowy, przeciągnąć przez okno antenę i podłączył tv. Siedzi rozwalony na krzesle Piwo i paczka chipsów, strefa kibica miszcz

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

No i też piwo mam

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Była któraś na wyprzedaży w HM?
Byłam w weekend
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:00   #3283
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hejo

Polska Polska hehe przerwa w meczu :P miasto wymarlo, naliczylam 3 samochody przejezdzajace + dostawce pizzy na skuterze :P

Sprzedalismy wózek za 1100 zł poszedł. Niech służy!

Edytowane przez mori_lee
Czas edycji: 2016-06-16 o 21:02
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:01   #3284
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej ja po pracy. Ogladamy mecz. Pawelek spi. Jak dobrze ze jutro wolne!
nie moge sie doczekac spaceru bo nowy wozeczek chce przetestowac. Dzis tesciowa byla na spacerze mowi ze fajnie sie prowadzi
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:09   #3285
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Hejo

Polska Polska hehe przerwa w meczu :P miasto wymarlo, naliczylam 3 samochody przejezdzajace + dostawce pizzy na skuterze :P

Sprzedalismy wózek za 1100 zł poszedł. Niech służy!
Super!
Dlaczego ja nic nie sprzedaję?





Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Hej ja po pracy. Ogladamy mecz. Pawelek spi. Jak dobrze ze jutro wolne!
nie moge sie doczekac spaceru bo nowy wozeczek chce przetestowac. Dzis tesciowa byla na spacerze mowi ze fajnie sie prowadzi
Oba stare wózki sprzedalas?

Ja nie mogę meczu oglądać. Denerwuję się "so much" hehe
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:17   #3286
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Ja jednym okiem oglądam drugim na Ali siedzę ;p juz 4 lakiery nowe zamówiłam, a ta hybryda ani drgnie - juz dywan wyszorowalam, kwiatki przesadziłam, myłam pędzle do makijażu a one nic ;p ale juz zdejmę chyba jutro bo chce efekt syrenki zrobic
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:33   #3287
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Super!
Dlaczego ja nic nie sprzedaję?







Oba stare wózki sprzedalas?

Ja nie mogę meczu oglądać. Denerwuję się "so much" hehe
Jeden. Drugi tez chce sprzedac ale chetni sa tylko do wysylki. A mi srednio sie chce w to bawic
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:41   #3288
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Trudna decyzja. Rodzicom samym pewnie trudno byłoby dom utrzymać? Wybieralabym między mieszkaniem a pozostaniem w jednyn domu bo nowego bym nie budowała na tej samej działce
Pomysł z budowaniem domu na działce już dawno oddalony
Do niedzieli mamy się zdecydowac czy bierzemy to 80m mieszkanie z ogródkiem. Ja wiem czy trudno..hmm na pewno po części .. dla mnie to cięzka decyzja dlatego ze to są moi rodzice.. ale wiem że samemu to samemu...

Kamilove- już sobie wyobrażam Nadię jak jedzie z zwisającą głową na tym rowerku , bidusia

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
AGA- idź na swoje, nawet jeśli będzie się to wiązało z kredytem zdrówka dla Filipka

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Tz Jas spi a ja leze obok niego
Tż zabrał z mieszkania mały telewizor, ustawił na podwórku stół ogrodowy, przeciągnąć przez okno antenę i podłączył tv. Siedzi rozwalony na krzesle Piwo i paczka chipsów, strefa kibica miszcz

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------
Ale sobie zrobił extra warunki do oglądania meczu, trochę mu zazdroszczę haha

Ja nie dotarłam do h&m

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Hejo

Polska Polska hehe przerwa w meczu :P miasto wymarlo, naliczylam 3 samochody przejezdzajace + dostawce pizzy na skuterze :P

Sprzedalismy wózek za 1100 zł poszedł. Niech służy!
My też oglądamy a co
Super że wózek sprzedany , ja też za tyle samo sprzedalam

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość

Ja nie mogę meczu oglądać. Denerwuję się "so much" hehe
Ja też się stresuję szczególnie jak jest jakaś zagrażająca akcja dla Polaków to wtedy nie patrze jak na horrorze haha

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Ja jednym okiem oglądam drugim na Ali siedzę ;p juz 4 lakiery nowe zamówiłam, a ta hybryda ani drgnie - juz dywan wyszorowalam, kwiatki przesadziłam, myłam pędzle do makijażu a one nic ;p ale juz zdejmę chyba jutro bo chce efekt syrenki zrobic
Są płyny specjalne do ściągania hybryd

Ja się zaraziłam od Filipa boli mnie gardlo nos zatkany:/
A Fifi 38,6 gorączka dałam paracetamol, poźniej znów 38,3 i poszedł ibum.. zobaczymy co bedzie dalej, usnął w końcu u Tż na brzuchu, biedulek mój malutki
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:46   #3289
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Pomysł z budowaniem domu na działce już dawno oddalony
Do niedzieli mamy się zdecydowac czy bierzemy to 80m mieszkanie z ogródkiem. Ja wiem czy trudno..hmm na pewno po części .. dla mnie to cięzka decyzja dlatego ze to są moi rodzice.. ale wiem że samemu to samemu...

Kamilove- już sobie wyobrażam Nadię jak jedzie z zwisającą głową na tym rowerku , bidusia

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------



Ale sobie zrobił extra warunki do oglądania meczu, trochę mu zazdroszczę haha

Ja nie dotarłam do h&m

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------



My też oglądamy a co
Super że wózek sprzedany , ja też za tyle samo sprzedalam

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Ja też się stresuję szczególnie jak jest jakaś zagrażająca akcja dla Polaków to wtedy nie patrze jak na horrorze haha

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



Są płyny specjalne do ściągania hybryd

Ja się zaraziłam od Filipa boli mnie gardlo nos zatkany:/
A Fifi 38,6 gorączka dałam paracetamol, poźniej znów 38,3 i poszedł ibum.. zobaczymy co bedzie dalej, usnął w końcu u Tż na brzuchu, biedulek mój malutki
Zdrowia dla Was dużo dużo dużo!
Podobno są teraz takie zmywacze do hybryd. Nie trzeba acetonem
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 22:00   #3290
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Aga dużo zdrówka dla Filipka! ✊✊✊

No naprawdę smiechowo to wyglądało jak sobie tak kimnela, tym bardziej że miała na głowie kapelusik z opuszczonym rondem żeby jej słońce nie świeciło w oczy i wygkadala trochę jak taki Heniek po piwie pod sklepem 😂 wzięłam ja na ręce i tak niosłam di domu przez osiedle, trochę ciężko już teraz nie powiem 😉
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:13   #3291
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Goczek - dało się wyprac,ale już kilka razy była kupa lub rzygi na tej wykładzinie także przeszła już swoje

Majka - u nas nigdzie nie ma holle. Kupuje tylko te z bobovity porcja zbóż owsiana ryżowa i pszenna i tak na zmianę jadę.

Aga - ojj biedny Filipek z tym katarkiem oby szybko wyzdrowial! Co do domu to ja jednak zmieniam zdanie i jestem za mieszkaniem!

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Kamilove - aparatka z Nadii ze w tym rowerku zasnęła
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:16   #3292
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Goczek - dało się wyprac,ale już kilka razy była kupa lub rzygi na tej wykładzinie także przeszła już swoje

Majka - u nas nigdzie nie ma holle. Kupuje tylko te z bobovity porcja zbóż owsiana ryżowa i pszenna i tak na zmianę jadę.

Aga - ojj biedny Filipek z tym katarkiem oby szybko wyzdrowial! Co do domu to ja jednak zmieniam zdanie i jestem za mieszkaniem!

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Kamilove - aparatka z Nadii ze w tym rowerku zasnęła
Ja na all zamawiam. Widziałam też w sklepie ekologicznym.


Dobranoc
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:19   #3293
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Mori super ze udało się sprzedać wóz!
Aga zdrowia i dla Ciebie! Ja się zawsze zarazam jak Filipek ma katar :/

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja na all zamawiam. Widziałam też w sklepie ekologicznym.


Dobranoc
Przemyśle sprawę może wezmę na próbę

Tez się żegnam dobrej nocki!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:20   #3294
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
AGA- idź na swoje, nawet jeśli będzie się to wiązało z kredytem zdrówka dla Filipka

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Tz Jas spi a ja leze obok niego
Tż zabrał z mieszkania mały telewizor, ustawił na podwórku stół ogrodowy, przeciągnąć przez okno antenę i podłączył tv. Siedzi rozwalony na krzesle Piwo i paczka chipsów, strefa kibica miszcz

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

No i też piwo mam

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Była któraś na wyprzedaży w HM?
Bylam online i szalu nie ma. Nic nie zamowilam.. cud..





Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Hejo

Polska Polska hehe przerwa w meczu :P miasto wymarlo, naliczylam 3 samochody przejezdzajace + dostawce pizzy na skuterze :P

Sprzedalismy wózek za 1100 zł poszedł. Niech służy!
I super!
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:26   #3295
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Dzień dobry!

U nas dziś standardowe dwie mleczne pobudki. Ja juz umylam włosy i i jesteśmy po śniadaniu bo od 7 nie śpimy.
Szykuje nam się wesele w październiku, siostra starsza wychodzi za mąż ale fajnie
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:26   #3296
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej u nas noce lepiej, ale dziś szczepienie, więc znowu się posra wszystko 😂 tz wykończony po pracy biedny ledwo chodzi a dziś też w pracy 12h
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:31   #3297
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

U nas dziś standardowe dwie mleczne pobudki. Ja juz umylam włosy i i jesteśmy po śniadaniu bo od 7 nie śpimy.
Szykuje nam się wesele w październiku, siostra starsza wychodzi za mąż ale fajnie
To fajnie Taka niespodziewana decyzja?





Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Bylam online i szalu nie ma. Nic nie zamowilam.. cud..







I super!
Ja online tez nic. szok haha
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:33   #3298
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Bry a jakie to płyny do usuwania hybryd? Widziałam w rossku, tylko nie wiem, czy to dobre. Zuzka dzis trochę lepiej, ale mamę musi mieć bardzo blisko. Jeszcze ostatnia górna 4 zaczyna. A dziewczyny macie jakiś idioto odporny przepis na ciasto z truskawkami tylko bez śmietany? Widziałam, ze Goczek coś piekła?
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:36   #3299
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Dzień dobry
Od dziś podobno upały. Nie napiszę ile u mnie stopni bo Tz ostatnio poczytał forum i się nabija ze mnie :P
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2016-06-17 o 07:38
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:49   #3300
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Od dziś podobno upały. Nie napiszę ile u mnie stopni bo Tz ostatnio poczytał forum i się nabija ze mnie :P

Haha )) dobre

Dzień dobry ) to ja napiszę to bedzie to samo teraz 21 a ma być do 31 😁

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

U nas dziś standardowe dwie mleczne pobudki. Ja juz umylam włosy i i jesteśmy po śniadaniu bo od 7 nie śpimy.
Szykuje nam się wesele w październiku, siostra starsza wychodzi za mąż ale fajnie

Ale fajnie! Będzie bal
My mieliśmy mieć jedno w tym roku, a się teraz okazuje, że chyba 4

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Hania ja kaszki Holle też na Allegro zamawiam.
Dziewczyny zmieniło się opakowanie Bebilonu ? Bo w Biedrze jakieś takie inne pudła ostatnio stały, ale się nie przyglądałam zbyt ? Muszę dziś kupić.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 14:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.