Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 12:59   #3661
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
U nas dziś tez ciężkie usypianie. Ale to kolejna dwójka się przebija. Oczywiście upał też robi swoje. Wiatrak chodzi, choć szum mnie wkurza.


Gossip, Ty masz britaxa? Jaki model? Dziś ogladalismy i fajnie się Zosinda w nim woziła. Przymierzalismy się też do Baby Jogera ale tam nie ma regulowanego podnóżka.. Viola, Wy też nie macie, czy ja na jakiś stary model trafiłam? Chociaż oglądałam i City i zipa i żaden nie miał tego podnóżka z regulacją. Najbardziej Zosi podobała się opuszczana budka, hehe, chciała aby jej zaciągać i mówiła "Ni ma", kukala przez to okienko w daszku, świetna zabawa 😉
Tak mam britaxa b-agile 😊

U nas zimno, wieje więc na dwór w bluzach pójdziemy po obiedzi... zazdroszczę wam pogody,
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 13:06   #3662
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Ja nie Violka ale też posiadaczka zipa i jest w nim regulowany podnóżek ale mi np brakuje okienka w budzie do podgladu ... wybraliście juz jakiś?
Ja w takim razie musiałam oglądać jakieś inne BJ-ty niż Wy macie 😉 w budce było okienko do podglądania i w sklepie były tylko trojkolowce.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 13:16   #3663
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Lubuskie takie fajne ale już słońce wychodzi, temperatura zwiększa się. .







Doszłam do wniosku ze ja to starzeje się. . kiedyś, beztroskie życie, cały dzień ma basenie można było spędzić ale jak są obowiązki to zdecydowanie lepiej je wykonywać jak jest chłodniej. W tygodniu montujemy klimatyzację w domy wiec upał nie powinien być taki straszny
Wole 25st. ale lato
bez ciepelka nie dla mnie




Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej 😃

Kana oczywiście że w BJ jest regulowany podnóżek, Majka dobrze to wytłumaczyła 😃 a britax chyba cięższy trochę co? No i większy po złożeniu ale jeśli Wam na tym akurat nie zależy to oki.

Violka akurat temat morza u nas na tapecie przez ostatnie dni szukałam noclegów i rzuciły mi się gdzies domki, jak odnajde to wstawię link. My jedziemy do Mikoszewa 18 lipca 😃 się doczekać już nie mogę 😁

Ja uwielbiam upały 😜 dlatego nie narzekam na pogodę, w końcu mamy lato 😃


Dziewczyny pasują czarne buty do pudrowo - białego stroju czy lepiej coś jasnego poszukać?

Jeżeli buty to delikatne sandałki to może będą pasować




Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Tak mam britaxa b-agile 😊

U nas zimno, wieje więc na dwór w bluzach pójdziemy po obiedzi... zazdroszczę wam pogody,
U mnie aktualnie 33st w cieniu

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Kanq - Flight ma jakiegoś BJ bez regulacji podnóżka
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 15:33   #3664
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62236266]Ale te karne to spokojne byly przeciez,szast prast i strzelone jedyny fragment meczu,który obejrzalam obojgiem oczu 😀

Tak sobie nad jeziorem poobserwowalam inne dzieciaki,bo sporo takich maluchow z rana było i jednak doszłam do wniosku że mam córkę żywioł, co chwile by gdzies szla, podskakiwala, do tego halasliwa jest,albo cos gada,albo się cieszy,albo plaksa. Obok byl roczny chłopczyk,który przez godzine żadnego dźwięku nie wydal,poza stukotem lopatek, jak siedzial w piasku,chodził z mamą za rączki lub cos na komórce ogladal. No w szoku bylam. Albo z drugiej strony ciut starsza dziewczynka, ktora raz krotko zaplakala,do towarzystwa Hance,bo jej mama się śmiała,że ona tak lubi towarzysko A wydawało mi się, że moja córka to taka w miarę uspokojona od kilku miesiecy... obchód plazy robilyśmy i inne maluchy też takie cichsze,chociaz one akurat dźwięki wydawaly 😉[/QUOTE]

No to mój Filip tak długo potrafi się nie odzywać, chodzi, lobuzuje ale po cichu. Gada zazwyczaj rano jak jest cisza jeszcze albo jak autem jedziemy.




Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Hej jakos ostatnio ciezko z czasem na wizaz. Dzis np po meczu jechalam z psiakiem do pracy na szycie. Czas ucieka miedzy palcami. A czas dla siebie to juz nie bardzo wiem co to znaczy. Wieczory zwykle spedzam na sprzataniu i gotowaniu. Wesolo jednym slowem.
Samo życie...






Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Luknij na apartamenty 4pory roku w krynicy ja mam tam zaklepany apartament u ludzi ale tam jest tez osrodek wypoczynkowy i maja apartamenty z wyzywieniem 200m od morza.


Hejo.
Jak wiecie u mnie wczoraj bylo z atrakcjami i mecz 'ogladalismy' w kuchni przy radiu bo cyfra odmowila wspolpracy w taka pogode. Sesje udalo mi sie zrobic i w butiku i w parku wrocilam razem z ulewa..
Maz Martyna i Bartek cos podlapali :/ na zmiane kibelek okupuja a Martyna to przewala pieluchy :/ dzis juz lepiej poki co.. mielismy nad wode jechac ale w takim wypadku to odpada.
Milego dnia!
Oj współczuję choroby oby naCiebie nie przeszło tez. Zdrówka dzieciom!

Dzień dobry! U nas dziś pada od południa. Rano jeszcze upalne, a teraz jest bosko całe 20 stopni! czyli też wychodzi na to ze jak Mori się starzeje, bo jednak lepiej mi zdecydowanie przy takiej temp. Filip zresztą nie umiał spać spokojnie w tym upale, dziś kręcił się długo po kilka pobudek mieliśmy. Mam nadzieje ze dziś będzie lepiej mu się spało

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Krucha wieprzowina siedzi w piekarniku
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 17:16   #3665
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
No to mój Filip tak długo potrafi się nie odzywać, chodzi, lobuzuje ale po cichu. Gada zazwyczaj rano jak jest cisza jeszcze albo jak autem jedziemy.





Samo życie...







Oj współczuję choroby oby naCiebie nie przeszło tez. Zdrówka dzieciom!

Dzień dobry! U nas dziś pada od południa. Rano jeszcze upalne, a teraz jest bosko całe 20 stopni! czyli też wychodzi na to ze jak Mori się starzeje, bo jednak lepiej mi zdecydowanie przy takiej temp. Filip zresztą nie umiał spać spokojnie w tym upale, dziś kręcił się długo po kilka pobudek mieliśmy. Mam nadzieje ze dziś będzie lepiej mu się spało

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Krucha wieprzowina siedzi w piekarniku
Wychodzi nam ze maz i Be struli sie lodami :/ bo jedli te same i to ich telepie a mloda pewnie od zebow bo kupa raz dziennie ale sie wylewa..
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 17:52   #3666
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Pobylismy na podworku 2 godz.jak juz nie było parno a teraz chowalismy wszystko przed burza. Juz wiatr się zerwał
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 17:56   #3667
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Wychodzi nam ze maz i Be struli sie lodami :/ bo jedli te same i to ich telepie a mloda pewnie od zebow bo kupa raz dziennie ale sie wylewa..
Z dwojga złego lepsze to niż jelitowka.

W ogóle to miałam pisać juz kilka dni temu, ze podjęłam próby wprowadzania jogurtu, początkowo dałam trzy łyżeczki obserwowalam i wszystko było ok, po kilku dniach znów - troszkę więcej i dalej w porządku. Nie ma żadnych zmian na skórze, kupki ok. Czyli chyba nam skaza odpuszcza, choć boje się to pisać po tych dwóch próbach, co by nie zapeszyc. Spróbuję mu dać chlebek z masłem jutro
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 17:57   #3668
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Z dwojga złego lepsze to niż jelitowka.

W ogóle to miałam pisać juz kilka dni temu, ze podjęłam próby wprowadzania jogurtu, początkowo dałam trzy łyżeczki obserwowalam i wszystko było ok, po kilku dniach znów - troszkę więcej i dalej w porządku. Nie ma żadnych zmian na skórze, kupki ok. Czyli chyba nam skaza odpuszcza, choć boje się to pisać po tych dwóch próbach, co by nie zapeszyc. Spróbuję mu dać chlebek z masłem jutro
U nas było ok a potem plamy suche się pojawiły. Oby u Was na dobre odpuscila!
Zatrucie lodami może byc niebezpieczne - salmonelloza
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 17:57   #3669
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Pobylismy na podworku 2 godz.jak juz nie było parno a teraz chowalismy wszystko przed burza. Juz wiatr się zerwał
A u nas pół dnia lało i juz po deszczu, niedawno z krótkiego spaceru wróciliśmy
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 18:35   #3670
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Hej jakos ostatnio ciezko z czasem na wizaz. Dzis np po meczu jechalam z psiakiem do pracy na szycie. Czas ucieka miedzy palcami. A czas dla siebie to juz nie bardzo wiem co to znaczy. Wieczory zwykle spedzam na sprzataniu i gotowaniu. Wesolo jednym slowem.

Oj bardzo... Tego się boję po powrocie 😭

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej 😃

Kana oczywiście że w BJ jest regulowany podnóżek, Majka dobrze to wytłumaczyła 😃 a britax chyba cięższy trochę co? No i większy po złożeniu ale jeśli Wam na tym akurat nie zależy to oki.

Violka akurat temat morza u nas na tapecie przez ostatnie dni szukałam noclegów i rzuciły mi się gdzies domki, jak odnajde to wstawię link. My jedziemy do Mikoszewa 18 lipca 😃 się doczekać już nie mogę 😁

Ja uwielbiam upały 😜 dlatego nie narzekam na pogodę, w końcu mamy lato 😃


Dziewczyny pasują czarne buty do pudrowo - białego stroju czy lepiej coś jasnego poszukać?

Jak delikatne to mogą pasować
Fajnie że zaraz wyjeżdżacie! A linka wstaw!

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Ja osobiscie tez ale w tym roku ceny za domek dla naszej 5 mnie powalily 340/360zl za dobe plus czesto jeszcze oplata parkingowa i za licznik. A apartament to akurat jak osobne mieszkanie i trafilam za 220zl za dobe i 200m od morza. W tamtym roku bylismy na ul Wislanej u Marii w domku i tam polecam bo swietne sa. Ma dwa jeden duzy a jeden maly to tam sobie luknij moze? A wy tak we 3 na ten domek czy wieksza ekipa? Bo takie 3os to chyba ciezko trafic tak mysle

To rzeczywiscie w ekstra cenie Wam się trafilo. W 4 osoby (siostra Tż pewnie pojedzie) nie tak ciężko trafić wcale kilka namierzyłam, ale jeszcze będę szukać. Co prawda mamy już zarezerwowany hotel, ale możemy w każdej chwili zrezygnować, więc jeszcze poszukam Np coś takiego znalazłam - może komuś się przyda.
http://www.fulay.pl
http://www.kaczestawy.pl
http://holidaycamping.pl/galeria2/#prettyPhoto

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62236266]Ale te karne to spokojne byly przeciez,szast prast i strzelone jedyny fragment meczu,który obejrzalam obojgiem oczu 😀

Tak sobie nad jeziorem poobserwowalam inne dzieciaki,bo sporo takich maluchow z rana było i jednak doszłam do wniosku że mam córkę żywioł, co chwile by gdzies szla, podskakiwala, do tego halasliwa jest,albo cos gada,albo się cieszy,albo plaksa. Obok byl roczny chłopczyk,który przez godzine żadnego dźwięku nie wydal,poza stukotem lopatek, jak siedzial w piasku,chodził z mamą za rączki lub cos na komórce ogladal. No w szoku bylam. Albo z drugiej strony ciut starsza dziewczynka, ktora raz krotko zaplakala,do towarzystwa Hance,bo jej mama się śmiała,że ona tak lubi towarzysko A wydawało mi się, że moja córka to taka w miarę uspokojona od kilku miesiecy... obchód plazy robilyśmy i inne maluchy też takie cichsze,chociaz one akurat dźwięki wydawaly 😉[/QUOTE]


Po filmikach i Twoich opowieściach było widać że to żywioł A zresztą ma na imię Hanna to ze startu wiadomo 😁 Ada to taka pośrednia jest z żywiołowości mi się zdaje choć z dzieci znajomych najżywsza. Ciekawa jestem jak to będzie jak się rozchodzi

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Ja w takim razie musiałam oglądać jakieś inne BJ-ty niż Wy macie 😉 w budce było okienko do podglądania i w sklepie były tylko trojkolowce.
Pewnie oglądałaś BJ citi mini, chyba wlasnie Flight taki ma trójkołowy.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

A u nas trochę powiało tylko i przegoniło nas z działki buu Posiedzieliśmy kilka godzin w basenie i nie czuć było tak tego upału uff Siostra z mężem wpadli, była imprezka Teraz Adki katar na mnie przeszedł i mam nochal zapchany 😁
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 18:41   #3671
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Z dwojga złego lepsze to niż jelitowka.

W ogóle to miałam pisać juz kilka dni temu, ze podjęłam próby wprowadzania jogurtu, początkowo dałam trzy łyżeczki obserwowalam i wszystko było ok, po kilku dniach znów - troszkę więcej i dalej w porządku. Nie ma żadnych zmian na skórze, kupki ok. Czyli chyba nam skaza odpuszcza, choć boje się to pisać po tych dwóch próbach, co by nie zapeszyc. Spróbuję mu dać chlebek z masłem jutro
Wolalabym jelitowke bo od lodow to ryzyko salmonelli :/





Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Oj bardzo... Tego się boję po powrocie 😭




Jak delikatne to mogą pasować
Fajnie że zaraz wyjeżdżacie! A linka wstaw!




To rzeczywiscie w ekstra cenie Wam się trafilo. W 4 osoby (siostra Tż pewnie pojedzie) nie tak ciężko trafić wcale kilka namierzyłam, ale jeszcze będę szukać. Co prawda mamy już zarezerwowany hotel, ale możemy w każdej chwili zrezygnować, więc jeszcze poszukam Np coś takiego znalazłam - może komuś się przyda.
http://www.fulay.pl
http://www.kaczestawy.pl
http://holidaycamping.pl/galeria2/#prettyPhoto




Po filmikach i Twoich opowieściach było widać że to żywioł A zresztą ma na imię Hanna to ze startu wiadomo 😁 Ada to taka pośrednia jest z żywiołowości mi się zdaje choć z dzieci znajomych najżywsza. Ciekawa jestem jak to będzie jak się rozchodzi



Pewnie oglądałaś BJ citi mini, chyba wlasnie Flight taki ma trójkołowy.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

A u nas trochę powiało tylko i przegoniło nas z działki buu Posiedzieliśmy kilka godzin w basenie i nie czuć było tak tego upału uff Siostra z mężem wpadli, była imprezka Teraz Adki katar na mnie przeszedł i mam nochal zapchany 😁
No cena mega a i apartament super plus lozko turystyczne dla malej gratis itp graty dla niemowlat
Jak szukalam domkow to malo trafilam takich 3os, byly ale z opcja ze placisz za domek ale 5/6os wiec do kitu.. hoteli nie lubie :/ wole pokoje z osobnym i bezposrednim wejsciem i tak najczesciej jezdzimy. Biore tez bez wyzywienia bo nie lubie narzucanych godzin posilkow.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 19:02   #3672
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas było ok a potem plamy suche się pojawiły. Oby u Was na dobre odpuscila!
Zatrucie lodami może byc niebezpieczne - salmonelloza






Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Wolalabym jelitowke bo od lodow to ryzyko salmonelli :/

.
No tak macie racje oczywiście z ta salmonella, ale słyszałam że czasem łagodnie przebiega zatrucie salmonella, wiec jeśli to to, to oby tak było!

My juz po kąpieli siedzimy i patrzymy na bajki
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 19:16   #3673
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
A u nas pół dnia lało i juz po deszczu, niedawno z krótkiego spaceru wróciliśmy
U nas jednak póki co powiało i przeszło





Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Oj bardzo... Tego się boję po powrocie 😭




Jak delikatne to mogą pasować
Fajnie że zaraz wyjeżdżacie! A linka wstaw!




To rzeczywiscie w ekstra cenie Wam się trafilo. W 4 osoby (siostra Tż pewnie pojedzie) nie tak ciężko trafić wcale kilka namierzyłam, ale jeszcze będę szukać. Co prawda mamy już zarezerwowany hotel, ale możemy w każdej chwili zrezygnować, więc jeszcze poszukam Np coś takiego znalazłam - może komuś się przyda.
http://www.fulay.pl
http://www.kaczestawy.pl
http://holidaycamping.pl/galeria2/#prettyPhoto




Po filmikach i Twoich opowieściach było widać że to żywioł A zresztą ma na imię Hanna to ze startu wiadomo 😁 Ada to taka pośrednia jest z żywiołowości mi się zdaje choć z dzieci znajomych najżywsza. Ciekawa jestem jak to będzie jak się rozchodzi



Pewnie oglądałaś BJ citi mini, chyba wlasnie Flight taki ma trójkołowy.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

A u nas trochę powiało tylko i przegoniło nas z działki buu Posiedzieliśmy kilka godzin w basenie i nie czuć było tak tego upału uff Siostra z mężem wpadli, była imprezka Teraz Adki katar na mnie przeszedł i mam nochal zapchany 😁

Super miejsca z linków ale ceny wysokie biorąc pod uwagę możliwość braku pogody. W Chorwacji apartamenty ok.80zl/osoba. Za dziecko nic. Bez wyżywienia basenu itp. Z klima




Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
No tak macie racje oczywiście z ta salmonella, ale słyszałam że czasem łagodnie przebiega zatrucie salmonella, wiec jeśli to to, to oby tak było!

My juz po kąpieli siedzimy i patrzymy na bajki
Ja przechodziłam jako dziecko. Dosyć groźnie. Koleżanka która razem się zatrula jeszcze gorzej. Obie szpital. Moja mama też kilka lat temu miała też szpital :/
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 19:55   #3674
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Wolalabym jelitowke bo od lodow to ryzyko salmonelli :/







No cena mega a i apartament super plus lozko turystyczne dla malej gratis itp graty dla niemowlat
Jak szukalam domkow to malo trafilam takich 3os, byly ale z opcja ze placisz za domek ale 5/6os wiec do kitu.. hoteli nie lubie :/ wole pokoje z osobnym i bezposrednim wejsciem i tak najczesciej jezdzimy. Biore tez bez wyzywienia bo nie lubie narzucanych godzin posilkow.

Dobre hotele lubię pycha jedzenie i nie trzeba go nigdzie szukać
Trochę racja z tym narzucaniem godzin, ale jakoś bardzo to nam życia nie utrudnia czasem i na mieście można zjeść poprostu.

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas jednak póki co powiało i przeszło


Super miejsca z linków ale ceny wysokie biorąc pod uwagę możliwość braku pogody. W Chorwacji apartamenty ok.80zl/osoba. Za dziecko nic. Bez wyżywienia basenu itp. Z klima


Ja przechodziłam jako dziecko. Dosyć groźnie. Koleżanka która razem się zatrula jeszcze gorzej. Obie szpital. Moja mama też kilka lat temu miała też szpital :/

No tak Chorwacja pewnie podobnie albo i taniej by wyszła, ale chcę oszczędzić nam spazmy naszej córki podczas podróży Otoczenie domków fajne, domki same już tak sobie.
W tym roku dużo ludzi do Chorwacji wyjeżdża.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Nasz gałgan niechce spać, wyjęliśmy z łóżeczka, niechce mi się ram sterczeć. Ona z 20 na 22 chyba się przestawia grrr 😳😭
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:35   #3675
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej!

My się witamy po wyjeździe Było cudownie, Szymek zachowywał się super, zaliczył pierwsza w życiu kąpiel w jeziorze

Podróż z przygodami. Jak jechalismy nadrobilismy 80km bo mezowi zachciało się jechać nowa droga:P a jak wracaliśmy jakieś 30km przed domem był śmiertelny wypadek i zablokowana droga. Musieliśmy zawracać bo nie wiadomo ile by trzeba było stać w tym korku i znowu zrobiliśmy dodatkowe kilometry. Jutro powrót do rzeczywistości, szkoda ze wyjazd taki krótki
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:35   #3676
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Dobre hotele lubię pycha jedzenie i nie trzeba go nigdzie szukać
Trochę racja z tym narzucaniem godzin, ale jakoś bardzo to nam życia nie utrudnia czasem i na mieście można zjeść poprostu.




No tak Chorwacja pewnie podobnie albo i taniej by wyszła, ale chcę oszczędzić nam spazmy naszej córki podczas podróży Otoczenie domków fajne, domki same już tak sobie.
W tym roku dużo ludzi do Chorwacji wyjeżdża.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Nasz gałgan niechce spać, wyjęliśmy z łóżeczka, niechce mi się ram sterczeć. Ona z 20 na 22 chyba się przestawia grrr 😳😭
Hmm, to jaki Wy macie model BJ? Dziś w sklepie znów bez regulacji podnóżka były. Ale faktycznie City mini. Fajna bryka, dobrze się prowadzi, ale jeszcze nad tym britaxem się zastanawiamy, joie odpada - ma beznadziejne zapinanie pasów, a właściwie łączenie biodrowych i górnych, wysuwają się za każdym razem po wypięciu..
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:44   #3677
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Hmm, to jaki Wy macie model BJ? Dziś w sklepie znów bez regulacji podnóżka były. Ale faktycznie City mini. Fajna bryka, dobrze się prowadzi, ale jeszcze nad tym britaxem się zastanawiamy, joie odpada - ma beznadziejne zapinanie pasów, a właściwie łączenie biodrowych i górnych, wysuwają się za każdym razem po wypięciu..

My mamy citi mini zip 😁 A Britax jaki patrzysz ?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

My się witamy po wyjeździe Było cudownie, Szymek zachowywał się super, zaliczył pierwsza w życiu kąpiel w jeziorze

Podróż z przygodami. Jak jechalismy nadrobilismy 80km bo mezowi zachciało się jechać nowa droga:P a jak wracaliśmy jakieś 30km przed domem był śmiertelny wypadek i zablokowana droga. Musieliśmy zawracać bo nie wiadomo ile by trzeba było stać w tym korku i znowu zrobiliśmy dodatkowe kilometry. Jutro powrót do rzeczywistości, szkoda ze wyjazd taki krótki

Ekstra że się wypad udał! Jak Szymi podróże znosi ? A podróż rzeczywiście przygodowo :/ My kiedyś wylądowaliśmy w ośnieżonej puszczy jak się nam skrótów zachciało. Dobrze że dużym autem, to jakoś dawało radę, ale się ciemno robiło i zasięg traciliśmy więc nawrotka była
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:44   #3678
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

B-agile 4, tylko kolory słabe. Fajny jest z szarą budka, ale nie jest dostępny w pl.

Jak tak, Ada juz śpi?
Zauważyłam, że Zosie musze porządnie przetyrac przed snem inaczej też ciężko idzie. Dziś byliśmy na pikniku lotniczym, a wczoraj pół dnia biegała za piłką, wiec padła po 21 😉
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:44   #3679
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Violka, oby sie jednak Adka na tak pozno nie przestawila, wiem jakie tomeczace takie dlugie usypianie. Hanka przedostatnio ponad godzine od wypicia mleka sie układała przez kilka dni i mialam z leksza dosc. Dzis laskawa byla i w 20minut zasnela,po obejrzeniu swojej ulubionwj bajki ostatnio Masza i niedzwiedz- aż piszczy z radosci jak się to zaczyna . Domisie juz się znudzily,nawet jak leca to nie ogląda. Ja juz reklamowke prowiantu do pracy na jutro zaladowalam do auta, ciekaweczy bede miała kiedy zjesc i apetyt 😒 tz tez przejety zlobkowaniem ,kazal mi zawiezc tam mm i butle w razie gdyby H jeść nic nie chciała. Dzis ją przed snem wybiegal na spacerze,a potem jeszcze robila wioche na osiedlu,bo na balkon wypuscilam,to pokrzykiwala i klamerkami rzucala,az się ludzie na dole patrzyli...
Dobrze,ze my morze mamy te 2h jazdy tylko,nie trzeba takich cen za domek placic może wyskoczymy w jakis weekend,to sie TZ odechce ciągnąć mnie w takie tlumy zwlaszcza że kilkanascie km od miasta mamy full jezior i to z luzami na plaży, lasem wkoło, ogniskiem uszykowanym i ciepłą spokojną wodą 😍

Edytowane przez 71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Czas edycji: 2016-06-26 o 20:55
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 21:00   #3680
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Majka, Viola dzięki, kupiłam jednak sukienkę w jednym kolorze także teraz czarne pasują 😁

Hania trzymam kciuki aby skaza Wam odpuszczala ✊

Cashmere super że wyjazd udany 😃
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 21:01   #3681
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

My się witamy po wyjeździe Było cudownie, Szymek zachowywał się super, zaliczył pierwsza w życiu kąpiel w jeziorze

Podróż z przygodami. Jak jechalismy nadrobilismy 80km bo mezowi zachciało się jechać nowa droga:P a jak wracaliśmy jakieś 30km przed domem był śmiertelny wypadek i zablokowana droga. Musieliśmy zawracać bo nie wiadomo ile by trzeba było stać w tym korku i znowu zrobiliśmy dodatkowe kilometry. Jutro powrót do rzeczywistości, szkoda ze wyjazd taki krótki
Ale fajnie, ze wypad udany dużo dzieciaków w wieku naszych na plaży? Ja w sobote zauważyłam, że każdy maluch był w stroju kapielowym i czapce, nie to co w dawnych czasach, na golasa i heja! 😛 i full zabawek do piasku, troche trzeba bylo je omijac,zwlaszcxa ze sporo tylko lezalo i nikt się nimi nie bawił.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 21:07   #3682
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Goczek - dobry gust ma Hania. Bajka the best!

Kamilove - to super kiedy chrzciny?

Cash - super że weekend udany

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Mamy juz zaproszenia na wszystkie wesela. Każde za miastem. I fajnie bo nowe miejsca i nie bo dojazd a idziemy z Sz.ktory wytrzyma maks do 22. Coś musimy wykombinować
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 21:11   #3683
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
My mamy citi mini zip 😁 A Britax jaki patrzysz ?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------




Ekstra że się wypad udał! Jak Szymi podróże znosi ? A podróż rzeczywiście przygodowo :/ My kiedyś wylądowaliśmy w ośnieżonej puszczy jak się nam skrótów zachciało. Dobrze że dużym autem, to jakoś dawało radę, ale się ciemno robiło i zasięg traciliśmy więc nawrotka była
W obie strony spal(ale nie cała drogę) bo wyjezdzalismy tak żeby usnął. Było ok, tylko na koniec jak wracaliśmy to już krzyczał.




[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62269851]Violka, oby sie jednak Adka na tak pozno nie przestawila, wiem jakie tomeczace takie dlugie usypianie. Hanka przedostatnio ponad godzine od wypicia mleka sie układała przez kilka dni i mialam z leksza dosc. Dzis laskawa byla i w 20minut zasnela,po obejrzeniu swojej ulubionwj bajki ostatnio Masza i niedzwiedz- aż piszczy z radosci jak się to zaczyna . Domisie juz się znudzily,nawet jak leca to nie ogląda. Ja juz reklamowke prowiantu do pracy na jutro zaladowalam do auta, ciekaweczy bede miała kiedy zjesc i apetyt 😒 tz tez przejety zlobkowaniem ,kazal mi zawiezc tam mm i butle w razie gdyby H jeść nic nie chciała. Dzis ją przed snem wybiegal na spacerze,a potem jeszcze robila wioche na osiedlu,bo na balkon wypuscilam,to pokrzykiwala i klamerkami rzucala,az się ludzie na dole patrzyli...
Dobrze,ze my morze mamy te 2h jazdy tylko,nie trzeba takich cen za domek placic może wyskoczymy w jakis weekend,to sie TZ odechce ciągnąć mnie w takie tlumy zwlaszcza że kilkanascie km od miasta mamy full jezior i to z luzami na plaży, lasem wkoło, ogniskiem uszykowanym i ciepłą spokojną wodą 😍[/QUOTE]


ale Ci zazdroszczę!




[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62270521]Ale fajnie, ze wypad udany dużo dzieciaków w wieku naszych na plaży? Ja w sobote zauważyłam, że każdy maluch był w stroju kapielowym i czapce, nie to co w dawnych czasach, na golasa i heja! 😛 i full zabawek do piasku, troche trzeba bylo je omijac,zwlaszcxa ze sporo tylko lezalo i nikt się nimi nie bawił.[/QUOTE]

Nasz był najmłodszy. Był jeszcze chłopczyk taki ok.2 lat, a reszta to tak od 5lat w górę. U nas też żadnego golasa Szymek jak już było pusto chwilę chodził w samej koszulce, bo pamper do wody był namokniety, a wiecej ich przy sobie nie mieliśmy. Ale u nas to mała plaża, na prywatnym terenie
Aha! Szymek przy okazji gołego tyłka, strzelił kupę na trawę. Super było to zbierać 😎
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 21:49   #3684
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Goczek Pavlinecka Domima - powodzenia jutro!
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 04:49   #3685
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Dobry!

Dziewczyny ja również życzę gładkiego powrotu do pracy!! ✊✊
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 05:55   #3686
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Majka, Cash dzięki, ja juz kawe piję w domu i się nudzę ostatnie takie chwile pewnie 😛 przypomnialo mi się jak daaawno temu po nocy tu pisalysmy i z rana było co czytać.
Hanka dziś standardowo dwie pobudki zrobila, mimo,ze kolejny ząb ma pod wierzchem. Ispi w poprzek lozka jakczesto,więc albo jej głowę mam pod pacha,alb stopy ppd nosem. Dobrze że te małe stopki takie delikatne i pachnące ☺
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 06:14   #3687
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Dobry Zuzia karmi dziadka kaszka a ja nadaje z kibelka ;p zaraz wychodzę i ofc nie zdążyłam zjeść śniadania - czyli wszystko w normie ;p ależ mi sie nie chce
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:02   #3688
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Trzymajcie się kochane! Wracałabym z Wami dziś gdybym na wychowawczy na chwilę nie szła. Na którą chodzicie do pracy tak wogole ? Ja jestem ciekawa czy jak będę się szykować to czy Ad będzie się budził hmm bo zwykle dłużej śpi - zawsze miałam na 7!
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015

Edytowane przez violka848
Czas edycji: 2016-06-27 o 07:05
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:06   #3689
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej

Trzymajcie się Laski!

Gosiak - czy wysypka przy 3dniowce swędzi? I wygląda jak gesia skórka? Takie małe kropeczki lekko czerwone?
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:22   #3690
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
B-agile 4, tylko kolory słabe. Fajny jest z szarą budka, ale nie jest dostępny w pl.

Jak tak, Ada juz śpi?
Zauważyłam, że Zosie musze porządnie przetyrac przed snem inaczej też ciężko idzie. Dziś byliśmy na pikniku lotniczym, a wczoraj pół dnia biegała za piłką, wiec padła po 21 😉

Podoba mi się ten wózek, bardzo podobny do naszego, też go rozważałam, tylko nasze składanie przeważyło. Britax ma za to łatwiejszy dostęp do kosza i tą siatkę w daszku na plus. Mi się ten fiolecik podoba 😁
Usnęła 21.30 i jeszcze śpi a 8.20 jest 😳, ale sporo razy się budziła z jękami, może to zębiska bo wszystkie 4 ma na wierzchu w kawałkach.
Majka Wasze 4 już całe są ?? Bo chyba Julo był z nimi najwcześniej.
Oprócz Ali Madzixx czy są dzieci które się nie budzą ???

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;62269851]Violka, oby sie jednak Adka na tak pozno nie przestawila, wiem jakie tomeczace takie dlugie usypianie. Hanka przedostatnio ponad godzine od wypicia mleka sie układała przez kilka dni i mialam z leksza dosc. Dzis laskawa byla i w 20minut zasnela,po obejrzeniu swojej ulubionwj bajki ostatnio Masza i niedzwiedz- aż piszczy z radosci jak się to zaczyna . Domisie juz się znudzily,nawet jak leca to nie ogląda. Ja juz reklamowke prowiantu do pracy na jutro zaladowalam do auta, ciekaweczy bede miała kiedy zjesc i apetyt 😒 tz tez przejety zlobkowaniem ,kazal mi zawiezc tam mm i butle w razie gdyby H jeść nic nie chciała. Dzis ją przed snem wybiegal na spacerze,a potem jeszcze robila wioche na osiedlu,bo na balkon wypuscilam,to pokrzykiwala i klamerkami rzucala,az się ludzie na dole patrzyli...
Dobrze,ze my morze mamy te 2h jazdy tylko,nie trzeba takich cen za domek placic może wyskoczymy w jakis weekend,to sie TZ odechce ciągnąć mnie w takie tlumy zwlaszcza że kilkanascie km od miasta mamy full jezior i to z luzami na plaży, lasem wkoło, ogniskiem uszykowanym i ciepłą spokojną wodą 😍[/QUOTE]


Czuję, że niestety się przestawia, może jak zacznie chodzić to będzie bardziej zmęczona, choć na czworaka też ciągle zasuwa i bateria nie rozładowana jak kiedyś hmm
Zazdroszczę miejsca zamieszkania. Jeziora na miejscu ekstra! I do morza blisko. U nas też coś codziennie ląduje w ogródku wczoraj na klatce nasza łyżeczka leżała sąsiadka położyła, dobrze bo naokoło musimy chodzić. Dziś muszę nasze bańki odebrać bo poleciały

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
W obie strony spal(ale nie cała drogę) bo wyjezdzalismy tak żeby usnął. Było ok, tylko na koniec jak wracaliśmy to już krzyczał.







ale Ci zazdroszczę!






Nasz był najmłodszy. Był jeszcze chłopczyk taki ok.2 lat, a reszta to tak od 5lat w górę. U nas też żadnego golasa Szymek jak już było pusto chwilę chodził w samej koszulce, bo pamper do wody był namokniety, a wiecej ich przy sobie nie mieliśmy. Ale u nas to mała plaża, na prywatnym terenie
Aha! Szymek przy okazji gołego tyłka, strzelił kupę na trawę. Super było to zbierać 😎

Kulturka na trawę ja wczoraj się bałam ciut że do basenu strzeli, a była w samych majteczkach 😁 Ale dowiozła do domu klocka
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 14:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.