Was tez zaprosili do Rozmów w Toku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-14, 15:10   #1
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352

Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?


Dziewczyny zaprosili Was rowniez do rozmow w toku? bo do mnie napisal ktos z tvn ze chodzi o ten watek o zazdrosci bez powodu. wy tez dostalyscie takie maile?
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 15:45   #2
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

kkarolinaa napisał(a):
> Dziewczyny zaprosili Was rowniez do rozmow w toku? bo do mnie napisal ktos z tvn ze chodzi o ten watek o zazdrosci bez powodu. wy tez dostalyscie takie maile?

nie ale moze to dlatego, że byłam stroną opowiadajacą się za tolerancją i wyluzowaniem

ALE - jeżeli się okaże, że owszem, wysłali takie e-maile, trzeba to zgłosić do Złosia - to jest bezprawne wykorzystanie naszych danych osobowych i żerowanie na Wizażu!!! No bezczelnosć po prostu! Swietnie, tylko na to czekałam, żeby wszystko, o czym plotkujemy, znalazło się w Polascie czy TVN'ie!
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 16:48   #3
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

joannea napisał(a):
> kkarolinaa napisał(a):
> > Dziewczyny zaprosili Was rowniez do rozmow w toku? bo do mnie napisal ktos z tvn ze chodzi o ten watek o zazdrosci bez powodu. wy tez dostalyscie takie maile?
>
> nie ale moze to dlatego, że byłam stroną opowiadajacą się za tolerancją i wyluzowaniem
>
> ALE - jeżeli się okaże, że owszem, wysłali takie e-maile, trzeba to zgłosić do Złosia - to jest bezprawne wykorzystanie naszych danych osobowych i żerowanie na Wizażu!!! No bezczelnosć po prostu! Swietnie, tylko na to czekałam, żeby wszystko, o czym plotkujemy, znalazło się w Polascie czy TVN'ie!

Ej no, bez przesady, proszę, nie przesadzajmy. Ci dziennikarze muszą gdzieś szukać ludzi, którzy wystąpią w programach. Czytałam o tym artykuł. Szukają ich na ulicy, w barach, wszędzie, również na forach internetowych. Przecież kto nie chce, nie odpowie. Czy to taki problem, że przyjdzie mail z jakąs propozycją?
Ja też dostałam tego maila, i zupełnie mi to nie przeszkadza. Nie mam zamiaru odpowiadać, ale jeśli napiszą do 100 osób i 5 się zgłosi, to będzie kolejny odcinek Rozmów. I ok. Nasze maile są ogólnie dostępne i każdy może sobie do nas napisać. Kto nie chce, może usunąć swój mail z profilu.
Proszę, bądźmy otwarte na ludzi, przyjaźnie nastawione, a nie od razu wielka złość. Z Twojego postu Joannejko powiało wielkim oburzeniem i złością. Naprawdę aż tak Cię to zdenerwowało? Bo na mojej twarzy ten mail wywołał uśmiech i przywołał w wyobraźni wizje mnie siedzącej w TVN-nie przed kamerami i wywewnętrzniającej się Ewie Drzyzdze Ale absolutnie nie byłam zła
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 16:55   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Dziewczyny a o jaki wątek chodzi? Bo mam poczucie, że coś ciekawego mnie ominęło...
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 17:13   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Zgadzam się z Joanneą. Mnie nieźle rozjuszyłoby takie wysyłanie maili, dla mnie to wykorzystywanie naszego portalu do podniesienia oglądalności programu z cyklu tych które nienawidzę. Mam ostatnio jakąś TV - fobię chyba...

JA chyba pamiętam ten wątek... ale chyba nie brałam w nim udziału...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 17:14   #6
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Karola napisał(a):
> Proszę, bądźmy otwarte na ludzi, przyjaźnie nastawione, a nie od razu wielka złość. Z Twojego postu Joannejko powiało wielkim oburzeniem i złością. Naprawdę aż tak Cię to zdenerwowało?

Uj, aż mi się miło zrobiło, czytając Twojego posta No, moze rzeczywiscie zareagowałam za ostro
Ale ja, jako osoba bardzo antytelewizyjna - za naszą obopólną decyzja nie mamy w domku telewizora - mam złe skojarzenia z wszelkimi tok-szołami itp. Wydaje mi się też, że Wizaż, gromadząc w pewnym sensie nasze dane, ma prawo domagać sie opłaty czy czegokowliek innego w zamian za ich wykorzystanie do celów komercyjnych - a telewizja, szczególnie prywatna, jest komercyjna . Gdyby były to e-maile zapraszajace do programu "Dlaczgo kocham WIzaż i jestm od niego uzalezniona", pojechałabym natychmiast, nawet z Holandii, gdzie teraz jestem

A tak poważnie: nie wiem, moze sobie nie zdaję sprawy z popularnosci portalu, moje uczucie jest takie, ze spotykamy się tu w kilka osób, gadamy, plotkujemy, radzimy sobie - jest wiele nowych twarzy, i jest ok moze w rzeczywistosci jestesmy na jakims paranoicznie wielkim swieczniku i kazdy tu zaglada

w kazdym razie, buziaczki Karola
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 17:27   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Joannea chyba jakaś telepatia mogłabym się podpisac pod każdym twoim słowem! Ja tez mam takie wrażenie że to nasze miejsce gdzie sie spotykamy we wlasnym gronie i miło gawędzimy...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-14, 17:34   #8
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Ja też mam takie odczucia. Zupełnie do mnie nie dociera, że to bardzo popularny portal, że oprócz nas samych może nas czytać cała masa ludzi. Jak sobie o tym pomyślę, to wydaje mi się to tak samo abstrakcyjne , jakby mi ktos powiedział, że w moim pokoju jest maleńka kamera za pomocą której można śledzić co robię(że całe dnie buszuję po wizażu ).No jak w "truman show". Dla mnie wizaż to miejsce spotkań kilkudziesięciu miłych osób. I tyle. a tu jakieś "tefaueny" nas śledzą itp.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 17:59   #9
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Smoczyca napisał(a):
Mam ostatnio jakąś TV - fobię chyba...

Smoczyco!!!
cmok
Ja tez mam tv fobię chyba dlatego, że się od telewizji odzwyczaiłam

a że my pokrewne dusze to ja wiem od dawna ściskam Cię mocniutko!

Koko również buziaczki też jesteś jedna z osób dla których zagladam tu codziennie
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 17:59   #10
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Ja zawsze, gdy piszę na forum mam wrażenie, że jestem "na świeczniku". Czasami mam ochotę napisać coś bardziej osobistego, ale jednak obawiam się, że ktoś to może wykorzystać. W realu nie jestem skłonna do zwierzeń, a myślę że parę osób, które znam wie jaki mam nick i wie, że ja to ja, a nie wszystko o mnie powinni wiedzieć, nie chcę żeby to wiedzieli
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 18:09   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Buziaki Joannea! Fajnie,że jest wizaż i fajnie , że są fajne Wizażanki.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-14, 18:54   #12
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Ja też dostałam takie zaproszenie, ale odpisałam, że nie interesuje mnie to. Tv praktycznie nie oglądam, ale widziałam kilka odcinków "Rozmów" i nie wyobrazam sobie, abym kiedykolwiek wystąpiła w tym programie. (Tym lub innym).
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 19:19   #13
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Was tez zaprosili do Rozmów w Toku?

Właśnie, ciekawe jest do jakiego stopnia się tu uzewnętrzniamy.
Zdaję sobie sprawę, że osoby, które mnie znają mogą mnie na tym forum łatwo zidentyfikować i zastanawiałam się jakiś czas temu czy rozsądne jest dobitne wypowiadanie się na niektóre tematy. Wydaje mi się, że gotowość do wyrażania swoich myśli ze swiadomością, że może je przeczytać sąsiad(ka)/brat/siostra/matka/mąż/teściowa/szef/belfer/śmiertelny wróg/dziennikarz itp. potwierdza to, że jesteśmy sobą w swojej skórze, a nie kreacją na potrzeby tych wymienionych osób (i innych).
I cenię sobie możliwość dyskutowania z takimi właśnie forumowiczkami

Co do rozsyłania maili do członkiń forum - można zasugerować szanownemu kierownictwu, aby wprowadzić możliwość poznania maila wizażanki dopiero po otrzymaniu statusu użytkownika serwisu.

superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.