Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-09, 19:33   #241
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

blue, co robisz ze sie nie swiecisz, bo ja sie swiece okropnie, po sekundzie od umycia buzi, moglabym oświetlać ulice nocą kurde niedawno sie jeszcze mało swiecilam a teraz znowu masakrycznie, !! strasznie mi to przeszkadza bo mam grzywke i musialabym ja myc co godzine przez to posrane czoło Jeśli znacie jakis sprawdzony sposob, albo krem albo cokolwiek to blagam help me .

p.s pozdrawiam i całuskuję wszystkich stałych bywalców tego wątku, oraz tych nowych, a szczególnie tych , którym pomaga mieszanka
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 20:11   #242
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Nie wysuszać (m.in. myć czymś delikatnym) i intensywnie nawilżać. Z kremów matujących natomiast fajny jest słynny Biodermine, w dodatku dobrze działa na cerę zaskórnikową. Kosztuje ok 20 zł.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 13:37   #243
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

daisydee na makijaz dla utrwalenia stosuje make ziemniaczana to jest bardzo dobry sposob na swiecenie, pomoze napewno, wiec wyprobuj. Zwykla make
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:06   #244
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

A to dobra metoda Jest tutaj wątek o mące cały.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:36   #245
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez daisydee
blue, co robisz ze sie nie swiecisz, bo ja sie swiece okropnie, po sekundzie od umycia buzi, moglabym oświetlać ulice nocą kurde niedawno sie jeszcze mało swiecilam a teraz znowu masakrycznie, !! strasznie mi to przeszkadza bo mam grzywke i musialabym ja myc co godzine przez to posrane czoło Jeśli znacie jakis sprawdzony sposob, albo krem albo cokolwiek to blagam help me .

p.s pozdrawiam i całuskuję wszystkich stałych bywalców tego wątku, oraz tych nowych, a szczególnie tych , którym pomaga mieszanka
mam ten sam problem z grzywka ostatnio zmienilam fryzurke, skusilam sie na dlugasna grzywe i niestety tooootalna klapa!! przetluszczajace sie czolo kontra moja grzywka: grzywka na przegranej pozycji teraz ja zapuszczam a szkoda bo super to wygladalo..
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:16   #246
fouryears
Przyczajenie
 
Avatar fouryears
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legalizacja
Wiadomości: 2
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Choc nie mialem wiekszych problemow z zaskorniakami zdecydowalem sie sprobowac przepisu DaisyDee. Koszt to jedynie kilkanascie zlotych (5.5PLN + 6.5PLN) a efekt po 3 dniach naprawde swietny. Czysciutka i odswiezona twarz.
Dzieki DD!
fouryears jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 09:14   #247
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Czesc wszystkim,

Sprobowalam tej kuracji z olejkiem pichtowym. Niestety na mnie chyba to nie dziala jakos nic mi nie pomogla a wrecz przeciwnie mam wrazenie ze teraz jest jeszcze wiecej zaskornikow i takich malych krostek. Juz nie wiem co mi pomoze . Dodam ze zmieszalam 30ml petroleum d-5 i 10ml olejku pichtowego.

Nie wiem czy dalej stosowac te kuracje czy sprobowac czegos innego aby to usunac?

Jak wczesniej pisalam wiecej mam takich dziwnych zoltych zaskornikow z ktorych potem robia sie biale krostki. To nie sa tylko takie czarne kropeczki. Mysle ze moze ten specyfik pomaga na te kropki a z moimi juz sobie nie poradzi, sama nie wiem.

Jestem juz zalamana tyle z tym walcze i uwierzylam ze ta miksturka mi pomoze a tu nic

Pomozcie mi to wyleczyc pozbyc sie tych przekletych zaskornikow.
juz powoli trace nadzieje ze sie ich pozbede i bede miec czysta buzie.

pozdrawiam pa
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 16:09   #248
GABISZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez marysia602
Czesc wszystkim,

Sprobowalam tej kuracji z olejkiem pichtowym. Niestety na mnie chyba to nie dziala jakos nic mi nie pomogla a wrecz przeciwnie mam wrazenie ze teraz jest jeszcze wiecej zaskornikow i takich malych krostek. Juz nie wiem co mi pomoze . Dodam ze zmieszalam 30ml petroleum d-5 i 10ml olejku pichtowego.

Nie wiem czy dalej stosowac te kuracje czy sprobowac czegos innego aby to usunac?

Jak wczesniej pisalam wiecej mam takich dziwnych zoltych zaskornikow z ktorych potem robia sie biale krostki. To nie sa tylko takie czarne kropeczki. Mysle ze moze ten specyfik pomaga na te kropki a z moimi juz sobie nie poradzi, sama nie wiem.

Jestem juz zalamana tyle z tym walcze i uwierzylam ze ta miksturka mi pomoze a tu nic

Pomozcie mi to wyleczyc pozbyc sie tych przekletych zaskornikow.
juz powoli trace nadzieje ze sie ich pozbede i bede miec czysta buzie.

pozdrawiam pa
marysiu a próbowałaś żel differin ??????
GABISZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 16:24   #249
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez GABISZ
marysiu a próbowałaś żel differin ??????
ja to bym chetnie zaczela stosowac ten differin skoro tak pomaga.. ale okropnie boje sie tego wysypu((( i jeszcze jak pisalas, ze wyszlo ci to w postaci ropnych krostek .. (tak zrozumialam ) a poza tym qrde.. czemu to jest na recepte:/ czy jak po prostu powiem p.dermatolog zeby mi go przepisala to to zrobi??
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 16:28   #250
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Zależy od dermatologa - może będzie chciał(a) Ci wcisnąć coś innego. Ale differin chętnie przepisują - jest dość drogi i zdaje się, że nie ma żadnego tańszego odpowiednika. U mnie w trakcie wysypu nie zawsze były to ropne krostki, poza tym nawet dość szybko schodziły. Chyba też wrócę do differinu. Auu znowu pizza na gębię Bueee Mam depresje
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 16:32   #251
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

no ja tez mam kiepski humorek jakos bo walcze z tym shitem od lat.. ehhhh Jezuu ja normalnie chyba sufit pocaluje jak moja buzia bedzie wolna od tych wagrow !
aa no i w takim razie jak to jest? zawsze jest ten wysyp , u kazdego?? czy to jest wlasnie naturalny skutek ? i skoro ja mam 'tylko' zaskorniki, no to ten wysyp jesli by byl (oby nie) bedzie taki ,ze bedzie ich 10x wiecej i bedzie je widac? przeciez ja z domu wtedy nie wyjde.. a po ilu dniach to schodzi? i to tak samo ?
sory ze tyle pytan , ale musze wiedziec :P
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-13, 16:41   #252
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

wlasnie moj brat sie skusil na ten tonik i poprosil "na spróbowanie"
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 16:52   #253
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Czesc dziewczyny

jezeli chodzi o ten zel differin to na czym on w ogole polega jak dziala? zapobiega dalszemu powstawaniu zaskornikow? czy tylko usuwa te co sa? nie mam juz pojecia co robic
Chcialabym wreszcie doprowadzic moje buzie do ladu
pomozcie mi

z gory dziekuje
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 17:24   #254
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dzięki za rady, jak narazie mam zapalenie płuc, ale jak tylko wyzdrowieję od razu lecę po ten krem biodermnie bo mam bardzo dobre opinie na kwc. Co do mąki to mnie trochę mniej skusiła bo boję się, że mi pory pozatyka.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 18:13   #255
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Myślę, że mąka mniej zatyka pory niż biodermine. Producent nie raczył podać pełnego składu, więc może krem zawiera jakieś syfy. Mąka jest nieszkodliwa dla cery.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 10:58   #256
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cześć wszystki. Przez 2 dni czytałam te wszystkie posty i postanowiłam sprobować tego toniku dzisiaj wieczorem. Ciekawe czy na mnie podziała. Kupiłam jescze Acne derm . Tylko nie wiem kiedy go stosować (czy można po tym toniku ) i jescze takie małe pytanko : dlaczego na nafcie kosmetycznej pisze że ona jest do piellęgnacji włosów ? zapomniałabym o jescze jednym czy jak sie zrobi np. 10ml olejku i 40ml nafty to będzie większa różnica niż po 10ml olejku i 20ml nafty ?? Dzięki
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 15:32   #257
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez Lena332
Kupiłam jescze Acne derm . Tylko nie wiem kiedy go stosować (czy można po tym toniku )
Ja wlasnie po przemyciu buzi ta miksturą, odczekuje kilka minut, zeby sie to wchlonelo i smaruje buzie acne-dermem i jest oki

Cytat:
Napisane przez Lena332
dlaczego na nafcie kosmetycznej pisze że ona jest do piellęgnacji włosów ?
No bo ona jest przeznaczona do wlosow , tylko po prostu mozna ja wykorzystywac jako jeden ze skladnikow, do roznych takich 'tonikow' domowych


Cytat:
Napisane przez Lena332
czy jak sie zrobi np. 10ml olejku i 40ml nafty to będzie większa różnica niż po 10ml olejku i 20ml nafty ??
Tak, poniewaz ,gdy dodasz tylko 20ml nafty to roztwor bedzie bardziej stezony (mocny). A jaki ma byc to w zaleznosci od potrzeb Twojej skory.. Osobiscie nie radze, az tak bardzo stezonego. I poza tym, dla niektorych sama nafta z olejkiem jest za tlusta, dlatego moja mieszanka to - petroleum (nietlusta postac nafty kosm. ) jakies 25ml + olejek picht. 10ml + kilka kropel zwyklej nafty kosm.
Sama nafta bylaby dla mnie za tlusta, natomiast samo petroleum troche mnie podraznialo, a tak jest ok

W profilu przeczytalam, ze masz cere sucha - ja mam mieszana, dlatego moze dla ciebie lepiej bedzie na odwrot - ze 25ml nafty i kilka petroleum, ale to juz sama musisz zadecydowac

pozdrawiam
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 12:27   #258
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Kupiłam ten krem biodermine, poszłam po niego z 39 stopniową gorączką bo nie mogłam sie doczekać i ...................umiera m z radości, zachwytu itp!!!!!!!!!!To co zrobił z moją cerą świecącą jak latarka jest niesamowite, aż szkoda gdać. Jest po prostu suuuuuperowy i cały dzień mogłabym o nim pisać. Super się sprawdza jako uzupełnienie kuracji tonikiem.
Z całego serca dziękuję Ci za polecenie mi go MigdalEder
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 16:58   #259
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cieszę się, że się sprawdza
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 13:42   #260
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

buuu a ja sie wscieklam ,bo jakos nie wiem dlaczego pojawilo mi sie wiecej zaskornikow na czole i sie zastanawiam czy to przez to, ze zjadlam czekolade (staralam sie jej unikac) czy to przez acne-derm (????) i tak sie wscieklam i zaczelam trzec z calej sily buzke ta mikstura... i mam cala czerwona twarz!!! maseczka lagodzaca nie pomogla, co mam robic ??????
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 14:06   #261
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Alantan, wywar z kozieradki, arniki lub żywokostu, maseczka z siemienia lnianego, linomag (osobiście, najbardziej lubię płyn linomag). Alantan wybiela troszkę, niestety trochę może zatykać pory, ale kilka dni, póki zaczerwienienie nie ustąpi, możesz spokojnie stosować bez obaw, ze zaszkodzi cerze.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 14:40   #262
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

a ten alantan to co to wlasciwie jest ?? zasypka jakas? Ale chyba i tak skorzystam z linomagu, bo mam go akurat, tyle ,ze wcale az tak super szybko nie pomaga
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 16:36   #263
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Jeśli o mnie chodzi to mi własnie najszybiej pomaga linomag. Potem ogólnie skóra jest lepciejsza.
Alantan plus w kremie (ok 6 zł) - to akurat miałam na myśli. Jest też zasypka, maść, balsam i nie wiem co jeszcze. Ja miałam na myśli akurat krem alantan.
Niestety, nie wiem co pomoze super-ekspresowo.
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:35   #264
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

aha , dzieki w kazdym razie
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 23:37   #265
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Hej! Zaczne od tego,że nie wchodziłam na tem wątek dość długo bo jak przeczytałam sam początek, o tej miksturze, to jakoś tak sceptycznie sie nastawiłam i sobie poszłam, bo banialuków czytać nie będe No ale weszłam jeszcze raz i te wszystkie głosy jednak mnie przekonały Przed chwilą właśnie wymieszałam to wszystko. Mój olejek też jest z Lęborka. Wogóle zdziwałam się, bo pisze że to Pteroleum to się pije:/ No i zmieszałam troszke tej nafty i troszke oleju, tak na oko Czułam się jak jakaś czarownica teraz cała łazienka się wietrzy bo mąż zaraz po mnie wszedł i dostał mdłości Śmierdzi ten pichtowy masakrycznie:/ No i jak to pomieszałam, to sie takie mętne zrobiło, przemyłam i cera zrobiła mi się świetlista i kilka czarnych kropek zniknęło!!!!!!!!!!! Nie robiłam megatarcia (rozwala mnie to określenie: D)przez 15 min.jak jedna Wizażanka ale tak z 5min., przy czym zmieniałam płatki po przetarciu twarzy. Normalnie poznikały one!!!!!! Nie wszystkie ale troszke!! Jestem w szoku Bo zawsze nawet po wyciśniećiu tak nie znikają do końca, a tu po zwykłym tanim płynie takie efekty!!!! Na to nałożyłam na wszelki wypadek maść nagietkową (ona mi leczy każde podrażnienie),bo jeszcze wczoraj na noc kładłam Differin i troche mam podrażnioną. I już nie mogę się doczekać poranka żeby zobaczyć rezultaty I jutro tez jeszcze przetre, mam nadzieje że przegonie je wszystkie Jejq, w końcu coś pomaga
Czy Wy tez macie troszke taką natłuszczoną cere po tym toniku??????? Bo ja tak:/ A nikt o tym nie pisał.
Kusi mnie żeby rzeczywiście z tym olejkiem herbacianym wymieszać, to może pomogłoby na wysuszanie szybsze pryszczy?? Spróbuje, bo mi zostało troche petroleum. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 23:48   #266
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

To jeszcze raz ja Ale nie rozumiem już, ja zawsze byłam cienka ze ściysłych przedmiotów,chemii i matmy Żeby tonik był bardziej stężony, czyli mocnieszjy, to mam dolewać więcej olejku czy petroleum???????????????? ???????????????????????? Dodam że mam najbardziej tłusta cere na świecie, więc dodatkowo nafta nie jest raczej mi potrzebna. Niech mi ktoś napisze, z góry dzięki Najlepiej to napiszcie mi dokładne proporcje Ile czego w mililitrach, bo się strasznie uwzięłam na ten tonik. Jutro rano jescze raz przecytam wszystko od początku, może mnie coś oświeci
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 11:17   #267
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez Seona
Żeby tonik był bardziej stężony, czyli mocnieszjy, to mam dolewać więcej olejku czy petroleum

Zeby byl bardziej stezony to mniej petroleum (a olejek zawsze 10ml)
A ja mam mieszanke - 25ml petroleum +10 ml olejku no i kilka kropel nafty , bo samo petroleum bardzo mi podraznia... a tak jest oki
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 11:58   #268
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Seona, jeśli masz problemy z zaskórnikami to uważaj z maściami - maści często są na wazelinie, a wazelina makabrycznie zatyka pory. Moja maśc nagietkowa jest właśnie na wazelinie i już po dwóch dniach stosowania widzę parę nowych zaskórników. Dlatego też radzę używać rzadko
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:08   #269
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

ale linomag chyba nie zatyka porow ????
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:28   #270
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Nie wiem, jaki skład ma maść/krem (nie miałam, ale na pewno jest na jakimś podłożu, może to tzw vehiculum, czyli cholera wie co to, ale może i wazelina). Płyn natomiast nie powinien zatykać porów (przynajmniej nie zauważyłam i nie slyszalam).
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.