Dojrzała kobieta :) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-09-13, 06:17   #3781
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka te cienie to kiko milano, Soso kupowala chyba na lotnisku
https://www.zalando.pl/kiko-milano-l...1e01n-m13.html

Dobry
Jak ja sie ciesze ze dzisiaj pracuje tylko 4h.... a potem ide do endo... zobaczymy co mi powie
Gosia znam ten bol... mnie wczoraj zaatakowal jeden tatus ze moglabym z jego synem jezdzic w sobote po poludniu...mowie gosciowi ze po poludniu w sobote to ja mam rodzine... najlepsze ze syn bardziej ogarniety od ojca i rozumie temat
Fotki super
Kama w kwestii kindla nie pomoge, mam pocketbooka i korzystam z apki legimi...
__________________

Edytowane przez SovaEvree
Czas edycji: 2022-09-13 o 06:20
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 07:48   #3782
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry piękne kobiety
Dzień już coraz krótszy i wygląda na to, że dzisiaj ostatni dzień z temp 20+. Szkoda, ale jesień też jest piękna
Tak sobie myślę, że chyba już czas powyciągać swetry i może pierwsze cienkie kurtki

Zapisałam się do fryzjera na poniedziałek i myślę czy podcinać włosy czy zapuszczać


Kamlisa niestety mam podobny problem z kindlem. Już się nauczyłam, że po każdym zapisaniu książek sprawdzam czy one naprawdę tam są. Niestety czasami ich nie ma nie znalazłam racjonalnego powodu dlaczego ich czasami tam nie ma.


Gosia, Sova każda z nas ma czasami taki dzień w pracy


Miszka co u ciebie? Szczeniaczki wydane, czy nadal ukochujesz?

Reign trzymam kciuki za twoją mamę.
Kotek pojawi się u mnie za ok tydzień. Póki co zakupy kocie. Wg Tż to będzie Prince Charlie 🫣


Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 11:54   #3783
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Jak wrócę to w kraju będzie już jesień... Przytomnie zostawiłam sobie parę dni wolnego, to ogarnę domowy chaos...
Z czytaniem wróciłam do Kamszy. Jej cykl fantasy Odblaski Eterny jest świetny, skrzyżowanie Martina i Dumasa, pięknie nie jednoznaczne postaci, gdzie dobrze jest pokazane, jak to ludzie z gatunku przyzwoitych, uważający się za przyzwoitych są w stanie zrobić różne podłości - dla większego dobra, zwłaszcza dla Boga, honoru, ojczyzny...
Największy ból - w Polsce przetłumaczono 3 tomy, reszta czeka na godota...Na chomikuj są tłumaczenia fanów, ale znowu nie do końca cyklu. Żeby to jeszcze był angielski... Przez rosyjską powieść, nawet gdybym gdzieś dorwała, nie przejdę.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 12:58   #3784
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova kochana jesteś,dziękuję
Tyle kolorów,a cena faktycznie w porównaniu z B.Brown -zacna
Daj znać co endo powiedział.


Aussie wydane ,juz dawno
Teraz raczę sie fotkami z nowych domków.
Jednego w następnym tygodniu jadę odwiedzić


Kama chłoń słońce,tu go niby jest trochę,ale już zimno zawiewa pod kieckę i kuli ramiona.


Gosia uśmiechem drani ..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 13:01   #3785
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia na kwiatach zrobiło sie tłoczno od pszczółek

Sova jesteś juz po wizycie endokrynologa?

Kama a ja zaczęłam czytać G. Martina "Okien i krew" i dobrnęłam do 50 str i to była droga przez mękę. Książka nie pobudziła mojej wyobraźni a irytację. Niemniej serial Ród smoka lubię.

Aussie ja również nie mogę doczekać się twojego Prince Charlie Mój sierściuch akurat ociera mi się o nogi i prosi chyba o żarełko bo uruchomiła swoje miauczki.
Też wybieram się do fryzjera, chyba w przyszły tygodniu, po odrostach widzę, że to ten czas ja rezerwuję kolejne terminy w trakcie wizyt.

Wczoraj z wielka przyjemnością przeglądałam fotografie, takie w interpretacji antycznej hehe... Młoda natknęła się na nie przy okazji szukania "czegoś ciekawego do ramek"
Mhy... nie jestem podobna ani do mamy, ani do babci, ani do prababci, zarówno ze str matki jak i ojca. I nikt nie miał tak łukowato-pokracznych nóg w dzieciństwie jak ja
Swoja drogą zdjęcia przypomniały mi o...przemijaniu (tu: chlipnięcie)
Po powrocie z Anglii doznaliśmy parę zadziwień. Zadziwienie w jednym pokoju, zadziwienie w kolejnym... Młoda przeprojektowała (przy pomocy dziadków) swój pokój i sypialnię.Oczysciła przestrzeń życiową z pluszaków i innych zabawek. Urzadziła po swojemu. To co niepotrzebne poupychała na poddaszu. Z naszych pokoi zgarnęła kilka drobiazgów, które musiały dopełnić charakteru jej pomieszczeń (nasze się nie liczą...). Co chwilę eksperymentuje kreując swój świat domowy. No fajnie, z jednej strony szanuję, doceniam, podziwiam (też głośno) i nie ingeruję ale z drugiej strony , z tyłu głowy oczami wyobraźni widzę zagracone poddasze(i nie tylko) i mnie nosi... ale gotowa, chyba... na konfrontację nie jestem.
A dziś wybieramy się do sklepów kupować pościel. Młodzieżową pościel... cokolwiek to znaczy

Reign ty wspominasz o torebce ja przeglądam... a mam przecież bana na torebki. Zapomniałam
O śmierci królowej Elżbiety II dowiedziałam się już w domu.

W sumie to nie wiem co napisać... Kurczę, znowu mam katar i powoli uzależniam się od kropli do nosa.
Nadal bujamy się z budową, w chwili obecnej trwa podtynkowanie instalacji elektr. , jakieś izolacje, montaże itp. itd. Trochę nam ta pandemia i wojna w Ukrainie pokrzyżowała plany, zwłaszcza te związane z ofertami wynajmu.

Miało być krótko a wyszło jak zwykle

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-09-13 o 13:04
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 13:19   #3786
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie masz już kocurka w domu?
Pokaż maluszka
Wybacz starowince Miszce,pisałaś za tydzień.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

La Mary krótko broń boże.
Tak fajnie się Ciebie czyta <3

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2022-09-13 o 13:19
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 13:49   #3787
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wrocilam...
I szczerze mowiac mam metlik... tarczycowo jest wszystko ok (uf) za to pani dr sie nie podoba podwyzszony i to znacznie kortyzol (mnie sie tez nie spodobal jak zobaczylam wyniki) i stwierdzila ze trzeba zrobic jeszcze raz ale mam wziac tabletke wieczorem (skomplikowana nazwe ma) i po tym rano jechac na pobranie krwi...jak kortyzol spadnie to znaczy ze wszystko jest ok i jedyne zalecenie to pozbyc sie stresu (hahaha) ale jak wynik bedzie nadal wysoki to niestety szpital i diagnostyka pod katem gruczolakow lub innych badziewi przysadki i nadnerczy.... a mowila zeby sie nie stresowac... no i jak tu sie nie stresowac? No dobra...poki co nie panikuje, jade na urlop i po powrocie ogarniam badania... znaczy taki mam plan
LaMary jak ja bym chciala zeby moje dziecko sie pluszakow pozbylo....czesc oddala dla strazy pozarnej (dziewczyna u nas w miescie zbierala pluszaki dla dzieciakow ktore uczestnicza w wypadkach-fajna akcja)
Co do pościeli to na szczescie obie nie maja wymagan jakichs szczegolnych
Ide jakis obiad ogarnac i na 17 na zebranie do mlodej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Aaaa mialam sie pozalic.... zanosilam na smierc torebke... kupilam ja juz dobre 5/6lat temu ale mega ja lubilam, niestety postanowila zaczac pekac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-13, 13:51   #3788
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzięki Miszka



Obiad zjedzony, jadę z córka na łowy.



Pokazuję fragmencik aranżacji pokoju. Na blacie komody stały jeszcze zdjęcia w ramkach, które chwilowo usunęłam. Wcześniej leżały tu pluszaki. Generalnie w pokoju króluje bałagan.
Sova mam pół poddasza pluszaków...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-09-20 o 08:08
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 14:09   #3789
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary, bardzo ładnie i dorosło tak. Moi reż pozbyli się ostatnio większości zabawek, zbyt dziecinnych puzzli, gier itd, pół pokoju po najstarszym mam zawalone i nie wiem kiedy z tego wyjdę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Sova, zdrówka, kciuki za wyniki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 14:17   #3790
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary ja sie bardzo ucieszylam jak dziewczyna na lokalnej grupie napisala ze poszukuje pluszakow dla dzieciakow.... dziecko jest przekonane ze zrobilo dobry uczynek oddajac innym miski a ja sie ciesze bo z drugiej strony troche sie pozbylysmy z domu
Gos dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-13, 16:57   #3791
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova trzymam kciuki za wyniki. Myślę, że to jednak stres.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Fajny pomysł z tymi pluszakami

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Dzięki Miszka



Obiad zjedzony, jadę z córka na łowy.



Pokazuję fragmencik aranżacji pokoju. Na blacie komody stały jeszcze zdjęcia w ramkach, które chwilowo usunęłam. Wcześniej leżały tu pluszaki. Generalnie w pokoju króluje bałagan.
Sova mam pół poddasza pluszaków...
Elegancko. Czyli kolejne dziecko ci dorasta...
Pluszaki spakuj do kartonu lub worka na śmieci.
Może popytaj na lokalnej grupie na fb, albo jeszcze lepiej niech młoda to zrobi. Może ktoś chętnie pluszaki przygarnie.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-13, 17:00   #3792
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Mówiąc o torebkach, to niestety kupiłam kolejną. Nie mogłam się oprzeć 🫣IMG_20220913_175934.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-14, 06:22   #3793
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Fajnie czytać, jak Wam dzieci dorastają Zdjęcia też po powrocie poprzegladam.
Torebka elegancka. Cóż, zawsze mnie wkurza, jak torby leżą rzadko używane a po wyciągnięciu skóra czy ekoskora się osypuje i do wywalenia.
Sova, teraz spróbuj to odsunąć, a po powrocie diagnostyka. To nie musi być nic poważnego ale lepiej się upewnić.Nie badałam kortyzolu, ale wyszła mi podwyższona kreatyna i też nie wiem czemu, co mogłoby obciążać nerki...
Czekamy na zdjęcia nowego kota. Aussie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220914_064421.jpg (78,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220914_070100.jpg (102,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220914_070149.jpg (170,0 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2022-09-14 o 06:27
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-14, 08:14   #3794
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobry
Kama cudne foty i taki mam plan... jade odpoczac na tydzien i dopiero po powrocie umowie sobie badania... teraz staram sie myslec pozytywnie
U mnie dzisiaj pochmurno...jesien juz wyczuwalna....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-14, 09:30   #3795
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Pluszaki przygarnie Miszka.
Dla sierściuchów.
Najlepsza zabawa.


La Mary rośnie nastolatka,zmieniają się gusta.
Dobrze,że w stronę minimalizmu,niżby jakiegos graffiti na ścianie i trupich czaszek


Sova trzymam kciuki,by ten paskud kortyzol zmalał.
Idż kobieto na badania,niczym tybatańska oaza spokoju

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Kama koty to Was odnajdą wszędzie.
Pięknie się patrzy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-14, 11:24   #3796
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Lamary, jeśli można doradzać odpuść sobie tę akurat powieść, jest mało strawna, pseudo biograficzna , tylko dla zaciekłych fanów. Wyobraźnia i język Martina lepiej poznać z tomów gry o tron, czy sci-fi jak Piaseczniki, opowieści o tufie wędrowcu i innych. Ogień i krew czy jak to się zwie bardziej pasuje do serialu, gdzie wyciśnie się soki z suchej treści. Jak się nudzisz to Kamsza albo Brzezińska ze świetnym cyklem o zbóju Twardokesku czy wiedźmie z wilzynskiej doliny. To się czyta, nie brnie.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-15, 09:28   #3797
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry ☕️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-15, 11:27   #3798
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hej. Już lepiej w pracy?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-15, 11:49   #3799
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Przysiadam się z kawą.


No własnie Goś?
Atmosfera się polepszyła?


Pochmurno,smutno tak...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-15, 17:09   #3800
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

A w pracy to różnie, duża firma, z wieloma ludźmi pracuję, więc wiadomo jak to jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-16, 09:01   #3801
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Piątek, piąteczek, piątunio, kawa

Kama tak, przyznaję, jestem zazdrosna. O pogodę, o lazur nieba, o krajobrazy... gdy u nas z rana 10* i trzeba do lasu po chrust...

Aussie torebka śliczna No nie... dlaczego mnie katujesz zdjęciem Moda mnie kiedyś zabije, ale ucinam temat torebek bo mam bana. Podobnie z butami, kupując ostatnio córce momentalnie nabrałam ochoty... a jest na czym oko zawiesić, tyle nowości... No i moja logika i rozsądek poszły spać.

https://gomez.pl/pl/product/iceberg-...SABEgJocPD_BwE

Z niecierpliwością czekam na Twojego kotka Jestem już w nim zakochana. Podepnę się pod pytanie: kotka powitasz w przyszłym tyg?

Odświeżam temat retinolu. Ja zaczęłam już budować swoją tolerancję. Krem spisuje się podobnie do tego z Media8, jednak trzeba nałożyć na twarz coś treściwego. Wcześniej miałam ten krem naprawczy z Medik 8. Ale zachwyciłam się kremem z próbki Hydropeptide. Próbka czekała chyba z rok na testy. W ogóle nie wzbudzała mojego zainteresowania bo wysoko w składzie kokos ( o matko), który nie sprawdził sie u mnie ani na włosach, na ciele, tym bardziej na twarzy. Pachnie albo śmierdzi (zależy od preferencji) lekko cytrusowo. Tłusty jak maść, więc na ścieńczenie naskórka idealny. Rano buzia wygląda na wypoczętą a nie steraną życiem Jestem na tak, kupiłam. Dużo tego z pielęgnacji a twarz jedna

https://www.topestetic.pl/hydropepti...zeniowej-88-ml

Wczoraj, po zakupach dla córki, całą rodziną (sztuk 3) zgłodniali rzuciliśmy się na fast food w North Fish, w galerii. 3 x ryba na papierowych talerzykach, 2x małe papierowe miseczki na frytki i 1 miseczka na dodatki (na talerz, do syta juz nie można) oraz coś do picia poszło 120 zł i to się nazywa tani fast food I zapomniałabym... sztućce plastykowe ofkors

Dobrego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-09-16 o 09:03
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-16, 20:41   #3802
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Szczerze Kamlisa, z tym dorastaniem dzieci jest pewien problem. Hmmm małe dzieci mały problem, duże dzieci duży problem

Mój młody wyjechany do Wr na kilka dni. No a ja matka polka przeżywam, spać nie mogę, śnią mi się koszmary.
Tż twardziel wstał niewyspany, miał koszmary i pół dnia spędził na toalecie taki niby spokojny i wyluzowany...

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-17, 00:46   #3803
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Witam Pikne Panie

Jak dobrze, ze juz weekend, bo jestem padnieta, ufff

Dzis jeszcze musialam posprzatac i zrobic zakupy jedzeniowe + bylam ze szczeniaczkiem na wizycie u weta. Dostal boostera, tabletke na odrobaczanie, wazy 9.2 pounds i ma juz 20 miesiecy, a jak skonczy pol roku, to bede mogla go sterylizowac

Chyba wszystkie teraz czekamy na kociatko Aussie
Torebka bardzo ladna, ja sobie tez zamowilam, wiec czuje sie rozgrzeszona, ze nie tylko ja jedna nie potrafilam sie oprzec dzis doszla, to rowniez wkleje fotke

Sova milego urlopu! u nas tez jesien, ciagle leja, rano jest ciemno, wilgotno i mgliscie, potem sie troche pogoda rozkreca, no ale wieczoram leje i sa burze. Prababci mojego pacjenta piorun zabil krowe

Gosiu trzymam kciuki, zeby bylo znosniej w pracy!

Kama super fotki! wrociliscie juz?

Miszka moja kredka-cien od BB doszla, uzylam dzis i poki co, jestem zadowolona dzieki za polecenie

LaMary super sneakersy i krem, ja sobie znow zamowilam ten, bo mi sie prawie konczy, a jestem super zadowolona, wiec znow biore ten sam, w dodatku maja 30% off
https://us.elemis.com/pro-collagen-m...ottle_size=333

a jutro jade na permanentny brwi, to trzymajcie kciuki, zeby ladnie wyszlo

Wsadze fotki ostatnich nabytkow

milego weekendu

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2022-09-20 o 22:52
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-17, 11:32   #3804
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wracamy w środę 21, jeszcze 3 pełne dni, tylko 3 dla tz i aż 3 dla mnie, ja bym już mogła wracać. Oczywiście pogoda, lazur nieba, woda marzenie, świetny hotel...a ja już chcę zmienić klimat, co innego robić, jeść itp. zawsze tak mam. Lista rzeczy do zrobienia po powrocie się wydłuża. Nowy czytnik na początku.
Poza tureckimi słodyczami nic nie kupiliśmy, one są wystarczająco ciężkie.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-17, 12:00   #3805
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dojrzała kobieta

Kama, a co widzieliście ciekawego, co zwiedzaliście albo macie jeszcze w planach zwiedzać przez resztę pobytu? Będą jeszcze jakieś fotki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Reign, ale fajne zakupy, torebka bardzo ładna, ale ta wycieraczka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-17, 18:33   #3806
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

U nas przygotowania ma nowego członka rodziny

Dodatkowo Młody zjechał na ostatnie 2 tyg w domu

Byłam dzisiaj na grzybach. 49 prawdziwków zebrane w 2 osoby w ciągu 3 godzin IMG_20220917_193235.jpgIMG_20220917_193240.jpgIMG_20220917_193344.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-17, 19:18   #3807
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie...ile grzybow
Dojechalismy i pogoda sie zrobila znosna.... znaczy przestalo padac i nawet slonko sie pojawilo tak to ja lubie
Plan jest taki: nie zamartwiac sie i delektowac sie spokojem...i duzo chodzic gorzej bo tz zaziebiony ale damy rade.... w poniedziwlek dojezdzaja do nas tesciowie wiec nudy nie bedzie
Reign torebka fajowa ale jak dla mnie za sztywna..ja uwielbiam workowate
Ale za Gosia powtorze...wycieraczka bosssska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-18, 13:39   #3808
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reing torebka i wycieraczka sztos.
Cień spróbuj też nałożyć lekko pod okiem,w kącikach.


La Mary jezu tyle kasiory, za adidasy:m dleje:
Krem brzmi świetnie.


Sova co z tym strajkiem?
Mój syn juz drży, czy zdąży zaliczyć egzaminy.


Aussie Twoje kocię

będzie naszą kolejna maskotką na forum.
Do wykochania
Od pyszczka po ogonek..

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Namawiam moich na grzyby i taką mają wenę,że doprawdy.
Nie będę sama chodziła po lesie z nożem w ręku
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-18, 15:25   #3809
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobry
Miszka mysle ze sami nie wiedza co z tym strajkiem u nas caly tydzien byly egzaminy odwolane, podobno od jutra wracaja do pracy.... ale kto to wie na jak dlugo....
A tak a propo cieni z BB... gosh ma podobne takie w sztyfcie, sama mam 2 i uwazam ze sa spoko
Rano lalo, grzmialo...a teraz slonko czas sie dotlenic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-19, 08:30   #3810
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry,

dziś dzień mi zrobił nasz miastowy menel który wypełnia przestrzeń przedsklepowa i chodnikową, niczym stały element zdobniczy Z daleka machnął mi ręką, wołając już do moich pleców, że jestem coraz ładniejsza (przed robotą podjeżdżam do sklepu po świeże bułeczki, mniam). Przynajmniej jeden człowiek zauważył działanie mojej unikalnej hybrydy czyli Lenisny hehe... swoją drogą ten cały zabieg porównałabym do zabiegu Profhilo, z marnym efektem końcowym. Szkoda kasy.

Reign zakupy jak widzę udane. Wycieraczka zabawna.
Torebkę MK miałam kiedyś podobną, chyba model Hamilton się zwał... Bardzo lubiłam, z miękkiej skóry, w średnim rozmiarze. Niestety, w PL torebki MK maja zły pijar, w głównej mierze spowodowany, jak sądzę podróbkami
A fotkę synka, jak się maluch rozwija będzie?
Jak brwi? wróciłaś zadowolona?

Kama oczywiście, że odpuściłam sobie książkę po wspomnianych 50. przeczytanych stronach (o 50 za dużo ). O matko z nudów można było umrzeć. Wiem, że nie przebrnęłabym przez opasłą wiedzę tajemną

Sova dużo słońca nad morzem życzę

Aussie na grzybach się nie znamy. Szkoda, bo uwielbiamy pachnące lasem grzyby w każdej postaci. Pozostają nam sklepy.
No niezle Twoje zbiory, taka grzybowa rodzinka

Miszka do lasu wyłącznie z nożem, niekoniecznie na grzyby...

Od wczoraj eksplorujemy klimatyzację do ogrzewania domu. Zrobiło się bardzo zimno (zaczęłam okres marudzenia hehe...), wyciągnęłam ciepłą piżamę bo ze mnie taki zmarźlak że wystarczy że lekko spadnie temperatura a mój organizm momentalnie się wychładza. Niechybnie zaczął się dla mnie okres zlodowacenia

W piątek byłam z córką u ortodonty, bo miałyśmy w planach świętowanie TEGO dnia, czyli ściąganie aparatu samoligaturującego. Rok i 3 m-ce noszenia. Ale jak to w życiu bywa, nie zawsze dzieje się tak, jak oczekujemy. Jedna dwójka jest oporna nie dość że wyrzynała się poza łukiem to jeszcze jest minimalnie krótsza od reszty górnych zębów. Zatem na 1.5 m-ca wydłużamy (wyciągamy?) ząb. O ponownym bólu nie wspominam...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-09-19 o 08:32
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.