Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI. - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-28, 12:27   #3211
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Melduje, ze pierwszy geocaching machnięty, bardzo fajna zabawa. Znalazłam dwie skrzynki, wytarzałam się po krzaczorach, wywietrzyłam i nacieszyłam oczy oraz ego. Chyba pójdę drugi raz na polowanie po południu, dzisiaj wzięłam wolne od ludzi, bo jutro w planach kino i knajpa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1744.jpg (89,6 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez magbeth
Czas edycji: 2023-01-28 o 13:35
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 19:43   #3212
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Czesc dziewczyny

Wiem, strasznie dawno mnie nie bylo, ale wiecie jaka mialam ciezka sytuacje, ktora sie ciagnie od pol roku... Na szczescie zaczynam dostrzegac swiatelko w tunelu

Na dzisiaj Mamusia po 18 chemiach na remisji <3, no ale nadal pod kontrola lekarza, za pol roku bedzie miala ct-scan.

Siostra po 3 chemii, przygotowuja ja do przeszczepu, jeszcze jedna chemia i radioterapia, znalezli jej dawcow szpiku!!!!! <3 wybrali juz najlepszego, i trzymaja jeszcze jednego jako plan B. Najblizsza admisja do tego szpitala w Gliwicach to 9 marca (tylu ludzi chorych, takie kolejki!!)
No, ale poki co, to ona dobrze znosi chemie, jej organizm dobrze zaareagowal i jest tez na remisji(musi byc przed przeszczepem), potem po przeszczepie zostanie przez miesiac w szpitalu. Najwazniejsze pierwsze 100 dni, zeby tylko nie bylo odrzutu!! No ale bedzie na specjalnych lekach, zeby wlasnie do tego nie doszlo.
Szkoda, ze ci dawcy musza byc anonimowi, bo bym ich normalnie ozlocila!! co za wspaniali ludzie, tak bezinteresownie pomagaja <3
Ja bylam kompletnie zdewastowana, ze nie moge byc dawca dla mojej siostry, jak tylko wrocilam do Stanow, to chcialam sie zapisac u nas jako dawca. Niestety, jestem za stara, tylko do 40 r.z moge jedynie wesprzec $$$

Z nowosci, to dostalam super oferte pracy ( w szpitalu) i zaakceptowalam. Bardzo lubilam moja stara prace, ale po 3 latach zapragnelam zmian. Zarobki i bonusy a zwlaszcza ubezpieczenie o wiele lepsze, wiec dlugo sie nie zastanawialam

ahhh, dostalam perkusje na gwiazdke, wiec moge sie troche wyzyc

Mam nadzieje, ze u Was wszystko ok, musze Was nadrobic pozdrawiam serdecznie

Stawiam szampanika, zeby uczcic spotkania, Cinde go kiedys polecala

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-02-04 o 23:26
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 19:48   #3213
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Reign, cieszę się, że idzie ku dobremu, na pewno będzie dobrze. Same te chemie to już męczarnia, ale co zrobić... Trzeba zabójców na rakowego mordercę. Fajnie, że mimo to pamiętałaś o Wizażu i koleżankach z wątku

Gratulacje z powodu nowej pracy
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 20:01   #3214
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Reign, cieszę się, że idzie ku dobremu, na pewno będzie dobrze. Same te chemie to już męczarnia, ale co zrobić... Trzeba zabójców na rakowego mordercę. Fajnie, że mimo to pamiętałaś o Wizażu i koleżankach z wątku

Gratulacje z powodu nowej pracy
Dziekuje

Alez, ja o Was pamietalam, tylko bylam w takim fatalnym stanie ducha, ze nie bylam w stanie pisac.

Gratuluje kota, ale niestety nie zalapalam sie na jego foty
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 20:08   #3215
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Reign świetne wieści! Ogromne kciuki za mamę i siostrę, dzielne są bardzo



Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 20:16   #3216
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Reign świetne wieści! Ogromne kciuki za mamę i siostrę, dzielne są bardzo



Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Dziekuje
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 20:56   #3217
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cześć Reign, dobrze Cię widzieć i dobrze słyszeć dobre wieści o mamie i siostrze i oby ten dobry kierunek był na stale.
Powodzenia w nowej pracy a ta Twoja perkusja to brzmi konkretnie.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-28, 22:50   #3218
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Cześć Reign, dobrze Cię widzieć i dobrze słyszeć dobre wieści o mamie i siostrze i oby ten dobry kierunek był na stale.
Powodzenia w nowej pracy a ta Twoja perkusja to brzmi konkretnie.
Dziekuje
Perkusje juz dawno mialam miec, ale jakos tak sie zwlekalo. Raz czeklam jakies pol roku (caly czas bylam pending/on waiting list, choc na website bylo, ze ta perkusja jest in stock), w koncu, zniecierpliwieni anulowalismy zakup.

Troszke 'przelecialam' przez topik, podziwialam piekne zdjecia, milo jest byc back

Wlasnie wrocilam ze spaceru z pieskiem, co za speedowa, on mnie kiedys wykonczy
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 08:42   #3219
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cześć, dziewczyny

Reign, jak super, że się odezwałaś . Myślałam o Tobie czasami, nawet trochę się martwiłam, bo Twoje ostatnie wiadomości były niepokojące. Bardzo się cieszę, że aktualnie wszystko wychodzi na prostą

Jak Wam mija weekend?

Ja w sumie nic nie nakładam na ciało Nigdy nie czułam potrzeby. Mam koleżanki, które nie zasną jak nie nabalsamują ciała, ale też ich skóra ma tendencje do przesuszeń.

Wczoraj wróciliśmy z gór. Od groma śniegu. Dla mnie, jak wiecie, to nic przyjemnego TZ uwielbia takie klimaty. Dużo spacerowaliśmy. Namówiłam też koleżanke by dojechała do nas z mężem; przesadziłam z grzanym winem, ale jakoś w górach nigdy nie mam kaca. Naookoło mnie same Moon Boots widziałam. Ładnie te buty wyglądają, musze sobie kupić pare na przyszłą zimę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g1.jpg (81,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g2.jpg (98,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g3.jpg (87,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g4.jpg (113,9 KB, 52 załadowań)
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 10:11   #3220
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Piekna zima, Cinde zazdro 500. Moon boots kup zdecydowanie, tak jak pisałam wcześniej, będziesz zachwycona, szczególnie jakby TZ ciągał Cię gdzieś po ośnieżonych górach.

U mnie dzisiaj ściana deszczu znów i 9 stopni Zima w Skandynawii pełna gębą.

Reign, metalowa dziewczyno, to musisz nam kiedyś nagranie z próby zapodać.

Soso, właśnie, kiedy ruszasz do raju?

kqq, dotarłas szczesliwie do Grecji?

zastrzezona, hop hop jak u Ciebie klimaty?

Przetestowalam wczoraj próbkę kremu elementre retinol 0,5 plus ceramidy i powiem Wam, ze jest całkiem, całkiem. Medik8 mi się skończył, ale mam retinol z BasicLab kupiony w Polsce i ten pójdzie teraz w ruch, zobaczymy jak skóra zareaguje. Ale ten elementre warto imho zapamiętać, szwajcarska firma, nie sprzedaje w Chinach.
W ogole jest wielki boom na retinol i ceramidy, nagle wszyscy maja retinol/retinal w ofercie - ciekawe co będzie następne

Obejrzałam ciekawy dokument na arte o wpływie zimna na zdrowie, polecam.

Idę dziś do kina na The Banshees of Inisherin.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 10:16   #3221
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
W ogole jest wielki boom na retinol i ceramidy, nagle wszyscy maja retinol/retinal w ofercie - ciekawe co będzie następne
No właśnie poddałam się temu . Zarzekałam się, że nie, nic nowego, nie retinol, bo mnie podrażnia, ale dzisiaj kupiłam sobie na spróbowanie 5ml tego czegoś:

https://cosibella.pl/product-pol-616...iolem-5ml.html

Lubie produkty od PCh, nigdy nie zrobiły mi krzywdy, a jakieś lekkie odświeżenie/podkręcenie mi się przyda. Ma też w składzie ceramidy.
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-29, 10:27   #3222
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Reign, bardzo sie ciesze, ze sie odezwałąs, myślałam ostatnio o Tobie I dobrze, ze sa optymistyczne wiesci, oby tak dalej, choc to jeszcze długa droga przez Wami...
Retinole z Pauli sa przyjazne
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 12:08   #3223
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Magbeth 6 lutego a po retinolach i ceramidach głośną karierę wróżę peptydom i czynnikom wzrostu, czymkolwiek nie są

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 20:16   #3224
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Reign super wieści! Trzymam kciuki.

Cinde ja też nie lubię śniegu i zimna. Ładnie to wygląda na zdjęciu, albo popatrzeć przez chwilę. Potem jak roztapia się w formie błota to tak średni

Wrócę do domu to i sobie pozamawiam. Tutaj wyruszę na poszukiwanie kremu do twarzy. Kupiłam i nie spakowałam. Tu nawet nie ma za bardzo czegoś typu rossman. Markety mają na piętrze kosmetyki. Jeszcze zajrzę do takiego z kosmetykami gdzie alkohol etylowy kupowałam.

Magbet dojechałam. Wczoraj nawet wieczorną wycieczkę zaliczyłam. Dzisiaj drugą z kotem. Chodził za nami z 15 min.
Załącznik 7785481
Załącznik 7785482
Już nawet zdjęć za dużo nie robię, bo wszędzie już byłam.
Niektóre miejscowości poza sezonem wymarłe. Pusto, światła w oknach nie ma, większość restauracji zamkniętych. Ale sporo kamperów z niemieckimi rejestracjami było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2023-01-29 o 20:17
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 20:27   #3225
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ten kot wam o czymś chciał opowiedzieć

Bylam w kinie na Banshees of Inisherin, bardzo, bardzo polecam, zwłaszcza jak lubicie czary humor. A po Irish Pub, tak bardzo w klimacie
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 21:52   #3226
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Oooo kot podobny do mojego Krakenidła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 23:56   #3227
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Dziekuje Cinde Ciesze sie, ze wrocilas na topik

Kama dziekuje! Masz racje, daleka jeszcze droga przed nami i nadal sie stresuje, zwlaszcza, ze jeszcze kolejn a chemia i radioterapia, i ta chemia ma byc silna, tak jak ta pierwsza (siostra byla podlaczona 24h/dzien przez 7 dni, przy drugiej i trzeciej miala nowa generacje leku, dostawala chemie w formie zastrzykow, przez 7 dni za kazdym razem) a wiadomo, ze chemia wykancza nie tylko te zle rakotworcze komorki. Siostrtze przetaczali czesto krew. Zeby tylko wszystko bylo juz dobrze i sie przyjelo.

Siostrze juz tak fajnie wloski odrastaja, ma juz chyba na poltora cm, no ale znow bedzie musiala ogolic przed przeszczepem. juz wszystkie sprawy ma pozalatwiane (musiala chodzic po roznych lekarzach) i ok od tych wszystkich lekarzy ma na przeszczep.

Kurde, no nie ukrywam, ze nadal sie stresuje.

Kqq dziekuje!

Bardzo mi milo dziewczyny, ze o mnie myslalyscie i wspominalyscie
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 08:29   #3228
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Reign, super ze pojawiło się światełko w tunelu. Droga, jak mówisz, jeszcze daleka, ale każdy dobry news na wagę złota.

I gratuluje perkusji! Gdzie ja postawiłaś?

Cinde, weź Ty sobie w końcu kup te Moon Boots ostatnio przeglądałam stronę Chloe a tam Chloe x Moonboots colab. Od razu pomyślałam o Tobie.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 14:07   #3229
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89482612]Wrócę do domu to i sobie pozamawiam. Tutaj wyruszę na poszukiwanie kremu do twarzy. Kupiłam i nie spakowałam. Tu nawet nie ma za bardzo czegoś typu rossman. Markety mają na piętrze kosmetyki. Jeszcze zajrzę do takiego z kosmetykami gdzie alkohol etylowy kupowałam.[/QUOTE]

Faktycznie, jak byłam w Grecji, to nie natrafiłam na odpowiednik Rossmanna. Wiesz gdzie oni mają najprędzej tego typu kosmetyki? W aptekach . Przynajmniej ja tam kupowałam jak byłam.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89482612]Magbet dojechałam. Wczoraj nawet wieczorną wycieczkę zaliczyłam. Dzisiaj drugą z kotem. Chodził za nami z 15 min.[/QUOTE]

Nic Ci nie zostało tylko kupić smaczki i nosić je w torebce . Ja tak zawsze nosze, jak nienormalna, no ale nigdy nie wiesz kiedy i gdzie natrafisz na jakiegoś cudaka. Trzeba być przygotowanym .

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Cinde, weź Ty sobie w końcu kup te Moon Boots ostatnio przeglądałam stronę Chloe a tam Chloe x Moonboots colab. Od razu pomyślałam o Tobie.
Wiem, ale kurcze maks miesiąc zimy nam został. Kupie i będą zarastać kurzem . Już w tym roku kupiłam pare EMU i właśnie identyczne śniegowce jak te Chloe x Moonboots colab (nieświadomie uświadomiłaś mi, że kupiłam ich podróby!).

Wiecie co... trochę się dzisiaj zdziwiłam. WOŚP w tym roku zbierał stricte na walke z sepsą (przynajmniej ja nie widziałam/nie słyszałam by jeszcze na coś innego). Dzisiaj słysze, że postanowili z tego co zebrali przekazać ponad 20 milionów na Ukraine. Nie zrozumcie mnie źle - nie mam nic przeciwko pomocy Ukrainie, ale nieładne mi sie takie zachowanie wydaje. Ludzie wpłacają pieniądze na konkretny cel, a po fakcie ktoś nimi w ten sposób rozporządza i daje gdzie chce posługując się logo orkiestry.

Jeżeli WOŚP gdziekolwiek wcześniej informował, że część z tych pieniędzy, to też na pomoc Ukrainie, a nie tylko na wsparcie naszej bardzo nadwyrężonej służby zdrowia, to cofam to co napisałam powyżej.

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-01-30 o 14:20
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-30, 15:27   #3230
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

wczoraj sie złazilismy strasznie zeby w ogole kogos z orkiestry znalezc - zimno, padało i poł miasta obeszlismy
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:37   #3231
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez Cinde_x Pokaż wiadomość

Wiecie co... trochę się dzisiaj zdziwiłam. WOŚP w tym roku zbierał stricte na walke z sepsą (przynajmniej ja nie widziałam/nie słyszałam by jeszcze na coś innego). Dzisiaj słysze, że postanowili z tego co zebrali przekazać ponad 20 milionów na Ukraine. Nie zrozumcie mnie źle - nie mam nic przeciwko pomocy Ukrainie, ale nieładne mi sie takie zachowanie wydaje. Ludzie wpłacają pieniądze na konkretny cel, a po fakcie ktoś nimi w ten sposób rozporządza i daje gdzie chce posługując się logo orkiestry.

Jeżeli WOŚP gdziekolwiek wcześniej informował, że część z tych pieniędzy, to też na pomoc Ukrainie, a nie tylko na wsparcie naszej bardzo nadwyrężonej służby zdrowia, to cofam to co napisałam powyżej.
O tym roku nic nie wiem, ale w ubiegłym faktycznie przekazali sprzęt szpitalom na Ukrainie. Za ponad 20 milionów...Tak w każdym razie jest na ich stronie...

Edytowane przez wasylisa123
Czas edycji: 2023-01-30 o 16:40
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 19:59   #3232
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez wasylisa123 Pokaż wiadomość
O tym roku nic nie wiem, ale w ubiegłym faktycznie przekazali sprzęt szpitalom na Ukrainie. Za ponad 20 milionów...Tak w każdym razie jest na ich stronie...
No właśnie prostuje - to chyba dotyczy zeszłego roku. W zasadzie nie robi to dużej różnicy, bo wtedy też na zupełnie co innego zbierano.
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 21:59   #3233
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Nie śledzę newsow z WOSPu, wpłaciłam na wirtualna skarbonkę i tyle, bo tu wolontariusza to musiałabym serio ze święcą szukać. Nie wiem co myśleć w temacie potencjalnego przesuwania środków, tym bardziej, ze mówimy o naprawdę wyjątkowej sytuacji no i dla mnie to spora nowość.

Zabila mnie dziś cena dobrego chleba, 55 nok za mały bochenek orkiszowy. Muszę chyba przeliczyć ile mi kosztowo wyjdzie teraz pieczenie w domu, w sumie chlebki piec się mogą o jakiejś dziwnej godzinie kiedy prąd tańszy i tyle. Z reguły robię trzy formy, starcza mi na długo. Nie umiem żyć bez dobrego chleba.

Hist-pat pooperacyjny przyszedł, wszystko w porządku. Ale i tak kazali mi się badać częściej ze względu na potencjalne obciążenie genetyczne. Luz, mogę chodzić co miesiąc jakby tak wymyślili.

No i glebę zaliczyłam na rurze, ale żyje i tylko siniaki mam.

Jak się maja Wasze wszystkie koty i psy?
Macie w ogole jakes inne zwierzaki typu chomiczek, papuga, nie wiem nutria? Patyczaki?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 00:34   #3234
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Magbeth gratki za wyniki i badaj się koniecznie ) Film polecalam wcześniej, polski tytuł to Duchy z Inisherin i też bardzo mi się podobał.

A wiesz, że nie jem chleba? Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam, może do krewetek jakąś bagietkę, ale w ogóle mi tego nie brakuje.

Miałam wczoraj dzień na uczelni, dzisiaj dzień szkoleniowy, a jutro muszę oddać kilka prac na zaliczenie :// obawiam się, że AI tego za mnie nie zrobi A tak w ogóle to mam jednego pracownika, który ciągle jest chory nie wiem czy bardziej się martwić o jego odporność, czy irytować ciągłą nieobecnością. Pojawiła się szansa oddania go do innego zespołu i tak się waham, bo czuję się trochę nielojalnie. Dylematy.

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 08:24   #3235
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Mag, bardzo sie ciesze, że z wynikami wszystko okay

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Jak się maja Wasze wszystkie koty i psy? Macie w ogole jakes inne zwierzaki typu chomiczek, papuga, nie wiem nutria? Patyczaki?
A tak jak na załączonej fotce. Królowa życia pełną gębą .

Tego krzesła mieliśmy się pozbyć, ale trzymamy, bo to jedno z jej ulubionych miejsc do spania.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A wiesz, że nie jem chleba? Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam, może do krewetek jakąś bagietkę, ale w ogóle mi tego nie brakuje.
Ja również nie jem chleba, tzn. może raz/dwa razy w tygodniu lub co dwa tygodnie zjem jeden czy dwa tosty, ale ogólnie na co dzień jem inne produkty, które mi dużo bardziej smakują. W przeszłości nie zawsze, ale jednak często miewałam zgage po zjedzeniu chleba, co jest raczej rzadkością u mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n.jpg (97,6 KB, 75 załadowań)

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-01-31 o 08:33
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 10:15   #3236
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Jak się maja Wasze wszystkie koty i psy?
Macie w ogole jakes inne zwierzaki typu chomiczek, papuga, nie wiem nutria? Patyczaki?
Szczerze mówiąc moja ferajna nie ma się najlepiej. Najpierw rozstałam się ze swoim czarnym Bombelkiem, technicznie zawsze był kotem mojej siostry, u mnie tylko na „przechowaniu” (prawie 4 lata…). W końcu udało jej się przekonać jej lekko despotycznego partnera, żeby wziąć odpowiedzialność za swoje deklaracje i przejąć kota. Monitoruje sytuacje, często do nich jeżdżę, żeby zobaczyć jak sie odnajduje w nowym miejscu i nowym towarzystwie. Niemniej fizyczny brak kota odczuwalny bardzo. Później jedno z moich wolnozyjacych dzieci bardzo sie rozchorowało, na początku stycznia temperatury spadły do minus 7 w nocy. Musiał sie błąkać gdzieś po ulicach, a to taki kot, ze owszem wejdzie na chwile, zje i zdrzemnie sie na kanapie, ale potem idzie „do siebie”. Ostatnio przyszedł w bardzo kiepskim stanie, zasmarkany i z wydzielina sącząca sie z oka. Nie chciał jesc, cale dnie spal na fotelu. Takiego dzikusa ani dotknąć ani zlapac, w końcu zadzwoniłam do RSPCA. Zrobią mu testy na koci HIV, spróbują podleczyć antybiotykami, ale rokowania kiepskie i facet powiedział, żebym sobie nie robiła wielkich nadziei. Smutno mi bardzo, jednak człowiek sie przyzwyczaja do takich wizytorow.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 12:00   #3237
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ava, bardzo mi przykro i jestem sobie w stanie wyobrazic jak sie czujesz To są zawsze przykre sytuacje. Ile ma lat ten wolnożyjący kociak?
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 15:12   #3238
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Przykro to słyszeć, Ava

Cinde, no ba, wiadomo kto tu rządzi.

Co jecie zamiast chleba? Dla mnie naprawdę dobry chleb to podstawa piramidy żywieniowej zaraz obok warzyw. Lubię tez piec chleby, wtedy wiem, ze chleb jest naprawdę chlebem bez dziwnych i zbędnych dodatków. Taka kromka mojego razowca z hummusem...
Z kupnymi jestem ostrożniejsza a przy tych cenach to chyba serio wrócę na amen do wypiekania.

Ide znowu do kina dziś, na jakiś koreański film. Zastrzelcie mnie - nie pamietam tytułu.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 15:20   #3239
missVivi
Raczkowanie
 
Avatar missVivi
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 287
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Przykro to słyszeć, Ava

Cinde, no ba, wiadomo kto tu rządzi.

Co jecie zamiast chleba? Dla mnie naprawdę dobry chleb to podstawa piramidy żywieniowej zaraz obok warzyw. Lubię tez piec chleby, wtedy wiem, ze chleb jest naprawdę chlebem bez dziwnych i zbędnych dodatków. Taka kromka mojego razowca z hummusem...
Z kupnymi jestem ostrożniejsza a przy tych cenach to chyba serio wrócę na amen do wypiekania.

Ide znowu do kina dziś, na jakiś koreański film. Zastrzelcie mnie - nie pamietam tytułu.
Daj znać jak sobie przypomnisz, bo totalnie bym poszła na coś koreańskiego ;d
missVivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 18:07   #3240
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ava

Ja też chleba nie jem. W sumie to ciekawe, bo w domu rodzinnym śniadanie, obiad, kolacja to kanapki.
Taki biały papierowy mi nie smakuje. A taki lepszy czasem zjem, ale to np w gościach.
Co jem zamiast? W sumie nawet nie wiem. Na śniadanie jem pieczoną owsiankę, kiedyś serek wiejski, w weekend czasem omlet. Obiad to wiadomo. A na kolację jak wyjdzie. Czasem biorę wafle ryżowe i robią za taką imitację kanapki.
Teraz w Grecji niestety jem więcej mąki. A to w picie, a to w ciastkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 09:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.