Dojrzała kobieta :) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-06-26, 08:56   #4831
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Plaża z wczorajszego poranka. Wkrótce potem plażowiczów było zdecydowanie więcej.

Zarzucam zdjęciami…

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:50
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 09:02   #4832
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

I ten wspomniany drink 😁

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:50
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 11:16   #4833
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Piękna plaża. Ja nie daję tutejszej bo skromna. Pływanie natomiast było super póki nie napłynęły meduzy. Dużo meduza... Z gatunku który patrzy mocno, zwłaszcza gdy ktoś jest bardziej wrażliwy na jad. Mąż niestety jest, więc mu pływanie obrzydzily dokumentnie. Ma ileś ran i blizny po pierwszym ataku. Dziś w morzu nikt nie pływał, ostrożne zanurzanie i wyławiania meduz...
Wracamy w środę, szkoda że późno wylądujemy w domu...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-26, 20:16   #4834
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

ale sliczny kolor LaMary

Kama ojej wspolczuje Twojemu mezowi, biedak sie urzadzil

Ja juz chce wakacjii AAARRggghhhh!!!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 11:13   #4835
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Poparzyło się dużo ludzi, ale on najwięcej pływał plus osobnicza reakcja. Od razu widać że są meduzy jak nikt nie plywa a ludzie brodzą przy brzegu z wiaderkami... Przynajmniej potrenował angielski bo jak nigdy łaził i gadał zamiast pływać.
Jutro wyjeżdżam po południu, mogło być te 2 godziny szybciej, bo lądujemy ok 19 ale potem 4 godziny drogi do domu. Oczywiście niektórzy mają gorzej, wylot o 4 rano,na wykwaterowanie do 11 przed południem. Z racji obłożenia nie da się przedłużyć pokoju...I kwitnij 14 godzin...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 15:29   #4836
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cześć dziewczyny
Przepraszam, że tak mało mnie ostatnio, ale jakoś weny brak i nastroju na pisanie. Jakieś depresyjne nastroje mnie dopadły. Z tego wszystkiego znów schudłam. Nie pamiętam kiedy miałam taki problem. Zwykle miałam kilogramy na plusie, których ciężko się pozbyć. Ech, życie.
No ale w sumie to i dobrze, tylko cycków mi szkoda

Za tydzień idę na botox. Chyba, bo właśnie przez zamieszkanie w pracy przełożyłam go z dzisiaj na za tydzień. Niestety okazało się to całkowicie bezsensowne. Planowany na dzisiaj wyjazd służbowy odbędzie się jednak za tydzień. No i nie wiem już jak to wszystko się poukłada. Najgorzej jak człowiek jest uzależniony od klienta, który nie może lub nie chce się konkretnie umówić

Przeczytałam za to zaległości i jestem już na bieżąco.

W sobotę byłam na wycieczce z Mamą- pałace i parki pojezierza - Niemcy. Miałyśmy fajny dzień. Spodobało nam się i jedziemy na kolejną za 2tyg tym razem w planach wyspa Uznam

LaMary piękny kolor włosów też muszę się wybrać, bo odrosty już krzyczą. Planuję tak gdzieś za 2 tyg żeby mieć dobrą fryzurę na urlop zdjęcia plaży też piękne

Kamlisa to ty już wracasz z wakacji? Jak ten czas leci... Współczuję tych meduz. Strasznie się boję tego dziadostwa.

Light niestety nie załapałam się na zdjęcie kowbojek , szkoda. Też lubię. Nie mam niestety takich prawdziwych, a tylko polską wersję z ażurem wrzucam zdjęcie. Nie patrzcie tylko na paznokcie. Przez pracę nie mogę ich malować IMG_20230626_093303_921.jpgIMG20230624190249.jpgreceived_788156996127826.jpgIMG20230627162833.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-27, 18:17   #4837
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Bardzo fajna wycieczka Aussie. Buty obu Pań też fajne.
Wracamy. Do plusów zaliczę przeczytanie jakiś 12-14 książek , ebooków oczywiście. Nadrabiam zaległości. W odróżnieniu od Aussie na pewno obywatela przybyło więc trzeba wracać do dyscypliny...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-29, 13:38   #4838
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Za 2 dni Kuba kończy 2 lata! Kiedy to zleciało (truskawki z piaskiem najlepsze )
100 lat dla Kuby!
Ale przystojniak!

(Bardzo spóźnione ale też bardzo szczere )

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Piękna plaża. Ja nie daję tutejszej bo skromna. Pływanie natomiast było super póki nie napłynęły meduzy. Dużo meduza... Z gatunku który patrzy mocno, zwłaszcza gdy ktoś jest bardziej wrażliwy na jad. Mąż niestety jest, więc mu pływanie obrzydzily dokumentnie. Ma ileś ran i blizny po pierwszym ataku. Dziś w morzu nikt nie pływał, ostrożne zanurzanie i wyławiania meduz...
Wracamy w środę, szkoda że późno wylądujemy w domu...
Ojej, bardzo współczuję! A to wakacyjny suvenir.. przynajmniej będzie co opowiadać..

U na mniej dramatycznie - Tżt rozciął sobie palec u nogi. Skała nagle nadpłynęła

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość

Moja kumpela kupila sobie ostatnio takie przepiekne kowbojki, no i mnie tez sie bardzo spodobaly (oprocz ceny ) ahh, no i co tu duzo gadac, spapugowalam tez sobie kupilam. Nie takie same, ale bardzo podobne do tych jej (ta sama marka zreszta) i ona ma biale, a ja opczywiscie czarne Na zywo wygladaja lepiej, te cekinki sie tak mienia, no zakochana jestem w nich

Milego weekendu

No nie - nie załapałam się na zdjęcie! Strasznie jestem ciekawa tych kowbojek

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Zimno.
Z nowości kosmetycznych ,moje odkrycie i miłość to 111 skin.
Kupiłam miniatury po 15 ml ,dwie sztuki.
Krem jest świetny.
Testuję też :
https://makeup.pl/product/814933/
Bardziej to chusteczki ,niz płatki.
W kolejce czeka też Kloris olejek do twarzy Cbd

Co do wyjazdu :
Na razie kupiłam wode termalną do ciała z spf 25 jantar sun.
I piankę na ewentualne poparzenia
Ooo.. jestem łasa na wszystko co koreańskie.. co dokładnie masz 111skin?
Podziel się linkiem!

Woda thermalna z spf też brzmi ciekawie
Przydałaby mi się teraz (jestem już ponad trzy tygodnie na Sardynii)

Jak babski wieczór? Na pewno udany
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-06-29, 18:47   #4839
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

wrociłam i połowicznie sie rozpakowałam Połowicznie, bo we wrzesniu turcja, wiec znaczna czesc rzeczy pojdzie znowu do walizek Oczywiscie co do prania to do prania...I przegladam powoli oferty...co mnie skusi na przyszły rok To znaczy jeszcze tych ofert nie ma, ale zaczełam planowac Bułgarie i Albanie...
Juka, pisz, co u Ciebie
Mezowi spodobał sie koreanski krem z filtrem
https://allegro.pl/oferta/saem-jeju-...0g-13613214401
no i oczywiscie nieodmiennie polecam wszytskim w okresie wakacji...
https://allegro.pl/oferta/mugga-koja...ml-10883914425

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-06-29 o 19:03
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-01, 14:45   #4840
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hej

U nie kawa i zaraz wyruszamy na plażę.

Jakie kolory macie na paznokciach tego lata?
Mam zachciankę na jakiś neonowy.. polećcie coś

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Polecę jeszcze jeden bardzo fajny spf, super sprawdza się na plaży

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-01, 20:11   #4841
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry. Za nami wspaniały dzień, jak ja uwielbiam kontakt z naturą

IMG_0748.jpg
IMG_0737.jpg
IMG_0714.jpg
IMG_0731.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-02, 16:33   #4842
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, jednym słowem, super dzien Nie wiesz nawet, jak ja lubie Twoje opowiesci o naturze, wycieczkach i zwierzakach A Kubus taki juz duzy...
Caffee, aktualnie mam robiony u kosmetyczki pedikiur - turkus+ róz. ładnie wygladaja w tym duecie..
Jutro planuje zrobic sernik na zimno, z konczacymi sie truskawkami...Uwielbiam truskawki, nie nudza mi sie...No i 2 tygodnie z nimi straciłam na urlopie Teraz nadrabiam. na sniadanie musli z truskawkami, na kolacje omlet z truskawkami jak LaMary na poczatku
Wczoraj nie miałam internetu to nadrabiałam zaległosci. Zdjecia na smartfonie sa fajne, ale chce odbitki do albumu - to pracowicie przegladałam wszystko, co czekało juz rok by powybierac najlepsze...I gotowałąm - kurczak z warzywami w mleczku kokosowym i siekane gołabki...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-02, 19:36   #4843
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hello

Aussie mam nadzieje, ze poprawilo sie Twoje samopoczucie W kazdym razie, na fotce wygladasz swietnie Super wypad mialyscie z Twoja Mama
Mam nadzieje, ze udalo sie zaliczyc botoksik

Caffe dobra, wsadze jeszcze raz te kowbojki. Mam ochote wziac je do Polski, ale w podrozy moze mi byc niewygodnie, no i boje sie, ze mi sie zniszcza pod siedzeniem czy cos, wiec trzeba bedzie do walizki, tylko ze sporo miejsca zajma No nie wiem co robic. Zawsze biore kilka par butow i torebek, ale te sa duze i sporo miejsca zajma, a jest limit bagazu. No nic, musze pomyslec jeszcze.

Gosiu super wyprawa

Kama a co to za siekane golabki? cos a la golabki czyli mielone zawijane w liscie kapusty? Ja uwielbiam golabki, ale to strasznie pracochlonne, kumpela mi dla kiedys przepis na takie 'leniwe' golabki, ale zgubilam. znalazlam cos w necie z poszatkowanej kapusty i mielonego z ryzem, taka zapiekanka, polana sosem pomidorowym, calkiem smaczne, mniej roboty, a w smaku jak golabki, no prawie

Skoro juz mowa o jedzeniu, to wczoraj bylismy w marine w resto na bardzo pysznym jedzonku, wsadze fotki Plywaly sobie tez delfinki, zrobilam im filmiki, szkoda, ze nie da sie tu zaladowac, bo na zdjeciach slabo widac.

Z nieprzyjemnych rzeczy, to pada nam zmywarka (ma prawo po 10 latach), na szczescie sa akurat znizki z okazji Dnia Niepodleglosci, wiec zrobilismy swietny deal Jutro maja nam dowiezc

Przy okazji, dalej korzystajac ze znizek z okazji tegoz swieta, zamowilam sobie taz fajna polowke, oczywiscie RL

Za szybko ten weekend mija, a jutro juz do pracy, ehhh, no ale za miesiac juz do Polski

Pozdrawiam, milego weekendu

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-07-09 o 20:41
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-02, 20:07   #4844
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, no własnie to cos takiego, jak opisałaś - siekasz surowa kapuste, mieso mielone, ugotowany ryz, ja dałam normalnie podsmazona cebule i jajko, z tego robisz mielone, podsmazasz, potem sos pomidorowy i jeszcze dusisz. wszystko fajnie i szybko, nawet smakuje, ale nie wyglada, bo mi sie te kotlety rozwalaja, z kapusta nie maja spoistosci...
No i stwierdziłam włąsnie, ze maka ryzowa jako dodatek do roznych rzeczy ok, ale z samej ciasta nie polecam - moj placek z rabarbarem był taki sobie na swiezo, a po rozmrozeniu ostateczni wyladował w koszu... Nie ta konsystencja, jak przy mace pszennej.
Jutro jeden kot jedzie do weterynarza na usuwanie zebow, drugi w piatek, Przyjemne to nie jest i dla zwierzakow i dla nas, ale miały problem z jedzeniem...najgorzej bedzie w piatek, bo Kajtus to 18 latek. Schudł ostatnio strasznie, stercza mu kosci Nie wiemy, czy to kwestia wieku, zebów czy dodatkowej choroby, wiec po narkozie moze byc roznie...I jeszcze sie stresujemy ta rozwijajaca sie w POlsce ptasia grypa, ktora zabija koty
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-02, 23:17   #4845
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, na bogato - wypasione są
Czy już miałaś okazję nosić?

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Też się zastanawiałam co to za siekane gołąbki
No to już wiem

Nawet mam ochotę zrobić
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 09:51   #4846
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Regon piękne

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 16:24   #4847
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia, cudny miałaś wyjazd. od dzisiaj jestem miłośniczką puszystej gąsiennicy Miło, że uczysz dzieci miłości także do tych mniej ładnych zwierzątek. Chociaż nie wiem dlaczego, z jakiegoś powodu u dorosłych ta maleńka gąsieniczka budzi obrzydzenie

Kama a Ty juz w domu?? No czas płynie zbyt szybko... (powiedziała, co wiedziała hehe) ale trudno powstrzymać się od truizmu

Aussie, fajnie spędzony czas z mamą. Na zdjęciu wyglądasz i ładnie, i szczęśliwie.

Przed chwilą wróciłam do domu. Na razie jestem tak głodna, ze trudno mi trzeźwo myśleć, o pisaniu nie wspominając... do tego Reign wrzuca piękne i smakowite zdjęcia jedzenia. Jak żyć? Na szybko zrobiłam koktajl truskawkowy z mango i odrobina greckiego jogurtu (bo zanim dodałam do miksera, jak to niektórzy mówią zjadłam "większą" połowę Mango nie tknęłam, bo wyciągnęłam z lodówki i przywracałam świeższy wygląd No pychotka, mówię Wam!
Sweterek z krótkim rękawkiem super chyba sobie zrobię mały prezent

Sova, tak mi się przypomniało, bo mam w planach... zaszczepisz córkę przeciw hpv?

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-03 o 16:27
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 16:32   #4848
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Spijam kolejny koktajl 😋

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:49
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 16:56   #4849
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

W naturze zdarzyło mi się widzieć orki, które nie wiedzieć czemu rozgrzewają chyba każdą wyobraźnię, no moją na pewno Co prawda może to były rekiny, licho wie... nie znam się.
Kiedyś, bodaj na Teneryfie, mieliśmy zwiedzić delfinarium ale na razie ta destynacja udała się do kolekcji moich niezmaterializowanych życzeń

O matko, co chwilę ktoś coś ode mnie chce... córka woła, że coś by zjadła... rączek i nóżek bozia nie dała , mąż mnie namawia na rekonesans przyszłej szkoły naszej córki...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-03 o 17:00
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-05, 16:16   #4850
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

na teneryfie najbardziej podobało mi sie jedzenie i własnie Loro Park, z delfinarium włacznie,ała reszta wyspy kanaryskiej nie przypadła nam do gustu i tak, wiem, ludzie uwielbiaja kanary, ale my na nie, a rzadko na wczasach to mowie...
Jestesmy od czwartku, drugi dzien w pracy i zasuw. I robienie faktur po "dobrej zmianie" w funduszu, ktora opiera sie na tym, by nie dac wiecej aksy, ale skomplikowac wszystkim zycie w ramach tych samych pieniedzy...Zaraz musze do tego znowu siadac, bo wczoraj wymiekłam po 2 godzinach...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-06, 13:09   #4851
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama, pełna porażka z wypełnianiem tych faktur
A ja myślałam, że byłaś na Teneryfie w części południowej Moje wakajki były niedaleko rzeczonego delfinarium, w Santa Ursula, a i tak nie zdążyłam tam dotrzeć hehe... tyle ciekawych miejsc było do zwiedzania, że tak sobie myślę, że nie pozostaje mi nic innego, jak wrócić tam Zresztą w ogóle nie poznałam jeszcze południowej Teneryfy. Co prawda siostra twierdzi, a znajomi potwierdzają, że nic nie straciłam, bo jest jeszcze bardziej europejska . Ta pn część przynajmniej jeszcze dziewicza, zielona z wulkanem w tle. A europejski jest tylko, jak na razie klimat hoteli Oczywiście, jak w życiu, zależy co kto lubi.
O ile dobrze pamiętam, to Aussie niedługo leci na Teneryfę. Ciekawa jestem, gdzie zatrzyma się nasza koleżanka

Byłam dziś z córką w jej przyszłym liceum oddać dokumenty. Mam nadzieję, że jej przyszłym... bo na oficjalne ogłoszenie listy kandydatów trzeba poczekać. Liczymy, że dostanie się bez problemu, ma świadectwo z paskiem a wyniki egzaminu końcowego poszły jej swietnie.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-06 o 13:32
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-06, 13:23   #4852
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Mam od wczoraj na obiad chłodnik litewski z bobem. W sam raz na dzisiejszy letni dzień.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:49
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-08, 12:26   #4853
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Byłam chyba na południu, tam, gdzie te słynne skały, Los Gomeraz czy podobnie. skały ładne, hotel łądny, jedzenie smaczne, loro park swietny. tyle plusów Akurat było po wybuchach wulkanow, pogoda słaba, 22 stopnie i opady albo pochmurno, nie było, gdzie spacerowac w ogole, woda lodowata, silne fale, waliło kamieniami po nogach - przy 18 stopniach w ogole sie nie zanurzyłam przez 2 tygodnie, tz pływał z samozaparcia. plaza czarna, ale gdyby chociaz pogoda była...Porazka totalna Powtarzam, wiem, z eludziom sie podoba - nam nie...
Objadam sie czeresniami...Nie moimi, niestety...Tz oburzony, ze kupuje, a mamy włąsne. Prosze bardzo - wszystkie robaczki i mszyce czekaja, moze sie opychac do woli I popijam cydr, o wiele lepszy dla mnie, niz prosecco
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-09, 17:24   #4854
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama 😁 robaczywki mogą nam zepsuć przyjemność z jedzenia.

Ale tu cichutko! Wracamy znad morza. Decyzja związana z wyjazdem była szybka i spontaniczna. Pomysł narodził się wczoraj rano, dobiła nas temperatura na zewnątrz. Pogoda na wybrzeżu cudna, morze… no prawie ciepłe 😉

Zrobiliśmy przerwę na późny obiad. Ja czekam na kawę. Przed wyjazdem rzuciłam się na wędzoną rybę i nie czuję głodu. Wystarczy kawa. Dobra… po namyśle zamówiłam lody. Słodki smak dobrze komponuje się z kawą 😉 A tak w ogóle siedzimy na świeżym powietrzu, pięknym anturażu pałacowej restauracji. Tyle że nasze żołądki nie są arystokratyczne 😉

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:49
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-09, 17:29   #4855
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Pokażeę wam piękne nenufary. Mąż nie chciał wejść do stawu po kilka kwiatków 😉 tylko dlatego że w porę zorientował się że nie ma białego garnituru… a był już tak blisko …

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:48
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-09, 17:35   #4856
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Jeszcze trochę negliżu hehe

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-11 o 06:48
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-09, 20:40   #4857
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzien dobry

Po raz kolejny pisze tego posta, a zaczelam juz we wtorek, ale bo przez burze stracilismy prad. Na kilka godzin, w dodatku bylo to swieto Niepodleglosci, wiec pewnie dlatego tak to wszystko trwalo.

Maz az musial uzyc generatora, bo ja zaczelam gotowac (te golabki, bo mi Kama narobila ochoty ) i prac, szlag wszystko trafil, potem nie mielismy internetu, wiec zachowalam to co napisalam i dzis musze troche zmodyfikowac

Kama Doczytalam juz, ze wszystko ok z kotami i ich zabiegami weterynaryjnymi, ciesze sie!! Dalej trzymam kciuki za Kajtka!

Nasz Oscarek ma 17 i 5 roku i tez sie zrobil bardzo szczuplutki, choc po nim tego nie widac przez bujne futro, ale jest taki leciutki, jak sie go podnosi. Je w prawdzie dobrze, nie choruje (odpukac), ale tez sie troche o niego martwie, bo to juz taki staruszek kochany <3
a jak Maciek? doszedl do siebie??

Co do tych golabkow, to ja robie inaczej, taka zapiekanke robie, znalazlam ten link to wkleje, moze ktos sie skusi, polecam, smaczne

https://www.youtube.com/watch?v=-m315KQAvyM&t=4s

No ale, jak wspomnialam tez tak sobie narobilam ochoty na golabki, ze pojechalam do sklepu po kapuste i mielone

Przy okazji szukania tamtego starego przepisu znalazlam ten:

https://www.youtube.com/watch?v=nLWz5AyGrQc

wiec go wyprobowalam i jedzonko wyszlo swietne, ale ja uzylam mielonej wolowiny, nie wieprzowiny, jak w przepisie, no i nie mialam czerwonej papryki, ale wyszlo bardzo smaczne, IMO, wiec polecam, Caffe, Ty tez bylas zainteresowana

Wspolczuje wypelniania tych faktur

Aussie i Caffe milo mi, ze podobaja sie Wam moje kowbojki

Caffe, ja jeszcze ich nie uzywalam, tyle tylko co przymierzalam i pochodzilam po domu, na 'zywca' wygladaja jeszcze fajniej. Nadal nie wiem, brac do Polski, czy nie??

LaMary a Ty mi narobilas chetki na chlodnik litewski i bob, juz zlozylam zamowienie u Mamy na moj przyjazd

No fakt, cichutko tu, ale pogoda dopisuje, zreszta chyba niektorzy sa na urlopach, to na necie sie siedziec nie chce.

A Wy kiedy na urlop? ja dopiero za niecaly miesiac, no niedoczekam sie chyba!!

Fotki piekne! dostrzeglam tez super lasencje

Moja polowka juz doszla, wsadze fotke dodam tez fotke mojego szczeniaczka, bo tak ladnie zapozowal, no i dawno go nie wklejalam

Do polowki dolozyli mi probke ich nowej wody toaletowej, nawet fajny, swiezy zapach:

https://www.ralphlauren.com/women-ac...075281394.html


Milej niedzieli

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-07-21 o 18:06
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 10:18   #4858
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

U mnie jakoś od ponad pół roku ciągle pod górkę. Niby wychodzę na prostą a tu niespodziewanie ups...znowu kłoda pod nogi.
Ale nic to. Podobno co nas nie zabije....i takie tam

Kamlisa o urlopie pewnie już zapomniała, Miszka zapomina a ja niedługo pakuję walizkę cieszy mnie to i martwi zarazem. Wrócę w końcu na początek sierpnia i pół lata będzie już za nami.


La Mary w ten weekend też byłam nad morzem co prawda na krótko i nie w Pl ale byłam


Dobrego tygodnia kochane IMG20230708152850.jpg

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 10:58   #4859
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Znacie jakieś mniej oblegane plaże? Zastanawiałam się nad Jastarnią albo Sztutowem, ale może macie jeszcze jakieś ciekawe miejsca do polecenia?
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 12:21   #4860
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie współczuję problemów

Reign, psiak uroczy
Chciałam dziś zamówić podobny sweterek z krótkim rękawkiem ale dałam się skusić promocji na wełniany płaszcz i zamówiłam 1tys za wełniany płaszcz to jak za darmo

https://www.zalando.pl/studio-id-jen...1u00l-g11.html

My w tym tygodniu lecimy na Santorini. U nas upały, a na wyspie pewnie żywe piekło Co gorsza muszę się szybko ogarnąć a wizja stosu ciuchów do prania i drugie tyle do prasowania demobilizuje mnie.

Cytat:
Napisane przez SanaPL Pokaż wiadomość
Znacie jakieś mniej oblegane plaże? Zastanawiałam się nad Jastarnią albo Sztutowem, ale może macie jeszcze jakieś ciekawe miejsca do polecenia?
Sana, im bardziej znana miejscowość turystyczna tym więcej letników. Nie doradzę. Celuj w dzikie plaże, ale warunek: musisz mieć auto albo rower, żeby dojechać do pustej plaży.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.