Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-24, 15:22   #1411
Qbalka...
Raczkowanie
 
Avatar Qbalka...
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: TarnÓw
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Czy to nie jest ten taki czerwono- bordowy? hmm.. uzywałam go i nie chce cię martwic nie widziałam żadnych rezultatów!
Qbalka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 18:19   #1412
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xCarmen Pokaż wiadomość
Aaa dziś sie przemogłam i wygospodarowałam 40 minut stepperka jestem z siebie dumna!
Brawo
Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
łydki sa moja ulubiona cz. ciała... wlasnie wcinam rybke z warzywami o jaka pysznaaaaa buziaki dziewczynki
Ja też lubię swoje łydki i ramiona też - tam nie mam praktycznie ani grama tłuszczu, same mięśniska hehe Tylko muszę uważać przy akt. fiz., żeby sobie jeszcze bardziej nie umięśnić tych części ciała, bo już są wystarczająco Mmm rybka z warzywkami... Jadłam wczoraj
Cytat:
Napisane przez Cikifrau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jestem nowa i chciałabym się do Was dołączyć. Też walcze z cellulitem- tym na pupie i na udach. Stosuje bańki chińskie- juz od miesiaca + serum antycellulitowe Eveline (serum juz jakies 3 miesiac z przerwa na to czerwone fatburner czy jakos tak sie nazywa). Widze poprawe, ale szczerze powiem - postepuje to dosc wolno,ale i tak mnie to zadowala. Do tego biegam 4-5 razy w tygodniu + cwiczenia i masaz pod prysznicem specjalna myjka lub banka chinska . Diety nie stosuje, kocham jesc. A na koniec dodam, ze mam 173 cm wzrostu i waze niezmiennie 53 kg = jestem szczupla i naleze do tych, ktore mimo wiecznie szczuplej budowy ciala maja cellulit . Walcze dalej, chyba juz do konca zycia bede musiala,ale weszlo mi to juz w nawyk... bede pisac o moich postepach (albo lenistwie ;-)) i sledzic Wasze poczynania.
pozdrawiam
DO BOJU DZIEWCZYNY!
Hejooo Moze przyczyna tkwi w tym, że za mało pijesz wody mineralnej? Spróbuj też pić herbate zieloną, ale liściastą, bo te z torebek i aromatyzowane są do niczego. Buźka
Cytat:
Napisane przez Qbalka... Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ogladałam ostatnio na tvnStyle.. jakoś ten program się nazywa.. chyba "jak dobrze wyglądac nago" ale mniejsza z tym do rzeczy! I tam w tym prgramie testują dzieczyny różne kremy na zmarszczki, odmładzające i ostatnio testowali kremy na cellulit. Tak wiec bardziej się przysłuchałam bo to niestety mnie też dotyczy.. i na pierwszym miejscu byl ŻEL NIVEA BODY "GOOD-BYE CELLUITE". Wypowiadały się panie o nim w samych skuperlatywach, pomyślalam.. skoro im pomógł to może mi tez pomoze.. więc pognałam do sklepu i go kupiłam. (zakupiłam do tego jeszcze takie plasty antycellulitowe). Smaruje codziennie rano i wieczorem 3 dzień i czekam na efekty. Może miałyście z tym kremem już do czynienia? Jak tak to licze na wasze opinie! Busska!
Ja też oglądałam kiedyś ten program Staram się z reguły nie patrzeć na takie rankingi, bo na każdego działa co innego. Dla przykładu większość dziewczyn na wizażu chwali serum chłodzące z evelinu, a na mnie tak jakoś średnio działał i do tego mroził (co jestem w stanie ewentualnie znieść tylko w lecie), brrr

Dziewczęta dzis znowu cały dzień poza domem. Wysprzątałam dzisiaj caałe mieszkanie, dosłownie wszystko i padam. A jeszcze mam ogrom nauki na przyszły tydzień i musze zrobic wszystko dzis, bo jutro jedziemy z Tztem do jego rodzinki Całą sobotnią noc przetańczę, także będzie ok Co do alkoholu, to dobrze się stało, bo akurat od niedawna biorę antybiotyk na moj tradzik, przy ktorym alkoholu powinno sie raczej unikać. Więc pozytywnie także dla odchudzania Lece kochane sie uczyc, buzka
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:06   #1413
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez borntoboogie Pokaż wiadomość

Ale na pewno masz ładniejsze nogi i tyłek, a to już dużo


no nie powiem. tyłek mi sie podniósł... nawet facet sie dziwił "o jaaaką ty masz twarą buffe"
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 08:10   #1414
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja wczoraj znowu basenik I dzisiaj znowu. Ach jak miło czuć że coś dla ciebie robie Nie dam się zimie i zimowym kilogramom
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:19   #1415
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

straciłam motywację..
kopnijcie mnie w tyłek.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:48   #1416
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
straciłam motywację..
kopnijcie mnie w tyłek.
Może to nie to samo co kopniak, ale proszę bardzo:. Ja też tak czasem mam, chyba nie da się czasami tych leniwych dni uniknąć, ale najważniejsze, żeby szybko się pozbierać i znów zacząć ćwiczyć. A przede wszystkim nie przejmować się zanadto spadkiem formy i ABSOLUTNIE NIE REZYGNOWAĆ z ćwiczeń!!!!!
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 00:12   #1417
agtom71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

...
__________________
Adam Tomczyk

Edytowane przez agtom71
Czas edycji: 2010-02-09 o 21:14
agtom71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 00:15   #1418
agtom71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

...
__________________
Adam Tomczyk

Edytowane przez agtom71
Czas edycji: 2010-02-09 o 21:17
agtom71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 00:20   #1419
agtom71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

...
__________________
Adam Tomczyk

Edytowane przez agtom71
Czas edycji: 2010-02-09 o 21:14
agtom71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 16:59   #1420
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;9461726]no nie powiem. tyłek mi sie podniósł... nawet facet sie dziwił "o jaaaką ty masz twarą buffe"[/quote]
Super! Jak Tz sam zauwaza roznice, to znaczy, ze duzo sie poprawilo. Ja tez mam w planach cos robic, by go podniesc, bo na razie skupialam sie na pomniejszaniu wymiarków, ale pupe chce systematycznie cwiczyc, zeby byla tak fajnie jedrna, umiesniona i podniesiona.
Cytat:
Napisane przez .ups Pokaż wiadomość
Ja wczoraj znowu basenik I dzisiaj znowu. Ach jak miło czuć że coś dla ciebie robie Nie dam się zimie i zimowym kilogramom
Ups wymiatasz!
Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Ja też tak czasem mam, chyba nie da się czasami tych leniwych dni uniknąć, ale najważniejsze, żeby szybko się pozbierać i znów zacząć ćwiczyć. A przede wszystkim nie przejmować się zanadto spadkiem formy i ABSOLUTNIE NIE REZYGNOWAĆ z ćwiczeń!!!!!
U mnie wlasnie z tymi cwiczeniami kiepsko..
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 19:00   #1421
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Bo to tylko początki takie trudne Później, gdy widzi się efekty i ocenia czas i wysiłek jaki się w ćwiczenia włożyło to aż grzech rezygnować. Po prostu się nie opłaca
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 20:23   #1422
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziś kupiłam sobie rurki, wyglądam w nich bardzo dobrze, ale ..
jak rozebrałam się i zobaczyłam swój powracający cellulit na tyle ud i pupie to myślałam, że się poryczę..

ale dość, biorę się za siebie.
definitywnie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:29   #1423
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dziś kupiłam sobie rurki, wyglądam w nich bardzo dobrze, ale ..
jak rozebrałam się i zobaczyłam swój powracający cellulit na tyle ud i pupie to myślałam, że się poryczę..

ale dość, biorę się za siebie.
definitywnie.
a czy widzialas ten cellulit w przebieralni sklepowej?bo tam czasami sa takie swiatla ze wyglada sie 100 razy gorzej niz normalnie
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:19   #1424
kudlata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja sie wzielam ostro za C. pare tygodni temu. Jestem po dzisiejszej porcji cwiczen 5x8min. W ostatnim tygodniu z przyczyn swiateczno/towarzyskich mobilizowalam sie do ruchu jedynie co drugi dzien, wiec teraz to odrabiam. I dziewczyny - juz widac efekty! Centymetrow raczej nie zgubilam (nie wiem, nie mierzylam sie przed), ale uda sa ladniej zarysowane i mniej flakowate, podobnie posladki - uniosly sie troszke i ujedrnily. A i cellulit znika, ale to pewnie wynik walki na wszystkich frontach naraz (cwiczenia+masaze chinska banka+serum eveline+lepsze odzywianie)

Edytowane przez kudlata
Czas edycji: 2008-11-07 o 21:21
kudlata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 23:07   #1425
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
a czy widzialas ten cellulit w przebieralni sklepowej?bo tam czasami sa takie swiatla ze wyglada sie 100 razy gorzej niz normalnie
tak, w przebieralni sklepowej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 23:35   #1426
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no to wszystko zrozumiale nieraz w przebieralniach maja takie swiatla ze szok. normalnie nogi jak u 60letniej babci :/ zamiast lepiej wygladac zeby kupic dany ciuch to oni robia takie dziwne te swiatla . Ale spoko, na zywo jest zupelnie inaczej


A ja jak na razie walcze tylko od strony cwiczen, ciagle silownia i basen, cialko wyglada juz duuzo lepiej ale cellulit jest ciagle, musze wrocic do masazy ale kurde czasu nie mam :/ ciagle cos.. ale moze zaraz sie pomasuje
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 21:13   #1427
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej.
Kiedyś tu czasem zaglądałam, ale później jakoś przestałam na nieszczęście dla mnie. Od tamtego czasu zamiast lepie, to jest coraz gorzej. Przez ostatni miesiąc sporo chorowąłam, wiec wcale sienie ruszałam, ale od tygodnia jeżdżę codziennie na rowerku
Jak narazie zauważyłam spadek wagi o 1 kg, ale okropny C się wcale nie zmniejsza. Smarowałam się serum z Eveline, ale ostatnio kupiłam ten roll on z Garniera. Zobnaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że rower (30 minut dziennie 5 razy w tygodniu), codziennie 10 minut twisterka, balsamy i 0 słodyczy pomoże
Tylko mam porośbę, w razie osłabnięcia motywacji kopnijcie mnie w tyłek
Mam nadzieję, żę tym razem z Wami mi się uda
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 07:37   #1428
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Noooo nareszcie wrocilam. Bylam w Zakopanem caaaly weekend z ekipa klasowa i oczywiscie bylo obzarstwo do potegi ! ale jak wlazlam na morskie oko 2,5 godz pod gore caly czas to chyba spalilam cale to jedzenie bo czuje miesnie na lydkach jak nigdy !!! Od dzis zaczynam sie brac za siebie tak powaznie dzwonil Tz z wojska i jest calkiem dobrze narazie :P a 5 grudnia jade na przysiege wiec mam miesiac zeby zrobic z siebie bostwo dla niego zobaczymy czy dam rade DZIEWCZYNY 3MAJCIE ZA MNIE KCIUKI !!! Pozdrawiam
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:45   #1429
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Swietne efekty u mnie i innych babeczek daje aerobik w wodzie - jak ktos ma mozliwosc, to polecam!
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 14:51   #1430
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Orianno a jak dlugi okres czasu z jaką częstotliwoscia chodzisz na aqua?? bardzo mialas zaawansowany cellulit i Twoje towarzyszki wodnego sportu ?? jakaś dieta poza tym, masażu, ćwiczenia itd??
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 08:13   #1431
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Qrcze na pewno fajna sprawa z tym aqua, tylko u mnie nie bardzi jest gdzie ehh
Pozdrawiam
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:15   #1432
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczynki zielona zielona i jeszcze raz zielona herbata 3 razy dziennie!! ja jeszcze wsuwam po 30 suszonych śliwek dziennie i kremuje już sie zwykłymi balsami nawilżającymi i peelingi i widzę lepszą różnice niż po tych preparatach anty cel...
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 10:29   #1433
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Gugus007 Pokaż wiadomość
Dziewczynki zielona zielona i jeszcze raz zielona herbata 3 razy dziennie!! ja jeszcze wsuwam po 30 suszonych śliwek dziennie i kremuje już sie zwykłymi balsami nawilżającymi i peelingi i widzę lepszą różnice niż po tych preparatach anty cel...
po jakim czasie zauważyłaś efekty?
bo ja piję zieloną herbatę, ale tak kubek dziennie tylko. jeżeli to ma wpłynąć jakoś na zmniejszenie cellulitu to zacznę pić więcej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 13:33   #1434
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

kurcze po miesiącu pije 2 zielone i 3 czerwone..a cm same lecą poważnie a normalnie sie odzywiam i cwicze:
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:49   #1435
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

O to fajna wiadomość
Ja uwielniam czerwoną, a zieloną wypije sle smakową (zgage po niej jakoś wytrzymam jeśli ma pomóc z cm i Panem C).
Wrówiłam do serum antycellulitowego eveline, bo ten garnier roll on coś mnie nie zachwyca.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 11:24   #1436
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Mi ten Garnier w ogóle nie pomagał..nie było żadnych efektów..tylko strata kasy ;/ juz bardziej mi gąbka anty cell pomaga no czerwona herbatka mniamii
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 13:29   #1437
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja właśnie sączę czerwoną herbatke
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:38   #1438
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Przyłączam się do was dziewczyny. Cellulit narazie tylko u mnie widac jak "ścisnie sie" skórę, jak stoje albo ruszam się to na szczęście nie (uff). Ale ja mam jakąś dziwną budowę pośladków, są bardzo wystające i ogólnie duze biorąc pod uwage cale moje cialo. Zaczęłam od jakiegos czasu cwiczenia, odzywialam sie od zawsze zdrowo tylko problemem jest dla mnie wiecej pic (bywaja dni ze zyje caly dzien na szklance herbaty). Dążymy do ideału! http://www.tvn24.pl/26086,1572851,0,...wiadomosc.html
i powiedzcie mi jak np 8minute buns wpływa na fałdki pod posladkami? mam taką podwójną (w miejscu gdzie zaczyna się udo) i za cholere nie moge sie ich pozbyc, próbowałam juz od strony kosmetyczno-masażowej jak i ćwiczeniowej.
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 14:35   #1439
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witaj napewno cos pomaga 8 minute buns. Mnie np. podniosły się pośladki i ujedrniły, są twardsze fajne w dotyku hehe i jak wam idzie walka z tym dziadem przebrzydłym ?? Ja się katuje cwiczeniami : jezdze na rowerku po 20 km biegam i w domu zasowam Tmailee i 8 minutówki bo 5 mam przysięge u Tz boze w koncu go zobacze i przytule o niczym innym teraz nie mysle !!! ehh.. buziaki
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 20:02   #1440
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja dziś jestem po 3 filiżankach czerwonej i 2 zielonej herbatki. Suszone śliwki też były, ale ja jem je na zaparcia - i nie aż 30, ale do 10-15 dziennie dochodzę I jabłuszka oczywiście. Moje motto - "Dzień bez jabkła dniem straconym"
Idę się balsamować

A stosowałyście balsam garniera ale taki zwykły ujędrniający?? dobry jest?? Bo właśnie kończy mi się balsam do ciała i nie wiem czy nie kupić. CZerwony do skóry suchej jest ok, ale nie wiem jak zółty .
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.