Pizzeria.Pomożecie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 14:55   #31
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

ojejku zrobilam twoje pytania jako cytat i wpisalam tam jeszcze moje odp
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 14:56   #32
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

A może żółty kolorek z czerwonymi przetarciami. Nie chcieliśmy, żeby tam było hmm... burdelowo.
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 14:58   #33
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

nie wyjdzie burdelowo tylko nastrojowo wydaje mi sie ze przeciera od dolu z rozjasnianiem barw bedzie idealnym wyjsciem z sytuacji
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:08   #34
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
czerwony może tylko niepotrzebmnie zmniejszyć optycznie pomieszczenie, a niektórych [tych, na których kolory działają] tylko rozdrażnić
A ja mysle , ze czerwony bylby ok.
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:09   #35
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

dla ejdnego nastrój nie musi tego samego oznaczać dla drugiej osoby

ja również nei ryzykowałabym z czerwienią, zwłaszcza mocną, intensywną [a czeriweń piekła tak się właśnie kojarzy] - jak już posałam, są ludzie, którzy [świadomie lub nie] niezbyt przyjaźnie reagują na czerwień ścian


spotkałam się też z pizzerią, której każda sciana miała inny kolor
jesli kolory są dobrze dobrane i współgrają ze sobą - fajnie to wygląda [w danej pizzerii kolory były intensywne]
mozna tez zrobić dwa odcienie jednego koloru. Którymi malowałoby sie ściany "na przemian"


przecierki - mozna zrobić tak, aby dawały efekt ognia
lub poprostu na doel namalować ognie, tak, jakby się paliła podłoga
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:09   #36
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Cytat:
1. Czym przyciągnęła Was do siebie Wasza ulubiona pizzeria? Czy to jest smak, cena, wystrój, obsługa?
Czym pizzeria powinna się wyróżniać, abyście tam wróciły?
Każda z tych rzeczy o których piszesz jest ważna. Ale tez chyba da sie to wszystko połaczyć?
Smak - jak najbardziej. To jest chyba nawet najwazniejsze.
Cena - też jest ważna. Na pizze czesto chodza ze znajomymi młode osoby, ktore nie dysponuja zbyt wielkimi funduszami (mlodziez licealna, studenci)
Wystrój - chyba najmniej wazny ale nie bez znaczenia.
Obsługa - kolejna istotna sprawa, Miło jest kiedy obsługa jest sympatyczna, usmiechnieta i kompetentna. Najwazniejsze zeby taki kelner czy kelnerka dobrze sie czuli w swojej pracy i chetnie ja wykonywali.

Cytat:
2. Mój TŻ ma dwie wizje wystroju: mafijny i diabelski. Który Wam bardziej przypadłby do gustu? Lepiej byście się czuły, gdyby spoglądał na Was gangster czy diabełek? Wolicie gdy otacza Was miła, ciepła, domowa atmosfera czy raczej bardziej nowoczesna?
Ja wole miłą i ciepłą atmosfere. Według mnie przytulne knajpki sprzyjaja romantycznym spotkaniom we dwoje, albo ploteczkom z przyjaciolmi .

Cytat:
3. Myślicie, że to dobry pomysł, aby przy każdym stoliku był sos i klient mógł sobie po niego sięgać? Jakie jeszcze "atrakcje" można by było wprowadzić?
Bardzo dobry pomysł. Pod warunkiem ze beda czesto zmieniane (naczynia z sosami tez powinny byc niewielkie)

Cytat:
4. Czy chciałybyście, aby w pizzerii były również deserki (np.tiramisu)?
Tak. Jezeli bedzie mozliwosc kupienia deseru, klient zostanie u was dluzej .
Zauwazylam ze w Pizzy hut ludzie czesto po jedzeniu zamawiaja desery.

Cytat:
2. I powiedzcie mi jszce czy wolicie, gdy kelner/kelnerka do Was podchodzi i obsługuje czy może wolałybyście same sobie podejść do baru i np. zobaczyć i wybrać sałatki?
A moze to połączyc? Przy wejsciu dostać/wziąc ulotke z menu, zajac stolik, pojsc do baru i zamowic pizze a pozniej czekac az zostanie ona przyniesiona?



Ja chyba najbardziej lubie pizzerie Da Grasso.
Pizza jest pyszna, wielka i niedroga (a jaki wybór!!). Dostaje sie dwa sosy (Anka20 juz to w sumie pisala ...)
Tylko wystroj mnie za bardzo nie przekonuje.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:11   #37
*Natalia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: mała mieścinka
Wiadomości: 167
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Bardzo mi się spodobał pomysł z tym przejściem od czerwonego do budyniowego. Za dnia nie będzie ta czerwień raziła po oczach, a wieczorami przy dyskretnym świetle lampek nada przytulny nastrój.
*Natalia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 15:13   #38
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez *Natalia*
A może żółty kolorek z czerwonymi przetarciami. Nie chcieliśmy, żeby tam było hmm... burdelowo.
yy, może lepiej [jeśli juz jakieś przetarcia mają być] czerwony z żółtymi i pomarańczowymi przetarciami
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:18   #39
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Ines1985


Ja wole miłą i ciepłą atmosfere. Według mnie przytulne knajpki sprzyjaja romantycznym spotkaniom we dwoje, albo ploteczkom z przyjaciolmi .
tutaj się zgodzę

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Bardzo dobry pomysł. Pod warunkiem ze beda czesto zmieniane (naczynia z sosami tez powinny byc niewielkie)
w mojej ulubionej pizzeri sosy kelnerka przynosi niedługo przed podaneim pizzy
sosy są takich pojemnikach, które wystarczają na jedną pizzę, + łyżeczki w każdym
nie jestem pewna, ale chyba przy XXL podają więcej sosów [tzn, większą objętość]



Cytat:
Napisane przez Ines1985
A moze to połączyc? Przy wejsciu dostać/wziąc ulotke z menu, zajac stolik, pojsc do baru i zamowic pizze a pozniej czekac az zostanie ona przyniesiona?
to jest właśnie mój ulubiony "sposób"
przy wejściu bierzesz ulotkę/menu, wybierasz, pochodzisz do baru zamówić, pizzę podają do stolika
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:21   #40
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

w moim przypadku na ulubiona pizzerie sklada sie:
- wystroj (odpowiednie oswietlenie, wygodne krzeslo i stolik - zeby po przyniesieniu zamowionego jedzenia bylo miejsce na polozenie rak czy cos, przestrzen dookola, zeby mozna bylo swobodnie przechodzic miedzy stolikami no i nie miec wrazenia, ze sie komus przeszkadza, tylko kazdy ma taki jakby wlasny kacik dla siebie),
- jedzenie (smak, sposob przyzdobienia, wybor sposrod propozycji, opcja stworz sam tez moze byc dobra, kilka sosow, bo nie kazdy lubi keczup, sposob podania - jak ktos wyzej podal, drazniace jest jak sie nie dostaje w tym samym czasie zamowionego jedzenia, no i odnosnie samej pizzy nieziemsko wprost nie lubie pizzy, ktora ma strasznie szerokie brzegi, gdzie praktycznie jest samo ciasto ;/, wybor napoi - cieple i zimne, moze jakies wino, chociaz to z czasem, bo na poczatek nie oplaca sie brac licencji na wina jesli byscie sprzedawali jedna lampke wina, jakies przystawki drobne, ktore mozna przekasic, zanim nadejdzie glowne danie),
- obsluga (nienawidze gdy obsluga przychodzi daje karty i praktycznie od razu oczekuje zamowienia, gdy czlowiek ledwo usiadl i nie zdarzyl nawet karty przejrzec, nie lubie tez gdy zabieraja karty po zebraniu zamowienia, bo moze cos chce sie domowic pozniej).

Cena! Zapomnialam o cenie! Zeby byla niewygorowana. Czasem jakas promocja, lub oferta dnia.

Jak mi jeszcze cos do glowy przyjdzie, to dopisze. Zycze powodzenia!
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:19   #41
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
yy, może lepiej [jeśli juz jakieś przetarcia mają być] czerwony z żółtymi i pomarańczowymi przetarciami
chyba juz o tym pisalam

"a kolory scian ja bym dala, zolc, pomarancz, czerwien ak ma byc diabelsko to w cieplych kolorach.. w tych "nowoczesnych " pizzeriach jakos zawsze zimno mi jest..moze wlasnie od wystroju duzo zalezy..."


"ale czerwony kolorek mozna dac na samym dole a robiac przecierke pod samym sufitemmoze wyjsc bezowy czy budyniowy i przejsc przez te wszystkie ogniste kolorki " na jasna powierzchnie" tez by nie bylo zle... i wtedy te ciemne luki i belki swietbnie by wygladaly jako niby wrota do diabelskiej pizzeri:P"
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 16:20   #42
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Najczęściej zamawiam pizze do domu dla tż bo ja to jadam okazyjnie i tylko taką bez sera, bo nie lubie śmierdziuchów - niektórzy twierdzą, że to profanacja pizzy

Zamawiamy z dwóch pizzeri i najbardziej dla tż liczy się smak i czas dojazdu, zwracamy uwagę na:
I pizzeria - jest dobrze pizza przyprawiona, ładnie pachnie, bardzo szybki dojazd, ale minus to bardzo cieńkie ciasto z którego wszystko spada, beznadziejny wystrój w stylu baru szybkiej obsługi
II pizzeria - grubsze ciasto, więcej naładowane na pizzy czyli dużo tego powiedzmy farszu, minus mało przypraw i długi czas oczekiwania na dojazd, ładny wystrój taki przyciszony, romantyczny
(i dla mnie najważniejsze -wielki plus, zrobią mi specjalnie pizze bez sera żółtego, więc jak mam smaka to tylko moge u nich zamawiać - w żadnej innej pizzeri nie chcą mi zrobić )
Ceny mają porównywalne tzn. za dużą pizze ok 16 zł

Podoba mi się aranżacja w stylu diabelskim, musi być ciemnawo, tak romantycznie, jakieś piekelne świece może w końcu zazwyczaj do pizzeri chodzi się wieczorkiem.

Jeśli chodzi o desery i sałatki to jestem zdecydowanie za, bo czasami nie mam ochoty na nic ciężkiego a tz chce bo to pożeracz pizzy, więc z chęcią zjadłabym np tiramisu.
Może sprawdził by się taki bar sałatkowy jak w PizzaHut gdzie samemu się wybiera i nakłada.

A tak jeszcze dodam że w tych naszych pizzeriach oprócz pizzy dodatkowo serwują:
I pizzeria - fast foody (w stylu zapiekanki, burgery, pity, knysze, frytki), naleśniki na słodko i wytrawne, sałatki
II pizzeria - dania makaronowe (np. lasagne, rózne spagetti itp), sałatki
__________________
wielki remontowiec od 03-03-2008, data zakończenia odległa

Miłość to ból - powiedział zając jeża ściskając


gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:33   #43
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka

w mojej ulubionej pizzeri sosy kelnerka przynosi niedługo przed podaneim pizzy
sosy są takich pojemnikach, które wystarczają na jedną pizzę, + łyżeczki w każdym
nie jestem pewna, ale chyba przy XXL podają więcej sosów [tzn, większą objętość]
Wlasnie, dla mnie najwazniejsze jest to, zeby te sosy po prostu BYŁY .
Moze je przynosic kelnerka, moga juz stać na stoliku... Tylko zeby nie trzeba było o nie prosic.
W niektorych pizzeriach w ogole nie daja i to jest "niezafajne".

W ogole to przez ten wątek mam taką ochotę na pizze ze zaraz nie wytrzymam a jestem w domu samiuteńka wiec ani nie oplaca mi sie robic ani tym bardziej zamawiać
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:44   #44
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

hehe) mi tez sie pizzy zachcialo)) a Ty sie martwisz ze klientow nie bedzie) tylko daj adres
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:02   #45
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Wlasnie, dla mnie najwazniejsze jest to, zeby te sosy po prostu BYŁY .
Moze je przynosic kelnerka, moga juz stać na stoliku... Tylko zeby nie trzeba było o nie prosic.
ale ważne żeby po kążdym klieńcie były wymieniane, bo różni ludzie bywają i różne mają pomysły :| no i spotykałam się z miejscami, gdzie taki sos stał pół dnia, dzień, czy też korzystało z niego kilka osób [tzn. kiedy ja zamówiłam pizzę, przede mną już ktoś używał tego sosu i po mnie również ktoś go może będzie używał], w tym przypadku rezygnowałam z sosów;/
najlepiej kupić takie opakowania [wg najlepsze są "otwarte", tak abym mogła je np wylać na pizzę, albo nałożyć łyżeczką, czy też umożyć część pizzy - nieważne], w których zmieści się ilość sosu jaką przeciętnie ludzie zjadają z jedną pizzą
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:30   #46
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Hm... Skoro wystrój ma być diabelski... To możnaby pomyśleć nad tym, żeby na ścianach pozawieszać w ramkach np jakies śmieszne obrazki z diabełkami, jakies krótkie komiksy, czy cos takiego... Przyciągnie uwage a i klient będzie mógł sobie pooglądać w czasie czekania na pizzę. Albo może jakieś wizerunki diabelskie z różnych kreskówek? Taka moja mała propozycja
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:42   #47
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

ja w pizzeri zwracam uwage oczywiscie na ciasto na jakim jest pizza zrobiona, musi byc cienkie ale sztywne zeby mozna podnies a nie jak nieraz ciasto jest takie ze trzeba jesc widelcem bo jest takie miekkie ze podnies nie mozna, cena rowniez jest wazna oczywiscie musi byc przystepna, czesto zamawiam z moim TZ pizze do domu takze dobrze jest gdy pizzeria ma dowoz, jesli mam zamiar zjesc na miejscu wystroj takze musi byc odpowiedni tzn lubie jak jest w miare przytulnie, krzesla sa wygodne, noi latem fajine jest jak pizzeria ma ogrodek, aha jeszcze jedno jako ze i ja i TZ jestesmy palacy chodzimy do takich lokali gdzie mozna zapalic. Deserek raczej nie jest konieczny ale piwko, soczki, woda, cola tak. sos jak jest na stoliku to jest duuzy plus, noi oczywiscie serwetki jak sa to tez plus.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 18:15   #48
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Zawsze zwracam uwage zeby bylo tanio, i milo.. i zeby byli tam ludzie..uwielbiam miejsca pelne ludzi, zle sie czuje w pizzeri gdzie oprócz nas siedzi np tylko jedna para, a reszta stolikow jest pusta.
co do wystroju mafijnego i diabelskiego to nie bardzo mi sie to widzi.. mozliwe ze bedzie fajnie ale widac ze to facet wymyslał

Moze nie bede orginalna ale najbardziej lubie chodzic do pizzy hut.. moze ceny nie sa najnizsze ale czuje sie tam dobrze, i jedzonko mi smakuje, na obsluge nie narzekam, zawsze widze tam tlumy. Mozna by bylo od nich podkablowac kilka pomyslow np wielkie dolewki picia, barek salatkowy, (placi sie za miske, a w tą miske mozna ladowac tyle salatki na ile ma sie ochote).
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:31   #49
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

tak sobie myślałam o tych diabełkach i mafii i pomyślałam, ze może fajnie by zrobić przeciwieństwa. W sensie diabeł i anioł. Diabeł i sie wydaje takim meskim motywem, natomiast aniołki to oczywiście kobiety Może pól sali z motywem diabełka, a druga połowa z aniołka. I może jedna pizza jakas specjalnie ostra, jako odniesienie do diabła i druga specjalna anielsko łagodna Zależy czy to ma być poważne miejsce, super romantyczne, czy właśnie takie na luzie, ale z pomysłem. Ja osobiście lubie ciekawy wystrój, pomysłowość. Lubie jak są fajne rysunki na ścianach itp. Wtedy zostaje mi w świadomości taki motyw
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 14:23   #50
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

napewno fajnie by bylo gdyby w pizzeri bylo cos wiecej niz same pizze np jakies salatki, spaghetti, czy deserki lodowe, i napewno by byla dobra klimatyzacja bo np. u mnie w miescie jest jedna pizzeria gdzie czuc wszedzie papierosy plus jak robia pizze to jest taki zapach dziwny i duszacy moze na pczcatku przypominalo zapach pizzy ale teraz jak po dlugim okresie to zmieszalo sie z dymem z papierosow to trudno nazwac to zapachem bo jak dla mnnie smierdzi. Co do wystroju do juz gust indywidualny bo wiadomo ze temu klientowi by pasowalo to a tamtemu co innego wiec najlepiej zrobic cos by nie przesadzic zbytnio z wystrojem moze troche cos mlodziezowego a troche cos romantycznego i jeszcze zeby obsluga byla mila i zeby nie bylo trzeba czekac na rachunek badz reszte z godzine fajnie by bylo gdyby jeszcze w lato lub jak juz bedzie wiosna byl tez taki ogrodek na zewnatrz ze stolikami jezeli jest taka mozliwosc oczywiscie.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:27   #51
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

1. smak...i wystroj...
2. zaden z tych...w takim otoczeniu jesc sie nie da bardziej na pub wystroj...pizzeria powinna byc nastrojowa, spokojna...powinno sie czuc jak w domu.
3.tak.. sosik powinien byc jedni wola bez sosu jesc a inni lubia jak im wszystko plywa wiec nie powinno sie decyzji o ilosci sosu za kilenta podejmowac.
4. nie... mieszanie slodyczy i pizzy w jednej kuchni to w/g mnie nie najlepszy pomysl:P ale oczyewiscie sa miejsca gdzie sie to robi i wiekszosci ludzi to nie przeszkadza.
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:28   #52
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez *Natalia*
Mój TŻ otwiera pizzerie. I strasznie sie boimy jak to będzie. Czy ktoś przyjdzie? Czy zasmakuje? Czy spodoba się wystrój?
Postanowiłam Was poprosić o opinię.

1. Czym przyciągnęła Was do siebie Wasza ulubiona pizzeria? Czy to jest smak, cena, wystrój, obsługa?
Czym pizzeria powinna się wyróżniać, abyście tam wróciły?
2. Mój TŻ ma dwie wizje wystroju: mafijny i diabelski. Który Wam bardziej przypadłby do gustu? Lepiej byście się czuły, gdyby spoglądał na Was gangster czy diabełek? Wolicie gdy otacza Was miła, ciepła, domowa atmosfera czy raczej bardziej nowoczesna?
3. Myślicie, że to dobry pomysł, aby przy każdym stoliku był sos i klient mógł sobie po niego sięgać? Jakie jeszcze "atrakcje" można by było wprowadzić?
4. Czy chciałybyście, aby w pizzerii były również deserki (np.tiramisu)?

Będę bardzo wdzięczna jeśli będziecie chciały coś skrobnąć. Pomóżcie, proszę. Przy takiej konkurencji bardzo trudno cos rozkręcić, dlatego każde zdanie potencjalnego klienta jest na wagę złota.
Pozdrawiam.
Ja tak "na szybko".

1. Cena, smak pizzy,
2. Mafijny, styl nowoczesny.
3. Mysle,ze nie najlepszy pomysl, lepiej, zeby prosic o sos, kupujac pizze.
4. Tak.

Pozdrawiam
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:00   #53
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

no i na czym stanelo...rozmawialas z TZ??
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 14:53   #54
kamilek9491100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pizzeria.Pomożecie?

Ja idąc do pizzerii zawsze kieruję się tym czy składniki są z marketów czy ze sprawdzonych dostawców.

Już po wejściu do pizzerii wiadomo jest czy to dobre miejsce czy byle jakie.

Przykładowo w Lublinie w Pizzerii Napoleońskiej od razu da się wyczuć fajną atmosferę.

Ważne także żeby można było zamawiać online do domu lub w inne miejsce.

Przykładowo:
https://www.pizzanapoleonska.pl/
kamilek9491100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 15:53:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.