HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-10, 10:07   #1
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne

HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!


WITAM!!!
Mam mały problemik!!! zakupiłam podkładzik EL, ale mam problem , wiem, zeby efekt był super , potrzebny jest odpowiedni krem----- no własnie i tu mam poblem JAKI!!!!!???
prosze bardzo o pomoc WIZAŻANKI, które wiedza coś na ten temat , no i oczywiscie pania Agnieszke!!!!
z góry dziekuję
KATH
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 10:28   #2
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

podciągam wątek
jakies sugestie!!!?
mam naprawdę problem!!!!
PLIZZZZZZZZZZZ
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 13:11   #3
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

nikt mi nie pomoże(((((((((
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 20:22   #4
kaszmir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 3
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

ja pod ten podkład stosuję kremik garniera-skin naturals do suchej skóry, i sprawdza się super tym bardziej że ten podkład zdaje mi się, iż troszeczkę wyszusza i bez kremu mam nieprzyjemy efekt "napięcia" skóry. W dodatku z tym kremem podkład znacznie lepiej się rozprowadza POLECAM
kaszmir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 20:25   #5
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

dzięki emanuell
moze jeszcze jakies sugestie.............???? ???!!!
PLIZZZZZZZZZZ
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 10:03   #6
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

Teraz używam pod ten podkład Avonu hydrofirming Bio6. Ale wczesniej były inne różne kremy i nie zauważałam żadnej różnicy w wyglądzie DW.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 10:26   #7
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

kiedyś rozpoczelam dokladnie taki sam watek na wizazu i wtedy jedna z wizażanek mi napisala,ze ta naprawde krem to kwestia indywidualna i przyznam jej ze miala racje.ja pod ten podklad uzywam NiveaVisage do skory normalnej i mieszanej i nie jest zle.Ostatnio zauwazylam,ze doslownie zaraz po aplikacji nivea nakladam DW i lepej sie rozprowadza niz jakbym odczekala kilka minut.Ja jestem zadowolona z Dw, a dobranie kremu to naprawde istotna sprawa,dlatego powinnas wyprobowac kilka kremow(odpowiednich do twojego rodzaju cery).
pozdrawiam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-15, 18:23   #8
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

BRADZO WAM DZIĘKUJĘ KOCHANE!!!!
Z PODKŁADU JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PO PROSTU CUDO MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJŻENIA))
mam mieszana cere , ale jakby suchą, a teraz jak sie zrobiło troszkę zimno to już w ogóle mała skorupka na twarzy wiem wiem pilingi i maseczki!!!
SZUKAŁAM DOBREGO KREMIKU I OSTATNIO KUPIŁAM CHYBA Z CZTERY, WYDAŁAM FUULLLLLL KASY NO I SZUKAM DALEJ((((( buuuuuuuu
może ktos jeszcze mi cos poradzi!!!
KOCHANE POMÓŻCIE!!!!
BUZIACZKI K.
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:39   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

Droga Kathy to niestety naprawdę bardzo indywidualna reakcja.
Ja osobiście ostatnio zaraziłam się dwoma kremami - Eris z serii Young and Unique http://www.wizaz.pl/news/index.php?itemid=358
"Pobudzający na dzień" i drugi to krem Iwostin, ale z tej najnowszej serii Elixine "Krem na dzien SPF 15 przeciwzmarszczkowy";

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 18:46   #10
sonne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 30
GG do sonne
Re: HELP...jaki kremik pod Estee Lauder Double Wear do posiadaczek E.L. i pani Agnieszki!!!

bardzo dziękuje pani Agnieszko!
tylko nie wiem , czy mogę w ogóle pokusic sie o ten kremik, bo mam 25 latek?! zakupiłam z tej serii tonik , ale moje wrazenia bez wiekszych emocji!
czekam na odp.
pozdrawiam kath
sonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.