Panny Młode 2009 cz.II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 18:08   #571
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Głównie chodzi o tłuszcz na brzuchu. Po anglii zebrał się taki samar, że trudno mi się go pozbyć, wyglądam jakbym była w ciąży
A próbowałaś masaży? Ugniatania brzuszka? To czasem naprawde działa cuda
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:11   #572
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez sabka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! czytam wasz wątek i myślę że jest super, więc postanowiłam do was dołączyć. Mój ślub odbędzie się 25 lipca 2009 i tak jak Wy już ie mogę się doczekać.
Mam do was pytanie, czy macie już zarezerwowane wszystko, chodzi mi o salę, orkiestrę, fotografa itd. My na razie tylko salę zarezerwowaliśmy bo z tym był największy problem i zastanawiam się czy resztę też już trzeba załatwiać. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam
Witam


Wiadomość z ostatniej chwili Mamy sale I to w tym terminie co chcieliśmy, czyli 08.08.2009 Wcześniej już o tym pisałam, ale teraz wszystko załatwione, ale jestem happy
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:11   #573
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
A próbowałaś masaży? Ugniatania brzuszka? To czasem naprawde działa cuda
Nie próbowałam, ale chyba zacznę, skoro polecasz. Nie myślałam wcześniej o tym, dzięki Ile takie ugniatanie powinno trwać, żeby dało jakiś efekt? Zaraz po kąpieli sobie wklepię balsami i zacznę masaż przy M jak miłość hyhy
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:12   #574
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Witajcie



Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę takiego organizmu, ja wkładam tyle wysiłku w dietę i nie widzę żadnych rezultatów. Nie wiem czy to kwestia czasu czy nie wiem jeszcze czego. Już się powoli poddaję, dzisiaj w ciągu całego dnia zjadłam całą czekoladę Może jest jeszcze jakaś inna tajemnica o której nie wiem:/ Głównie chodzi o tłuszcz na brzuchu. Po anglii zebrał się taki samar, że trudno mi się go pozbyć, wyglądam jakbym była w ciąży
Może jakieś cwiczenia na mięśnie brzucha? Balsamy i kremy ujędrniające też czasami pomagaja
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:19   #575
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez fanta20 Pokaż wiadomość
Może jakieś cwiczenia na mięśnie brzucha? Balsamy i kremy ujędrniające też czasami pomagaja
Chodzę na aerobik od miesiąca 4 razy w tygodniu. Wczoraj byłam też na basenie i saunie. Balsamy wklepuję po każdej kąpieli:/ Nie wiem, może jeszcze za krótko to trwa, żeby coś było widać. Tzn niby się czuję trochę lżejsza, płaszcz zapinam już o jeden guzik dalej, ale na wadze nie widać zmian.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:21   #576
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Cytat:
Napisane przez alizot Pokaż wiadomość
Popieram koleżankę i gratuluję wytrzymałości. My nie czekaliśmy do ślubu, ale muszę powiedzieć że bardzo chciałam. On był dla mnie pierwszym, ja niestety nie. Dlaczego niestety? Właśnie dlatego, że jak część dziewczyn idealizowałam związek: oboje dla siebie pierwsi. TŻ powiedział mi o swojej przeszłości po 3 miesiącach bycia razem. Przyznaję, że nie mogłam się z tym pogodzić i myślałam tak jak wy: jak on mógł, z inną!!! Gryzłam się z tym ponad dwa miesiące, ale tak bardzo go kocham, że teraz nie ma to dla mnie żadnego znaczenia! Przecież wtedy mnie nie znał! Fujjjj to jest zdrada, a nie taka sytuacja.
Dziękuję . Ja po prostu po przejściach zmądrzałam i nauczona doświadczeniami troszkę zmieniłam podejście do pewnych spraw .

Kiedyś i ja byłam idealistką. Życie pokazało mi jednak tyle swoich odcieni i dało oodczuć tyle skrajnych emocji - zmieniłam się. Mój narzeczony wie o moich poprzednich związkach. Wie, że nie będzie dla mnie pierwszym mężczyzną, a wie jedną najistotniejszą rzecz... Będzie pierwszy, bo dla mnie będzie to pierwszy raz z NIM. Podkreslam to, bo dla mnie seks jest dopełnieniem miłości. Kumulacją wszystkich emocji czyms bardzo pięknym ...


Cytat:
Napisane przez *majeczka* Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta chciałabym do Was dołączyć bo mój ślub będzie 08.08.2009)
Witaj .


Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
niestety moja Droga przebijam Cie w dniu slubu ja będe miec 29 (a fakt faktem wygladam na 20 bo mam 160cm i waze 50kg)a mój TŻ będzie miał 25lat
Mamy podobna sytuację . Ja tez jestem starsza od TŻ o 4 lata . Nie jestem sama .


Cytat:
Napisane przez sabka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! czytam wasz wątek i myślę że jest super, więc postanowiłam do was dołączyć. Mój ślub odbędzie się 25 lipca 2009 i tak jak Wy już ie mogę się doczekać.
Mam do was pytanie, czy macie już zarezerwowane wszystko, chodzi mi o salę, orkiestrę, fotografa itd. My na razie tylko salę zarezerwowaliśmy bo z tym był największy problem i zastanawiam się czy resztę też już trzeba załatwiać. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam
My na razie mamy podpisana umowe na salę i zarezerwowany zespół. Szukamy też fotografa. Na kamerzyście mi jakoś nie zależe, ale musimy i jego poszukać.


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a nie wyobrażam sobie być z kimś kto uprawiał sex z kimś innym przede mną i juz Wy macie inne zdanie ok po to się z tym czeka, żeby być pewnym, przynajmniej ja
Pewnym czego ??

Wybaczcie te duble, ale coś mi się dzieje z netem . Czy ttylko mnie tak wizaż dzisiaj działa?
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-03-10 o 19:29 Powód: post pod postem
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:23   #577
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę takiego organizmu, ja wkładam tyle wysiłku w dietę i nie widzę żadnych rezultatów. Nie wiem czy to kwestia czasu czy nie wiem jeszcze czego. Już się powoli poddaję, dzisiaj w ciągu całego dnia zjadłam całą czekoladę Może jest jeszcze jakaś inna tajemnica o której nie wiem:/ Głównie chodzi o tłuszcz na brzuchu. Po anglii zebrał się taki samar, że trudno mi się go pozbyć, wyglądam jakbym była w ciąży
Aniu ja tez mam taki problem :/ do czekolady jak dopadnę to pochłaniam całą, na szczęście to się zdarza raz na jakiś czas
Jakieś dwa lata temu miałam obsesję na punkcie tego jak wyglądam...były ćwiczenia (brzuszki) bułka z jogurtem do jedzenia i niezliczone ilości wody...fakt faktem rezultaty były widoczne, ale koniec końców źle się skończyło. U mnie na brzuch, pomagały brzuszki codziennie seria po 100 rano i wieczorem, zaczynalam od paru powtórzeń i z każdym dniem zwiększałam o parę, do tego basen i efekty były świetne...teraz niestety mnie len ogarnął, ale trzeba się będzie zabrać za siebie
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 18:25   #578
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, ale chyba zacznę, skoro polecasz. Nie myślałam wcześniej o tym, dzięki Ile takie ugniatanie powinno trwać, żeby dało jakiś efekt? Zaraz po kąpieli sobie wklepię balsami i zacznę masaż przy M jak miłość hyhy
ile... hmmm nie liczyłam nigdy ale zacznij od kilku minut ( strasznie rece beda bolaly ) a później coraz dluzej jak juz rece przyzwyczaisz do tego albo najlepiej popros kogos o taki masazyk
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:26   #579
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Właśnie tak się teraz zastanawiam, że jesteśmy w różnym wieku, ale wszystkie 20+. Jedne z nas mają 20 lat, a inne 29, bo taka jest chyba największa różnica, ale mimo to, mam wrażenie, że wszystkie się świetnie dogadujemy i nie widać tej różnicy. To tak, jakbyśmy były w tym samym wieku i to takie fajnie. Coś mnie naszło na refleksje
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:26   #580
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez *majeczka* Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta chciałabym do Was dołączyć bo mój ślub będzie 08.08.2009)
Witaj w naszym gronie

Cytat:
Napisane przez sabka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! czytam wasz wątek i myślę że jest super, więc postanowiłam do was dołączyć. Mój ślub odbędzie się 25 lipca 2009 i tak jak Wy już ie mogę się doczekać.
Mam do was pytanie, czy macie już zarezerwowane wszystko, chodzi mi o salę, orkiestrę, fotografa itd. My na razie tylko salę zarezerwowaliśmy bo z tym był największy problem i zastanawiam się czy resztę też już trzeba załatwiać. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam
Witam serdecznie

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
(...)Wiadomość z ostatniej chwili Mamy sale I to w tym terminie co chcieliśmy, czyli 08.08.2009 Wcześniej już o tym pisałam, ale teraz wszystko załatwione, ale jestem happy
Gratuluję

Hmmm... Ja mam urodziny w listopadzie, mój TŻ w styczniu. W dzień naszego ślubu - 1 sierpnia - TŻ będzie miał 25 lat, a ja będę 3 miesiące przed 24 urodzinami.
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:30   #581
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Właśnie tak się teraz zastanawiam, że jesteśmy w różnym wieku, ale wszystkie 20+. Jedne z nas mają 20 lat, a inne 29, bo taka jest chyba największa różnica, ale mimo to, mam wrażenie, że wszystkie się świetnie dogadujemy i nie widać tej różnicy. To tak, jakbyśmy były w tym samym wieku i to takie fajnie. Coś mnie naszło na refleksje
zgadzam się.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 18:30   #582
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
Aniu ja tez mam taki problem :/ do czekolady jak dopadnę to pochłaniam całą, na szczęście to się zdarza raz na jakiś czas
Jakieś dwa lata temu miałam obsesję na punkcie tego jak wyglądam...były ćwiczenia (brzuszki) bułka z jogurtem do jedzenia i niezliczone ilości wody...fakt faktem rezultaty były widoczne, ale koniec końców źle się skończyło. U mnie na brzuch, pomagały brzuszki codziennie seria po 100 rano i wieczorem, zaczynalam od paru powtórzeń i z każdym dniem zwiększałam o parę, do tego basen i efekty były świetne...teraz niestety mnie len ogarnął, ale trzeba się będzie zabrać za siebie
Może rzeczywiście poza tymi aerobikami powinnam ćwiczyć też w domu brzuszki. Z piciem dużej ilości wody mam problem. Niby powinno się pić 2 litry dziennie, ale jak do tej pory nigdy mi się to nie udało. Jakoś mało jej piję i może tu jest też ten problem.

Jak zakładałam aparat na zęby 2 miesiące temu, to myślałam, że dzięki niemu schudnę, ale gdzie tam....taki łasuch ze mnie, że taki aparat to pikuś
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:33   #583
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Właśnie tak się teraz zastanawiam, że jesteśmy w różnym wieku, ale wszystkie 20+. Jedne z nas mają 20 lat, a inne 29, bo taka jest chyba największa różnica, ale mimo to, mam wrażenie, że wszystkie się świetnie dogadujemy i nie widać tej różnicy. To tak, jakbyśmy były w tym samym wieku i to takie fajnie. Coś mnie naszło na refleksje
Pewnie w rzeczywistości byłoby widać tę różnicę i większość z nas nie pomyślałaby sobie, że może wymieniać doświadczenia z kobieta starszą o 9 lat.
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:44   #584
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście poza tymi aerobikami powinnam ćwiczyć też w domu brzuszki. Z piciem dużej ilości wody mam problem. Niby powinno się pić 2 litry dziennie, ale jak do tej pory nigdy mi się to nie udało. Jakoś mało jej piję i może tu jest też ten problem.

Jak zakładałam aparat na zęby 2 miesiące temu, to myślałam, że dzięki niemu schudnę, ale gdzie tam....taki łasuch ze mnie, że taki aparat to pikuś
Dużo zależy od przemiany materii, w technikum miałam w swojej klasie koleżankę - Asia bo tak miała na imię była wysoka i szczupła, ale żebyście widziały jakie ona ilości jedzenia pochłaniała tego się nie da opisać, niezależnie od ilości godzin lekcyjnych miała ze sobą 3 duże bułki suto wypełnionie prócz tego nie pogardziła kanapkami od kogoś, kto nie był w stanie zjeść swojego drugiego śniadania. Przy wzroście 170 ważyła 53 kg i ani grama więcej
U mnie w kwestii przemiany nie jest najlepiej, wystarczy kęs czegokolwiek i brzuch już się wypukły robi musiałabym nie jjeść żeby był płaski

Tak sobie myślę, że być może pod koniec tego roku, a już na 100 % z początkiem przyszłego większość z nas zacznie jakś dietę stosować bo będziemy chciały wyglądać rewelacyjnie w tym ważnym dla nas dniu. Będziemy się wspierać wzajemnie i mobilizować w końcu w grupie zawsze raźniej

Co do pytania Sabki to my mamy: salę, zespół, fotografa i kaerzystę został jeszcze kościół
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:47   #585
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Gratuluję

Hmmm... Ja mam urodziny w listopadzie, mój TŻ w styczniu. W dzień naszego ślubu - 1 sierpnia - TŻ będzie miał 25 lat, a ja będę 3 miesiące przed 24 urodzinami.
Dzięki Bardzo się cieszę, tym bardziej, że strasznie długo się zebrać nie mogłam z przygotowaniami, a teraz ruszyło powoli Jutro będziemy dzwonić i umawiać się na spotkania z orkiestrą i kamerzystą-fotografem

No to z listopada już jesteśmy 3 Ty z którego?Bo ja 7

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Pewnie w rzeczywistości byłoby widać tę różnicę i większość z nas nie pomyślałaby sobie, że może wymieniać doświadczenia z kobieta starszą o 9 lat.
Zgadzam się Połączyła nas wspólna tematyka ślubno-weselna itp rzeczy. Pewnie w realu byśmy tak nie rozmawiały. ale dobrze, że są tu osoby w różnym wieku
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:49   #586
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
(...)No to z listopada już jesteśmy 3 Ty z którego?Bo ja 7(...)
Urodziłam się 3 XI
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:49   #587
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
U mnie w kwestii przemiany nie jest najlepiej, wystarczy kęs czegokolwiek i brzuch już się wypukły robi musiałabym nie jjeść żeby był płaski

Tak sobie myślę, że być może pod koniec tego roku, a już na 100 % z początkiem przyszłego większość z nas zacznie jakś dietę stosować bo będziemy chciały wyglądać rewelacyjnie w tym ważnym dla nas dniu. Będziemy się wspierać wzajemnie i mobilizować w końcu w grupie zawsze raźniej
ja już stosuję i gówniane efekty.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:59   #588
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
No to z listopada już jesteśmy 3 Ty z którego?Bo ja 7
Ja też jestem z listopada 13

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Połączyła nas wspólna tematyka ślubno-weselna itp rzeczy. Pewnie w realu byśmy tak nie rozmawiały. ale dobrze, że są tu osoby w różnym wieku
Ja Wam powiem, że bardzo sobie cenie WASZE opinie wiem, że mając problem mogę na WAS liczyć

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
ja już stosuję i gówniane efekty.
Na efekty trzeba z reguły troszkę poczekać
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:01   #589
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

no i sie pokłóciliśmy...
już mam tego jego kłamania dosyć!!!!!
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 19:05   #590
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
no i sie pokłóciliśmy...
już mam tego jego kłamania dosyć!!!!!
ojej, co się stało?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:08   #591
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

oj... bo będzie mi wmawiał, ze widać efekty odchudzania skoro czuję po ubraniu, że mam boki większe niż miałam jeszcze ze dwa tygodnie temu.
teraz jestem pewna: już go nie pociągam. nawet nie powie szczerze, co myśli.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:09   #592
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
no i sie pokłóciliśmy...
już mam tego jego kłamania dosyć!!!!!
co się stało?
heh... my zaraz zrobimy z nim porządek...
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:12   #593
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
no i sie pokłóciliśmy...
już mam tego jego kłamania dosyć!!!!!
A co się stało?
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:12   #594
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
oj... bo będzie mi wmawiał, ze widać efekty odchudzania skoro czuję po ubraniu, że mam boki większe niż miałam jeszcze ze dwa tygodnie temu.
teraz jestem pewna: już go nie pociągam. nawet nie powie szczerze, co myśli.
już się bałam, że to jakaś ostra kłótnia. Nawet jeśli skłamał to, to kłamstewko słodkie chciał Ci zrobić przyjemność mówiąć, że schudłaś a ty się wkurzasz na chłopa, oj oj. A może faktycznie widać różnice
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:13   #595
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
oj... bo będzie mi wmawiał, ze widać efekty odchudzania skoro czuję po ubraniu, że mam boki większe niż miałam jeszcze ze dwa tygodnie temu.
teraz jestem pewna: już go nie pociągam. nawet nie powie szczerze, co myśli.
No coś ty? Na pewno go pociągasz i top tylko Ty, nikt więcej. Może po prostu on widzi zmiany, a ty ich nie dostrzegasz.
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:15   #596
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
już się bałam, że to jakaś ostra kłótnia. Nawet jeśli skłamał to, to kłamstewko słodkie chciał Ci zrobić przyjemność mówiąć, że schudłaś a ty się wkurzasz na chłopa, oj oj. A może faktycznie widać różnice
chciałabym, żeby było widać...
nie przejmowałabym się, gdyby to teraz tak powiedział, ale on tak zawsze mówi. jak przytyłam 4 kg, to też było, ze nic nie widać, ajk wszystkie spodnie miałam za ciasne.
a już w ogóle jeśli chodzi o... no wiecie...
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:16   #597
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
oj... bo będzie mi wmawiał, ze widać efekty odchudzania skoro czuję po ubraniu, że mam boki większe niż miałam jeszcze ze dwa tygodnie temu.
teraz jestem pewna: już go nie pociągam. nawet nie powie szczerze, co myśli.
Madzia, może rzeczywiście widac efekty, a Ty tak bardzo chcesz je widzieć, że ich nie wdzisz. Chłopak patrzy, jak się męczysz i chciał Cię tymi słowami nagrodzić. I wiesz co? Nie mów, że go już nie pociągasz! W końcu chce, żebyś została jego żoną
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:18   #598
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
chciałabym, żeby było widać...
nie przejmowałabym się, gdyby to teraz tak powiedział, ale on tak zawsze mówi. jak przytyłam 4 kg, to też było, ze nic nie widać, ajk wszystkie spodnie miałam za ciasne.
a już w ogóle jeśli chodzi o... no wiecie...
Coś Ci nie przechodzi przez usta słowo "seks":P Uważasz, że w łóżku też jesteś dla niego mało pociągająca? To na pewno bzdura, bo jesteś dla niego najseksowniejszą kobietą na świecie!
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:20   #599
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Madzia, może rzeczywiście widac efekty, a Ty tak bardzo chcesz je widzieć, że ich nie wdzisz. Chłopak patrzy, jak się męczysz i chciał Cię tymi słowami nagrodzić. I wiesz co? Nie mów, że go już nie pociągasz! W końcu chce, żebyś została jego żoną
Właśnie

Zobaczcie dziewczyny ile osób teraz wątek przegląda Widzę Strippii
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:30   #600
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Panny Młode 2009 cz.II

hej dziewczyy tak zbierajac wasze wiadomosci: hm... ja tez mam troszke ponad 20 lat i tem sam problem- zrzucenie zbednych czesci cialka jak bylam w polsce nie mialam wiekszych problemow z figurka niestety od dluzszego czasu jeste w londynie i na razie tak zostanie i niestety przybylo ok 4-5 kg i oczywiscie tluszczyk tam gdzie nie trzeba....zaczelam chodzic na silownie troszke ograniczylam jedzonko i schudlam ok kg ale reszta nie bardzo chce spasc ehhh i cio tu robic???
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.