Stopy polek - cała prawda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 17:19   #1
rene_artua
BAN stały
 
Avatar rene_artua
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34

Stopy polek - cała prawda


Chciałem się dowiedzieć dlaczego większość polek ( młodych i starszych ) ma taki nieprzyjemny osad grzybiczy ( barwa żółta, przypomina kamień ) na stopach od spodu ? Czy te dziewczyny, kobiety nie potrafią o siebie zadbać ? Czy one tego nie widzą ?
Jak ja widze na ulicy, wsród znajomych takie obleśne stopy od spodu to mi się niedobrze robi i zbiera na wymioty ! Czy ta przypadłość bierze się z niemycia nóg czy z jakiś innych czynników ? Prosze odpowiedzieć !
( ja mam 21 lat i nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemnie wyglądajacych osadów, odcisków / moje stopy od spodu są gładkie jak u noworodka )
rene_artua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 17:57   #2
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Mogę tylko powiedzieć, że ogromnie Ci zazdroszczę, bo ja muszę się nieźle namęczyć, żeby moje stopy wyglądały jak pupa niemowlaka Nie chcę usprawiedliwiać kobiet, które o siebie nie dbają, jednak mogę wskazać jedną przyczynę, która według mnie ma niemały wpływ na wygląd stóp. Chodzi mi o niewygodne buty Myślę, że dużo łatwiej jest utrzymać stopy w dobrym stanie, jeśli nie męczy się ich całymi dniami w szpilkach
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:20   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Stopy polek - cała prawda

ma taki nieprzyjemny osad grzybiczy ( barwa żółta, przypomina kamień ) na stopach od spodu ?

osad grzybiczy?
to "tylko" zrogowaciała skóra zazwyczaj.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:35   #4
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Dla mnie wszystkie zabiegi związane ze stopami to fantastyczna sprawa. Staram się kilka razy w tygodniu moczyć stópki w letniej wodzie z olejkami, później peelingować, masować, nakładać maseczkę i kremy. To takie moje pół godzinki relaksu.
Zresztą słusznie ktoś kiedyś zauważył, że chociaż stópki noszą nas całe życie, nieustannie są męczone za ciasnymi, niewygodnymi (ale pięknymi ) butami i pozostawione same sobie... a przecież o resztę ciała dbamy o wiele częściej choć tak go nie eksploatujemy
Ale przyznaję że trzeba się namęczyć troszkę żeby stopy wyglądały porządnie więc rene_artua nie dziw się - po prostu część kobiet nie ma na to czasu a część po prostu ma już taką naturalną tendencję.
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 23:01   #5
rene_artua
BAN stały
 
Avatar rene_artua
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34
Dot.: Stopy polek - cała prawda

osad grzybiczy - tak ja to nazwałem, wg. mnie jest to obrzydliwe, podobno można to w wodzie zdrapywać pazurem ( tak słyszałem od pewnej dziewczyny ),
niechciałbym miec dziewczyny, żony z takimi stopami
rene_artua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 23:56   #6
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez rene_artua
osad grzybiczy - tak ja to nazwałem, wg. mnie jest to obrzydliwe, podobno można to w wodzie zdrapywać pazurem ( tak słyszałem od pewnej dziewczyny ),
niechciałbym miec dziewczyny, żony z takimi stopami
Pochodz poł roku w szpilkach a potem pokaz nam swoje stopy..pogadmy..Naprawde baaardzo duzo wysiłku kosztuje utrzymanie zadbanych stop. Im wyzsze obcasy, tym skora staje sie grubsza. Szukaj takiej, ktora chodzi tylko w glanach
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 07:36   #7
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez rene_artua
Chciałem się dowiedzieć dlaczego większość polek ( młodych i starszych ) ma taki nieprzyjemny osad grzybiczy ( barwa żółta, przypomina kamień ) na stopach od spodu ? Czy te dziewczyny, kobiety nie potrafią o siebie zadbać ? Czy one tego nie widzą ?
Jak ja widze na ulicy, wsród znajomych takie obleśne stopy od spodu to mi się niedobrze robi i zbiera na wymioty ! Czy ta przypadłość bierze się z niemycia nóg czy z jakiś innych czynników ? Prosze odpowiedzieć !
( ja mam 21 lat i nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemnie wyglądajacych osadów, odcisków / moje stopy od spodu są gładkie jak u noworodka )
Proponuję wejść na forum plotkowe.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 11:10   #8
MigdalEder
Raczkowanie
 
Avatar MigdalEder
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 143
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Ciekawe, masz chyba jakieś zboczenie, bo ja jakoś nie widziałam takich obrzydliwych stóp Poza tym, osobiście soim stopom poświęcam minimum uwagi i nie widzę, by było z nimi coś nie tak
MigdalEder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 15:52   #9
rene_artua
BAN stały
 
Avatar rene_artua
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 34
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Najlepiej jest wszystko na buty zwalać
rene_artua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 16:57   #10
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez MigdalEder
Ciekawe, masz chyba jakieś zboczenie, bo ja jakoś nie widziałam takich obrzydliwych stóp Poza tym, osobiście soim stopom poświęcam minimum uwagi i nie widzę, by było z nimi coś nie tak

Rene_artua, to chyba nie jesteś sam-ja też mam "takie zboczenie" (hmmm), niedobrze mi się robi jak widzę kobiety w fajnych butach (klapkach), a w butach, najczęściej czarne pięty (brudne, niezadbane) . Sama bardzo dbam o stopy, poświęcam im bardzo dużo czasu
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 21:55   #11
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez rene_artua
Najlepiej jest wszystko na buty zwalać
Proponuję jednak najpierw sprawdzić na właśnej skórze, a później wypowiadać się na temat chodzenia w szpilkach. No chyba, że masz jakieś doświadczenie w tej kwestii?
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 11:02   #12
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Pochodz poł roku w szpilkach a potem pokaz nam swoje stopy..pogadmy..Naprawde baaardzo duzo wysiłku kosztuje utrzymanie zadbanych stop. Im wyzsze obcasy, tym skora staje sie grubsza. Szukaj takiej, ktora chodzi tylko w glanach

I tutaj się z Tobą nie zgodzę!! Nie chodzę w glanach, bardzo często chodzę w butach na obcasach i mam zadbane stopy mimo wszytsko
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 11:30   #13
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Stopy polek - cała prawda

No tak,nawet jesli sie chodzi w szpilkach a pielegnuje sie systematycznie stopy to one zawsze beda ladnie wygladac.Codziennie krem zmekczajacy,odzywczy,2 razy w tygodniu peeling+buty na wysokich obcasach,nic nie ma prawa sie z nimi robic.Prawda jest taka,ze w dzisiejszych czasach kobiety najbardziej dbaja o to co najbardziej widac czyli o twarz,a przeciez stopy i dlonie to nasza wizytowka,co z tego jak sie ma piekna,zadbana twarz a reszta do niczego,kazdego to odrzuci.Z tego co widze,dziewczyny inwestuja czesto w kremy przeciwtradzikowe,leki,fi ltry,skupiamy sie wylacznie na twarzy.Znam wielu mezczyzn,ktorzy czesto nie patrza na wyglad twarzy a na szczegoly bo te szczegoly zawsze zostaja w glowie.A ten problem nie tylko przeciez dotyczy Polek.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 12:02   #14
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Stopy polek - cała prawda

bez przesady
ja z natury mam brzydkie stopy
są chude, kosciste i długie
nigdy nie będą piękne, zadbane owszem, ale pięknie niestety nie
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 12:21   #15
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
I tutaj się z Tobą nie zgodzę!! Nie chodzę w glanach, bardzo często chodzę w butach na obcasach i mam zadbane stopy mimo wszytsko
Ja tez mam zadbane, mimo, ze chodze w szpilkach. Zauwazyłam tylko, ze wraz z wiekiem, wysokoscia obcasow i godzin na nich spedzanych, skora na stopach robi sie grubsza i wymaga ode mnie duzo wiecej wysiłku i sytematyczej pielegnacji, zeby wygladały tak jak kiedys. Moje obserwacje potwierdza dermatolog, który jakby nie patrzec, niejedno widział i ma porownanie..Nie wiem z czym tu sie nie zgadzac..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 12:25   #16
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez Aneta???
No tak,nawet jesli sie chodzi w szpilkach a pielegnuje sie systematycznie stopy to one zawsze beda ladnie wygladac.Codziennie krem zmekczajacy,odzywczy,2 razy w tygodniu peeling+buty na wysokich obcasach,nic nie ma prawa sie z nimi robic.Prawda jest taka,ze w dzisiejszych czasach kobiety najbardziej dbaja o to co najbardziej widac czyli o twarz,a przeciez stopy i dlonie to nasza wizytowka,co z tego jak sie ma piekna,zadbana twarz a reszta do niczego,kazdego to odrzuci.Z tego co widze,dziewczyny inwestuja czesto w kremy przeciwtradzikowe,leki,fi ltry,skupiamy sie wylacznie na twarzy.Znam wielu mezczyzn,ktorzy czesto nie patrza na wyglad twarzy a na szczegoly bo te szczegoly zawsze zostaja w glowie.A ten problem nie tylko przeciez dotyczy Polek.
Bedac w liceum czy na poczatku studiów, mogłam godzine dziennie bawic sie stopami, mimo, ze wcale tego nie potrzebowały. Dzis nie mam na to czasu. Wiekszosc kobiet tez nie ma. W moim przypadku wystraczy dokładny pedicure raz w tygodniu.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 12:59   #17
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Stopy polek - cała prawda

No a jednak,szczerze rozumiem,brak czasu,to jest dobry argument,nie zawsze ma sie na wszystko czas,praca,dom,rodzina itd.Wiec nie zwalajmy wszystkiego na buty
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 12:50   #18
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez rene_artua
Najlepiej jest wszystko na buty zwalać
Najlepiej nie mieć pojęcia o chodzeniu na szpilkach i się na ten temat wypowiadać.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 16:23   #19
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Rzeczywiście dba się przede wszystkim o to co widoczne przy pierwszym kontakcie ale przeprowadziłam taką malutką sondę u znajomych i okazuje się że szczególnie panowie są bardzo wyczuleni na zadbane kobiece stopy. Nie uważam żeby był to koronny argument za tym, że należy je częściej pielęgnować ale to + poprawa własnego samopoczucia kiedy stópki są mięciutkie i gładkie na pewno przemawia za tym żeby wygrzebać pół godzinki na pielęgnację.

Cóż panowie czepiają się stóp a ja na przykład męskich butów - brrrr....
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 17:10   #20
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez yedanna
Rzeczywiście dba się przede wszystkim o to co widoczne przy pierwszym kontakcie ale przeprowadziłam taką malutką sondę u znajomych i okazuje się że szczególnie panowie są bardzo wyczuleni na zadbane kobiece stopy. Nie uważam żeby był to koronny argument za tym, że należy je częściej pielęgnować ale to + poprawa własnego samopoczucia kiedy stópki są mięciutkie i gładkie na pewno przemawia za tym żeby wygrzebać pół godzinki na pielęgnację.

Cóż panowie czepiają się stóp a ja na przykład męskich butów - brrrr....
Pewna specyficzna grupa panow zawsze sie czegos czepia..a to ze Polki maja za grube tyłki, a to, ze cellulitis, a to, ze worki pod oczami, a to, ze za niskie sa albo maja brzydkie stopy..Wsrod osob znajomych nie zauwazyłam ani jednego razacego przypadku zaniedbania stop. Nie wiem, w jakim srodowisku obraca sie rene artua, ale wydaje mi sie, ze grubo przesadza. Proponuje bardziej skupic sie na sobie i swoich niedoskonałosciach. I - naturalnie - ich zwalczaniu.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:21   #21
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Rene_artua, to chyba nie jesteś sam-ja też mam "takie zboczenie" (hmmm), niedobrze mi się robi jak widzę kobiety w fajnych butach (klapkach), a w butach, najczęściej czarne pięty (brudne, niezadbane) . Sama bardzo dbam o stopy, poświęcam im bardzo dużo czasu

Pokaz mi swoje sliczniutkie stopki po przejsciu sie po zaje.....iscie zakurzonym miescie! Bo w domciu to nie sztuka miec czysciutkie piety!
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 09:40   #22
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Pokaz mi swoje sliczniutkie stopki po przejsciu sie po zaje.....iscie zakurzonym miescie! Bo w domciu to nie sztuka miec czysciutkie piety!
O co Ci chodzi?? Przejdę po zakurzonym mieście i co...?? Mam mieć brudne stopy?? Jakbym boso chodziła to mogłabym mieć brudne. Chodzi o zaniedbane, brzydkie pięty, połamane paznokcie.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 10:49   #23
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
O co Ci chodzi?? Przejdę po zakurzonym mieście i co...?? Mam mieć brudne stopy?? Jakbym boso chodziła to mogłabym mieć brudne. Chodzi o zaniedbane, brzydkie pięty, połamane paznokcie.


Nooo,czasami widze elegancka kobiete,ladnie ubrana,ladna fryzurka,makijaz,szpilecz ki,dlugie,poobdzierane paznokcie u stop,na pietach prawie strupy .Kiedys przyjrzalam sie swoim stopom,byly jakies niedopielegnowane i pomyslalam sobie,ze tak nie moze byc,musze cos zrobic.Doprowadzenie ich do dobrego stanu zajelo mi moze tydzien,dwa,a teraz codziennie krem,2-3 razy w tygodniu peeling i naprawde taka pielegnacja nie zajmuje mi wiele czasu,moze 10-15 minut juz ze wszystkim,a stopy mam mieciutkie.W ciagu dnia uzywam rowniez antyperspirantow do stop,ktorym psikam stopy moze 30 sekund.To tak nie wiele a bardzo przyjemne i az sie lepiej czuje.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 11:58   #24
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Nooo,czasami widze elegancka kobiete,ladnie ubrana,ladna fryzurka,makijaz,szpilecz ki,dlugie,poobdzierane paznokcie u stop,na pietach prawie strupy .Kiedys przyjrzalam sie swoim stopom,byly jakies niedopielegnowane i pomyslalam sobie,ze tak nie moze byc,musze cos zrobic.Doprowadzenie ich do dobrego stanu zajelo mi moze tydzien,dwa,a teraz codziennie krem,2-3 razy w tygodniu peeling i naprawde taka pielegnacja nie zajmuje mi wiele czasu,moze 10-15 minut juz ze wszystkim,a stopy mam mieciutkie.W ciagu dnia uzywam rowniez antyperspirantow do stop,ktorym psikam stopy moze 30 sekund.To tak nie wiele a bardzo przyjemne i az sie lepiej czuje.

No, właśnie, pielęgnacja stóp naprawdę nie zajmuje dużo czasu, tylko jak już wcześniej pisałaś tak to jest, że ludzie dbają bardzie o to, co widać, a to czego nie widać trochę olewają... ale każdy poświęca im tyle czasu ile chce i ile mu potrzeba...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:20   #25
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:30   #26
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Stopy polek - cała prawda

To wszystko wina szpilek i wysokich obcaców Rene nie czepiaj się, bo nosimy obcasy dla facetów, żeby wyglądać seksownie!! A wam jeszcze to nie pasuje, że po tym są stopy brzydkie... Dziewczyny, protest! Nie chodzimy w szpilach
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:53   #27
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Stopy polek - cała prawda

A właściwie dlaczego ten wątek ma tytuł "stopy Polek"? Czy Rene jest w stanie zagwarantować, że stopy Amerykanek, Włoszek czy Belgijek są zawsze w nienagannym stanie?
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 10:04   #28
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Ale o czym tu wogole mowa;-) sa kobiety, które nie dbaja o stpy i sa takie co o nie dbaja.Tak samo jest z włosami czy skóra tak juz poprostu jestnie kazda kobieta przywiazuje wage do takich rzeczy
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 11:53   #29
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Cytat:
Napisane przez NeskaCaffe_
Ale o czym tu wogole mowa;-) sa kobiety, które nie dbaja o stpy i sa takie co o nie dbaja.Tak samo jest z włosami czy skóra tak juz poprostu jestnie kazda kobieta przywiazuje wage do takich rzeczy



O to wlasnie chodzi.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:34   #30
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Stopy polek - cała prawda

Ech - wcale nie tak prosto zadbać o stopy- i latem siedizałam godzine dziennie dłubiąc przy stopach, a i tak nie byłam zadowolona- mam atopową skórę i choćbym nie wiem jak peilęgnowała to i tak, latem po kilku godzinach chodzenia w mieście stopy są prosiaczkowo różowe i tak przesuszone, że maja taka białą siateczkę i w ogole wygladają jak przypruszone maką - kombnowałam juz z braniem kremu, oliwki gdy wychodziłam - tyle, ze wtedy stopy sie brudziły, no i trochę chore to jednak było - szukanie toalety w mieście żeby posmarować sobie stopy...
No i pęcherzy- nie do uniknięcia przy mojej skórze latem...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.